×

Kendi i thashethemeve per femrat e ZY!!!!!!

Kendi i thashethemeve per femrat e ZY!!!!!!

· 88 · 2752

 • Postime: 12738
Mishel...............
#75 ne: 27-12-2012, 20:28:05
dhe te gjitha keto mi thua mua???? turp jazek..sa endrra me theve ne mes ohhhhh


tani do degjoj kengen e djemve te plazhit

Endrrat qe per ty i thura...ti i shkaterrove
Gerti1
#76 ne: 27-12-2012, 20:31:43
LOL


Jete e poshter. Jete mizore. Pa pik intimiteti.

 • Postime: 12738
Mishel...............
#77 ne: 27-12-2012, 20:32:57
thashethemi i fundit...Mishelin qe se theu as meteori qe ra ne Paqesor e theu ky pemethymi
Gerti1
#78 ne: 27-12-2012, 20:35:50
Ore po ky pemthymi nga bohet meqe ra fjala?

Hajde ja fusim nai thashethem.
Mu m'than qe ai doli nga dollapi para disa mujesh dhe tani i jan afruar shume femra si mikesha.

 • Postime: 12738
Mishel...............
#79 ne: 27-12-2012, 20:44:11
ca thu meeeee edhe ket e ka bo
Gerti1
#80 ne: 27-12-2012, 20:53:43
Po. Kishte dal dhe ne gazete se ky ishte edhe figure e njohur aty ku jetonte.

 • Postime: 12738
Mishel...............
#81 ne: 27-12-2012, 22:49:50
kam degjuar se une dhe shej bome sherr keq fare. u rrafem,shkulem floket dhe tani jemi te dyja pa lesh ne koke

 • Postime: 2643
 • Gjinia: Mashkull
Oqeani
#82 ne: 27-12-2012, 22:58:52
Kur s'e din cka u be ne forum per nje kohe, futu tek thashethemet se gjen dicka :P

 • Postime: 1010
 • Gjinia: Femer
endrrimtare
#83 ne: 27-12-2012, 23:07:36
Kush kishte ra n'dashni me mu se s'mora vesh gja LOL

 • Postime: 12738
Mishel...............
#84 ne: 27-12-2012, 23:08:24
hajt se kalon lol

 • Postime: 12738
Mishel...............
#85 ne: 28-12-2012, 01:59:06
na thuj ndonje gje ti

une degjova qe misheli sdo te kthehet me ne Shqiperi  :P

na thuj ndonje gje ti

une degjova qe misheli sdo te kthehet me ne Shqiperi  :P
cdo kisha bere mire mos isha kthy fare..apo nuk jetohej bukur ne munih

 • Postime: 7275
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#86 ne: 28-12-2012, 10:47:10
Une degjova qe misheli ka pre lesht... me shume detaje nuk mora vesh ne fakt se ra linja. :P :P

 • Postime: 12738
Mishel...............
#87 ne: 28-12-2012, 12:48:05
po ti thuje thashethemin deri ne fund