×

Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....

· 9409 · 150715

Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....

· 9409 · 150715

 • Postime: 0
 • Gjinia: Femer
rebelja~mistrece
#175 ne: 30-06-2006, 10:14:28
 :D :D :D :perqafim :perqafim :perqafim ty fort

 • Postime: 27120
 • Gjinia: Mashkull
Berni
#176 ne: 30-06-2006, 10:21:40
Nuk ben ta puthi goca gocen :D po per mua ka ndonje  :P

 • Postime: 1469
 • Gjinia: Mashkull
sensitiv
#177 ne: 30-06-2006, 10:22:31
 Nese nuk ka radhe, une i kisha futur hundet ne mese te capkenes dhe anna-s, i kisha marre dy dhe i kisha dhene dy puthje per njehere!  :D :P :D

 • Postime: 0
 • Gjinia: Femer
capkenia korcare
#178 ne: 30-06-2006, 10:24:58
une puc bernin se mos i ngelet hatri edhe sensitiv. :puth :puth

 • Postime: 5459
 • Gjinia: Mashkull
ibraim
#179 ne: 30-06-2006, 10:25:19
ka naj goce qe mputh mu?

 • Postime: 0
 • Gjinia: Femer
rebelja~mistrece
#180 ne: 30-06-2006, 10:28:21
 :puth kjo a per Bernin,per Sensitiv dhe per ibrahimin
berni goca e puth goce,mjafton mos e teprojne  :D

 • Postime: 5459
 • Gjinia: Mashkull
ibraim
#181 ne: 30-06-2006, 10:29:27
flm anna...
avajtu pak :puth :lule

 • Postime: 1469
 • Gjinia: Mashkull
sensitiv
#182 ne: 30-06-2006, 10:31:06
 av av av  :-[ dy menjeher vetem ai qe i provon e din se si eshte!

            :perqafim per anna dhe capk.

 • Postime: 100
 • Gjinia: Femer
valdoente
#183 ne: 30-06-2006, 10:33:40
Nje :puth per Anen  

 • Postime: 0
 • Gjinia: Femer
rebelja~mistrece
#184 ne: 30-06-2006, 10:37:02
 :engjell: :engjell: oho cu kenaqa unaaaaaa :-x

 • Postime: 0
 • Gjinia: Femer
rebelja~mistrece
#185 ne: 30-06-2006, 12:15:14
flm leonardi846 edhe un ty te puc fort

 • Postime: 304
 • Gjinia: Mashkull
Olsi Ferazini
#186 ne: 30-06-2006, 12:16:35
jo jo kshu si po silleni nuk putheni me mu

 • Postime: 0
 • Gjinia: Femer
rebelja~mistrece
#187 ne: 30-06-2006, 12:23:04
un te puth me zor :D
pa hec i her....muuuuuuuah

 • Postime: 304
 • Gjinia: Mashkull
Olsi Ferazini
#188 ne: 30-06-2006, 12:24:27
 :P jo jo se me vjen turp nga moderatoret hahahahahaaaaaaaaaa aa :perqafim

 • Postime: 0
 • Gjinia: Femer
rebelja~mistrece
#189 ne: 30-06-2006, 12:27:49
opo ku ka turp per ty mo,j aha turpin nje kace buke nje gllenke uje edhe ja iki se ve re fare. LOL LOL LOL LOL

 • Postime: 0
 • Gjinia: Femer
rebelja~mistrece
#190 ne: 30-06-2006, 16:09:38
o leo te puc anna ty shuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuume fare per 10 here te tjera :D

 • Postime: 0
 • Gjinia: Femer
rebelja~mistrece
#191 ne: 30-06-2006, 16:36:49
vdekshin te tjeret per ty mo.... :D :D :D
ke turp ti,se lexove me poshte ca kam shkruar????????????????

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer
SwEeTNeSs
#192 ne: 30-06-2006, 22:04:38
Nje puthje per te gjithe cunat a gocat qe njoh! :)


                         :-*

 • Postime: 0
 • Gjinia: Femer
capkenia korcare
#193 ne: 01-07-2006, 02:11:44
nje puthje per te gjithe ata qe me duan dhe nuk me duan :D
wiliams
#194 ne: 01-07-2006, 02:54:31
një puthje për te gjithë ata qe me duan dhe nuk me duan :D
...nje puthje per ty çapkene korcare...qe te kaloje merzia...

 • Postime: 0
 • Gjinia: Femer
capkenia korcare
#195 ne: 01-07-2006, 03:11:14
flm williams, edhe nje per ty.
wiliams
#196 ne: 01-07-2006, 03:16:33
flm williams, edhe një për ty.
..po me puthe edhe ti pastaj do te puth prape une,  se nuk kam qef barazimet..dhe do rrime gjithe diten duke u puthur pastaj çapkene korcare.. ;)

 • Postime: 0
 • Gjinia: Femer
capkenia korcare
#197 ne: 01-07-2006, 03:21:24
e mire ja une po te   :perqafim
wiliams
#198 ne: 01-07-2006, 03:25:49
e mirë ja unë po të   :perqafim
. :-[..kujdes çapkene korcare..se ka njerez ketu. :-[.mbaje veten tani..freno emocionet ;)

 • Postime: 0
 • Gjinia: Femer
capkenia korcare
#199 ne: 01-07-2006, 03:29:11
i turpshem ngele tere jeten ti LOL