Zerion

@Zerion => Café "Zerion" ツ => Teme e nisur nga: Charlie ne 09-06-2006, 10:05:06

Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 09-06-2006, 10:05:06
Zerista ...shprehni ndjenjat ....perqafoni sa te keni dëshirë ... dhe me kend te mundeni :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 09-06-2006, 10:07:25
 :D :D :D :D :D po te mundja te gjithe :D :D :D :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 09-06-2006, 10:20:46
une  kete lart kisha dashur ta perqafoj shum  :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: capkenia korcare ne 09-06-2006, 10:35:31
perqafoj te gjithe ata qe jane online  :perqafim  :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 09-06-2006, 10:47:39
 :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 09-06-2006, 11:35:51
Une ju kisha puthur direkt te gjitha  gocat...sidomos kete super schatzin.... :-*
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: capkenia korcare ne 10-06-2006, 00:55:49
Nje puthje per ate qe do vije pas meje  :-*
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: Syrgjyn ne 10-06-2006, 02:34:44
Falemnderit! :)  :perqafim

Një puthje nga unë për veten time, se jam bërë si pellumb sot! :D
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: Belinaa ne 10-06-2006, 04:57:13
Nje puthje nga une per ate qe e dua me se shumti !!!! :-*
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: DragonFire ne 12-06-2006, 11:43:08
per mua te gjithe :P
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: Belinaa ne 12-06-2006, 11:46:38
nje puthje per dragonfire hahahahah
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: DragonFire ne 12-06-2006, 11:50:11
perqafim: flm shume oj belinaa ishte shume e embel shije cokollade :P
edhe nje per ty :)
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: * ~ Xha Milo ~ * ne 12-06-2006, 12:03:33
Eh xhaxhai i ka pa kursim puthjet. Nga një puthje për gjithë fshatarkat e Forumit. Sidomos për atë Smilin, Aiden, Lisa, Bleten, capkenen korcare, Belinen, e te gjithaa femrat, se aq memorje ka plaku sua mban mend emrat, jeni shtuar si kerpudhat mbas shiut.
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: DragonFire ne 12-06-2006, 12:11:25
nuk ta pranon LOL
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: kid ne 12-06-2006, 13:25:59
nje puthje (an eye for an eye - eshte ajo shprehja, pse jo)  :D
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 12-06-2006, 14:24:58
online-t :puth
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: SmiLey ne 12-06-2006, 17:49:02
veç u ndukerkan kendej njerezia, ueee ueee c'punohet :P

unë jam alergjike ndaj puthjeve, po deshet perqafime, jap sa te dush -- hajt pra te filloj me bresherin unë :d ............. :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim  :perqafim :perqafim
rrofshi e qofshi, e zemren ta gezoni :D
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: capkenia korcare ne 13-06-2006, 07:56:59
nje puthje per ata qe dua dhe me duan :P
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: DragonFire ne 13-06-2006, 10:32:43
nje per capkenen korcare :)
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: capkenia korcare ne 13-06-2006, 10:34:34
edhe nje per dragonin( mos behet xheloze belina)
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 13-06-2006, 10:37:00
veç u ndukerkan kendej njerezia, ueee ueee c'punohet :P

unë jam alergjike ndaj puthjeve, po deshet perqafime, jap sa te dush -- hajt pra te filloj me bresherin unë :d ............. :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim  :perqafim :perqafim
rrofshi e qofshi, e zemren ta gezoni :D
:perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim

ha mi u kenaqe??????
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: DragonFire ne 13-06-2006, 10:37:28
flm shume shume belinaa ska qa  behet xheloze ... se me kan edhe ajo sikur ti edhe ata ekisha puth :P
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: Lefter ne 13-06-2006, 10:38:58
Ma qoni numrin e  llogarise bankare ju jap puthjen ... :D
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: Charlie ne 13-06-2006, 10:41:01
Nje puthje per priftin LOL
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: Lefter ne 13-06-2006, 10:43:43
Gocaa mos dilni nga tema.... :D..Je prish ti je prish.... :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 13-06-2006, 18:05:07
 :perqafim :perqafim un do et doja te perqafoja Capkenen(tjeter)se men ka marre malli me verte shume,por edhe kafeistet tane qe i  :puth
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 13-06-2006, 18:17:26
Opet une kete.... :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 13-06-2006, 18:18:35
aaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaa  ke se se mora vesh.
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: DragonFire ne 15-06-2006, 04:26:25
edhe nje puthje te mengjesit per capkenen korcare
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: capkenia korcare ne 15-06-2006, 04:27:07
nje pucje per dragonfire.
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: DragonFire ne 15-06-2006, 04:28:52
 :perqafim  :perqafim

ma e mira je  :)
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: capkenia korcare ne 15-06-2006, 04:33:03
  :-[ :-[

 :perqafim
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: DragonFire ne 15-06-2006, 04:34:08
mos u ngushto banu pask si une qa kiesh ne mendje thuaje dhe thuaje te verteten :)

une e di qe e verteta eshte qe je me e mira ;)
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: capkenia korcare ne 15-06-2006, 04:38:44
nuk eshte teme per kimplimenta por per puthje prandaj hajt mos dil nga tema LOL LOL
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: DragonFire ne 15-06-2006, 04:40:55
ok po don me majt temen a??

 :puth :puth :puth :X :X :-x :love: :-* :-* :-* :-*

apo do ma :P
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: capkenia korcare ne 15-06-2006, 04:42:36
boll jane se u lodhe LOL LOL
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: DragonFire ne 15-06-2006, 04:43:16
ekam hjel gajle per 2 ore :P LOL LOL
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: ibraim ne 15-06-2006, 12:06:36
lisa avajtu pak :puth :-*
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: ibraim ne 15-06-2006, 12:07:41
kush um caf mue se ...
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: Capkenja ne 15-06-2006, 12:39:50
Per ke se se mora vesh?
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: grupi lemeria ne 15-06-2006, 15:34:00
veç u ndukerkan kendej njerezia, ueee ueee c'punohet :P

unë jam alergjike ndaj puthjeve, po deshet perqafime, jap sa te dush -- hajt pra te filloj me bresherin unë :d ............. :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim  :perqafim :perqafimobobo na pushkatove fare. Na le pyke në vend :P  :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim


Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: grupi lemeria ne 15-06-2006, 15:37:02
:perqafim :perqafim  :perqafim :perqafim
rrofshi e qofshi, e zemren ta gezoni :D

tnx.edhe ti gjithashtu :) :engjell: :perqafim
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: Lisa ne 15-06-2006, 15:37:28
lisa avajtu pak :puth :-*
:perqafim :perqafim :perqafim
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: valdoente ne 15-06-2006, 16:43:00
Nje puthje per  :puth per ke  hmmmmm:Per te gjithe anetaret e ketij forumi
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: shkenctari nr 1 ne 15-06-2006, 16:58:03
flm.gjithashtu nje per ty ;)
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: DragonFire ne 15-06-2006, 17:39:57
edhe nje per valdoente veq ruaju se eshte rrezik qe qet dragonfire :)
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: capkenia korcare ne 16-06-2006, 10:04:03
nje puthje per kete siper..
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: capkenia korcare ne 16-06-2006, 10:10:13
Perqafoj te gjithe anetaret e forumit  :perqafim  :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: U.J.K.U ne 16-06-2006, 10:11:42
Muve jo njihere se jom gjith qime :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: capkenia korcare ne 16-06-2006, 10:15:47
edhe ty edhe ty nuk bera perjashtim une :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: ibraim ne 16-06-2006, 10:55:18
kengaime, avajtu pak perq :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: kengaime ne 16-06-2006, 10:57:49
  :perqafim  :perqafim  :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: ibraim ne 16-06-2006, 11:03:25
avajtu ene pak kengaime :puth :puth :lule
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: kengaime ne 16-06-2006, 11:05:44
  :perqafim
çfare lule jane ato Ibraim?
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: ibraim ne 16-06-2006, 11:08:04
lule tash te kuptura ne kopsht...me ere te kendshme (ama emrin nuk ua dij )
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lisa ne 16-06-2006, 11:12:26
luledele Ibro ke lisen tende ti me ta m'su ;)
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: ibraim ne 16-06-2006, 11:16:01
falemdnerit lisa...
avajtu ene ti pak perq
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Olsi Ferazini ne 16-06-2006, 11:49:18
uuuuuuuuuuuuu fillun dhe puthjet ejjjjjjjj kujdes se ngjisni dhe,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: DragonFire ne 16-06-2006, 12:16:28
edhe nje  te  madhe per  ty :P
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: Belinaa ne 16-06-2006, 15:36:25
nje puthje te madhe per kete larte se motiiiiiii se kam pare
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: DragonFire ne 16-06-2006, 17:45:07
 :perqafim flm shume o ti siper as ty nuk te kam pare moti edhe nje per ty  :engjell:
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lisa ne 17-06-2006, 11:39:06
Aiden dhe te voglen  :perqafim :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Belinaa ne 17-06-2006, 11:49:04
bleten puntore sepse motiii nuk ka qene ketu
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Prishtinasja ne 17-06-2006, 19:25:37
Lefterin  :perqafim :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 18-06-2006, 12:12:40
Shac...Hejjj q me paske ndjell e te kam pa ander mbram... ;)

 :-* :-* :-*
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: capkenia korcare ne 19-06-2006, 08:21:24
une perqafoj annen se kishte ca kohe qe nuk kishte ardhur  :perqafim :perqafim dhe gjithe te tjeret  :perqafim :perqafim :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 19-06-2006, 08:34:26
 :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim flm Capkene ene un ty shuuuuume fare  :perqafim :perqafim :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: ibraim ne 19-06-2006, 08:34:59
capkenia korcare, avajtu pak :perqafim perq
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: capkenia korcare ne 19-06-2006, 08:38:19
 :perqafim :perqafim ibrahim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: ibraim ne 19-06-2006, 08:40:58
sa e mire je mi ti perq
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lisa ne 19-06-2006, 21:04:34
Lefton.........qe te me hiqet qafe se shikoni kur te vije sa afer me rri .....duhet ti pelqeje aroma shampos sime :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 21-06-2006, 14:25:47
He mi Lisa prit  ti qes dryte une ne kete teme  se du me mbet vetem  me ty ketu se vetem nje puthje nuk mjafton... :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 21-06-2006, 15:00:56
Chorin ;(
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 21-06-2006, 15:18:17
te gjithe ata qe me duan :perqafim :perqafim :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 21-06-2006, 15:19:19
Une te dua do e besh kete gje ti?
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lisa ne 21-06-2006, 15:22:45
He mi Lisa prit  ti qes dryte unë ne këtë teme  se du me mbet vetëm  me ty këtu se vetëm një puthje nuk mjafton... :D

Ke ngatarru tem mer ti se eshte perqafime jo puthje....pse ca i ka Lisa puthjet badjava ....(?) :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 21-06-2006, 15:24:51
Lere Lizen Lefter!
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lisa ne 21-06-2006, 15:28:21
ti thuaj kape se po me la te lire te mora chorin :D LOL
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 21-06-2006, 18:50:27
Valla Cepkene kete po edhe e kapa :D veshtire  u bo ta ndali se shef sa gjakatare qe eshte bo... :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: capkenia korcare ne 22-06-2006, 06:01:25
kete lart  :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Olsi Ferazini ne 22-06-2006, 06:09:58
edhe une kete lart po zgjedh :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: capkenia korcare ne 22-06-2006, 08:42:41
:perqafim marolsi
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: DragonFire ne 22-06-2006, 08:46:25
e mue kush???
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: capkenia korcare ne 22-06-2006, 08:48:58
une edhe ty :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: DragonFire ne 22-06-2006, 08:56:11
edhe une ty shume :perqafim  flm shume perqafimi yt me doket se me ka sjell ne paradis :)
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: capkenia korcare ne 22-06-2006, 09:03:01
e mire, mos ma bej kaq shume qejfin :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: DragonFire ne 22-06-2006, 09:05:38
nuk ta bej, une nuk dia me genjej une vetem e flas te verteten une u knaqa ne paradis po ti? :P
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: capkenia korcare ne 22-06-2006, 09:11:44
s'eshte teme pyetje-pergjigje kjo dragon :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: DragonFire ne 22-06-2006, 09:13:13
edia capkene por perqafimi ma ka nderue mendjen kjo eshte per mu pergjegje-pyetje e ajo tjetra quhet ndryshe ti ke faj :P
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: capkenia korcare ne 22-06-2006, 09:17:42
pi ndonje aspirine se me dukesh si me temperature sot LOL
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: DragonFire ne 22-06-2006, 09:18:41
po pija paracetamol :P LOL LOL
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: capkenia korcare ne 22-06-2006, 09:22:16
mire po ben, te shkuara :P LOL
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: DragonFire ne 22-06-2006, 09:22:58
ok ndro temen tash :)
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: GREATBOY ne 22-06-2006, 09:30:14
Uooooouuuuuuuuuuuuu ......... gjith k'to perqafime k'tej hmmmmm:
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: 2po2 ne 22-06-2006, 11:43:47
nuk e di kush eshte me e mira po do tia jepia nje te puthur kush eshte me e mira nga ju me falni qe po flas keshtu po nuk kam shume ne forum sot hyra per hete te pare
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: 2po2 ne 22-06-2006, 11:46:21
dhe dicka djeter se nuk ndodhem ne shqiperi jeni njesha o shqiptareeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeee e dhe do mbetemi gjithmone njesha pershendes te gjithe shqiperine jeni yjeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeee
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 22-06-2006, 14:15:11
këtë lart  :perqafim
Uaaaa hera e pare mbas Lisushes qe i rash ne mend dikuj... :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: grupi lemeria ne 22-06-2006, 14:23:24
a very young french lady.......... :perqafim
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: DraGon ne 25-06-2006, 14:41:07
one kiss 4 all ;)
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: Capkenja ne 25-06-2006, 15:05:12
one kiss 4 all ;)
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: DragonFire ne 25-06-2006, 15:11:29
dragin nese je dragoneshe flm se une jam dragon mashkulle ti nashta dragon femer :D
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: DraGon ne 25-06-2006, 17:56:22
jom flm kom manall dhe un :P
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: Prishtinasja ne 26-06-2006, 13:51:03
Aiden  :puth, Lefterin  :-* dhe Bekimin   perq
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: AngelDeviled ne 26-06-2006, 13:53:55
South park :p
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: Lefter ne 26-06-2006, 14:06:41
Schatz.... :-*
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: Capkenja ne 26-06-2006, 14:08:12
lefto kush ishte kjo?
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: mishel ne 26-06-2006, 14:10:41
nje puthje alla mishel ja dergoj leftos...hahahha./..lefto o francez emri...mor vesh ti... :D
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: AngelDeviled ne 26-06-2006, 14:12:04
lefto kush ishte kjo?
Ca te duhet ty moj aman.. puuu si i fut duart ne cdo vend kjo.. kshu.. hundet e kisha llafin.. :D

Lefi.. edhe une ty :D :D
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: Lefter ne 26-06-2006, 14:13:28
Mishel zemra ri urte se ka goxha konkurence ketu...Per ate pune nuk cek une emra... :D
AD ty dua  te jap nje ama kur te shkojne keta minorenet ne gjume.... :D


Mishel............. :-*
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: mishel ne 26-06-2006, 14:16:27
uaaaaa....po ti si djale i zgjuar qe je duhet ta kishe kapur ne ajer oferten more....hahahah...h arroji puthjet e mia nashti....hajt :D
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: Lefter ne 26-06-2006, 14:21:46
Jo jo as nijet se kam...Ama edhe nje.... :D
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: mishel ne 26-06-2006, 14:23:42
edhe nje here...s'ka me u mbaruan heret.....
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: Lefter ne 26-06-2006, 14:30:48
O i mar  te gjitha  o vdes... :D
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: Capkenja ne 26-06-2006, 14:31:44
Per ate qe nuk eshte ketu me mua!
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: capkenia korcare ne 27-06-2006, 03:38:47
per anetaret qe jane online
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: wiliams ne 27-06-2006, 03:45:43
për anetaret qe janë online
...ne faqe me siguri çapkene. :-[.se ka qe te keqkuptojne ketu... ;)
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: capkenia korcare ne 27-06-2006, 03:48:09
ne faqe, ne faqe, mos ki merak, se e di une qe e ke gruan xheloze ti :D
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: wiliams ne 27-06-2006, 03:53:16
ne faqe, ne faqe, mos ki merak, se e di unë qe e ke gruan xheloze ti :D
Kam hallin e te tjereve ore..se une e kam te zgjidhur problemin..
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: capkenia korcare ne 27-06-2006, 03:56:15
po te kujt te tjereve na e paske merakun ore ?
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: Syrgjyn ne 27-06-2006, 04:08:22
Merakun tim jo, me siguri.

Une gruan nuk e kam aspak xheloze (te pakten keshtu thote ajo), madje me thote vete qe naten, ndersa ajo fle, une t'i bej gocat pershesh dhe ne mengjes t'i lexojme bisedat bashke... LOL
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: erlehta ne 27-06-2006, 12:23:57
 :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: mishel ne 27-06-2006, 12:27:00
per ke e kishe ti moj e pafytyre????  ;)
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: anisa ne 27-06-2006, 12:30:16
NJE PUTHJE PER TE GJITHE QE JANE KETU :perqafim
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: anisa ne 27-06-2006, 12:30:45
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2F&hash=e62a3cc47f948faa0e3ab6a34ef185d3)
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: Lefter ne 27-06-2006, 12:55:20
 :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*.......he mo se boll per sot.... :D
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: erlehta ne 27-06-2006, 14:49:23
për ke e kishe ti moj e pafytyre????  ;)

per te pafytyret LOL
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: mishel ne 27-06-2006, 14:59:58
epo njeri qe te puthi veten ty te kam pare une...hajt naten e mire ma befsh :perqafim :perqafim
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: Charlie ne 27-06-2006, 15:01:27
nje  puthje  per  kete  lart  :-* ...nese  e  pranon  :)
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: capkenia korcare ne 28-06-2006, 03:11:12
nje puthje per te gjthe
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: DragonFire ne 28-06-2006, 04:46:37
edhe nje puthje te madhe per ty capkene :perqafim
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: capkenia korcare ne 28-06-2006, 04:49:12
edhe nje per ty
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: DragonFire ne 28-06-2006, 04:50:38
tash mi dhe 2 nje ma heret edhe nje tash ndoshta me mundon LOL LOL  puthjet e tua shume te mire...
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: Kinge ne 28-06-2006, 08:25:30
nje puthje per ty................ :puth
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: DragonFire ne 28-06-2006, 11:47:47
per mu?? faleminderit shume :D
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: ibraim ne 28-06-2006, 12:32:55
nje puthje per lisen :puth :lule
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: Kinge ne 28-06-2006, 13:52:43
për mu?? faleminderit shumë :D

ku merr buken ti :D
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: erlehta ne 28-06-2006, 13:54:15
nje puthje per mishelin  dhe .... :puth :puth
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: Capkenja ne 28-06-2006, 14:56:40
Ska puthje sot se jam me grip!
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: Lefter ne 28-06-2006, 14:59:49
Ngjitma mu.... :D..Gripin
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: Capkenja ne 28-06-2006, 15:02:27
Erdha merre Lefto...Puthje per ty!
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: Capkenja ne 28-06-2006, 15:23:24
aha mendova per mua o dreq.Po ska gje se annen e kam shoqe moter po e mori ajo e marr dhe une!
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 28-06-2006, 15:31:30
he se do ngeli edhe dicka per mua ap jo capkene????
pucccccccccccccc
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: kapetani79 ne 28-06-2006, 15:36:17
po per mua s'ka ngelur ndonje puthje
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 28-06-2006, 15:38:16
nje puthje te madhe te madhe te madhe per kapetanin :D
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: kapetani79 ne 28-06-2006, 15:42:49
thanks
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 28-06-2006, 15:45:02
po ti mua?????? :( :( :( :(
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: capkenia korcare ne 29-06-2006, 03:34:31
s'me paska puthur njeri mua. Une sot puth te gjithe te gjithe :puth
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 29-06-2006, 03:38:12
muuuuuuuuuuuuuuuuuu aaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaahhhhhhhhhhh
oho cu kenaqa..te puca ty capkene
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: capkenia korcare ne 29-06-2006, 03:40:55
edhe une te puc anna
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: Lisa ne 29-06-2006, 11:02:02
Machorin dhe te atin :)
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: kapetani79 ne 29-06-2006, 11:07:55
hajt se pu ju puth dhe une per sot moj vajza :perqafim
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: capkenia korcare ne 29-06-2006, 11:13:00
:puth :puth
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: wiliams ne 29-06-2006, 13:15:37
 :puth per te gjith ata qe nuk me duan >< ;)
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: Capkenja ne 29-06-2006, 13:18:43
Rrofsh qe sme puthe LOL
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: ibraim ne 29-06-2006, 13:19:54
capkenja avajtu pak :puth
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: Capkenja ne 29-06-2006, 13:22:40
Sa pak? LOL
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: ibraim ne 29-06-2006, 13:27:17
Sa pak? LOL

pak???  (https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.cosgan.de%2Fimages%2Fsmilie%2Fliebe%2Fa035.gif&hash=718fd4ade5accb0962bb7dc0da40e0f9)   (https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.cosgan.de%2Fimages%2Fsmilie%2Fliebe%2Fa025.gif&hash=7c7bfe802604364194b0a1a33fc8063a)  
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: Capkenja ne 29-06-2006, 13:28:28
mire ja erdha....
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: ibraim ne 29-06-2006, 13:29:29
mire qe erdhe  (https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.cosgan.de%2Fimages%2Fsmilie%2Fliebe%2Fn020.gif&hash=7a9996218b32781b934e6d5171e0fc67)
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: Bekimi ne 29-06-2006, 13:32:23
Ky Ibroja paska qene i djegur per puthje. LOL

Hajde kndej nga une Ibro, se ka me bollek. :D
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: ibraim ne 29-06-2006, 13:33:29
jo jo, s'du prej teje puthje, amon mos...lerme rehat LOL LOL
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: Bekimi ne 29-06-2006, 13:37:03
Jo more me tputh une. Thash hajde kndej nga jam une, te me zevendesosh pak, se u lodha se puthuri. :D
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: ibraim ne 29-06-2006, 13:38:02
 (https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.cosgan.de%2Fimages%2Fmore%2Fbigs%2Fc038.gif&hash=8a0c4eeec553ab9f88b22fa08cf86568)
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: Bekimi ne 29-06-2006, 13:48:53
Shi si ben, kinse nuk do.  LOL LOL LOL
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: ibraim ne 29-06-2006, 13:52:13
paj kur te mendona pak me gjat...   (https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.cosgan.de%2Fimages%2Fmore%2Fbigs%2Fc043.gif&hash=4773555698523c0cb94a6e7c1c922ac1)    (https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.cosgan.de%2Fimages%2Fmore%2Fbigs%2Fe025.gif&hash=40d0a040f8af22d31456a68f03c222cb)  
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: Lisa ne 29-06-2006, 13:55:26
ibro avajtu pak :)
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: ibraim ne 29-06-2006, 13:56:34
ja ja, u avajta   (https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.cosgan.de%2Fimages%2Fmore%2Fbigs%2Fe082.gif&hash=77c7fddcd46925a9997acf7d84772d8f)
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: Lisa ne 29-06-2006, 13:59:29
me lule heee....ne cilin oborr e vodhe :D
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: ibraim ne 29-06-2006, 14:00:38
kam mi ne oborrin tim...nese s'beson ta bej nje foto ne oborr?
avajtu pak de...merre  (https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.cosgan.de%2Fimages%2Fmore%2Fbigs%2Fa200.gif&hash=4bee0508d81b86e47cad014eef15f113)
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: Lefter ne 29-06-2006, 15:29:52
 :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*...............Goca ju dua pa mase.... :X
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: Bekimi ne 29-06-2006, 16:22:18
Edhe une ju dua pa mase juve qe u don Lefteri. LOL LOL LOL
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: wiliams ne 30-06-2006, 07:36:03
Nje puthje per....ehee. :(.s'paska..ngelur asnjera pa e puthur me duket. :S.jam kujtuar vone..po nejse.. ;)
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: capkenia korcare ne 30-06-2006, 09:09:44
nje per lefton :puth
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 30-06-2006, 10:09:54
po per mua nuk ka puthje sot :( :(
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: capkenia korcare ne 30-06-2006, 10:11:43
patjeter qe ka edhe per ty puc puc :puth
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 30-06-2006, 10:14:28
 :D :D :D :perqafim :perqafim :perqafim ty fort
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: Berni ne 30-06-2006, 10:21:40
Nuk ben ta puthi goca gocen :D po per mua ka ndonje  :P
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: sensitiv ne 30-06-2006, 10:22:31
 Nese nuk ka radhe, une i kisha futur hundet ne mese te capkenes dhe anna-s, i kisha marre dy dhe i kisha dhene dy puthje per njehere!  :D :P :D
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: capkenia korcare ne 30-06-2006, 10:24:58
une puc bernin se mos i ngelet hatri edhe sensitiv. :puth :puth
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: ibraim ne 30-06-2006, 10:25:19
ka naj goce qe mputh mu?
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 30-06-2006, 10:28:21
 :puth kjo a per Bernin,per Sensitiv dhe per ibrahimin
berni goca e puth goce,mjafton mos e teprojne  :D
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: ibraim ne 30-06-2006, 10:29:27
flm anna...
avajtu pak :puth :lule
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: sensitiv ne 30-06-2006, 10:31:06
 av av av  :-[ dy menjeher vetem ai qe i provon e din se si eshte!

            :perqafim per anna dhe capk.
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: valdoente ne 30-06-2006, 10:33:40
Nje :puth per Anen  
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 30-06-2006, 10:37:02
 :engjell: :engjell: oho cu kenaqa unaaaaaa :-x
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 30-06-2006, 12:15:14
flm leonardi846 edhe un ty te puc fort
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: Olsi Ferazini ne 30-06-2006, 12:16:35
jo jo kshu si po silleni nuk putheni me mu
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 30-06-2006, 12:23:04
un te puth me zor :D
pa hec i her....muuuuuuuah
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: Olsi Ferazini ne 30-06-2006, 12:24:27
 :P jo jo se me vjen turp nga moderatoret hahahahahaaaaaaaaaa aa :perqafim
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 30-06-2006, 12:27:49
opo ku ka turp per ty mo,j aha turpin nje kace buke nje gllenke uje edhe ja iki se ve re fare. LOL LOL LOL LOL
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 30-06-2006, 16:09:38
o leo te puc anna ty shuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuume fare per 10 here te tjera :D
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 30-06-2006, 16:36:49
vdekshin te tjeret per ty mo.... :D :D :D
ke turp ti,se lexove me poshte ca kam shkruar????????????????
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 30-06-2006, 22:04:38
Nje puthje per te gjithe cunat a gocat qe njoh! :)


                         :-*
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: capkenia korcare ne 01-07-2006, 02:11:44
nje puthje per te gjithe ata qe me duan dhe nuk me duan :D
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: wiliams ne 01-07-2006, 02:54:31
një puthje për te gjithë ata qe me duan dhe nuk me duan :D
...nje puthje per ty çapkene korcare...qe te kaloje merzia...
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: capkenia korcare ne 01-07-2006, 03:11:14
flm williams, edhe nje per ty.
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: wiliams ne 01-07-2006, 03:16:33
flm williams, edhe një për ty.
..po me puthe edhe ti pastaj do te puth prape une,  se nuk kam qef barazimet..dhe do rrime gjithe diten duke u puthur pastaj çapkene korcare.. ;)
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: capkenia korcare ne 01-07-2006, 03:21:24
e mire ja une po te   :perqafim
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: wiliams ne 01-07-2006, 03:25:49
e mirë ja unë po të   :perqafim
. :-[..kujdes çapkene korcare..se ka njerez ketu. :-[.mbaje veten tani..freno emocionet ;)
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: capkenia korcare ne 01-07-2006, 03:29:11
i turpshem ngele tere jeten ti LOL
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: wiliams ne 01-07-2006, 03:33:06
i turpshem ngele tërë jetën ti LOL
...eeehhh faji i natyres.. :-[ ;) :-[ ;) :-[ ;) :-[
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: Charlie ne 01-07-2006, 07:04:52
nga nje puthje per keto gocat qe jane online ketu  :-*
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: capkenia korcare ne 01-07-2006, 07:07:05
nje pucje per leon dhe Charlin
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 01-07-2006, 08:30:06
Nje puthje per veten time  :D
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 01-07-2006, 09:31:42
 :puth na merre edhe nje nga una  :D
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: valdoente ne 01-07-2006, 12:13:18
Puthje per te gjithe Zeristat :puth
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: wiliams ne 01-07-2006, 12:16:13
Puthje për te gjithë Zeristat :puth
....me perjashtim te ....asnjerit apo..? :S
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: valdoente ne 01-07-2006, 12:17:48
LOL a po don te terheq ty nga Lista
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: wiliams ne 01-07-2006, 12:19:18
LOL a po don te tërheq ty nga Lista
...jo..jo.. ;)...por.. :-[ ;)
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: valdoente ne 01-07-2006, 12:22:07
...jo..jo.. ;)...por.. :-[ ;)

Hehe LOL mendova ndoshta nuk deshiron te te puthe  :D
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: wiliams ne 01-07-2006, 12:24:55
Hehe LOL mendova ndoshta nuk deshiron te te puthe  :D
........joooooooo..nuk bej gabime te tilla une.. ;)
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: valdoente ne 01-07-2006, 12:27:19
E atehere   :puth pra
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: wiliams ne 01-07-2006, 12:30:33
E atëherë   :puth pra
.. :-[ ;) :-[ ;) :-[ ;) :-[ ;)
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: valdoente ne 01-07-2006, 12:32:05
Sa i turpshem njeri LOL LOL
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: wiliams ne 01-07-2006, 12:34:00
Sa i turpshem njeri LOL LOL
....ehhh...defekt natyror..e di sa inat me vjen..?..por skam çfar te bej.. ;)
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: valdoente ne 01-07-2006, 12:35:24
....ehhh...defekt natyror..e di sa inat më vjen..?..por skam çfar te bëj.. ;)

Qe te :puth te vjen inati .......Mendoja se do te pelqej  :S
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: valdoente ne 01-07-2006, 12:36:50
një puthje për   valdoente  :puth :puth
:puth Back  per Leon  
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 01-07-2006, 12:50:42
po per mua ska puthje sot :( :( :(
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: Lefter ne 01-07-2006, 12:51:24
Goca formoni radhen se  du me ju puth me radhe... :D
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: Dalber ne 01-07-2006, 12:52:13
si nuk ka

je nje  :puth nga une
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: wiliams ne 01-07-2006, 12:53:14
po për mua s'ka puthje sot :( :( :(
....ka ore si nuk ka..po me duket se te kane puthur 3-4 here sot me duket..une do ta jepja nje por :-[ :-[..se na shohin te tjeret ;)
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 01-07-2006, 13:16:33
epo pse ngopem me 3-4 puthje un ?
un vetem me puthe nuk ngopem  :D
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: valdoente ne 01-07-2006, 13:30:18
Kiss :puth shume Annen.E kam xhan
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 01-07-2006, 13:31:12
edhe un ty shuuuuuuuuuuuuuuuum e fa :puth :puth :puth :puthre
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: valdoente ne 01-07-2006, 13:32:32
Kiss Back per Annen :puth
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 01-07-2006, 13:35:08
tani nese do vazhdojem keshtu do na zeri gjumi duke puthur njana-tjetern
ele un kiss shum prap :D
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: valdoente ne 01-07-2006, 13:40:45
Edhe une ty shume shume :puth:puth
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 01-07-2006, 13:43:41
 :puth :puth :puth :puth te gjitha per ty..
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: Lefter ne 01-07-2006, 14:34:07
Per ju dy siper.... :-*...Valdoente ere e panjohur hajde me afer hajde... hajt_ktu: :-*
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 01-07-2006, 14:39:54
muuuuuuaaaaaaah
Lefto se me kishte marre malli :D
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: Lefter ne 01-07-2006, 14:41:44
Leje bre schatz mbreme ma prishe ti gjumin.... :D...Po ku mbet ajo Valdoente se?.... :P
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 01-07-2006, 14:50:33
iku (?) (?) se di se ku..........
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: Lefter ne 01-07-2006, 14:51:47
Mire leje te shkoje se une i pata mendt te ti.... :D
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 02-07-2006, 03:51:33
putje per wiliams-in :D
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: valdoente ne 02-07-2006, 04:28:31
Për ju dy sipër.... :-*...Valdoente ere e panjohur hajde me afër hajde... hajt_ktu: :-*

Kiss :puth për Lefter mesa kam marrë vesh ne disa postime ju jeni Prizrenali apo jo?
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: kapetani79 ne 02-07-2006, 04:30:08
hajt se po te puthi the una :perqafim
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: valdoente ne 02-07-2006, 04:40:29
Kiss Back:puth
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 02-07-2006, 05:20:42
 valdoenteeeeeeeee    pucccccccccccccc   shume  :puth :puth :puth
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: Olsi Ferazini ne 02-07-2006, 05:22:11
nje puthje per jozefina topallin,,,,,
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 02-07-2006, 05:23:38
ku a kjo se se kam par :P
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: Olsi Ferazini ne 02-07-2006, 05:25:39
e kam perdite shume afer por skam aritur ta puth ndonjehere , eshte shume  emire .
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 02-07-2006, 05:27:28
ana   kthej faqen te puc pak  :puth :puth  :pafshim
oho cu kenaqa ktheje ti tani,po ktheje mire  :P,se...ku i dihet  :puth :puth    LOL LOL LOL
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: seventhkey ne 02-07-2006, 05:45:43
ne oren tete ai u var
ne oren nente e kallen ne varr
ne oren dhjete,ajo qe e deshte
pinte vere te kuqe e qeshte....
pershendetje çapkene.
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 02-07-2006, 05:48:58
ahahahahah  po vetëm avash et luetm se ti me një mua apo jo  LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL

wow wow wow wow......po he na e trego i her se si je...LOL LOL LOL LOL
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: Lefter ne 02-07-2006, 09:06:19
Kiss :puth për Lefter mesa kam marrë vesh ne disa postime ju jeni Prizrenali apo jo?

Me duket se po.... ;)...Kjo puthje vetem se jam prizrenali apo se jam bossi i Barkafes.... :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 02-07-2006, 10:47:48
Prishtinasen... :-*
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Prishtinasja ne 02-07-2006, 10:52:18
Prishtinasen... :-*

te kam yll oo Lefto  :perqafim :perqafim :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Olsi Ferazini ne 02-07-2006, 10:55:22
capkene :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Dalber ne 02-07-2006, 11:25:07
hajt nje  :perqafim per te gjithe
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 02-07-2006, 11:48:21
te kam yll oo Lefto  :perqafim :perqafim :perqafimAhhhhh bre  ti me le pa fryme per zotin.... ;)
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: wiliams ne 02-07-2006, 12:08:07
Nje puthje per te gjitha gocat e forumit qe jane tani ne gjume..se do punojne naten ;)
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: Capkenja ne 02-07-2006, 12:40:28
rofsh  po une punoj dite LOL
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: wiliams ne 02-07-2006, 12:43:59
rofsh  po unë punoj ditë LOL
...edhe une diten punoj çapkene..por keto qe punojne naten me dhimbsen shume se nuk marrin as veshtiresi  :(..dhe kane edhe pamjen e kufizuar.. :S
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: Capkenja ne 02-07-2006, 12:48:29
LOL Wiliams sa zemer te madhe qe ke ...ik se do te marrin gocat me sysh  LOL
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: Dalber ne 02-07-2006, 13:53:07
mua sme marrin dote se me ka lene mami hudher ne xhep LOL LOL LOL LOL LOL LOL
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 02-07-2006, 14:04:27
po pse nuk ti mora un ty per te ba sallamin :D
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: Dalber ne 02-07-2006, 14:10:47
po tu desh kam dhe piper kokerr
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: Dalber ne 02-07-2006, 14:11:41
mjafton nje feshkellime :D
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 02-07-2006, 14:13:39
me duhet,po pse duhet ta thuash dy here.......
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: Dalber ne 02-07-2006, 14:28:33
probleme linje kerkoj skuza
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 02-07-2006, 14:32:20
ska gja zemra... ;)
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: Dalber ne 02-07-2006, 14:35:00
po sallomin do e ndash apo e ke gjith per vete  :D  :D  :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: valdoente ne 02-07-2006, 16:48:09
Annen  e kam xhan  :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Bekimi ne 02-07-2006, 16:50:14
Nje perqafim per kete ciken ketu siper :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Dalber ne 02-07-2006, 16:52:45
JA DHE NJE  :perqafim PER TY BEKIMO
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Bekimi ne 02-07-2006, 17:04:17
Me fal Miro, por s'e pranoj.

Ik shko perqafo ndonje goce, se le namin ktu. :D LOL
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Dalber ne 02-07-2006, 17:05:59
po pse mo?
vetem gocat te perqafohen me njera tjetren.
pastaj ne e kemi ne zakon kete LOL LOL LOL LOL
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Bekimi ne 02-07-2006, 17:11:35
Gocave u ka lezet o Miroooooo. :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Dalber ne 02-07-2006, 17:13:50
epo mire ne vend te nje djali po i  :perqafim  gocat dye nga dy
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: capkenia korcare ne 03-07-2006, 02:12:25
po ju perqafoj te gjitheve :perqafim
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: capkenia korcare ne 03-07-2006, 02:21:24
jo, do ma jape mua gjysmen :D

hajde puthuni tani mos u merrni me sallame. Une ju puc te gjitheve ne faqe nje e nga nje.
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: wiliams ne 03-07-2006, 04:51:31
LOL Wiliams sa zemër te madhe qe ke ...ik se do të marrin gocat me sysh  LOL
...jo..jo..çapkene..se keto qe kane syrin e keq nuk shohin mire me duket..dhe nuk me bejne gje..
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: Dalber ne 03-07-2006, 04:52:44
PO MU SME PUTH NJERI? :D:D
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: Belinaa ne 03-07-2006, 04:54:41
te puth une ahahahah
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: Dalber ne 03-07-2006, 04:56:18
LUM SI UNE

EJ PRIT SA TE ZBRES NE TOKE SE ME NGRITI PESHE KJO PUTHJE :D
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: wiliams ne 03-07-2006, 04:56:54
te puth unë ahahahah
..avash Belinna se do te hollohen buzet duke puthur..çunat ;)
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: Belinaa ne 03-07-2006, 04:57:26
mos u frikeso do te te puth edhe ty ahahhahaha apo ke frike
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: wiliams ne 03-07-2006, 04:58:47
mos u frikeso do të te puth edhe ty ahahhahaha apo ke frikë
..jo..jo..frike s'kam fare..por.. :-[ ;)
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: Belinaa ne 03-07-2006, 04:59:50
ke turp ahhaahhh sot nuk ka turpppp haro turpin
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: wiliams ne 03-07-2006, 05:04:34
ke turp ahhaahhh sot nuk ka turpppp haro turpin
..jo..jo..Belinna..turp kam vetem te me puthin ne distance..se nga afer me del turpi fare mua.. ;)
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: Belinaa ne 03-07-2006, 05:12:07
mir me nuk do te puth askush ik tani
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: wiliams ne 03-07-2006, 05:19:26
mir me nuk do të puth askush ik tani
...askush apo vetem ti Belinna..se po te jete keshtu puna atehere une nuk futem me tek kjo tema.. :S
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: Belinaa ne 03-07-2006, 05:23:54
une
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 03-07-2006, 05:25:50
puthje per ato qe nuk jane puthur sot :perqafim
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: Olsi Ferazini ne 03-07-2006, 05:27:22
nje puthje per ato qe duan te me puthin , nuk puth njeri pa deshire une....
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: wiliams ne 03-07-2006, 07:49:10
sa desha te puth njehere Belinna..po te paskan puthur para meje..po megjithate ..shendetin ne radhe te pare se te tjerat pak rendesi kane.. hmmmmm:
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: Belinaa ne 03-07-2006, 08:09:53
flm flm flm nuk ka nevoj te me puthni ka kush te me puth haahhahaha
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: Prishtinasja ne 04-07-2006, 12:48:16
Anna  :perqafim :perqafim dhe Capkenen korcare  :perqafim :perqafim
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: Charlie ne 04-07-2006, 12:50:20
per kete siper
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: Prishtinasja ne 04-07-2006, 12:54:57
oo Charlie po si mundem me te harrua ty  ? :-[  :-[

hajde edhe ti e meriton nje  :perqafim :perqafim
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: capkenia korcare ne 04-07-2006, 12:56:36
per Prishtinasen :perqafim :perqafim
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 04-07-2006, 13:22:27
Prishtinesen edhe capkenen qe nuk me ka puthur sot :perqafim :perqafim
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: capkenia korcare ne 04-07-2006, 13:27:21
te puc une tani shume fort ty :perqafim :perqafim :perqafim
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: ibraim ne 04-07-2006, 13:30:27
une e puc capkenen korcare
capkene avajtu pak :puth :puth :puth
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: capkenia korcare ne 04-07-2006, 13:34:54
he erdha, edhe une te puc ty :puth :perqafim
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: ibraim ne 04-07-2006, 14:00:44
po sa mir puth mi ti
avajtu ene pak :puth :lule ;puth
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 04-07-2006, 14:32:50
i ibraimi,po ti kush je?ai qe po i jep lulet dhe man radhen apo ai qe po puth ne faqe capkenen???LOL LOL LOL LOL LOL
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: Dalber ne 04-07-2006, 15:17:31
  :puth perq :-* :love: :love: :love: :love: un spres radhe :D
Titulli: Nje perqafim per...
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 04-07-2006, 16:44:42
po ke po puth mo (?) (?) (?) (?) LOL LOL LOL
Titulli: Një perqafim për...
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 04-07-2006, 16:59:35
erdhi zemra ime............he me puc i cik shume...pastaj te puc un ty :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: DragonFire ne 04-07-2006, 20:23:00
JA DHE NJE  :perqafim PER TY BEKIMO
Më fal Miro, por s'e pranoj.

Ik shko perqafo ndonjë goce, se le namin këtu. :D LOL

LOL LOL LOL LOL LOL LOL
 ma paske tranu bekimin bre ti albermiri LOL LOL LOL
ik more percafo dikon tjeter se bekimi nuk eshte homo ky eshte djal me nerva normale LOL LOL u shkriva duke qeshur :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: capkenia korcare ne 05-07-2006, 03:49:05
annen :perqafim :perqafim
Titulli: Një perqafim për...
Postuar nga: Capkenja ne 05-07-2006, 03:56:21
sa shum te puth  :puth :puth :puth :puth :puth :puth :puth :puth :puth :puth :puth :puth :puth :puth :puth :puth :puth :puth :puth :puth :puth :puth :puth :puth :puth :puth :puth :puth :puth lodhje: lodhje: lodhje:

Hej mbaji duart larg motres sime kaq po te them une mos me xnef si per kohe mengjesi !
Titulli: Një perqafim për...
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 05-07-2006, 04:08:33
LOL LOL LOL LOL LOL LOL

o shpirt erdhe ti.....po mos mendo keq ti se ne nuk po banim gja jo....vetem po rrinin LOL LOL LOL LOL
Titulli: Një perqafim për...
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 05-07-2006, 05:48:12
 :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim
Titulli: Një perqafim për...
Postuar nga: Dalber ne 05-07-2006, 06:36:09
mus sme do njeri :S :S :S :S :S :S
spo me jep njeri sot :(
 hmmmmm:po hajt se ua ndreq un juve  ^o)
Titulli: Një perqafim për...
Postuar nga: wiliams ne 05-07-2006, 06:52:13
   Nje  :perqafim  ..per Belinnen..nqs se nuk e ka perqafuar njeri sot.. ;)
Titulli: Një perqafim për...
Postuar nga: Belinaa ne 05-07-2006, 06:55:41
flm shume gjithashtu
Titulli: Një perqafim për...
Postuar nga: U.J.K.U ne 05-07-2006, 07:28:11
Nje perqafim per te gjithe ate qe u ndjene keq nga humja e Gjermanise :perqafim
Titulli: Një perqafim për...
Postuar nga: wiliams ne 05-07-2006, 12:00:08
Nje perqafim per te gjitha ato.. :engjell:. qe nuk jane per momentin ketu..sidomos per ato qe jane ne ...pune..dhe po lodhen.. :S
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 05-07-2006, 13:06:50
Capkene Ti amo.... :-*
Titulli: Një perqafim për...
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 05-07-2006, 14:18:33
mus sme do njeri :S :S :S :S :S :S
s'po me jep njeri sot :(
 hmmmmm:po hajt se ua ndreq un juve  ^o)

po kush te do ty mo aman  LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL...por thone se kur armiqte bajne pak pushim duhen sinqerisht se e dine qe skane interes se do bajne lufte prap....kshu qe he se te dua una
dhe te perqafoj  fort fare  :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim
Titulli: Një perqafim për...
Postuar nga: Olsi Ferazini ne 05-07-2006, 14:20:43
anna ku je se na mori malli
apo mos te ka rrembyer djalli
????????????????????????
Titulli: Një perqafim për...
Postuar nga: wiliams ne 05-07-2006, 14:31:12
Nje perqafim per ate qe nuk e ka perqafuar njeri sot.. ;)
Titulli: Një perqafim për...
Postuar nga: Kinge ne 05-07-2006, 14:36:47
nje perqafim per veten teme :D
Titulli: Një perqafim për...
Postuar nga: Lefter ne 05-07-2006, 14:40:20
Edhe nga une nje per veten tende.... ;) :D
Titulli: Një perqafim për...
Postuar nga: Kinge ne 05-07-2006, 14:41:31
jo se dy bejne keq :D :P
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Kinge ne 05-07-2006, 14:43:18
^o) ^o) ^o) paska plas keq ktu...... ^o) ^o) ^o)
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Dalber ne 05-07-2006, 15:05:38
kinge ec i her ktu  :perqafim
Titulli: Një perqafim për...
Postuar nga: Lefter ne 05-07-2006, 15:06:00
Le ta haje dreqiiii...Hajde ihere se vape ketej.... :D
Titulli: Një perqafim për...
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 05-07-2006, 16:55:08
o malorsooooooooo te  :perqafim :perqafim :perqafim fort tz wedhe te gjithe zemerthyerit e kafes :P
Titulli: Një perqafim për...
Postuar nga: ibraim ne 05-07-2006, 17:21:20
anna avajtu mi pak perq
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: ibraim ne 05-07-2006, 17:23:37
capkenen korcare e kisha perqafu beli valla fort :perqafim perq
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Dalber ne 05-07-2006, 17:50:02
swety'n beracaken mistrece  :perqafim :perqafim
Titulli: Një perqafim për...
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 06-07-2006, 02:18:17
eh ja ku jam kush do te me perqafoje mua ... :D
pastaj do ju perqafoj una,po te iki te  ha buk i her :D :D
Titulli: Një perqafim për...
Postuar nga: Syrgjyn ne 06-07-2006, 02:48:33
Një perqafim burreror për Lefton qe ia kam borxh se me solli shishen me akull dhe me shpetoi syrin nga kasaphana!  :perqafim

Perqafim te ngrohte për komshien AngelDeviled qe me thyen herë një, herë dy brinje sa herë qe me shtyn poshtë shkalleve te katit te peste LOL  :perqafim  Ouch!

Për Lisen gjithashtu, qe me mbajti koken ne prehër dhe ne ato çaste i dhuroi jetës sime edhe një shans! :D  :perqafim

Edhe një perqafim special për SmiLey se me ofroi shampanje kur AD me piu uiskin.   :engjell:  :perqafim

Machorit s'i jap asgjë, se nuk është dukur këtej nga pishina e BarKafe... Të ketë harruar pass-in valle?  hmmmmm: :P
Titulli: Një perqafim për...
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 06-07-2006, 03:03:57
paske ardhe ti re se un diku ka lexuar se je arratisur :P :P :P
Titulli: Një perqafim për...
Postuar nga: Syrgjyn ne 06-07-2006, 03:08:49
paske ardhë ti re se un diku ka lexuar se je arratisur :P :P :P

Ishte shaka e kurdisur ajo qe bera atehere...  :-[ :D

Po te perqafoj edhe ty meqe e deshe!  :perqafim
Titulli: Një perqafim për...
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 06-07-2006, 03:11:06
LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL

flm edhe un ty  :perqafim :perqafim :perqafim

po me dukeshe si ndonje fantazeme  e ngritur nga varri per te vrare ata qe ke inat edhe meqe dole po perqafon i her shoqerine   LOL LOL LOL
Titulli: Një perqafim për...
Postuar nga: Syrgjyn ne 06-07-2006, 03:13:50

:)
Titulli: Një perqafim për...
Postuar nga: Capkenja ne 06-07-2006, 09:54:04
Per ata qe me duan dhe i dua LOL
Titulli: Një perqafim për...
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 06-07-2006, 11:46:56
për ata qe i dua me shume nga cme duan
Titulli: Një perqafim për...
Postuar nga: Olsi Ferazini ne 06-07-2006, 11:54:32
per te gjithe ata qe sme duan........
Titulli: Një perqafim për...
Postuar nga: Olsi Ferazini ne 06-07-2006, 11:58:54
anna ta kam vjedh sfondin ahahahaaaaaaaaa
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 06-07-2006, 13:32:43
^o) ^o) ^o) paska plas keq këtu...... ^o) ^o) ^o)
Kjo eshte lagjja ku duhet te plas.... :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 06-07-2006, 16:07:07
te gjithe ata qe nuk kane marre gja sot  :perqafim :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Bekimi ne 06-07-2006, 16:23:30
 Anna :perqafim :perqafim :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 06-07-2006, 16:56:02
o bekimo flm kam me te vertete nevoje qe te me perqafoje dikush.hapi krahet edhe pritme sa te vij aty  :P :P :P :P :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: GREATBOY ne 06-07-2006, 17:01:04
K'te k'tu siper  :perqafim :perqafim :perqafim perq perq perq
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 06-07-2006, 17:25:06
ja se erdhaaaaaaa    :perqafim :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Berni ne 06-07-2006, 20:08:18
Nuk jeni larg ju 2 nga njeri tjetri njeri ne TR e tjera ne EL 1 ore rruge e keni, dhe perqafohuni sa te keni deshire  :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 06-07-2006, 20:32:34
Do perqafoja  icik Bernin :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Dalber ne 07-07-2006, 02:08:39
te gjith me, pa perjashtim  :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: capkenia korcare ne 07-07-2006, 02:38:29
te gjithe ata qe me kane xhan :D

:perqafim :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 07-07-2006, 02:55:31
Do perqafoja  icik Bernin :D
rri ti beratse se Berni a i zan  :P
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 07-07-2006, 02:58:05
te gjithë ata qe me kanë xhan :D

:perqafim :perqafim

una te kam shuuuuuuuuuuuuuuume fare  edhe te perqafoj fort
Titulli: Një perqafim për...
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 07-07-2006, 04:27:19
ikre ti...edhe hiqe qenushin time.............

