×

Kete siper do e nisim ne...

Kete siper do e nisim ne...

· 6211 · 102834

 • Postime: 253
Monique
#6200 ne: 02-04-2019, 17:25:38
Kush e ka pa thuaj....lol

Me kujto neser po sbesoj se ishte nr i bukur ai :)

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#6201 ne: 02-04-2019, 17:26:19
LOL

Shife e ma rezervo icik . ;)

 • Postime: 12743
Mishel...............
#6202 ne: 02-04-2019, 17:26:49
Do i coja te dy ne identitet :P

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#6203 ne: 02-04-2019, 18:00:49
He pra se o bom lomsh me duble indentitet.. Do vine robt e tjere ketu apo si e kane hallin. LOL

 • Postime: 7049
 • Gjinia: Femer
erlehta
#6204 ne: 02-04-2019, 18:02:20
😂😂😂😂
Te gjej cupa do e nisim 😁

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#6205 ne: 02-04-2019, 18:49:39
Mo me lodh aq shume po silli ketu . ;) :P

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer
SwEeTNeSs
#6206 ne: 05-06-2019, 03:13:29
Mo me lodh aq shume po silli ketu . ;) :P

I dashke dhe në gadishmëri. 😂

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#6207 ne: 05-06-2019, 03:28:37
I dashke dhe në gadishmëri. 😂
nuk kam ndrryshuar qendrim as atehere as tani...;)

 • Postime: 3250
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#6208 ne: 05-06-2019, 07:59:19
Ne maliq :D

 • Postime: 12743
Mishel...............
#6209 ne: 05-06-2019, 11:51:55
Ne gjume qe kur te zgjohet te ndryshoj pozicion :P

 • Postime: 7049
 • Gjinia: Femer
erlehta
#6210 ne: 26-01-2020, 21:42:23
Të vij këtu njëherë, pastaj shohim e bejme😂
 

A janë të sigurta pishinat dhe plazhet këtë vit?

Nisur nga InfoZRubrika Udhetime / Pushime

Postimi i fundit 03-07-2020, 12:08:44
nga InfoZ
Sa para do të humbin këngëtarët shqiptarë këtë verë

Nisur nga InfoZRubrika VIP

Postimi i fundit 01-06-2020, 22:29:08
nga InfoZ
revista who si ta quaj kete das.

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 20-05-2020, 21:02:19
nga InfoZ
Per nje bel te holle dhe me pak kilograme provoni kete metoden japoneze

Nisur nga InfoZRubrika Fitness

Postimi i fundit 20-06-2020, 11:49:55
nga erlehta
Si do ta komentonit kete?

Nisur nga M A XRubrika Mix

Postimi i fundit 20-05-2020, 14:21:05
nga Charlie