×

ju pelqen te shihni te tjeret duke bere seks??

ju pelqen te shihni te tjeret duke bere seks??

· 45 · 5240

 • Postime: 18304
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#25 ne: 28-04-2009, 13:50:39
JO dhe JO.
Emira
#26 ne: 28-04-2009, 14:34:59
Ncuq. Me pelqen te shoh veten time, duke bere seks me tjeret  :D

 • Postime: 12163
 • Gjinia: Femer
dreamm
#27 ne: 28-04-2009, 22:38:23
jo nuk filmoj veten se nuk dua te mi vjedh dikush strategjite pastaj..  :D

paaa sa koprac ky :D

 • Postime: 1503
 • Gjinia: Femer
TATU
#28 ne: 03-04-2010, 11:19:50
po,channel X here pas here............... :D :D

 • Postime: 12210
Lefter
#29 ne: 04-04-2010, 20:33:27
Ncuq. Me pelqen te shoh veten time, duke bere seks me tjeret  :D

Te  bashkangjitem plotesisht...:D

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#30 ne: 27-09-2010, 14:31:29
po,channel X here pas here...............

LOL dmth qe te zihesh me ty mjafto te te ndrojme kodin :P LOL

 • Postime: 234
 • Gjinia: Mashkull
alegri
#31 ne: 27-09-2010, 14:33:48
jo se kush fillon e u bie kembanave  hahahahahha

 • Postime: 1503
 • Gjinia: Femer
TATU
#32 ne: 27-09-2010, 14:35:57
LOL dmth qe te zihesh me ty mjafto te te ndrojme kodin :P LOL

e mbaj pa kod une mi.........  :D :D

 • Postime: 12738
Mishel...............
#33 ne: 15-02-2013, 23:24:53
ju pelqen te filmoni veten tuaj dhe partnerin duke bo seks?

Jo vallai se ku po i dihet cpo na vje pas. Se skena bo men me lone gjurme ne kete ven me ceshtje seksi.
E beri njera dhe deri ne internet i doli korbes

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#34 ne: 15-02-2013, 23:49:01
ju pelqen te filmoni veten tuaj dhe partnerin duke bo seks?

shume ide perverse kjo kalipso :P LOL

 • Postime: 12738
Mishel...............
#35 ne: 15-02-2013, 23:52:03
Thua ta kete bere vete?

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#36 ne: 15-02-2013, 23:58:02
jo do e kete mesu dashurori LOL

 • Postime: 12738
Mishel...............
#37 ne: 16-02-2013, 00:03:55
Shikjo shikjo

 • Postime: 12210
Lefter
#38 ne: 16-02-2013, 11:52:15
Sme pelqen fare te shikoj.... :D

 • Postime: 12738
Mishel...............
#39 ne: 16-02-2013, 14:39:40
As tw me shikojne sme pelqen

 • Postime: 12738
Mishel...............
#40 ne: 12-04-2013, 11:46:45
ju pelqen te filmoni veten tuaj dhe partnerin duke bo seks?

po shume dhe pastaj keto video ti postoj ne Utube/ porn tube/8tube e me rradhe....dua te bej KARriere ne kete aspekt LOL

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#41 ne: 12-04-2013, 11:48:25
jo

 • Postime: 12738
Mishel...............
#42 ne: 12-04-2013, 11:49:30

 • Postime: 1288
Pasion
#43 ne: 12-04-2013, 12:49:09
Pervers,,,,itet :O :O :O

 • Postime: 18304
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#44 ne: 25-04-2013, 23:53:46
No.