×

Kete siper do e nisim ne...

Kete siper do e nisim ne...

· 6211 · 102786

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer
Elegance
#25 ne: 23-06-2007, 06:27:14
Kete Korcaren do e nisja ne Korce. ;)

 • Postime: 1580
sorelina
#26 ne: 23-06-2007, 10:41:03
Ty do të merrja edhe ty me vete  :D :P

Po ore patjeter te dy ne Bangladesh :D apo skam edhe nje shoqe atje :D


Elegancen de e nis matane qafes se Pllocit :D

 • Postime: 12234
Lefter
#27 ne: 23-06-2007, 19:08:30
Kete do e nisja nga lagja ime. :D

 • Postime: 4261
Charlie
#28 ne: 23-06-2007, 19:22:18
Kete do e nisja per Jupiter ... se eshte i tepert ktu ne toke :D

 • Postime: 12234
Lefter
#29 ne: 23-06-2007, 19:23:41
Kete ne spital me te afert psikiatrik. :D

 • Postime: 4261
Charlie
#30 ne: 23-06-2007, 19:35:13
Kete lart prej Jupiteri do ta zbresim ne Mars ..asesi ne toke :D

 • Postime: 12234
Lefter
#31 ne: 24-06-2007, 20:21:38
Kete siper do e nisje te mi hekuros ca tesha. :D..Se i shkojn per dore punet e grave. :D

 • Postime: 3788
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#32 ne: 24-06-2007, 20:39:01
Kete siper do e nis te fshati i Xha Milos qe ta ndihmoje njecike me shitjen e domateve, specave dhe kastravecave :D

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull
Dalber
#33 ne: 24-06-2007, 20:40:17
ne Tibet, te mesoj Mandarin chinese :P

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer
Elegance
#34 ne: 25-06-2007, 05:26:21
Ne Afganistan te ndihmoje ushtaret e Bushit. LOL

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer
SwEeTNeSs
#35 ne: 27-06-2007, 01:13:23
Ne Antarktide te ruaj penguinet. :P

 • Postime: 12234
Lefter
#36 ne: 27-06-2007, 01:17:18
Kete siper do e nisja nga dhome e gjumit ku jam une,se ka 1 jave e kam humbur arushen time e spo me merr gjumi. :D

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer
Elegance
#37 ne: 27-06-2007, 03:10:53
Ne dyqanin "Build a Bear" qe atje t'i ndertoja vete nje arushe te madhe pellushi, sic e donte vete Lefti. ;)

 :perqafim

 • Postime: 7043
 • Gjinia: Femer
erlehta
#38 ne: 09-07-2007, 21:27:06
Ne Filipine per tu relaxuar :D

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer
Elegance
#39 ne: 10-07-2007, 15:32:19
Ne Kine qe ta shikoje edhe Kinen. ;)

 • Postime: 2214
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#40 ne: 10-07-2007, 20:55:34
Ne Australi te kaloje disa dite te bukura  :)

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer
Elegance
#41 ne: 10-07-2007, 21:16:13
Ne Australi te kaloje disa ditë te bukura  :)

Wow vertet qe do te me pelqente te shkoja atje, do me pelqente shume. Aq me shume qe atje eshte Dimer tani dhe ketu eshte Vere e ka bere behar tmerr (deri ne 100 Fernhait ka arritur temperatura ketej tek ne). I can use some cooler days now. Plus qe ne Australi une kam nje shoqe shuuuuuuuume te dashur e te ngushte qe kam mbi dy vjet pa e pare. E kam shume shoqe e me ka marre shume malli per te, ti sikur me kishe lexuar mendjen moj, te marrte e mira Karamele pe Korce. :)


:-* Kiss Zemerush Muuuuuuuuuuuaaaaaaa aaaazzzzzzzzz :-*

 • Postime: 4261
Charlie
#42 ne: 11-07-2007, 15:00:55
Kete siper do ta nisim per Irak :D

 • Postime: 1580
sorelina
#43 ne: 11-07-2007, 15:21:48
Kete siper per ne Kine :D :D

 • Postime: 4261
Charlie
#44 ne: 11-07-2007, 15:28:44
Edhe kete gjithashtu :D

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer
Elegance
#45 ne: 12-07-2007, 05:38:17
Kete do e nisja ne ushtri per nja 3 vjet. ;)

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer
SwEeTNeSs
#46 ne: 12-07-2007, 05:39:59
Ne Uren Vajgurore :P

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer
Elegance
#47 ne: 12-07-2007, 05:46:55
Ne Tibet, qe t'i vije mendja. :D (Rrezik ka pet t'i ikur fare, po ec mo po e bejme nje risk, gjithsesi. Nga dashuria e kam, Sweetness.)

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer
SwEeTNeSs
#48 ne: 12-07-2007, 05:55:20
E di e di. :D LOL LOL

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#49 ne: 12-07-2007, 09:47:41
Kete do ta nisim ee hmmmmm: drejt e ne dhomen time qe te me beje pak masazh. :D :P
 

A janë të sigurta pishinat dhe plazhet këtë vit?

Nisur nga InfoZRubrika Udhetime / Pushime

Postimi i fundit 03-07-2020, 12:08:44
nga InfoZ
Sa para do të humbin këngëtarët shqiptarë këtë verë

Nisur nga InfoZRubrika VIP

Postimi i fundit 01-06-2020, 22:29:08
nga InfoZ
revista who si ta quaj kete das.

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 20-05-2020, 21:02:19
nga InfoZ
Per nje bel te holle dhe me pak kilograme provoni kete metoden japoneze

Nisur nga InfoZRubrika Fitness

Postimi i fundit 20-06-2020, 11:49:55
nga erlehta
Si do ta komentonit kete?

Nisur nga M A XRubrika Mix

Postimi i fundit 20-05-2020, 14:21:05
nga Charlie