×

Kënga që po dëgjoj

· 14928 · 191912

Kënga që po dëgjoj

· 14928 · 191912

 • Postime: 7017
 • Gjinia: Femer
erlehta
#14800 ne: 24-11-2019, 07:49:55
Let it Snow

 • Postime: 210
Passion
#14801 ne: 29-11-2019, 13:33:30Me disponim cop cop,me deshiren minimale per pune

endem duke degju pakezzzzz muzike.

(arsyeja goditja e Shqipes ne kete fund vit ). :(

 • Postime: 1749
 • Gjinia: Femer
Parloté
#14802 ne: 29-11-2019, 14:01:57


 • Postime: 210
Passion
#14803 ne: 29-11-2019, 14:24:21

 • Postime: 210
Passion
#14804 ne: 02-12-2019, 16:51:57

 • Postime: 210
Passion
#14805 ne: 02-12-2019, 16:52:54

 • Postime: 210
Passion
#14806 ne: 03-12-2019, 16:57:05 :) :) :)

 • Postime: 210
Passion
#14807 ne: 03-12-2019, 17:15:12

 • Postime: 210
Passion
#14808 ne: 03-12-2019, 17:17:18

 • Postime: 210
Passion
#14809 ne: 03-12-2019, 17:22:15

 • Postime: 210
Passion
#14810 ne: 03-12-2019, 17:28:42

 • Postime: 210
Passion
#14811 ne: 03-12-2019, 17:45:17

 • Postime: 210
Passion
#14812 ne: 04-12-2019, 16:58:21

 • Postime: 210
Passion
#14813 ne: 04-12-2019, 17:02:15

 • Postime: 210
Passion
#14814 ne: 04-12-2019, 17:15:29

 • Postime: 210
Passion
#14815 ne: 11-12-2019, 17:01:55

 • Postime: 26233
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#14816 ne: 11-12-2019, 20:54:26

Nje homazh per Marie Fredriksson, kengetarja e Roxxette qe nderroi jete sot pas nje semundje te gjate.

 • Postime: 210
Passion
#14817 ne: 05-01-2020, 10:19:46


:)

 • Postime: 210
Passion
#14818 ne: 05-01-2020, 12:44:01

 • Postime: 210
Passion
#14819 ne: 05-01-2020, 13:00:46

 • Postime: 7017
 • Gjinia: Femer
erlehta
#14820 ne: 05-01-2020, 15:58:31
Alvaro Soler...El mismo Sol

 • Postime: 609
 • Gjinia: Mashkull
Ωμέγα
#14821 ne: 11-01-2020, 17:31:34

 • Postime: 7017
 • Gjinia: Femer
erlehta
#14822 ne: 13-01-2020, 07:41:19
Zemer o zemer  :D
Dhurata Dora

 • Postime: 1749
 • Gjinia: Femer
Parloté
#14823 ne: 13-01-2020, 08:29:10
.....

 • Postime: 7429
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#14824 ne: 15-01-2020, 22:36:23
 

kenga magjike cmimet

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 20-05-2020, 21:30:09
nga InfoZ
Kenga Haziri (Lajme, info, foto, video)

Nisur nga InfoZRubrika Vipat Shqiptare

Postimi i fundit 27-05-2020, 00:10:56
nga M A X
Kenga Magjike 2019

Nisur nga M A XRubrika Festivale dhe Koncerte

Postimi i fundit 14-12-2019, 08:49:49
nga Gjumashi
Kenga magjike 2012 dhe 2013 itunes quality

Nisur nga gruuveRubrika Muzikë Shqip

Postimi i fundit 27-12-2013, 13:24:30
nga djhenri
Kenga Magjike 2012

Nisur nga DoraRubrika Muzikë Shqip

Postimi i fundit 24-09-2012, 15:56:51
nga Dora