×

Keni genjyer ndonje sot ?

Keni genjyer ndonje sot ?

· 82 · 2988

 • Postime: 27105
 • Gjinia: Mashkull
Berni
ne: 01-04-2008, 16:47:51
Une vete as kam genjyer ndonje as me kane genjyer, dhe te ndodhte dicka e tille, do e kuptoja, mir se ma kujtuan para 2 ditesh qe eshte dita e genjeshtrave sot.

 • Postime: 64
Lura
#1 ne: 01-04-2008, 17:34:23
Mua me genjeu kolegia e punes...po u kujtua pak vone te ma thoshte, se kerkesa e saj kishte mberritur te shefi.... :O
Une ia ktheva me te njejten monedhe, po nuk me besoi, ndaj e kam rregulluar me ato te punes qe ta vazhdojme dhe neser :P

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull
Oqeani
#2 ne: 01-04-2008, 17:51:32
E kam genjyer mbreme nje shokun time ne ora 01:30,eheh ,,e  si e hengri ,eheh :D

 • Postime: 1580
sorelina
#3 ne: 01-04-2008, 18:57:38
Deri tani jooo

 • Postime: 2
tinahg2008
#4 ne: 01-04-2008, 19:04:34
valla shoqja um rrejti per ni shoqe tjeter.....a me rrejt spo ma don bre :S

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer
dreamm
#5 ne: 01-04-2008, 22:55:16
qe ne pike te mjesit..dhe nje genjeshter te cmendur..
e hengra ^o) :S

 • Postime: 27105
 • Gjinia: Mashkull
Berni
#6 ne: 02-04-2008, 10:22:57
Rren te bukur i kishin bere, ato te Big Brother banoreve hahaha kishin qare te gjithe dhe cunat ca gallate.
Capkenja
#7 ne: 02-04-2008, 10:31:39
Une harrova fare qe ishte dje nje prilli,me duket me genjyen duke me percjelle rruges per ne aeroport...e hengra une :(


 ndihem keq sot.....boh :(

 • Postime: 2416
 • Gjinia: Femer
eurogina
#8 ne: 02-04-2008, 17:24:31
un nuk genjeva njeri pasi sme pelqen dita e 1 prillit, por i fejumi me genjeu,por mtha genjeshter koti qe nuk u hante shum lol.

 • Postime: 402
 • Gjinia: Femer
Justice
#9 ne: 02-04-2008, 20:08:12
uuuuuffffffffff

 • Postime: 1431
 • Gjinia: Mashkull
cikito
#10 ne: 13-04-2008, 18:36:09
 hmmmmm:
jo...
une nuk genjej....
nuk eshte tipi im. :)

 • Postime: 7043
 • Gjinia: Femer
erlehta
#11 ne: 26-03-2009, 13:09:52
Jo, me gegjyen  :D

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#12 ne: 26-03-2009, 20:13:26
Per koken e komshijes asnje s'kam genjyer sot... :)

 • Postime: 907
 • Gjinia: Femer
*A.D*
#13 ne: 26-03-2009, 20:15:06
as kam genjyer, as me kane genjyer :)

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer
dreamm
#14 ne: 01-04-2009, 16:20:36
... me genjyen per dicka...
s'e besova though :D :D

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#15 ne: 01-04-2009, 16:22:30
Edhe mue me genjyen po bera sikur nuk degjova se ishte e pabesueshme really.. :D..

Une genjeva vllackon e vogel.... :D

 • Postime: 1752
 • Gjinia: Femer
Parloté
#16 ne: 01-04-2009, 16:53:37
Tema ma kujtoi 1 prillin. Duhet ti jap krahe imagjinates :D
Ju tregoj kur te kem genjyer dikend.....

 • Postime: 1300
 • Gjinia: Femer
PochoLoca
#17 ne: 26-01-2010, 18:08:34
Pak... :D :P

 • Postime: 2568
vullkani
#18 ne: 26-01-2010, 21:16:28
me punen qe kam duhet te genjej ter diten

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer
dreamm
#19 ne: 26-01-2010, 23:26:05
..nope :D

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer
kengaime
#20 ne: 26-01-2010, 23:26:55
Jo!

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#21 ne: 26-01-2010, 23:27:20
No

 • Postime: 11
 • Gjinia: Femer
***Valeza***
#22 ne: 27-01-2010, 09:54:28
Po ja bera vetes rrafsh nje pune dmth. e genjeva veten

 • Postime: 2568
vullkani
#23 ne: 22-02-2010, 14:24:40
ter diten se ma do puna

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#24 ne: 22-02-2010, 14:25:33
ncuq sot akoma LOL