×

Post reply

Emri:
Email:
Titulli:
Ikona e mesazhit:

Verifikimi:
Cfare gjuhe flasin shqiptaret?:

shtyp alt+s per te postuar ose alt+p per ta kontrolluar


Permbledhje

Postuar nga: Parloté
« ne: 22-06-2019, 10:45:28 »

Mishel.... Shoqja ta fut :D
 Jojo:

@Parlote, ajde mos beje naze.

Gjumashi burri flet njëherë, gruaja nuk pushon së foluri.... :D
Postuar nga: Gjumashi
« ne: 22-06-2019, 09:07:20 »

Sheeee ca te futme na beri kjo....thike ne dy presa je tu bofsha

Posto foto aty e leri justifikimet se bohet nomi zi...lol

Mishel.... Shoqja ta fut :D

@Parlote, ajde mos beje naze.
Postuar nga: Mishel...............
« ne: 21-06-2019, 23:42:33 »

Tema është gocat më të bukura të forumit, kështu që nuk mund të postojmë foto ne të kategorisë tjetër  :D

Mishel 🤗😘👸🏼

Sheeee ca te futme na beri kjo....thike ne dy presa je tu bofsha

Posto foto aty e leri justifikimet se bohet nomi zi...lol
Postuar nga: Parloté
« ne: 21-06-2019, 20:41:16 »

Te pakten per ju kemi enderruar. ;) :D :D

Falemnderës, është komplimenti më i bukur të jesh ëndërra e dikuj 😉 :D
Postuar nga: Gjumashi
« ne: 21-06-2019, 20:38:26 »

Mirë e ka Tipi.
Postuar nga: SteriOtipi B
« ne: 21-06-2019, 20:36:08 »

Ka thënë dikush: të tjerë duam me të tjerë përfundojmë dhe për të tjerë ëndërrojmë 😂🤣
Te pakten per ju kemi enderruar. ;) :D :D
Postuar nga: Parloté
« ne: 21-06-2019, 20:35:28 »

Ne memorien tone do mbeteni gjithmone goca te bukura dhe te dashura se na keni bere te enderrojme nete te gjata per juve... :P :P :D :D LOL

Ka thënë dikush: të tjerë duam me të tjerë përfundojmë dhe për të tjerë ëndërrojmë 😂🤣
Postuar nga: SteriOtipi B
« ne: 21-06-2019, 20:32:31 »

Ne memorien tone do mbeteni gjithmone goca te bukura dhe te dashura se na keni bere te enderrojme nete te gjata per juve... :P :P :D :D LOL
Postuar nga: Gjumashi
« ne: 21-06-2019, 20:29:38 »

Modifiko temën. Ajde se goca jeni akoma. si kokrra e qershisë
Postuar nga: Parloté
« ne: 21-06-2019, 20:27:45 »

Gjumashi

Hape një temë tjetër me "gratë e rëndomta të forumit" se goca iku para 20 vitesh... :D