×

Kete siper do e nisim ne...

Kete siper do e nisim ne...

· 6211 · 102856

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull
Dalber
ne: 21-06-2007, 17:37:48
pershendetje kalamaja :D :P

teme funksionon keshtu:

per anetarin e mesiperm do jepni nje deshire se ku doni ta nisni, meqe jemi edhe ne prag te pushimeve,

ku do me nisni mua :D

 • Postime: 7051
 • Gjinia: Femer
erlehta
#1 ne: 21-06-2007, 17:56:27
Ne Kazakistan LOL LOL 
Me duhen ca bomba mua LOL LOL

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull
Dalber
#2 ne: 21-06-2007, 17:57:36
ne Kube te bej ca pune vullnetare per fidelin :D :D

 • Postime: 7051
 • Gjinia: Femer
erlehta
#3 ne: 21-06-2007, 18:02:12
Une komuniste jam..keshtu qe Fidelua do me doje shume LOL LOL

Ty te presin Karaibet..do maresh nje "thesar" aty...Piratet kane per te ta dhene LOL LOL

 • Postime: 3096
 • Gjinia: Femer
Belinaa
#4 ne: 21-06-2007, 18:42:16
Erlehtën per pushime do e nisja nëëëë San trope

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer
Elegance
#5 ne: 21-06-2007, 18:54:52
Ne shtetin ku banoj une do e nisja Belinen, qe ta takoja per vete. :)

 • Postime: 3096
 • Gjinia: Femer
Belinaa
#6 ne: 21-06-2007, 18:58:46
Edhe une ty do te nisja per ne Kosove do kisha deshira te rrija ca me ty haha

 • Postime: 1580
sorelina
#7 ne: 21-06-2007, 19:11:45
Belinen kam deshire me e cu ne Taxhikistan :D

 • Postime: 12234
Lefter
#8 ne: 21-06-2007, 19:36:11
Kte siper ne Hane ,te na zbukuroj paksa ambientin. :D

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer
Elegance
#9 ne: 21-06-2007, 22:03:11
Kete siper do e nisja direkt e tek puna ime sot, qe ta pija nje kafe bashke me te sot dhe te me shkrinte gazit.

 :perqafim

 • Postime: 7051
 • Gjinia: Femer
erlehta
#10 ne: 21-06-2007, 22:44:47
Kete do e nisja ne Sidney :D He mi si thua???

 • Postime: 12234
Lefter
#11 ne: 21-06-2007, 22:47:04
Kete siper do e nisja t'ma therret Sorelinen ketej. :D

 • Postime: 7051
 • Gjinia: Femer
erlehta
#12 ne: 21-06-2007, 22:48:16
 Do e nisja ne Austri ..te zgjonte sorelinen nga gjumi :D

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer
Elegance
#13 ne: 22-06-2007, 04:56:26
Do e nisja per ketu ku jam vete, qe te rrinte nja 2 jave me pushime, me mua dhe bandillin tim. Do t'ja kalonim krejt mire, Erlehte, te betohem.

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer
SwEeTNeSs
#14 ne: 22-06-2007, 06:09:12
Kete lart do a nisja ne Lushnje. :P :D

 • Postime: 27104
 • Gjinia: Mashkull
Berni
#15 ne: 22-06-2007, 06:16:29
Kete Beratsen do e nisja te bente nje xhiro ne Korce  :D
guest11984
#16 ne: 22-06-2007, 08:49:02
Këtë Beratsen do e nisja te bënte një xhiro ne Korce  :D
e ndersa un kte matane Paqesorit LOL LOL LOL

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#17 ne: 22-06-2007, 14:53:31
Kete do ta nisja ne SOMALI  LOL LOL LOL LOL LOL

 • Postime: 4261
Charlie
#18 ne: 22-06-2007, 15:10:25
Kete lart do ta nisja per Irak :D

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#19 ne: 22-06-2007, 15:45:40
Hajde shoku se ka nevoje per ty Afganistani. LOL

 • Postime: 1580
sorelina
#20 ne: 22-06-2007, 15:47:03
Charlin do e cojme ne Bangladesh LOL LOL

 • Postime: 4261
Charlie
#21 ne: 22-06-2007, 16:49:18
Ty do te merrja edhe ty me vete  :D :P

 • Postime: 5949
SmiLey
#22 ne: 22-06-2007, 20:38:41
kete siper do e nisim ne ci-ua-ua LOL LOL
Capkenja
#23 ne: 22-06-2007, 22:02:20
Ne Shqiperi......sepse e meriton :D

 • Postime: 2214
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#24 ne: 23-06-2007, 03:30:37
Capkenen ne Toronto do e nisja :D
 

A janë të sigurta pishinat dhe plazhet këtë vit?

Nisur nga InfoZRubrika Udhetime / Pushime

Postimi i fundit 03-07-2020, 12:08:44
nga InfoZ
Sa para do të humbin këngëtarët shqiptarë këtë verë

Nisur nga InfoZRubrika VIP

Postimi i fundit 01-06-2020, 22:29:08
nga InfoZ
revista who si ta quaj kete das.

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 20-05-2020, 21:02:19
nga InfoZ
Per nje bel te holle dhe me pak kilograme provoni kete metoden japoneze

Nisur nga InfoZRubrika Fitness

Postimi i fundit 20-06-2020, 11:49:55
nga erlehta
Si do ta komentonit kete?

Nisur nga M A XRubrika Mix

Postimi i fundit 20-05-2020, 14:21:05
nga Charlie