 :perqafim :perqafim :perqafim   shume Capkenen
Titulli: Një perqafim për...
Postuar nga: wiliams ne 07-07-2006, 04:43:13
ikre ti...edhe hiqe qenushin time.............

 :perqafim :perqafim :perqafim   shumë Capkenen
... :perqafim :perqafim :perqafim.....? :S
Titulli: Një perqafim për...
Postuar nga: mishel ne 07-07-2006, 04:55:06
nje perqafim per  ;)
Titulli: Një perqafim për...
Postuar nga: mishel ne 07-07-2006, 05:14:41
per te gjithe ata qe jane online  :D :D
Titulli: Një perqafim për...
Postuar nga: wiliams ne 07-07-2006, 05:21:02
për te gjithë ata qe janë online  :D :D
po ç'eshte ky perqafim  :D :D..une e di se eshte keshtu :perqafim :perqafim
Titulli: Një perqafim për...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 07-07-2006, 06:06:40
nje perqafim per te gjith eata qe me duan  dhe nje shuplake per ata qe s'meduan.

Por mendoj se shuplaken nuk e jap dot pasi te gjithe me duan ;)
Titulli: Një perqafim për...
Postuar nga: Capkenja ne 07-07-2006, 06:44:02
Per zemren time te vogel LOL
Titulli: Një perqafim për...
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 07-07-2006, 06:45:38
anna ku e ke faqen te puth shum sot se më ka mar malli  :puth :puth :puth :puth :puth :puth :puth :puth :puth :puth :puth :puth :puth :puth lodhje:
edhe mua per ty ylli,po ate shpirtin e vockel qe ke ne sfon ku e ke marre se do vdes un per te :) :perqafim :perqafim
Titulli: Një perqafim për...
Postuar nga: Capkenja ne 07-07-2006, 06:48:23
Ehh cben dashuriaaaaaaaaaaaa aa
Titulli: Një perqafim për...
Postuar nga: Belinaa ne 07-07-2006, 06:49:29
Nje perqafim per shpirtin tim qe e dua shumeee
Titulli: Një perqafim për...
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 07-07-2006, 06:50:06
po ti për ke do të vdsesh për mua apo për bebin ahahahaah  :puth :puth :puth :puth :pafshim :lule

per ty cik vdes un po per bebin vdes e tera.....po he mos u merzit ti se i joni a ai ;)
Titulli: Një perqafim për...
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 07-07-2006, 06:54:12
 :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :-[ :)  ;)
Titulli: Një perqafim për...
Postuar nga: Dalber ne 07-07-2006, 07:24:37
annaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaa
ec ke burri shpejt  :@ :@ :@ :@ :@ :@
Titulli: Një perqafim për...
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 07-07-2006, 07:29:25
erdha erdha mos bertit :P
Titulli: Një perqafim për...
Postuar nga: Dalber ne 07-07-2006, 07:31:24
me kap i çik per qafe tani  :-[ :-[ :-[ :-[ :-[
Titulli: Një perqafim për...
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 07-07-2006, 07:35:44
 :perqafim :perqafim :perqafim :X :-* perq
Titulli: Një perqafim për...
Postuar nga: Dalber ne 07-07-2006, 07:39:12
LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL

mos me gudulis me ti... :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[
Titulli: Një perqafim për...
Postuar nga: capkenia korcare ne 07-07-2006, 10:54:08
per te gjithe ata qe me kane perqafuar :perqafim :perqafim
Titulli: Një perqafim për...
Postuar nga: wiliams ne 07-07-2006, 12:42:40
Desha te perqafoj dike... po me sa shoh...te gjitha jane perqafuar aq shume sa nuk ka ngelur gje..eehhh... :(
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 07-07-2006, 13:55:21
I bashkangjita keto temat sepse nuk kishin asnje ndryshim.
Vazhdoni perqafohuni ketu tani  :)
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: ibraim ne 07-07-2006, 15:23:58
epo mire de ja ke bere lepurushe...
avajtu pak perq :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: erlehta ne 07-07-2006, 15:38:43
un dua te perqafoj nje cik lepurushin tim se kam qe ne oren 6 qe nuk e kam perqafuar hic   :perqafim :perqafim :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Berni ne 07-07-2006, 18:31:24
un dua te perqafoj një çik lepurushin tim se kam qe ne orën 6 qe nuk e kam përqafuar hiç   :perqafim :perqafim :perqafim

Prite deri ne 6 te mengjesit :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: capkenia korcare ne 08-07-2006, 09:02:23
dragonin :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: U.J.K.U ne 08-07-2006, 09:57:00
un dua te perqafoj një çik lepurushin tim se kam qe ne orën 6 qe nuk e kam përqafuar hiç   :perqafim :perqafim :perqafim

Jo vetem ta perqafosh por dhe ti hash veshet. U bo ai te te lere vetem tyja :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 08-07-2006, 11:19:55
eeeeeeeeee po mua sme ka perqafuar njeri sot
ok ok se ju perqafoj una po he  :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: wiliams ne 08-07-2006, 11:28:53
eeeeeeeeee po mua sme ka përqafuar njeri sot
ok ok se ju perqafoj una po he  :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim
...si ka mundesi o anna..po ditet tjera te kane perqafuar nga 5 here ne dite moj..une do te perqafoja po me duket se je martuar keto 2 dite dhe ndoshta te prish pune.. hmmmmm:
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 08-07-2006, 13:08:45
wiliams te  :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim,se e di un ti me do pa kushte LOL LOL LOL LOL
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Kinge ne 08-07-2006, 13:09:53
asnjerin.......... ^o)
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 08-07-2006, 13:13:18
Kinge cte ka ngjare sot hmmmmm: hmmmmm: hmmmmm:
Egoiste..... :S  te  :perqafim :perqafim :perqafim un shume ;)
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 08-07-2006, 13:15:10
Une e  perqafoj xhanin tim  shum   :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Kinge ne 08-07-2006, 13:19:16
anna je shum e mire
pak egoiste u tregova pa po bej nje perjashtim dhe une te perq perq perq shum :)

he dhe xhanin pak perq :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 08-07-2006, 13:51:10
Ca bahet ketu... ^o)
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Kinge ne 08-07-2006, 13:59:16
ca pa te duhet ty ^o) :D :P
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 08-07-2006, 14:00:16
hajt te perqafoj i cik kto dy una qe te pajtohen :)  :perqafim :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 08-07-2006, 14:08:53
Mos me perqafo mua...Se kjo te nxer syrin.... :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: wiliams ne 08-07-2006, 14:12:01
wiliams te  :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim,se e di un ti me do pa kushte LOL LOL LOL LOL
,,,avash anna..se me more frymen..por s'ka gje se e di qe e ke nga emocionet per garen..po hajde me perqafo sa te duash se edhe une te  :perqafim :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 08-07-2006, 14:47:33
Smiley :-* :-* :-*(eshte hera e pare mduket)
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SmiLey ne 08-07-2006, 19:56:33
ore mos perfito nga rasti qe jam zemër mirë unë :P se tema thotë "ke dëshironi te perqafoni ne këto momente...." e jo puthni LOL
m.q.s. s'je ne linjë ne këto momente, s'po ta kthej puthjen mbrapsht :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 09-07-2006, 09:48:10
Parloten  :( :(
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: albnertili ne 09-07-2006, 09:51:06
Albermirin :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 09-07-2006, 10:40:05
UN DO JU PERQAFOJA NJE HERE TE GJITHVE SI PER HERE TE FUNDIT,SI PER LAMTUMIRE...... :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Bekimi ne 09-07-2006, 10:52:02
Tallesh ti apo e ke seriozisht????

Jo per ndonje gje, por nuk e di ca do bejme me ate Kupen e Llafazanes. :D

Anyway,,, nje :perqafim per ty

Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: albnertili ne 09-07-2006, 10:54:24
kjo me duket se e paska mar seriozisht me duket.
megjithate po ta japim nje  :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 09-07-2006, 10:58:36
Parloten  :( :(

Nga eshte ajo se kam kohe qe se kam pare ne forum?
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: albnertili ne 09-07-2006, 11:00:12
as un se kam pa ka koh
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: capkenia korcare ne 10-07-2006, 02:47:39
annen ore shuuuuume :perqafim :perqafim :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Dalber ne 10-07-2006, 03:26:09
anna seshte po ec me  :perqafim iher mu se spaska as tjere me na pa ktu :-[
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: capkenia korcare ne 10-07-2006, 03:30:55
ty miro :perqafim :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Dalber ne 10-07-2006, 03:32:33
jepini ka nji annes se do me na ike :(
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: capkenia korcare ne 10-07-2006, 03:37:33
nuk iken ajo ore jo, e peqafoj une ate dhe nuk e le te levize :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 10-07-2006, 11:49:14
Ate qe e  kam perqfuar  heren e fundit,po qe   sma kthej veq qe skam qen online... :D..Tash dua nje online :P
 :-* :-* :-*

Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 10-07-2006, 11:53:49
O Lefto nga behet Machori o burr  se si shume u vonua ai LOL
Ka ngrene Ban ska shanc mos me genje..
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 10-07-2006, 12:02:22
Ama i puthje te tregoj.... :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 10-07-2006, 12:46:43
Ama i puthje te tregoj.... :D


E do ne Prishtine apo ne Sofie kur te takohemi ? Do te jap 2 te medhaja po me tregove ku fshihet qerratai LOL
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 10-07-2006, 12:52:10
E dua kudo qe me thua ti veq jepmi puthjet.... :D...Se   fsheh si keq   veq  dy puthje  nuk mjaftojne... :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 10-07-2006, 12:53:28
E dua kudo qe me thua ti veç jepmi puthjet.... :D...Se   fsheh si keq   veç  dy puthje  nuk mjaftojnë... :D

Po mire o burr i dheut po i leshoj buzet per ty tre  here e vec ne ball ste puth dot se eshte vend i shenjte LOL
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 10-07-2006, 13:00:07
hahahah...Une gjethmon kam dite per vende tjera si per te shenjte.... :D..Po he  zgjidh vet ku  ke qejfin veq te lutem mos ma nxe frymen.... :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 10-07-2006, 13:04:39
Eh tani po pyet per qejfin tim ti..une them te te bej qejfin ty qe te me tregosh per ate dreq majmunin ku fshihet!


Ps hec se merremi vesh me Mp per vendin ku do te puth se ka njerez ketu LOL
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 10-07-2006, 13:22:33
Ka frike nga ty,se me tha eshte kimiste e  do  me fut noj ,,mini-atom,,  :D

P.S Te vij n eMP,ama    mos me lajmero masnej te Administrata :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 11-07-2006, 10:34:17
 :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: capkenia korcare ne 11-07-2006, 10:37:37
:perqafim :perqafim anna
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 11-07-2006, 10:40:30
edhe un ty shume :perqafim :perqafim :perqafim dhe te tjeret pa harruar asnje
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 11-07-2006, 10:43:07
Ka frikë nga ty,se më tha është kimiste e  do  me fut noj ,,mini-atom,,  :D

P.S Të vij n eMP,ama    mos më lajmero masandej te Administrata :D

LOL cke ti se per ty do bej perjashtim..hec ne darke ne Mp se do te jap ca puthje alla frenga !
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Dalber ne 11-07-2006, 10:44:16
edhe un ty shumë :perqafim :perqafim :perqafim dhe te tjerët pa harruar asnjë
çne ti ktu me goce? epo meqe erdhe :perqafim :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: erlehta ne 11-07-2006, 14:04:50
asnje  :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Bekimi ne 11-07-2006, 15:11:35
Nje :perqafim per Anen se e kam si yll me 8 cepa. :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lisa ne 11-07-2006, 15:16:41
Smiley-n   :perqafim Thnx  :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: capkenia korcare ne 12-07-2006, 09:26:29
per bekimon :perqafim :perqafim dhe per gjithe te tjeret :perqafim :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 12-07-2006, 12:18:52
Une nuk perqafoj asnje :P...Kush do puthje te lajmerohet.... :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SmiLey ne 12-07-2006, 12:23:32
si t'dush :P.. mu m'lusin LOL :d
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: wiliams ne 12-07-2006, 12:27:01
si t'dush :P.. mu m'lusin LOL :d
..une nuk te lutem me se u lodha.. ;)
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 12-07-2006, 12:30:54
si t'dush :P.. mu m'lusin LOL :d


Huuu mire qe ti u lajmrovese  :Pashtu ashtu mu kan mbledh puthjet eshtu qe kjo  do te jet nje nga ato grandiozet... :D...Perqafimin e bejme me vone.... :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SmiLey ne 12-07-2006, 12:33:23
he pra ku e ke :P apo e jep prapa skenave ti LOL :d
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SmiLey ne 12-07-2006, 12:34:50
..unë nuk te lutem me se u lodha.. ;)

s'duhet te kete lodhje per meshkujt kur vjen puna per te lutur nje femer :P vec per femrat ka! LOL
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 12-07-2006, 12:35:27
Prapa skenave praaa...Ca mendove  ktu nuk jan te gjithe si Lisa e  te durojn  skena te tilla... :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: wiliams ne 12-07-2006, 12:38:35
s'duhet te këtë lodhje për meshkujt kur vjen puna për te lutur një femër :P veç për femrat ka! LOL
..po vetem per nje puthje..?..tu luta aq shume..sa do kisha puthur 5 femra..gjate asaj kohe.. ;)
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 12-07-2006, 12:41:14
williams kjo eshte si 1000 me nje vend... ;) :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: wiliams ne 12-07-2006, 12:43:44
williams kjo është si 1000 me një vend... ;) :D
...eh Lefter..ta di te sigurte kete gje do humbisja 5 vjet pas kesaj pune.. ;)
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 12-07-2006, 12:44:57
Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi .... keto gocat e padukshme qe jan  tani :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SmiLey ne 12-07-2006, 12:45:54
he pra Lefto, he... tregoji icik cunit ;) se ben gjoja sikur s'kupto :P

Lefto, prapa skenave por me proxhektor ama :D se s'te ze bese kollaj ty, jo LOL
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SmiLey ne 12-07-2006, 12:47:17
Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi .... këto gocat e padukshme qe jan  tani :D

mos u shto dhe ti ne rradhe, se do mbetesh beqar :P.. po rri me mire sodit neper keto livadhet e dukshme LOL
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 12-07-2006, 12:51:15
Charlie tu urte mos ma ngacmo ate te padukshmen se  sdo te  te duket per 2 jave as vetja jot ne pasqyre... :D


William 5 vjet jan pak... :D..Une me shum kam shpenzuar edhe  a sme  shef ku jam.... :P :D


Smiley ska problem ndaq edhe CNN live e marim aty se un po te pash ty me qorrohen  syte nuk shof njeri  aty... :
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: wiliams ne 12-07-2006, 12:52:26
Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi .... këto gocat e padukshme qe jan  tani :D
po ka rrezik ti ngaterrojme se nuk i dallojme mire.. :S.mund te perqafojme ndonjeren 2 here..dhe do leme ndonje tjeter pa e perqafuar fare.. ;)
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 12-07-2006, 12:53:58
shifi këta  çfarë problemi  kan marrë për dorë LOL ....pa ikni ore ikni se nuk e pata fjalën  me ju


tani kisha dashur ta perqafoj pakez Lisen :)
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SmiLey ne 12-07-2006, 12:55:01
Mr Smith :d... jo jo, e lemë tek BBC 1-shi :D
ec kur do vish :P
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lisa ne 12-07-2006, 13:08:12
Hajde se kam nevoje per perqafime......vete m kujdes jo shume fort se me rrudhosni rrobat :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lisa ne 12-07-2006, 13:09:08
uaaa mu drodh trupi sa bukur perqafoke more djale :D LOL
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 12-07-2006, 13:12:24
Ket dyja qe me prishin mendjen.... :D


MRS.smith po ku po me pret ti se?.... :P :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: wiliams ne 12-07-2006, 13:12:38
Hajde se kam nevojë për perqafime......vetë m kujdes jo shumë fort se me rrudhosni rrobat :D
...mire Lisa mos u be merak..se une nuk te rrudhos rrobat..por edhe po ti rrudhosa ti hekuros ..mos u be merak per kete pune.. :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lisa ne 12-07-2006, 13:14:39
sa i zgjut ky do te mi rrudhosi rrobat qe te mi heq gjoja per te mi hekurosur......ik ik mos mu afro :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 12-07-2006, 13:15:55
Pa ja rudhos komplet kjo nuk e  numeron qe e ka perqafuar njeri.... :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lisa ne 12-07-2006, 13:17:21
shshshshshshs se degjon williams :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: wiliams ne 12-07-2006, 13:20:27
sa i zgjut ky do të mi rrudhosi rrobat qe te mi heq gjoja për te mi hekurosur......ik ik mos mu afro :D
..po mire atehere qe mos te rrudhosen hiqi fare dhe pastaj i veshen prape dakort.?.por vetem sa te perqafoj.. :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 12-07-2006, 13:22:42
Hajt ti perqafoje une e rudhi.... :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 13-07-2006, 02:54:32
capkenen korcare edhe lepurushen :)
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: capkenia korcare ne 13-07-2006, 03:07:42
annen :perqafim :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 13-07-2006, 03:15:57
 :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)  

 :puth :puth :puth :puth :puth
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Bekimi ne 13-07-2006, 13:03:10
Une keto dy gocat siper.... Lum ne qe i kemi. :perqafim :perqafim :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 13-07-2006, 13:04:21
 :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim hajde i cik te zemra jote ti ;)  :perqafim :perqafim :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 13-07-2006, 13:05:30
Une  ate qe me luhet pas.... :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Bekimi ne 13-07-2006, 13:14:20
O ana, prit me goce, se ska ardh ora 12 ende........ :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 13-07-2006, 13:21:45
wow wow ca njeriu,po jame martuar o bekimo,pse su kujtove dje ti e? :P
tani un pres femije nga miroja :P LOL LOL LOL
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Bekimi ne 13-07-2006, 13:26:11
Po mir me, vetem burrin do perqafosh gjith jeten ti e????? :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 13-07-2006, 13:28:13
po ti e do edhe me orar :P :P :P :P :-[ :-[ :-[
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Bekimi ne 13-07-2006, 13:34:55
Pse ca mendove ti me lale, ka rregull ketu, ka rradhe..... :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 13-07-2006, 13:36:59
opo shiko kur martohesh cdo gje e ke me orar,kur te martohesh doi ta kuptosh edhe ti :P
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: capkenia korcare ne 14-07-2006, 02:28:25
do martohet se shpejti edhe ai :D :D hajde bekimo :perqafim :perqafim dhe annen :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 14-07-2006, 02:32:11
capkene  hec i cik ketu,deri ne perrenjas,se aty vij una :P LOL
se dua te  :perqafim  :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: capkenia korcare ne 14-07-2006, 02:33:59
LOL LOL mire moj po vij, po mos u vono,mire :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 14-07-2006, 02:38:35
he me u nise ti se un arrita ne librazhd LOL LOL LOL LOL
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: capkenia korcare ne 14-07-2006, 02:43:38
uhhhhh sa u lodha, ne perrenjas jam me duket, eme ku je ti?????? akoma ne librazhd je moj, luaji kembet. LOL LOL LOL LOL LOL
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 14-07-2006, 02:47:11
uuuuu ja ku qenke :),ti je ajo me kapele te kuqe :P?
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: capkenia korcare ne 14-07-2006, 02:52:52
po moj une jam :D ti duhet te jesh ajo me syze jeshile ? :D :D :D hajde :perqafim :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 14-07-2006, 03:03:58
e me ti sa bukur qenke veshur LOL LOL hec te te  :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim
sa mire qenka kur perqafon dike LIVE....eeeeeeee perqafohuni virtualisht ju LOL LOL LOL LOL LOL LOL
ej capkene ika un se jam ne pune,me vravi shefi po ta dijeqe kam ikur LOL LOL LOL ma te te   :perqafim ene i her fort una ene pacim :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: ibraim ne 14-07-2006, 04:13:25
une perqafoj anna :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 14-07-2006, 04:40:53
e un ty  :perqafim :perqafim :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 14-07-2006, 04:44:29
un tani perqafoj shuuuume fare alisian ;)  :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: DragonFire ne 14-07-2006, 04:47:30
:perqafim per annen ;) se capkenen se kam pare me kurre, tash e perqafoj annen ;)
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 14-07-2006, 04:53:36
 :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim  ;) vetem per ty ;)
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: stalion ne 14-07-2006, 07:13:56
me ju then te drejten u be kohe qe sjam futur ne forum,dhe ketu spo shoh asnje nga ato te dikurshmit.nejse nje percafim po ju a jap te gjith gocave qe jan te reja ne forum.. :perqafim :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: mishel ne 15-07-2006, 13:28:34
po te vjetrave i ka dale tymi eeeeee, po nuk shkelet buka vjeter more  :perqafim :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: wiliams ne 17-07-2006, 14:29:19
Kete siper.... :perqafim  .do ta tja merrja frymen.. perq...jo per ndonje gje po se si ma dha truri.. :S
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: prijsi ne 18-07-2006, 09:37:45
edhe une dua te perqafoj mishelen(keshtu doli si firma e gomave te F1)
nje dyshe i marrim me te vertete frymen :D :-[
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: albnertili ne 18-07-2006, 11:15:58
ed
edhe unë dua te perqafoj mishelen(kështu doli si firma e gomave te F1)
një dyshe i marrim me te vërtetë frymën :D :-[
 po ti e prijes skishte no nji krahasim tjeter per te bere po me goma F1 e gjete?nejse mir qe si the goma traktori


kurse un  :perqafim bekimin megjithese sma ka dhene akoma ate kafen ;)
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: stalion ne 18-07-2006, 11:34:17
po të vjetrave i ka dalë tymi eeeeee, po nuk shkelet buka vjetër more  :perqafim :perqafim
te rejat te knoqin zemren kurse ju te vjetrat te knoqni shpirtin..loooool
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: shkenctari nr 1 ne 18-07-2006, 18:42:17
hhmmm jo sot nuk do te perqafoj se e kam plotsuar normen te shohim herave tjera :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Dalber ne 21-07-2006, 02:23:46
o cuna hapuni i her se kam nje pune me gocat
 :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: erlehta ne 21-07-2006, 17:06:48
lepurushen nga korca   :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 21-07-2006, 17:35:47
këtë te mirken këtu lart  :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Bekimi ne 22-07-2006, 21:25:17
Do i perqafoja te gjitha gocat e forumit, por sme mbajne krahet tash, e nuk jam tu e perqafu asnjeren. :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 22-07-2006, 21:28:31
I was gonna give you a hug back but....... since you don't want one....... :(
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Bekimi ne 22-07-2006, 21:32:49
Prit ca sa te mbledh forcat, se du me ta dhon nji :perqafim per ditelindje.
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 22-07-2006, 21:48:52
aaawwww thanxx, I'm having a party and it's so much fun! :-[
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Bekimi ne 22-07-2006, 21:54:53
U are havin a party, ene me rrin ne forum????  LOL LOL LOL LOL


Do vi edhe une moj??? Se c'kam mbet vet sonte. :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 22-07-2006, 21:56:05
Shqip, te lutem! :)
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Bekimi ne 22-07-2006, 21:58:04
Erdha erdha. Prit sa te gjej nje dhurate, se me vjen turp me ardh duar bosh. :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lisa ne 22-07-2006, 22:10:28
Party :O Erdha pritni se paskam minifundin shume te gjate sa ta pres pak LOL Uuuuuuuu dhurate hmmmm   hajt se duhet te me ket ngel ndonje gje nga dhuratat qe me sollen per ditelindjen time :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Bekimi ne 23-07-2006, 09:29:38
Ohooo sa qenkam lodhur mi amani. Party si kjo skam par ndonjeher. :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: erlehta ne 23-07-2006, 16:53:48
futja gjumit o vlla    :D


nje sapo e perqafova  :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 30-08-2006, 14:46:02
pothuaj te gjithe
nese do mundja dhe nese do me lejonin kuptohet  :) :) :)
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 30-08-2006, 15:04:43
ne  kete moment do ta perqafoja ...anen shume ... :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 30-08-2006, 15:06:41
edh un ate kte mbi mu
se a si shpirt :) :perqafim :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SteriOtipi B ne 30-08-2006, 15:17:32
Aha ne s'na e var njeri sot me duket .... zemrathyer:
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 30-08-2006, 16:25:22
ta var un re ty
ku e do ti
hahahahaha
 :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: wiliams ne 30-08-2006, 18:08:48
Do ti perqafoja te gjitha por me radhe ..nje dite njeren e nje tjetren..ndonjeren edhe 2 dite panderprerje.. :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SteriOtipi B ne 31-08-2006, 11:00:30
ta var un re ty
ku e do ti
hahahahaha
 :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim

Do te ta thoja ketui po pajtaj u bera pishman sepse thashe qe te vije dhe ta shihje vete ku do ma varje....  :P  LOL LOL LOL
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: U.J.K.U ne 31-08-2006, 13:28:03
Ne fakt doja te perqafoja pak po fare pak njonen qe nuk eshte online ne keto momente :-[
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SteriOtipi B ne 31-08-2006, 14:31:53
Ehu ketu nuk ka asnje on line megjithate ato qe nuk i perqafon ti po i perqafoj une keshtu nuk del njeri (femer) bosh.   :D :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lisa ne 31-08-2006, 16:58:00
Ujko sa njona te kon tyt ......per mua e kishe ate postim ?
PO.... ti i gatshem te gjithave :D

Mos bo mashtrime te tilla ....prononcohu me emer ndryshe nuk quhet :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 31-08-2006, 17:05:17
kete lart see me  ka  munguar ca dite :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lisa ne 31-08-2006, 17:10:48
mua ree  ............... ja  :perqafim :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 31-08-2006, 19:46:23
ca behet keshtu???
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 31-08-2006, 19:50:28
ik re tii ...:P
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: erlehta ne 31-08-2006, 19:52:46
keta siper nje perqafim te madh
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 31-08-2006, 19:54:10
edhe une te jap nje perqafim ty erlehta.


per ty charlie, ta tregoj une ik re tin ty kur te vish ne shpi
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: erlehta ne 31-08-2006, 19:55:45
pse mi ce ke charlien ti burre :)
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 31-08-2006, 19:58:41
ahh ku ku per mua c'me zuri sherri  :S  joo ree nuk vi fare sot  ne  shtepi ...me  ka  marr  ANA :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 31-08-2006, 20:00:09
hajt hajt se ia tregoj une Anes edhe ty bashke po hajde ne shpi se te ngordha :D :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: erlehta ne 31-08-2006, 20:02:32
prap se kuptova une ce ka charlien kjo
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 31-08-2006, 20:07:23
nje puthje te shpejt per kete siper ....sepse po e morri vesh gruaja vaj halli per mua :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: erlehta ne 31-08-2006, 20:11:18
jepi puthjet shtu ti te keqen   se ta ben gruaja ne darke kurrizin me te bute se barku :)
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 31-08-2006, 20:13:32
ti mos  e  be  te  madhe kete puthje ....see po e pa gruja nuk do te ma  ben darken sot fare :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: erlehta ne 31-08-2006, 20:23:00
 :D :D :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 31-08-2006, 20:27:09
ore maskara, hajde ne shpi ti hajde se ta tregoj une ty, jo kurrizin me te bute se barkun do te bej, po edhe koken, koke qyp
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 31-08-2006, 20:31:02
kuuu kuuu ....erdhi kjooo .. :S ik ree ti  ...:P te thash se nuk do te  vi  sot ne  shtepi ....deri sa  te  qetesohesh paksa ...
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 31-08-2006, 20:53:30
e mire ta shofim po s'te lash perjashta te te han qent. :D :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Bekimi ne 31-08-2006, 21:06:21
Po me ke do flesh ti pastaj??? :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 31-08-2006, 21:13:41
shihe ky ....si kercen nga kendi i korrnerit ...:D ik te thash njëherë mos u perziej ne çështje familje
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Bekimi ne 31-08-2006, 22:41:21
Ore une per te miren tende e kisha. Thash mos ndoshta zbuloj ndonje tjeter qe perzihet ne ceshtje familjare. :D LOL LOL
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 04-09-2006, 19:14:32
Ke e kisha puth direkt ashtu fort nga forumi?! hmmmmm:...

Sweetness
Lisa
Kinge
Smiley
Prishtinasja
Anonimus
Amela
Shtriga
Alda
Rrushja
Belinaa
Ena
Fantazia
Milanistja
kengaime
hatixhe
zemraime
Hersianna
borebardha(se na ka harru xhuxhat komplet) :P
Bleta Puntore
Unknown_girl
Boutilicious
Lepurushen ;)
Capkenja
Capkenja_Korcare
NjonaShumeSexy
Elektra
anna
Xcape-girl
Perla
valdoente
Kathy
Brunen
mishel
Leni
LOLa!!
CrYsTaL TeaRs
Nafijen,farijen,gjylzaden dhe te gjitha te tjerat i  puthi fort me shum dashuri dhe  pasion... :-*

P.S Ju te tjerat qe ndoshta kam harruar tju shenoj ejani lajmrohuni se kam vend  te  lire ne zemer sa tju doje qefji... :D

Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lisa ne 04-09-2006, 19:18:51
Sa lava surratin lefto me alkol .......ta kom qit kete faqe ta kom bo gati :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: wiliams ne 04-09-2006, 19:21:53
Mos u be merak Lefter se nuk paske harruar asnje me duket.. hmmmmm:
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 04-09-2006, 19:22:17
Lisa se pata fjelen per te faqet.... :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 04-09-2006, 19:24:40
ahahhahaa......oooo Leftooo brehhhhh LOL ah kopuk i madh je tii ...:P po ku i gjete gjithë këta nicka seee ...:D me gjithëatë goca Lefto e meriton nga një puthje nga juuu :D sepse i treguar me te vërtetë solidaritar me te gjitha :D

Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi .... Lefton LOL
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lisa ne 04-09-2006, 19:29:04
Lefto te keqen Lisa kenaqu me pak se po njel pa gjo hic :)  :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 04-09-2006, 19:30:44
Lisa  ti e di qe une nuk ngihem me pak.... :D :P
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: erlehta ne 04-09-2006, 19:34:31
Po gonxhen re si e ke harru ti :)
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 04-09-2006, 19:36:50
Aaa poo ate e kam  amoore te perjetshme.... ;)

edhe ate se dalloj prej ktyn tjerave te gjitha i du me gjithe zemer.... :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: wiliams ne 04-09-2006, 19:41:11
Po gonxhen re si e ke harru ti :)
Po lere o erlehta pse ja kujton..une thashe se na teproj neve ndonje gje..? :S
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 04-09-2006, 19:42:11
ooo Leftooo ...ngadal  see  ja fute friken popullit ketu ....me  ate  postim LOL
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 04-09-2006, 19:44:01
Willi te une gjethmon ka mungesa nuk teprojn kurr... :D


erlehta ty sguxoj te te puth une jooo..... :D..sillma edhe ndoje ta puthi  para popullit... :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: wiliams ne 04-09-2006, 19:52:09
Willi te unë gjethmon ka mungesa nuk teprojn kurr... :D


erlehta ty sguxoj te te puth unë jooo..... :D..sillma edhe ndoje ta puthi  para popullit... :D
Ja po bej nje kontroll te imte per te pare a ka tepruar gje apo jo..dhe po nuk gjeta gje do me qerasesh me ndonje nqs nuk je koprac i madh hmmmmm: ;)
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 04-09-2006, 19:55:17
hahaha..per zotin ja koprac i madh.... :D...ama prit ti analizoj ihere mire ;) :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 04-09-2006, 19:58:23
I jap nje te pucur bulit se me behet i madh sot! :D
:-*
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 04-09-2006, 20:03:14
Editohesh editohesh sweetie hyn nji faqe ma perpara mes 100-ve ty te kam pfal puthjen e pare... :P :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 04-09-2006, 20:07:12
hahahahaha kur e ke pas puthjen e pare ti, une kam qene maybe 5 :D. Atehere po thua?! :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 04-09-2006, 20:08:29
ahahahhaa.....Lefto oo LOL ik ik shko mbytu LOL  ani  editohesh .... ^o) po ku guxon  bre ti  ashtu ti thuash  gruas sime  ....:P


Sweetie edhe  une  te  ta  dhuroj  nje  puthje  te  madhe  :-* :X
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 04-09-2006, 20:10:27
Po e paa imja eshte si e 100 tjerve kshtu qe ato nuk te numerohen.... :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Cami ne 04-09-2006, 21:04:22
edhe po te dua nuk mundem sepse nuk e kam pran ama kam nje deshir te zjarrt per nje perqafim te saj
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 05-09-2006, 18:47:06
Perqafoj bulin :D
:perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 05-09-2006, 19:21:31
perqafoj Gluan time :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 05-09-2006, 19:32:44
pse zgerdhiesh ti ore??? apo kujton se i ke dhemt e bukur? :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 05-09-2006, 19:39:27
i kam pastruar sot ...e po ia bej nje reklam te shkurter ...:D  
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 05-09-2006, 19:43:54
Nje puthje :-* per te gjitha gocat qe i du ma shum se veten.... :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 05-09-2006, 19:50:13
hhaa...kopuk nuk e hajn ma kshtu jooo ...badihave e ke :P LOL
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 05-09-2006, 19:55:34
Hajt se edhe ty te puthi se edhe ty te mbaj ne ate kategori dmth prej gocave qe i du.... :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 05-09-2006, 19:57:43
ik oree....se shef qe ta kan kthyr të gjitha goca shpinden ....nuk deshirojn te flasin me ty ....LOL po të japin tulla pa pare LOL
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 05-09-2006, 20:13:29
Erdhi ky Don Zhuani qe na dashka me shume se veten! :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: mishel ne 05-09-2006, 20:25:42
Dua te puc forttttt njeriu e padukshem.....heee behu i dukshem dmth :P
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: erlehta ne 05-09-2006, 20:27:11
e dukshme moj jam :)
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: erlehta ne 05-09-2006, 20:27:33
te puc mishelo
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: U.J.K.U ne 05-09-2006, 20:29:09
Hajde hajde plasen magjirat ketu :D Po fluturojne puthjen nga te tera drejtimet e paditura :P
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: mishel ne 05-09-2006, 20:29:40
po kush tu drejtu ty i here....ja ty po ta jap tashti me qe ma lype....muahhhh i te puthme te ajo faqja vogel...jajajaja :D :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: erlehta ne 05-09-2006, 20:30:30
uaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: mishel ne 05-09-2006, 20:31:27
pse ujku t'erdhi noi gjo pa dashje ty a si???...e mo be si te besh edhe pranoje vetem aman ate gojen si kamare mos e hap se na asfiksove....tashi ika une, me kaq naten e mire shnet e pare te gjithve pa perjashtim.....muaa hhhhhhhhhh ju kam shume xahn...vetem njerin ne vecanti kuptohet
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: U.J.K.U ne 05-09-2006, 20:33:35
Pse mij dreq ti ma paske nis eeeeeeeeeeeeeeee. Mu bo fyryra sikur me kapi oktapodi e s'po me shqitej mo
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Cami ne 05-09-2006, 20:35:29
e kisha perqafu i goc ama ku e di une se ku eshte fshehur ajo nuk e gjej dot e kam shum per zemer
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 05-09-2006, 20:37:14
Erdhi ky Don Zhuani qe na dashka me shumë se veten! :D

Po pra ca menove ti...Ju dua si krijesa qe jeni e lene mo me shum....  ;)..skam cte bej smund ti fsheh une emocionet... :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: erlehta ne 05-09-2006, 20:39:08
Ti ato emocionet sikur i ke me tonelata mor djale LOL
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 05-09-2006, 20:41:18
Cta bej ne vete si mbaj dot... :P..Kam epr gjithe popullin une kam.... :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: stalion ne 06-09-2006, 11:31:23
per mua spaska njel gjo me percafuar me sa shoh..me njelen krahet hapur sot,hajt me kismet neser mos gjej na 1.. :)
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: wiliams ne 06-09-2006, 11:38:40
për mua spaska njel gjo me percafuar me sa shoh..me njelen krahet hapur sot,hajt me kismet nesër mos gjej na 1.. :)
Ehhh more Stalion..mos u merzit se ka plot qe ka ngelur pa gje,dhe mesa shoh une edhe neser ska gje me duket..pasneser shohim e bejme hmmmmm:
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: stalion ne 06-09-2006, 11:45:37
Pra edhe per neser mi preve shpresat,ej duhet me ik me shty ne fall tek nai jevge se kshu si kemi punet ne terezi fare,kto shenjat e oroskoopit ja futkan kot,sot ajo e imja tha kan me te percafuar te gjith gocat e forumit,por lesht e currit..loooool
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: wiliams ne 06-09-2006, 12:04:02
Pra edhe për nesër mi preve shpresat,ej duhet me ik me shty ne fall tek nai jevge se kshu si kemi punët ne terezi fare,këto shenjat e oroskoopit ja futkan kot,sot ajo e imja tha kan me te percafuar te gjith gocat e forumit,por lesht e currit..loooool
O Stalion shiko njehere nqs ke muhabet me ate Lefterin...se i ka mbledhur te gjitha me duket dhe po i puth me radhe ..dhe nuk e di se kur do mbaroje..hidhu njehere se nuk i dihet dhe te del oroskopi hmmmmm:
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 06-09-2006, 12:08:49
capkenen
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: wiliams ne 06-09-2006, 12:19:54
capkenen
Ehh çma kujton çapkenen tani. ;).ik dhe puth djemte pse na perzihesh ne pjese neve... :S
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 06-09-2006, 12:22:48
per ke capkene e ke fjalen ti ?????
un them perqafim shoqeror re majmun
pjeset e tjera  i keni 24 ne 24 ore
LOL LOL LOL LOL LOL
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Prishtinasja ne 06-09-2006, 16:46:23

Aiden  :perqafim :-* :-* :-*
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 06-09-2006, 16:56:43
Lisen,meqe e paska datelindjen ;) :-*...Ja fali qelesat e dyqanit une asaj sod.... :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 06-09-2006, 17:05:21
Prishtinse ku je me lal
aida ka labtopin akoma semure LOL LOL LOL LOL

LIsa 100 motra
ty lefto te hangshin femrat
LOL LOL LOL
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: ibraim ne 06-09-2006, 20:38:24
lisen du ta perqafoj njehere fort... lisaaaaaaaaaaaaaaaa a :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: mishel ne 06-09-2006, 20:38:40
Pse mij dreq ti ma paske nis eeeeeeeeeeeeeeee. Mu bo fyryra sikur me kapi oktapodi e s'po me shqitej mo


po pra po tu kam njit si oktapod....po normal si te njitesh sikur i kishe ato te uruara (faqet) me atak....c'te beja une ....e pafajshme jam... :D dhe me lesho o dreq se me more frymen fare.....uaaaaa  :P
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: erlehta ne 06-09-2006, 21:26:16
une du te perqafoj dhe cufon dhe tipin :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 06-09-2006, 22:00:50
 :perqafim :perqafim :perqafim  per erlehten
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 06-09-2006, 22:03:43
Këtë lartë edhe natyrisht Gruan :D se me ka humbur fare  :(
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Syrgjyn ne 06-09-2006, 22:37:08
Nje perqafim te ngrohte per Lisa se ka ditelindjen  :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 06-09-2006, 23:09:16
Buliiiiiiii, jo jo ketu jam mos ki merak ti :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Prishtinasja ne 07-09-2006, 00:46:16

Këne tjeter perveq LEFTERIN  :D :perqafim :-* :-* :-* :-*
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 07-09-2006, 01:40:25
Shatz paske gjet udhen per bte ktu ti a?!!!! :D...Hajd e njiher ktu ti hajde  :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*..Se motiii ste kam pas puth :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lisa ne 07-09-2006, 04:16:53
Ibrahim :O Po më ka marr malli për burr i dhehut ka je ka bohesh ... na hume si voi nlakra dhe ti he dreq....hajde te te perqafoje Lisa jote ty iher se më ka mor molli  :perqafimSyrgjyn :O  e mbajte mend ......THNX  :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: ibraim ne 07-09-2006, 18:13:00
PO ja bre lisa... isha ta shoh vdekjen ne sy ;)
Po ti si je?
avajtu pak te te perqafoj :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: mishel ne 07-09-2006, 20:46:56
Erlehten qe ka humbur fare sot....dhe kur pa sot qe isha une,,,hajt mo. puc zemer dhe degjohemi neser :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: wiliams ne 07-09-2006, 20:51:05
Erlehten qe ka humbur fare sot....dhe kur pa sot qe isha unë,,,hajt mo. puc zemër dhe degjohemi nesër :perqafim
Ehhh ate desha ta perqafoj edhe une po..nejse nje dite tjeter tani(..nuk e di as vete si ma truri per momentin) :perqafim hmmmmm: :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: erlehta ne 07-09-2006, 21:10:29
erlehta ju puth te gjithve ju ne faqe ::
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: wiliams ne 07-09-2006, 21:13:21
erlehta ju puth te gjithëve ju ne faqe ::
..po e takove mishelin se kishte deshire te madhe (me te madhe se une :-[)per te puthur..jo ne njeren po ne te dy faqet me duket hmmmmm:
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: erlehta ne 07-09-2006, 21:20:45
e pershendeta ne Email...cte beja une isha ne pune .

E ti mos me puth shume se ma ben burrin xheloz :)
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: wiliams ne 07-09-2006, 21:25:14
e pershendeta ne Email...ç'të bëja unë isha ne pune .

E ti mos më puth shumë se ma bën burrin xheloz :)
Jo jo vetem pak desha une..jo shume..ose qe te jem i sakte shume me pak se shume.. :engjell: hmmmmm:
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: erlehta ne 07-09-2006, 21:32:02
as i cik ore LOL
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: wiliams ne 07-09-2006, 21:37:16
as i çik ore LOL
:S :XX ><
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: erlehta ne 07-09-2006, 21:42:20
bjeri murit bjeri vetem mua me ler rehat :)
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 07-09-2006, 21:46:23
ah ai burri yt shum  xheloz oree ....mos  eshte  duke  te veshtruar ne  keto  momente qe nuk po guxon as gishtin ta levizesh :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: wiliams ne 07-09-2006, 21:51:32
bjeri murit bjeri vetëm mua me ler rehat :)
E shiko çfare me bere ..per nje fjale goje..si ta heq ate tani se do rrije gjithe kohen duke i rene murit,dhe me duket se do thyeje murin dhe jo koken ketu e kam hallin :S hmmmmm:
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lisa ne 08-09-2006, 15:20:08
Machorin  
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 08-09-2006, 15:34:14
Sweetness ...  :-*
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 08-09-2006, 16:09:39
mua sme paska perqafuar njeri e  :( :S :( :(

hajt ska gja kur te keni kohe nderkohe un po ju perqafoj te gjithve (nga papunsia kuptohet) LOL LOL LOL LOL LOL
 :perqafim :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 08-09-2006, 17:33:23
epo qe gati te kam  harruar ty zemraa ..:D ec ktu nihere  :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: erlehta ne 08-09-2006, 18:44:52
cbehet ketu

mishel paske hy prape mi.
 hajde puc una ty
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: mishel ne 08-09-2006, 18:46:18
epo kete jave futem une..javen tjeter bej pushim..akoma se more vesh tina mi....edhe une te puc foltt :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: erlehta ne 08-09-2006, 18:47:36
ca ke bo noi gjo
LOL
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: mishel ne 08-09-2006, 18:56:57
ja ashtu..HIC :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 08-09-2006, 19:14:51
sa shume  me do ky buli mua! :)
:-*
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 08-09-2006, 22:26:58
lepusrushen dhe denisin
i kam xhan   :perqafim :perqafim :perqafim

sidomos denissin
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: shkenctari nr 1 ne 08-09-2006, 23:45:36
nga nje perqafim live per te gjith gocat e forumit  :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 08-09-2006, 23:50:10
Anna, boll ngele pas djalit ti me :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 09-09-2006, 08:47:33
e kam qef shume me SwEeTNeSs  :D :D :D :D :D

papa sa e shajme lepurushen ne te dy
mjere ne po ta dije ajo LOL LOL LOL LOL LOL
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Prishtinasja ne 10-09-2006, 23:41:14

anna hajde kendej te perqafoj edhe une lal  :perqafim :perqafim
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: wiliams ne 11-09-2006, 14:03:54
Shko anna ..shko se boll u perqafuam bashke gjithe diten . :-[.shko e nderroje njehere.. :P
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 11-09-2006, 14:16:14
Kingen ...  :perqafim
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 11-09-2006, 14:23:57
anna hajde kendej te perqafoj edhe une lal  :perqafim :perqafim

 :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Bekimi ne 11-09-2006, 15:26:46
Oj Ana, hidhe ndonje perqafim kendej, se me ka marr malli sa nuk thuhet me llafe. :D LOL
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: ibraim ne 11-09-2006, 18:01:18
Lisa avajtu pak :perqafim  (https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.cosgan.de%2Fimages%2Fmore%2Fbigs%2Fa025.gif&hash=10940d32b5993e3c5c241967b95b115c)
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Bekimi ne 11-09-2006, 18:10:02
Epo puthje me te forte nuk me kane zene syte gjer tash. :D :D :D

Lisa, harroje gjakovarin lale, se e ke Ibren me 7 zemra. :D LOL LOL
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: ibraim ne 11-09-2006, 18:11:55
Beko, epo ni Iber e keni bre ktu  (https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.cosgan.de%2Fimages%2Fmore%2Fbigs%2Fa077.gif&hash=f1145c2e98a484426e8df113b071848a)
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Bekimi ne 11-09-2006, 18:13:25
LOL LOL LOL Ama edhe Lisen vetem nje kopje e kemi :D
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: ibraim ne 11-09-2006, 18:22:09
O beko, mua edhe lisen nuk na merr kush... LOL  (https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.cosgan.de%2Fimages%2Fmore%2Fbigs%2Fc008.gif&hash=21c557b97bc54e84cde00d14a45822b7)
ene ti e din se un jam faca...ja si jom:  (https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.cosgan.de%2Fimages%2Fmore%2Fbigs%2Fe082.gif&hash=77c7fddcd46925a9997acf7d84772d8f)   (https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.cosgan.de%2Fimages%2Fmore%2Fbigs%2Fe088.gif&hash=e0bd6670e0c7fcbc8a77cb0619fa9abe)  e lisa i ka merak keto tipa  si une LOL
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Bekimi ne 11-09-2006, 18:24:13
LOL LOL LOL LOL LOL C'te ka hy ke hunda mor??? LOL LOL

E joshe Lisen, hallall. :D
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: ibraim ne 11-09-2006, 18:26:47
nje fare trandofili dhe nje mize e vogel LOL
kam hunden e vogel une...nuk me zen nje koshic me blete jo LOL
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Bekimi ne 11-09-2006, 18:28:57
Lisa e ka te madhe hunden. Duhet ta ruash nga karkalecat dhe akrepat. :D LOL
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: ibraim ne 11-09-2006, 18:31:04
mos ma nguc lisen ti more beko...
lisa avajtu pak
 (https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.cosgan.de%2Fimages%2Fmore%2Fbigs%2Fa025.gif&hash=10940d32b5993e3c5c241967b95b115c)
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Bekimi ne 11-09-2006, 18:31:56
Qenke ne faze te keqe sot... Ishalla te kalon shpejt. :D LOL LOL
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: ibraim ne 11-09-2006, 18:36:23
 (https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.cosgan.de%2Fimages%2Fmore%2Fbigs%2Fc016.gif&hash=fb67cced7b68f09c3f0d868e953b71a0)   amin
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 11-09-2006, 20:00:57
Valla Ibro paske bo nijet me u viktimizu edhe ti.... :D
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: wiliams ne 11-09-2006, 21:08:04
Nuk diskutohet qe do e perqafoja shume ate.. :-[..dhe vetem ate.. :-[kam shume  :-[ :-[ dhe frike ta them :engjell:
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 11-09-2006, 21:20:28
Smiley-s :-* :-* :-*...Uhhh mpaska mar malli per te. ;)
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: wiliams ne 11-09-2006, 21:26:50
Smiley-s :-* :-* :-*...Uhhh mpaska mar malli per te. ;)
uuuuuuuhhhhhhhh...po ku na kujtove edhe ti Lefter..tani duhet nja 2 muaj te me hiqet nga mendja..eeehhhhh hmmmmm:
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 11-09-2006, 21:49:02
Veq 2 muj aaaa.... jarge:....Qe dy vjet edhe 24 ore e kam ne mend ky thot dy muj.... :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Bekimi ne 15-09-2006, 22:35:16
Lum ju te mjeret. :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 15-09-2006, 23:27:47
Perqafoj te gjithe ata qe me duan! :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 15-09-2006, 23:30:32
JO  te  gjithe  po vetem  une te  dua  :) :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 15-09-2006, 23:34:07
Nou ju dont! :(Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 15-09-2006, 23:35:55
Une e dua :-* :X..Bile me shum se veten time
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: DragonFire ne 16-09-2006, 01:09:30
sweetness :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 16-09-2006, 01:12:31
DJ :perqafim :-[
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: DragonFire ne 16-09-2006, 01:22:24
dont REMIX me :D :P
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 16-09-2006, 01:27:06
:perqafim :perqafim :perqafim :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: DragonFire ne 16-09-2006, 01:32:21
:perqafim qe bre :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 16-09-2006, 01:39:21
ik se do te te vrasi buli edhe pastaj do me vrasi mua :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: DragonFire ne 16-09-2006, 01:45:35
kush eshte buli?
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 16-09-2006, 01:55:23
Charlie :-[ AKA Lio :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: DragonFire ne 16-09-2006, 01:57:03
ata e vras une as 'ck' aj nuk guxon me be :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Bekimi ne 17-09-2006, 02:13:58
Per gjithe gocat qe jane online nje :perqafim nga una. :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 17-09-2006, 02:15:21
:):perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Bekimi ne 17-09-2006, 02:16:51
Per ty e kisha une, por s'doja te ta them direkt. :D LOL LOL LOL LOL
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 17-09-2006, 02:19:09
Vetem buzeqeshja ishte per ty :D perqafimi ishte per bulin tim!  :engjell:
LOL LOL LOL LOL LOL
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Bekimi ne 17-09-2006, 02:21:08
Kush tha qe ishte per mu??? :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 17-09-2006, 02:22:45
Për ty e kisha unë, por s'doja te ta them direkt. :D LOL LOL LOL LOL


Ja re koke qyp!
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Bekimi ne 17-09-2006, 02:41:37
O pika. Po un per vete kam fol aty moj, moj, moj e lodhme. :D LOL LOL
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 17-09-2006, 02:42:46
Perqafove veten ti? :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Bekimi ne 17-09-2006, 02:45:09
E kot eshte. Ke nje mendje ti, qe c'te te them. :D LOL LOL
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 17-09-2006, 02:47:37
Jo re me kane thene qe kam mendje shume te advancur... dmth me te bukur... :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Bekimi ne 17-09-2006, 02:49:24
Une mendime te bukura,, kisha pa e degju. Por, te kete njeri mendjen te bukur, hera e par qe me kan zen veshet. :D :D :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 17-09-2006, 02:52:42
Unë mendime te bukura,, kisha pa e degju. Por, te këtë njeri mendjen te bukur, hera e par qe me kan zen veshet. :D :D :DIk re ik se ke ik per llesh :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Bekimi ne 17-09-2006, 02:54:50
Lere Llesh Nikollen edhe ti tash, se esht tu bo prova te teatri kombetar. :D LOL LOL
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 17-09-2006, 03:18:52
Jo re jo, per llesh maceje :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Bekimi ne 17-09-2006, 03:19:57
Ok. ;)    
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 17-09-2006, 09:58:40
Asnje se jam shume e merzitur....
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 17-09-2006, 15:44:32
 :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim


per ata qe zgjuar nga kembet sot
LOL LOL LOL LOL..........edhe pse zakonisht te gjithe andej zgjohemi LOL LOL LOL
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 17-09-2006, 17:34:10
Per anna :perqafim :perqafim :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 17-09-2006, 17:43:16
Për SwEeTNeSs :perqafim :perqafim :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 17-09-2006, 17:53:38
aawwww thenkjuuuuuu!!!!! :-[
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 17-09-2006, 18:11:21
Te paren qe poston mbas meje.......... :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 17-09-2006, 18:19:37
yeeeyy!! ME ME ME :)
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 17-09-2006, 18:25:17
Lika always my favorite of this forum... :D..Coma here come hajt_ktu:.... :-* :-* :-*
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 17-09-2006, 18:26:50
 :-[ :-[ :-[ :-[
 :engjell: :engjell: :perqafim :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Bekimi ne 17-09-2006, 18:29:07
Asnjo hic. :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 17-09-2006, 18:29:25
Shif shif pufje dhash une pufje dua.... :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 17-09-2006, 20:27:25
Per Bekimin :-[:perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Bekimi ne 17-09-2006, 20:36:34
Ua sa te ngrohta

:perqafim :perqafim :perqafim :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 17-09-2006, 20:58:17
Eshte temperatura jote.... :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 17-09-2006, 21:00:26
E te dyve! :D :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 17-09-2006, 21:09:56
 :( :( :(
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 17-09-2006, 21:14:22
Prit se tash jau uli une.... :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: sorelina ne 17-09-2006, 21:20:53
te gjithe keta siper :perqafim :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 17-09-2006, 21:22:53
Per Sorelushen :):perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lisa ne 17-09-2006, 23:00:52
Lefter shko thirr Machorin te me vije ketu familjarisht se do me e perqafu Lisa :DD
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 17-09-2006, 23:52:47
Bulit...>>>> :-* :-*
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 17-09-2006, 23:58:59
ehh ...kjo  goce do te  me  cmend  fare ...:D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 17-09-2006, 23:59:54
me shume se je a??? :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 18-09-2006, 00:01:46
edhe me  shume  :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 18-09-2006, 00:04:06
Ik se ngele budalla ihere! :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Prishtinasja ne 18-09-2006, 16:34:15

Ibraimin , hajde avajtu pak  :perqafim :perqafim :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Bekimi ne 18-09-2006, 17:58:17
Te avajtem une ne vend te Ibres, se esht i zene per momentin??!! :D :D :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 18-09-2006, 18:19:09
Bekoooo mos ma ngacmo shacin.... :D


Nji puthje per Prishtinasen.... :-* :-* :-*
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Bekimi ne 18-09-2006, 18:23:05
O kopuk, s'te kam faj une qe i fut turinjte gjithandej.

