×

Post reply

Emri:
Email:
Titulli:
Select Prefix:
Ikona e mesazhit:

Verifikimi:
Shkruaj germat qe shihni ne figure
Degjoi germat / Kerko nje tjeter figure

Shkruaj germat qe shihni ne figure:
Cfare gjuhe flasin shqiptaret?:

shtyp alt+s per te postuar ose alt+p per ta kontrolluar


Permbledhje

Postuar nga: erlehta
« ne: 19-05-2019, 18:38:09 »

Une po dëgjoj me ne fund kengen e Maliqit :D
Postuar nga: Mishel...............
« ne: 19-05-2019, 16:39:55 »

Postuar nga: Grens(Wiliams)
« ne: 19-05-2019, 13:23:52 »

kengen malet ma blerim (hashash)..plot me bukuri BUM :perqafim
Postuar nga: erlehta
« ne: 18-05-2019, 20:37:19 »

Meqe me kujtoi Erlehta Cercizin ate po degjo... 😂😁

😂😂😂
Postuar nga: M A X
« ne: 17-05-2019, 11:36:13 »

Postuar nga: SteriOtipi B
« ne: 16-05-2019, 21:49:07 »

Meqe me kujtoi Erlehta Cercizin ate po degjo... 😂😁
Postuar nga: Passion
« ne: 16-05-2019, 10:57:36 »

Postuar nga: erlehta
« ne: 16-05-2019, 07:47:55 »

Ra faja prej Fiku... verisoni superremix kendon dyshe me Fajen dhe Lal Fiku... lol

😂😂😂
Mua mu kujtua nje dite kenga e Cercizit 😂
Postuar nga: SteriOtipi B
« ne: 15-05-2019, 22:46:58 »

Ra faja prej Fiku... verisoni superremix kendon dyshe me Fajen dhe Lal Fiku... lol
Postuar nga: Passion
« ne: 15-05-2019, 17:34:09 »