×

Kete siper do e nisim ne...

· 6210 · 99951

Kete siper do e nisim ne...

· 6210 · 99951

 • Postime: 27121
 • Gjinia: Mashkull
Berni
#50 ne: 12-07-2007, 15:47:46
Kete siper do e nisim ne dajt te beje nje xhiro :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7271
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#51 ne: 12-07-2007, 16:00:25
Kete do e nisim qe te identifikoje ne boten tjeter se kush ishte ajo fantazem qe i kish dale ne foto. :P :P :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 4146
Charlie
#52 ne: 12-07-2007, 16:45:57
Kete do ta nisim per Indonezi :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7271
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#53 ne: 12-07-2007, 16:48:44
Kete do e nisim ne antarktide qe tu mesoj futboll pinguineve. LOL LOL LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 4146
Charlie
#54 ne: 12-07-2007, 16:52:10
Po ti je atje ...:P jo per gje po dua te mesoj edhe ty te luash :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7271
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#55 ne: 12-07-2007, 16:57:19
Une po te ve ne dispozicion topat po deshe. :P :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer
Elegance
#56 ne: 12-07-2007, 17:53:49
Kete do e nisim ne juvenile detention center qe te mesoje te sillet mire e te mos flase apo te mos beje gjeste me fjale te pista. LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7271
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#57 ne: 13-07-2007, 10:47:47
Isha i nxehur me albitrin ketu moj cupke sepse nga natyra jam i qete. :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12210
Lefter
#58 ne: 16-08-2007, 18:41:44
Kete do e nisja mes nje tube me zocka se ja ka qejfi si shume.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3103
 • Gjinia: Femer
Belinaa
#59 ne: 16-08-2007, 23:01:40
kete do e nisja tek lagjia ime pastaj do tregonte se eshte i forti i lagjes
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7271
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#60 ne: 17-08-2007, 15:28:10
Kete do ta nisja ne ishullin KUSHKUNDALEDHIN. :P :P :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 4146
Charlie
#61 ne: 17-08-2007, 16:00:43
Kete siper do ta nisja per Alkatraz :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer
Elegance
#62 ne: 20-08-2007, 21:28:54
Charli-n do ta nis per tek Chocolate Factory (tek Fabrika e Cokollatave) qe te embelsohet pak. :D :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7271
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#63 ne: 21-08-2007, 10:45:01
Kete do ta nis ne irak per tu ngritur moralin Ushtareve. :D :D :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer
Elegance
#64 ne: 22-08-2007, 07:40:44
Këtë do ta nis ne irak për tu ngritur moralin Ushtareve. :D :D :D

Nga se do tu rritet morali atyre, nga Eleganca, Hijeshia, Bukuria ime, keshtu?! LOL :D Pika cunit, te behem viktime e tyre une pastaj. :d
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7271
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#65 ne: 22-08-2007, 10:54:34
Jo viktime po heroine. Pse pak eshte tu ngresh moralin ushtareve te shtetit tend. :P :P :P

Per ty do behn filma dhe libra ti do jesh kudo ne mendjen e cdo ushtari.

Hajde ta gezosh. :D :D :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
mishel
#66 ne: 22-08-2007, 19:36:24
Kete do ta ktheja andej nga erdhi....Statujen dmth se vallai sterion nuk ka gjo qe e kthen andej nga erdhi.. :D :D :D

Kete statujen do ta ktheja ne Apolloni..apo e kishte nga vatikani ky!!!
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7271
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#67 ne: 23-08-2007, 10:23:55
Kape statujen per koke ashtu per dore dhe shpjere aty ku do. :P :D :D :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
mishel
#68 ne: 23-08-2007, 20:51:40
he cdo i beja pastaj statujes....do e merrja per dore , do e hypja me nai makine te madhe qe ta nxinte dhe do ta coja ne shtepi dhe do ta vija ne verande.... :P

Po me e marr une kam hall se me ngelesh pa gje sterio... ^o)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer
Elegance
#69 ne: 24-08-2007, 07:32:47
Kete fluturen do ta nisja per kendej nga lagjia ime, te vinte ketu ne shtepine time ti jepja nje kafe shume te mire (jo te thjeshte) me shije Vanilje & Biskotti. Sa e mire qe eshte vetem ta dish! Do te kishe nje zgjim me te bukur keshtu, apo s'do te te hapeshin syte mirefare me shiun dhe bubullimat qe kemi ketu, tani.

 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
mishel
#70 ne: 24-08-2007, 07:43:16
vallaj keshtu sic ma parashtrove nuk do kishte bubullime qe do me zgjonte. Une per kohen e vrenjtur ose me shi vdes. Sepse me ben shume melakolike dhe te ndjeshme. Dhe ndihem mire ashtu.   Kete siper ta sjell ketej nga shqiperia ti shkojne djerset vu. Aq vape eshte!
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7271
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#71 ne: 24-08-2007, 10:28:42
he çdo i bëja pastaj statujes....do e merrja për dorë , do e hypja me nai makine te madhe qe ta nxinte dhe do ta coja ne shtepi dhe do ta vija ne verande.... :P

Po me e marr unë kam hall se me ngelesh pa gjë sterio... ^o)

Pa statujen e kishe fjalen eeee Mishel.... :P :P :P :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 4146
Charlie
#72 ne: 24-08-2007, 11:14:01
Charli-n do ta nis për tek Chocolate Factory (tek Fabrika e Cokollatave) qe te embelsohet pak. :D :P

Avvv ...ku gjendet kjo Factory mii se ikaa :DKete siper do ta nisim per mal me pre dru :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 4298
 • Gjinia: Mashkull
Brentiani
#73 ne: 24-08-2007, 12:08:39
Kete do e dergoja per ne Kabul  :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer
Elegance
#74 ne: 24-08-2007, 20:08:20
Per ne dush te nxehte se u plevitos atje ne pishine. LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super