×

Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....

Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....

· 9457 · 156001

 • Postime: 5459
 • Gjinia: Mashkull
ibraim
#50 ne: 16-06-2006, 10:55:18
kengaime, avajtu pak perq :perqafim

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer
kengaime
#51 ne: 16-06-2006, 10:57:49
  :perqafim  :perqafim  :perqafim

 • Postime: 5459
 • Gjinia: Mashkull
ibraim
#52 ne: 16-06-2006, 11:03:25
avajtu ene pak kengaime :puth :puth :lule

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer
kengaime
#53 ne: 16-06-2006, 11:05:44
  :perqafim
çfare lule jane ato Ibraim?

 • Postime: 5459
 • Gjinia: Mashkull
ibraim
#54 ne: 16-06-2006, 11:08:04
lule tash te kuptura ne kopsht...me ere te kendshme (ama emrin nuk ua dij )

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#55 ne: 16-06-2006, 11:12:26
luledele Ibro ke lisen tende ti me ta m'su ;)

 • Postime: 5459
 • Gjinia: Mashkull
ibraim
#56 ne: 16-06-2006, 11:16:01
falemdnerit lisa...
avajtu ene ti pak perq

 • Postime: 305
 • Gjinia: Mashkull
Olsi Ferazini
#57 ne: 16-06-2006, 11:49:18
uuuuuuuuuuuuu fillun dhe puthjet ejjjjjjjj kujdes se ngjisni dhe,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

 • Postime: 1258
 • Gjinia: Mashkull
DragonFire
#58 ne: 16-06-2006, 12:16:28
edhe nje  te  madhe per  ty :P

 • Postime: 3096
 • Gjinia: Femer
Belinaa
#59 ne: 16-06-2006, 15:36:25
nje puthje te madhe per kete larte se motiiiiiii se kam pare

 • Postime: 1258
 • Gjinia: Mashkull
DragonFire
#60 ne: 16-06-2006, 17:45:07
 :perqafim flm shume o ti siper as ty nuk te kam pare moti edhe nje per ty  :engjell:

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#61 ne: 17-06-2006, 11:39:06
Aiden dhe te voglen  :perqafim :perqafim

 • Postime: 3096
 • Gjinia: Femer
Belinaa
#62 ne: 17-06-2006, 11:49:04
bleten puntore sepse motiii nuk ka qene ketu

 • Postime: 2805
 • Gjinia: Femer
Prishtinasja
#63 ne: 17-06-2006, 19:25:37
Lefterin  :perqafim :perqafim

 • Postime: 12234
Lefter
#64 ne: 18-06-2006, 12:12:40
Shac...Hejjj q me paske ndjell e te kam pa ander mbram... ;)

 :-* :-* :-*
guest8255
#65 ne: 19-06-2006, 08:21:24
une perqafoj annen se kishte ca kohe qe nuk kishte ardhur  :perqafim :perqafim dhe gjithe te tjeret  :perqafim :perqafim :perqafim
guest11984
#66 ne: 19-06-2006, 08:34:26
 :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim flm Capkene ene un ty shuuuuume fare  :perqafim :perqafim :perqafim

 • Postime: 5459
 • Gjinia: Mashkull
ibraim
#67 ne: 19-06-2006, 08:34:59
capkenia korcare, avajtu pak :perqafim perq
guest8255
#68 ne: 19-06-2006, 08:38:19
 :perqafim :perqafim ibrahim

 • Postime: 5459
 • Gjinia: Mashkull
ibraim
#69 ne: 19-06-2006, 08:40:58
sa e mire je mi ti perq

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#70 ne: 19-06-2006, 21:04:34
Lefton.........qe te me hiqet qafe se shikoni kur te vije sa afer me rri .....duhet ti pelqeje aroma shampos sime :D

 • Postime: 12234
Lefter
#71 ne: 21-06-2006, 14:25:47
He mi Lisa prit  ti qes dryte une ne kete teme  se du me mbet vetem  me ty ketu se vetem nje puthje nuk mjafton... :D
Capkenja
#72 ne: 21-06-2006, 15:00:56
Chorin ;(
guest11984
#73 ne: 21-06-2006, 15:18:17
te gjithe ata qe me duan :perqafim :perqafim :D
Capkenja
#74 ne: 21-06-2006, 15:19:19
Une te dua do e besh kete gje ti?
 

Lemza ndërpritet me një përqafim

Nisur nga M A XRubrika Jeta

Postimi i fundit 11-06-2019, 14:44:57
nga Charlie
"Perqafim i perjetshem"

Nisur nga erlehtaRubrika Arkeologji

Postimi i fundit 08-02-2007, 20:42:21
nga erlehta
Perqafim me rete !

Nisur nga CapkenjaRubrika Letrarët e rinj

Postimi i fundit 11-01-2007, 22:57:38
nga Capkenja