×

Post reply

Emri:
Email:
Titulli:
Ikona e mesazhit:

Verifikimi:
Cfare gjuhe flasin shqiptaret?:

shtyp alt+s per te postuar ose alt+p per ta kontrolluar


Permbledhje

Postuar nga: Gjumashi
« ne: 10-09-2019, 08:16:01 »

Po dihet.
Postuar nga: Parloté
« ne: 09-09-2019, 22:11:01 »

quote author=Gjumashi link=topic=42727.msg1321105#msg1321105 date=1568030757]
Jo aq e sinqerte te lutem, se do te bejm Kryeministre :D

Une per vete pak sot.
[/quote]


Do ishim top politikanë bashkë 😂
Postuar nga: Gjumashi
« ne: 09-09-2019, 14:05:57 »

Jo, edhe kur mendojnë se i gënjej, prap jo.

Jo aq e sinqerte te lutem, se do te bejm Kryeministre :D

Une per vete pak sot.
Postuar nga: Grens(Wiliams)
« ne: 08-09-2019, 12:44:06 »

ku kalon ndonje dite pa genjyer njehere.. :P
Postuar nga: Parloté
« ne: 07-09-2019, 19:42:57 »

Jo, edhe kur mendojnë se i gënjej, prap jo.
Postuar nga: Grens(Wiliams)
« ne: 07-09-2019, 19:29:07 »

Nuk i përballon dot Grens 😜
..lutju zotit mos ta provosh :P
Postuar nga: ßåßy ღ
« ne: 04-09-2019, 21:49:42 »

Jo pa dem  :D
Postuar nga: Passion
« ne: 03-09-2019, 21:02:58 »

Ish e rende genjeshtra?  :D
Postuar nga: ßåßy ღ
« ne: 03-09-2019, 18:21:18 »

Vallai po sot mu desh me dal nga nje situate 🙄😁
Postuar nga: Parloté
« ne: 27-08-2019, 16:44:12 »

Vdes per sherre keto kohet e fundit..kur dhe ku do bejme sherr bashke? :P
Nuk i përballon dot Grens 😜