×

Kerkoj Qumken

· 23 · 1965

Kerkoj Qumken

· 23 · 1965

 • Postime: 2293
PetritKola
ne: 08-03-2007, 23:11:29
Kam nja nje jave qe kerkoje Qumken (antarin tone) po nuk po e gjeje dot.
Ne se dikush ka te dhene eshte i lutur te me njoftoje.
« Editimi i fundit: 26-04-2019, 23:09:27 nga M A X »
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Capkenja
#1 ne: 09-03-2007, 00:13:28
Se kam pare me vjen keq !Po e pashe do te te bej nje zile e kam nr me 777 ne fund,me merr ti se skam lek ne telefon :)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3000
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#2 ne: 09-03-2007, 04:20:16
Kush eshte Qumka mer???
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 653
 • Gjinia: Mashkull
KingS00l
#3 ne: 09-03-2007, 15:28:50
Mos e kerkoni Qumken,

eshte i zoti i vetes

Po desh te duket, do duket...
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2293
PetritKola
#4 ne: 10-03-2007, 00:40:04
Kush është Qumka more???
Qumka eshte nje antare i Zerit qe bene vjersha shume te bukra.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Capkenja
#5 ne: 10-03-2007, 00:54:23
Po e di kush eshte se rri nga temat qe moderoj tek letersia,,po se di nga ka shkuar.Ndoshta ka pune me siguri Petrit.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3000
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#6 ne: 10-03-2007, 00:56:54
Qumka është një antare i Zerit qe bene vjersha shumë te bukra.

Ca te duhen vjershat ty, apo do punosh ne cerdhe??? :D :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Capkenja
#7 ne: 10-03-2007, 00:58:34
ahahahahha po lere mo Beko kushedi per cfare e do:)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2293
PetritKola
#8 ne: 10-03-2007, 01:48:49
Ca te duhen vjershat ty, apo do punosh ne cerdhe??? :D :D

Jo mor jo. Nuk janë vjersha për fëmijë. Si me thonë, dashnie, melankolie, kurabie, hurma arabije...
Desha me e porosite një vjersh. Të bënte sa te bënte. Me flori do ta paguaja.
Me sa shof une Qumka e ka mbyll dyqanin e vjershave... :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3000
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#9 ne: 10-03-2007, 02:42:24
Ore, po te jete per kurabie dhe hurma arabie, te jap une. Por ke dashnia nuk te mbaroj dot pune. :P :P :P


Nejse... kujt ke ndermend t'ia dedikosh vjershen??? Me siguri Sali Palles. :P :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Capkenja
#10 ne: 10-03-2007, 09:54:16
Petrit po thuaj nje here ti mbase te ndihmoj une :)D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer
Elegance
#11 ne: 10-03-2007, 15:25:32
Jo mor jo. Nuk janë vjersha për fëmijë. Si me thonë, dashnie, melankolie, kurabie, hurma arabije...
Desha me e porosite një vjersh. Të bënte sa te bënte. Me flori do ta paguaja.
Me sa shoh unë Qumka e ka mbyll dyqanin e vjershave... :D

Perse e do vjershen ti Petrit?! Qumka mund te kete humbur ketu, por Eleganca eshte ketu dhe e gatshme biles. Me thuaj mua perse dhe kur e do vjershen ti (pra c'fare teme dhe kur te duhet). Ta bej une, do te ta qaj madje. Aq me shume qe do me paguash me florinj. ;) :P

Pres Pergjigje. E Kam seriozisht per vjershen, te ndihmoj une. ;)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#12 ne: 11-03-2007, 02:12:24
Paska ardhe Qumka eshte ne linje ....te shkoj te porosis nje poezi une para se ta bej Petriti :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3000
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#13 ne: 11-03-2007, 02:39:47
kape per veshi dhe na sill ketu qerratain... :D :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 113
 • Gjinia: Mashkull
Qumka
#14 ne: 11-03-2007, 17:23:34
Falemderit për respektin miq të nderuar....
Kërkoj ndjes se sjam lajmëruar më herët por megjithate jam mir por pak i lodhët
nga koha por edhe bile nga punt që goxha më jan grumbulluar dhe përate skam pas edhe aq koh që të shkruaj....Por megjitha flm për të gjith që jan të interesuar për mua si Petriti,KingSool Capkënja ,Lisa edhe të tjerët sotrastësisht pash se më kërkonit
haj se cmund të bëj un për ju të nderuar dhe të nderuara nga Kopenhageni i largët dhe pak i ftoht... Përshëndetje Qumka.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 4147
Charlie
#15 ne: 11-03-2007, 18:24:59
Po vjershat i ke me vete ti  ? :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 113
 • Gjinia: Mashkull
Qumka
#16 ne: 12-03-2007, 00:26:00
Hahahah po de me vehte i mbaj gjithnji....
Si kam humbur po i ruaj si thesar më të shtrejt të jetës hahaaaaaaaaa... Me nderime Qumka.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3000
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#17 ne: 12-03-2007, 01:58:50
Pa na sill ndonje vjershe ketu, te shohim se cfare vjershetori je. :D :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2293
PetritKola
#18 ne: 12-03-2007, 03:01:19
Unë thashë se kishte vetëm nej dyqan vjershash.
Capkene dhe Eleganca.

Unë kam dëshirë qe vjersha e pare te titullohet. "Dua petulla se do hidhem nga ballkoni."

Vjersha e dytë te titullohet; "Të dua moj QENE" :D

Bekim,
Mos i merr gjërat me te qeshur se situata është shumë serioze. ;)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3000
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#19 ne: 12-03-2007, 03:08:41
E shoh qe qenka serioze... duket nga titujt e vjershave. ;)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2293
PetritKola
#20 ne: 12-03-2007, 04:34:55
E shoh qe qenka serioze... duket nga titujt e vjershave. ;)

Titujt jane kastile qe te mos diktohet qellimi. hmmmmm:
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 6664
 • Gjinia: Femer
erlehta
#21 ne: 13-03-2007, 12:52:13
Mbreme me duket se Qumka u be i gjalle :D
Ne linje ma zune syte :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 6664
 • Gjinia: Femer
erlehta
#22 ne: 25-04-2019, 21:22:24
O qumke
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super