×

Kete siper do e nisim ne...

Kete siper do e nisim ne...

· 6211 · 102789

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer
Elegance
#125 ne: 09-09-2007, 06:13:48
Kete siper do e nisja per tek Miss America te rrinte mes 50 zockave me te bukura. :)

 :perqafim

 • Postime: 4836
 • Gjinia: Mashkull
stalion
#126 ne: 09-09-2007, 11:06:12
Ku ta nisi une kete eee? me mire po e mbajme ketu se i duhet forumit nje si kjo.lool si thoni ju o popull mistrec?.. :)

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer
Elegance
#127 ne: 10-09-2007, 05:08:19
Faleminderit shoku faleminderit. :D Normal qe i duhem forumit une. Nje Korcare Lozonjare e Opinionuar shume duheshe ketu, prandaj edhe erdha atehere kur erdha. :P LOL

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#128 ne: 16-09-2007, 19:56:52
kete do ta nısım drejt e ne korce se la nam ne amerike la. :P :D

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer
Elegance
#129 ne: 17-09-2007, 06:00:36
Kete do ta nisim ne Korce gjithashtu qe te me takoje mua se e ka zene malli sic duket. :P
mishel
#130 ne: 18-09-2007, 14:53:08
kete do e nisja per pune qe te fitoj para dhe ti harxhoj sa me shpejt! LOL

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer
Elegance
#131 ne: 18-09-2007, 15:22:33
Kete do e nisja per ketej ne Amerike ta shikoje sa veshtire nxirret leku dhe sa kollaj shpenzohet. :P
mishel
#132 ne: 18-09-2007, 19:15:10
kete do e nisja ne shqiperi qe te shikonte sa veshtire fitohet leku dhe sa veshtire blehet cdo gje...dhe te merrte veshte se ne Amerike eshte me mire!!!!  :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer
dreamm
#133 ne: 18-09-2007, 19:18:30
..kete do e nisja drejt e ne shtepi... sh pune sot... :)
mishel
#134 ne: 18-09-2007, 19:21:19
Kete do e nisja tek vogelushi...sepse mua po me mungon qamet  :S :S :S

PS: kam gjithe diten pa e pare....imagjino e shoh ne 11 te nates  :( :( :( :(

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer
dreamm
#135 ne: 18-09-2007, 19:23:26
ohh ta besoj...gjithe diten me te kam qene sot.... :)
 
kisssss.. :perqafim.


do e nisja drejttttt e ne shtepiii..do rrija vete ne vendin e saj te punes.. ;)
mishel
#136 ne: 18-09-2007, 19:31:34
RRofsh...hajde po te jap adresen...


Do ta nisja direkte tek Vendi im i punes...per VETSAKRIFIKIM!!!!!  :D :D

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer
Elegance
#137 ne: 19-09-2007, 06:55:03
Kete do e nisja apo do ta ktheja edhe njehere drejt asaj kohe per te cilen kjo ka mjaft nostalgji. ;)

Mire ke qene Mishel, vogelushi, burri jot, mire?!
  :perqafim

 • Postime: 7043
 • Gjinia: Femer
erlehta
#138 ne: 20-09-2007, 22:41:37
Kete ne Holland  :D

mishel
#139 ne: 20-09-2007, 22:47:47
Kete do e nis tek Broadaway te pi nje kafe me mua.... :D :D :D :D

 • Postime: 7043
 • Gjinia: Femer
erlehta
#140 ne: 20-09-2007, 22:49:10
Ty ne ceceni ..se ma shkule SNQ sot me te te pritur  :P :P :P
mishel
#141 ne: 20-09-2007, 22:50:46
Kete do e mbyllja ne hale dhe te kendonte ate kengen si e kishte ai gjeja mi????  :D :D :D

 • Postime: 7043
 • Gjinia: Femer
erlehta
#142 ne: 20-09-2007, 22:53:18
Vallaj me mire me vrit  :D

Do e coja ne..lere spo e them  :D :D
mishel
#143 ne: 20-09-2007, 22:55:50
jo mi jo nuk te vras...do ta nisja ketu te me kendonte edhe njehere kengen e hasonit...keshtu e kishte???

 • Postime: 1610
 • Gjinia: Femer
CrYsTaL TeaRs
#144 ne: 21-09-2007, 02:47:19
Mishelin do ta nisja deri te supermarketi tme bej ca pazare...  :D


me paret e veta  :P

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#145 ne: 21-09-2007, 04:46:16
Ke shpia time do e coja. :D :D

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer
Elegance
#146 ne: 21-09-2007, 06:40:14
Ne mes te malit te priste ca dru se per pak vjen Dimri, c'te bejme. LOL

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#147 ne: 21-09-2007, 07:50:24
Ne Kandahar, t'me sillte ca hashish. :D :D
mishel
#148 ne: 21-09-2007, 08:50:15
kete pasi te merrte porosine nga eleganca do ta nisja ketej te tymosnim nga nje te dy  :D

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer
Elegance
#149 ne: 21-09-2007, 19:49:19
Kete do ta nisja ne nje Drug-Store ketu ne USA, se e paske marre malli per drogera dhe ilace. LOL
 

A janë të sigurta pishinat dhe plazhet këtë vit?

Nisur nga InfoZRubrika Udhetime / Pushime

Postimi i fundit 03-07-2020, 12:08:44
nga InfoZ
Sa para do të humbin këngëtarët shqiptarë këtë verë

Nisur nga InfoZRubrika VIP

Postimi i fundit 01-06-2020, 22:29:08
nga InfoZ
revista who si ta quaj kete das.

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 20-05-2020, 21:02:19
nga InfoZ
Per nje bel te holle dhe me pak kilograme provoni kete metoden japoneze

Nisur nga InfoZRubrika Fitness

Postimi i fundit 20-06-2020, 11:49:55
nga erlehta
Si do ta komentonit kete?

Nisur nga M A XRubrika Mix

Postimi i fundit 20-05-2020, 14:21:05
nga Charlie