×

Kenaqem kur...

· 401 · 10438

Kenaqem kur...

· 401 · 10438

 • Postime: 2642
 • Gjinia: Mashkull
Oqeani
#50 ne: 12-09-2008, 14:39:15
kenaqem kur kuptoj qe kam fat,,eheh
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
mishel
#51 ne: 12-09-2008, 15:33:14
Kenaqem kur shoh brenda vetes.....sa shume nga ty ka ne mua....o zot sa shume.....
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12163
 • Gjinia: Femer
dreamm
#52 ne: 22-09-2008, 18:25:40
..ne syte e Tu feminore..shoh drite..shprese.. dashuri.. :)
 
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 80
 • Gjinia: Mashkull
Mistreci Shqiptar
#53 ne: 22-09-2008, 21:45:11
kur le capin shtatzen  :P :P :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 80
 • Gjinia: Mashkull
Mistreci Shqiptar
#54 ne: 22-09-2008, 22:27:25
kur te tjeret jan te mertzitur dhe vuajne  :P :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Emira
#55 ne: 22-09-2008, 22:41:20
Kuptoj se me ne fund jam liruar nga nje barre e rende...
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
mishel
#56 ne: 23-09-2008, 08:09:13
Kenaqem kur im bir me tregon se Guekatorja (edukatoria) i meson plot gjera te reja e interesante.....Ken aqem kur me thote te kam dashurine me te madhe ne bote...Kenaqem kur xhelozon me te atin se kujt i perkas une....Kenaqem me cdo gje qe im bir ben...me jep jete , me jep zemer...kurajo...me mban ne jete me shpresen se eshte ai cfare doja ne kete jete!!!!!


Ikin vitet dhe shoh tim bir tek rritet ndersa une....gjthsesi Kenaqem sepse jeta ime eshte vetem IM BIR!!!!!
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 80
 • Gjinia: Mashkull
Mistreci Shqiptar
#57 ne: 25-09-2008, 18:39:39
kur ni shi :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 120
 • Gjinia: Femer
Fatjeta
#58 ne: 25-09-2008, 18:47:43
Kenaqem kur bej seks :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2166
 • Gjinia: Mashkull
skiatori
#59 ne: 25-09-2008, 19:07:01
Kenaqem kur bëj seks :
dhe te dy ndiejme kenaqesine
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2642
 • Gjinia: Mashkull
Oqeani
#60 ne: 25-09-2008, 21:02:18
Kenaqem kur i mund shoket palystation,, LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 18290
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#61 ne: 26-09-2008, 00:13:55
Kenaqem kur bëj seks :D

Jo more aman. LOL LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12210
Lefter
#62 ne: 26-09-2008, 00:17:30
Kenaqem kur bëj seks :D

hahahahhah.....Hajd e na knaq edhe neve,se ka kohe qe sjemi kenaq. :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 18290
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#63 ne: 26-09-2008, 00:20:52
Kenaqem kurr...eehhhh kur nuk me prishin qefin dynjaja..ja atehere kenaqem une.. :(
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 18290
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#64 ne: 27-09-2008, 16:14:45
hahahahhah.....Hajde na knaq edhe neve,se ka kohe qe sjemi kenaq. :D

Kenaqem kur Lefteri nuk kenaqett... :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 4147
Charlie
#65 ne: 27-09-2008, 16:15:44
Knaqem kur kjo me eksiton :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 18290
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#66 ne: 27-09-2008, 16:19:16
Kenaqem kur..me lumturon dikush me veprimet dhe fjalet e tij..kur me jep kurajo dhe shpresa per te jetuar dhe per te pas durim...kenaqem kur ja plotesoj deshirat nje personi sepse ne ato mom e di qe ja plotesoj edhe veti......Sa pak duhet per te qene e lumtur?!!
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 4147
Charlie
#67 ne: 27-09-2008, 16:20:50
Knaqem kur kjo knaqet  :perqafim
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 18290
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#68 ne: 27-09-2008, 16:24:11
Knaqem kur me rrin 12..
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 4147
Charlie
#69 ne: 27-09-2008, 16:26:49
Haha knaqem edhe une kur me rri ashtu valla :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 18290
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#70 ne: 27-09-2008, 16:28:46
Kenaqem kur...ndahem e kenaqur me nje person naten qe kaloi..
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 4147
Charlie
#71 ne: 27-09-2008, 16:31:51
Haha ...knaqem kur ndahet mir kjoo me ate person :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 18290
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#72 ne: 27-09-2008, 16:32:57
Kenaqem kurrrrr...thjesht kenaqem dhe pik.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 4147
Charlie
#73 ne: 27-09-2008, 16:36:45
Knaqem kur kjo eshte ding :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 18290
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#74 ne: 27-09-2008, 16:38:40
Kenaqem kurrr..ky sheh endrraaaa me gaforreee.. :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super