Sipas teje, duhet te puth vetem meshkujt une, e??? :D LOL LOL LOL
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 18-09-2006, 18:25:53
hahha...ti puthem mua une i puth te gjitha me radhe.... :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Bekimi ne 18-09-2006, 18:33:30
Ore, puthi ti te gjitha po deshe, ndac me radhe ndac pa radhe, mua mos me ngaterro me kshtu sendesh. :D LOL
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 18-09-2006, 18:34:50
Eee pooo une mendoja se ti je strateg ... :D...ama jo jo e shef se une e kam strategjine e forte per me  e largu konkurencen nga lagja.... :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Bekimi ne 18-09-2006, 18:48:03
Mos harro o shoku, se strategu i vertet e ka shum te madh.... durimin. :D

/me po i punon pas shpine Leftaqit :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: ibraim ne 18-09-2006, 18:54:48
une bekimin LOL (jo re jo...eshte shaka) LOL
lisen mor lisen... ku e kam bre lisen o beko?
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Bekimi ne 18-09-2006, 19:03:49
Ta vodhen o Ibro. Ashtu esht kur hyn njeher ne jave ne forum.

Apo s'eshte shtu edhe konkurrenca koheve te fundit. Na zaptun frajerat :D LOL LOL
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: ibraim ne 18-09-2006, 19:05:13
a ma vjodhen a? :( Zoti me lasht shendosh mu...e lisa...mbaju lisa LOL
epo c'te bej...ky shefi me ka vu sanksione :(
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Bekimi ne 18-09-2006, 19:07:41
Ore, qe do mbahet ajo, as qe diskutohet.  LOL

Por, ti ma mir shif rregullo veten, se nuk qan burri per nje femer. :D LOL LOL
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: ibraim ne 18-09-2006, 19:10:40
mos me qajt??? more me qajt ene me lujt mendsh bile  (https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.cosgan.de%2Fimages%2Fmore%2Fbigs%2Fc021.gif&hash=5e48b0c004e27fff57ae60ab20f34d5f)
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Bekimi ne 18-09-2006, 19:19:21
Ate them edhe une. Se e qajtura esht per femra. Te luash mendesh....e ajo esht burrni. :D LOL LOL
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 18-09-2006, 19:27:27
gluan  :)
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 18-09-2006, 19:35:53
bulin :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Bekimi ne 18-09-2006, 19:38:49
Jeni bo si dashnoret e Venedikut ti me gruan tate. :D Ja nxorret krypen fare.  LOL LOL
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 18-09-2006, 19:48:02
Ik re ti se ke inat ti :D LOL LOL
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Bekimi ne 18-09-2006, 20:01:39
Jeni cifti me fallco qe kam pa. :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 18-09-2006, 23:14:39
LOL LOL LOL
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 18-09-2006, 23:17:02
hahha....Bekoo ...ani  fallco ...  ohoho:  

Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi .... kend tjeter pos gruas sime te  dashur  :-*
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 18-09-2006, 23:42:01
:-[
:-* :-*
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Bekimi ne 18-09-2006, 23:59:21
Ore, do ju paguj lali ju nje dhome hoteli???? Jo per gje, por me merzitet forumin tu bo plaq pluq gjith kohes. :D LOL
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 19-09-2006, 00:01:16
BEKOOOOOOOOOOOOO----->>>>> :-* :-* :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 19-09-2006, 00:03:09
Ore, do ju paguj lali ju një dhome hoteli???? Jo për gjë, por me mërzitet forumin tu bo plaq pluq gjith kohës. :D LOL


pse  oree  na e  ke  lakmin  apo  cfare :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Bekimi ne 19-09-2006, 00:05:06
"CFARE" :D :D :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 19-09-2006, 00:32:52
BEKIMOOOOOOOOOOOO :-*
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Bekimi ne 19-09-2006, 00:36:35
OMBELSINOOOOOO  jarge: jarge: jarge: jarge:
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 19-09-2006, 14:49:01
Chorin..
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 19-09-2006, 15:03:24
ah Capkene mbarove fare pas Chorit :D :P

Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi .... askend hiq
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 19-09-2006, 16:13:41
hehhhe
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 19-09-2006, 19:14:51
Edhe mua me ka marre malli per Chorin, Lefty.... nje puthje jepi nga une! :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 19-09-2006, 21:05:47
Po deshet ta puth une Chorrin 5 euro kushton cmimi... :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: erlehta ne 19-09-2006, 22:25:42
perqafoj te gjitha keta ne linj ketu te bari
Sweetin Lion tili berin Ladyks sorelinken dhe veten time LOL
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 19-09-2006, 22:30:37
une  perqafoj  vetem  erlehten  dhe  gruan ...keta  te tjeret me  bejn te  vjell LOL
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 19-09-2006, 22:30:43
Edhe une te perqafoj ty fort Erlehta :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 20-09-2006, 08:16:23
BEKOOOOOOOOOOOOO----->>>>> :-* :-* :perqafim
ca ban ti me
e di qe a burri im ai :@ :@  :@  :@  :@  :@  :@  :@
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 20-09-2006, 14:32:51
leri anna  leri ata ...see ata jane tradhtar ...hajdee ikim nga ketu  ne  dy :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 20-09-2006, 14:58:02
shiko ky i ndershmi  :P :P :P :P
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Bekimi ne 20-09-2006, 16:46:14
Gruaaaaaaaaa :perqafim :perqafim.
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: wiliams ne 20-09-2006, 18:33:49
Po ik o Bekim e merre..se e ke tek komshia..edhe mblidhja pak se la nam.. hmmmmm:
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 20-09-2006, 18:41:07
ca ban ti me
e di qe a burri im ai :@ :@  :@  :@  :@  
Boll me ti, sikur e hengra une ate! :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: wiliams ne 20-09-2006, 19:11:07
Gruan e komshiut..e kam si shpirt..e dua me shume se ai komshiu im..megjithse e ka grua.. :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 20-09-2006, 19:12:18
Te gjitha qe me dalin perpara.... :D..Pa dallim fare eshte gruaja e dikujt apo jo.... :D

 :-* :-* :-*
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 20-09-2006, 19:22:04
Puc folt Leftelusin :-* :-* :-*
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 20-09-2006, 19:23:31
Kukuuu omelsine per zotin erdhe me rragullove diten  ;)...Se po i mbeta dikuj tjeter plakem e shkoj nuk me puth njeri mua... :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 20-09-2006, 19:27:31
Edhe ti mua me rregullove diten! :D:perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: wiliams ne 20-09-2006, 19:30:14
Të gjitha qe me dalin përpara.... :D..Pa dallim fare është gruaja e dikujt apo jo.... :D

 :-* :-* :-*
Shyqyr qe nuk kam grua..tani per tani se qenka keq puna..me Lefterin... hmmmmm:
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 20-09-2006, 19:34:11
Jo Willi jo mos ke dert se sjam une i rrezikshem... :P..Po sme besove tash vjen e te tregom Sweetie... :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Parloté ne 20-09-2006, 19:35:19
Kukuuu omelsine për zotin erdhe me rragullove ditën  ;)...Se po i mbeta dikuj tjetër plakem e shkoj nuk me puth njeri mua... :D


Mere fjalen prap.... :D.... :puth hajt_ktu: :-*
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 20-09-2006, 19:37:34
Jo re jo, Leftin e kemi te "mire" ne! :D S'i ben kurre ato pune! :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: wiliams ne 20-09-2006, 19:38:52
Jo Willi jo mos ke dert se sjam unë i rrezikshem... :P..Po sme besove tash vjen e te tregom Sweetie... :D
More me mire mos ta provoj thuaj se jane me zarar keto pune.. hmmmmm:
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 20-09-2006, 19:39:38
Sweetie  yllo hec  ktu hec tregoju se e kam pershtypjen se ma kan friken keta pak... :D


Ti Parloté  e ke mar bileten per me  ma  dhan ate puthje apo si eshte puna? :D..Se di ndoshte nuk e ke pa ne fillim se kam bo puthjet me bileta... :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Parloté ne 20-09-2006, 19:41:44
Ti Lefter, nje bilete e mora dikur dhe ja qe rastesisht qelloi per te ti.... :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 20-09-2006, 19:43:59
Jo tash e kam bo me V.I.P... :D...Kjo e  jotja qenka vjetru paksa.... :P
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Parloté ne 20-09-2006, 19:45:52
Mire te qofte per hajr pra :P....

Ja edhe nje te vjeter.......... :-* :P
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 20-09-2006, 19:49:28
Paj pranohet meqe  e ata se vetem bileta tu ka vjetru... ;)...Se mbetem te dera tu te prit kishe na vjen ti me bilete ama... :P


Radhaaaaaaa...hajde se du me i shtrenjt biletat... :D...Sweeties ja kam bo abonement ajo ska nevoje pe bilete as radhe.... :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 20-09-2006, 19:51:24
Une jam VIP, s'kam nevoje! :P :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Parloté ne 20-09-2006, 19:55:23
Lefter, ke ndegjuar ti qe: kur fukaraja ben dasem-i pelcet lodra... ;)

 :perqafim :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 20-09-2006, 19:58:33
Paj cka ska ne deti.... :P...

Radhaaaaaaaaaaaaaa  hajdeni se jam shum ne disponim...Me nji  bilete ju jap 2+1 pufje.... :D..Kam promocion sot :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: sorelina ne 20-09-2006, 20:16:44
Paj çka s'ka ne deti.... :P...

Radhaaaaaaaaaaaaaa  hajdeni se jam shum ne disponim...Me nji  bilete ju jap 2+1 pufje.... :D..Kam promocion sot :D


 :perqafim :perqafim :perqafim Leftero pse vetem per sot eshte i vlefshem ky promocioni jot

nuk ja vlenka :P :P
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 20-09-2006, 20:35:30
Heeeee moj  mallin e mire e marin  shpejte.... :D...Kshu qe nxito dhe ti edhe pse ne magacine  kam pak  edhe me teper per ty.... ;) :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: sorelina ne 20-09-2006, 20:42:04
aman aq pak ore :(    


lere fare :D :D :D :P
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 20-09-2006, 20:45:43
Shif shif..Edhe  them kam pak si teper.... :D..Edhe thot aq pak,per zotin paske ndermend  me te fale boten tyyy eee... :P..Edhe prap te duket pak :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: sorelina ne 20-09-2006, 20:50:26
Po ku e di une sa e madhe te duket bota ty se mua me duket shume e vogel :D :D :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: wiliams ne 20-09-2006, 21:00:19
Po ku e di unë sa e madhe te duket bota ty se mua me duket shumë e vogël :D :D :D
Ndrro nr. e syzeve..sorelina hmmmmm:
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 20-09-2006, 21:10:04
Po ku e di unë sa e madhe te duket bota ty se mua me duket shumë e vogël :D :D :D

Ehhhh ti njihere merre këtë e mandej kqyrim te jap edhe tjetrën po deshe... :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: sorelina ne 20-09-2006, 21:10:42
Skam zyza fare..... :D   cdo gje e shoh me sy te lire ;)
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 20-09-2006, 21:11:40
Bile  bile syte i ka si teleskop... :D..Per ate pune i duket Bota e vogel.... :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: wiliams ne 20-09-2006, 21:13:49
Skam zyza fare..... :D   çdo gjë e shoh me sy te lirë ;)
ehhhh po mire..kur te duket ajo e vogel..te tjerat ka mundesi nuk i shikon fare..dmth.. hmmmmm:
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: sorelina ne 20-09-2006, 21:23:34
epo vetem ti me dukesh 3 me 3 mua william   e cuditshme hmmmmm: :D :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: wiliams ne 20-09-2006, 21:26:05
epo vetëm ti me dukesh 3 me 3 mua william   e çuditshme hmmmmm: :D :D
i ke ne mm apo cm keto permasat..se ne metra s'ma merr mendja hmmmmm:
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: sorelina ne 20-09-2006, 21:30:19
e kisha fjalen ne dcm  :D :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: wiliams ne 20-09-2006, 21:33:27
e kisha fjalën ne dcm  :D :D
avash..avash  se me bere buburrec fare..s'ka lezet tani..sorelina.. hmmmmm:po nejse.. :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 20-09-2006, 21:33:28
I ka si llupa..... :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: sorelina ne 20-09-2006, 21:38:43
eshte semundje profesionale ca ti besh kur lexon shume :D  

nejse tani jam kuruar .....e shoh boten me nje sy tjeter :D :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: wiliams ne 20-09-2006, 21:40:03
ehhh shyqyr..tani dmth i sheh gjerat me permasa tamam.. :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: sorelina ne 20-09-2006, 21:44:35
 :perqafim :perqafim :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: wiliams ne 20-09-2006, 21:48:01
:perqafim :perqafim :perqafim
(?) :-x (?)
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: sorelina ne 20-09-2006, 21:50:45
 Jojo: Jojo: gjum: gjum:
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: wiliams ne 20-09-2006, 21:52:56
Jojo: Jojo: gjum: gjum:
hajt_ktu: :-x >< perq
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: sorelina ne 20-09-2006, 21:56:06
 ;) :P
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: wiliams ne 20-09-2006, 21:59:10
;) :P
po shiko se te ka defekt ai syri me duket...dhe ate gjuhen pse e ke aq te kuqe .. :S.?..mos e ke lyer gabimisht kur ke lyer buzet...? hmmmmm:
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: sorelina ne 20-09-2006, 22:02:02
e kam ngaqe po me vjen gjumi  :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: wiliams ne 20-09-2006, 22:04:40
e kam ngaqë po më vjen gjumi  :D
ehhhhe gati sa nuk te keqkuptova..po hajde tani e fleme gjume se u be vone. ;).se une ty po te pres se do kisha ikur me kohe.. :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: sorelina ne 20-09-2006, 22:48:18
naten e mire :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 20-09-2006, 22:53:32
kete siper :D  :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: sorelina ne 20-09-2006, 22:59:08
 :perqafim :perqafim :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 20-09-2006, 23:12:48
 :-* :-*
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 21-09-2006, 04:38:51
Doja te pufja icik Lio-n :-* Leftin :-* anna :-* Bekon :-*
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: stalion ne 21-09-2006, 10:14:18
Wiliams si i ke punët tani?ka ndryshuar gjë qe nga hera e fundit?Me Lefterin kam ber muhabet tha jua kam len të gjitha se këta te çojn deri tek ujë dhe për te dhen nuk te jepkan..,loool

un ika e shtyva një fall me një javge,edhe ujin ma dha kshu qe mirë bereqaves,besoj se do me eci mbar tani e mbrapa..looooool :P

Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: wiliams ne 21-09-2006, 13:13:02
Doja te pufja icik Lio-n :-* Leftin :-* anna :-* Bekon :-*

..i ke sipas radhes apo te gjithe njeheresh.. hmmmmm:
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: wiliams ne 21-09-2006, 13:15:23
Wiliams si i ke punët tani?ka ndryshuar gjë qe nga hera e fundit?Me Lefterin kam ber muhabet tha jua kam len të gjitha se këta te çojn deri tek ujë dhe për te dhen nuk te jepkan..,loool

un ika e shtyva një fall me një javge,edhe ujin ma dha kshu qe mirë bereqaves,besoj se do me eci mbar tani e mbrapa..looooool :P


Po mua akoma s'me kane çuar as tek burimi..se pastaj pi uje vete une..o Stalion.. hmmmmm:
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 21-09-2006, 13:16:08
..i ke sipas radhes apo te gjithë njeheresh.. hmmmmm:

normale  qe si pas  radhes ....:D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Prishtinasja ne 21-09-2006, 13:22:59

Lefterin, Lio, Aiden, sweetness,ibraimin,bekimin, kengaime :perqafim :perqafim :perqafim  :perqafim :perqafim :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 21-09-2006, 13:27:33
edhe  unë  i ngjitem  këtij  perqafimi  ....vetëm see  unë vetëm Prishtinasen dhe  Sweetness  :perqafim edhe  Aiden se  gati  harrova  :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: wiliams ne 21-09-2006, 13:30:40
Lefterin, Lio, Aiden, sweetness,ibraimin,bekimin, kengaime :perqafim :perqafim :perqafim  :perqafim :perqafim :perqafim
...mos ke harruar njeri tjeter..se pak po me duken mua.. hmmmmm:
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 21-09-2006, 13:33:59
shko  perqafou  me  lis ti LOL ...se nuk te  ka  mbetur  askush  
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: wiliams ne 21-09-2006, 13:39:17
Nuk kam mbetur keq per te perqafuar..jo..por nuk po me perqafon njeri..ky eshte problemi.. hmmmmm:
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: kengaime ne 21-09-2006, 14:03:49
Prishtinase  :perqafim  :perqafim  :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 21-09-2006, 14:40:12
Nuk kam mbetur keq për te përqafuar..jo..por nuk po me përqafon njeri..ky është problemi.. hmmmmm:


hajt  mos  ke  dert  se  me  kohe  do te  perqafojn  sepse  je  i ri  ...dhe  po  an  frike :D sepse  keto  gocat tona  friksohen nga te  rinjet :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 21-09-2006, 18:00:08
Ejjjj gocat e mia(Prishtinasja dhe Sweetie) po ku dreqin keni pare qe une pranoj vetem nje  perqafim te thjeshte.... :D...Ku i late pufjet? :D hmmmmm:
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Bekimi ne 21-09-2006, 18:36:40
Mi kan rezervu mu o shoku.  :D LOL LOL
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Prishtinasja ne 22-09-2006, 12:07:15
ooo Bekim leri ti rezervimet por eja  :perqafim  :perqafim :perqafim se sot paske ditelindjen
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 22-09-2006, 20:35:14
Asnje :(
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 22-09-2006, 20:42:12
Kete  siper   :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: sorelina ne 22-09-2006, 20:44:14
 :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim


te gjithe  :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 22-09-2006, 20:51:00
Oi edhe une ty Lio..
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 22-09-2006, 20:54:42
ooo edhe  une  ty  moj  edhe  me  shume  :perqafim :perqafim hajt_ktu: :-*
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: wiliams ne 22-09-2006, 20:58:56
Oi edhe unë ty Lio..
><
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: wiliams ne 22-09-2006, 21:00:14
:perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim


te gjithë  :D
:XX :XX :XX :XX :XX
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: sorelina ne 22-09-2006, 21:22:33
ngadal se u kepute ne dysh :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: wiliams ne 22-09-2006, 21:25:02
Po mua po me bie te fiket..e ti me thua u kepute..po çeshte kyperqafim kaq i fuqishem se nuk e kuptoj fare.. hmmmmm:
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 22-09-2006, 21:27:19
Sorelinen  :-*
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: sorelina ne 22-09-2006, 21:28:14
do nje gote uje


je me mire tani? :D

po me kishte mar malli re will he si thua ti nuk e meriton nje perqafim :perqafim :P
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: wiliams ne 22-09-2006, 21:30:04
do një gote ujë


je me mirë tani? :D

po me kishte mar malli re will he si thua ti nuk e meriton një perqafim :perqafim :P
po..po..perqafo gjithe forumin ti..ndonje dite kur te me perqafosh te gjithe qytetin.. hmmmmm:
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 22-09-2006, 21:42:13
do një gote ujë


je me mirë tani? :D

po me kishte mar malli re will he si thua ti nuk e meriton një perqafim :perqafim :Pkur te  me  japesh  puthjen  atehere  ma  bjer  ujin
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Cami ne 22-09-2006, 21:43:44
camarrokes ne qafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: sorelina ne 22-09-2006, 22:07:43


kur te  me  japësh  puthjen  atëherë  ma  bjer  ujin

LOL  rri pa uje dhe ti LOL  

puthje sleshoj kurre une  :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 22-09-2006, 22:10:02
ani se  ta  jap  une  jo  mos  ta  nin  ty   :-*
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: sorelina ne 22-09-2006, 22:11:40
ani se  ta  jap  unë  jo  mos  ta  nin  ty   :-*


pu me kamione i keni te puthurat ju  :P
gje e jep  :D :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Dalber ne 22-09-2006, 22:14:51
mua me kane lene pa perqafime fare  :S :S :S :S

po do ja kepus nanjeres un si padashje ^o)
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: sorelina ne 22-09-2006, 22:17:34
Citim nga: D&#39;alber ne 22-09-2006, 22:14:51
mua me kanë lënë pa perqafime fare  :S :S :S :S

po do ja kepus nanjeres un si padashje ^o)

hajde re se te perqafoj une apo si kemi dhe qytetet komshi  :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Dalber ne 22-09-2006, 22:19:06
e thashe un qe ja keputa koken   ^o)

posi moj kojshie  :perqafim :perqafim

te ka lala me kimet ty :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: sorelina ne 22-09-2006, 22:29:21
eh kojshiu per kojshiun cfar sben , e jo me nje perqafim :D :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Dalber ne 22-09-2006, 22:30:30
rrofsh rrofsh ;)

po me jep ate pergjigjen e mp se me le pagjume pastaj dha shkuan perqafimet :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: erlehta ne 22-09-2006, 23:24:41
plasen mp ketej.
Beni kujdes ore amani mos ne felliqni :)
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 23-09-2006, 18:19:21
Kingen ...  :perqafim :-*
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Kinge ne 23-09-2006, 18:24:15
hmmmmmm kush me ka pershendet :D S'me paske harru qe egzistoj hala eee:P

Dhe une te :perqafim ty cum cum cum xhani
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Kinge ne 23-09-2006, 18:37:30
Nje :perqafim :puth kam per Parloté
ciao zemra :lule
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 23-09-2006, 18:37:40
oo  xhaniii  po  si te  harroj  ...ti  e  di se sa  te  dua une  :D .... tashi perqafoj ihere Parloten se  qe  nje  kohe te  gjate  nuk  nuk  ka qen  kendej   :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Bekimi ne 23-09-2006, 18:38:43
Gjithe gocat Online dhe Offline. :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: sorelina ne 23-09-2006, 18:41:40
 :perqafim :perqafim :perqafim  per Bekimin
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Bekimi ne 23-09-2006, 18:49:39
:perqafim :perqafim :perqafim Per Sorelinen muahhh
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Parloté ne 23-09-2006, 18:58:16
Një :perqafim :puth kam për Parloté
ciao zemra :lule


Kinge zemra :perqafim, edhe une te perqafoj shume,shume.......uuuuu sa me paska marre malli..... :puth :puth perq perq
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: erlehta ne 23-09-2006, 19:36:30
MOj parlote nga ke qene moj nuse :perqafim
Misheli  kallma cigaren iheren  LOL

Hajde te te perqafoj icik se me ka mar molli :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: mishel ne 23-09-2006, 19:40:28
qyqa qe kur ke fillu me e kall cigaren ti moj>?????????  :O :O :O


 :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: erlehta ne 23-09-2006, 19:42:22
e me kot e thash LOL per te bere si e forte LOL LOL  po nuk me ecin keto gjra mua kurre  :-[
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 23-09-2006, 19:42:39
Asnjeren se te gjitha me kan tradhtu..... :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: mishel ne 23-09-2006, 19:43:28
une me thene te drejten nuk desha....pa dashje e kam bo o lefto... :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 23-09-2006, 19:46:48
hahahh...Ate e vertetoj mbas analizave ne vijim.... :D,,,Ca  lype me me tradhtu tu e pas qunin si mal ketu.... :P :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 25-09-2006, 16:49:42
Perqafoj Anen!
:perqafim :perqafim :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 25-09-2006, 17:26:00
ex gluan :D :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Ladyx ne 25-09-2006, 17:39:42
S... me ex-nuk preferohet e per perqafim  ben disi ben  :D .Hajt paq perqafim te kendeshem LOL
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 25-09-2006, 17:41:42
haha.... me  mori  malli  per  te  ...per  ate  e  bera :D

perqafoj  kete  siper  ihere  shum    hajt_ktu: :-*
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Ladyx ne 25-09-2006, 17:43:04
Uaaa spaska pasur faj ajo qe iku e te mbeti vetem ex, se paske perqafim te rrezikshem ti, me ndali fryma LOL
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 25-09-2006, 17:44:57
prej dashnis  e  kom  krejt  :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Ladyx ne 25-09-2006, 17:45:42
Dashni  bombastike  :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 25-09-2006, 17:50:17
ka qene se nuk  egziston  me  :(
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Ladyx ne 25-09-2006, 17:51:36
Pas  cdo pike, fillon nje fjali tjeter ( perfundimi  shpesh eshte nje fillim i ri ) :)
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 25-09-2006, 17:54:49
hah....shpresoj qe  ken  qen  tri pika  pas  asaj  jo  vetem nje  pike :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 25-09-2006, 19:37:53
Perqafoj ex bulin :-[:perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 25-09-2006, 19:39:13
Ate perqafoje mua ama puthjen/.... :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 25-09-2006, 19:40:49
:-*
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 25-09-2006, 19:44:14
Valla i vetmi jam ketu qe jam gezuar qe ate  e ki EX...lool
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 25-09-2006, 19:48:35
hahahahahaha ti je budalla :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 25-09-2006, 19:50:05
E di.. :P..Kjo me gezon qe dallohem pre tjerve....  :D..ama tash edhe nji pufje.... :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 25-09-2006, 19:55:03
ik o ik, t'u pufshin trute :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Bekimi ne 25-09-2006, 20:10:42
Kete lart :perqafim :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 25-09-2006, 21:34:16
capkenen edhe pse ajo sme ka dhe shume perzemer........me merr malli per ate cup :(
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: ibraim ne 25-09-2006, 21:35:11
lisa avajtu iher mi :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lisa ne 25-09-2006, 21:38:03
lisa avajtu iher mi :perqafim

m ishte munguar "avajtu" Ibro :)
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: ibraim ne 25-09-2006, 21:40:10
po e dija une...
avajtu ene niher lisa :perqafim, se moti kohe s'qenke avajt :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lisa ne 25-09-2006, 21:42:13
 :perqafim :perqafim :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: ibraim ne 25-09-2006, 21:46:32
aman mi lisa...sa mall paske pas se :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 25-09-2006, 22:17:16
te  gjitha  gocat  nje nga  nje  :-* :D te  mos  ia permendi  emrat  see  kam frik  se  mos e  harroj  ndokend  :perqafim :-*
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: sorelina ne 25-09-2006, 22:19:09
une Charlin :perqafim :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 25-09-2006, 22:26:13
ik ik  see  eraa LOL
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: sorelina ne 25-09-2006, 22:28:19
direkt re iki se ja mua me keputi malli per ty  :P :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 25-09-2006, 22:38:06
Këtë lart :perqafim :perqafim


Bekooooooooo   :-*   :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: kengaime ne 25-09-2006, 23:06:07
Hajt tÂŽju perqafoj edhe une njehere  :perqafim  :perqafim  :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: erlehta ne 25-09-2006, 23:07:55
Hajt tju perqafoj dhe une  :perqafim :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: shkenctari nr 1 ne 26-09-2006, 00:02:53
nga një perqafim te ngrohte për te gjithë gocat e forumit para syfyrit   :perqafim:D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: kengaime ne 26-09-2006, 00:04:16
Para syfyrit se pas syfyrit sÂŽben  LOL
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: sorelina ne 27-09-2006, 19:10:57
 :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim

per te gjith forumistat :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 27-09-2006, 22:09:16
Si shume dashuri po behet ketej :D :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 27-09-2006, 23:02:33
psee  te mos  bejm edhe  ne  dy  edhe  ihere :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 28-09-2006, 16:35:11
Sepse ende si ke mbush 18 vjet o Charlie... :DPer te gjitha gocat e forumit :-* :-* :-* :X...Pa dallim race fare.... :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 28-09-2006, 16:36:43
uaaa sa mire, se une isha evgjite :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 28-09-2006, 16:39:57
Ne momntet kur me del ti perpara atehere nuk dalloj as gjinite se me nxihen syte komplet.... :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: stalion ne 30-09-2006, 11:39:53
gjyshen.. :perqafim :)
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 30-09-2006, 14:48:07
Sepse ende si ke mbush 18 vjet o Charlie... :DPër të gjitha gocat e forumit :-* :-* :-* :X...Pa dallim race fare.... :D

Shko puthu me  Milon  ti oree LOL
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: sorelina ne 30-09-2006, 18:38:17
Jo jo keshtu sputhesh me Milon :P
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Kinge ne 01-10-2006, 21:26:49
Kam ne :puth per njerin.... qe e din vet
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 01-10-2006, 21:46:58
edhe une  ty  xhanii shum  :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: wiliams ne 02-10-2006, 21:58:21
:perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim

për te gjith forumistat :perqafim
Ore si nuk te del nje ty(e kam fjalen per vete)...po gjithmon me perqafon gjithe forumistat..je ne vete apo jo.... hmmmmm:
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: sorelina ne 02-10-2006, 22:05:50
he re ja tani do te perqafoj ty  :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Bekimi ne 02-10-2006, 22:07:28
Po mu moj??? :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: wiliams ne 02-10-2006, 22:13:15
he re ja tani do të perqafoj ty  :perqafim
...jo tani..por ..tani e mbrapa thuaj :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Belinaa ne 02-10-2006, 22:48:25
'atë' që më ka marrë malli shumëëë
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 03-10-2006, 13:21:15
Te gjitha gocat e forumi  :perqafim pa marr parasysh a janë  te  martuara apo nuk janë :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 04-10-2006, 19:33:42
Sot e kisha puth......  :-* :-* :-* :X
Sweetness
Lisa
Kinge
Smiley
Prishtinasja
Anonimus
Amela
Shtriga
Alda
Rrushja
Belinaa
Ena
Fantazia
Milanistja
kengaime
hatixhe
zemraime
Hersianna
borebardha
Bleta Puntore
Unknown_girl
Boutilicious
Lepurushen
Capkenja
Capkenja_Korcare
NjonaShumeSexy
Elektra
anna
Xcape-girl
Perla
valdoente
Kathy
goonxhen
Brunen
mishel
Leni
LOLa!!
CrYsTaL TeaRs
Nafijen,farijen,gjylzaden dhe të gjitha te tjerat i  puthi fort me shum dashuri dhe  pasion...   :D

P.S Ju te tjerat qe ndoshta kam harruar tju shenoj ejani lajmrohuni se kam vend  te  lirë ne zemër sa tju doje qefji...  :D :D
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: wiliams ne 04-10-2006, 20:22:49
Ehh te lumte more Lefter..ti ben te puthur mor vella..i merr me radhe ..sa puth ti per nje rast te tjeret nuk puthin per 2 vjet hmmmmm:
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Kinge ne 04-10-2006, 21:05:39
Lefto, ruj se pa te bin dhamt me tan ata puthje....


une e pushi cum cum cum .......... nuk e tham, e din vet :P
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: wiliams ne 04-10-2006, 21:13:34
Nuk e di as vete se si ma ka dhene truri te perqafoj mishelin  :perqafim..me fal mishel po nuk e di as vete se me erdhi :-[
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 05-10-2006, 15:38:11
1 engjell ketu te forumi  :)  :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 05-10-2006, 16:39:36
Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Kingen,Sweetien,Ladyx,sorelinen dhe Prishtinasen  :) :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 05-10-2006, 16:46:13
Irbin edhe pse nuk eshte antar i forumit :)
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Dalber ne 05-10-2006, 16:50:45
1 engjell këtu te forumi  :)  :perqafim

 hmmmmm: hmmmmm: hmmmmm: ^o) ^o)
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Cami ne 05-10-2006, 17:24:12
e kisha perqafu camarroken qe ka koh nuk ka hyr ne forum
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 06-10-2006, 00:21:05
Zogzat e mia.....  :-* :-* :-*
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 07-10-2006, 00:04:20
keto  gocat  qe  jan  online  tani   :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: shkenctari nr 1 ne 07-10-2006, 02:06:43
gocat qe jane online  :)
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 07-10-2006, 03:02:52
PUTH TE GJITHE ATA QE ME KANE PUTHUR...... Charlie-n edhe Lefty-n sigurisht! :D:-* :-* :-*
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 07-10-2006, 08:13:25
1 engjell këtu te forumi  :)  :perqafim
pusho me se eshte i zane eshte me mua  :D :D :D :D :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 08-10-2006, 16:34:18
Puc folt kete gocen lalt! :-[:-* :-*
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 08-10-2006, 16:35:18
Une qe te dyjat.... :D

 :-* :-* :-*..Por sweetien e kam specialitet.... :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 08-10-2006, 16:36:28
Ele une tyja! :-[:-*
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 10-10-2006, 22:08:01
Kingen ... :perqafim :-*   edhe  Sweetien  normale  :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Kinge ne 10-10-2006, 22:21:18
cnccnncncn o mu o ate :P dy ska :D LOL
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 10-10-2006, 22:29:27
nuk  mundem  me  ju  nda  ...dyjave  ju  dua  tej  mase   :) :perqafim :X
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Kinge ne 10-10-2006, 22:39:39
kashata e madhe te met n'fyt kan than :D :P
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 10-10-2006, 22:41:16
Nuk  me  met  joo ....hajt  se  di  unë  sa  kam  kapacitet ..mos  baj dert  ti fare :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: prijsi ne 11-10-2006, 15:39:31
anen nga elbasani
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 16-10-2006, 03:10:59
Dua t'i jap nje pufje Bekimit... eshte sum i mil :-[:-*
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Bekimi ne 16-10-2006, 03:30:58
Sa kushton nje pufje lali, se dua edhe nje tjeter. :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 16-10-2006, 03:40:29
Free ore.... pse me leke i kam une? :(


:-*
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lisa ne 16-10-2006, 06:00:15
CHARLIE-t shpejt e shpejt një nga Lisa  :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 16-10-2006, 17:09:34
3 postueset para meje  dhe 5 tjera pas meje..... :D


 :-* :-* :-*...Ju dua me shum se veten.... :X :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 16-10-2006, 17:30:38
Flm. shume Lefty :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lisa ne 16-10-2006, 18:21:52
me shume se veten.............s e besoj...po hajt per te perqafu po te perqafoj :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 16-10-2006, 19:02:58
Heee mo per perqafime as qe kisha hy me ju dasht ma shum se veten... :D..Po hajde se ajo ,,amelsina,, vogel me prish trurin per ca vjet me vone(kur te ritet edhe ca)  :D...Ndersa vet ekzistimi i Lises  me ben te ekzitohem per te keq.... :P..Lisushen... :-* :-*
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 16-10-2006, 19:22:29
Po hajde se ajo ,,amelsina,, vogël me prish trurin për ca vjet me vonë(kur te ritet edhe ca)  :D...


Atehere e kisha edhe une fjalen mo... se akoma ne rritje jam! :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 16-10-2006, 22:12:16
CHARLIE-t shpejt e shpejt një nga Lisa  :perqafim


pseee nga  po ike  ore ti ...qe e  ke  kaq me  nguti  :D prit  sa  te  perqafoj  edhe  un  :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 16-10-2006, 22:19:03
Mua asnje s'me dashka :(
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 16-10-2006, 22:21:09
LOL   .......  :-* :X
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 16-10-2006, 22:24:40
Pse qesh si i shkalluar ti re lart? :(
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 16-10-2006, 22:24:47
Ojj ,,biondine,, :D..Lema swetien rehat se te grivaaaaaaa.....
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 16-10-2006, 22:25:53
oj  [përmirëso fjalorin!] shuj  ti  ...se  ajo  është  e  imja  dhe vetëm e  imja  :D
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: wiliams ne 17-10-2006, 11:31:56
Do kisha shume deshire ti fusja nje te...... . :perqafim gjitha gocave qe me kane inat... :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 17-10-2006, 12:51:09
Asnje :(
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: wiliams ne 17-10-2006, 14:05:41
Kete siper do e perqafoja 1 jave..pa nderprerje...se jam merzitur shume per te...me lot ne sy po shkruaj..e di qe nuk do besoje kur te lexoje keto rrjeshta te shkruar me tastjerat e bera qull nga lotet :perqafim :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: kengaime ne 17-10-2006, 17:25:29
Ladyx   :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 17-10-2006, 19:24:10
Te gjitha me rend..... ;)..Pa mare paraasysh te jen martuar apo jo.... :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: mishel ne 17-10-2006, 19:26:07
hajde lefto se u vura ne rradhe une... :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 17-10-2006, 19:28:39
aha...po ti  mundesh edhe pa radhe... :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-x :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*...Besoj se te mjaftojne.... :D
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: wiliams ne 17-10-2006, 19:30:26
hajde lefto se u vura ne rradhë unë... :D
Sa e shpejte dhe e rregullt eshte misheli kur vjen puna per te zene radhe...i lumte..eshte e zonja ske ci thua hmmmmm:
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 17-10-2006, 19:36:20
Willi kjo po deshi edhe token nder kembe qe e ki ta largon..... :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 18-10-2006, 00:06:36
Lefto... avash se boll e llaqurepse Mishelin :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Kinge ne 18-10-2006, 00:07:47
fufin teme.....
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 18-10-2006, 15:26:06
Keto dyja siper meje   :perqafim :-* :-*
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Ladyx ne 18-10-2006, 23:56:35
Kengaime-n, se shume ka bere mungesa ( te arsyeshme) keto dite  :perqafim :)
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Bekimi ne 19-10-2006, 00:16:38
Kete lart :perqafim :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 19-10-2006, 00:19:49
Kete poshte :perqfim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Bekimi ne 19-10-2006, 00:25:17
Kjo e dinte se do jem une.... :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: mishel ne 19-10-2006, 20:40:16
kete siper... :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: erlehta ne 19-10-2006, 20:41:15
mos e puth ate ti me, jo per gje po po te po kukuleshka te iku koka LOL
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: mishel ne 19-10-2006, 20:55:36
po ja mi kollaj pyesim bekimin e ke problem ti bekimo me te perqafu una??? :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: prijsi ne 20-10-2006, 16:13:48
do doja te perqafoja erlehten qe i ka ngelur akoma qejfi me mua.
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Prishtinasja ne 21-10-2006, 23:42:53

Lefterin dhe vetem Lefterin  :D perq :puth
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: shkenctari nr 1 ne 22-10-2006, 02:29:52
nje perqafim per te gjithe gocat e forumit  :) :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: erlehta ne 23-10-2006, 21:52:12
Shpirtim tim :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: futjakot ne 23-10-2006, 21:56:05
ASNJE  :D :D :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Ladyx ne 29-10-2006, 19:02:51
Kengen  :perqafim :perqafim do ta perqafoja me dëshirë , pasi si duket melodia e saj po fluturon ne drejtim te kundërt nga unë, saqë nuk po takohemi kurrë
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: kengaime ne 29-10-2006, 19:18:55
 

 Ladyx  :perqafim :perqafim

 Kenga kohen e fundit s'ka kendu fare
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 29-10-2006, 19:45:50
keto  dy  siper si  dhe  mbare gocat  e  forumit  ...pa  dallim feje :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 29-10-2006, 20:07:54
:perqafim Charlien :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 29-10-2006, 20:26:07
nuk kam  si  mos  ta  jap  nje  puthjeee ..  :-*
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: wiliams ne 02-11-2006, 20:13:48
Une do perqafoja shume shume njeren qe nuk do ja them asnjehere emrin... :-[ :-[ :-[
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 02-11-2006, 23:39:38
xhanin  tim .... :perqafim sepse ka  kohe  qe nuk  ka qen  kendej  :(
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 02-11-2006, 23:42:01
Who?
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 02-11-2006, 23:44:13
xhanin  ree ... :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 02-11-2006, 23:49:27
kush eshte xhani jot pra?
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 02-11-2006, 23:50:26
e di  ajo  vet :P
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: sorelina ne 03-11-2006, 19:51:31
 :perqafim kte siper
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 03-11-2006, 20:00:22
Mamin e Irbit :)
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: futjakot ne 07-11-2006, 08:53:38
kete lart qe me njeh mire  :D
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: wiliams ne 07-11-2006, 11:07:28
Kujdes ti me keto perqafimet se  mund te kene burra e tyre ketu ne forum keto qe do te perqafosh.. hmmmmm:
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: futjakot ne 07-11-2006, 11:20:57
Kujdes ti me këto perqafimet se  mund te kenë burra e tyre këtu në forum këto qe do të perqafosh.. hmmmmm:

në forum po i kanë burrat  ^o)

por ne i kemi dhe ne jetën e perditshme  :D  
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 07-11-2006, 16:55:30
Gjitha qe i kan mbush 18 vjet.... :D


 :-* :-* :-* :-* :-*
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: wiliams ne 07-11-2006, 17:59:05
une asnje goc tani per tani..po vetem ndonje grua....se te perqafojne me mire me duket..e kane nga pervoja.. hmmmmm:
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: sorelina ne 08-11-2006, 18:31:06
Une do perqafoja shume vellackon tim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 08-11-2006, 18:51:19
DU te perqafoj Bekon!


:perqafim :perqafimTitulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Bekimi ne 08-11-2006, 19:07:40
Ene un du t'perqafoj ty :D

:perqafim :perqafim
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 08-11-2006, 21:19:49
sorelinen  :perqafim
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: erlehta ne 08-11-2006, 22:39:08
Ja lista jeme :)


LIsa qe do e mar ne fis :)
Aida qe ben luft me nje zogushe  
mishelin .perqafim
lepurushen dhe kete ka mundesi e mar ne fis :D
sorelinen qe ju befte sorelina :P
capkenen qe u lodh neper laboratore :P
kengen qe eshte e embel
swetken qe ja hengert Charlie ato buze LOL
Anna moj ku je :perqafim

borebardhen qe hyn vetem ker hena eshte e plote

Ladyx qe lodhet neper lojra :D


Ju kam xhan

Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: kengaime ne 08-11-2006, 22:48:02
Perqafim edhe per ty Erlehta   :perqafim
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Ladyx ne 08-11-2006, 22:51:29
Ja lista jeme :)


LIsa qe do e mar ne fis :)
Aida qe bën luft me një zogushe  
mishelin .perqafim
lepurushen dhe këtë ka mundësi e mar ne fis :D
sorelinen qe ju befte sorelina :P
capkenen qe u lodh nëpër laboratore :P
këngën qe është e ëmbël
swetken qe ja hengert Charlie ato buzë LOL
Anna moj ku je :perqafim

borebardhen qe hyn vetëm ker hena është e plotë

Ladyx qe lodhet nëpër lojra :D

Ju kam xhaneh ja qe ka njerez te mire  ende ne kete bote, kjo ma din hallin mua sa ndjerset po i derdhi duke luajtur :D
Perqafim edhe per ty xhane  :perqafim
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: futjakot ne 08-11-2006, 23:34:23
Capkenjen  ;)
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 09-11-2006, 01:38:49

swetken qe ja hengert Charlie ato buzë LOL
:-[
Jo Charlie mi jo.. se me rref buli mua pashtaj! :-[


:-*
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: shkenctari nr 1 ne 09-11-2006, 02:32:35
i perqafoj te gjithe zonjat e forumit veqanerishte zonjushat ne qoftese ka  :D
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 09-11-2006, 15:03:36

:-[
Jo Charlie mi jo.. se me rref buli mua pashtaj! :-[


:-*

Po Po ..:D pos meje nuk guxon  askush tjetër :D


P.S. erlehta flm për komplimente LOL
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: sorelina ne 09-11-2006, 16:09:34
sorelinen  :perqafim

Nje perqafim te madh per Charlin :perqafim
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: ibraim ne 09-11-2006, 18:15:44
lisa avajtu pak :perqafim
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 09-11-2006, 21:02:17
Këto te padukshmet qe jan tani online :D  :perqafim
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: futjakot ne 09-11-2006, 21:06:19
ate Capkenjen se plasa  :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 09-11-2006, 22:22:07
Edhe une.... :D
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 09-11-2006, 22:25:02
tani kisha dashur ta perqafoj Sweetien  :)
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 09-11-2006, 22:29:45
Edhe une.... :D
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 09-11-2006, 22:46:42
Ju dua shume qe te dyve! :D:-*
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 09-11-2006, 22:58:47
Cilin me shum? :D
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 09-11-2006, 23:00:20
Sigurisht qe ty! :D


Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 09-11-2006, 23:11:12
ahhh ....ti  kopuk  si  biberi  je  ...pa  u  perzi  nuk  mundesh ...:D
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 09-11-2006, 23:20:41
Ca mendove ti aq lehte po ta lo une a?.... :D
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 10-11-2006, 00:19:09
ik  mos  mu  perziej ne  hise ...:D
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lisa ne 10-11-2006, 15:37:49
anna se nuk ma kishte zene syri ne forum keto dite
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: U.J.K.U ne 10-11-2006, 15:39:08
Çapkenen se ka hup si kashta ne gjilpere :P
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lisa ne 10-11-2006, 15:43:09
ka "hup" heeee ....
Aman njesh te kam me keto djalektet :D
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: futjakot ne 10-11-2006, 16:33:07
Capkenjen se mire qe ka humb po thone zerat qe sdo vij me  :D
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lisa ne 10-11-2006, 16:34:54
lisa avajtu pak :perqafim


ca parfumi ke hedh me dreq se make er te mire :D
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 10-11-2006, 20:14:42
Dua te perqafoj patriotin tim! :)


:perqafim :perqafim:)

Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Dalber ne 10-11-2006, 20:18:45
;) patriote  :-[ :-[

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.brucewitherspoonphotography.com%2Fsunset%2520embrace%2520copy.jpg&hash=a5c6144af3861de354c1f65ed95b6910)

Ps. kam mar shembull ka altini LOL LOL
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: futjakot ne 10-11-2006, 21:09:24
Citim nga: D&#39;alber ne 10-11-2006, 20:18:45
;) patriote  :-[ :-[

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.brucewitherspoonphotography.com%2Fsunset%2520embrace%2520copy.jpg&hash=a5c6144af3861de354c1f65ed95b6910)

Ps. kam mar shembull ka altini LOL LOL

altinin ke marr shembull more bir se me te tjerët s'të ecën fjala  ;)

marshalla marshalla siç ke emrin Dylber ashtu ke dhe mendjen  :D
se mos mi marrësh fjalët për ters se për humor ta thashë  ;)

me qe jam ketu tek kjo teme Capkenen e keni pare  :perqafim
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 12-11-2006, 01:04:10
Ah mbeti populli duke u perqafuar  :D po kur tju fillojne hallet pastaj :D LOL LOL  :D
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 12-11-2006, 14:21:27
Kisha dashur ta perqafoj: Sweetness,sorelinen,Kingen,edhe Lisen icik nese me lejohet :D,kengaime,Ladyx,lepurushen pa tjeter ,Smiley,edhe anen :D  :perqafim
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: kengaime ne 12-11-2006, 14:56:12
Charlie    ;)    :perqafim
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lisa ne 12-11-2006, 17:29:31
 :perqafim Thnx Charlie............ ...
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 12-11-2006, 18:42:23
Ku di une"Komshiun e Leftos do te doja " P.s Lefto mbama mire komshiun se ju erdha aty !
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: futjakot ne 13-11-2006, 15:29:29
Po pati ndonje te fshehur aty mir do te jete ta perqafoj  :D
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 13-11-2006, 17:27:16
Kisha dashur ta perqafoj: Sweetness, :perqafim:-[


:perqafim


:)

Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 13-11-2006, 17:54:58
Ku di unë"Komshiun e Leftos do të doja " P.s Lefto mbama mirë komshiun se ju erdha aty !


