×

Kënga që po dëgjoj

· 14940 · 192879

Kënga që po dëgjoj

· 14940 · 192879

 • Postime: 1498
Zara
#25 ne: 23-07-2010, 21:57:07

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#26 ne: 23-07-2010, 21:59:34
Patrick Swayze - She's Like The Wind
ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ
#27 ne: 23-07-2010, 22:21:14
Kete e kam performuar dhe une......

Vertete?

Amedeo Minghi & Mietta - Vattene Amore

 • Postime: 1498
Zara
#28 ne: 23-07-2010, 22:25:29

 • Postime: 1498
Zara
#29 ne: 23-07-2010, 22:30:36
NINA SIMONE- "DON'T LET ME BE MISUNDERSTOOD" (1964)

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#30 ne: 23-07-2010, 22:34:09

Sarah Connor- Living to love you (Lyrics)


When you're gone it's not forever
'cause you`re remaining in my heart
So tell me why I feel this aching
Every time I think of you when we're apart

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#31 ne: 23-07-2010, 22:35:56
ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ
#32 ne: 23-07-2010, 22:36:16
NINA SIMONE- "DON'T LET ME BE MISUNDERSTOOD" (1964)

ncncnc... edhe nina? :D

Beirut - "Nantes"

degjoje dhe kete... une e adhuroj! :)

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#33 ne: 23-07-2010, 22:41:42
ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ
#34 ne: 23-07-2010, 22:45:47
Augustana - Boston
I think I'll go to Boston...

 • Postime: 1498
Zara
#35 ne: 23-07-2010, 22:48:49
ncncnc... edhe nina? :Ddegjoje dhe kete... une e adhuroj! :)

po po,nuk shkon pa ninen....

po,e degjova,e mire....
ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ
#36 ne: 23-07-2010, 22:55:38
Ajo eshte kryeveper! :D
(imponim ky tani... LOL)

YouTube - Broadcast Yourself.

 • Postime: 215
sandrina
#37 ne: 23-07-2010, 22:58:21
ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ
#38 ne: 23-07-2010, 23:00:39

 • Postime: 1498
Zara
#39 ne: 23-07-2010, 23:05:13
Kam prob me rrjetin,mund te hap asgje.......po shkruaj vetem ate qe degjoj....

Nina Simone-My baby just cares for me
ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ
#40 ne: 23-07-2010, 23:07:17
The Cranberries - When You're Gone

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull
Oqeani
#41 ne: 23-07-2010, 23:13:42
Oqean,te persh.....(se ti sme persh...  :D)

Child In Time - Deep Purple

Fll shumee,, Te pershendes tani  thellesisht   :)  :perqafim

Ps: Child In Time  e kam zile celulari  :D
ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ
#42 ne: 23-07-2010, 23:17:09
The Cranberries - Animal Instinct

It is a lovely thing that we have
It is a lovely thing that we
It is a lovely thing, the animal
The animal instinct... :engjell:

 • Postime: 1498
Zara
#43 ne: 23-07-2010, 23:22:45

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull
Oqeani
#44 ne: 23-07-2010, 23:22:59
The Cranberries - Animal Instinct

It is a lovely thing that we have
It is a lovely thing that we
It is a lovely thing, the animal
The animal instinct... :engjell:

E kendeshme  :)

Scorpions- Dust In The Wind (Acoustic version)

 • Postime: 1498
Zara
#45 ne: 23-07-2010, 23:28:56
E kendshme me te vertete.....

Oqean,e kuptova qe te pelqen Deep Purple.....
ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ
#46 ne: 23-07-2010, 23:29:14
"A German band covering an American song in Portugal with a Romanian cellist. This is what rock is about...no borders."

mpelqeu ky komenti te video e scorpionsave..
prape kansas e kane qare per mendimin tim...

Falco - Rock Me Amadeus (with lyrics)

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull
Oqeani
#47 ne: 23-07-2010, 23:33:12
Scorpions jane legjende  ;)


Scorpions - Life Is Too Short
ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ
#48 ne: 23-07-2010, 23:36:28
jane me jane... se mohoi njeri, po origjinali eshte gjithmone me i mire se cover-i...
per mendimin tim gjithmone...

Juanes - Yerbatero

 • Postime: 1498
Zara
#49 ne: 23-07-2010, 23:37:26
Kansas e performojne me mire... per mendimin tim....
Jo se Scorpionsat jane dicka me pak...
 

kenga magjike cmimet

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 20-05-2020, 21:30:09
nga InfoZ
Kenga Haziri (Lajme, info, foto, video)

Nisur nga InfoZRubrika Vipat Shqiptare

Postimi i fundit 27-05-2020, 00:10:56
nga M A X
Kenga Magjike 2019

Nisur nga M A XRubrika Festivale dhe Koncerte

Postimi i fundit 14-12-2019, 08:49:49
nga Gjumashi
Kenga magjike 2012 dhe 2013 itunes quality

Nisur nga gruuveRubrika Muzikë Shqip

Postimi i fundit 27-12-2013, 13:24:30
nga djhenri
Kenga Magjike 2012

Nisur nga DoraRubrika Muzikë Shqip

Postimi i fundit 24-09-2012, 15:56:51
nga Dora