×

Keni genjyer ndonje sot ?

Keni genjyer ndonje sot ?

· 82 · 3005

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer
Misss
#50 ne: 04-04-2010, 02:30:19
Sot e bera pushim... :P

 • Postime: 1431
 • Gjinia: Mashkull
cikito
#51 ne: 12-05-2010, 17:19:45
nuk mu dha rasti te genjej ndonje edhe genjeva veten sot LOL

 • Postime: 2568
vullkani
#52 ne: 14-05-2010, 20:38:12
nuk genjva ndonje por me kan genjyer shume sot

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#53 ne: 14-05-2010, 22:29:49
vende vende :P :P

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer
Misss
#54 ne: 14-05-2010, 23:04:13
Skam genyer sot çuditerisht  :P

 • Postime: 7051
 • Gjinia: Femer
erlehta
#55 ne: 12-09-2013, 20:13:53
Vallaj nuk kam pasur raste .....

 • Postime: 7051
 • Gjinia: Femer
erlehta
#56 ne: 23-04-2019, 19:51:14
Nuk di te gënjej 😁

 • Postime: 12743
Mishel...............
#57 ne: 24-04-2019, 09:52:28
Sot them ta bej pushim...dhe te jem 100% une :P

 • Postime: 3250
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#58 ne: 24-04-2019, 09:55:59
....kam dal prej situate, nuk kam genjyer :D

 • Postime: 7051
 • Gjinia: Femer
erlehta
#59 ne: 24-04-2019, 10:43:26
....kam dal prej situate, nuk kam genjyer :D
Diplomatik ti gjumasho 😄

 • Postime: 12743
Mishel...............
#60 ne: 24-04-2019, 10:51:49
He mi se genjen ai po he :P

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#61 ne: 25-04-2019, 15:16:51
Dale prit se a akoma mengjes. :P e sigurte qe do genjejme por vetem genjeshtra e bardha. :P

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#62 ne: 07-06-2019, 19:38:20
No

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#63 ne: 07-06-2019, 20:01:46
Per tu cuditur, Fare po fare fare aman. Pfffff :(

 • Postime: 7051
 • Gjinia: Femer
erlehta
#64 ne: 07-06-2019, 20:42:51
Eh ne 1 prill mundohem cik 😁

 • Postime: 3250
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#65 ne: 22-06-2019, 10:19:12
Po. Pasi nuk kam kohë të merrem me punë sot

 • Postime: 1752
 • Gjinia: Femer
Parloté
#66 ne: 22-06-2019, 10:48:20
Ende jo.

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#67 ne: 24-06-2019, 15:41:19
akoma heret per te genjyer por besoj se mbas ores dhjete do genjej ca per arsye profesionale. :P :P

 • Postime: 2173
Grens(Wiliams)
#68 ne: 20-08-2019, 23:56:57
ncuk :D

 • Postime: 1752
 • Gjinia: Femer
Parloté
#69 ne: 27-08-2019, 08:45:42
Gënjyer jo, shere plot  :D

 • Postime: 2173
Grens(Wiliams)
#70 ne: 27-08-2019, 15:10:54
Gënjyer jo, shere plot  :D
Vdes per sherre keto kohet e fundit..kur dhe ku do bejme sherr bashke? :P

 • Postime: 1752
 • Gjinia: Femer
Parloté
#71 ne: 27-08-2019, 16:44:12
Vdes per sherre keto kohet e fundit..kur dhe ku do bejme sherr bashke? :P
Nuk i përballon dot Grens 😜

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#72 ne: 03-09-2019, 18:21:18
Vallai po sot mu desh me dal nga nje situate 🙄😁

 • Postime: 224
Passion
#73 ne: 03-09-2019, 21:02:58
Ish e rende genjeshtra?  :D

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#74 ne: 04-09-2019, 21:49:42
Jo pa dem  :D