Po na erdhe duhet te dyve ska vetem komshiun.... :D
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Kinge ne 07-12-2006, 23:54:13
kisha dashtë me puth njerin qe ka kohe qe nuk hym këtu...
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 07-12-2006, 23:55:53
Kush qenka ai se?... hmmmmm: :D
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Kinge ne 07-12-2006, 23:58:07
ca pa te duhet ty.... :D
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 08-12-2006, 00:05:17
Si moj ca me duhet...I vetmi qe guxon te puthesh jam une.... :D
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Kinge ne 08-12-2006, 00:07:42
hahahahahha e kush e tha kyt :D

ik puth amoret e reja ti tesh :P
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 08-12-2006, 00:10:33
Ti di une jam zemer bute,kur nuk iu them jo... :D...ama dicka me shkoj menja pak me me shum fuego.... :D
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 08-12-2006, 00:25:54
Skam puthje per asnje sot..
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 08-12-2006, 00:27:59
Capkene une kam,a don ca?... :D
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 08-12-2006, 00:31:49
joooo se kam hall se vijne acidet.
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 08-12-2006, 00:34:29
Le moj kimine,hape librin e biologjise.... :D
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 08-12-2006, 19:22:20
Charlie-n


:perqafimTitulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 08-12-2006, 19:39:45
 :-[
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: sorelina ne 08-12-2006, 19:42:19
 :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim
Per charlin
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 08-12-2006, 19:42:21
boll u skuqe :D se e di qe s'po piqesh :D
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 08-12-2006, 19:55:18
 :-[  :perqafim
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: wiliams ne 08-12-2006, 20:01:06
komshijen..e kam yll..shyqyr zotit qe e kam.. :perqafim
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 08-12-2006, 20:02:25
Njerin....
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: wiliams ne 08-12-2006, 20:11:50
po mos thuaj njerin o Capkene..se jemi 10 vete ketu ne forum qe mendojme se e ke llafin per ne pastaj.... hmmmmm:
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 08-12-2006, 21:11:24
e pra ty....
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: wiliams ne 08-12-2006, 21:20:49
po pse nuk ma ke thene me heret kete gje Capkene...?. :S..ku ti coj tani 5 kalamajt qe kam.. :S.me ato 2 grate qe kisha..se ne fakt tani jam beqar..por i martuar 2 here..po deshe ti hajde e perqafohemi sa te duash..do te mbaj ne pellembe te dores...se tani jam shume i pjekur ne keto pune. ;).nuk gaboj me..kurre hmmmmm:
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 08-12-2006, 21:59:12
ok kur do e leme takimin.Une do kem nje gazete ne dore kurse ti merr nje presh.E leme tek ushtari i panjohur..apo tek Skederbeu?
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: wiliams ne 08-12-2006, 22:32:14
OOOOOOooo..Capkene mos bej shaka se e marr megjithmend une ..kupton apo jo..?..do me lesh me presh ne dore pastaj... ;)
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: GREATBOY ne 08-12-2006, 22:35:02
Ëeeeeeeeee......... . plasi preshi edhe ketej  :P
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 09-12-2006, 18:26:44
nje te pufur Leftit, Ermirit edhe Bekos. :D:-*


:perqafim


Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 09-12-2006, 18:38:29
Ani ne fillim mua,pastaj cka t'ju jet atyre.... :D
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: wiliams ne 09-12-2006, 19:46:28
Po ku ju le gje ti atyre more Lefter..po e fute ti ne dore asgje si mbet askujt..kot lodhen ata te tjeret..jam i sigurte per kete pune.. hmmmmm:..prandaj une mendoj me mire te ndryshoj radhen e puthjes ajo Swet... hmmmmm:
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 09-12-2006, 22:31:33
Wili kalo pak ne Mp qe te them ku do e kemi takimin,shife se po nuk erdhe do te te nxjerr tek emisioni Njerez te humbur..
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: albnertili ne 09-12-2006, 22:44:03
kush ka humbur more? :D :D :D
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 10-12-2006, 20:15:51
xhanin icik :D :perqafim
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Kinge ne 10-12-2006, 20:34:47
e kush na keka kjo :P
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 10-12-2006, 20:39:12
nje  shkodrane qe  i  ka  syte si yll :D
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Kinge ne 10-12-2006, 20:44:03
hahahahahha pse mor vec syte :D :@ :P
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 10-12-2006, 20:49:41
sepse syt i shkelqejn  shum  :D
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Kinge ne 10-12-2006, 21:01:44
hahahaha ajo shkelqen e tera mar :P LOL
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 10-12-2006, 21:02:25
haha...ku e  di ti moj :D
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Kinge ne 10-12-2006, 21:05:29
po une e kam fjalen per at shkodranen qe njaf une mar :P
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 10-12-2006, 21:07:41
aha...si e  ka emrin ajo  se ia harrova :D e di ti ??
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Kinge ne 10-12-2006, 21:13:54
ca te duhet ty mar djal....  hoj ky :D
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 10-12-2006, 21:15:45
ta di  a eshte  ajo per te cilen mendoj  edhe  una :D
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Kinge ne 10-12-2006, 21:25:28
bjere veshin............. .. e more vesht :D
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 10-12-2006, 21:27:20
ja jaa ...nuk kuptova gjë .:D thuaje me ze  me te  lart
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Kinge ne 10-12-2006, 21:39:34
he se merr vesht neser :D
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 10-12-2006, 22:37:05
 :-*

Kte siper(se e kam dashni te vjeter :D) dhe 5 tjera me radhe.... :-* :-* :-* :-* :-*
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 11-12-2006, 13:22:24
densi the menis  :D  :perqafim
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: erlehta ne 18-12-2006, 23:08:00
rebelen :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 20-12-2006, 06:44:14
erlehten  :perqafim t'kam xhan!  :-*
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 21-12-2006, 00:30:43
3 u bonen deri tash.... :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Ladyx ne 23-12-2006, 15:07:51
Kengaime-n , se eshte larguar shume keto dite nga forumi  :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Bekimi ne 23-12-2006, 18:01:39
Kete lart qe eshte si yll me bisht :perqafim :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Ladyx ne 23-12-2006, 19:49:18
 :perqafim Bekim perhajr Bajrami  :perqafim se ndryshe spo guxoj LOL LOL
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 23-12-2006, 21:05:57
Të gjitha  gocat me rend :D  :perqafim duke filluar nga kjo siper
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 16-01-2007, 22:26:05
Une gocat plus kete siper mos t'i mbetet hatri... :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: erlehta ne 16-01-2007, 22:27:43
Unë gocat plus këtë sipër mos t'i mbetet hatri... :D

LOL LOL   

Une perqafoj Lefterion  :D :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: OXSA ne 17-01-2007, 11:12:26
Pershendetje..
 Une me gjith deshir kisha perqafu LOLen, shum puthjeeeee per te  hmmmmm:  :-* :-* :-*  :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 17-01-2007, 11:23:53
mistrecin e vogel korcar  :)  :perqafim :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SteriOtipi B ne 17-01-2007, 13:22:42
Nj eperqafim per kete mistrecen rebele se kam kohe pa e pare... :) :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 17-01-2007, 14:41:42
Të gjitha gocat Beratse   :-*
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 17-01-2007, 15:23:20
Nj eperqafim për këtë mistrecen rebele se kam kohe pa e pare... :) :perqafim

edhe un nje   :perqafim te madh per ty se me ka marre malli vertete  :)
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 17-01-2007, 18:04:33
Të gjitha gocat Beratse   :-*Mua dmth? :D :-*
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 17-01-2007, 18:16:23


Mua d.m.th.? :D :-*

Vetem te  Beratit thash  une  :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 17-01-2007, 18:27:14
Vetëm te  Beratit thash  unë  :D


Po mire ne forum une jam edhe Capkenja. Ajo rri ne Elbasan kshu qe... UNAAAAAAAA!!!!!!!!! :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 17-01-2007, 18:34:54

Po mirë në forum unë jam edhe Capkenja. Ajo rri ne Elbasan kshu qe... UNAAAAAAAA!!!!!!!!! :D


ookeeeej ...ty praa :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Prishtinasja ne 19-01-2007, 20:12:09
Lefterin  :perqafim :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 20-01-2007, 11:25:47
kete lart... :)  :perqafim :perqafim :perqafim dh eate qe ka perqafuar ajo  ;)
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 20-01-2007, 17:48:38
Uaaaaaaaaaaaaaa pasna mar perqafime e perqafime.... :)..a ka edhe ndonje tjeter qe don te me perqafe bile tju hi grup se kshu me shkoj dita t'u perqafu... :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 20-01-2007, 18:05:45
^^^ me me me me me me me :D LOL LOL
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 20-01-2007, 18:08:16
Ju ju ju ju...e di Leftoja ate pune do kaloj une jeten tu te puth ty.... :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 20-01-2007, 18:12:08
Ju ju ju ju...e di Leftoja atë pune do kaloj unë jetën tu te puth ty.... :D


Po mire, po deshe se po s'deshe iki une. :(


Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 20-01-2007, 18:14:31
ku po ik ...hec ktu see kam  une  puthje  per  ty :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 20-01-2007, 18:14:57
Ske ku te ikesh,jan dy gjera ne jete qe ski per te gejtur vend per t'u fshehur nje jam une e dyta eshte vdekja.... :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: agnesa ne 20-01-2007, 21:07:47
te gjith sidomos
sorelinen
lefton
williams
charlie
eleganc
[[SwEeTNeSs]]
rebelja~mistrece
prishtinasen
SteriOtipi B
erlehten  e shum shum te tjer qe po harroj ti permend
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Prishtinasja ne 21-01-2007, 00:29:15
Agnesa edhe une te pershendes shumee  :perqafim :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: OXSA ne 21-01-2007, 01:22:27
Une kisha pas deshir ta perqafoja mmmmmmm   Angesen se ajo nuk me paska perqafu mua.... hhehehhe

kaloni bukur.....
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 21-01-2007, 01:24:36

[[SwEeTNeSs]]:-[ :-[:perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Prishtinasja ne 21-01-2007, 11:16:45
këtë lart... :)  :perqafim :perqafim :perqafim dh eate qe ka përqafuar ajo  ;)

ooo se kam pare hiq qe me ke perqafua o xhan  :-[

Gjithashtu edhe per ty nje perqafim te ngroht  :perqafim :perqafim :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: agnesa ne 21-01-2007, 12:30:13
Unë kisha pas deshir ta perqafoja mmmmmmm   Angesen se ajo nuk me paska perqafu mua.... hhehehhe

kaloni bukur.....
une thash qe kam  harruarr disa mirpo te perqafoj edhe ty shummmmmmmmmmmmmmmm mmmmmm  edhe prishtinasen sepse edhe une jam nje nder to edhe [[SwEeTNeSs]] te gjith antaret e tjer :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 21-01-2007, 13:36:59
Prishtinasen  ^o) :D edhe edhe ....normal edhe atë qe e dua ma  shum  se  veten  :) Bejbin tim :D  :-* .....edhe angneses se gati harrova :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Prishtinasja ne 21-01-2007, 15:12:51
Prishtinasen  ^o) :D edhe edhe ....normal edhe atë qe e dua ma  shum  se  veten  :) Bejbin tim :D  :-* .....edhe angneses se gati harrova :D

shife këta  edhe don mem perqafua edhe shikon kështu " ^o)"   :P

Charlie  :perqafim :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 21-01-2007, 15:43:57
Bejbin tim :D  :-*


Kush, une?! :D


:-*
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 21-01-2007, 16:44:42
per gjithe dallaverexhinjte e kafes  :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 21-01-2007, 17:24:15Per kete yvin lart. :perqafim


Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: agnesa ne 21-01-2007, 17:28:24
te gjith qe me pershendesin :P
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: OXSA ne 22-01-2007, 02:01:06
loqken time se e du shum  :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 22-01-2007, 14:31:22


Për këtë yvin lart. :perqafim:perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: agnesa ne 23-01-2007, 13:36:57
kete te gjith qe jan me lart :P
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 23-01-2007, 18:55:57
Kepucet e Lises se i ka vu na avatar.... :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Prishtinasja ne 23-01-2007, 22:44:50
sorelinen dhe erlehten  :perqafim :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: erlehta ne 23-01-2007, 22:48:08
sorelinen dhe erlehten  :perqafim :perqafim

Une te perqafoj ty :perqafim

ajo kur te zgjohet...:D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 24-01-2007, 00:46:56


une perqafoj te gjithe ata qe me duan edhe i dua... shumeeee. lol:-* :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 24-01-2007, 00:49:40
Une te dua........... :D ;)
 :-* :-* :-* :-* :-*
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 24-01-2007, 02:22:45
Edhe une te dua ty shume. :D:-*
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: agnesa ne 24-01-2007, 14:11:11
une i dua te gjith :P
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 26-01-2007, 03:43:35
Lepurushen korcare se me kishte dërguar një e-mail shuuumeee te bukul...  :P

Të lutem shkruaj shqip. :)

Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lisa ne 26-01-2007, 04:23:30
Crystal une te perqafoja ty po ti qenke cik e zene per momentin...kur te dalesh nga dhoma bej nje dush pastaj me lajmero te vij :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 26-01-2007, 04:48:16
Syrgjyn,
Pse ma fshiveee  :(  e shkrujta anglisht qe mos ta merrte vesh njani se është gjë sekrete (ssshh)... :( sa koottiiii kyyyy!!!


Nejse, lepurushke kur ta mbarosh te gjith ma trego ta shoh si ka dal se shumë bukur e kishe bërë  :-*Lisa, oj gogol ku je m'shef? Hajde ja fusim nji dush bashke me atë rast edhe me përqafon  :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: agnesa ne 26-01-2007, 13:49:01
sorelinen :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 26-01-2007, 18:15:47
Te keto gjitha qe jan  lart meje
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: agnesa ne 26-01-2007, 18:42:48
Të këto gjitha qe jan  lart meje
edhe ty une :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 26-01-2007, 20:20:18


Lisa, oj gogol ku je m'shef? Hajde ja fusim nji dush bashke me atë rast edhe me përqafon  :DJo si ta beni ate dushin bashk me mern dhe mua ne telefon... :D..Jo per gje ju ferkoj shpinen.... :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Bekimi ne 26-01-2007, 20:38:38
Te gjitha beqaret e forumit...pa perjashtime :D :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lisa ne 26-01-2007, 21:52:50

Lisa, oj gogol ku je m'shef? Hajde ja fusim nji dush bashke me atë rast edhe me përqafon  :D

[/quote]:O:O:O Pse e hallakat Lisen kot me keto pune.....lene se Lisa ta bo ujtin e dushit pis me boj te kuqe........Lisa kur ndrro i pale corape myll deren e dhomes me dry jo me dush ...me le rehat aman :D
Une e di sa e rrezikshme eshte gjinia ime keshtuqe nuk perzihem me keto pune :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Prishtinasja ne 26-01-2007, 23:45:00
Të gjitha beqaret e forumit...pa perjashtime :D :D


 :perqafim :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Bekimi ne 27-01-2007, 00:37:17
Sa e mire qe je moj :D :perqafim :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: agnesa ne 27-01-2007, 00:47:34
une pershendes  ty bekim  aahuahauhauha perqafim:  nuk e di por dukesh djal i mir :P
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Bekimi ne 27-01-2007, 00:59:19
Falemnderit cuc e mire. Une ty nuk te pershendes fare, por vetem te :perqafoj pak :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: agnesa ne 27-01-2007, 00:59:48
vetem pak a :S
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Bekimi ne 27-01-2007, 01:54:32
Kisha frike se mos te te shtrengoj shume,,,prandaj thash "pak"... Por, pasi qe te mbeti hatri, po ta jap nji :perqafim te madh sa je vete e madhe. :D :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 27-01-2007, 04:06:42
Të gjitha beqaret e forumit...pa perjashtime :D :D

Ne qe s'jemi beqare na përqafon dikush tjetër mos ki hall.. :D :P
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 27-01-2007, 16:47:30
^^ Hajde te te jap nje perqafim une ty. :D


:perqafim :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Bekimi ne 27-01-2007, 17:59:52
Ne qe s'jemi beqare na përqafon dikush tjetër mos ki hall.. :D :P

Kush tha qe kam hall???? :D :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 27-01-2007, 18:00:24
Bejbin e vogel :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 27-01-2007, 19:10:19
ooooooo :D


hajdeeeee me jep :D :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 27-01-2007, 20:20:36
ku ta jap ....nga te ja filloj se pari :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 28-01-2007, 01:58:42
Une ja filloj..... :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 28-01-2007, 02:24:54
Mua te pares. :DTitulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lisa ne 28-01-2007, 04:24:33
Unë ja filloj..... :D


He iher ta shiqoj ka do ja fillosh se kjo Omelsina po prifet keq meduket :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 28-01-2007, 04:46:14
ca po bej une mi? :D 
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Elegance ne 28-01-2007, 06:02:16
Agnesen. Do doja t'i jepja nje perqafim per ditelindje. ;)
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 28-01-2007, 12:58:26
Mua te pares. :D


ty te pares po se poo ....po them une nga te ja filloj ....nga kembet apo nga koka ...si thua ti :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: wiliams ne 28-01-2007, 13:54:22
ate qenin e Capkenes qe i ka humbur me duket. :D.pastaj macen  :Ddhe pastaj ate qe eshte posht maces ne ate foton ;),kete te fundit sa per inerci ;) :P
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: agnesa ne 28-01-2007, 14:23:14
TE GJITH JU ME LART :P
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 28-01-2007, 17:37:40
^^^


:perqafim :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: agnesa ne 28-01-2007, 18:34:20
edhe ty bejbi shummmmm
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: agnesa ne 28-01-2007, 18:34:42
Agnesen. Do doja t'i jepja një perqafim për ditelindje. ;)
shum flm ehde ty do te perqafojna deri neser :P :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: wiliams ne 28-01-2007, 19:05:41
shum flm ehde ty do të perqafojna deri nesër :P :D
edhe une ty..deri pasneser :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 28-01-2007, 19:32:49
Ermirin...:perqafim :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 28-01-2007, 19:47:19
Gjitha pulat e forumit.... :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 28-01-2007, 19:50:02
Po zockat? :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 28-01-2007, 19:51:47
Zckat  i kam rregullu me kohe.... :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 28-01-2007, 19:56:46
aah okkkkk :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 28-01-2007, 19:58:09
E vetmja je qe je shpetu.... :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Bekimi ne 28-01-2007, 20:04:38
Ndoshta ka shpetu prej teje,,,ama nga une nuk shpeton dot... :D :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 28-01-2007, 20:10:32
Pfff na e di ti mo? :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 28-01-2007, 20:15:56
Kush po thot qe une e lo te me shpeton? :D


Si tmi bon Lisa pashaporten amerikane,me ka te shtepia kjo... :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Bekimi ne 28-01-2007, 20:17:16
Ende me perrallat e Green Card dhe pasaportave merresh o Lefto????

Te dija njeri te mencur une ore.... :D :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 28-01-2007, 20:17:34
Kush te ka te shpija? Lisa? :D
Hajde se po erdhe ti ke Lisa do vij te te bej une nje vizite ty. :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Bekimi ne 28-01-2007, 20:20:15
Kujdes o shoqe,,, se mos te ben vaki ta ben Leftoja viziten ty.... :D :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 28-01-2007, 20:22:05
Kujdes o shoqe,,, se mos te bën vaki ta bën Leftoja viziten ty.... :D :D


No no se s'e di ai ku rri une. :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 28-01-2007, 20:33:22
asnjeeee
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: agnesa ne 28-01-2007, 20:54:07
edhe unë ty..deri pasneser :D
ok une do ta perqafoja willin se jam duke e pritur LOL LOL
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 28-01-2007, 21:18:32
askend
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 28-01-2007, 21:19:59
^^^ Lionnnnn


:perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: agnesa ne 28-01-2007, 21:22:13
te gjith me perjashtima :P
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 28-01-2007, 21:25:46
askend :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: agnesa ne 28-01-2007, 21:28:08
ti nuk ke ndjenja apo qfar gati gjithmon thua askend
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 28-01-2007, 21:29:33
Askend ...
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: agnesa ne 28-01-2007, 21:30:23
ok pasi qe fjala "ASKEND" qenka ne mod ehd eun po them askend :P LOL LOL
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 28-01-2007, 21:32:06
mallin qe kam per ...sybojqiellin tim!
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 28-01-2007, 21:33:32
askend :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 28-01-2007, 21:34:49
sdu askend edhe  pik :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 28-01-2007, 21:42:41
Moj dreqka nga Berati ti je ne foto moj!
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 28-01-2007, 21:42:55
as une edhe pike cuditese :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 28-01-2007, 22:10:49
Capkenen dua tani :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 28-01-2007, 22:12:14
Moj dreqka nga Berati ti je ne foto moj!


Po une jam. :D Pse?
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 29-01-2007, 00:00:18
kta  lart  se  me  eshte  bere nervoz :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 29-01-2007, 00:07:00
Jo shume mire jam une mo. :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: OXSA ne 29-01-2007, 01:47:07
 :perqafim :perqafim ate qe hyn pas meje....hehehe ;)
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 29-01-2007, 02:40:55
:D une? :D:perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Elegance ne 29-01-2007, 05:58:27

ty te pares po se poo ....po them unë nga te ja filloj ....nga kembet apo nga koka ...si thua ti :D

Do doja te perqafoja Lion, as tek kemba as tek koka, ne krahe. :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 29-01-2007, 13:15:02
edhe unë ty ...do të doja  te  puthja aty tek gusha ihere :D  :-*
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 29-01-2007, 20:51:19
Mirin. :D


:perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Dalber ne 29-01-2007, 21:00:43
oj goce shprehu sakt :D :D

megjithte thnx ;)
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Kinge ne 29-01-2007, 21:01:53
gjith ju qe jeni  ne linje :)
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: wiliams ne 29-01-2007, 21:05:21
 :love:..po nje nga nje apo te gjith njeheresh o Kinge :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Kinge ne 29-01-2007, 21:19:42
po perqafimi im esht aq i madh sa ju perfshin gjithve :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 29-01-2007, 23:55:31
Te gjitha te padukshmet.... :D..Dukuni  ihere ketej.... :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*... :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 31-01-2007, 21:32:32
Dua te puc icik te fortin e lagjes. :D :-*
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lisa ne 31-01-2007, 22:00:31
mua miiii.....thnx thnx :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 31-01-2007, 22:05:05
no no, ti je e forta. :D


Po edhe ty qe sigurisht. ;)


:-* :-*Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 01-02-2007, 00:02:37
Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi :

sorelinen
Kinge
Prishtinasen
Elegancen
Ladyx
Lisen natyrisht :D


deri me tani kjo eshte lista :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: agnesa ne 01-02-2007, 13:45:07
te gjith ata qe nuk i njoh :P
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: wiliams ne 01-02-2007, 21:23:18
te gjith ata qe nuk i njoh :P
...ke harruar te shtosh agnesa edhe fjalet..edhe ata qe sme duan dhe i dua. :P.ose ata qe si dua dhe me duan. :P.po e ke lene nga shpejtesia pa e plotsuar me duket.. :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: agnesa ne 01-02-2007, 21:29:27
LOL LOL ty te perqafoj shummmmmmmm willi  :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim  shum
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 01-02-2007, 21:32:35


Boll me gjithe keto perqafime ti mi se e le pa fryme djalin. :DTitulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: agnesa ne 01-02-2007, 21:33:57
ok po ia heki disa perqafime willit dhe po ia jap SwEeTNeSs
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: wiliams ne 01-02-2007, 21:34:54
LOL LOL ty te perqafoj shummmmmmmm willi  :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim  shum
te paska keputur malli me duket. :perqafim.po mbaje pak veten se po keputesh ose po me keput ndonje gje mua nga gjith ky perqafim o agnesa :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: wiliams ne 01-02-2007, 21:36:13

Boll me gjithë këto perqafime ti mi se e le pa fryme djalin. :D
lere te cmallet ..se ka 1 jave qe sjemi takuar :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: agnesa ne 01-02-2007, 21:37:09
nese mendon se keputesh jepja  disa nga perqafime SwEeTNeSs
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: wiliams ne 01-02-2007, 21:41:18
nëse mendon se keputesh jepja  disa nga perqafime SwEeTNeSs
..jo jo agnesa jam shum koprac per keto gjera :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: agnesa ne 01-02-2007, 21:55:59
hahahaha dhe me trego pse thua qe ka nje jav qe nuk jemi takuar LOL LOL
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: wiliams ne 01-02-2007, 22:20:36
hahahaha dhe më trego pse thua qe ka një jav qe nuk jemi takuar LOL LOL
po pse more a ka me shume..?..se nuk e di mire :O LOL
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: agnesa ne 01-02-2007, 23:00:26
me duket dy dit :P
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: wiliams ne 02-02-2007, 10:12:54
me duket dy dit :P
ehhh..ndoshta ..po mua 2 dite me duken 2 jave :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: agnesa ne 02-02-2007, 13:03:13
LOL mir pra d.m .th se ne nuk jemi takuar qe 2 jav   sipas teje :P
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SteriOtipi B ne 02-02-2007, 13:55:13
Agnesen e vogel  :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: agnesa ne 02-02-2007, 14:39:55
Agnesen e vogël  :perqafim

shum flm edhe uen ty te jap nje perqafim mirpo nje te madh dhe do te jen sa te willit :P :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 02-02-2007, 14:54:40
Sorelinen :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: sorelina ne 02-02-2007, 14:56:47
Sorelinen :D


 :perqafim :perqafim Lioooooooon
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 02-02-2007, 15:12:21
he  paske ardhur ti ee :D  :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: sorelina ne 02-02-2007, 15:14:57
Erdha ore si te rrija une pa ardh :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 02-02-2007, 15:20:35
ok atehere ...te perqafoj edhe une ty prap :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: agnesa ne 02-02-2007, 15:21:59
te dyve :P
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: sorelina ne 02-02-2007, 15:42:23
 :perqafim agnesen
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 02-02-2007, 18:36:30
avatarin e ksaj lart meje :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Prishtinasja ne 02-02-2007, 19:23:09
LEFTERIN  :perqafim :-* :-*
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 02-02-2007, 19:31:31
yyy breee ...:D ani  qysh e ka  shkru  me  te  shkronja te  mdhaja  :D kishe qe  ska si  ai LOL
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 02-02-2007, 20:37:28
avatarin e ksaj lart meje :D

Ja kisha fal une veshken atij avatari... :D


Qyyy edhe ,schatzi,, po m puthke..Hajde edhe nje se nje pak mu duk... :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lisa ne 02-02-2007, 21:44:01
po i veshke ma ke fal mu fali ne asaj nje dhe shko per lesh vete :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 02-02-2007, 23:11:07
kete gocen lart ...edhe  nje goce qe do te vije pas meje :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: agnesa ne 02-02-2007, 23:30:52
flm flm :P
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: OXSA ne 03-02-2007, 01:43:42
 :perqafim veten... hahahaha
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: agnesa ne 03-02-2007, 17:49:54
ty :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: OXSA ne 04-02-2007, 01:52:49
ty :D
mu aa?  edhe une ty  :perqafim :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: agnesa ne 04-02-2007, 02:44:38
po ty shumm :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: OXSA ne 04-02-2007, 17:08:33
Edhe une ty, sa ti mu  :D :D :P
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: agnesa ne 04-02-2007, 20:00:48
:D :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 04-02-2007, 20:30:30
Zockat pa dallim... :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 04-02-2007, 20:43:17
unë  vetëm Sorelinen dua tjetër askënd :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: agnesa ne 05-02-2007, 17:15:09
une lefterin :D:D:
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 05-02-2007, 17:31:56
po i veshke ma ke fal mu fali ne asaj një dhe shko për lesh vete :D

Jo Liske i rash pishmanit ty kam me te dhene nje organ tjeter,veshkat ju jap ketyre tjerave. :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 05-02-2007, 17:33:26
unë lefterin :D:D:

Qe Charlie pastaj tregom si ti ri larg zockave une. :D


 :-* :-* :-* :-* :-* per kete Agnesen(borgji borgj eshte  :D)
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: agnesa ne 05-02-2007, 17:35:25
:D:D   charlie pse shum qiak kete e ndjekin keshut si une LOL LOL
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 05-02-2007, 17:38:20
Po po ato si  ti  shum e  ndjekin ...:D o Lefto ..po nese dojn ato vet beja qefin kush do :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: agnesa ne 05-02-2007, 17:40:12
hhahah mir pra edhe ty te perqafoj o lio :D perqafim:
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 05-02-2007, 17:42:49
haha...jo jo mua  po nuk deshe  nuk te  detyroj :D ..shko  Leftos ipja edhe  nje  perqafim se  ka deshire  shum  ai :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 05-02-2007, 17:53:45
Agnese cka po te thot ky moj... :D..a te tregoj se pse po me dojn krejt mua. :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: sorelina ne 05-02-2007, 17:59:42
Lefter haj te perqafoj i cik se do iki :perqafim


 :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim dhe per ju qe jeni ne linje
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 05-02-2007, 18:04:27
Ich liebe dich. :D


 :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :X
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 05-02-2007, 18:08:57
plasen puthjet knej e hajtt ...:D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: wiliams ne 05-02-2007, 21:34:27
ehhhh...moj agnesa dhe sorelina..qenkeni keputur e lodhur duke perqafuar..hajdeni njehere tju perqafoj shuuuuuuuuuuume per kete pune fisnike qe paskeni bere me cunat e forumit,se e meritoni..biles me teper ndoshta..por kaq per sot :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: sorelina ne 05-02-2007, 22:15:12
Ich liebe dich. :D


 :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :X

Ich auch!  :D :P
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: sorelina ne 05-02-2007, 22:17:32
ehhhh...moj agnesa dhe sorelina..qenkeni keputur e lodhur duke përqafuar..hajdeni njëherë tju perqafoj shuuuuuuuuuuume për këtë pune fisnike qe paskeni bërë me çunat e forumit,se e meritoni..biles me tepër ndoshta..por kaq për sot :D

E o william spaske pune tjeter, ngele duke u merakosur per te tjeret
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 05-02-2007, 22:25:52
une  dua  kta  lart ta perqafoj mirpo kjo  nuk po do  :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: sorelina ne 05-02-2007, 22:28:50
Po ja ore po te perqafoj une :perqafim :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: wiliams ne 05-02-2007, 22:32:03
E o william spaske pune tjetër, ngele duke u merakosur për te tjerët
e kam nga ndjeshmeria qe kam per femrat o sorelina..se jane krijesa delikate. ;).per kete merakosem..se nuk ma merr mendja qe i dhimbseni kujt me shume se mua ne kete forum te pakten :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: sorelina ne 05-02-2007, 22:34:47
Ja aty ngelem keq ne me u merakos ti
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: wiliams ne 05-02-2007, 22:41:24
Ja aty ngelem keq ne me u merakos ti
o sorelina po me dukesh qe je me ato. :-[.mos hy ne forum ne keto raste se e di qe te acarojne :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: sorelina ne 05-02-2007, 22:48:43
O willi po te vjen verdall me duket
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: futjakot ne 08-02-2007, 13:55:33
Sorelina ke vap qe je cveshur :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SteriOtipi B ne 08-02-2007, 14:29:35
Jo ore po e ben per ajrosje lekure... :P
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: agnesa ne 08-02-2007, 17:11:21
Agnese çka po të thot ky moj... :D..a te tregoj se pse po me dojn krejt mua. :D
ajt me trego :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Mistrecia Tironse ne 09-02-2007, 08:29:10
Lisa & 88 doja me perqafu tani po nuk jane ne linje :perqafim :perqafim :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lisa ne 09-02-2007, 15:35:39
 :perqafim :perqafim :puth
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: mishel ne 09-02-2007, 23:02:19
per erlehten, smileyn, aiden (keto te dyja kam kohe qe si degjoj)....ka dhe te tjere por keto me vine shpejt ne mendje :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 10-02-2007, 00:29:00
Nje goce qe do te vjen e para mbas meje :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Kinge ne 10-02-2007, 00:31:01
une sjam goce :D jam femer :P


Gjith juvee...
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 10-02-2007, 00:33:12
uaaa....po ta dije qe vjen ti ...do te kisha dhuruar me shum puthje :D 


Kingen :-*


Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Kinge ne 10-02-2007, 00:35:39
hahahah se mos te bahet xheloze ne njera apo ne njeri :P
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 10-02-2007, 00:37:35
ska gje ...le te behet kush te doje xheloze ...nuk me ben fare :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Kinge ne 10-02-2007, 00:39:41
hahah trimi ne shesh te burrave :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 10-02-2007, 00:41:34
e praa ...:D ja edhe nje puthje ..per inat :D 


:-*
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Kinge ne 10-02-2007, 00:45:50
hhhahahah......me vjen te them nje fjal qe e perdorim shum ne Shkoder pa spa e them :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 10-02-2007, 00:46:57
Lefton,Wiliams,Lisushen,Berno&Lepulushen nga korca edhe gjithe cunat e gocat:)
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 10-02-2007, 00:49:53
hhhahahah......më vjen te them një fjal qe e perdorim shum ne Shkodër pa spa e them :D


pa he ...ma thuaj ne  vesh :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Kinge ne 10-02-2007, 00:53:28
ja ja sta them ...
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 10-02-2007, 00:55:08
ok ..mos ma  thuj praa :D se nuk me  ben fare ...
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 10-02-2007, 04:49:01
asnjeri............ ................asn jonin.............. .................ke rkund.............. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


 :P :P
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Bekimi ne 10-02-2007, 04:53:51
Falemnderit falemnderit. :D :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 10-02-2007, 18:16:47
.
.
.
.
.
.
.
.


:perqafim :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: albnertili ne 10-02-2007, 18:19:34
ja kta dy siper.dhe ne veçanti Krushken.
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 10-02-2007, 19:04:19
Kete lart....:perqafimTitulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: agnesa ne 11-02-2007, 16:53:44
kete lart dhe kete posht nese mundem :P
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: wiliams ne 11-02-2007, 17:09:47
mundesh mundesh. :D. :perqafim :perqafim :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 11-02-2007, 19:14:26
këtë lart
:-[


:perqafim :perqafimTitulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: albnertili ne 11-02-2007, 19:22:37
du me perqafu Dalberin se ma ka marre malli per aromen e tij.:D :D :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: sorelina ne 11-02-2007, 19:26:19
du me perqafu Dalberin se ma ka marrë malli për aromen e tij.:D :D :D

O Tili te marte e mira se na shkaterrove LOL LOL
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SmiLey ne 11-02-2007, 19:27:30
vallaj te gjithe ato qe me respektojne dhe i respektoj me pasterti e miqesi :) :perqafim

PS. Soul-Rebelit i jap kaq :perqafim te vendosura ne fuqi infinit :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 11-02-2007, 19:30:12
Me ndjelli kush? :D


Gjithashtu edhe Rebeli nje  :perqafim :puth (me te madhe se kurdohere me pare)  ;)
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: sorelina ne 11-02-2007, 19:32:21
Nje perqafim per kte shefin siper :perqafim  :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 11-02-2007, 20:42:53
du me perqafu Dalberin se ma ka marrë malli për aromen e tij.:D :D :D


hahahahahahahahahah a LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Dalber ne 11-02-2007, 21:10:35
nje per kte siper :D


PS. albnertili ec shpejt ne shpi se na duhet anestezia :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Mistrecia Tironse ne 12-02-2007, 06:31:31
 :perqafim Lisa
 :perqafim 88
 :perqafim smiley
 :perqafim London_Tironc
 :perqafim Stalion
 :perqafim  loqka Lefter
 :perqafim Machorin e zi (kudo qofte)
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 12-02-2007, 06:35:59
një për kte sipër :D
Mos m'u zgerdhi mua. :D :D


Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Mistrecia Tironse ne 12-02-2007, 07:08:15
Nje hug per kete siper se qeka bo college-girl dhe nuk e dija

 :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: agnesa ne 12-02-2007, 13:33:48:-[


:perqafim :perqafim
edhe nje her kete se ma ka endja :P ahaha
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 12-02-2007, 13:36:40
edhe një her këtë se ma ka endja :P ahaha
agnesen,meqe eshte online nime  :perqafim :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: agnesa ne 12-02-2007, 13:38:04
ok edhe ty une te perqafoj   :perqafim :perqafim me dukesh vajz e mir :P  :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim
te jepa shum perqafime qe ti shperndash andej nga pak :P
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 12-02-2007, 13:50:03
ok edhe ty unë te perqafoj   :perqafim :perqafim me dukesh vajz e mir :P  :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim
te jepa shum perqafime qe ti shperndash andej nga pak :P
flm,por na mbyte fare....hajt pra ti shperndaj ca:
 :perqafim per bekimin  :perqafim per bernin  :perqafim per denisin  :perqafim per lepurushen  :perqafim per sweetin  :perqafim per erlehten
nje tjeter per prishtinasen nje tjeter per alberin nje per sterion nje per lefeterin nje per Lisen,per sorelinen
edhe ca te tjera per ca te tjetere  :perqafim :perqafim :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: wiliams ne 12-02-2007, 19:22:49
boboooo..qenka cmendur kjo agnesa..si ja ka nisur kjo me keto perqafimet..kur te perqafoje komplet lagjen hmmmmm:
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 12-02-2007, 20:03:35
asnje...ehu neser do iki kam pune duhet te jap perqafime per hesap timin:)
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Dalber ne 12-02-2007, 20:06:23

Mos m'u zgerdhi mua. :D :D
moj ti ta bej hallvane me durt e mia un :D :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: ibraim ne 23-02-2007, 21:55:18
lisa avajtu mi pak :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: erlehta ne 23-02-2007, 21:57:59
ibrahim po ku ke qene mor trim se je bere per te puthur  :D e jo per te te perqafuar  :perqafim :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: agnesa ne 23-02-2007, 22:06:42
une vetemm po shikoj te gjitha perqafimet me jane hargjuar kam mbetur zero kush do me jap disa qe te shperndaj une :P
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: ibraim ne 23-02-2007, 22:17:43
ibrahim po ku ke qenë mor trim se je bërë për te puthur  :D e jo për te te përqafuar  :perqafim :perqafim
skam pas kohe erlehta...
epo hajt de avajtu pak :lule :perqafim :puth


agnesa... avajtu ene ti, mas erlehtes ama, ene prit radhen :perqafim ;)
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: agnesa ne 23-02-2007, 22:20:12
erdha uen :P aagahahah a do me japesh disa perqafime hua dhe nje mbaje per vete :P
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: ibraim ne 23-02-2007, 22:23:22
agnesa ty te jap vec nje perqafim...boll e ke :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: agnesa ne 23-02-2007, 22:26:31
ok ok e pranoj kete sepse nje perqafim i  ibrahimit sa 1000 mije :P ahhaha
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lisa ne 24-02-2007, 04:04:08
Perqafoj fort fort Crystal u jo fort se i dhemb ....se ja ka bo xhaxhi nga autobuzi me dore :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Elegance ne 24-02-2007, 05:26:00
Une nuk do doja te perqafoja njeri ne keto momente, jo per gje por kam dy ore qe vetem po teshtij dhe kam frike se po me ze gripi dhe s'dua t'ja ngjit asnjerit prej jush. Plus qe asnje ketu s'dashka me me dhene mua nje perqafim, mesa shikoj. :P Ahhha jam akoma e re ne forum me ngjan dhe 's'u kam hyre ne zemer', ENDE. LOL
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: agnesa ne 24-02-2007, 10:00:15
ja mua me kan mbetur vetem dy perqafime qe i morra dje nga ibrahimi :D desha ti ruaj sepse jam duke i mbledhur mirpo ja po ta jap nje ty  :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 24-02-2007, 11:35:36
Elegancen  :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: sorelina ne 24-02-2007, 12:38:46
Ket siper :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 24-02-2007, 18:58:47
Sot e kisha puth......  :-* :-* :-*   
Sweetness
Lisa
Elegance
Kinge
Smiley
Prishtinasja
Anonimus
Amela
Shtriga
Alda
Rrushja
Belinaa
Ena
Fantazia
Milanistja
kengaime
hatixhe
zemraime
Hersianna
borebardha
Bleta Puntore
Unknown_girl
Boutilicious
Lepurushen
Capkenja
Capkenja_Korcare
NjonaShumeSexy
Elektra
anna
Xcape-girl
Perla
valdoente
Kathy
goonxhen
Brunen
mishel
Leni
LOLa!!
CrYsTaL TeaRs
Nafijen,farijen,gjylzaden dhe të gjitha te tjerat i  puthi fort me shum dashuri dhe  pasion...   :D
 :X :X :X
   
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: agnesa ne 24-02-2007, 21:48:36
mau me harrove ose nuk do nejse :S
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 24-02-2007, 23:33:54
O Lefto ..fallco jon keto puthje ...:D si duket ti ..i ke ruajtur ne PC-n tende keta emra ...dhe tash vetem ia ben copy ktu ne forum :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: sorelina ne 24-02-2007, 23:40:01
 :D

 ><  :perqafim erlehten
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 24-02-2007, 23:44:12
ohhh..desh harrova edhe kete siper e puc fort  :-*
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: sorelina ne 24-02-2007, 23:53:07
He de afrohu LOL
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 24-02-2007, 23:57:41
he de  edhe  ti ma :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 25-02-2007, 01:17:17
mau me harrove ose nuk do nejse :S

Jo ty te kam lon per nje   :-* speciale. ;)
Lio e di qe po ki qejf te te puthi edhe ty. :D Mos ma mer per te madhe edhe ty tkom lon per nje dite tjeter. :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: agnesa ne 25-02-2007, 12:55:16
ahhahahah mir mir :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: sorelina ne 25-02-2007, 18:33:47
Per agnesen :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 26-02-2007, 00:11:43
kete lart ...edhe nja tri goca qe vijne posht :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: agnesa ne 26-02-2007, 13:46:35
sorlelinen edhe lion dhe oxsa :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Elegance ne 26-02-2007, 22:26:40
Une ne keto momente do perqafoja: Lion, Lefterin & Syrgjynin. Ah po, edhe nga gocat: Erlehten dhe Lepurushen Korcare. :perqafim :perqafim per te gjithe ju me siper!!!
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: agnesa ne 27-02-2007, 21:55:00
eleganxen përqafim:
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: OXSA ne 28-02-2007, 01:45:06
mau me harrove ose nuk do nejse :S
Qe more ty te ncuki unë qyy :P
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 28-02-2007, 20:39:19
Elegancen,agnesen,capkenen  :perqafim :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 28-02-2007, 20:46:35
Vetem gocat eeee?... :P
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 28-02-2007, 20:51:00
Merre  :perqafim

Une ec me parimin embelsira per ne fund  :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 28-02-2007, 23:11:03
Te gjithe ata qe me duan edhe i dua. :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 01-03-2007, 00:10:18
une te dua :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SmiLey ne 01-03-2007, 00:22:42
plasne cokollatat dhe knej LOL i hani, i hani, te embla iu vijne, te embla :P LOL LOL

deshiroj te perqafoj ndonje flutur sot :perqafim e kupton vet ajo :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 01-03-2007, 00:33:56
i ham i ham ...mos deshe nje ti :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 01-03-2007, 04:09:16
unë te dua :D


Edhe une ty.. :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 01-03-2007, 05:16:00
Kte lart e perqafoj live un  :P
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Elegance ne 01-03-2007, 05:36:58
eleganxen përqafim:

Ta kthej me nje :puth. O Agnesa zemer ke bere mungesa andej nga temat e lojarve?! Eja goce, na luaj ate lojen e re "Fjale me Asocim".
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Elegance ne 01-03-2007, 05:38:45
plasne cokollatat dhe knej LOL i hani, i hani, te embla iu vijnë, te embla :P LOL LOL

dëshiroj te perqafoj ndonjë flutur sot :perqafim e kupton vet ajo :D

E me c'sebep me perqafove ti, mua?! Apo s'e kam te drejte atje tek tema e Rinise?! :P Hej se bej shaka per kete punen e temes. Flmd per perqafimin. Ta kthej edhe une.

:perqafim Perqafim i Dashur per te Nderuaren SmiLey.
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 01-03-2007, 05:51:47
Kte lart e perqafoj live un  :P


Edhe une ty por kam hall se mos te keputet ndonje brinj edhe do me ngelesh ne dore pastaj. :D


:perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 01-03-2007, 14:05:30
Lepurushen Korcare me syckat e bukura !
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 01-03-2007, 18:37:33
Të gjithë ata qe me duan edhe i dua. :D
:puth :puth :puth :puth :puth :puth :puth :puth :puth :puth :puth :puth :puth :puth :puth :puth :puth :puth :puth :puth :puth :puth :puth :puth :puth :puth :puth :puth :puth :puth :puth :puth :puth :lule :lule :lule :lule :lule :lule :lule :lule :lule :lule :lule :lule :lule :lule :lule :lule :lule :lule :lule :lule :lule :lule :lule :lule :lule :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim


Oh Sa u vela  :D LOL
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 01-03-2007, 18:38:38
Lepurushen Korcare me syçkat e bukura !
Edhe une te perqafoj shume ty macke  :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim

PS:ty te perqafoj kollaj se je e vogel si mua  :D

PS: Ishalla ta kaloj ndonjecike LOL
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 01-03-2007, 20:13:07
Edhe unë te perqafoj shumë ty macke  :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim

PS:ty te perqafoj kollaj se je e vogël si mua  :D

PS: Ishalla ta kaloj ndonjecike LOL
Me taka edhe ma kalon po me atlete aty aty do jemi.Ca cm me shume a me pak se di kush :)
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 01-03-2007, 20:34:14
:puth :puth :puth :puth :puth :puth :puth :puth :puth :puth :puth :puth :puth :puth :puth :puth :puth :puth :puth :puth :puth :puth :puth :puth :puth :puth :puth :puth :puth :puth :puth :puth :puth :lule :lule :lule :lule :lule :lule :lule :lule :lule :lule :lule :lule :lule :lule :lule :lule :lule :lule :lule :lule :lule :lule :lule :lule :lule :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim


Oh Sa u vela  :D LOLAvash moj goce se na llaqurepse... ca do bej dush prap une? :D
:-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SmiLey ne 08-03-2007, 23:17:10
uncle syrgjon :perqafim :engjell: :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 08-03-2007, 23:36:17
kete siper ... :perqafim


p.S. urime 8 marsin  :lule
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SmiLey ne 08-03-2007, 23:43:32
rrofsh Charlie perq
Gezuar dhe mamit tend :) :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 09-03-2007, 00:27:17
Kta lart. hajt_ktu: :puth
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lisa ne 09-03-2007, 01:41:31
uaaaa ka qene 8 marsi sot po pse nuk me thoni nje dite me pare more maskarenj se kam harruar te marr mamin ne telefon ......(ketej nga ne nuk festohet 8 marsi :S)
Ejjj o goca po paskemi festen e gruas ne .....:D
Kerkoj nga nje perqafim dhe nje puthje ne faqe :P nga c'do mashkull qe futet ne kete teme sot per te gjitha femrat e forumit......
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 09-03-2007, 01:43:05
Lise ketej erdhi 9 marsi..me qafsh vertet kishe harruar:)Hajde gezuar dhe prej meje edhe dua perqafim nga njeri :)
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 09-03-2007, 01:45:38
Lisa ...urime urime ...po pak me  vones ke ardh ...me gjithate ...te puth ne  faqe :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 09-03-2007, 01:46:09
Lisa ne faqe une nuk jap,pranoji keta qe po ti jap ku te duash ti. :D :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

Jepju edhe atyre te tjerave mos tiu shkoj lengu i gojes. :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lisa ne 09-03-2007, 01:47:05
Po mi vallaj kisha harruar fare as e kisha iden ......
Charli rrofsh edhe nje dite me vonese i marrim puthjet ne :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 09-03-2007, 01:49:35
Lisa kthehu merri edhe puthjet e ma se me mbeten ne ajer. :P Plus keto nuk jan per  sy e per faqe. :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lisa ne 09-03-2007, 01:51:46
ca do methone ti qe charli i ka dhene per sy e per faqe :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 09-03-2007, 01:53:47
hahahaha....Lefto shko dergoj ato puthje ne UNICEF mos te shkojn  dem LOL Lisa.. jo mi joo :D një ne sy  një ne  faqe edhe  një ku te dush ti  :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 09-03-2007, 01:54:51
Po ca mendove ti,smund me mbri ai ne tjera vende. :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Elegance ne 09-03-2007, 03:22:25
uncle syrgjon :perqafim :engjell: :perqafim

Edhe une perqafoj Syrgjynin. Por vetem se une s'i them "uncle". ;)

:perqafim per ty Syrgjyn sot, nje :perqafim i madh. :)
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Elegance ne 09-03-2007, 03:23:40
uaaaa ka qenë 8 marsi sot po pse nuk me thoni një ditë me pare more maskarenj se kam harruar te marr mamin ne telefon ......(këtej nga ne nuk festohet 8 marsi :S)
Ejjj o goca po paskemi festen e gruas ne .....:D
Kërkojë nga një perqafim dhe një puthje ne faqe :P nga ç'do mashkull qe futet ne këtë teme sot për të gjitha femrat e forumit......

Perqafoj edhe Lisen, sigurisht edhe Capkenen. Dhe last but not least, Erlehten dhe Lepurushen Korcare.

