×

Gocat me te bukura te forumit

Gocat me te bukura te forumit

· 907 · 22941
elton.asllani
#850 ne: 05-06-2013, 12:01:38
Por ne nje kompleks te bukurise, tip, sexy, dhe simpatike the best je ti Mishel! :)  :perqafim

 • Postime: 12743
Mishel...............
#851 ne: 05-06-2013, 12:05:06
mos ke dash me thone nai emer tjeter o Sol,...se une e njoh veten per te thjeshte ...cjane keto sexe qe na ngaterron meper kembe LOL

rrofsh buddy  :perqafim
elton.asllani
#852 ne: 05-06-2013, 12:07:29
Sexy mi sexy qe te josh qe ne mendim ;) je cool qe mjafton ta dallosh se te gjithe mjeshtrat ketu referohen tek ty! Di te jesh femer, ske ci ben e ke te lindur, nuk eshte me zor kjo pune :)

 • Postime: 1283
Pasion
#853 ne: 05-06-2013, 12:41:14
Secili nga ne ka konceptin e tij per bukurine.
Per mua nje femer e bukur  eshte  ajo qe ka klas.qe di te sillet..te vishet..di te flase.
Bukuria vizuale do ishte e pamjaftueshme nqs nuk do ishin keto.

Dje kam takuar nje grua moshatare me mua....nuk ishte e bukur..kishte vene vetem rimel..nje fustan te thjeshte.floket e kapura thjeshte mbrapa..dhe sinqerisht nuk rrija dot pa e pare.aq me dukej e bukur...
Kishte nje sjellje fisnike..qendronte bukur ..fliste bukur...edhe pse kishte rrudha   mua mu duk me e bukura nder ne te gjitha qe ishim aty.
E sakte!

Tashme po flasim per thjesht  per bukurine fizike.
Fola c'ka kam pare ne tre antaret e forumit,sepse s'kam pare shume,por ne foto profili kam pare Mishel.

Tejmase simpatike eshte.
Kaq kam pare :)

 • Postime: 12743
Mishel...............
#854 ne: 05-06-2013, 13:24:02
Pasion jam simpatike ...por asesi e bukur

tani me dash me i bo qejfin vetes ia bojme sa te dush , po dielli me shosh nuk mbulohet

Flutra pikerisht duke u bazuar e ne keto qe thua dalim tek bukuria ne teresine e saj

pra nje njeri te bukur e ben edhe sjellja....sepse ka plot femra te bukura qe sapo hapin gojen e venisin ate bukurine qe i ka falur mema natyre.

por ka femra qe nuk kane kurrfare bukurie por menyra si flasin , sillen e rrine i bene shume te bukura dhe te adhurueshme ne syte e te tjerve

e bome telef kete temen LOL

 • Postime: 12743
Mishel...............
#855 ne: 05-06-2013, 13:25:13
Sexy mi sexy qe te josh qe ne mendim ;) je cool qe mjafton ta dallosh se te gjithe mjeshtrat ketu referohen tek ty! Di te jesh femer, ske ci ben e ke te lindur, nuk eshte me zor kjo pune :)

une kshu???? opoti rrofsh o njeri LOL

 :perqafim

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#856 ne: 05-06-2013, 22:24:00
si moj paskam te drejte :D, po ajo ska vetem kaptinen te bukur por eshte edhe interesante :P

 :-[ :-[ :perqafim

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#857 ne: 05-06-2013, 23:15:48
Listes i permbahem.

Sinqerisht jane fantastike :)
:perqafim :perqafim

 • Postime: 266
the king
#858 ne: 16-06-2013, 19:44:41
Mishel
elton.asllani
#859 ne: 16-06-2013, 22:41:44
Baby aparence, e Shej ne total!

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#860 ne: 16-06-2013, 22:43:37
Thx  :)

 • Postime: 12743
Mishel...............
#861 ne: 16-06-2013, 23:44:14

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#862 ne: 05-04-2019, 17:48:38
Nuk po di ku ta ve gishtin se fundmi. LOL

 • Postime: 3250
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#863 ne: 05-04-2019, 18:32:41
sdi se skam parë ndonjë gocë forumi hahahah

 • Postime: 12743
Mishel...............
#864 ne: 05-04-2019, 23:18:52
Oiiii ky eltoni na paska vu ne tabele te imulacionit lol

Ti tipi akoma i pavendos eee lol

 • Postime: 4313
 • Gjinia: Mashkull
Brentiani
#865 ne: 21-06-2019, 10:42:11
Po singel ka ngel ndonje? 🤔 😜

 • Postime: 3250
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#866 ne: 21-06-2019, 12:19:41
Si eshte puna e gocave?do nxjerrin ndonje foto :D

 • Postime: 12743
Mishel...............
#867 ne: 21-06-2019, 13:56:36
ja po e nis une meqe me keni harru fare :P



Jam rrit ca :P


 

 • Postime: 7049
 • Gjinia: Femer
erlehta
#868 ne: 21-06-2019, 14:28:56
 :perqafim
Rrush o rrush  :D

 • Postime: 3250
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#869 ne: 21-06-2019, 14:42:25
Mishel..... Nje zonje e vertet :D

 • Postime: 12743
Mishel...............
#870 ne: 21-06-2019, 15:06:17
Me marrc te keqen o Gjumash :P , zoja e syve qe te pelcasin..une 20 kokrra :P

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#871 ne: 21-06-2019, 15:11:01
Di une, por di nje gje ato qe kane qene tani jane bere si vera, sa me  ashtu aq me te mira. :P :P

 • Postime: 12743
Mishel...............
#872 ne: 21-06-2019, 15:24:00
Di une, por di nje gje ato qe kane qene tani jane bere si vera, sa me  ashtu aq me te mira. :P :P

LOL LOL LOL

 • Postime: 4261
Charlie
#873 ne: 21-06-2019, 15:28:15
Ftojme gocat tjera ta ndjekin sinqeritetin e MIshelit :D 


p.s. Mishel qenke ba tape me duket :D

 • Postime: 1752
 • Gjinia: Femer
Parloté
#874 ne: 21-06-2019, 19:22:59
Tema është gocat më të bukura të forumit, kështu që nuk mund të postojmë foto ne të kategorisë tjetër  :D

Mishel 🤗😘👸🏼