×

Gocat me te bukura te forumit

Gocat me te bukura te forumit

· 907 · 23228

 • Postime: 224
Passion
#875 ne: 21-06-2019, 19:40:41
Tema është gocat më të bukura të forumit, kështu që nuk mund të postojmë foto ne të kategorisë tjetër  :D

Mishel 🤗😘👸🏼

Erdha me vrap.

Kjo e paska gjet pergjigjen. :(

 • Postime: 3250
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#876 ne: 21-06-2019, 20:20:54
@Parlote pa vendosur Foto s'na mbush mendjen kollaj.

@Mishel..... po cke me sytë e mijë lol. Çfarë pretë nga sytë blu?

 • Postime: 1752
 • Gjinia: Femer
Parloté
#877 ne: 21-06-2019, 20:27:45
Gjumashi

Hape një temë tjetër me "gratë e rëndomta të forumit" se goca iku para 20 vitesh... :D

 • Postime: 3250
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#878 ne: 21-06-2019, 20:29:38
Modifiko temën. Ajde se goca jeni akoma. si kokrra e qershisë

 • Postime: 7444
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#879 ne: 21-06-2019, 20:32:31
Ne memorien tone do mbeteni gjithmone goca te bukura dhe te dashura se na keni bere te enderrojme nete te gjata per juve... :P :P :D :D LOL

 • Postime: 1752
 • Gjinia: Femer
Parloté
#880 ne: 21-06-2019, 20:35:28
Ne memorien tone do mbeteni gjithmone goca te bukura dhe te dashura se na keni bere te enderrojme nete te gjata per juve... :P :P :D :D LOL

Ka thënë dikush: të tjerë duam me të tjerë përfundojmë dhe për të tjerë ëndërrojmë 😂🤣

 • Postime: 7444
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#881 ne: 21-06-2019, 20:36:08
Ka thënë dikush: të tjerë duam me të tjerë përfundojmë dhe për të tjerë ëndërrojmë 😂🤣
Te pakten per ju kemi enderruar. ;) :D :D

 • Postime: 3250
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#882 ne: 21-06-2019, 20:38:26
Mirë e ka Tipi.

 • Postime: 1752
 • Gjinia: Femer
Parloté
#883 ne: 21-06-2019, 20:41:16
Te pakten per ju kemi enderruar. ;) :D :D

Falemnderës, është komplimenti më i bukur të jesh ëndërra e dikuj 😉 :D

 • Postime: 12743
Mishel...............
#884 ne: 21-06-2019, 23:42:33
Tema është gocat më të bukura të forumit, kështu që nuk mund të postojmë foto ne të kategorisë tjetër  :D

Mishel 🤗😘👸🏼

Sheeee ca te futme na beri kjo....thike ne dy presa je tu bofsha

Posto foto aty e leri justifikimet se bohet nomi zi...lol

 • Postime: 3250
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#885 ne: 22-06-2019, 09:07:20
Sheeee ca te futme na beri kjo....thike ne dy presa je tu bofsha

Posto foto aty e leri justifikimet se bohet nomi zi...lol

Mishel.... Shoqja ta fut :D

@Parlote, ajde mos beje naze.

 • Postime: 1752
 • Gjinia: Femer
Parloté
#886 ne: 22-06-2019, 10:45:28
Mishel.... Shoqja ta fut :D
 Jojo:

@Parlote, ajde mos beje naze.

Gjumashi burri flet njëherë, gruaja nuk pushon së foluri.... :D

 • Postime: 2173
Grens(Wiliams)
#887 ne: 09-12-2019, 09:38:13
Si perfundim..kush Jane?

 • Postime: 3250
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#888 ne: 09-12-2019, 09:54:01
Te gjitha jane te bukura :=)

 • Postime: 609
 • Gjinia: Mashkull
Ωμέγα
#889 ne: 09-12-2019, 09:58:15
Gocat? Grate thene me mire   :D
Kjo meposhte

 • Postime: 3250
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#890 ne: 09-12-2019, 10:11:21
Nuk eshte ne forum ajo :P Jo me ate provokim lol

 • Postime: 7444
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#891 ne: 16-12-2019, 18:01:18
Ka patur or na kane lene thate.:)

 • Postime: 1752
 • Gjinia: Femer
Parloté
#892 ne: 04-01-2020, 23:50:41
Ende ka, po ku ti gjejmë  hmmmmm:

 • Postime: 3250
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#893 ne: 05-01-2020, 14:35:41
si psh. @Parloté  dhe te tjerat lol

 • Postime: 1752
 • Gjinia: Femer
Parloté
#894 ne: 05-01-2020, 18:17:16
si psh. @Parloté  dhe te tjerat lol

Iku goca @Gjumashi 😂

 • Postime: 3250
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#895 ne: 06-01-2020, 12:53:54
@Parloté, ti akoma nje Goce-Gru je

 • Postime: 7444
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#896 ne: 11-01-2020, 15:40:49
Kemi pat plot, por e do vijne shume..:)

 • Postime: 1752
 • Gjinia: Femer
Parloté
#897 ne: 11-01-2020, 15:58:21
Citim nga: SteriOtipi B elink=topic=42700.msg1322998#msg1322998 date=1578753649
Kemi pat plot, por e do vijne shume..:)
I presim krahëhapur 😁

 • Postime: 7444
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#898 ne: 11-01-2020, 16:20:55
Dhe me shume shaduri.. lol

 • Postime: 1752
 • Gjinia: Femer
Parloté
#899 ne: 11-01-2020, 16:28:10
Dhe me shume shaduri.. lol
😂 mos u ngatërro që tani se bëhemi xheloze ne kategoria tjetër ...