GEZUAR 8 MARSIN, GOCA!!
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Bekimi ne 09-03-2007, 04:00:27
Po ja plotesoj deshiren Lises. Nje :perqafim per te gjitha gocat e forumit, pa dallim gjinie. LOL LOL LOL
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lisa ne 09-03-2007, 15:45:49
Rrofshi kalamoja rrofshi .....Lefter Cahrli dhe bekimi perqafimet dhe puthjet do jua kthej kur te jet festa e gruas ketej nga ne ne USA :D

Eleganca rrofsh dhe ti gezuar
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Elegance ne 09-03-2007, 17:13:56
Po ja plotesoj dëshirën Lises. Një :perqafim për të gjitha gocat e forumit, pa dallim gjinie. LOL LOL LOL

Une jam goce e gjinise femerore sa per dijeni. :P
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 09-03-2007, 20:25:29
kete siper meje ....dhe nje goce qe vjen e para posht :D  :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 09-03-2007, 20:36:06
Kete njeriun e lashte siper meje. :D:perqafim  
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 09-03-2007, 20:51:12
double kiss per kete lart :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 09-03-2007, 20:53:11
Elegancen qe me tha kurajo sot per udhetimin :)
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Elegance ne 09-03-2007, 21:28:15
Une :perqafim Capkenen, Charli-n, Bernin, Syrgjynin, Lepurushen Korcare dhe Lisen, sot. (Edhe pse Lisa e ka mendjen per te rrahur). :P
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SmiLey ne 09-03-2007, 23:07:58
Edhe unë perqafoj Syrgjynin. Por vetëm se unë s'i them "uncle". ;)

:perqafim për ty Syrgjyn sot, një :perqafim i madh. :)

sos jemi te gjithë njësoj ;)
i can live with this, can u :P


p.s. Të me falesh, por nuk arrij te kuptoj këtë manine tënde për te me ndjekur hap pas hapi me shkrimet qe bëj? Çfarë ke Elegance, ç'të shqeteson? Akoma s'te pëlqejnë gjërat sesi i them????? Mos me bjere ne qafe te lutem, më lerë te vi në forum për qejfin tim, se nuk i bie askujt ne qafe nëse nuk me bien ata mua first. Got it?!
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 10-03-2007, 00:11:20
keto lart meje te gjitha :D  :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 10-03-2007, 00:29:27
une kete siper meje :)
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 14-03-2007, 16:36:52
Dua te puc icik fort patriotin tim. :D:-* :-*
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: sorelina ne 14-03-2007, 19:13:47
Une ket siper :D :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 14-03-2007, 20:18:57
uaua c'te gjeti ty?? :D


:perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: sorelina ne 14-03-2007, 21:40:51
Ti ishe aty para  :D


Nejse, malli me ka mare mi vertete  :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 14-03-2007, 22:15:15
S'jam kondra s'jam kondra. :D :D:-* :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Dalber ne 14-03-2007, 22:45:44
as un as un :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: erlehta ne 14-03-2007, 23:29:41
Haht tju puth e une juve muahhhhhhhhhhhhhhhh hhhhhhhhhhhhhhhhhhh hhhhhhhhhhhhhhhhhhh

Dalber ty me shume  :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 15-03-2007, 00:04:11
kete lart nese me lejohet :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 15-03-2007, 00:20:33
^^ Kete lart :D edhe Erlehten :-*
P.S Charlie, ik se te vrau MAX-i. :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 15-03-2007, 00:23:15
pse re ti kur perqafon diken zgerdhihesh ee :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 15-03-2007, 01:36:05
Sepse me ke mesuar ti.. :D Kshu ben edhe ti, kshu do bej edhe une. :D:perqafim :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 15-03-2007, 01:43:18
po te them une ty bjeri murit me koke i bjen ti ? :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 15-03-2007, 02:22:23
Po, por me koken tende. :D :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Kisss ne 15-03-2007, 03:14:29
Shqiperine.
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 15-03-2007, 03:28:55
Shqipërinë.


Pse aq krah te medhenj ke ti? :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Elegance ne 15-03-2007, 05:02:50
Ne keto caste dua te perqafoj Erlehten dhe MAX-in se i kam xhan dhe jane rob SHUME TE MIRE!

Hajde nje :perqafim i fuqishem dhe i ndjere prej meje Elegances.
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 15-03-2007, 16:03:59
Gjinine e bukur. :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

 :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: U.J.K.U ne 15-03-2007, 17:08:03
Ne këto çaste dua te perqafoj Erlehten dhe MAX-in se i kam xhan dhe janë rob SHUME TE MIRE!

Hajde një :perqafim i fuqishem dhe i ndjere prej meje Elegances.

Bo bo sa shume e paskan rraf keta te dy kete Elegancen LOL LOL
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Elegance ne 15-03-2007, 21:24:29
Ti egersire ben sikur s'kupton a si esht puna?! :P
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: erlehta ne 15-03-2007, 21:26:32
Ti egersire bën sikur s'kupton a si esht puna?! :P

lere egersiren po ec te te perqafoj une ty ...:perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lisa ne 15-03-2007, 22:00:37
Egersiren me ka marre malli per maskarain ka kohe qe nuk shahemi icik ne MSN :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 15-03-2007, 23:57:32
Kete lart meje ...  :perqafim nese me lejohet :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Kisss ne 16-03-2007, 02:47:39
dashnoren...
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Elegance ne 16-03-2007, 05:29:02
Hmmm, ne keto caste: vellain, motren e vogel, mamin, babin, partnerin dhe qenushin tone. :) Pra, tere familjen time.
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: wiliams ne 16-03-2007, 13:36:28
Hmmm, ne këto çaste: vellain, motren e vogël, mamin, babin, partnerin dhe qenushin tonë. :) Pra, tërë familjen time.
Thashe mos kishe harruar Qenushin.. :D..por jo ,paske harruar vetem komshiun :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: LOLa!! ne 17-03-2007, 18:42:42
schatzin tem OXSEN HEHEHE! :perqafim :perqafim :love: :-*!!! dhe prishtinasen :perqafim :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 17-03-2007, 20:57:58
Per Lefty-n :P:perqafim


Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 17-03-2007, 21:05:07
Iuuuuuuuuuuuuuuuuuu u Sweetieee..... :X
 :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* Te dua me shum se veten.   :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Elegance ne 17-03-2007, 21:10:14
Thashe mos kishe harruar Qenushin.. :D..por jo ,paske harruar vetëm komshiun :D

Hej ti i prape :P qellimisht komshiu nuk eshte ketu, sepse s'i perket famijes pra. ;)

Ne keto momente une do desha te perqafoja SmiLey dhe Lisa. :)
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 17-03-2007, 22:34:01
Sweetien :D  :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 17-03-2007, 22:47:00
:D


:-* :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SmiLey ne 18-03-2007, 18:46:25
per te gjithe vagabondet e forumit nje big :perqafim :D


Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 18-03-2007, 21:57:28
kete vagobanten siper ....dhe disa vagobante te tjera si ..Sweetie, Kingen, Crystalin :D   :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 18-03-2007, 22:01:23

*cough cough*:D:perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 18-03-2007, 22:12:43
këtë vagobanten sipër ....dhe disa vagobante te tjera si ..Sweetie, Kingen, Crystalin :D   :perqafim


 :perqafim  :perqafim  :perqafim
(ishalla s'me shef njeri)  :D  :P
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 18-03-2007, 22:15:17
Sweetie c'te mbeti ne fyt te po coughesh ee :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Kinge ne 18-03-2007, 22:19:16
 :perqafim :perqafim te madhe per:

Parloté
Prishtinasja
Stalion
<88>
Raldushin
Kacurelsja

qe ka kohe qe nuk e fusin kryt ne forum :D


gjithashtu dhe  SmiLey me Charlin qe na banen Vagabonde  :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 19-03-2007, 18:10:25
Te gjithe ata qe jane ne linje. :D


:perqafim


Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 19-03-2007, 18:14:13
Dmth mua. :D


 :-* :-* :-*
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 19-03-2007, 18:18:23


Po po ty. :P:-*
P.S Mos me puth shume se me shtrydhe. :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 19-03-2007, 18:32:23
Puthja nuk eshe puthje pa shtrydhje. :P
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 24-03-2007, 10:20:20
Lefton pra..mqs ishte ketu dhe iku :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Ladyx ne 24-03-2007, 10:56:54
Kenga ime.. e cila me ne fund hyri  ne forum ( mendoj te njeten kohe me mua) :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 24-03-2007, 11:06:48
Lefton pra..m.q.s. ishte këtu dhe iku :D

Jo jo nuk ik une kollaj jo... :P Hajde ama nje puthje kshu mes publikut. :D


 :-* :-* :-*
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: kengaime ne 24-03-2007, 11:07:04
Instikti e dashur, instikti....... :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 24-03-2007, 12:09:40
kete lart ...ka kohe qe nuk e kam perqafuar :D  :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: kengaime ne 24-03-2007, 12:14:18
Charlie  ;)  :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: agnesa ne 24-03-2007, 12:37:45
te gjithhhhhhhhhhhhhhh hhhhhhhhhhhhhhhhhhh hhhhhhhhhhhhhhhhhh  pa perjashtime
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 24-03-2007, 21:54:57
^^^ FLM :)Edhe une te gjithe dua te perqafoj. :D :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 25-03-2007, 05:39:38
Edhe mua ..? :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Cami ne 25-03-2007, 10:46:25
camaroken se me ka marr malli per te
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 25-03-2007, 13:34:08
Edhe mua ..? :D


Po, sigurisht. :DTitulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 25-03-2007, 16:28:45
eh mire ...thash mos me harrove :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SmiLey ne 25-03-2007, 16:48:00
asnji :D sot i kam perqafimet me kursim :P LOL
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 25-03-2007, 16:51:48
ruaj ruaj ...se do te duhen per me vone :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 25-03-2007, 16:59:36
asnji :D sot i kam perqafimet me kursim :P LOL


Sa leke i ke? :D :P
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SmiLey ne 25-03-2007, 17:01:22
janë si T-bills/bonot e thesarit :P sa me shumë te maturohen, aq me shumë iu rritet vlera :D LOL
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 25-03-2007, 17:03:16
une perqafoj keto dyja lart ...ama pa lek fare gratis i keni :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 25-03-2007, 17:05:51
Per keto 3 zockat siper. :D :-* :-* :-*
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SmiLey ne 25-03-2007, 17:08:50
ahahaahhaahahahahah ahahahhaaa LOL LOL LOL

Charlie, ofendim me te rende s'ka! :D Te ka numeru Lefto si zocke, jo si gjel :P

Lefto thanx :perqafim (t'kam si bono te kushtueshme ty :D)
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 25-03-2007, 17:11:07
nuk ia  ze per te madhe  se  tap fare eshte  ai :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 25-03-2007, 17:11:11
hahahha..E di ti qe in time of need jam une ketu apo jo? ;) :D
Charlie  vertet ofendim ke. :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SmiLey ne 25-03-2007, 17:14:14
 :lule :perqafim :puth :perqafim (veç mos u zini ju te dy, secili ka nga një :D)

Lefto, tap je ri? apo tall meneren ky dreq :P
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 25-03-2007, 17:16:43
Per Zotin tap jam komplet. ;) :D(edhe shum ne disponim jam)
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SmiLey ne 25-03-2007, 17:22:51
s'e dija qe tapixhinjte mund te arrinin te shkrunin ne tastier kaq mire (?)
thjesht mendimi i njeres qe s'është dejt asnjëherë :-[ :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 25-03-2007, 17:26:21
EEe po duhet me qen arsyeja e mdhe se para qe te ulem para PC(kur jam tape),pastaj e gjitha shkon lehte. ;) E di qe kush sme  ze per te madhe edhe nese bej  noj gaf. :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SmiLey ne 25-03-2007, 17:29:39
e cfare ke pire dhe sa ke pire sot ne party? he iher ta marr vesh :P
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 25-03-2007, 17:35:16
Per zotin pas 4-5 tequilave dhe ca votkave,nuk arrita t'i numerroj. :P Vetem se kalove dicka shum shum  mire sonte,edhe ajo nje arsye per te qen kaq ,,high,,. ;)

Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SmiLey ne 25-03-2007, 17:45:53
Lefto shume paske pire ore :O :S
Une asnjehere s'kam pire me shume se nje gote vere... lene vodken e tekilen qe s'i kam provu noiher :-[ por e di qe jane pije shume te forta :D
Cfare te shtyn te pish kaq shume ne nje mbremje? Eshte bere thjesht habit, apo ngaqe pijne te gjithe shume detyrohesh edhe ti? (?)
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 25-03-2007, 17:55:32
Ka qene  si njefar ditelindje. ;) Se une zakonisht pij ne nja muaj ose me ralle njehere(nuk ndosh me shpesh),po lkur te pij kam qejf qe ta shijoj deri ne fund(edhe pse nuk ndihem edhe bash tape ne kete moment)po thjesht disponimi me ben qe te ndihem keshtu.(se kam qesh pa mase sot gjate tere dites) ;)
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Elegance ne 26-03-2007, 08:59:06
Une sot perqafoj Erlehten, Lisen, SmiLey-n, Mishelin, Capkenen dhe Lepurushen Korcare. :perqafim :perqafim me dashni per te gjitha, dhe te gjithave ju uroj nje Jave te Mbare si e Hene qe eshte - fillim i mbare, vazhdim i mbare, apo jo?! :)
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 27-03-2007, 01:27:01
Flm Elegance,edhe ty te uroj nje jave te mbare por mbi te gjitha te shijosh ditet e pranveres.
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: mishel ne 27-03-2007, 02:46:12
edhe gjithashtu Eleganca te uroj nje jave sa me te mire....si dhe puc fortttt fare Erlehten se me ka marre shume malli  :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 27-03-2007, 03:09:40
Kete lart se kam ca kohe qe se kam perqafuar :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 27-03-2007, 03:55:57
keto dy lart meje :D :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 27-03-2007, 06:23:43
oo kush me erdhi muve tani :D ai qe do laj xhamat me mua :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Bekimi ne 27-03-2007, 06:30:56
Do doja te perqafoj gocen qe ka pranuar me pak perqafime nga te gjitha. :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 27-03-2007, 06:33:25
oo kush më erdhi muve tani :D ai qe do laj xhamat me mua :D


erdha erdhaa ....:D po c'ke ti do lajm  sonte  prap apo joo :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 27-03-2007, 06:43:29
mire mire spo me ecen pune sot ketu me kete exelin po une i bej  flaken punes e shkoj tek zeri yt(shqyqyr qe eshte dite e bukur mor aman :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 27-03-2007, 06:48:40
pse oree nuk te hecen puna me exel :D po he se te ndihmoj une ...cfare problemi ke me te :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 27-03-2007, 06:53:40
Eh ku ti e ku une..une ne Honolulu ti ne Polin e Veriut :D Si thua takohemi bashke ne Ekuador :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 27-03-2007, 06:58:45
haha...mos ke dert ti ...se do takohemi kur ti e pret me se paku :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 27-03-2007, 19:10:54
hmmmmmmmmmmmmmm:perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Elegance ne 27-03-2007, 22:28:35
Sot: Perqafoj kete Belatesen poshte meje, Erlehten dhe Syrgjynin, sot. :) Vetem se kam frike se s'dua t'ua ngjit rrufen dhe gripin.  ^o)
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 28-03-2007, 05:45:26
hmmmmmmmmmmmmmm:perqafimhmmmmmm ....:D nuk ma  merr mendja qe mua :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 30-03-2007, 08:23:22
E gjete. :D :D
Tani dua te perqafoj icik motren time, BERATSE. :-* :perqafimTitulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 30-03-2007, 08:25:43
edhe une ty :D

Kur do takohemi ne ndonje here .... :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SteriOtipi B ne 30-03-2007, 08:28:58
Kur te duash ti.. :D :perqafim   Ler oren e takimit diten e takimit vendin e takimit dha pastaj me kismet vij apo jo. :D :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: BERATSE ne 30-03-2007, 08:32:48
E gjete. :D :D


Tani dua te perqafoj icik motren time, BERATSE. 

:-* :perqafim

Awwwww edhe unë me....po nuk po rime bashke njera tjetres neve me çup.....come and hug me....NOWWW....haha i love you sisterr...  :perqafim    :P 
space-in - Sweety.
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 30-03-2007, 08:36:06

Awwwww edhe unë me....po nuk po rime bashke njera tjetres neve me çup.....come and hug me....NOWWW....haha i love you sisterr...  :perqafim    :P Epo bashke po rrime po se si me erdhi te te jepja nje hug. :D


Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: BERATSE ne 30-03-2007, 08:42:10
awww sa e mire qe qenke me dreq...


hey everyone....kush do ndonje hug?

=]
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SteriOtipi B ne 30-03-2007, 08:42:23
Nje perqafim ketyre dy motrave se jane si shpirt jane. :perqafim :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 30-03-2007, 08:44:36Tani dua te perqafoj icik motren time, BERATSE. :-* :perqafim


edhe une  e  perqafoj :D  :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 30-03-2007, 08:44:45
Sterio, uaaaaa flm flm. :D

:perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: BERATSE ne 30-03-2007, 08:44:59
nje perqafim per you too..

e di e di motrat for ever... haha si je ti re?
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 30-03-2007, 08:47:50
ti si je  ree ...:D na  ke munguar qe sa kohe ku ke qene :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 30-03-2007, 08:50:48
Ore majmun, mos e perqesh motren time ti se t'i preva veshet. :DTitulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: BERATSE ne 30-03-2007, 08:52:01
ehh...nuk iki shume ketu una sepse nuk di si te shkruaj aq shume shqip edhe...nuk di si ta lexoj...so gjusmat e fjalve nuk i di ca thon
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: BERATSE ne 30-03-2007, 08:53:00
Ore majmun, mos e perqesh motren time ti se t'i preva veshet. :D


uuuuuuuu te ndimoj edhe una?????  te lutem....with a cherry on top....     :engjell:   :P   :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: BERATSE ne 30-03-2007, 08:53:53

edhe unë  e  perqafoj :D  :perqafim
awwww edhe un Charlie....
 :D   :perqafim 
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 30-03-2007, 08:54:44
ehh...nuk iki shumë këtu una sepse nuk di si te shkruaj aq shumë shqip edhe...nuk di si ta lexoj...so gjusmat e fjalve nuk i di ca thon


nuk ka dert shkruaj si te duash se te marrim vesh nee :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 30-03-2007, 08:55:23

uuuuuuuu te ndimoj edhe una?????  te lutem....with a cherry on top....     :engjell:   :P   :D

Po te me ndihmosh me ... ok ti kapi kembet edhe duart edhe une t'i pres veshet. :D :DTitulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: BERATSE ne 30-03-2007, 08:57:37
YESSS.... po prit un nuk jam aq e madhe ti mbaj edhe kembet edhe duart....ja lidhim...

edhe Charlie... thank you....un gjusmat shqip edhe gjusmat anglisht....

=]
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 30-03-2007, 09:00:26
hey, le nam me ato "gjusmat" :D eshte gjysmat
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 30-03-2007, 09:02:02
lere mos e meso ti ...se di te flas ajooo :P :D  Sweetie po mu afrove do te shofesh cfare do te gjen ty :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: BERATSE ne 30-03-2007, 09:02:15
hey, le nam me ato "gjusmat" :D është gjysmathahahahah me fal....e shikon qe te thashe une qe nuk di gjysmat e fjalve.....
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: BERATSE ne 30-03-2007, 09:07:56
lere mos e mëso ti ...se di të flas ajooo :P :D  Sweetie po mu afrove do të shofesh çfarë do të gjen ty :DHAHAH nice one Charlie...
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 30-03-2007, 09:10:44
lere mos e mëso ti ...


ca ke ti re? :D :P
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 30-03-2007, 09:12:04


HAHAH nice one Charlie...

edhe ti nice dukesh ne  avatar :D ...hajt pra te perqafoj edhe  iher :D  :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: BERATSE ne 30-03-2007, 09:16:24
edhe ti nice dukesh ne  avatar :D ...hajt pra te perqafoj edhe  iher :D  :perqafim

haha hajte edhe njehere pastaj.....
it dont hurt....po..po me perqafove shume....pastaj nuk ka me hugs per ty....hahah just kidding....
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 30-03-2007, 09:24:25
hhaha...mos ke dert ti se i kam perqafimet e lehta une ...nuk te hurti :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: agnesa ne 01-04-2007, 05:30:27
ELEGANCEN :perqafim :perqafim :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Dalber ne 01-04-2007, 05:49:34
ket siper :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: agnesa ne 01-04-2007, 05:50:07
ket lart se shum me ka munguar :D:D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Elegance ne 01-04-2007, 08:42:33
ELEGANCEN :perqafim :perqafim :perqafim

perq perq dhe :puth për këtë sipër! :) Të Kam Xhan Agnesa.
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: agnesa ne 01-04-2007, 08:44:17
me too
P.S: wow..! nuk e dija se do me  mugoje aq shummm por ia vlen :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 01-04-2007, 10:25:36
sweety-n
dhe denisin
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 01-04-2007, 10:47:36
hahaha deksa une per ty. :D:perqafim :-*


Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 01-04-2007, 10:50:32
aman mos vdis,se ska kush tme nxjerre te vertetat masanj :P :P
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 01-04-2007, 10:52:01
Po vdic ajo edhe une pas saj. :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 01-04-2007, 10:52:19
ahahahahahaaaaaa


Sot eshte 1 Prilli, une po genjej. :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 01-04-2007, 10:54:42
hahahahha
sa do doja ti perqafoja iher kto dy :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 01-04-2007, 10:56:18
Un edhe neser do te perqefoja keto dyjat. :D

 :-* :-* :-*


Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 01-04-2007, 10:58:18
Ky lart nuk genjen asnjehere. :D :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 01-04-2007, 10:59:21
asnjerin pra :@
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 01-04-2007, 11:02:39
^^^ Po deshe mi, ti i kurson ato te shkreta hugs. :DTitulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 01-04-2007, 11:02:54
Hajd hajde mos i beso omelsines. :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: wiliams ne 01-04-2007, 12:12:12
ket lart se shum më ka munguar :D:D
ehhh moj agnesa une kam frike te perqafoj se te le me shenja, :-[dhe nuk te hiqen per 6 MUAJ :engjell: :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 01-04-2007, 18:03:49
Te gjithe ata qe me duan edhe i dua. :D:perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lisa ne 01-04-2007, 21:35:21
Ibron ...me ka marre malli u be kohe qe nuk e kam pare
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Elegance ne 01-04-2007, 23:17:40
Ibron ...më ka marrë malli u be kohe qe nuk e kam pare

Bashkohem edhe une me mendimin tend, me mungon edhe mua filozofi ibrahim. Kam kohe qe s'e kam pare ketu. Me thene te drejten forumi ka nja 2 jave qe ka qene shume i varfer sepse maks 10-12 anetare kane bere ndonje postim. :'( Pse keshtu?!
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 02-04-2007, 12:34:35
Edhe une Ibron. :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: wiliams ne 02-04-2007, 13:30:35
Bashkohem edhe unë me mendimin tënd, me mungon edhe mua filozofi ibrahim. Kam kohe qe s'e kam pare këtu. Me thënë te drejtën forumi ka nja 2 jave qe ka qenë shumë i varfer sepse maks 10-12 anetare kanë bërë ndonjë postim. :'( Pse kështu?!
Periudhe gripi me duket..kjo duhet te jete Elegance hmmmmm:
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lisa ne 02-04-2007, 14:13:52
Mishel ..............e perqafoj dhe i them duke mu dridhur dhembet  "me fal qe nuk te kam shkruar " :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: mishel ne 02-04-2007, 14:19:42
he mi mos e vri menjen...aman mos i shtrengo shume dhomet se po te thyhet na nji... :D :D :D

 :perqafim :perqafim :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: mishel ne 02-04-2007, 14:22:06
Une perqagoj fort fare...Erlehten se me ka marre malli shume, Aiden, smileyn (se ka hup fare) dhe ket Lisen mo, se o osht si sheqer i omel..apo e kam gabim..ahh se harrova Capkenen (se me ka ndryshu edhe emnin...Siboren dmth :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: wiliams ne 02-04-2007, 15:07:59
une kete ne foto :D.. :engjell:mos me keqkupto mishel se me ty nuk kam gje ;)
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lisa ne 02-04-2007, 15:13:46
mishel e shikon si ja ben qefin vetes djali ketu ...nuk kam gje me ty thote :D LOL
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: wiliams ne 02-04-2007, 15:16:45
mishel e shikon si ja bën qejfin vetes djali këtu ...nuk kam gjë me ty thotë :D LOL
Lisa une nuk e di dhe as nuk dua tja di kush eshte mishel,por ate gocen qe eshte ne foto e kam pike te dobet :-[
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lisa ne 02-04-2007, 15:59:08
ajo goca ne foto eshte Mishel pra mo ......
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SmiLey ne 02-04-2007, 17:44:17
smileyn (se ka hup fare)

po te thash mi qe me kane ardh prinderit :perqafim s'kam kohe te gjezdis forumit cupe, se kam nje familje te tere per te sajdisur tani... sos jam vetem une e vellai :P u shtu batalioni :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 02-04-2007, 20:56:38
Une perqafoj njehere te gjithe. :D


:perqafim


Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: wiliams ne 03-04-2007, 10:30:10
Unë perqafoj njëherë te gjithë. :D


:perqafimte lumte ty,sa here perqafon i merr me radhe,ketij i them perqafim une :perqafimTitulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: AngelDeviled ne 03-04-2007, 10:33:22
Lisen, Smiley, Mishel, Siboren dhe South Park... te tjeret me vone
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 03-04-2007, 11:25:17
Thanks sweet...edhe une te perqafoj :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: wiliams ne 03-04-2007, 12:42:46
ajo goca ne foto është Mishel pra mo ......
po Lisa e njof pra mo e njof,por ne fakt paska ndryshuar lukun,  hmmmmm: prandaj me hutoj :S
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: mishel ne 03-04-2007, 13:53:14
Qyqa me cuno...po pse vu kaq shume ti , se lukun kam ndryshu e jo mendjen...e kupton ti besoj,,,prandaj mos u huto shume cuno e te keqen mishel se te bo dom per stomakun se tret dot pastaj... ^o) ^o) ^o)
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: AngelDeviled ne 03-04-2007, 13:56:20
Qyqa me cuno...po pse vu kaq shumë ti , se lukun kam ndryshu e jo mendjen...e kupton ti besoj,,,prandaj mos u huto shumë cuno e te keqen mishel se te bo dom për stomakun se tret dot pastaj... ^o) ^o) ^o)
He se i them Lises te na gjeje ca laksativ per te :D :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: wiliams ne 03-04-2007, 14:38:22
Qyqa me cuno...po pse vu kaq shumë ti , se lukun kam ndryshu e jo mendjen...e kupton ti besoj,,,prandaj mos u huto shumë cuno e te keqen mishel se te bo dom për stomakun se tret dot pastaj... ^o) ^o) ^o)
po jo mishel e di ku e kam hallin une?..cfar do beja po te mos e dija qe e ke ndryshuar lukun,nuk do te njihja fare kur te takoja..apo po te shihja ne ndonje dite te bukur me diell(do zoti dhe jo me shi) :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lisa ne 03-04-2007, 14:42:28
Lisa sa here eshte ne tirane i mban ne xhep ...keshtuqe me mire me qerasni se t'ju qeras :D LOL

Tropojanin AD dhe Mishel perqafime po nga larg ama :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Kisss ne 03-04-2007, 14:47:48
Lisa sa herë është ne Tiranë i mban ne xhep ...kështuqë me mirë me qerasni se t'ju qeras :D LOL

Tropojanin AD dhe Mishel perqafime po nga larg ama :D

cilin Tropojan, se jemi nja tre...Une, Williams, dhe Endriti...

une do kisha perqafuar ty, edhe pse je pak me e rritur se une ne moshe, s'ka problem.... :D :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 03-04-2007, 15:15:09
Askend :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 12-04-2007, 13:52:47
Leftyy-n!!!!!!!! :D


:perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: ibraim ne 13-04-2007, 06:41:35
moti kohe skam perqafu ktu nforum femen :P
capkene avajtu mi pak :perqafim :lule
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 13-04-2007, 06:44:25
sa afer duhet te avitem :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: ibraim ne 13-04-2007, 06:47:55
aq sa mund te te kap (me tperqafu de)
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 13-04-2007, 07:24:04
Mire po vij po kujdes se mos me perpin fare :D

Mishelken doja une se ku humbi nje zot e di  lol
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Elegance ne 13-04-2007, 08:38:40
Unë ne këto momente dua te perqafoj Erlehten, Maksin dhe Sorelinen dhe tu uroj KTHIM TE MBARE ne Forumin Tone! Kur do na kthehen këta te tre more aman se na i thanë sytë?!

:perqafim perq :lule :puth
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 13-04-2007, 12:23:23
Leftyy-n!!!!!!!! :D


:perqafim

Uuuuuuuuuuu ylli... :-* :-* :-* :X

Lisa shihe kujt i bjen  ndermend per mua. :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lisa ne 13-04-2007, 22:05:56
Ka omelsine me shumice ajo te keqen po kujdes se e ka sheqer gjithe ...vetem nje eshte Blet ketu qe e ka mjalt safi :D

Ju perqafoj te gjithve nga Omelsina ...Lotin qe me ra prej dore ....Smileyn ....Mishelin...Erle hten dhe burraqin qe kon morre rruget me me gjet mu burr :D ene te gjithe ju te tjerve meshkuj e femna deri te Lefteri mo (hajt mo po ja boj hallall i perqafim ene atij :D) me femna e me meshkuj .....me ish komshi e me farefis temin .......:D
Mora kot tashi ....hajt mo se nuk vijne kollaj dite te tilla me hone te mire ....:D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 14-04-2007, 09:45:48
Perqafoj kte lart, me shpresa se do me sjelli icik nga ajo gjeja qe ka ne avatar  :D edhe pastaj ju perqafoj te gjithëve  :P LOL
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Bekimi ne 14-04-2007, 10:31:44
Hahahhahaha

E thetin ti e thetin???? :D :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: LOLa!! ne 14-04-2007, 11:49:00
qeta lart prej meje hehe
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Elegance ne 14-04-2007, 12:35:41
Me thene te drejten kur shkruajne ndonjehere njerezit ketu per perqafime, disa prej ketyre perqafimeve mua me duken cike sikur jepen me zor, pa qejf apo jane cik si fallco. Nejse, s'e di pse ideja ime kjo. Une ne keto momente do perqafoj vetem pak edhe sakte: nje person eshte lepurushja korcare, nje tjeter eshte Crazy Buba dhe te treten/in s'po e them se e di vete personi se kush eshte. ;) Vetem keta sot se keta dua dhe me vjen nga zemra. :) I :puth madje jo vetem i perq.
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 14-04-2007, 12:39:12
Kot nuk thote populli:Kurioziteti te mbyt. :D Hajde na e shpalos ate te 3-tin se mbetem pa gjume sonte. :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Elegance ne 14-04-2007, 12:49:10
Kot nuk thotë populli:Kurioziteti te mbyt. :D Hajde na e shpalos atë te 3-tin se mbetem pa gjume sonte. :D

E Treta - E Verteta! Kaq mund te them! Dmth jo se ato dy te tjerat ishin kot jo, qe te tre plot jane, por kete te tretin e kam nje cike me me 'zarar'. ;)
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 14-04-2007, 13:03:13
Se dije ti qe gjerat me zarar gjethmone e terhjekin njeriun?Kjo eshte thjeshte nga natyra e njeriut. ;)
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 15-04-2007, 10:47:01
asnje LOL
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: wiliams ne 15-04-2007, 10:50:36
edhe une asnje(me perjashtim te komshies) :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 15-04-2007, 13:58:01
Ju te dy lart qe s'dashkeni te perqafoni njeri... pune e madhe fort, sduam tna qafni se na ngjisni pleshtat  :D :P
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SmiLey ne 15-04-2007, 16:12:28
Ka omelsine me shumicë ajo te keqen po kujdes se e ka sheqer gjithë ...vetëm një është Blet këtu qe e ka mjalt safi :D

Ju perqafoj te gjithëve nga Omelsina ...Lotin qe me ra prej dorë ....Smileyn ....Mishelin...Erle hten dhe burraqin qe kon morre rrugët më me gjet mu burr :D edhe te gjithë ju te tjerve meshkuj e femna deri te Lefteri mo (hajt mo po ja boj hallall i perqafim edhe atij :D) me femna e me meshkuj .....me ish komshi e me farefis temin .......:D
Mora kot tashi ....hajt mo se nuk vijnë kollaj ditë te tilla me hone te mirë ....:D

jetofsh e mbreterofsh me cupe e xhaxheshes :D qe kurrë s'e harrove xhaxhen jashtë liste :puth :perqafim
nga behesh ti cupe, sikur shumë po bredh nga një sokak me tjetrin :P do të shtrohesh ti apo të vij e shtroj una me hithlla LOL (hope life's treating you well :))
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 15-04-2007, 17:09:33
Keto dyja siper meje :D  :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 16-04-2007, 10:00:04
Puthje për....   
Sweetness
Lisa
Elegancen
Kinge
Smiley
,,Vogelushja,,
Rebelja-Mistrece
Prishtinasja
Anonimus
Amela
Shtriga
Alda
Rrushja
Belinaa
Ena
Fantazia
Milanistja(Tabakonia)
Kengaime
Hatixhe
Zemraime
Hersianna
Borebardha
Bleta Puntore
Unknown_girl
Boutilicious
Lepurushen
Capkenja
Capkenja_Korcare
NjonaShumeSexy
Elektra
anna
Xcape-girl
Perla
valdoente
Kathy
goonxhen
Brunen
mishel
Leni
LOLa!!
CrYsTaL TeaRs
Nafijen,Manaferen,Gjylzaden..Etj etj... :D


 :-* :-* :-* :-* :-* :-*

Gjithmonë i juaji Lefteri!  :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 16-04-2007, 10:05:19
O Lefto ti ku i ruan keto emra ne nje file kastile se nqs i ke shkruar  tani me rob shpie paske nerva te forta per femrat LOL LOL LOL
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 16-04-2007, 10:14:30
Ne mend i mbaj ne mend,cdo nate i numeroj para se te bie ne gjume. :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: mishel ne 16-04-2007, 11:05:31
aha  Lefto pse s'thu qekemi 100 delet ne...hahha kujdes mos harrosh dhe fut ne numerim edhe bariun... :D :D :D

Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: AngelDeviled ne 16-04-2007, 11:10:33
Ahhhh lefter lefter.... ne te perqafosha une me ty.... AHHHH!
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 16-04-2007, 11:25:40
oiii kjo do e thote ndonje te forte LOL
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: AngelDeviled ne 16-04-2007, 12:11:40
oiii kjo do e thotë ndonjë te fortë LOL
Ca ke qe ben OIIIII... sikur vdiq Lefteri....
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 16-04-2007, 12:19:55
larg qofte se na le beqaren njenon :D LOL LOL
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: AngelDeviled ne 16-04-2007, 12:27:18
Moj na la te terave beqare ai..... e pe listen e atyre qe i perqafon ne enderr??? Pupupupupupuuu...
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 16-04-2007, 12:37:17
ashtu eshte....bravo qofte atij mashkulli qe ka fuqi per gjithe femrat LOL LOl
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Bekimi ne 16-04-2007, 12:58:10
Fuqi për çfarë???? Sqarohu mi amon, se do mendojne njerezia se ke folur per perqafime. :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 16-04-2007, 13:00:38
Me permendi kush? :D

Fuqi per keq o Bekoooo per keq,se sheh ti avatarin tim lekuren e lash  per kete pune. :D

Ahhhhhhhhhhhhhh by the way desertin e kam lene per fund   ;)Angel.... :-* :-* :-*
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Bekimi ne 16-04-2007, 13:13:42
Jo vec lekuren, por paske len dhe lesht e kokes. :D :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: AngelDeviled ne 16-04-2007, 13:41:17

Ahhhhhhhhhhhhhh by the way desertin e kam lënë për fund   ;)Angel.... :-* :-* :-*
Oh qe e ngrensh desert-in me luge te arte ti.... ;)
LOL
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 16-04-2007, 13:46:36
Oh e hangsha  pa luge fare. :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: mishel ne 16-04-2007, 14:58:00
ja hyni me llap ky me duket...desertit e kisha llafin :D :D :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: mishel ne 16-04-2007, 14:59:11
Kisha me perqafu erlehten se vertet me ka marre malli ca si shume
 :perqafim :perqafim :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Elegance ne 16-04-2007, 18:25:58
Puthje për....   
Sweetness
Lisa
Elegancen
Kinge
Smiley
,,Vogelushja,,
Rebelja-Mistrece
Prishtinasja
Anonimus
Amela
Shtriga
Alda
Rrushja
Belinaa
Ena
Fantazia
Milanistja(Tabakonia)
Kengaime
Hatixhe
Zemraime
Hersianna
Borebardha
Bleta Puntore
Unknown_girl
Boutilicious
Lepurushen
Capkenja
Capkenja_Korcare
NjonaShumeSexy
Elektra
anna
Xcape-girl
Perla
valdoente
Kathy
goonxhen
Brunen
mishel
Leni
LOLa!!
CrYsTaL TeaRs
Nafijen,Manaferen,Gjylzaden..Etj etj... :D


 :-* :-* :-* :-* :-* :-*

Gjithmonë i juaji Lefteri!  :D

Me behet qejfi qe ne gjithe kete liste kaq shume te gjate te gocave nga forumi (por edhe jashte forumit), je 'kujtuar' edhe per Elegancen e shkrete, madje jo vetem kaq, por me ke permendur te treten (ehh e treta e verteta - s'thone kot.) Gjende mire qe ka nje cike dashni nga ana jote, se vallaj isha une ajo "Hatixheja e Dehur" (ne realitet nuk isha e pire joooooo, ta siguroj) qe te ka dhene ty votem e pare dhe te vetme per "Anetarin me te Preferuar". :) Jo per gje, po ty MEZI TE KEMI. Nje Lefter ka forumi dhe nje mund te kete gjithmone! Je i pazevendesueshem c'te te bejme ty! perq

Ahhh qe na bere faqkat e kuqka tani  :-[ maskara njeri. :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 16-04-2007, 22:04:07
Puthje për....   
SweetnessMe duhesh nje puthje tani. Thanx Lefto you made my day. :)


:-*
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 17-04-2007, 11:50:32
Puthje për....   
Sweetness
Lisa
Elegancen
Kinge
Smiley
,,Vogelushja,,
Rebelja-Mistrece
Prishtinasja
Anonimus
Amela
Shtriga
Alda
Rrushja
Belinaa
Ena
Fantazia
Milanistja(Tabakonia)
Kengaime
Hatixhe
Zemraime
Hersianna
Borebardha
Bleta Puntore
Unknown_girl
Boutilicious
Lepurushen
Capkenja
Capkenja_Korcare
NjonaShumeSexy
Elektra
anna
Xcape-girl
Perla
valdoente
Kathy
goonxhen
Brunen
mishel
Leni
LOLa!!
CrYsTaL TeaRs
Nafijen,Manaferen,Gjylzaden..Etj etj... :D


 :-* :-* :-* :-* :-* :-*

Gjithmonë i juaji Lefteri!  :D


Mua me paske len nga fundi.. nuk dua hiç te me puthesh se kushedi mbas gjith ktyre te puthura je bërë gjith jarge edhe me laparos.. ik tutje! :D LOL
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 17-04-2007, 13:20:02
Mishelin dua dhe biles dua ti coj ndonje nga ato sms e mia qe i tregova mbreme :)
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 17-04-2007, 13:25:54

Mua me paske len nga fundi.. nuk dua hiç te me puthesh se kushedi mbas gjith ktyre te puthura je bërë gjith jarge edhe me laparos.. ik tutje! :D LOL

Me trego ti se cfare ha nga fundi kur ulesh ne tryeze? :D E di ti qe gjërat me  te shishme gjethmone vijn nga fundi? :P


Sa për jarge mos ke dert se ato para teje edhe qumshtin e nanes s'ma kan lënë  le mo i grime jarge... :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 17-04-2007, 13:35:39
Me bëhet qejfi qe ne gjithë këtë liste kaq shumë te gjatë te gocave nga forumi (por edhe jashtë forumit), je 'kujtuar' edhe për Elegancen e shkrete, madje jo vetëm kaq, por me ke përmendur te tretën (ehh e treta e vërteta - s'thonë kot.) Gjende mirë qe ka një cike dashni nga ana jote, se vallaj isha unë ajo "Hatixheja e Dehur" (ne realitet nuk isha e pire joooooo, ta siguroj) qe te ka dhënë ty votem e pare dhe te vetme për "Anetarin me te Preferuar". :) Jo për gjë, po ty MEZI TE KEMI. Një Lefter ka forumi dhe një mund te këtë gjithmonë! Je i pazevendesueshem ç'të te bëjmë ty! perq

Ahhh qe na bërë faqkat e kuqka tani  :-[ maskara njeri. :D

Hajd hajd mos u skuq.. :P..Prap se di a ke verejt se e 3-ta pse ishe ti?E di mire qe kjo nuk eshte rastesi. ;) ate omesinen(sweetness) skam ct'i bej po nuk i dhash puthjen  ne fillim pastaj me ben embargo me nga 3 muaj  nuk me le qe t'a puth :P..Ndersa ajo e dyta(Lisa) ajo do te me ben me pashaporte Amerikane. :D(nuk  kish kuptim te te mar as ne  te paren as ne te dyten,prandaj  te lash te e 3-ta  ;),se pastaj me  sqelmojne ato dy te parat  :D).


Sot puthje per te gjitha ato qe ,me duan dhe i dua. :-* :-* :-* :X

 :D :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 17-04-2007, 14:22:03
Me trego ti se çfarë ha nga fundi kur ulesh ne tryeze? :D E di ti qe gjërat me  te shishme gjethmone vijn nga fundi? :P


Sa për jarge mos ke dert se ato para teje edhe qumshtin e nanes s'ma kan lënë  le mo i grime jarge... :D


E shoh qe po mundohesh ta rregullosh muhabetin po s'po ma mbysh syrin

LOL  :P
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: mishel ne 17-04-2007, 14:50:13
capkene c'sms moj e uruar!!! ^o)

iku dhe kjo  :D :D :D, ku humbe sot ti njehere hajde te qafoj nje cike una ty
 :perqafim :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 18-04-2007, 00:55:59
Oi kjo sa shpejt harron ti,nga ato qe me con amorja ime moj LOL LOL une dje isha pak pa qejf prandaj sjam hyre ne forum.Hyra te te perqafoja ty pra :)
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: mishel ne 18-04-2007, 10:35:31
Ahhha... ato sms -te e "bukura"...

Ja dhe une te perqafoj po fort faree  :perqafim :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Elegance ne 18-04-2007, 11:43:08
Une ne keto momente perqafoj Mishelin e madh me Mishelin e vogel. :)
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: mishel ne 18-04-2007, 12:23:11
Rrofsh e dashur...edhe une te perqafoj. :perqafim


PS:Ende se ke marr vesh emrin tim ti heee hmmmmm:

 :D :D :D :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Elegance ne 18-04-2007, 12:49:44
Rrofsh e dashur...edhe unë te perqafoj. :perqafim


PS:Ende se ke marr vesh emrin tim ti heee hmmmmm:

 :D :D :D :D

Ncuk se mos ma tregove ti mua qe ta marr vesh?! Emrin cunit ja morra vesh, ty jo ama. :'( Hajde ma thuaj shpejt e shpejt tani. :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 18-04-2007, 16:09:02


Te gjitha gocat e forumit. Jane shume te mira. :):perqafim


Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 19-04-2007, 01:00:13
Beratasen patrioten time :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: OXSA ne 19-04-2007, 04:38:55
Puthje për....   
Sweetness
Lisa
Elegancen
Kinge
Smiley
,,Vogelushja,,
Rebelja-Mistrece
Prishtinasja
Anonimus
Amela
Shtriga
Alda
Rrushja
Belinaa
Ena
Fantazia
Milanistja(Tabakonia)
Kengaime
Hatixhe
Zemraime
Hersianna
Borebardha
Bleta Puntore
Unknown_girl
Boutilicious
Lepurushen
Capkenja
Capkenja_Korcare
NjonaShumeSexy
Elektra
anna
Xcape-girl
Perla
valdoente
Kathy
goonxhen
Brunen
mishel
Leni
LOLa!!
CrYsTaL TeaRs
Nafijen,Manaferen,Gjylzaden..Etj etj... :D


 :-* :-* :-* :-* :-* :-*

Gjithmonë i juaji Lefteri!  :D
Lifto i fort koke mer djal!!!!! :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 19-04-2007, 11:38:43
Se di ke..ndoshta dike qe me eshte afruar shume keto kohe..nje shoqe e mire !
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Elegance ne 19-04-2007, 14:15:53
Une ne keto momente perqafoj Mishelin & SmiLey'n. ;) Sigurisht nje perqafim dhe pershendetke kam edhe per patriotken time Lepurushen Korcare.
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 19-04-2007, 14:23:53

Të gjitha gocat e forumit. Janë shumë te mira. :):perqafim
Edhe une. :D

Se i dashuroj me gjithe zemer. :-* :-* :-* :X


OXSA po ca mendove ti pse e mbaj une  kete post ketu kot mendon ti eee... :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SmiLey ne 19-04-2007, 15:09:13
Ju falemnderit per perqafimet :perqafim :lule :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 19-04-2007, 15:10:34
Kete siper ...:D  :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SmiLey ne 19-04-2007, 15:35:20
po pse zgerdhihesh zotrote kur e jep, apo tall meneren eee :P
s'te perqafoj hic, ec mbushu :D LOL :perqafim (ta hodha :P)
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 19-04-2007, 15:42:18
Mbushu Charlie mire te thot goca. :D  ohoho:Hajde ylli. :-*
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 19-04-2007, 15:46:05
po pse zgerdhihesh zotrote kur e jep, apo tall meneren eee :P
s'te perqafoj hiç, ec mbushu :D LOL :perqafim (ta hodha :P)


mire mire ...une  te  marr me te  mire  ti ma  kthen  me te  keq ...:D

per mu mbush une i mbushur jam  vetem prtet kur dhe ku mu  zbraz :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 19-04-2007, 19:17:54
Un do kisha dashur te perqafoja te gjith forumin..përveç atyre qe vijn ere djerse LOL  :P
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 19-04-2007, 22:13:18
eewwww hahahaha. Une e para!!!!! :D


:perqafim

Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: AngelDeviled ne 19-04-2007, 22:31:37
Sweeto.. per nder e dime ne qe Lefteri na e kishte futur te terave nga nje .... te perqafume.... per qejf... :D :D po si i behet se i ka ngele that LOL


nje perqafim per sweetness edhe nje per capkenen... edhe dy per mu :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 20-04-2007, 08:06:45

një perqafim për sweetness


:perqafimTitulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Elegance ne 20-04-2007, 12:26:56
Per keto dy poshte meje, se jane camarroke fare! :D

Hajde nje :perqafim per t'ju uruar FUNDJAVE TE BUKUR! :)
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: LOLa!! ne 20-04-2007, 12:34:12
Elegancen eheheheheh!¨nje mpuqqqqq
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Elegance ne 20-04-2007, 12:54:57
Nje per Lolen qe i ka floket shume te bukur dhe eshte shume glamoroze, nga une Elegance. perq
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 20-04-2007, 16:04:07
Valla u mytet tu i dhene njera tjetres perqafime... :P

Une nga nje pufje te gjithe yllave te forumit...sidomos asaj grus teme Dreqit. :D

 :-* :-* :-*
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Kinge ne 20-04-2007, 16:41:33
rrezikia aja me ty :P
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 20-04-2007, 16:46:56
Si dije ti qe rreziqet gjethmone japin kenaqesi? :P
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Kinge ne 20-04-2007, 16:52:58
hee pra si nuk e paskam dit... prej hallit ska ca ban njeri :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 20-04-2007, 16:56:00
Pse cfare halli ke ti se? :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 20-04-2007, 16:57:04
Për këto dy poshtë meje, se janë camarroke fare! :D

Hajde një :perqafim për t'ju uruar FUNDJAVE TE BUKUR! :):-[


Thank you, edhe ti gjithashtu. :) :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: AngelDeviled ne 20-04-2007, 17:00:26
Valla u mytet tu i dhënë njera tjetres perqafime... :P

Unë nga një pufje te gjithë yllave te forumit...sidomos asaj grus teme Dreqit. :D

 :-* :-* :-*
Mos ma permen emnin nelt e poshte neper forum se per ner te kam lidhe per krevat... e e din vete ti se ca ndodhe manej..
LOL LOL
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 20-04-2007, 17:01:46
E di..Me qellim jam ka te permeni emrin,se mu ka mush menja me shku matane. :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Kinge ne 20-04-2007, 17:10:53
Pse çfarë halli ke ti se? :D

une kam dy halla po ti c'far hallash ke :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 20-04-2007, 17:16:12
Une skam halla fare... :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Kinge ne 20-04-2007, 17:22:03
fare fare fare LOL LOL LOL
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: AngelDeviled ne 20-04-2007, 17:33:29
Kinge... Avitu avitu.. :D  :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Kinge ne 20-04-2007, 17:42:36
 :perqafim :puth :puth :puth :lule
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: OXSA ne 20-04-2007, 17:59:35
këtë sipër meje.. Kinge po kam frik ki kujdes mbaje këpucat mir se me bjer ne kokë :D :P
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Kinge ne 20-04-2007, 18:08:42
hahahaha prite zot maj naqe... i kam hek kepucet krejte kshu qe rri pa marak... :D :D :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: OXSA ne 20-04-2007, 18:12:45
ma mori mendja se i ke hek..!! :S se po e sho se po i hek edhe pantollonat hahhahhaha :D LOL LOL
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Kinge ne 20-04-2007, 18:18:31
hahhahaha po do vesh bizhamet te fle gjum se u be von... :D :D naten
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: OXSA ne 20-04-2007, 18:24:06
hahahaha ku bre von?? ku pe don ma heret  :D qy von thot....
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 21-04-2007, 06:43:37
Oxsa rri urte se ajo  eshte e imja ...:D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: LOLa!! ne 21-04-2007, 10:14:08
rri urt oxsa se une krejt i lexoj hehehhehhe
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: OXSA ne 21-04-2007, 10:48:21
e bajsh me shendet :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Kinge ne 21-04-2007, 14:19:07
hahhhahahhaah e te te rroj thuaj :P
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: OXSA ne 22-04-2007, 04:09:59
rri urt oxsa se unë krejt i lexoj hehehhehhe
te perqafoi ty shum loqkooo :perqafim :perqafim
 ok de lexoj kussssssss
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 22-04-2007, 11:24:16
Zockat me radhe. :D


 :-* :-* :-* :-* :-* :-*
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: OXSA ne 22-04-2007, 13:04:55
nuk ka zocka veç pula  :P :D

 një perqafim për atë se vjen pas meje :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Kinge ne 22-04-2007, 13:09:18
për mu :D

unë për gjith ata qe me ... nejse :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: OXSA ne 22-04-2007, 13:12:55
e pate nafak... :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Kinge ne 22-04-2007, 13:20:15
tu rrit nera :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 22-04-2007, 14:20:32
Kete siper meje ...se me ka marr malli per te  :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: OXSA ne 22-04-2007, 14:59:17
tu rrit nera :D
ska gjo mer qyyy :P
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Elegance ne 22-04-2007, 19:41:24
Ne keto momente desha te perqafoja Lisen, Erlehten, Mishelin, Aiden, Smileyn, Capkenen, Lepurushen Korcare, Kristalinen, Sorelinen, AngeDeviled, Sweet Belatasen, Lolen, Kingen Shkodrane, Kenga Ime dhe Crazy Buban - pra me nje fjale gjithe gocat e mira dhe origjinale te "Zeri Yt" dhe ato qe i japin ketij forumi hijeshi, kersheri, bukuri & lezet!


