×

Kenaqem kur...

Kenaqem kur...

· 401 · 10707

 • Postime: 541
 • Gjinia: Mashkull
Hektori
#25 ne: 18-03-2008, 21:01:46

  U knaqa tashme nga kjo me siper
mishel
#26 ne: 18-03-2008, 22:37:08
kenaqem kur shoh njerez te gezuar! kenaqem me teper kur shoh brenda vetes se jam e plotesuar!

 • Postime: 541
 • Gjinia: Mashkull
Hektori
#27 ne: 19-03-2008, 17:01:57

   Knaqem kurë knaqesh ti!
Capkenja
#28 ne: 19-03-2008, 17:17:25
Kenaqem kur marr email nga Lufthansa dhe me thote..


Ihre Buchung :) für Albanien oh sa qejf me ik ne Shqiperi se te ha gjarpri me nje sy LOL

 • Postime: 12210
Lefter
#29 ne: 19-03-2008, 20:01:01
Knaqem kur ja shof avatarin kesaj siper. ;)(edhe live e kam pa po kshtu eshte te kenaq)

 • Postime: 2643
 • Gjinia: Mashkull
Oqeani
#30 ne: 19-03-2008, 21:20:03
Knaqem kur me shperblehen perpjekjet.

 • Postime: 210
 • Gjinia: Femer
*ZaNa*
#31 ne: 26-03-2008, 00:53:35
Knaqem kur flej ne gjume..

 • Postime: 4215
Charlie
#32 ne: 26-03-2008, 00:54:40
Ohhoo knaqem kur po e sho lefteri duke vuajtur :D

 • Postime: 12210
Lefter
#33 ne: 26-03-2008, 00:55:58
Kujdes fjalorin  hahah
« Editimi i fundit: 26-03-2008, 00:57:01 nga Charlie »
mishel
#34 ne: 26-03-2008, 12:14:22
kenaqem kur ti me mbush me ngrohtesi! me ndjesira qe vec ti mi fal , askush tjeter sdo mundte!
Capkenja
#35 ne: 26-03-2008, 12:18:57
kenaqem kur me thua...je kuceder e keqe :)

por mbi te gjitha...kur nga egoja jote mashkullore nxjerr ato fjale....me mungon mezi po pres te te takoj...kam nevoje te kem prane...te puth...ehehehhehe

 • Postime: 2643
 • Gjinia: Mashkull
Oqeani
#36 ne: 26-03-2008, 15:00:29
Kenaqem kur degjoj gjera te mira ehe

 • Postime: 402
 • Gjinia: Femer
Justice
#37 ne: 27-03-2008, 19:49:51
knaqem kur jam e knaqur

 • Postime: 4215
Charlie
#38 ne: 27-03-2008, 19:53:09
Knaqem kur po e sho qe kjo siper eshte e lumtur :D

 • Postime: 6729
 • Gjinia: Femer
erlehta
#39 ne: 27-03-2008, 22:09:36
Kenaqem per gjthcka qe me ben te ndihem mire  :)
mishel
#40 ne: 27-03-2008, 22:19:48
Kenaqem nese kjo e fundit liron inbox-in se si dergoj dot mp
Capkenja
#41 ne: 27-03-2008, 22:45:56
Kenaqem...kur ti kenaqesh me kenaqesine qe jetoj nga kenaqesia jote LOL

 • Postime: 12163
 • Gjinia: Femer
dreamm
#42 ne: 10-09-2008, 23:08:26
..kur shoh njerez te qeshur.. :)

 • Postime: 80
 • Gjinia: Mashkull
Mistreci Shqiptar
#43 ne: 10-09-2008, 23:13:53
dream me prsh  :perqafim

 • Postime: 800
 • Gjinia: Femer
Masha
#44 ne: 11-09-2008, 10:55:58
Kenaqem kur arrij t'i kthej buzeqeshjen njerezve qe dua me shume ne castet e tyre te veshtira

 • Postime: 577
 • Gjinia: Femer
ZUZUNA
#45 ne: 11-09-2008, 13:50:08
Kenaqem kur shikoj syt e vogelushes time  :engjell:
mishel
#46 ne: 11-09-2008, 19:01:57
Kenaqem...kur mbyll syte dhe aty ohh..aty....vetem aty ....te arrij  :engjell:

 • Postime: 80
 • Gjinia: Mashkull
Mistreci Shqiptar
#47 ne: 11-09-2008, 21:55:17
kur shof ca qe merzin un kenaqem ashtu du ti shof te vujn
mishel
#48 ne: 12-09-2008, 12:58:05
Kenaqem kur i them vetes...ti je me e mira , ti je me egersira hahahhaa
mishel
#49 ne: 12-09-2008, 13:56:35
Sipas rastit...nuk perdor nje rregull fiks hahahaha


Kenaqem kur me rreth vetes kam miq qe i dua shume...