×

Hobet tuaja!

Hobet tuaja!

· 15 · 336

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
ne: 09-05-2013, 12:47:48
Cili eshte hobi juaj?


1- Te visheni bukur
2- Te beni foto
3- Te merrem me thashetheme ?
4- Te ngacmoj te dashurin/dashuren shoqes/shokut ?
5- Te provokoj te tjeret?
6- Te shifem ne pasqyre
7- Te rri gjithe diten ne FB
8- Te degjoj muzike
9- Te shkruaj poezi
10- Te udhetoj

etj etj  :P

 • Postime: 266
the king
#1 ne: 09-05-2013, 22:35:02
Elektronika    pc     tablet      tv 

Kam bler  (dikur)  1 makin qepese  7 000 00 euro
Bej 1 foto  salvoje fute  tek makina dhe te qendis foton :-[
Kurse para pak ditesh mora samsungun e funit 55 police dhe ndizet me ze
Kaq se e teprova  :perqafimShej  po ti ?            (je e zoja e shpis)

 • Postime: 1439
 • Gjinia: Mashkull
DiniL
#2 ne: 09-05-2013, 23:22:06
ato 10 hobet e fundit qe ka cekur shej kam une :P

 • Postime: 266
the king
#3 ne: 11-05-2013, 18:25:03
Cili eshte hobi juaj?


1- Te visheni bukur
2- Te beni foto
3- Te merrem me thashetheme ?
4- Te ngacmoj te dashurin/dashuren shoqes/shokut ?
5- Te provokoj te tjeret?
6- Te shifem ne pasqyre
7- Te rri gjithe diten ne FB
8- Te degjoj muzike
9- Te shkruaj poezi
10- Te udhetoj

etj etj  :P
Hobi juaj zoje? :D

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#4 ne: 11-05-2013, 20:01:43
te udhetoj te nigjoj muzike te koleksionoj celulare te ndroj makina te blej kepuce te ndroj look-un e jashtem te merrem me thashethuqe :P etj

 • Postime: 266
the king
#5 ne: 11-05-2013, 22:52:57
te udhetoj te nigjoj muzike te koleksionoj celulare te ndroj makina te blej kepuce te ndroj look-un e jashtem te merrem me thashethuqe :P etj

Si pak me duken hmmmmm:

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer
flutur
#6 ne: 17-05-2013, 17:17:38
asnje me ka ikur deshira per hobe

 • Postime: 266
the king
#7 ne: 23-06-2013, 14:51:35


Me pelqeu e blej  :D   :D :D

 • Postime: 266
the king
#8 ne: 23-06-2013, 14:55:20
Po degjut te flitet per ufo ket ver     (shqipri)


                      un  sdi gjo  :P :P

 • Postime: 1283
Pasion
#9 ne: 23-06-2013, 20:10:03


Me pelqeu e blej  :D   :
King!

Ku mund ta gjej e une??
Si quhet ? :)

Sa gezohej teksa e shikonte :engjell: :engjell:

 • Postime: 266
the king
#10 ne: 23-06-2013, 23:12:27
http://www.you49.com/Parrot-AR-Drone-2-0?gclid=CO-Oo7q89LYCFQdY3godpQ8Apg

Un do te keshilloja ta blesh me nji bateri plus     282 euro (gjith me poste) 

 • Postime: 12743
Mishel...............
#11 ne: 24-06-2013, 00:11:10
hobi im te vras miza ne ajer

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer
flutur
#12 ne: 24-06-2013, 07:34:02
Makina qepese

 • Postime: 266
the king
#13 ne: 24-06-2013, 19:48:01

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer
flutur
#14 ne: 24-06-2013, 23:48:00
E kom e kom  :P

hahaha  une kam tre..dhe nje syzator.
kam nje Flutur ..te vjeter fare..nje Singer..dhe nje Lucznik...kan mbi 60vjet..por te mbajtura mire.