×

Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....

Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....

· 9409 · 150955

 • Postime: 1258
 • Gjinia: Mashkull
DragonFire
#100 ne: 25-06-2006, 15:11:29
dragin nese je dragoneshe flm se une jam dragon mashkulle ti nashta dragon femer :D

 • Postime: 14
DraGon
#101 ne: 25-06-2006, 17:56:22
jom flm kom manall dhe un :P

 • Postime: 2848
 • Gjinia: Femer
Prishtinasja
#102 ne: 26-06-2006, 13:51:03
Aiden  :puth, Lefterin  :-* dhe Bekimin   perq

 • Postime: 8137
 • Gjinia: Femer
AngelDeviled
#103 ne: 26-06-2006, 13:53:55
South park :p

 • Postime: 12210
Lefter
#104 ne: 26-06-2006, 14:06:41
Schatz.... :-*
Capkenja
#105 ne: 26-06-2006, 14:08:12
lefto kush ishte kjo?
mishel
#106 ne: 26-06-2006, 14:10:41
nje puthje alla mishel ja dergoj leftos...hahahha./..lefto o francez emri...mor vesh ti... :D

 • Postime: 8137
 • Gjinia: Femer
AngelDeviled
#107 ne: 26-06-2006, 14:12:04
lefto kush ishte kjo?
Ca te duhet ty moj aman.. puuu si i fut duart ne cdo vend kjo.. kshu.. hundet e kisha llafin.. :D

Lefi.. edhe une ty :D :D

 • Postime: 12210
Lefter
#108 ne: 26-06-2006, 14:13:28
Mishel zemra ri urte se ka goxha konkurence ketu...Per ate pune nuk cek une emra... :D
AD ty dua  te jap nje ama kur te shkojne keta minorenet ne gjume.... :D


Mishel............. :-*
mishel
#109 ne: 26-06-2006, 14:16:27
uaaaaa....po ti si djale i zgjuar qe je duhet ta kishe kapur ne ajer oferten more....hahahah...h arroji puthjet e mia nashti....hajt :D

 • Postime: 12210
Lefter
#110 ne: 26-06-2006, 14:21:46
Jo jo as nijet se kam...Ama edhe nje.... :D
mishel
#111 ne: 26-06-2006, 14:23:42
edhe nje here...s'ka me u mbaruan heret.....

 • Postime: 12210
Lefter
#112 ne: 26-06-2006, 14:30:48
O i mar  te gjitha  o vdes... :D
Capkenja
#113 ne: 26-06-2006, 14:31:44
Per ate qe nuk eshte ketu me mua!
guest8255
#114 ne: 27-06-2006, 03:38:47
per anetaret qe jane online
wiliams
#115 ne: 27-06-2006, 03:45:43
për anetaret qe janë online
...ne faqe me siguri çapkene. :-[.se ka qe te keqkuptojne ketu... ;)
guest8255
#116 ne: 27-06-2006, 03:48:09
ne faqe, ne faqe, mos ki merak, se e di une qe e ke gruan xheloze ti :D
wiliams
#117 ne: 27-06-2006, 03:53:16
ne faqe, ne faqe, mos ki merak, se e di unë qe e ke gruan xheloze ti :D
Kam hallin e te tjereve ore..se une e kam te zgjidhur problemin..
guest8255
#118 ne: 27-06-2006, 03:56:15
po te kujt te tjereve na e paske merakun ore ?

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#119 ne: 27-06-2006, 04:08:22
Merakun tim jo, me siguri.

Une gruan nuk e kam aspak xheloze (te pakten keshtu thote ajo), madje me thote vete qe naten, ndersa ajo fle, une t'i bej gocat pershesh dhe ne mengjes t'i lexojme bisedat bashke... LOL

 • Postime: 6729
 • Gjinia: Femer
erlehta
#120 ne: 27-06-2006, 12:23:57
 :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
mishel
#121 ne: 27-06-2006, 12:27:00
per ke e kishe ti moj e pafytyre????  ;)

 • Postime: 11
anisa
#122 ne: 27-06-2006, 12:30:16
NJE PUTHJE PER TE GJITHE QE JANE KETU :perqafim

 • Postime: 11
anisa
#123 ne: 27-06-2006, 12:30:45

 • Postime: 12210
Lefter
#124 ne: 27-06-2006, 12:55:20
 :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*.......he mo se boll per sot.... :D