×

Kenaqem kur...

Kenaqem kur...

· 401 · 11639

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull
Oqeani
ne: 16-03-2008, 19:39:15
Shpreheni ketu ndjenjat e knaqesise :D
Po filloi une i pari..

Kenaqem kur shiqimet tona puthiten,qendrojne ashtu per nje kohe dhe ne fund te kesaj ta vjedhe nje buzeqeshje qe te rreshqet lehte ga fytra,, :D

Kenaqem edhe kur fiton Barcelona :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer
dreamm
#1 ne: 16-03-2008, 19:42:56

Kenaqem kur shiqimet tona puthiten,qendrojne ashtu për një kohe dhe në fund te kësaj ta vjedhe një buzeqeshje qe te rreshqet lehtë ga fytra,, :D


..sa bukur qenke shprehur.. :)

..kenaqem kur arrij ate qe dua.. :)

 • Postime: 12234
Lefter
#2 ne: 16-03-2008, 20:44:50
Teme e mire. ;)Kenaqem kur ka zocka verdall. :D

 • Postime: 210
 • Gjinia: Femer
*ZaNa*
#3 ne: 16-03-2008, 22:07:40
Kenaqem kur flej ne gjume me Schatzin :P

 • Postime: 12234
Lefter
#4 ne: 16-03-2008, 22:38:29
Pse kur flen me shacin beni vetem gjume ju? :D


Knaqem kur vi ne shtepi
Capkenja
#5 ne: 16-03-2008, 22:49:09
kenaqem kur jam shume e shkalluar dhe i bej tere njerezit te coroditur nisur qe nga shefi im e deri tek familja...just because I need you baby...ene mqs te need shume po ja fus ndonje udhetimi per ne atdhe andejnga fundi marsit LOL

Kenaqem me veten time qe e kam te shkalluar per aventura LOL

 • Postime: 541
 • Gjinia: Mashkull
Hektori
#6 ne: 17-03-2008, 12:05:18

   Knaqem kurë kryej punë.
mishel
#7 ne: 17-03-2008, 13:05:49
Kenaqem kur me rrethojne fytyra te embla dhe te buzeqeshura. te mbushur me dëshira dhe pasione. kënaqem kur ti shpirti im i vogël me dhuron castet me te bukura dhe te paperseritshme ne jetën time. faleminderit  qe je dhe do jesh gjithmonë pjesa me e veçantë ne mua. për ty lepurushi im! mishkos se vogël

 • Postime: 210
 • Gjinia: Femer
*ZaNa*
#8 ne: 17-03-2008, 13:22:18
Pse kur flen me shacin bëni vetëm gjume ju? :D


Knaqem kur vi ne shtepi

Pse mos deshe te tregoj se çka bejm LOL LOL :P

P.s Tema: Kenaqem kur jam me familjen..

 • Postime: 4261
Charlie
#9 ne: 17-03-2008, 15:25:58
Knaqem kur i shoh zockat kendej :D

 • Postime: 210
 • Gjinia: Femer
*ZaNa*
#10 ne: 17-03-2008, 15:27:16
Kenaqem kur kemi rryme :D

 • Postime: 4261
Charlie
#11 ne: 17-03-2008, 15:30:21
Knaqem kur e kam verdall kete siper :D

 • Postime: 210
 • Gjinia: Femer
*ZaNa*
#12 ne: 17-03-2008, 15:32:13
Knaqem kur i mshoj shpull keti siper LOL

 • Postime: 4261
Charlie
#13 ne: 17-03-2008, 15:34:47
Haha edhe une knaqem kur ta kthej :D

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull
Oqeani
#14 ne: 17-03-2008, 16:30:18
Knaqem kur mesoi diqka te re.. ^o)

 • Postime: 7051
 • Gjinia: Femer
erlehta
#15 ne: 17-03-2008, 18:54:18
Kenaqem kur jam me njerezit e mi te dashur  :perqafim

 • Postime: 12234
Lefter
#16 ne: 17-03-2008, 18:58:52
Lnaqem kur e shof Charlien ne forum, e talli  meneren me te. :D LOL

 • Postime: 4261
Charlie
#17 ne: 17-03-2008, 19:03:06
Knaqem kur i vije inat ketij qe i zo zockat e tij :D

 • Postime: 12234
Lefter
#18 ne: 17-03-2008, 19:09:29
Knaqem kur e shof se mendon se mundet t'i afrohet zockave te mia. :D

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull
Oqeani
#19 ne: 17-03-2008, 21:13:00
Kenqem kur kur shoh tek zihen keta dy siper :D

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull
chekevara
#20 ne: 18-03-2008, 13:22:33
Kenaqem kur shkoj per peshk :)( dje zura 9 trofta, njera ishte nja 3 kile)
Capkenja
#21 ne: 18-03-2008, 16:55:17
kenaqem kur gjej ndonje foto fallco si kjo e imja ne avatar....sa kam rremuar neper rrjet sot me gjet nje foto prej vetes time.........


kenaqem kur....kur ditet ikin dhe fundi i marsit vjen...do perkedhel dockat e zemles sime ,,do puth buzet e shpirtit tim qe vdeksha une per te qe e ka bere zoti fiks per mua LOL

dhe me porosi mezi do e gjeja :)

 • Postime: 2214
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#22 ne: 18-03-2008, 18:12:36
Kenaqem kur mund te flas ore te tera me miqte e mi.   :)

 • Postime: 541
 • Gjinia: Mashkull
Hektori
#23 ne: 18-03-2008, 20:19:09

   Knaqem kure kame harmoni dhe dashuri

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer
dreamm
#24 ne: 18-03-2008, 20:49:54
..kenaqem kur shof "Friends"  nga te vetmet gjera qe me ben te qesh me shpirt.. :)