Nje Grusht Perqafimesh per te gjitha: perq perq :perqafim :perqafim perq perq :perqafim :perqafim perq perq :perqafim :perqafim dhe nga nje :puth ne faqe, per ne fund. Shuuuuuuuuuuume Dashuri  :love: :-x per juve te gjitha nga Eleganca. :perqafim.
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 22-04-2007, 19:50:52
ppppppuuuuupupupupu s'po marr dot fryme me dreq se me mbyte fare.. ca ben kshu ti me gjithe kete dashuri? :P


:perqafim :perqafim :-*
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 22-04-2007, 22:23:39
Ne këto momente desha te perqafoja Lisen, Erlehten, Mishelin, Aiden, Smileyn, Capkenen, Lepurushen Korcare, Kristalinen, Sorelinen, AngeDeviled, Sweet Belatasen, Lolen, Kingen Shkodrane, Kënga Ime dhe Crazy Buban - pra me një fjale gjithë gocat e mira dhe origjinale te "Zeri Yt" dhe ato qe i japin këtij forumi hijeshi, kersheri, bukuri & lezet!


Një Grusht Perqafimesh për të gjitha: perq perq :perqafim :perqafim perq perq :perqafim :perqafim perq perq :perqafim :perqafim dhe nga një :puth ne faqe, për në fund. Shuuuuuuuuuuume Dashuri  :love: :-x për juve të gjitha nga Eleganca. :perqafim.

Right back at ya!  ;)  :perqafim
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 24-04-2007, 07:00:49
keto dyja siper meje   :perqafim :-*
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: LOLa!! ne 24-04-2007, 12:03:51
oxsen tem!!!! :perqafim
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: OXSA ne 24-04-2007, 12:51:18
edhe une tyyy loqkooo :perqafim :perqafim
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: mishel ne 25-04-2007, 06:54:39
Kete siper se e ka xhan dhe e di ajo. Per smilyen e kam.
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: mishel ne 25-04-2007, 07:42:36
capkenen apo shamibardha si e ka nofken e re. e kam qejf se osht e papame.
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 25-04-2007, 07:43:24
Rri te te kendova ca rreshta poezi LOL LOL LOL
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 25-04-2007, 11:07:49
Ne këto momente desha te perqafoja Lisen, Erlehten, Mishelin, Aiden, Smileyn, Capkenen, Lepurushen Korcare, Kristalinen, Sorelinen, AngeDeviled, Sweet Belatasen, Lolen, Kingen Shkodrane, Kënga Ime dhe Crazy Buban - pra me një fjale gjithë gocat e mira dhe origjinale te "Zeri Yt" dhe ato qe i japin këtij forumi hijeshi, kersheri, bukuri & lezet!


Një Grusht Perqafimesh për të gjitha: perq perq :perqafim :perqafim perq perq :perqafim :perqafim perq perq :perqafim :perqafim dhe nga një :puth ne faqe, për në fund. Shuuuuuuuuuuume Dashuri  :love: :-x për juve të gjitha nga Eleganca. :perqafim.

Papapap...Na u prish dynjaja,kjo po i dashke ,,zockat,, me shum e se une. :D
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 25-04-2007, 11:09:29
Lefty, mos u bej xheloz, ok? :D LOL LOL
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 25-04-2007, 11:13:22
Si mos te behem...Juve ju ka perqefi,nese ka kush t'ju puth atehere jam une. :D LOL
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Kinge ne 25-04-2007, 13:27:18
mbesen time te vockel  :perqafim :perqafim :perqafim
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: OXSA ne 25-04-2007, 13:51:08
ket siper  :perqafim :perqafim
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: erlehta ne 26-04-2007, 05:41:22
Te gjithe dua tju perqafoj e tju puth se me keni munguar vertete  :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Syrgjyn ne 26-04-2007, 05:43:07
erlehta, mire se na u ktheve! :perqafim
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: erlehta ne 26-04-2007, 05:45:40
Eh erdha erdha po pa koken  :D

 :perqafim :perqafim

Te lumshin dockat e logla syrgjyno, paske bo pune te madhe  :perqafim :perqafim
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 26-04-2007, 05:48:03
kete siper ....se per bese na ka mungu shum  :perqafim
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: erlehta ne 26-04-2007, 05:57:06
O te marte e mira avatarin ty ore  :D

 :perqafim :perqafim
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: * ~ Xha Milo ~ * ne 27-04-2007, 23:40:32
erlehtaaaaaaaaaa te keqen une ty moj. Hajde te te perqafoj se vetem nje mbeske kam  :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim. Ahhhh une jam bere per vete per tu perqafuar se kam munguar, qe kur kam gjetur nje plake tjeter jam mare me ate. Si te kam moj mbeske, hajde te te puth pak xhaja tek balli, ose lere per here tjeter se kam haruar protezat ne goten e qumshit qe do pije plaka. Hihihihi vate ajo pune vate
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Elegance ne 27-04-2007, 23:48:05
Eh erdha erdha po pa koken  :D

 :perqafim :perqafim

Të lumshin dockat e logla syrgjyno, paske bo pune te madhe  :perqafim :perqafim

E Para: ku e le koken moj dhe pse u vonove kaq shume?! (Beji shume te fala Maksit se i ka munguar presidenti - forumit. ;)) Sikur do kishe ikur vetem per nja 3 jave dhe sic e kishit nisur ti edhe koka (:d) po beheshin 3 muaj (se nje muaj kaloi njehere).

E Dyta: Duart e vogla i ka Syrgjyni thua, po nga e di ti masen e tyre moj?! :D
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lisa ne 28-04-2007, 00:06:52
ooo perqafime paskam me bollik sonte Elegonce rrofsh mi se kur me ka ardhe ai perqafimi jot ne dit te keqe me erdhi ne ma boni zemren mal....Perqafim rrusho


Erlehta dhe Xha Milo shyqyr qe na sollet kaptinat ....Erlehta ti justifikohesh me leje Pushimesh :D Xha Milo nga ana tjeter nuk falet .....per inat dy perqafime do ti jap dhe dy te gjata sa te thote po me lesho mi te leshofte perenia nga qielli i shtate se me more frymen :D

Erlehta + Familja Perqafim nga Lisa
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 01-05-2007, 14:47:59
erlehtaaaaaaaaaa te keqen unë ty moj. Hajde te te perqafoj se vetëm një mbeske kam  :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim. Ahhhh unë jam bërë për vete për tu përqafuar se kam munguar, qe kur kam gjetur një plake tjetër jam mare me atë. Si te kam moj mbeske, hajde te te puth pak xhaja tek balli, ose lere për herë tjetër se kam haruar protezat ne goten e qumshit qe do pije plaka. Hihihihi vate ajo pune vate


Ore delenxhi,gjalle qenke ti eee? hmmmmm: :P

Hajde qe  te japin  ja 3-4 zocka ty perqafime ne emer timin.(se e di qe i ke qejf) :D


Mire se paska ardh Erlehta. :)

Perqafime per te gjithe pa dallim moshe. :D(vlen vetem per goca  :P)
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 02-05-2007, 03:23:21
capkenen,nese nuk rrezikoj naj shpulle masanj  :D
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 02-05-2007, 04:21:52
capkenen,nëse nuk rrezikoj naj shpulle masanj  :D
he moj se sjam aq e eger sa te kane thene :D
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Mbret.... ne 02-05-2007, 05:28:03
CAPKENE A BAN EDHE UNE NJE PERQAFIM ME TA BO BASHKA ME NE PUTHJE E MBRAPA ME NJE SHPULL  :P ;)
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 02-05-2007, 05:32:00
ahahaahahaha mire mire ben ben..vetem se une e kam doren shume te rende :D
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Mbret.... ne 02-05-2007, 05:37:44
e pranoj me qeijef shpullen tane hehehehahahahahhaha ha
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 02-05-2007, 06:53:41
Cik ate Mishelit,,ku je moj ke 3 ore qe ke hyre mezi ke bere nje postim :D
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 02-05-2007, 07:05:44
he moj se sjam aq e eger sa te kanë thënë :D
hahahahahhahaa,po une skam nevoje te ma thote njeri apo e kam gabim,por duke analizuar ngjarjet e fundit thashe te sigurohesha njehere.....gjithse si te perqafoj fort  :perqafim
dhe te uroj gjithe te mirat
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 02-05-2007, 07:08:38
FLM...FLM zoti ta shtofte dhe ty LOL
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Mbret.... ne 02-05-2007, 08:43:01
ty lart nuk te perqafoj boll. heheh

te dashuren time :perqafim :perqafim :perqafim
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: mishel ne 02-05-2007, 19:26:45
ca halli ke ti mi...hajt po te perqafoj edhe una ty dhe mos me berrit mua. per capkenen.
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Kisss ne 02-05-2007, 19:56:26
rebelen tironse....

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fsmileyjungle.com%2Fsmilies%2Fgreetings8.gif&hash=0247e281998c924484fa57495b35e094) (http://smileyjungle.com) (https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fsmileyjungle.com%2Fsmilies%2Fgreetings8.gif&hash=0247e281998c924484fa57495b35e094) (http://smileyjungle.com)
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: wiliams ne 04-05-2007, 12:04:22
Asnjeri ne bote. :D.u harrova vetem Capkenen :perqafim
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 04-05-2007, 12:32:59
Asnjeri ne botë. :D.u harrova vetëm Capkenen :perqafim

Lere capkenen se eshte e zenme  :D


Un du me perqafu nucen e kushes :perqafim :puth
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Mbret.... ne 04-05-2007, 13:47:09
kete lart :perqafim :perqafim
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 09-05-2007, 12:06:56
Te gjithe ata qe jane online edhe ata qe s'jane. :D:perqafim :perqafim
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: OXSA ne 10-05-2007, 02:42:12
edhe ne ty!! ^o)
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 11-05-2007, 12:22:09
Ca m'i shtremberon syte ashtu?!?! Hajt me jep nje te pufme. :P :D LOL:perqafim


Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Elegance ne 11-05-2007, 14:33:31
Ca m'i shtremberon sytë ashtu?!?! Hajt me jep një te pufme. :P :D LOL

:perqafim
Nje Perqafim shuuuuuuuuuume te madh, per kete "koleren" e vogel me b*thken e ngritur prapa. :P po ku ke humbur moj Belatese?! Edhe ketej, edhe andej nga lagjia tjeter s'je bere e gjalle hic fare. As Vidjot e tua funny, asgje. Na mungove oj cupe! Gjithcka ne rregull?!

Hajde, nje perqafim shuuuuuuuuuuume te madh derisa te te merret fryma, por te te vijne mendte ne vend! :D

perq perq perq perq perq perq perq perq perq perq perq perq perq perq perq perq perq perq perq perq perq perq perq perq
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Kisss ne 11-05-2007, 14:50:17
esmeren
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 12-05-2007, 12:36:33
Pufje e te gjitha qe jan mbi 18 vjet. :P Pa dallim permasash. :D(duhet t'ma dini per nder kete  :D)


 :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: kengaime ne 12-05-2007, 12:38:32
Uuuuuups....mu s'po me bishe hise  :P
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 12-05-2007, 12:38:47
I bashkangjitem edhe  unë  këtij urimi :D vetëm unë i zgjedh ato qe kan përmasat sa me seksi :D  :perqafim


p.S. kengaime pse ti cfare permasash kee oree :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 12-05-2007, 12:41:52
Uuuuuups....mu s'po me bishe hise  :P
hahahahh..Per ty bej edhe perjashtime. :D
Charlie hin edhe ti ne radhe me ato tjerat se edhe ty te puth une.E di qe je e shemtuar,por cfare te bej eshte dite e madhe per ty. :D LOL LOL
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: kengaime ne 12-05-2007, 12:46:25
Charlize , ketu flitej per moshen e jo per permasa  ;)

Ju perqafoj une te dyve pa dallim moshe, feje , gjinije  :P
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 12-05-2007, 12:48:04
Valla kenga ja gjete ermin taman,,Charlize,,. :D Eshte pak si emer artistik. :D
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 12-05-2007, 12:50:11
Ca keni  oreee ...oo kenga aty Lefto tha  shume  mire e permendi edhe  permasat ...hapi  syt  pak  me  mire  :D E ti Lefto pare mum  jep  se  nuk te  afrohem une  ...qysh  je  bo  si  zdral era ne  kilometer po vjen  hec shko  laju  nihere  :D LOL
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: kengaime ne 12-05-2007, 12:53:59
More, une flisja per moshen

Po ti Charlie pse nuk tregoje me heret qe i vie era Lefterit ???? ^o)  :D
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 12-05-2007, 12:57:31
Edhe  une flisja  per permasat kenga ...:P Po lefteri  gjithnje i ka  ardhur era po nuk ka  tregu se i  ka  ardhur turp :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 12-05-2007, 13:00:17
Charlize ne cilen pjese te trupit ma ndjeve eren? :D :D
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 12-05-2007, 13:04:18
haha...ska nevoj me  tu afruar fare ...po ta ndijn  e  gjith  lagjia :D
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: sorelina ne 12-05-2007, 13:26:14
Po mban ere ketej LOL LOL
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: LOLa!! ne 12-05-2007, 13:32:56
juve te gjithve heheh :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 12-05-2007, 17:37:41
dua ta puth iher fort Kingen  :-*
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: LOLa!! ne 13-05-2007, 08:08:35
dua ta puth iher fort Kingen  :-*


kan??????????????????' ^o)
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: OXSA ne 13-05-2007, 08:24:21
kete lart :perqafim
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: LOLa!! ne 13-05-2007, 08:30:26
 :X :-* :X :-* :X
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 14-05-2007, 08:06:14

kan??????????????????' ^o)


qy kend ....ca po ta ndin ty :P Kingen thash  e din ajoo  :D
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: OXSA ne 14-05-2007, 08:38:29
LOLen  :perqafim :perqafim :perqafim
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: mishel ne 14-05-2007, 11:16:35
Erlehten se me ka humb pa adrese
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: erlehta ne 25-05-2007, 22:13:53
Eh jane shume  :D
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 25-05-2007, 22:20:17
Une te gjitheve! :D:perqafim
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: U.J.K.U ne 26-05-2007, 13:41:24
Te gjithe ata qe me kane inat :P :D
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Elegance ne 26-05-2007, 17:52:29
Ne keto momente kam dashur te perqafoj: Erlehten, Sorelinen, Crystal Tears, Mishelin), Aiden, Lefterin, Agnesen e vogel (qe ka humbur pa adrese), Lepurushen Korcare, Ujkun & Syrgjynin.

Hajde nga nje :perqafim te madh per te gjithe keta me siper.
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: sorelina ne 26-05-2007, 17:57:39
Eleganca behu guti se kam mar vrull  :perqafim :perqafim
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: mishel ne 26-05-2007, 18:38:36
perqafoj veten time.
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Elegance ne 26-05-2007, 18:41:32
Eleganca bëhu guti se kam mar vrull  :perqafim :perqafim

Per ty Bukuroshe, jam gjithnje gati, me vrull a pa vrull qofsh. Te fala shume asaj bukuroshes tjeter, dmth motres. ;)
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 26-05-2007, 18:58:33
Lisen sa po shkon e po me shtohet deshira. :D
 :puth
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: U.J.K.U ne 31-05-2007, 11:25:25
Elegancen shume fort e perqafoj :perqafim
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 01-06-2007, 00:07:20
Sweetyn, Elegancen,Crystalin,Smileyn :D cunat le te na shikojne LOL  :D
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SteriOtipi B ne 01-06-2007, 19:24:13
Vetem mos u puthni me stilin french kiss se na shkon goja leng ne cunave. LOL LOL LOL LOL
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 01-06-2007, 19:26:01
ja ky....pika ty pika ty....juve edhe dy femra ne faqe te takohen ju shkon lengu curg ju shkon nga goja pra LOL LOL
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SteriOtipi B ne 01-06-2007, 19:28:35
Ne edhe nje po pame prap goja leng na shkon. LOL LOL LOL
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 01-06-2007, 19:29:38
e dija une qe kete pergjigje do jepje ti LOL LOL

Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SteriOtipi B ne 01-06-2007, 19:32:23
Je e squt ti kam thene une po kush e degjon se. :P :P :P :P
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 01-06-2007, 19:34:35
jam ca...por per lloqe e kavaje LOL LOL
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 02-06-2007, 11:39:02
           :perqafim :perqafim   :perqafim :perqafim
       :perqafim            :perqafim             :perqafim
     :perqafim                                        :perqafim
      :perqafim PER TE GJITHE            :perqafim
          :perqafim                             :perqafim
              :perqafim                      :perqafim
                 :perqafim                :perqafim
                     :perqafim         :perqafim
                       :perqafim  :perqafim
                               :perqafim
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: erlehta ne 04-06-2007, 13:38:18
rebele, femer ma ke mendjen  :perqafim
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: erlehta ne 04-06-2007, 13:39:17
ah se harrova une du me perqafu nje te martume ne korrik 2005  :perqafim
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 04-06-2007, 13:45:57
Charlien :D
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 04-06-2007, 15:37:24
Ah vdeksha une per ty :D  :perqafim


 :-*
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 04-06-2007, 20:13:59
shorty-n edhe crystal tears, edhe rebelen, edhe dalberin, edhe bekimin edhe veten time. :D

hugssssssssss


:perqafim :perqafim
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 04-06-2007, 20:17:43
Kete qelbesiren siper :D dhe ata qe ka permendur ajo :D gjithashtu edhe Lefton pa dyshim :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 04-06-2007, 20:34:20
Leftoja nuk mjaftohet vetem me nje perqafim. :D


Une kete siper dhe takat ia perqafoj e ja puth. :D :-* :-*
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 04-06-2007, 20:36:13
Lefto si nuk mjaftohesh me nje perqafim ti,dukesh qe je shume kerkues ne jete LOL

Po me takat c'ke,te mi kishe blere ti hajde de LOL
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 04-06-2007, 20:38:42
Une ia kerkoj me shum jetes sesa ao qe me kerkon mua. :D...Shih se cfare kam une me taka,gjerat qe i kam pasion edhe i puth une. :D
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 04-06-2007, 20:39:34
Aha e kuptova,e filloke nga takat ti LOL LOL

Edhe takat te perqafojne ty LOL
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 11-06-2007, 14:35:06
Kete macen ketu siper :D
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SteriOtipi B ne 11-06-2007, 15:09:58
Njeren  :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 11-06-2007, 19:18:23
Te trijat... :D
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: erlehta ne 21-06-2007, 22:57:04
Maxin :perqafim
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 24-06-2007, 14:24:12
njeren....qe me ka ndenjur shume afer ne momente te veshtira..e ka zemren flori .
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Elegance ne 24-06-2007, 16:02:10
Erlehten, Aiden, Lepurushen Korcare dhe Syrgjynin.  :perqafim I madh per te gjithe keta. :)
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 24-06-2007, 20:17:14
More asnjeren,se sme puth njeri mua. :D
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: wiliams ne 25-06-2007, 21:41:38
njërën....qe më ka ndenjur shumë afër ne momente te vështira..e ka zemren flori .
sqaroje mire Capkene hmmmmm:,njeren apo njerin hmmmmm:(se me duket se e ke ngatrruar) :D
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Elegance ne 25-06-2007, 23:57:40
More asnjeren,se sme puth njeri mua. :D

Une perqafoj Lefterin tani, aq me shume qe duart i ka zgjatur aq shume qe te me perqafoje mua.  :perqafim
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 26-06-2007, 10:02:51
Wili NJEREN , gjinia femerore ,floku shume i bukur ,zeri shume i embel ..do me ti LOL LOL
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: wiliams ne 26-06-2007, 12:55:14
Wili NJEREN , gjinia femerore ,floku shumë i bukur ,zëri shumë i ëmbël ..do me ti LOL LOL
..dashuria eshte sublim i zemres e ka thene njera. ;).Eleganca hmmmmm:
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 26-06-2007, 13:44:05
Edhe qe Wili eshte kallamoqe nga mendja e ka thene njera :D Capkenja :D
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: wiliams ne 26-06-2007, 13:55:04
Edhe qe Wili është kallamoqe nga mendja e ka thënë njera :D Capkenja :D
edhe qe ty te kam shpirt  :perqafim..e ka thene UNE,me duket hmmmmm:
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 26-06-2007, 13:55:48
Mos u kruaj me mua....se te ha miza LOL LOL LOL
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Kinge ne 26-06-2007, 23:35:15
gjith ata qe me duan dhe i dua :D :D
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 27-06-2007, 01:09:48
Une te dua. :D
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 27-06-2007, 01:11:20
shorty-n edhe crystal tears. :perqafim
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 27-06-2007, 01:12:34
Hec aty se sna puf neve tjereve. :P
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 27-06-2007, 01:14:14
ok ok Do puf edhe Dalberin edhe Bekimin; kaq ama. :P :D LOL
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 27-06-2007, 01:16:11
Ore pufi te gjithe e ne fund hajde nga une,se pas meje nuk do kesh me takat per pufje tjera. :D
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 27-06-2007, 01:24:44
Is that what you keep telling yourself Lefty??? :P :D LOL
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 27-06-2007, 01:25:42
No aj em telling to evribadi. :D
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Elegance ne 27-06-2007, 03:06:13
Aj Lov evribadi so aj kis evribadi, ispeshelli    :-*  Lefti.  :-*
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: prijsi ne 27-06-2007, 09:52:57
erlehten se kam  mall,megjithese ajo sdo te me shohe me sy  :S
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: wiliams ne 27-06-2007, 10:52:40
Elegancen me shume respekt dhe miresi :perqafim :perqafim
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: sorelina ne 27-06-2007, 11:14:12
Motlen time :perqafim
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: mishel ne 27-06-2007, 11:20:17
capkenen se e kam xhan. erlehten se eshte si yll. smileyn se eshte buzeqeshja e forumit. e te gjithe te tjeret.
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: prijsi ne 27-06-2007, 11:21:49
dua te perqafoj ate qe 'guxon' :D
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: mishel ne 27-06-2007, 12:24:25
dmth Terezen. Keshtu e ka emrin autoria
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: prijsi ne 27-06-2007, 12:30:44
terezen...shpresoj te moj jete nene tereza se pata ca mendime qe flutuonin ne tru qe sdo doja ti kisha mbi te hahahaha
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Elegance ne 27-06-2007, 14:06:34
Elegancen me shumë respekt dhe miresi :perqafim :perqafim

Faleminderit, edhe une ta kthej perqafimin.  :perqafim
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 27-06-2007, 21:07:24
hahahhaa..Willi kape perqafe se si ka ra pishmanit. :D


Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: wiliams ne 27-06-2007, 21:17:34
Faleminderit, edhe unë ta kthej perqafimin.  :perqafim
o sa qef kam te rrime keshtu te perqafuar 1 jave rrjesht te pakten . :perqafim :perqafim.si fillim them hmmmmm:
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 27-06-2007, 21:19:30
hahahha..Bingo Bingo....Eleganca je fituese e Bingos... :D LOL..Se kur te ngjitet ky lart është mu sikur  ethet hemoragjike,duhet me  intervenim mjekesor te te largohet. :D LOL LOL
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 27-06-2007, 21:30:50
Njeren...qe po e kapa do i hidhen ne qafe :D
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: mishel ne 27-06-2007, 22:02:54
terezen...shpresoj te moj jetë nene tereza se pata ca mendime qe flutuonin ne tru qe sdo doja ti kisha mbi te hahahaha

JO PER ATE TEREZE, PER NJE TJETER TEREZE, ATE GREKEN E BUKUR!!!!
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 27-06-2007, 22:36:37
Njeren...po ajo akoma se ka kuptuar qe perqafimi eshte per te :)
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: wiliams ne 27-06-2007, 22:39:46
e kam kuptuar une e nuk po e kupton AJO,po ndoshta akoma nuk e beson :D
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 28-06-2007, 12:18:55
Te gjitha goca nje nga nje  :-*
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Elegance ne 28-06-2007, 16:44:05
Të gjitha goca një nga një  :-*

Po ti sikur na puthe, s'na perqafove. LOL

Hajde nje  :perqafim per te gjithe ate te miret e forumit. :)
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 28-06-2007, 16:51:28
Po ti sikur na puthe, s'na perqafove. LOL
Po une kete e kam ne vend te perqafimeve :D
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: sorelina ne 28-06-2007, 19:47:31
Kete siper :perqafim
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 28-06-2007, 20:01:23
Krejt. :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*.......... :D
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SmiLey ne 28-06-2007, 20:53:40
te gjithe "garipat" e forumit :P :perqafim
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 28-06-2007, 22:17:57
Krejt. :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*.......... :D


Edhe Willin ee LOL :D
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 29-06-2007, 16:09:55
Une Wilin....per ti thene Take it easy :D
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 29-06-2007, 17:16:31
te gjithë "garipat" e forumit :P :perqafim
E une garipi me cilin numer jam? :D


Specialeeeeeeeee..P er ty. :-* :-* :-*.....
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SmiLey ne 29-06-2007, 22:07:32
rrofsh :perqafim :puth ene garipi no 1 je mo, e di ti :d perq
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: wiliams ne 29-06-2007, 22:09:29
Unë Wilin....për ti thënë Take it easy :D
tek ty e kisha mendjen, :-[ma more nga goja :D :perqafim
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: prijsi ne 30-06-2007, 10:18:53
njeren qe i mbeti qefi m'duket  :D
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: mishel ne 30-06-2007, 10:22:47
ja fute kot m'duket
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: prijsi ne 30-06-2007, 10:24:14
e shkathet goca me dy dite kuptoi esencen time hahahaha
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Elegance ne 30-06-2007, 20:00:24
Prijsin, Mishelin, Belinen, LadyX, Kenga Ime, Lefterin, Willin & Albnertilin perqafoj sot. :) Hajde nje big hug  :perqafim per te gjithe keta te nderuar. :)
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: sorelina ne 30-06-2007, 21:41:39
Dalberin e perqafoj dhe e puth mu ne ballë :perqafim   :puth se ka dhe turp dreqi  :D
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 01-07-2007, 01:02:50


Perqafoj gjithe grup shurupat e mij!!!!!!!! :D:perqafim  :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: wiliams ne 01-07-2007, 18:44:57
kjo e ka nje te mire sa here hy tek kjo teme i perqafon te gjithe(pa perjashtim),,kjo tregon zemergjeresi maksimale,lum ai qe do e kete komshi :D
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: LOLa!! ne 01-07-2007, 19:56:27
ju perqafoj te gjithve!!!!! :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 02-07-2007, 09:59:58
Njeren moj qe spo me kthen pergjigje fare ahahahahha
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: prijsi ne 02-07-2007, 10:03:09
edhe une njeren qe spo ma var fare,i ka ngel qefi qe para nje viti e me ka hale ne sy...
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 02-07-2007, 10:04:29
ou...jo jo nuk mendoj keshtu se eshte e mire ajo :D e njof une mire :D
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: prijsi ne 02-07-2007, 10:13:33
po ku e di ti mi dreq per ke e kam une apo me lexove filxhanin :d
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 02-07-2007, 10:15:49
ehehehe jam shume e qut..i kam shpejt gjerat :D
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: prijsi ne 02-07-2007, 10:19:49
tani do doja te perqafoja nje stafiste qe i 'kam' shpjet gjerat :d
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 02-07-2007, 10:24:18
ahahaha mos me perqafo shume se me zihet fryma :D
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: prijsi ne 02-07-2007, 10:35:15
jo jam delikat une ,vetem kur puth dua te marr frymen :d
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 02-07-2007, 10:39:03
e paske me siklet puthjen :D
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: prijsi ne 02-07-2007, 10:45:21
ehe, kerkoj gjithmone te futem thelle  :d
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 02-07-2007, 10:47:27
po do mbyshesh aq thelle degjo Capin ketu :D
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: prijsi ne 02-07-2007, 10:50:47
nuk mbytem jo se e di mire notin,zoteroj mire ca stile
qe sme lene te mbytem :d
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 02-07-2007, 10:56:24
paska ecur bota..ne ngelem me te vjetrat akoma :D
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: prijsi ne 02-07-2007, 11:01:57
kush tha qe jane te reja njehere...uji uje ngelet jezusi eci mbi uje ,ne vetem not na lejohet,se po u mbytem aty vaj halli ne te tjerat  :d
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 02-07-2007, 11:06:43
po e di ate barcaleten ti...dale ta them me siguri e ke degjuar.

Nje burre ra ne burg per 20 vjet dhe i kreu keto vite,goxha kishte ecur bota kur doli jashte.Duke udhetuar ne tren ,degjon nje femije qe pyet te emen"O ma si behet femija ma shpjego pak.I erdhi zor kesaj gruas nga ky burri dhe u pergjigjigj,nga sqetulla behet te keqen mami.

Ndenji ndenji ca ky burri dhe i drejtua,me fal me zonje ajo metoda e vjeter nuk funksionoka me LOL LOL LOL
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: prijsi ne 02-07-2007, 11:11:31
hahahaha
aman mos me permend burgun se atje ngaqe ngaterrohet vrime,fillojne robte e dyshojne per gjithcka si ky i barcaletes hhahahaha
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 02-07-2007, 11:14:17
ahaahhah ahahaahhaha LOL LOL
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: mishel ne 02-07-2007, 11:19:31
perqafoj prijsin dhe capkenen se jane shume te mire.
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 02-07-2007, 11:21:02
edhe une tyja.....se me mban gjalle humorin dhe moralin lart :)
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: mishel ne 02-07-2007, 11:31:10
perqafoj edhe dike qe ma ka ul moralin por qe mbetet njeri i mire per mua te pakten.
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: prijsi ne 02-07-2007, 11:41:13
perqafoj mishelen dhe capkenes se jane te dyja si shpirt...
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 02-07-2007, 12:30:21
edhe ne te dyja te perqafojme....se jemi shoqe forumi :D
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: prijsi ne 02-07-2007, 12:37:03
ehe ma bere me hile... pse fshihesh pas mishel ti..du perqafim nga ti ,perqafim ad hoc si do i thoshte nano :d
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 02-07-2007, 12:44:01
u na re te sjell une nje kunjal me perqafime nga Gjermania po jane te ftohte dreqkat :D
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: mishel ne 02-07-2007, 12:48:24
perqafoj edhe enen. se i ka mungu forumit. plus qe ka qene ajo si mi ka bo aq te bukura buzet kohe me pare. per avatarin e kam  :D
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: prijsi ne 02-07-2007, 12:48:36
kunjalin mbaje per vete e mos me shaj pse sdi une gjermanisht :d  kurse perqafimin nema njehere pa shohim sa i ftohte eshte :d
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 02-07-2007, 12:53:11
mire nje perqafim keshtu shpejt e shpejt se mos me shef burri :D
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: prijsi ne 02-07-2007, 12:54:28
pse me per te kaluar radhen me ke mua ti..goce e keqe :d
p.s do te spiunoj ke burri :d
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 02-07-2007, 13:01:55
po po te perqafova gjate..kushedi cdo ndodh :D
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: prijsi ne 02-07-2007, 13:08:07
pse mi frike nga emocionet e tua ke ti :d
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 02-07-2007, 13:09:09
po femer jam dhe emocione kam..pse te shtirem :D
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: prijsi ne 02-07-2007, 13:12:02
po ti qenke dele perendie ,hajde cik te perqafoj fort :d
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 02-07-2007, 13:24:15
ik re ik..me mire te behem dhi mali se sa te perqafohem fort :D
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: prijsi ne 02-07-2007, 13:26:21
hahahhaha po ti je dhi mali me dreq :d
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 02-07-2007, 13:27:43
me mire perqafoj mishelit se atje eshte puna pa zarar :D
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: prijsi ne 02-07-2007, 13:32:49
pa zarar thua ti po ca thote burri i mishel :d
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: mishel ne 02-07-2007, 13:34:29
eh numer rezerve mishel. ke stoli shoku. ju puc fort te dyve ika se kam nje hale me pune. e di ti mo. uf e puf gjithe diten
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 02-07-2007, 13:35:12
thote perqafoje....se ska gje jeni shoqe ju :D
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 02-07-2007, 13:35:53
Ti moj shoqe ..mos me thuaj mua rezerve..se te perqafova fort :D
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: prijsi ne 02-07-2007, 13:39:00
perqafoj mishel,pacim dua edhe te puc po spo gjej dot ikonen e sakte te puthjeve,jane te tera puthje me pulle te kuqe

kurse ti capkene me ke borxh per perqafim :d
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 02-07-2007, 13:40:40
ta sjell me DLH mire.....
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: prijsi ne 02-07-2007, 13:42:32
mire si te duash po adresen sta jap ...pupu ke pare ti,me mire me lene lek thote bota sot sesa me dhene nje perqafim virtual...e ka mire gjyshja ime,eshte prishur bota qe kur erdhi prap sala ne pushtet...
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 02-07-2007, 13:46:03
ne jemi prishur me kohe...ti akoma me kohen e baba qemos o princ :D

flas per virtualitet une..se keshtu ska rrup supi :D
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: wiliams ne 02-07-2007, 15:06:21
lum si keta siper,nuk ju ka bere asgje vapa. hmmmmm:.ehhhh,keshtu duhet hmmmmm:
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 02-07-2007, 19:09:05
vellain e vogel qe ka 1 jave qe eshte ne greqi  :( :( :(
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 02-07-2007, 22:11:22
paske ikur Keti me..obobo ti e do qe e kam shume qejf ate une :)
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Elegance ne 03-07-2007, 20:55:55
Sot perqafoj Mistrecen, Capkenen dhe Mishelin se me keto te treja jam shkrire sot, plus qe nje perqafim nga une s'do te ishte keq. :)
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: prijsi ne 06-07-2007, 12:08:04
asnje sjam ne qef...
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: LOLa!! ne 06-07-2007, 12:11:19
asnjë sjam ne qejf...


pse??' ban met qaf une ty heheheh!! :D
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: prijsi ne 06-07-2007, 12:24:07
ban si s'ban vec sjam per asi gjerash qe do ti  une sot .... :d

p.s ue me doli batuta e pare per sot edhe pse pe leshi ..perqafim pucje per gjakovaren me t'aml qi kam njoft  perq
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: LOLa!! ne 06-07-2007, 12:26:20
ban si s'ban veç sjam për asi gjërash qe do ti  unë sot .... :d

p.s ue me doli batuta e pare për sot edhe pse pe leshi ..perqafim pucje për gjakovaren me t'aml q* kam njoft  perq


hehehe thxxx per komplimentin heheh!!!!!! :perqafim
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 06-07-2007, 12:47:54
njeren qe ka ikur me pushime :D

Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Elegance ne 06-07-2007, 18:01:32
njërën qe ka ikur me pushime :DKe moj?! Mua?! :P :D
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 09-07-2007, 14:00:52
Eh moj edhe ty..te perqafoj po dhe Mishelin se shume po me mungon sot ajo mua :)

Jo per gje po me  bente zgjimin e mengjesit :D
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SteriOtipi B ne 09-07-2007, 15:54:02
Kete jo njehere.  :P ;)
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 09-07-2007, 16:29:12
Kush te tha se...une po perqafoja Charlien ene..Lepurushen edhe Bernon se si ndaj dot keta te dy :D
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: mishel ne 11-07-2007, 00:11:54
kete siper e puc e perqafoj. hajde se do kthehem edhe na 1 jave mo. boj si te bosh :D
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 11-07-2007, 00:34:15
Te gjitheve....:perqafim


Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 11-07-2007, 11:44:17
Kete siper , Capkenen dhe sorelinen  :perqafim
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: sorelina ne 11-07-2007, 12:02:35
Edhe une e perqafoj kete siper :perqafim
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 11-07-2007, 14:17:43
Njeren qe e ka Nickun Mishel..he moj zocke po me kernaqesh ndonje cike andej nga Saranda :)

Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: mishel ne 11-07-2007, 14:21:14
ohoho. mos bej pyetje retorike. fantastike
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 12-07-2007, 05:57:25
charlie-n :P


:perqafim
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 14-07-2007, 15:25:30
Kete siper edhe 5 goca posht me rend :D  :-*
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Elegance ne 15-07-2007, 16:10:29
Perqafoj Charlien meqe me ka perqafuar edhe ai mua. Perqafoj Lepurushen Korcare meqe ka ditelindjen dhe ngaqe e kam shuuuuuuuume xhan (edhe qindra, kukulla!!) Perqafoj Mishelin ku eshte andej nga plazhet dhe i uroj te kaloje pushime te shkelqyer. Dhe last but not least perqafoj Capkenen - per kete e ka marre malli krejt forumi. A i mbarove detyrat dhe studimet ti moj fecke?! LOL


 :perqafim  :perqafim  :perqafim  :perqafim  :perqafim  :perqafim  :perqafim  :perqafim  :perqafim  :perqafim  :perqafim
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 15-07-2007, 18:18:59
Perqafoj Lepurushen  shum shum  :perqafim
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 16-07-2007, 06:43:01

Lepurushken e vockel se ka ditelindjen edhe e puc edhe e perqafoj folt folt folt. :) :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :-* :-* :-* :-* :-* :-*
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: U.J.K.U ne 17-07-2007, 12:04:29
Te gjithe ata qe me kane inat :D
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Elegance ne 17-07-2007, 15:22:39
Perqafoj sot: Maxin, Erlehten, Sorelinen, SmiLey-n, Aiden e Verdit, Ujkun, Capkenen, Rebelen Mistrece dhe Syrgjynin.  :perqafim  :perqafim  :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 17-07-2007, 17:47:59
T'gjitha forumistet pa dallim fare. ;)..Dhe nga nje shkelm byceve po t njejtave ,se  nuk i kishte rene kujt nder mend per Lefton e shkrete. :D
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Terenc ne 17-07-2007, 23:53:23
pamjen e re te forumit  :P
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: mishel ne 18-07-2007, 11:27:44
erlehten dhe capkenen ne vecanti! ne pergjithesi pastaj te gjithe antaret.
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Elegance ne 18-07-2007, 17:24:36
erlehten dhe capkenen ne veçanti! ne përgjithësi pastaj te gjithë antaret.

Ti vetem keto te dyja perqafon gjithmone, moj. Mbete se perqafuari erlehten dhe capkenen. Wow, vetem keto e meritokan?! LOL
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 18-07-2007, 19:51:55
Mos mbaj inati tii ...:D mos ke dert te perqafoj une ty iher nese me lejohet :D  :perqafim
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Brentiani ne 18-07-2007, 19:58:54
te gjithe shqiptaret
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: stalion ne 19-07-2007, 17:22:26
meqense gruja paska harru me me percafuar,une po percafoj shoqet e grus. :P :)
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: mishel ne 19-07-2007, 17:28:57
po ti perqafoi po ta majti. leqe kam besim te shoqet pa te ti aha. ti je baba i ktyre marifeteve. haha
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: stalion ne 19-07-2007, 17:32:46
Gru mos e humb besimin tek burri se per shoqet tuaja aha ma njisin siden sa her te dun. :P
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: mishel ne 19-07-2007, 17:41:47
nuk kam ashtu shoqesh une. pika burrit . te paska rreshkit menja. te kam thene boll i hengre viagrat si karamele. nuk te bojne me efekt. perqafoj fort burrin tem. ate erlehten qe ja paska kercit per ketej. dhe capkenen qe se di nga ja ka kercit.
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Elegance ne 19-07-2007, 20:13:58
nuk kam ashtu shoqesh unë. pika burrit . te paska rreshkit menja. te kam thënë boll i hëngre viagrat si karamele. nuk te bojne me efekt. perqafoj fort burrin tem. atë erlehten qe ja paska kercit për këtej. dhe capkenen qe se di nga ja ka kercit.

E shikon!? Prape erlehten dhe capkenen kjo?! :P Te pakten s'ke harruar burrin kete rradhe. LOL
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 20-07-2007, 18:20:27
O Mishel.....kam qene e banuar moj 10 dite lale..ti ike per qejf  ne plazh une per hall :D


ehehhe Eleganco mos u merzit :D

Mishelke cdo ai burri yt perqafime..ik thuaj mos u ftoh keq nga te  fjeturit nga ajo ane se sjemi nga ajo gjelle ne :D

Ju perqafoj fort..se me kishte keputur malli ne me besoni :)
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 20-07-2007, 20:06:39
Kete kotelen siper :D
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 20-07-2007, 20:19:20
Kete siper se m'ka mar malli si shume. :-* :-* :-*
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 20-07-2007, 23:10:40
Perqafoj Capkenen ..kjo si lloj mireseardhje perseri ketu :D  :perqafim
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Dolce ne 21-07-2007, 00:23:24
Unë do i jepja një perqafim miqesor Patriot2005 (flm x respektin) dhe Rardushin..(Si t'kam dush?)
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: U.J.K.U ne 21-07-2007, 10:43:09
Perqafoj Smileyn :perqafim (Kot ja fus une se asaj ia ka mpire trunin dashnia, :P po nejse)
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: anonimus ne 21-07-2007, 12:49:15
Une Elegancen  :perqafim shume se me duket terheqese  ;)
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 21-07-2007, 14:55:05
Kete siper nese me lejohet :D  :perqafim
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 21-07-2007, 21:08:56
Kete shishen siper me No Trespassing se dhe mu me ka marr malli :)

edhe Lepurushen fort e perqafoj :)
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: anonimus ne 21-07-2007, 22:33:22
Këtë sipër nëse me lejohet :D  :perqafim

 :perqafim
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 21-07-2007, 23:40:25
Keto dyja siper meje dhe Sweetin se e ka ditelindjen sot  :perqafim
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 22-07-2007, 00:31:09
Te gjithe qe jane ne linje..Sweet gezuar ditelindjen..


edhe njeren Mishelin qe eshte zemeru me mua :D
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: mishel ne 22-07-2007, 00:39:00
shko moj mbushu ku u zemerova me ty? pak se te futa ne forum me shet edhe dengla. puc.
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 22-07-2007, 00:51:04
Kete Mishelinken per qejfi. :perqafim... :-*
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Elegance ne 22-07-2007, 15:57:59
Unë Elegancen  :perqafim shumë se me duket terheqese  ;)

Ta kthej perqafimin e dashur dhe faleminderit per komplimentin, edhe njehere.  :perqafim
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 22-07-2007, 16:11:07
Njeren qe me futi ne forum :D LOL LOL
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 22-07-2007, 22:14:41
Të gjithë qe janë ne linjë..Sweet gezuar ditelindjen..Flm motraa! :)


 :perqafim :perqafim
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 22-07-2007, 22:15:26
dhe Sweetin se e ka ditelindjen sot  :perqafim


 :-[

 :perqafim :perqafim
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Brentiani ne 22-07-2007, 22:36:44
ju dyjave (qe duheni aq shume)  :perqafim
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: anonimus ne 22-07-2007, 23:11:12
Ta kthej perqafimin e dashur dhe faleminderit për komplimentin, edhe njëherë.  :perqafim
:)
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Elegance ne 23-07-2007, 04:32:26
I Jap një Perqafim Special me rastin e ditelindjes, embelsires se logel nga Berati qe është bërë bukuloshe e male tani me këto floket e erreta! Edhe 100 Sweetie!!  :perqafim

 :perqafim  :perqafim  :perqafim  :perqafim  :perqafim
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 23-07-2007, 20:07:38
Gjithe ato qe me dalin perpara. :D


 :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :X.......... :D
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 23-07-2007, 22:33:18
I Jap një Perqafim Special me rastin e ditelindjes, embelsires se logel nga Berati qe është bërë bukuloshe e male tani me këto floket e erreta! Edhe 100 Sweetie!!  :perqafim

 :perqafim  :perqafim  :perqafim  :perqafim  :perqafim


Flm shume Eleganca! Je shume e mire.   :-[


 :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Elegance ne 23-07-2007, 23:13:18
Une i Perqafoj te Gjithe Forumistet me ne krye Sweetien qe na u rrit pak (s'ka perse zemer)  :perqafim dhe u uroj te gjitheve NJE JAVE TE MBARE E TE BUKUR. Une do te jem e ikur me pushime keto dite! Hajde I Gezofsha!!


 :perqafim  :perqafim  :perqafim  :perqafim  :perqafim  :perqafim  :perqafim  :perqafim  :perqafim  :perqafim  :perqafim  :perqafim
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 31-08-2007, 19:30:18
Gjithe gjinine e bukur.


 :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Elegance ne 31-08-2007, 20:25:02
Gjithë gjinine e bukur.


 :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

Ta kthej perqafimin Lefter i Lumtur. perq perq perq perq perq perq perq perq ....he do me?! Se ta morra shpirtin fare! LOL
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: ibraim ne 31-08-2007, 21:18:37
sweetnes avajtu mi pak... paska hata avatar... mashalla
:lule
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: kengaime ne 02-09-2007, 14:41:20
Ibraim  :perqafim
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: mishel ne 02-09-2007, 17:47:10
erlehten! nga me humbi kjo. edhe stalonin se kam ni hìc!
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: ibraim ne 03-09-2007, 17:05:56
Ibraim  :perqafim

kengaime avajtu mi pak... taj dot perqafoj shum se moti s'kemi kon ktu bashk nforum.
:perqafim :lule :puth
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SteriOtipi B ne 03-09-2007, 17:14:26
Englishbee  :perqafim
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 03-09-2007, 17:16:02
Mishelin qe humben te dyja sot si sepata pa bisht :)


Cupke cte bej une kisha njerez mbi koke deri tani :D
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Elegance ne 03-09-2007, 17:22:00
Englishbee, Belina, Erlehta, Sorelina, Emira & Chanel - keto gocat e mira perqafoj une sot, me dashamiresi e respekt. :)


perq perq perq perq perq perq
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: mishel ne 03-09-2007, 22:53:39
O Stalion...ku me humbe mor derr me nocke....me ka marre malli shume per ty!!!!  :perqafim :perqafim :perqafim

behu i gjalle o kok patate... :D :D :D
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SmiLey ne 09-09-2007, 11:26:44
sikur ketej verdall po ta shoh koken e patates qe thua :P

une perqafoj te gjithe miqte dhe armiqte :d.. miqve u jap edhe nga nje te puthur :puth e ndersa armiqve dhe nje hu bycve LOL
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: stalion ne 09-09-2007, 11:32:33
Mire qe kam  Smileyn qe mi kujton gjonat se te ishte per mua sdo ta merrja vesh se cilen e kishte marr malli per mua. :) Flm per puthjen Smiley ufff sa te omel qe e paske. :perqafim
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: stalion ne 09-09-2007, 11:36:37
O Stalion...ku me humbe mor derr me nocke....më ka marrë malli shumë për ty!!!!  :perqafim :perqafim :perqafim

bëhu i gjallë o kok patate... :D :D :D
O gru o shpirt sa me ka marr malli edhe mua per ty..po c'ti besh kurbetit moj gru,duhet me ruaj kalamojt, tanet edhe ato qe i kom lon verdall.lool o te hongsha zemren sa te mil qe te kom. muahhhhhhhhhhhhhhhh hhhhh te madhe qe ta kesh per gjith muajn.. :) :perqafim  :-* :love:
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Poseidon"E"2 ne 09-09-2007, 13:52:42
Ka ndo nje Shyqyrie ketu se ato kam fiksim te  perqafoj une
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SmiLey ne 09-09-2007, 20:20:55
Mirë qe kam  Smileyn qe mi kujton gjonat se te ishte për mua sdo ta merrja vesh se cilën e kishte marr malli për mua. :) Flm për puthjen Smiley ufff sa te omel qe e paske. :perqafim

don't mention it :-[ hey po nga behesh ti ri, akoma ne UK je apo ke ca ferren :D Shpresoj dhe uroj te jesh mire perq
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Elegance ne 10-09-2007, 05:12:42
Perqafoj SmiLey-n se me ka marre malli me fol me kete trendafilen  :perqafim, dhe Englishbee se kjo me ka zgjuar e me ka pershendetur me nje E-Mail qe ne mengjes  :perqafim.  Fatkeqesisht s'kisha fare kohe t'i ktheja pergjigje se hyra vetem per 5 minuta e pastaj ika per ne pune. :)
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: mishel ne 10-09-2007, 11:00:33
do perqafoja veten! me mungon ndonjehere
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 10-09-2007, 12:05:21
Nje perqafim per kete siper :perqafim
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Elegance ne 10-09-2007, 16:21:37
Ne keto momente kam deshire te perqafoj Lepurushen Korcare (ku je shpiti i logel?!), Aiden, Erlehten, Sorelinen, Charm, Emiren, Dreamm, Englishbee, Mishel, Lefterin, Syrgjynin, Charlin dhe Steriotipin. :)


 :perqafim  :perqafim  :perqafim per te gjithe PERQAFIME!!!
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 10-09-2007, 17:50:13
Do doja Mishelin shumë dhe për ti kërkuar falje qe si kam kthyer sot përgjigje ne email,por unë tani po e hap adresen për sot !


Ta shpjegoj nesër arsyen përse su bëra sot e gjallë :(

Të puth fort moj ..dhe mos mu mërzit atë bëj :D
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: U.J.K.U ne 10-09-2007, 17:53:57
Vetem mos u lag shume  LOL LOL LOL
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 10-09-2007, 17:55:28
ti vetem mos u eksito shume nga keto puthjet qe japin ne femrat njera me tjerat..jane ne faqe jo ne buze LOL LOL LOL
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: mishel ne 10-09-2007, 23:42:43
Uku nuk laget capi me mu jo! me nai tjeter edhe. hahahaha. capi mos e vrit mendjen se ta di hallin. veji men atyre pa mua ketu me ke!  ;)
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: erlehta ne 11-09-2007, 21:59:57
Burrrrin qe ja hengsha zemren  :D
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 11-09-2007, 22:01:59
kte lart  :perqafim
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 12-09-2007, 00:07:20
Kte lart dhe ate posht. :D
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Elegance ne 12-09-2007, 07:31:31
Sorelinen dhe sorelen e Sorelines.  :perqafim te madh per te dyja.

Si edhe nje  :perqafim per zemren time.
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Elegance ne 12-09-2007, 07:32:48
Burrrrin qe ja hengsha zemren  :D

Kaq shume te ka marre malli moj?!  :P Ku behet ai keto dite se s'e kam pare fare ne forum?!

Ehhh edhe mua me ka marre malli per kete timin se me ka mbytur puna vallaj, ai po kthehet ne darke nga puna shume vone e jemi bere per mall. Ah Hamerika c'te ben ndonjehere! LOL
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: erlehta ne 12-09-2007, 20:08:19
Kaq shumë te ka marrë malli moj?!  :P Ku bëhet ai këto ditë se s'e kam pare fare në forum?!

Ehhh edhe mua më ka marrë malli për këtë timin se më ka mbytur puna vallaj, ai po kthehet ne darke nga puna shumë vonë e jemi bërë për mall. Ah Hamerika ç'të bën ndonjëherë! LOL
Po nuk qesh ngjitur me te,nuk e quaj afer une  :D


Elehgance nje megaperqafin per ty  :perqafim :perqafim :perqafim

Je klas  perq
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Elegance ne 12-09-2007, 23:16:19
Po nuk qesh ngjitur me te,nuk e quaj afër unë  :D


Elehgance një megaperqafin për ty  :perqafim :perqafim :perqafim

Je klas  perq

Une mund te jem klas por ti e meriton prandaj. Ich Liebe Sie. Sie sind zu süß, Liebling.

Ta kthej perqafimin ylli dhe te fala shume m'i bej atyre 3 te tjereve aty, tek familja jote. perq perq perq perq
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: stalion ne 14-09-2007, 10:39:57
don't mention it :-[ hey po nga behesh ti ri, akoma ne UK je apo ke ca ferren :D Shpresoj dhe uroj të jesh mirë perq
po sa knej sa anej. ;)
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 14-09-2007, 18:36:54
Dreamm e kisha perqafu ne keto momentee  :perqafim
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 14-09-2007, 19:57:59
Charlien. :D :D :D  LOL
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: erlehta ne 14-09-2007, 20:01:36
O Lefto u lodhe nga perqafimet e zockave  :D qe po i versulesh charliet LOL LOL
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 14-09-2007, 20:03:23
O Leftoo aq shum me  dashke mooo LOL kete se kam dite
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 14-09-2007, 20:03:38
Jo moj jo qe jam lodh nga zockat,por ska zocka verdall. :D..Edhe ska lidhje se edhe Charlie e ka mishin e bute si ato... :D :D
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 14-09-2007, 20:04:59
Ani Lefto ani edhe une ty te perqafoj :D
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: erlehta ne 14-09-2007, 20:08:43
Cunaqer,ju perqafon erlehta juve qe te dyjave LOL LOL
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 14-09-2007, 20:10:28
Erlehte ma perqafo ate Sorelushen ne emrin tim,e na le neve du pllellumbet ketej. :D LOL
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 14-09-2007, 20:14:07
Erlehta edhe ne emrin time puthe njeher ... ;D
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Elegance ne 14-09-2007, 22:09:57
Une perqafoj Dreamm tani meqe ndodhet online dhe se eshte shume carina (nje anetare e re qe me ka hyre ne zemer), si edhe Emiren se per kete te fundit me ka marre shume malli, sidomos te na tregoje atje tek ditari yne virtual sesi po i kalon keto ditet e veta ne Shqiperi. Kur do kthehesh nga Shqiperia dhe tek forumi ti moj yllo?!

perq per te dyja keto gocat perq
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: dreamm ne 14-09-2007, 22:12:32
oooooo u r sweet... :perqafim,,little angel... (elegance)


perqafimm per te gjitheeeee qe ndodhen tashi onnline..
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Elegance ne 14-09-2007, 22:13:56
oooooo u r sweet... :perqafim,,little angel... (elegance)


perqafimm për te gjitheeeee qe ndodhen tashi onnline..


You're Welcome, Dreamer!!
perq
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 15-09-2007, 04:54:54
SwEetNeSs.....   :perqafim  boll msove se tu thartun trut  :D
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: mishel ne 15-09-2007, 08:12:45
vallaj skam nerv me perqafu njeri ne kete ore. po ju dergoj perqafimet e emires per ju! ma ka lene porosi qe dje po nejse! :D
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: sorelina ne 15-09-2007, 21:11:23
Charlin dhe Lefterin.

Nje kiss grandioso für voi beide LOL LOL
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 15-09-2007, 21:16:03
Haha...edhe une te jap ne kiss te madh ty  :-*
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: dreamm ne 15-09-2007, 21:17:56
si gjithmone keta qe jane onnline.... :perqafim :perqafim
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 15-09-2007, 21:19:33
Kete siper  :perqafim
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: dreamm ne 15-09-2007, 21:20:59
edhe une kete siper..dhe kete poshte :perqafim :perqafim
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 15-09-2007, 21:22:17
Dy perqafime mu bene tani ...:D te puth fort  :-*
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: dreamm ne 15-09-2007, 21:23:41
hajt dhe nje tjeter.. :perqafim
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 15-09-2007, 21:26:24
Kete siper dhe nje posht  :perqafim
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 16-09-2007, 03:27:46
:perqafim
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 16-09-2007, 04:12:21
Uhaaa kush paska qellu  :perqafim ex-wife :D ty te jap nje double kiss se ajo nuk mjafton per ty  :-*
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: dreamm ne 16-09-2007, 08:15:48
perqafim per kelen..vec ne qenkemi ne linje momentalisht... :perqafim
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 16-09-2007, 16:17:12
Uhaaa kush paska qellu  :perqafim ex-wife :D ty te jap një double kiss se ajo nuk mjafton për ty  :-*


hahaha po po ex-wife. :P

:-*


Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 16-09-2007, 16:31:25
Nga ke humbur  mi  me ka marr malli  :perqafim
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 16-09-2007, 17:22:03
asnje :D
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SteriOtipi B ne 16-09-2007, 20:20:49
te gjıthe mıqte e mı te forumıt.
E kam ndjere mungesen e tyre keto dıte. :perqafim :perqafim
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 16-09-2007, 20:38:12
edhe te tende shume macok kalama..se hyn rralle ti tani :D
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 16-09-2007, 23:53:44
Nga ke humbur  mi  më ka marr malli  :perqafim


Une ja hic verdalle, kot. :P Kam mesime edhe s'para dua te rri ketu shume se me beni per vete mua ju pastaj edhe s'shqitem une. :P :D


 :perqafim
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Elegance ne 17-09-2007, 05:45:12
Perqafoj keto dy kotelet camarroke poshte meje se si shume u jane futur mesimeve e studimeve keto te dyja dhe se s'para kam folur ndonje cike privatisht me njeren apo tjetren keto kohe dhe na merr edhe malli. ;)

perq goca camarroke Sweetness dhe Capkene.
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: erlehta ne 24-09-2007, 19:43:01
Aiden  :perqafim :perqafim
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: LOLa!! ne 24-09-2007, 19:50:58
oxsen  :perqafim :perqafim :perqafim
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: * ~ Xha Milo ~ * ne 17-10-2007, 19:55:43
Mbesen time do e kisha perqafuar fort, Smilin, Crystin, dhe te gjitha njomishtet e ketij forumit.
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 18-10-2007, 14:39:59
asnje...spo kam qejf prandaj :D
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 18-10-2007, 16:22:20
Edhe une do puthja te gjitha ato ,,njomishtet,, e plakut... :D


 :-* :-* :-* :-* :-*
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: sorelina ne 20-10-2007, 16:55:02
une ty o lefto,u be kohe pa te perqafuar  :P

 :perqafim :perqafim
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 22-10-2007, 22:44:04
unë ty o lefto,u be kohe pa te përqafuar  :P

 :perqafim :perqafim


Hajde afrohu icik afrohu... :P :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*.... :D
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 23-10-2007, 03:18:14Ermirin, se me ka marre malli. :P
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 23-10-2007, 04:10:00
LOlen... se ishte kujtu per mu  :D  ;)
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 23-10-2007, 04:32:52
Edhe une Lolen dhe ty dhe ate siper teje  :perqafim
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: mishel ne 23-10-2007, 10:58:06
stalonin e kisha perqafu i here forte forte! LOL LOL LOL. me ka marre malli per ato qyfyret qe benim kohe me pare  o koke shpulle. Perqafim
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 23-10-2007, 14:14:44
une kete karamelen dhe Sterion si e i kam harru fare keto kohe te dy :)
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SteriOtipi B ne 23-10-2007, 14:16:47
Gabim ke bere mizerje :D
Nje perqafim per kete qenushen se ja kemi harruar zerin. :P :D
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 23-10-2007, 14:20:32
si ben ky..sikur me ka pasur komshie

:)
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SteriOtipi B ne 23-10-2007, 14:23:27
Pse ben sikur nuk me njef ti mua moj  :P :D te kam pasur komshie dhe kemi luajtur doktorash bashke. LOL LOL LOL


Ooops sorry qe nxora sekretin. :P
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 23-10-2007, 14:31:42
dhe ti ishe pacienti LOL LOL

e mbaj mend e mbaj ahah
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SteriOtipi B ne 23-10-2007, 14:33:11
hahahhha si nuk e mbake mend ke qene nje infermjere e mire. LOL LOL LOL
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 23-10-2007, 14:34:03
po pra...ti hiqja me dhune pelevreket se kishe frike nga shiringa e madhe LOL LOL
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SteriOtipi B ne 23-10-2007, 14:39:17
Jo se kisha une frike nga shiringa e madhe por ti deshe ta shifje shiringen e madhe. LOL LOL LOL
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 23-10-2007, 14:43:16
pse nga ato lloj shiringa paske ti.....nga ato me gryke te madhe ????
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: mishel ne 23-10-2007, 14:48:49
LOL LOL. I ndjete therriat gjalle ju eee
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SteriOtipi B ne 23-10-2007, 14:52:23
pse nga ato lloj shiringa paske ti.....nga ato me gryke te madhe ????
Une kam agen Capi.... Eh keshtu eshte kur je larg harron shpejt. :D :P

Mishel kjo kruhet ja shife. :P :P :D
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 23-10-2007, 14:53:12
eeh moj eee...fol me Sterion ti..fol LOL LOL

ste le rehat ai...te pickon LOL
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 23-10-2007, 14:54:45
Sterio.....jam shtrire po qesh me te madhe....

Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: mishel ne 23-10-2007, 14:56:26
ta kam lene ty ta llafosesh. na fedhiqet fare. ja mbylla veshet mishkos se ka turp ai! LOL LOL
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 23-10-2007, 14:57:15
une prish robt...se kishe degjuar kete ti
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 23-10-2007, 15:04:22
se harrova..Sterio me ruaj ca budallalliqe per me vone se jam ne pune
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SteriOtipi B ne 23-10-2007, 16:02:09
pse ne pune nuk ben dot budallalleqe ti?  :P
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 23-10-2007, 16:09:01


^^^^^


:perqafimTitulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SteriOtipi B ne 23-10-2007, 16:12:23
Per ke e kishe se nuk e morem vesh .? :P
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 23-10-2007, 16:13:09


I poshter!!! :(Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: mishel ne 23-10-2007, 16:14:01
e ka te ndalume budallalliqet me manual punojsi. se shkel tjetra kuntraten. LOL LOL
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: U.J.K.U ne 23-10-2007, 16:16:35
Epo gjera qe ndodhin jane. Kohe lufte jemi dhe do kete ndonje plumb qorr LOL LOL LOL
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: dreamm ne 23-10-2007, 22:58:13
ehh...faktikisht..d o kisha dashur te me perqafonte dikush...por jo nga forumi... :-[ LOL LOL
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 24-10-2007, 11:44:57
Ty.....qe shkrin ne goje si karamele....qe ke nje buzeqeshje te embel....qe me ngre moralin sa here e kam poshte


ama dhe ty ermira ste le pas moj jo....:)

desha elegancen,dreamm,Sterion qe e kam si pike te dobet (kam frike se kam rene ne dashuri me veten time ahahahah )


desha ....Charlien,Ukun (edhe pse se merr malli per mua :)
Smiley,Lizen (ku a kjo ),lefto
karatistin ,Sorellina..ehehe jeni shume shume per tu perqafu Sweet Korcarken qe ka humb...ikaaaaaaaa te ha buke pas pak
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: mishel ne 24-10-2007, 11:55:31
kush ishte ajo ty mi? ahh tyryryry LOL LOL LOL
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 24-10-2007, 11:56:39
ti mi ti ahh tururu tururu
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SteriOtipi B ne 24-10-2007, 12:01:27
Toororororor sa fare qe jeni te dyja. LOL LOL
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 24-10-2007, 12:02:23
dp behesh dhe ti sa fare me grupin LOL

behemi tre LOL
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SteriOtipi B ne 24-10-2007, 12:11:15
Kur behen tre eshte me bukur apo jo.? ;)
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 24-10-2007, 12:14:49
po he imagjinoje pakLOL LOL
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SteriOtipi B ne 24-10-2007, 12:17:34
eshte shume tunduese. :P

Me ndihmon pak edhe ti ne imagjinate ?? :P ;)
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 24-10-2007, 12:18:42
po ja do fillosh te hysh ne boten e budallalliqeve tona LOL


Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: sugarja8 ne 24-10-2007, 12:20:20
une kam njeren ketu qe e perqafoj sa here dua...te forumit... ;)ehhhh e kam kete privilegj...
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 24-10-2007, 15:01:04
ou....kush qenka kjo moj sugare :)
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: mishel ne 24-10-2007, 15:11:20
Na moj ti fol per vehte! une sbej budallalleqe se i kam te ndaluara me kod shpie! juve beni cte doni. trute ju dalshin! LOL LOL LOL
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 24-10-2007, 15:16:08
moj ike ti....vri mendjen pse spo me con me emaile mire se per vete fola :)
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: sugarja8 ne 24-10-2007, 15:59:46
ou....kush qenka kjo moj sugare :)

  dreamm esht capkene e vogel (ka qene nji kenge)
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 24-10-2007, 16:07:33
tashi dreamm apo Capkenja....se se mora vesh :)
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: mishel ne 24-10-2007, 19:53:01
O Capi ftillohu. dreamm eshte pergjigja e pyetjes tende. kapish zogu.  LOL LOL LOL
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: sugarja8 ne 24-10-2007, 23:13:27
Bravo Mishel...ajo eshte pergjigja..ulu 10... LOL LOL

Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 24-10-2007, 23:50:25
E perqafoj kete siper dhe nje posht qe vjen kush do qe te jete ai vetem Willi mos te jete LOL :D
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 24-10-2007, 23:58:34


Nooo, it's me!! :P:perqafimTitulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 25-10-2007, 00:00:51
Ehhh mire praa :D medova se mos te vij ndonje i pa deshiruar :D  :perqafim
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 30-10-2007, 15:35:28
Te gjitha zockaaaaaaaaaaaaaaa aaat. :D :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*..........I love you all. :D
Titulli: Re: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: stalion ne 01-11-2007, 11:22:08
Lefto zogjkat akoma si kishte nxjerr pula i duhen edhe 3-4 dite qe ti plotesoj ditet. :D Une po perqafoj bukuroshet e forumit se kto paskan njel per mua. :P :)
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: sugarja8 ne 05-11-2007, 19:43:31
Do doja ta perqafoje mbesen time te vockel 8 muajshe Fiona..qe se kam pare akoma  :S :(
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: sugarja8 ne 05-11-2007, 20:00:32
e di qe sesht ne forum..lol...nga forumi do perqafoj neser dreamm
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 05-11-2007, 20:23:24
Mishelin :D :D hihihihihi :D :D :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Buzeqeshja ne 05-11-2007, 23:51:52
Parisin tim, pasi do m'i jepte leket
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: mishel ne 06-11-2007, 00:01:47
Qyqa crystalo maju shpirto hahahaha. do perqafoja te gjithe antaret e vjeter te forumit. edhe disa te rinj!
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Bekimi ne 06-11-2007, 04:21:48
Po une ne cilin grup bej pjese, Misheli????? :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: mishel ne 06-11-2007, 10:06:34
normal te grupi i vjeter mo. te ai Tik tik me dritat fik. LOL LOL LOL
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Buzeqeshja ne 06-11-2007, 12:36:49
ha ha ha

gabova temen!!!!
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 06-11-2007, 13:31:26
Askend :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: dreamm ne 06-11-2007, 15:21:58
 do kisha dashur te perqafoja te gjithe anetaret e forumit...

me keni munguar... :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Elegance ne 07-11-2007, 06:05:11
Ne keto momente:

Syrgjynin,
Emiren,
Oltin,
Notorious-in,
Erlehten,
Charm,
Capkenen,
Kristalin,
Lepurushen,
Lefterin,
SmiLey-n,
Mishelin - keta te gjithe do desha te perqafoja. Ja nje grusht me perq perq perq perq per te gjithe!!
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 07-11-2007, 11:16:17
thanks elegance...une te miat ti cova dje ne emailEdhe une kam ca perqafime..per njerin per njeren..per nje tjeter andej kendej LOL
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: mishel ne 07-11-2007, 13:08:51
sa shume paske ne liste mi! hahahaha
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 07-11-2007, 13:15:18
e kam shtuar kohet e fundit :)

tashi ti ishe ajo njera...sa per info :)
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: mishel ne 07-11-2007, 13:20:57
Jo mi jo! thashe se me kishe heq mu me fut nai te ri! puc
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 07-11-2007, 13:26:30
me hyre ti ne zemer...zor se del me :)
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 07-11-2007, 17:20:37
 :( :S  Mua me perqafon andej ti eh??? Ketu jo?! :P
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: U.J.K.U ne 07-11-2007, 17:25:10
Paska shumë dashuri ketu në forum çudi si me paska shpetuar :S
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 07-11-2007, 17:26:55
ja nje info e re Uku :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Elegance ne 09-11-2007, 06:53:12
thanks elegance...unë te miat ti çova dje ne emailEdhe unë kam ca perqafime..për njerin për njërën..për një tjetër andej kendej LOL

O Zemer, thank you as well. Po si shpjegohet qe s'me ka ardhur asnje E-Mail nga ty, mua?! A ne ka perfunduar ne Junk Mail! S'e di.  hmmmmm: I need to check.  hmmmmm: Do te kontrolloj e te te kthej pergjigje. Nderkohe te perqafoj perq shuuuuuuuuuuuuuuuuu ume se me ka marre malli. Muuuuuuuuuuuuaaaaaa aaaaaaaazzzzzzzzzzz zzzzzzzzzzzzzz :-* gjithashtu kinge e logel!
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: * ~ Xha Milo ~ * ne 09-11-2007, 20:59:53
Xhaxhai ka qef te perqafoj njehere kete Dream-ken. Se di po me ngjan me nje fshatarke qe xhaxhai e kishte fiksim, ne kohen e luftes.

Dreame  :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: dreamm ne 09-11-2007, 21:08:40
Xhaxhai ka qejf te perqafoj njëherë këtë Dream-ken. Se di po me ngjan me një fshatarke qe xhaxhai e kishte fiksim, ne kohën e luftës.

Dreame  :perqafim

 :perqafim back.... ;)
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 09-11-2007, 21:52:29
Xha milon :D  :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: * ~ Xha Milo ~ * ne 10-11-2007, 13:55:24
Xha milon :D  :perqafim

A te vdes plaku per ty moj, qe mi hap ato duart, tutje moj ik laj duart :)

Plaku do ta perqafoj njehere kete lepurushen po fort fare, prit njehe te heq, kapoten, pallton dhe bluzen e leshit.
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 10-11-2007, 18:00:39
A te vdes plaku për ty moj, qe mi hap ato duart, tutje moj ik laj duart.

Plaku do ta perqafoj njëherë këtë lepurushen po fort fare, prit njehe te heq, kapoten, pallton dhe bluzen e leshit.
LOL  te lara i kam duart o xha milo,nuk i le dot te palara se me shan mami  :D :P
Bluzen e leshit mos e hiq se ta ka qendisur plaka me shtiza me duart e veta qe mos ftohesh :D  :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 10-11-2007, 19:33:23
Kete siper se ka kohe qe nuk e kam pare kendej  :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: stalion ne 13-11-2007, 17:36:22
capkenen  :perqafim :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Mbret.... ne 13-11-2007, 17:39:44
te dashuren
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 13-11-2007, 17:41:12
edhe une ty Stalono..qenka rrit bebi marshalla

he e ndave mendjen do dalesh te me presesh ne Rinas :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Mbret.... ne 13-11-2007, 17:50:10
kete lart
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 13-11-2007, 17:52:07
flm flm----goxha dukesh ne foto :)
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Elegance ne 13-11-2007, 18:40:40
Tani kisha deshire te perqafoja Syrgjynin, Mishelin, Capkenen, Kristalin, Emiren & Lepurushen Korcare.  :perqafim :perqafim :perqafim  Nje :puth ne faqe per Ibraimin, gjithashtu. :)
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: mishel ne 13-11-2007, 18:42:52
Edhe une ty. apo sme ke vene cift me capin!
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 14-11-2007, 18:31:22
Ate qe me del e para perpara... :-* :-* :-*
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SteriOtipi B ne 15-11-2007, 14:39:32
Gjithe gocat qe jane te bukura ketu ne forum. :P
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: dreamm ne 16-11-2007, 15:11:22
Gjithë gocat qe janë te bukura këtu në forum. :P


..pak dashke... :P :P :P


Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SteriOtipi B ne 16-11-2007, 15:22:26
Pse ka me? :P :P :P
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 16-11-2007, 15:59:25
po ne te pa bukurat kush do na perqafoj LOL
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SteriOtipi B ne 16-11-2007, 16:03:53
Edhe per me te shemtuaren ka ndonje shemtaraq ne ndonje cep te botes qe do ta doje dhe ta perqafoje paksa. LOL LOL LOL
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: dreamm ne 16-11-2007, 16:05:56
Edhe për me te shemtuaren ka ndonjë shemtaraq ne ndonjë cep te botës qe do ta doje dhe ta perqafoje paksa. LOL LOL LOL


..up  for it??? :P :P
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 16-11-2007, 16:08:31
Amin.....kur do vij ai re...se vdiqa une ketu ahahha
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: U.J.K.U ne 16-11-2007, 16:53:28
Mos vdis ti mij dreq se i duhesh akoma forumit :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 16-11-2007, 17:01:35
po lere Ujk ce pyet...po kullon forumi per mua :)
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: U.J.K.U ne 16-11-2007, 17:04:07
Se shef ti sa here futesh "qull" behet i gjithe forumi  LOL
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 16-11-2007, 17:05:38
mendova te kunderten LOL LOL
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Mbret.... ne 16-11-2007, 19:40:52
Capkenen...!!!!
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: mishel ne 16-11-2007, 19:44:13
askend! ose me mire vehten.
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: dreamm ne 16-11-2007, 19:49:39
..ehh.. te me kish perqafuar dikush..sa mire do kish qene...
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Mbret.... ne 16-11-2007, 20:00:02
oooo loqkamane te perqafoj une shummmm qummm qummm
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: erlehta ne 17-11-2007, 18:25:31
Dreammmmmmmmmm   :perqafim
mishelin  :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: dreamm ne 17-11-2007, 18:56:22
ooooo flm ju te dy siper.....


.... :perqafim..per te dy.... :)
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Mbret.... ne 17-11-2007, 20:03:00
ketë siper.
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 21-11-2007, 14:21:18
njerin LOL
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: stalion ne 21-11-2007, 14:26:25
 :-[ :-[

 LOL
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 21-11-2007, 14:32:42
njeren tani....
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 10-12-2007, 19:04:20
Ooooooooooo ne keto momente e puth une:

Sweetness
Lisa
Kinge
Smiley
Prishtinasja
Anonimus
Amela
Shtriga
Alda
Rrushja
Belinaa
Ena
Fantazia
Milanistja
kengaime
hatixhe
zemraime
Hersianna
borebardha
Bleta Puntore
Unknown_girl
Boutilicious
Lepurushen
Capkenja
Capkenja_Korcare
NjonaShumeSexy
Elektra
anna
Xcape-girl
Perla
valdoente
Kathy
Brunen
mishel
Leni
LOLa!!
CrYsTaL TeaRs
Ciken e  maleve
Elegancen
Dream
 :-* :-* :-*

Dhe te gjitha me radhe pa dallim  fare. :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 10-12-2007, 19:06:37
Ta dine te gjithe that I'm first. :P :perqafim :perqafim :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 10-12-2007, 19:07:47
Patjeter qe te kam te paren. :D

Po kujdes po te pa Lisa te nxer prej listes. :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 10-12-2007, 19:09:29
S'ka gje, te mbaj rradhen ajo. :D LOL  :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 10-12-2007, 19:10:51
Keto qe i permenda jane ne fillim te radhes,se radhen e kena te gjate te gjateeeeeeee.... :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 10-12-2007, 19:12:59
S'ka gje le te jete e gjate rradha; rendesi ka qe une jam e para. :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 10-12-2007, 20:11:16
O Lefto mos mi prek kah prona ime se te vraj si qenin :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: erlehta ne 10-12-2007, 21:06:42
O charli do ftohesh o te marte e mira.... :D

Po bie debore ore  :D :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Oqeani ne 10-12-2007, 21:29:34
Flusken e debores  se shum e bukur   :D :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: LIPJANALI ne 10-12-2007, 21:45:09
more tem e mir po jam i ri edhe nuk po i njoh ktu por kish ber kind te gjins  se but nese mi pranojn perqafimet
rrespekt per te gjith jam iri ne ket forum veq me duket se shum i mir ish
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: erlehta ne 10-12-2007, 22:12:44
Ja kete siper..meqenese eshte i ri  :D   :perqafim :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: dreamm ne 10-12-2007, 23:00:58
..edhe une  ...kete siper..me gjitheeeeeeee zemer.. :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lisa ne 10-12-2007, 23:29:34
 Crystal
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 11-12-2007, 01:14:12
O charli do ftohesh o te martë e mira.... :D

Po bie debore ore  :D :D

Mos ke dert ti se jam mesuar une keshtu per festa :Dp.S. hajt mos se po te jap nje perqafim ty  :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Blue sky ne 11-12-2007, 05:28:45
Si burre i vjeter qe jam them se asnjera nga gocat nuk ma vare fare, "with my dreamm"
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Bekimi ne 11-12-2007, 05:36:29
Mos u deshpero aq shpejt ti mo...Se tani ne "trend" eshte qe gocat te shkojne me te moshuar....keshtu qe hapi krahet ti se vijne vete keto te te perqafojne. :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: albnertili ne 11-12-2007, 14:36:32
ti fus keti siper un nje her se u be kohe (perqafim re perqafim ):D :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: LIPJANALI ne 21-12-2007, 15:30:08
faleminderit erlehta
edhe uen te perqafoj shum :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 22-12-2007, 15:01:46
Gjitha gocat pa dallim permase. :D

 :-* :-* :-* :X
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: dreamm ne 27-12-2007, 14:36:47
..capkenen..me gjitheeeeeee zemer..
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Blue sky ne 27-12-2007, 14:47:39
Kete siper me gjith zemer :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 27-12-2007, 21:03:19
Te gjithe qe jan online; me gjithe zemer. :D :P
:perqafimTitulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SteriOtipi B ne 27-12-2007, 21:05:12
kete sheqerken :P
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 27-12-2007, 21:07:47
 :-[:perqafim :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SteriOtipi B ne 27-12-2007, 21:08:22
te gjithe ata qe me duan e s'me duan :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Vlonjatka ne 27-12-2007, 21:26:04
gjithe anetaret me shpirt te mire te forumit
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SteriOtipi B ne 27-12-2007, 21:27:11
kete qe ka marre buze borxh jo njehere :P
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: erlehta ne 27-12-2007, 21:35:45
Sorelinen dhe i kerkoj falje publike qe e kam nxehur :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SteriOtipi B ne 27-12-2007, 21:38:02
Falja pa dhurate  e pa je dreke te mire nuk merret parasysh keshtuqe riformuloje faljen dhe ofro dicka konkrete. :P
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: erlehta ne 27-12-2007, 21:59:59
Rri Sterio mos me hap pune :DMishelin dua te perqafoj ...me ka marre malli te shkembej dy llafe ball per ball  :D

 :perqafim :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: mishel ne 27-12-2007, 22:04:04
do i llafosim moj dhe kete rradhe pa pranine e gazetareve hahaha. vetem une e ti dhe misheli! hahaha
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: erlehta ne 27-12-2007, 22:05:21
obobo Mishelin lerja vjerres LOL
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lisa ne 27-12-2007, 22:05:59
Po me ju dhene nje perqafim te gjithve a e ndani vete ju mesiper se u bote shume do me lodhni nga krahet nje nga nje :D :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: erlehta ne 27-12-2007, 22:08:17
Lisa ashtu beje :D

 :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lisa ne 27-12-2007, 22:16:52
 :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: mishel ne 27-12-2007, 22:53:44
Jo mi goce pa mishkon dashke? po pse ai eshte i urte toidhjo si e ema hahahahaha! do e marr moj me vete se loz ai! hahaha
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Vlonjatka ne 27-12-2007, 23:12:08
këtë qe ka marrë buzë borxh jo njëherë :P

une buze borxh?jo zemra i kam 100% te miat ta siguroj,eja shifi
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 27-12-2007, 23:20:52
Kete siper edhe nje goce qe do te vjen posht meje :D  :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Vlonjatka ne 27-12-2007, 23:25:08
ja une prape jam.edhe une te perqafoj
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 27-12-2007, 23:27:23
Sa fatlume qe je ti mi :D i morre dy perqafime ...lere edhe ndonje goce tjeter te merr ndonje perqafim :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Vlonjatka ne 27-12-2007, 23:28:29
une po le po spo vjen njeri keshtu qe perqafimet shkojne per mua
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 27-12-2007, 23:30:05
Mire mire merri te gjitha ...:D do tjera ?
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Vlonjatka ne 27-12-2007, 23:32:14
ja dhe nje perqafim tjeter,po ti do nje nga une?
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 27-12-2007, 23:37:57
Ben :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Vlonjatka ne 27-12-2007, 23:41:47
Se mora vesh cfare the
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 27-12-2007, 23:42:49
Thash dakord ben te me japesh nje perqafim praa :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Vlonjatka ne 27-12-2007, 23:48:55
ok ja po ta jap..........perqaf imin
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 27-12-2007, 23:49:53
Ok ja edhe une ty nje te jap prap :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Vlonjatka ne 28-12-2007, 11:39:04
perseri kete lart perqafoj
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: * ~ Xha Milo ~ * ne 28-12-2007, 17:59:42
Mbesken time se me ka mare malli shume, edhe motren e saj, mbesken time te vogel :D ;), pastaj mbas ketyre te dyjave, te gjithaaaaa
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: erlehta ne 28-12-2007, 19:04:25
Ty te ngordhshin fshatarkat me puthje ,,,,jarebi  LOL
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: çika e maleve ne 28-12-2007, 19:21:14
Xha Milon qefliun... :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SteriOtipi B ne 28-12-2007, 19:28:58
kete sybukuren jo njehere... :P
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Vlonjatka ne 28-12-2007, 19:47:25
asnje se kam merak mos u ngjis gripin
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SteriOtipi B ne 28-12-2007, 19:49:09
kete e kam qejf ta perqafoj pak tek buza. :P :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 28-12-2007, 21:32:57
Kete soreline dua ta perqafoj dhe ta puth iher :D sdi pse vetem me erdhi kshtu  :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Vlonjatka ne 28-12-2007, 22:13:49
asnjë nga forumi,tani dua te perqafoj fortë vetëm zemren time
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: * ~ Xha Milo ~ * ne 28-12-2007, 23:00:49
Xha Milon qefliun... :perqafim


Uoooooooooo doli nje fshatarke te me puth mua. Hajde te te puth dhe une ty fort njeher, Mbeskeeeee moooooooj mbeskeeeee, mbeskeee te thashe, hajde moj shpejt ketu se me puthen moj, qy qy qy :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SteriOtipi B ne 29-12-2007, 00:09:05
ata qe me duan dhe qe si dua :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: eurogina ne 29-12-2007, 14:25:53
ket stereoptipin
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lisa ne 29-12-2007, 15:10:05
Mishelin ....jo ty mi ate te voglin se ka pas koncert ...lisa i jep dhe nje bllok me cokollata :)
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: mishel ne 29-12-2007, 15:19:03
leje se mezi e zuri gjumi. me kenge ne goje hahahahaha perqafim per lisen dhe smileyn!
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lisa ne 29-12-2007, 15:27:00
I vure te dy ne gjume :D edhe te madhin edhe te voglin :D

hahahh po qesh me veten se mu kujtua nje shoqja ime qe thote ...po iki te ve Burrin ne gjume LOL LOL
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: chekevara ne 29-12-2007, 15:30:01
Lisa, ke shume shoqe te tilla ti?...si i thon asaj fjales: me thuaj ç'fare shoqesh ke, te te them si je :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: mishel ne 29-12-2007, 15:46:40
Jo mi jo ate te madhin e vej ne gjume ne darke une hahahahahaha ai eshte pa pretendime cti japesh nuk thote jooo hahaha
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Oqeani ne 29-12-2007, 17:09:08
hade mor nje peqafim i madh per te gjiht zeristat,, :perqafim..
posaqerisht  ata qe postojen ne kete teme..(me qe tjeret skan se si e lexojne )  :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: sorelina ne 30-12-2007, 14:41:11
Këtë soreline dua ta perqafoj dhe ta puth iher :D s'e di pse vetëm më erdhi kshtu  :perqafim

OOOOOOooooo dhe una te perqafoj  :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: dreamm ne 31-12-2007, 10:38:53
.. nje perqafim te ngrohte urimi per gjitheeee anetaret e forumit.. :perqafim :perqafim :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Elegance ne 31-12-2007, 20:41:57
.......Shpirtin tim sepse me mungon, nuk e kam para syve. GEZUAR VITIN E RI SHPIRT!! TE DUA SHUUUUUUUUUUUUUUME!!

Gjithmone Princesha Jote *A*.  :perqafim :-*
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 31-12-2007, 20:49:42
Te gjitha gocat pa dallim. :D..Jo per gje po ende  numererohem  beqar. :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Elegance ne 31-12-2007, 20:50:46
Të gjitha gocat pa dallim. :D..Jo për gjë po ende  numererohem  beqar. :D

Ta kthej perqafimin dyfish zemer, Nje e merr se te kam xhan dhe meqe jam vajze dhe te dytin e merr me rastin e Vitit te Ri 2008!! GEZUARRRR LEFTERRR! Te kisha munguar ndonje cike apo hic?! :P

 :perqafim :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 31-12-2007, 20:52:10
Ohuuuuuuuuuuu edhe cfare me pyet se,patjeter se me kishe munguar,dhe jo vetem mua po gjithe forumit. ;)
 :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Elegance ne 31-12-2007, 21:14:46
Nje Grusht Perqafimesh per te Gjithe dhe njehere TE GJITHEVE U UROJ GEZUAAAAAAARRRRRRR NE SHTEPITE TUAJA!! Ika per sot une, do te flasim serish se bashku ne Vitin e Ri 2008!!

Nje Grusht Perqafimesh pra.  :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim


Gjithe te Mirat U Uron Elegantja.
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Cami ne 31-12-2007, 23:53:29
e kisha perqafuar kete sipri se e dua shum eshte e dashur
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 01-01-2008, 12:39:47
Iu jap nga nje puthje te gjitha gocave per vitin e ri :D  :-*
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 22-01-2008, 10:29:26
Mishelin    :perqafim per ti thene qe me vjen inat qe skam kohe te lire si me pare..dhe qe jeta po na ve para :)

Mqs mu dha rasti pershendes dhe familjen time  :engjell: :engjell: LOL
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: mishel ne 22-01-2008, 10:33:12
edhe une te perqafoj capi...mos e vrit mendjen!
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-01-2008, 13:05:00
Nje perqafim per ata qe me duan dhe nje te share per ata qe s'me duan. :P :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 22-01-2008, 13:05:59
mu be vone mua LOL
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-01-2008, 13:07:42
 hmmmmm: ti ku futesh njehere se s'poe marr vesh :P ?

Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 22-01-2008, 13:08:38
me fal qe pyes po mua po me pyet LOL
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-01-2008, 13:09:29
Sepse mu duk sikur te dogji nen kesule. :P
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 22-01-2008, 13:10:03
po pra...se e ke shprehur hapur qe sme do LOL
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-01-2008, 13:16:32
Pse e ke kete mendin negativ ne koke :P per koken e komshijes qe te dua. LOL LOL
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 22-01-2008, 13:17:27
ma ngece cajin ne fyt...me keto qe me the LOL
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-01-2008, 13:20:31
nuk bie rrufea te ty jo. LOL LOL
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: dreamm ne 22-01-2008, 13:21:56
..keta 2 siper..dhe mishelin..se i japin gjalleri forumit cdo dite e me shume.. :) :) :)
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-01-2008, 13:23:14
Edhe ti embelsira e forumit je  :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 22-01-2008, 13:24:30
pse o tipi mos kam instaluar gje kunda prijtes une LOL

Ciao dreamm..flm per perqafimet LOL

Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-01-2008, 13:26:15
Ti ke mikrocipin ne vend ters Capi. :D :P
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 22-01-2008, 14:12:04
ca a kjo..ma perkthe LOL
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: mishel ne 22-01-2008, 14:14:42
dhe une juve por dike me shume,
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Triology ne 22-01-2008, 18:00:06
euroginen
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 22-01-2008, 18:57:18
Edhe une se me ka marr malli per te  :perqafim po ashtu edhe zockat tjera kuptohet kjoo :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: * ~ Xha Milo ~ * ne 22-01-2008, 19:42:59
Asnjeri sdua te perqafoj.
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 22-01-2008, 19:48:23
Ca ke kshtu ti ...te ka tradhetu plaka apo cfare :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 22-01-2008, 22:33:01
Xha Milon..meqe s'dashka ai, po e kap un me zor  :P
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: * ~ Xha Milo ~ * ne 22-01-2008, 23:19:09
Ca ke kshtu ti ...te ka tradhetu plaka apo çfarë :D

Te me tradhetonte ku ta gjeja se do rinohej :), po jemi ndare.
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: * ~ Xha Milo ~ * ne 22-01-2008, 23:19:52
Xha Milon..meqë s'dashka ai, po e kap un me zor  :P

Ti çoku ta prish mendjen, po prape asnje sdua te perqafoj.
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: dreamm ne 25-01-2008, 23:04:20
grens dhe belina... :perqafim :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: erlehta ne 27-01-2008, 05:53:45
Ti çoku ta prish mendjen, po prapë asnjë sdua te perqafoj.
Kush ta ka keputur humorin ty mor gjysho,nuk te jane shitur specat apo kastravecat LOL LOL
Hajde te mbeska jote ti,se te kom si shpirt  :perqafim :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: capkenia korcare ne 27-01-2008, 13:18:30
une po ju perqafoj te gjitheve
:perqafim  :perqafim  :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Cami ne 27-01-2008, 13:28:41
une e perqafoj kete engjellushen qe eshte sipri
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: capkenia korcare ne 27-01-2008, 13:32:11
edhe une te perqafoj ty  :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SteriOtipi B ne 27-01-2008, 13:33:27
Nqs se je vertet korcarke nje perqafim ty patriotke :perqafim :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: capkenia korcare ne 27-01-2008, 13:36:01
nje perqafim per kete korcarin siper  :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Triology ne 28-01-2008, 12:50:24
ate
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 28-01-2008, 12:55:23
ke LOL
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Triology ne 28-01-2008, 13:05:21
ty po kam frik se bie mrena me krahet e mia :)
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 28-01-2008, 13:09:36
Ou...plasi ketej dashurickat LOL
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Triology ne 28-01-2008, 13:11:22
vlen ajo oferta akoma qe kishe per seks elbasani se jam ber elbasanas :)
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 28-01-2008, 13:12:20
Vlen po me kusht te vish ketu ku jam lOL LOL
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Triology ne 28-01-2008, 13:15:58
erdha behu gati :)
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 28-01-2008, 13:20:57
Ehu...do dy ore me avjon plus 3 ore me tren LOL

Per pese ore..do e kem gjetur ndonje tjeter une LOL
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Triology ne 28-01-2008, 13:45:31
cke moj ti se e gjejm menyren ne :)
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 30-01-2008, 00:16:04
AngelDeviled... :perqafim :-*
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: mishel ne 30-01-2008, 10:19:08
ate qe do kishte deshire te me perqafonte...
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: PENISI ne 30-01-2008, 12:51:31
MISHELIN :) :) :perqafim :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 30-01-2008, 12:52:52
Se kush eshte nje trap qe hyn me 100 Nick name....nje me loqegjati nje me penisi...nje me ADMIN...paska qene trap fare
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: dreamm ne 30-01-2008, 13:28:14
Grupin..... e perditshem.. :) :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: LIPJANALI ne 30-01-2008, 16:37:17
DIKAN QE NUK ESHTE PERQAF MOTI EDHE E KA MARR MALLI
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: capkenia korcare ne 30-01-2008, 19:59:55
te gjithe ata qe jane ne linje tani  :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SteriOtipi B ne 30-01-2008, 20:04:15
te gjitha korcarkat e forumit. :perqafim :perqafim :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 31-01-2008, 13:44:22
ate LOL
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Triology ne 31-01-2008, 13:53:53
NJEREN
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: mishel ne 01-02-2008, 00:38:08
capin! qe me vjen ta zgjoj tani nga gjumi apo ta le se gjynah! kushedi cendrra po sheh!
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Triology ne 01-02-2008, 17:53:09
euroginen :(
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: eurogina ne 07-02-2008, 16:58:24
euroginen :(


awwwww thankyou

ele un tyja
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Triology ne 07-02-2008, 18:36:43
zemren siperrrrrrrrrrrrrrr rrrrrrrrrrrrrrrrrrr muahhhhhhhhhh
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: chapi ne 14-02-2008, 17:32:27
 :-[o kuklla po ty as qe e diskutoj ciao lepurushja chapiiiiiiii :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 14-02-2008, 19:42:02
I puth une te gjitha zockat pa dallim permase e ngjyre. :D


 :-* :-* :-*
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: erlehta ne 14-02-2008, 20:24:22
Plakun, Lefton dhe dream.. :perqafim :perqafim :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: dreamm ne 14-02-2008, 20:26:34
Plakun, Lefton dhe dream.. :perqafim :perqafim :perqafim

edhe ty bashke me keta dy te tjeret.. :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SmiLey ne 14-02-2008, 20:48:04
I puth unë të gjitha zockat pa dallim permase e ngjyrë. :D

 :-*

dhe une ty :-* :puth  :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: çika e maleve ne 14-02-2008, 21:47:01
erlehten qe t´ia jap kete grip qe e kame :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: erlehta ne 14-02-2008, 22:01:22
Ik moj  :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: capkenia korcare ne 14-02-2008, 22:04:52
te gjithe qe jeni on-line :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: erlehta ne 14-02-2008, 22:06:45
Kete capkenen korcarke se si llokum eshte  :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: capkenia korcare ne 14-02-2008, 22:12:21
edhe une ty :perqafoj
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: notorious ne 14-02-2008, 22:13:02

korçare... shkon shpesh për pushime në Itali ti...?

pyes se m'pëlqen t'shkoj dhe un...Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: capkenia korcare ne 14-02-2008, 22:18:43
po shkoj, ne fakt para nje muaji isha. Do veme ndonjehere te dy? :P LOL
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: notorious ne 14-02-2008, 22:22:42

si të duket Italia... ç'ne që shkon shpesh aty...?

ide jo e keqe ajo që the...
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: capkenia korcare ne 14-02-2008, 22:27:15
italia mire me duket, kam dike aty prandaj shkoj
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: notorious ne 14-02-2008, 22:31:22

ajo dikë që ke... për mendimin tim t'ka gjet 1 djalë t'kalosh jetën

ja pse shkon shpesh... apo ja futa kot...?
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 14-02-2008, 22:32:34
mishelin,erlehten,dreamm
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: capkenia korcare ne 14-02-2008, 22:37:18
ajo dikë që ke... për mendimin tim t'ka gjet 1 djalë t'kalosh jetën

ja pse shkon shpesh... apo ja futa kot...?

kot ja fute,nuk kam te dashur andej jo,vete sa per qejf.
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: notorious ne 14-02-2008, 22:44:05

stë thash që ke të dashur atje... por thjeshtë që halla apo tezja do ken piketuar ndonjë djalë puntorë (muratorë) për mbesën

rezik në verë kur t'shkosh do ta prezantojnë...

me ç'meresh në jetë ti...?
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: capkenia korcare ne 15-02-2008, 17:12:26
LOL po c'ne halla apo tezja LOL LOL
murator eee LOL LOL
une jam ne shkolle
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Triology ne 15-02-2008, 17:51:00
njeren anonime
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 15-02-2008, 19:17:23
edhe ty bashke me këta dy te tjerët.. :perqafim

Kete nje  :perqafim perqefi.
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 15-02-2008, 19:20:12
dhe unë ty :-*


Oooooooo...Welcome back Sweetie. ;)
Mire se na gjete lagjen prape. :D

  hajt_ktu:.............. :-*
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: mishel ne 16-02-2008, 12:43:25
lepurushin tim te vogel...mezi po pres te shkoj ta puc e perqafoj... :perqafim :perqafim :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: dreamm ne 18-02-2008, 09:41:35
sot eshte dite e vecante per te gjithe shqiptaret..

nje perqafim per absolutisht te gjithe.. te gjithe.. :) :) :)
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: mishel ne 18-02-2008, 10:11:43
Nje perqafim vetem per veten time. sot qenkam gdhi me ndjesi egoizmi.  ^o)
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: capkenia korcare ne 18-02-2008, 19:50:43
perqafoj te gjithe ata qe e po e lexojne kete :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: erlehta ne 18-02-2008, 19:52:17
kotelken dhe zanen  :perqafim :perqafim :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: capkenia korcare ne 18-02-2008, 19:56:22
erlehten :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Dalber ne 18-02-2008, 20:06:06
te gjithe pervec djemve :D :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Aida ne 18-02-2008, 20:07:43
Edhe une gjith i perqafoj ne perjashtim te gjinise se kundert... jo per gje por burrin e kam xheloz LOL :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Dalber ne 18-02-2008, 20:10:55
paskam harru un :D

edhe grate e martume i kam te perjashtume LOL LOL
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Aida ne 18-02-2008, 20:12:50
Mire qe ta kujtova une se do te kishe probleme! LOL


 :)
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: capkenia korcare ne 18-02-2008, 20:13:40
te dy keta siper :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 18-02-2008, 23:11:53
meshkujt beqare LOL LOL
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 18-02-2008, 23:19:03
Leftin :P

Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: capkenia korcare ne 19-02-2008, 19:14:51
mistrecin dhe erlahten :perqafi :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Triology ne 19-02-2008, 19:16:17
kete zemren siper nje big hug
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: capkenia korcare ne 19-02-2008, 19:19:32
nje perqafim per kete cunin trendy siper
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Triology ne 19-02-2008, 19:26:07
per ekte zemren siper  dhe nje puthje :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: capkenia korcare ne 19-02-2008, 19:32:05
uauu sa i mire qe je ti :P
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: *ZaNa* ne 29-02-2008, 01:36:26
Aske :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 12-03-2008, 19:54:40
Kush te me del e para perpara. :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SteriOtipi B ne 12-03-2008, 20:23:54
te gjithe ata qe me duan dhe qe si dua. LOL
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: mishel ne 12-03-2008, 23:18:28
te capkenes qe ka humb pa adrese
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: *ZaNa* ne 13-03-2008, 01:09:01
Aske hiç :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: dreamm ne 15-03-2008, 00:07:45
kete treshen simpatike qe momentalisht jane onn

capk.
trouble
zana :)

nje shporte me perqafime
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: *ZaNa* ne 15-03-2008, 00:08:58
Dreamm Danke :D edhe nga une nje perqafim per ty  :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 15-03-2008, 00:17:00
 :-* :-* :-* :-*.....Nuk me mjaftojne perqafimet. :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: *ZaNa* ne 15-03-2008, 00:18:29
Po boksi te mjafton :P
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 15-03-2008, 00:22:06
hahhahahhaha.....Jo
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 16-03-2008, 00:19:41
njeren qe me ka bere merak ..se i cova MP po spo ma kthen
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 16-03-2008, 20:47:30
Edhe une. :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 16-03-2008, 22:53:59
Veten time për ti thënë qe je yll  botë qe se ke idenë sa lek ke ne xhep po ama bileten je gati ta blesh nesër LOL

Je si shpirt...ec te vdeksha mos e ul koken kurrë ..bëj jetë shpirti se një here jetohet LOL ik ne Shqipëri kenaqu andej me fiq LOL
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: mishel ne 17-03-2008, 13:13:37
nje perqafim ekskluziv per erlehten!
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 18-03-2008, 18:15:10
Crystalin, sweetness, elegancen, dhe capkenen.  :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 18-03-2008, 18:36:40
As une. :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Hektori ne 18-03-2008, 21:16:53

   Une Mishel in
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: mishel ne 18-03-2008, 22:33:14
Meqe ke tema shpullave ta dhashe nje dacke, ketu po te jap nje perqafim. pa leke jane ne fund te fundit LOL LOL
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Hektori ne 19-03-2008, 16:26:56

   I pranova te dyjat.
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Kinge ne 20-03-2008, 00:53:44
xhanin  :)
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 20-03-2008, 00:56:28
Cilin? :D


Amoren. :-*
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 20-03-2008, 00:57:40
Hahaha nje e ka xhan ajo o Lefto :D une jam aii


xhaniii edhe une tyyy shummm
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Kinge ne 20-03-2008, 00:57:52
Lefto cilën ?? :Dciao xhani :perqafim :perqafim


Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 20-03-2008, 01:02:39
Nje e kam une. :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 20-03-2008, 01:06:49
Kingen  :-*
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: mishel ne 20-03-2008, 14:37:23
askend
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Triology ne 20-03-2008, 17:08:33
njeren qe me ka harruarr fare mezi te kujton ndonjeehr ..
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: erlehta ne 20-03-2008, 18:03:40
Mishelin se kam kohe pa e perqafuar.. :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Hektori ne 20-03-2008, 22:39:57

   Mishel qenka e lire
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 20-03-2008, 22:43:08
Smiley-n. :-* :-* :-*
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Hektori ne 20-03-2008, 22:49:03

   Naomi Kempbell-in
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 20-03-2008, 23:53:59
veten time..ti fus ca shpulla ik fli :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: mishel ne 20-03-2008, 23:55:08
erlehten, hektorin dhe ne mbyllje kete qe rreh veten!
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 21-03-2008, 00:03:26
o men you break my heart
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: mishel ne 21-03-2008, 00:08:25
me ca ta theu mi?
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 21-03-2008, 00:10:03
I puth un te gjitha keto zocka qe po mi shef syri sonte ne forum. :D


 :-* :-* :-*
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: mishel ne 21-03-2008, 00:15:25
edhe une te perqafoj dhe te fal nje puthje ku te duash ti!
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: dreamm ne 21-03-2008, 00:18:10
keta 2 siper dhe capk.. :perqafim


thnx trouble :)
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 21-03-2008, 00:20:47
Ska gjë hajde prapë Dreamie. :DMishelinke vendin zgjedhe vet se sonte ka happy hour. :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: mishel ne 21-03-2008, 00:31:13
une te dhashe te zgjedhesh hajt vendos
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 21-03-2008, 00:32:36
Ncuk, me vjen turp. :D LOL
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: mishel ne 21-03-2008, 00:38:43
me zhgenjeve! hahahaha
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SmiLey ne 21-03-2008, 13:23:54
grupi shurupin :perqafim e dinë vet ato cilët janë ;)
ju puth te gjithëve :puth dhe ju uroj gezuar festat :party) :lule
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 21-03-2008, 13:44:42
Ooo edhe ne ty te perqafojm shume sidomos une per ata se dii :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: mishel ne 21-03-2008, 14:43:30
ku je mi shoqe! hajt te perfaqoj icike bej a sbej pjese ke grupi ska rendesi
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Hektori ne 21-03-2008, 15:24:03

   Salih Berishen... :( :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: mishel ne 21-03-2008, 15:29:43
kete siper
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Hektori ne 21-03-2008, 19:45:37

  U hargjova me Berishen :P
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: sorelina ne 22-03-2008, 11:42:45
Erlehten :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: dreamm ne 22-03-2008, 12:33:56
   Salih Berishen... :( :D

nga te erdhi kjo ide.. :)

forumistet qe momentalisht nuk kane grip :D :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: mishel ne 22-03-2008, 15:07:51
po ato qe kane thy doren? hahaha hajt nje perqafim per ty
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: dreamm ne 22-03-2008, 17:07:40
po ato qe kanë thy doren? hahaha hajt një perqafim për ty

 :perqafim me zemer
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Oqeani ne 22-03-2008, 18:04:49
Keto te dyja siper :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 22-03-2008, 18:18:51
T'gjithe gjinine e bukur te forumit.  :-* :-* :-*
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Hektori ne 23-03-2008, 19:47:31
nga te erdhi kjo ide.. :)

forumistet qe momentalisht nuk kanë grip :D :D
Paj me ty ska shans, me Berishen po.Hajt edhe ty jo vetem perqafim, por edhe nje ... kosovarce.
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 23-03-2008, 21:31:26
mishelin se me ka marr malli per lepurushen
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: dreamm ne 23-03-2008, 22:31:40
Paj me ty s'ka shans, me Berishen po.Hajt edhe ty jo vetëm perqafim, por edhe një ... kosovarce.

thnx per xhentilesen :D

kete siper.. :)
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 23-03-2008, 23:46:36
ene una tyja..po learning english una now...po ahaha sme kap radari asgje LOL
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SteriOtipi B ne 23-03-2008, 23:49:28
nje ashtu Capit LOL
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 23-03-2008, 23:51:19
cfare...se ashtuja ka kuptime


me ka marr malli per ty moster e keqe :) .............jo per ty re jo...per veten time me ka marr malli kur beja gallate kudo e se cajakoken shume..tani duhet te sillem si e madhe........e urrej fjalen e madhe :(
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: mishel ne 24-03-2008, 01:01:17
peshe te rende ke marre mbi shpatulla capi. jeto diten dhe jo ato qe ikin! nje perqafim nga une te tereve ne kete faqe!
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Bekimi ne 24-03-2008, 01:06:55
Ju falemners. :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: mishel ne 24-03-2008, 01:16:39
me ner qofsh hahaha
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 24-03-2008, 01:25:48
peshe te rëndë ke marrë mbi shpatulla capi. jeto ditën dhe jo ato qe ikin! një perqafim nga unë te tereve ne këtë faqe!
E ka fajin mosha.....mosha.... u plaka moj... u plaka LOL
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: mishel ne 24-03-2008, 01:31:33
plakja nuk matet me vite, por me shpirt! e nese u plake ti une duhet me pronotu venin dmth? hahahahaha
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Oqeani ne 24-03-2008, 01:34:22
Hajde mar Mishelin edhe Capin :)
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 24-03-2008, 01:35:21
plakja nuk matet me vite, por me shpirt! e nëse u plake ti unë duhet me pronotu venin d.m.th.? hahahahaha
me shpirt une jam per cerdhe LOL

flm Oqean nje big :) perqafim per ty
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Oqeani ne 24-03-2008, 01:38:05
Flm Capi edhe nje huge :) per ty
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Justice ne 24-03-2008, 10:23:55
te gjith...me ca perjashtime te vogla......all you are cool
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: mishel ne 24-03-2008, 11:14:11
ket  dolcen nje perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SmiLey ne 24-03-2008, 11:34:41
Ooo edhe ne ty te perqafojm shumë sidomos unë për ata se dii :D

:perqafim :puth  perq sybukur))
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SmiLey ne 24-03-2008, 11:36:39
ku je mi shoqe! hajt te perfaqoj icike bëj a sbej pjesë ke grupi s'ka rëndësi

pse bo gjoja sikur s'kupto ti mi :P
muaaaaahhh :-* :-* :-* ankohu tashi po deshe :hehe))
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: mishel ne 24-03-2008, 12:10:27
boj si interesante mi kot kjo ! nga ke qene, ca ke bo mire! hajt puc i cike dhe behu ma e gjalle
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Justice ne 24-03-2008, 15:43:38
MISHEL..nje perqafim dolce per te
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 24-03-2008, 16:41:14
Smiley-s dhe ksaj Dolce-s   :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Justice ne 24-03-2008, 17:06:50
MISHEL dhe CHARLIN
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: mishel ne 25-03-2008, 00:01:44
nje perqafim dhe per ty dolce
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 25-03-2008, 15:55:56
Jam duke pare per bilete treni...cjam budallallepsur fare me kete ikje ne atdhe :)
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: eurogina ne 25-03-2008, 15:57:28
for my 2 sweethearts  shqiptarmistrec & Progres
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: chekevara ne 25-03-2008, 15:58:11
po ç'ne treni per ne atdhe moj capi? :D

meqe ra fjala...po ta fus nje te perqafume... :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: eurogina ne 25-03-2008, 15:59:41
njërën qe më ka harruarr fare mezi te kujton ndonjeehr ..

e mir mir fol kshu ti,i poshter
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 25-03-2008, 16:04:24
po ç'ne treni për ne atdhe moj capi? :D

meqë ra fjala...po ta fus një te perqafume... :perqafim
deri ne Münih lali....se pastaj do i hipin asaj gjeje me kater rrota (apo ka 6 rrota se di bohhh LOL )
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: chekevara ne 25-03-2008, 16:13:58
deri ne Münih lali....se pastaj do i hipin asaj gjeje me katër rrota (apo ka 6 rrota se di bohhh LOL )
S'ka gje capi, nje rrote me pak nje rrote me shume...su prish bota :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 25-03-2008, 16:19:36
Na duhen rrotat...se skemi si ulemi LOL LOL  mor jahu..si se di une sa kembe ka pula ahaha e dija pulen deri ne klase te 8 me nje kembe..apo gjarprin e dija deri para 4 vjetesh me nje sy LOL
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: chekevara ne 25-03-2008, 16:24:49
sa per gjarprin...i paske ra n'ta,,,,po si perfundim, te pickoi, apo te kafshoi? :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 25-03-2008, 16:27:14
sa për gjarprin...i paske ra n'ta,,,,po si përfundim, te pickoi, apo te kafshoi? :D
e kam lene gallat ne oren e bullgarishtes..(dhe une ne ate kohe isha e kulluar jo si sot..para 4 vjetesh me duket LOL ) duke thene gjarpri ka nje sy....

me vone...dihet mo po ta le imagjinates rradhe te mendosh ne me pickoi apo me kafshoi LOL
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: chekevara ne 25-03-2008, 16:30:55
imagjinata ime, me thote se: ty gjarpri vetem te ka pickuar.. :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 25-03-2008, 16:32:23
imagjinata ime, me thotë se: ty gjarpri vetëm te ka pickuar.. :D
urome te me pickoj ndonje gjarper elbasani kesaj here fort...dhe te me helmoj per nja 4 a 5 muaj....se i lam lesht e kokes ne Shqiperi LOl puno dy muaj e ik bej qejf 2 dite..
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: chekevara ne 25-03-2008, 16:35:15
moj...te uroje qe te te kafshoje, se me t'pickume, s'bohet gjo, me pak fjale tere jeten e babzitme ke me qone... :D

Ja kalofsh mire bukuroshe, edhe atij jepi nai kokerr molle me kafshu :D

 :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 25-03-2008, 16:35:59
flm yllo LOL atij si jap gje..e kam lene me ramazan LOL
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Hektori ne 25-03-2008, 17:38:02

   Mishal-in
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: U.J.K.U ne 25-03-2008, 17:41:55
Capkenen se me ka marre inat  :P
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Justice ne 25-03-2008, 19:03:02
capkenen.....shqipt arinmistrec...mishe l...charli
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 25-03-2008, 19:35:51
Edhe une ty shume  :-*
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 26-03-2008, 01:07:15
Gjitha zockat qe jane online.


 :-* :-* :-* :-* :-*
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: mishel ne 26-03-2008, 12:12:10
tipit nje  te  perqafume po spati thy qafen.  :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SteriOtipi B ne 26-03-2008, 12:13:42
Me marsh te ligat :P hajde nje perqafim Mishel-it pa shume kushte. LOL
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: mishel ne 26-03-2008, 12:18:10
ja sa te rregulloj doren, me kujdes se ma vret re dreq! dhe mi kercit i cike kockat je qe je se kam zene myk LOL LOL LOL
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: dreamm ne 26-03-2008, 12:58:55
..secret ;) :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SteriOtipi B ne 26-03-2008, 14:07:56
Po ti thuaje se nuk e merr vesh njeri ketu jo. :P  Une nje perqafim kesaj sekretllies. LOL LOL
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: dreamm ne 26-03-2008, 22:17:42
Po ti thuaje se nuk e merr vesh njeri këtu jo. :P  Unë një perqafim kësaj sekretllies. LOL LOL

 :) back
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Cami ne 26-03-2008, 22:21:24
cilendo do nga goca e forumit sepse jan te mira
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 26-03-2008, 23:06:38
Asnjeren......... :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: dreamm ne 26-03-2008, 23:16:28
Asnjeren......... :D

for a change :D :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 26-03-2008, 23:19:54
For a first time in my life. :D..Me mire se te puth sekret apo jo? :D :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: dreamm ne 26-03-2008, 23:23:58
For a first time in my life. :D..Me mirë se te puth sekret apo jo? :D :D

u getting there..at lasttttt :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 26-03-2008, 23:34:01
Where?  :D (if that isn't secret too  :D)
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: dreamm ne 27-03-2008, 21:19:55
Where?  :D (if that isn't secret too  :D)

not doin things  secretly.. :D


bleri-nnn :)
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: erlehta ne 27-03-2008, 21:37:45
dreammushen  :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Oqeani ne 27-03-2008, 21:39:56
Keto de duja siper :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: erlehta ne 27-03-2008, 21:43:16
Oqean prite  :perqafim

 :P
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Oqeani ne 27-03-2008, 21:46:11
Mezi e zura se me vrull e hodhe, :D,por nuk do e leshoj me, :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: dreamm ne 27-03-2008, 21:54:25
Puhiza e mengjesitt lehte-lehte perqafonte valet e menduara te Oqeanit.. :)

Endrra ngazelluese davaritej qetesise..  bashke me diten e  re.. :)
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Oqeani ne 27-03-2008, 22:06:11
Puhiza e mengjesitt lehtë-lehtë perqafonte valet e menduara te Oqeanit.. :)

Endrra ngazelluese davaritej qetesise..  bashke me ditën e  re.. :)
Shum e bukur kjo. :)

Butesia e Oqeanit te qete,perqafonte mendime e pergjumara te  nje enderrimtareje,fytyra e saje rrezatonte lumturi.. :)
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 27-03-2008, 22:38:06
Gjithe zockat mazhorene te forumit. :-* :-* :-*
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 27-03-2008, 22:39:53
Gjithe femrat e nderuara te forumit :)
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SocialNetwork ne 28-03-2008, 19:05:47
Endrren ne anglisht
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: dreamm ne 28-03-2008, 19:17:15
Endrren ne anglisht

 :)
back :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: capkenia korcare ne 28-03-2008, 19:28:21
po perqafoj njeher kete mistrecin se me ka marre malli shume
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Triology ne 29-03-2008, 19:32:13
Capkenen se esht e mir :perqafim :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: dreamm ne 30-03-2008, 00:32:22
keta qe jane onnline kete mbremje me sy te pergjumur :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lamtumire ne 30-03-2008, 00:33:37
vetem lefter
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 30-03-2008, 00:33:52
Une i ka syte peseshe... :D(dmth te papergjumur  :P)me takon edhe mua? :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: dreamm ne 30-03-2008, 00:37:43
Unë i ka sytë peseshe... :D(d.m.th. te papergjumur  :P)me takon edhe mua? :D

  :D :D..( e mesova dhe nje shprehje..syte peseshe..)
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lamtumire ne 30-03-2008, 00:40:12
oqeanin e kalter
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 30-03-2008, 00:40:20
Le ti shprehjen me takon apo jo?  :P :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: dreamm ne 30-03-2008, 00:46:38
Le ti shprehjen me takon apo jo?  :P :D


hahhahahaa paskam harruar..
 :perqafim :perqafim,( sepse nje ste ben pune :D)
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 30-03-2008, 00:51:09
Eeeeeeeeeeeeeee mire ma di ti..Edhe ti e di qe as 2 sme bejne pune. :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lamtumire ne 30-03-2008, 00:52:34
merre dhe nje nga un...-te ben pun tashti?
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: kengaime ne 04-04-2008, 11:17:50
Nje perqafim per Aiden dhe Erlehten.
:perqafim  :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Hektori ne 04-04-2008, 12:31:52

   Ti ato unë ty...vargu po krijohet
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 04-04-2008, 15:55:31
HAPUNI......hapni rrugen te iki te perqafoj cik Mishelin

edhe se mos i coni goces ndonje komposto ju :)

Upps rri urte Capi se je vete e djegur :)
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Hektori ne 04-04-2008, 16:06:42

   Hajde capi se u hieshu veni
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: mishel ne 04-04-2008, 16:28:16
puc puc capin time hahahaha. komposton maje dhe sille ne korrik
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Justice ne 04-04-2008, 18:38:41
te gjith..........sido mos..MISHEL
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Oqeani ne 07-04-2008, 02:27:27
DOLCEN njeher , dhe kush te me del përpara pastaj :perqafim :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Justice ne 07-04-2008, 11:52:48
OQEANIN.........dhe .......
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 07-04-2008, 12:03:35
He thuaje praa ...ke :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Justice ne 07-04-2008, 12:11:20
CHARLI......pse do perqafim nga une ti eeeeeee
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 07-04-2008, 12:13:33
Nuk thash gje une ...vetem thash thuaje edhe emrin tjeter :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Justice ne 07-04-2008, 12:19:16
CHARLIN..... e thashe
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: mishel ne 07-04-2008, 17:31:08
kete dolcen siper. perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SteriOtipi B ne 07-04-2008, 17:46:25
TE gjithe ata qe me duan dhe qe me duan :P :D.

P.s Mishel ke nderruar lekuren :D ashtu emrin. LOL
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: mishel ne 07-04-2008, 17:53:20
ehe. ste pelqen i riu? hahahaha.
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Justice ne 07-04-2008, 19:20:23
per MISHEL...........AN JA pse e ke vjedh foton e MISHEL ti mi......hahahah
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SocialNetwork ne 07-04-2008, 19:23:38
Se di te shohim kush do kete privilegjin te me perqafoje mua
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Justice ne 08-04-2008, 11:15:42
PROGRES......pse privilegj eshte te te perqafosh ty..........e po mire pra une spo te perqafoj..........h ahha
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 08-04-2008, 12:47:20
Keta te gjith hiqen si te privilegjuar po ne fakt ska gje nga ta :D


Kete Dolcen e kisha perqafu ;)  :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SocialNetwork ne 08-04-2008, 17:35:50
M!sH3l :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 08-04-2008, 18:46:25
ate
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 08-04-2008, 19:53:52
Kete :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Justice ne 08-04-2008, 20:11:10
ateeeeeeee
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Hektori ne 08-04-2008, 21:57:39

   Kete
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: erlehta ne 08-04-2008, 22:00:45
mishelin :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Hektori ne 08-04-2008, 22:42:14

   Erlehten
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: mishel ne 09-04-2008, 09:16:52
erlehten
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Hektori ne 09-04-2008, 10:53:36

  Edhe Mishel-in
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: mishel ne 09-04-2008, 11:41:04
edhe hektorin
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: jasson ne 09-04-2008, 14:39:38
Dy motrat e mia  :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Hektori ne 09-04-2008, 15:03:42

   Edhe une.
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 09-04-2008, 17:55:56
Hektorin. :D(jo per gje po paska qejf te puthet tipi  :D :D)
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: kengaime ne 09-04-2008, 18:39:24
Ibraimin..........h umbi ai.
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 09-04-2008, 18:59:09
Kengen...Lepurushen ...Hurmen...

Apo ..........Lepurushe n...Hurmen...Kengen


Apo.....Hurmen...Ke ngen....Lepurushen. ... :D


 :-* :-* :-*

Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Hektori ne 09-04-2008, 20:37:37
Hektorin. :D(jo për gjë po paska qejf te puthet tipi  :D :D)
   S`ke lene as ti mangu ne kete drejtim. Te puthe edhe une ty, mos te mbetem borq.
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Justice ne 10-04-2008, 11:28:28
kete poshte meje
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 10-04-2008, 12:47:23
Flm edhe une ty ;)
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Parloté ne 12-04-2008, 01:41:51
Kingen $
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Hektori ne 12-04-2008, 14:27:57

   Kete larte
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: erlehta ne 12-04-2008, 15:55:29
Hektorin, Kengen, capkenen korcare, zanen  :perqafim :perqafim

Ju pash ne linje  :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: kengaime ne 12-04-2008, 15:56:37
Erlehtë :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: *ZaNa* ne 12-04-2008, 15:59:26
Keto dyja siper...  :perqafim  :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Justice ne 12-04-2008, 16:17:24
eeeeeeeeeeeee...... .......CAPKENEN dhe MISHEL
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Berni ne 12-04-2008, 16:18:57
Mua asnje sme perqafon :D Dhe une sdua te perqafoj njeri  :P
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: *ZaNa* ne 12-04-2008, 16:23:30
Kete siper :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Justice ne 12-04-2008, 17:11:57
BERNI te perqafoj una ty,,,,,,,,,,ZANA edhe ty
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: *ZaNa* ne 12-04-2008, 19:00:26
Danke DOLCE gjithashtu te perqafoj..
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: sorelina ne 12-04-2008, 19:01:59
Xha Milon :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: cikito ne 12-04-2008, 20:53:57
 hmmmmm:
kenga ime  :perqafim  :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 12-04-2008, 22:29:51
Motren e Erlehtes. :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 12-04-2008, 22:31:12
te dashurin tim...pse duhet te jete i forumit ai
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 12-04-2008, 22:33:16
Po qe se ka  dalje jashte forumit...Edhe une te gjitha zockat qe i kam pasur dhe i kam dhe qe do i kem ne jete. :D :D :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: cikito ne 12-04-2008, 22:56:05
 hmmmmm:
capkenen
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 12-04-2008, 23:01:18
flm edhe une ty
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SteriOtipi B ne 12-04-2008, 23:09:17
Nje perqafim per te gjithe ata qe me kane inat. :P
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 12-04-2008, 23:10:04
e mire e morem vesh ahhaaa
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: cikito ne 12-04-2008, 23:12:43
 hmmmmm:
perseri 1 perqafim capkenen :perqafim  :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 12-04-2008, 23:37:42
flm....efgaristo poli
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: cikito ne 12-04-2008, 23:39:34
 hmmmmm:
prap...
parakalo poli... :)
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 12-04-2008, 23:40:53
nuk po kaloj para teje...me mire pas LOL

kala :)

Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: cikito ne 12-04-2008, 23:44:37
 hmmmmm:
kala vetem me prosoxi!
te te perqafoj dhe 1 here?
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 13-04-2008, 00:23:42
dy here po deshe

une perqafoj .gjithe ata qe i njoh :) dhe si njoh
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: dreamm ne 13-04-2008, 11:11:36
vogelushin tim..sepse edhe ky merr pjesë bashke me mua sa here futem në forum LOL :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: cikito ne 13-04-2008, 11:49:29
 hmmmmm:
dreamm bashke me vogelushin...  :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Hektori ne 15-04-2008, 19:54:32

   Ju perqafoj te gjithve nga nje here, kushe eshte ketu, kush s`eshte ne nje rast tjeter.Mishel ty dy here.
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Justice ne 19-04-2008, 11:49:01
kete poshte meje.........kush mund te jete?????
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: dreamm ne 19-04-2008, 13:18:59
këtë poshte meje.........kush mund te jetë?????

 :) :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 19-04-2008, 19:51:33
Kte siper  se ia pelqeva avatarin dhe ate qe vjen pas(normalitikisht edhe asaj avatarin ia pelqej  :D) :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SocialNetwork ne 06-06-2008, 19:36:42
Te githa se sqetullat e mia mbajne me shume se 2 kunguj :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: cikito ne 06-06-2008, 19:45:27
donen  :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SocialNetwork ne 06-06-2008, 19:46:07
Guralien :P
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: ßåßy ღ ne 06-06-2008, 19:51:20
Asnjerin :P
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: cikito ne 06-06-2008, 19:52:09
une ty....  perq perq
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SocialNetwork ne 06-06-2008, 19:52:47
Asnjeren :P
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: ßåßy ღ ne 06-06-2008, 19:54:38
Ndoshta vetem njerin :P
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 06-06-2008, 20:14:01
tere juveeeeeeeeeeeeeeee eeeee
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: cikito ne 08-06-2008, 19:57:33
capkenen   -   ti kthej borxhin  :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Hektori ne 08-06-2008, 20:05:50

  Me perqafoni ju sot mua sepse e kame datelindjen.
 Sapo u mbledhem per te festuar.Urdheroni edhe ju ejani.Ju qafi une te gjitheve.
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: cikito ne 08-06-2008, 20:17:45
  Me perqafoni ju sot mua sepse e kame datelindjen.
 Sapo u mbledhem për te festuar.Urdheroni edhe ju ejani.Ju qafi unë te gjithëve.


shume urime per ty, shume urime per ty, shume urime per hektorin, shume urime per tyyy..
gezuar edhe 100.  :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Hektori ne 08-06-2008, 20:31:47

  Faleminderit Cikito faleminderit.Eja ne manifestim nese je ketu pari per rreth Prishtine, je i mireseardhur. :) :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: ßåßy ღ ne 08-06-2008, 21:15:34
GEZUAR DITELINDJEN HEKTOR....DUA TE PERQAFOJ VETEM TY NE KETO MOMENTE....U BEFSH 1000000000000000000 000 VJEC..  hajt_ktu: :-* :puth
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: titi10 ne 08-06-2008, 22:04:35
nje eshte ketu qe do ta perqafoj :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: ßåßy ღ ne 09-06-2008, 08:37:40
Edhe per mua nje eshte ne te vertet pse bej shaka unaaa.....hajde ketuuuuuu :-* :-* yll)) sybukur))
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 09-06-2008, 09:39:19
Kujt i thua ti oree ashtuu ee :D :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: ßåßy ღ ne 09-06-2008, 09:45:27
Ty ore se me mori malli keto dite te cmendura qe kam kalu...COME HEREEEEEEEEEE :puth :puth
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 09-06-2008, 09:46:36
Ncuk ...si ha une keto dredhi joo ...me trego per ke ishte ajo puthjee te thash :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: ßåßy ღ ne 09-06-2008, 09:47:25
Per ty dhe .... :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 09-06-2008, 10:14:44
S'te besoj fare :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: ßåßy ღ ne 09-06-2008, 10:16:38
Epo tani beso ti  ;)
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 09-06-2008, 10:17:49
Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....


Askend :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: ßåßy ღ ne 09-06-2008, 10:18:32
Une po... :P
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Triology ne 09-06-2008, 11:32:54
dreammmmmmmmm fort  :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: dreamm ne 09-06-2008, 11:34:21
dreammmmmmmmm fort  :perqafim

backk :perqafim :perqafim

Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SocialNetwork ne 09-06-2008, 12:00:03
asnje ...
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Stefi ne 09-06-2008, 12:21:48
Pse genjen ore ? pse ben sikur nuk do doje te me perqafoje mua ne keto momente  LOL
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: ßåßy ღ ne 09-06-2008, 12:30:56
Une ne keto momente kisha dashur te perqafoj 6 veta e din se kush jane ata.... ;) :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Stefi ne 09-06-2008, 12:32:35
Edhe une ty  :D :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: ßåßy ღ ne 09-06-2008, 12:36:12
hehheheheh nga e dite se ishe njera nga ata?... :puth
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Stefi ne 09-06-2008, 12:50:26
hahaha si mendon intuita  :puth
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 09-06-2008, 13:01:17
Une vetem nje kam deshire a perqafoj ...:D le ta qelloj vete ajo :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: ßåßy ღ ne 09-06-2008, 13:02:38
hehehhheh ;)
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 09-06-2008, 13:03:09
He kush oree ? :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: ßåßy ღ ne 09-06-2008, 13:06:07
Heee vec nusen tende perqafon ti...dhe e di e nuk jam une...sepse je i martuar 7 here ti.. :P
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 09-06-2008, 13:09:14
Jo jo nje tjeter eshte me fal :D

Stefin doja te perqafoja iher se me ka marr malli per te :D  :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: ßåßy ღ ne 09-06-2008, 13:10:00
EEEPPPPOOOO :( :(
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Stefi ne 09-06-2008, 13:11:55
Thnx Charlie  :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 09-06-2008, 13:17:02
Edhe iher per inat :D  :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: ßåßy ღ ne 09-06-2008, 13:19:26
 :P  :fershellime hajt_ktu: shkulfloket)
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SocialNetwork ne 09-06-2008, 13:50:47
Pse genjen ore ? pse bën sikur nuk do doje te me perqafoje mua ne këto momente  LOL
:perqafim :P
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Triology ne 09-06-2008, 13:59:12
asnje  :( :(
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: ßåßy ღ ne 09-06-2008, 14:49:22
Vetem njerin.. :(
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 09-06-2008, 14:50:13
mistercin LOL
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SocialNetwork ne 09-06-2008, 14:50:34
une njeren...
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Triology ne 09-06-2008, 14:52:00
charlie kujdes se mos prek nai priz dhe te ze korrenti  :P :P
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: cikito ne 09-06-2008, 21:09:16
  Faleminderit Cikito faleminderit.Eja ne manifestim nëse je këtu pari për rreth Prishtinë, je i mireseardhur. :) :perqafim


uuuuu..... jam sh larg  :D, gjithsesi rrofsh!
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: ßåßy ღ ne 09-06-2008, 22:10:19
Do kisha dashur te perqafoj vetem njerin dhe e di ai vet se kush eshte.. ;) :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 10-06-2008, 09:37:32
Une Stefin :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: ßåßy ღ ne 10-06-2008, 09:38:41
Une vetem njerin dhe ai nuk eshte ketu :D :P
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 10-06-2008, 09:40:21
Une vetem Stefin :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: ßåßy ღ ne 10-06-2008, 09:42:10
Edhe une vetem ate qe ma di rendesine :D :(
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 10-06-2008, 09:49:36
Une edhe kete siper :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: ßåßy ღ ne 10-06-2008, 09:50:52
Una tani asnjerin :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 10-06-2008, 09:53:13
Une tani kete siper prap :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: ßåßy ღ ne 10-06-2008, 09:55:32
Une tani kete poshte :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 10-06-2008, 09:56:23
Une tani vetem kete siper  :-*
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: ßåßy ღ ne 10-06-2008, 09:57:22
Une vetem njerin :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 10-06-2008, 09:58:40
Pa marr parasysh une gjithmone  do te dua :D  :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: ßåßy ღ ne 10-06-2008, 10:00:11
E di ...dije dhe ti :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 10-06-2008, 10:01:00
Mos u nevrikos praa :D

Kete siper dhe vetem kete :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: ßåßy ღ ne 10-06-2008, 10:02:06
Kete vet te dytin :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 10-06-2008, 10:03:18
Pse dhe ke tjeter ? :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: ßåßy ღ ne 10-06-2008, 10:03:59
Ty dhe avataret tu :D ;)
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 10-06-2008, 10:04:50
Ehh mire :D


Kete siper patjeter  :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: ßåßy ღ ne 10-06-2008, 10:06:01
Ehhh si mendove ti? hmmmmm:
Kete siper dhe kete qe kam afer :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Triology ne 10-06-2008, 11:21:40
asnjeee
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: ßåßy ღ ne 10-06-2008, 11:25:56
Vetem njerin... :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Triology ne 10-06-2008, 11:30:33
po thuj vec mistrecin mi mos ki turp  :P :P
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: ßåßy ღ ne 10-06-2008, 11:33:39
E pra e gjen vete ti... :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Triology ne 10-06-2008, 11:37:02
na merre nje  :perqafim se kemi kaq koh qe flasim ste ka dhen asnji  :P
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: ßåßy ღ ne 10-06-2008, 11:38:22
hhhehehhheee  ...thanx :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Triology ne 10-06-2008, 11:49:10
se perqafoj me trendafilin se esht lidh me armikun tim charlien  :P
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: ßåßy ღ ne 10-06-2008, 12:02:53
Nuk jam e lidhur me askend..qe dje e mbrapa ;)...beqo unaaa :party) :party)
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 10-06-2008, 12:03:44
Ashtu ee ...:D e do divorcin ti ? :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Triology ne 10-06-2008, 12:06:46
Nuk jam e lidhur me askënd..qe dje e mbrapa ...beqo unaaa :party) :party)


ehe e mir merre nje  :perqafim meqe je beqo se mos em shef Stefi thuji qe jemi shok mi sem rref ajo :P 
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: ßåßy ღ ne 10-06-2008, 12:13:19
Shoke jemi ne  ;)..mos u merakos...do doja te perqafoja dike qe s'ka besim ne mua.. :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SocialNetwork ne 10-06-2008, 12:14:13
Njonen qe esht e mire :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: ßåßy ღ ne 10-06-2008, 12:17:20
Njerin qe tani beson.. :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 10-06-2008, 13:19:35
do doja te perqafoja dike qe s'ka besim ne mua.. :D

Kam kam ...por ti po e shperdoron si shum besimin tim :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: ßåßy ღ ne 10-06-2008, 13:21:09
Nuk e shperdoroj as pak....perkundrazi biles :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 10-06-2008, 13:23:13
Ok do mundohem :D :D  bashkeshorte prap ? :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: ßåßy ღ ne 10-06-2008, 13:27:24
Shohim se  si sillesh :D
Perqafime te zjarrta per njerin.. ;)
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 10-06-2008, 13:28:44
Edhe diqka ..kur don te me puthesh ose perqafosh me thuaj ne emer se mua don ...jo njerin ...njerin  degjoveee :D :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: ßåßy ღ ne 10-06-2008, 13:31:31
 LOL LOL LOL :O  :puth
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 10-06-2008, 13:34:16
 :D :D :D :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: ZUZUNA ne 10-06-2008, 14:01:47
 :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: ZUZUNA ne 10-06-2008, 14:03:05
NJe perqafim te ngroht per te gjith ata qe e kan nevoj..
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: U.J.K.U ne 10-06-2008, 15:08:43
Asnji nuk ka nevoje :P
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Stefi ne 10-06-2008, 15:10:26
Kush ka guxim ta peqafoje kete me kete avatar  :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: U.J.K.U ne 10-06-2008, 15:14:02
E verteta qendron ne tjeter vend
Po ta shohesh te le pa mend

Avatari eshte nje maske ironike
Por ai qe ka pas le shije ekzotike

Nuk eshte e thene te shohesh gjithcka
Puna eshte te dish cfare brenda ka ;)
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Stefi ne 10-06-2008, 15:19:08
E mire e mora vesh, e dija qe dicka te tille do thoje, shaka bera.
Pas nje paraqitje te eger fshehet gjithmone nje zemer shume e bukur  ;)
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Triology ne 10-06-2008, 15:21:09
ate qe do ta perqafoj  :P
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 10-06-2008, 18:39:17
te  :perqafim ty
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Triology ne 10-06-2008, 18:48:05
capkenen  :perqafim  :P
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: titi10 ne 10-06-2008, 20:26:20
eshte njera por jam pak i lekundur hmmmmm:
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: mishel ne 10-06-2008, 20:45:53
perqafoje pa lekundje
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: titi10 ne 10-06-2008, 20:47:54
per ty sdo lekundesha fare
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: mishel ne 10-06-2008, 20:53:06
e kisha fjalen per ate qe kishe lekundje. une jam objekt i qendrushem hahaha
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Triology ne 10-06-2008, 20:54:46
Mishin para se te flej  :P :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: titi10 ne 10-06-2008, 20:57:07
nje si ty edhe te lekundurit i ben te qendrueshem :PMishel
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: mishel ne 10-06-2008, 23:20:10
nuk jam une  ajo  ne avatar. per qartesi mendimesh. nuk do perqafoja askend
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: ßåßy ღ ne 11-06-2008, 08:35:55
Tani per tani asnjerin,,,,me vona shohim,,, :P
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 11-06-2008, 10:01:07
Une kete siper qe te ia heq merzine qe ka  :D :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: ßåßy ღ ne 11-06-2008, 10:40:35
Vetem njerin,,,tani vjen,,, :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 11-06-2008, 12:28:21
Kush eshte ai mi :D :D


Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: ßåßy ღ ne 11-06-2008, 12:29:19
Nuk tregoj... ;)
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 11-06-2008, 12:30:22
Ok ...vetem nese do ti :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: ßåßy ღ ne 11-06-2008, 12:32:47
E di ai vet... :P
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 11-06-2008, 12:34:17
Lum si ai...:D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: ßåßy ღ ne 11-06-2008, 12:35:36
Ka lere me fat ai... :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 11-06-2008, 12:37:39
Qenka si une :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: ßåßy ღ ne 11-06-2008, 12:38:25
Pak a shume po :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 11-06-2008, 12:41:32
Kete siper e perqafoj...une e them troq jo si kjo me dredhi :D :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: ßåßy ღ ne 11-06-2008, 12:43:30
 LOL LOL,,,une prap ate perqafoj,,, :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 11-06-2008, 12:45:23
Une kete :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: ßåßy ღ ne 11-06-2008, 12:47:52
Une ate.. :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 11-06-2008, 12:49:23
Prap ate :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: ßåßy ღ ne 11-06-2008, 12:52:03
Une nuk ndryshoj,,,ate dhe vetem ate,,,P,,, :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 11-06-2008, 12:53:50
As une ate dhe vetem ate ...B...:D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: ßåßy ღ ne 11-06-2008, 13:04:50
As unë atë dhe vetëm atë ...B...:D
Po me tradhton ,,,,mire ja ben :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: mishel ne 11-06-2008, 13:10:42
Capin....qe me qeke var si pras i kput.... :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: ßåßy ღ ne 11-06-2008, 13:24:16
Lepurushin tim :puth
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SocialNetwork ne 11-06-2008, 13:25:23
Qenushen time :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: ZUZUNA ne 11-06-2008, 13:28:22
Te gjithe ju qe ndodheni atije perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: ßåßy ღ ne 11-06-2008, 13:29:35
Une nuk e di,,, :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: ZUZUNA ne 11-06-2008, 13:31:42
Ashtu eeeee
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: ßåßy ღ ne 11-06-2008, 13:34:23
Vetem ty tani se vduqa gati :perqafim :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: ZUZUNA ne 11-06-2008, 13:39:27
Faleminderit ishte shum i ngroht :perqafim  :-* :-*
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 11-06-2008, 14:54:48
Po me tradhton ,,,,mirë ja bën :D


Hahah...jo re nuk te tradhetoj ...ke ndonje gje ti me B apo gabohem :D :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: ßåßy ღ ne 11-06-2008, 15:11:05
Nuk njoh ndonje B...po nejse...tradhto ti se rritesh :P....Une perqafoj lepurushin tim qe po flas mme te tani,,, :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Triology ne 11-06-2008, 15:13:01
asnjeee  hmmmmm:
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 11-06-2008, 15:14:54
Nuk njoh ndonjë B...po nejse...tradhto ti se rritesh :P....Unë perqafoj lepurushin tim qe po flas mme te tani,,, :D

Kujtohu icik se cfare ke me B ti :D :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: ßåßy ღ ne 11-06-2008, 15:18:06
Vetem bebushin dhe asgje tjeter,,, :S :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 11-06-2008, 15:19:30
Pikrisht ate  :perqafim dhe ty normale
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: ßåßy ღ ne 11-06-2008, 15:23:50
Ahhh thanx,,, :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 11-06-2008, 15:24:38
Thnx paq :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: ßåßy ღ ne 11-06-2008, 15:27:24
Mire e the LOL,,, :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: cikito ne 11-06-2008, 19:57:27
rendesi ka qe po te thellohesh do ta kuptosh, me ne fund LOL LOL
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: ßåßy ღ ne 12-06-2008, 09:09:57
Lepurushin tim,,,dhe askend tjeter,,, :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Stefi ne 12-06-2008, 09:12:38
Edhe mua edhe mua  :D :P
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: ßåßy ღ ne 12-06-2008, 09:13:29
Po po dihet,,,ti je ketu ai nuk eshte,, :D ;)
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Stefi ne 12-06-2008, 09:40:50
 :perqafim   :puth
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: ZUZUNA ne 12-06-2008, 09:47:18
Stefin dhe trendafilin e kuq :perqafim :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 12-06-2008, 09:48:49
Keto lepurushet e mija qe po me bejn kafe cdo mengjes  :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Stefi ne 12-06-2008, 09:51:06
Stefin dhe trendafilin e kuq :perqafim :perqafim

Thnx, gjithashtu  :perqafim  ;)
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Stefi ne 12-06-2008, 09:51:37
Këto lepurushet e mija qe po me bëjn kafe çdo mëngjes  :perqafim

 :perqafim  :perqafim  :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: ßåßy ღ ne 12-06-2008, 09:55:40
Une keta qe jan ketu,,,dhe nje qe nuk eshte,,, ;) :(
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 12-06-2008, 09:57:03
Une ende asnjeher nuk e pashe ate "qe nuk eshte ketu" vjen ndonjeher ai kendej :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: ßåßy ღ ne 12-06-2008, 09:58:20
Nuk vjen me ai jo,,,ka ikur diku tjeter me mire,,, ;)
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 12-06-2008, 09:59:38
Ahh sa kisha patur deshire ta takoja ketu :D ta shihja se cfar ka ne te qe e permend gjith kohen :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: ßåßy ღ ne 12-06-2008, 10:01:42
Eehhh po te mos ishte i persosur nuk do ta permendja gjithe kohen,,, ;),,,,,vecse mi ben nervat kacurrel sepse me len vetem shume here,,, :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 12-06-2008, 10:03:28
Hahah ehh aktivizoje nje detektiv per siguri ...se mua po me duket si i parehatshem ky :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: ßåßy ღ ne 12-06-2008, 10:06:03
E kam aktivizuar ka dite por c'do gje negative ka ardhur,,, ;),,
eeehhhhh sikur te ishte positive,,, >< >< >< shkulfloket)
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 12-06-2008, 10:07:27
Hahha cfare do beje po te ishte pozitiveee ee :D :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: ßåßy ღ ne 12-06-2008, 10:09:44
Asigjo jooo vecse,,,,,, zemrathyer: zemrathyer:
Tani prap ate person ,,,s'me hiqet nga koka,, :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 12-06-2008, 10:11:08
Une kete siper :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: ßåßy ღ ne 12-06-2008, 10:12:15
eehhh ate dhe vetem ate,,, :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 12-06-2008, 10:14:35
Une veq ty :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: ßåßy ღ ne 12-06-2008, 10:15:53
Mire ja ben ti,, :D
Une xxxxxxxxxxxx :P
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 12-06-2008, 10:17:23
Prap veq ty :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: ßåßy ღ ne 12-06-2008, 10:18:30
Une prap vec ate per sot nuk ndryshoj,,, :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 12-06-2008, 10:21:40
As une :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: ßåßy ღ ne 12-06-2008, 10:22:55
Aty mbaje,,, :D,,,,ate dhe vetem ate,,, ;)
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 12-06-2008, 10:25:38
Aty e kam :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: ßåßy ღ ne 12-06-2008, 10:27:13
Aty lere,,, :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 12-06-2008, 10:27:58
Tek ti e kam :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: ßåßy ღ ne 12-06-2008, 10:31:38
Edhe une tek ai e kam,,, :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Justice ne 12-06-2008, 10:34:15
No one...
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: sorelina ne 12-06-2008, 11:10:46
Të gjithë ata qe janë online ne këto momente :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: cikito ne 12-06-2008, 21:58:07
Të gjithë ata qe janë online ne këto momente :perqafim


 :perqafim :puth
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Capkenja ne 12-06-2008, 21:59:39
No one...
epo une ty po :)
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: ßåßy ღ ne 12-06-2008, 22:00:28
Lepurushin tim,, :puth
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SocialNetwork ne 12-06-2008, 22:01:37
My barbie :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: ßåßy ღ ne 12-06-2008, 22:03:10
My princ,, :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 12-06-2008, 22:59:18
Who is ur prince moo :D


Une sorelinen
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: ßåßy ღ ne 13-06-2008, 08:47:58
Who is ur prince moo :D


Unë sorelinen
eehhh kush eshte sorelina moooo? :P
Une vetem lepurushin tim qe me mungon shum shum ne keto momente,,, :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 13-06-2008, 09:37:38
Ehh e di edhe vet se kush eshte ajooo :D


Kete siper une se qenka icik me nerva sot :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: dreamm ne 13-06-2008, 12:05:40
te gjithe te njohurit e mii :perqafim :perqafim :)
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SteriOtipi B ne 13-06-2008, 17:23:44
Te gjithe ata qe kam perzemer. :perqafim :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Dalber ne 13-06-2008, 18:58:01
Vetem Strion jo LOL LOL LOL
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: ßåßy ღ ne 14-06-2008, 19:25:46
Ehh e di edhe vet se kush është ajooo :D


Këtë sipër unë se qenka icik me nerva sot :D
ppff dhe nga ti i kam biles,, :D
Une vetem njerin dhe askend tjeter,,, :(
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 14-06-2008, 20:13:30
Pse nga une te keqen ...ca te bera une mi shpirti :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: ßåßy ღ ne 14-06-2008, 20:17:35
Asigjo vec kot,,, :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 14-06-2008, 20:24:09
Jo mi jo une vetem mundohet te te bej te gezur jo me nervaa ...c'thua keshtu :D :D

Ti e di qe une te duaa  :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: ßåßy ღ ne 14-06-2008, 20:26:41
 LOL LOL,,,me ngadale,,, :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 14-06-2008, 20:29:20
Ska me ngadal ...une kam deshire me shpejtesi :D :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: ßåßy ღ ne 14-06-2008, 20:32:44
eeehhh,,,vazhdo pra,,,vec kujdes nga,,,, :D
une lepurushin tim,,,
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 14-06-2008, 20:33:31
Hahah pse a ka ardh nga udhtimi ee :D :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: ßåßy ღ ne 14-06-2008, 20:35:46
jjjoooo moo jo vec kujdes nga trimat ti,,, ;)
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 14-06-2008, 20:37:13
Hahah per te tjeret nuk eshte problem :D do te vij nga dera kete here jo nga oxhaku si heret e kaluara LOL
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: ßåßy ღ ne 14-06-2008, 22:27:37
eeehhh perqafimet i kam vetem per princin tim,,,, :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: titi10 ne 14-06-2008, 22:39:11
Hahah për te tjerët nuk është problem :D do të vij nga dera këtë here jo nga oxhaku si herët e kaluara LOL
perse tregon ti
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: ßåßy ღ ne 14-06-2008, 22:40:35
eehhh nuk mund ta mbaj mbyllur ai,,,,sikur ta mbante do binte me mire,,, LOL LOL LOL :pafshim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 16-06-2008, 13:05:49
Te gjitha zockat e forumit. :-* :-* :-*
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Triology ne 16-06-2008, 14:14:26
mishinnnnnnn  :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: cikito ne 16-06-2008, 17:54:29
kush te jete me afer  :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Belinaa ne 16-06-2008, 18:22:53
mua :D :engjell:
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: cikito ne 16-06-2008, 21:02:51
posi jo....  :perqafim :perqafim perq
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: eurogina ne 16-06-2008, 21:54:32
ket siper se e kam xhan
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 16-06-2008, 21:59:51
Kete siper se e kam xhan :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: eurogina ne 16-06-2008, 22:00:50
iiii ti siper kopjac i modh qeke haahahaha
ta thoje ndryshe tpakten

hehehhee
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: titi10 ne 16-06-2008, 22:02:25
kte siper sdo ishte keq?? :P
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 16-06-2008, 22:03:25
Ndryshe e thash se shef :D ta tregoj ndryshimin

ket sipër se e kam xhan  ( ti qe ke shkruar )

Këtë sipër se e kam xhan (:D) ja ndryshimi me bold :D

hahaha
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: eurogina ne 16-06-2008, 22:22:59
titi thankyou honey nje perqafim dhe per ty meqe ste njof.

charlie o dreq ahahaa sa i poshter je

kuptova tashti un  :P
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: cikito ne 16-06-2008, 22:24:59
paraardhesen  :)
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: ßåßy ღ ne 17-06-2008, 09:29:51
Të gjitha zockat e forumit. :-* :-* :-*
edhe une ty,,, :puth :puth
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 17-06-2008, 10:12:17
Lere ate ti se eshte mashtrues i keq ai :DUne keto dy zockat e mija qe i kam online tani :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: ßåßy ღ ne 17-06-2008, 10:14:09
uuhh thanx,,,edhe une ty dhe lepurushin qe e kam ketu,,,,uuhhh,,, :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 17-06-2008, 10:16:44
Ku e ke ore ketu apo ne shtepi :D :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: ßåßy ღ ne 17-06-2008, 10:18:03
Ne shtepi ore,,te kam thene ketu nuk vjen me,,,vjen nje shoku i tij tani e pas,,,, :D ;)
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 17-06-2008, 10:20:23
Cili qenka ai te dijm qe tani ...mos te kemi probleme me vone pastaj :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: ßåßy ღ ne 17-06-2008, 10:22:14
te tregoj,, ;),,kur te hy ai sepse nuk eshte ketu per disa dite,,,eshte me pushime,,, :D
une lepurushin tim,, :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SocialNetwork ne 17-06-2008, 10:53:11
njeren
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Hektori ne 17-06-2008, 11:25:19

  Vetem Stefi-n, ju te tjeret mos u beni gjeloz.
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: ßåßy ღ ne 17-06-2008, 11:53:59
 :( :( :( :(....askend,,,kurr,,,
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 17-06-2008, 11:59:52
Une ty gjithmone  :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: ßåßy ღ ne 17-06-2008, 12:14:29
 zemrathyer: zemrathyer:,,,, :(
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Triology ne 17-06-2008, 14:25:40
e di vet ajo  :P
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: ßåßy ღ ne 17-06-2008, 14:26:44
nuk ta var hic,,, :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 17-06-2008, 14:46:20
Hahah...te gjitha zockat e din ato vet cilat jane :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: ßåßy ღ ne 19-06-2008, 12:09:27
ata qe jane online,,, :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Triology ne 19-06-2008, 12:12:07
Mishin  :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Lefter ne 19-06-2008, 13:49:00
Te gjitha zockat qe jane online. :-* :-* :-* :X
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: ßåßy ღ ne 19-06-2008, 13:50:12
thanx :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: qershija ne 19-06-2008, 13:56:43
Une me shum deshir Trendafilen do ta kisha perqafuar  ;)
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: ßåßy ღ ne 19-06-2008, 13:57:41
edhe une ty,, :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Oqeani ne 19-06-2008, 13:58:06
kush te me del perpara :D :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: ßåßy ღ ne 19-06-2008, 13:59:54
 hihihihi)) hihihihi)) hihihihi)) :puth
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: qershija ne 19-06-2008, 14:03:46
Trendafile ruju mos i del Oqeanit perpara :P
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: qershija ne 19-06-2008, 14:06:10
Dreza qite syrin zemer ta perqafoj pak xik :puth
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: ßåßy ღ ne 19-06-2008, 14:06:26
po te dal ty pra,, :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: qershija ne 19-06-2008, 14:12:28
tani te zura hhhaa perq
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: ßåßy ღ ne 19-06-2008, 14:15:29
edhe une muahhh :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: qershija ne 19-06-2008, 14:21:31
Me duket se Oqeani ka frig nga perqafimet tona humbi hahha
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: SocialNetwork ne 19-06-2008, 14:21:45
ket lart
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: ßåßy ღ ne 19-06-2008, 14:22:36
Me duket se Oqeani ka frig nga perqafimet tona humbi hahha
kush nuk ka?,,, :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Triology ne 19-06-2008, 14:23:12
vec njeren e di vet ajo  :P
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: ßåßy ღ ne 19-06-2008, 14:24:00
Ate qe ka hapur temen,, :P
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 19-06-2008, 14:33:41
Atë qe ka hapur temën,, :P

Ehh lum si ai qe ka hap kete teme sa perqafimet merr :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: ßåßy ღ ne 19-06-2008, 14:34:56
Kush e ka hapur?,,  :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: qershija ne 19-06-2008, 14:37:34
Hahahha Charli shum perqafime more sod do te perqafoj se bashku me Trendafilen ne te faqet je e pajtimit Trendafile ? :puth
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: ßåßy ღ ne 19-06-2008, 14:39:04
po po gjithmone,, :perqafim
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 19-06-2008, 14:43:00
Rrofshi rrofshi ...o trendafil e shef qe vet me perqafojm keto ...nuk kam faj une :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: ßåßy ღ ne 19-06-2008, 14:45:08
eehh e di je i pa rezistuar ti,, :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 19-06-2008, 14:46:14
Me qe ra fjala te perqafoj iher :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: qershija ne 19-06-2008, 14:46:42
Charlie mos ke frig se eshte ne forum se nuk do te perqafoj dot ja le radhen dikujt tjeter heheh ;)ne vend timin
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: ßåßy ღ ne 19-06-2008, 14:47:09
edhe pyet?,, :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Oqeani ne 19-06-2008, 14:52:46
Me duket se Oqeani ka frig nga perqafimet tona humbi hahha

ahaha ,,ok  qershia,,po ua thuroj dhuroj  nga nje puthje ty dhe trendafiles qe ti shmangem frikes  :puth :puth  :D
Titulli: Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi ....
Postuar nga: Charlie ne 19-06-2008, 14:53:04