×

Kete siper do e nisim ne...

Kete siper do e nisim ne...

· 6210 · 100228
mishel
#75 ne: 24-08-2007, 20:33:39
kete siper do ta hipja me nai metro....dhe ti thosha RRuge te mbare per Shqiperi..ashtu shtepi  :P

 :D :D :D :D :D

 • Postime: 4839
 • Gjinia: Mashkull
stalion
#76 ne: 26-08-2007, 10:15:55
Ku ta nisi une kete mesiper  hmmmmm:   hmmmmm: po e coj ne Kine..ja kalofsh sa me bukur Yllo :)

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#77 ne: 27-08-2007, 05:01:26
Kete siper ma nisni me vrap ne krevat se e pret gruja ...maskara ik me nuk e shef si osht tu ulerit ajo na la pa gjume ....puna te therret Staliono :D

 • Postime: 5502
 • Gjinia: Femer
Elegance
#78 ne: 27-08-2007, 16:25:58
Kete do ta nis ne Rio De Zhaniero te nxihet akoma me shume andej nga plazhi, se moti qe ka patur New Yorku keto dite s'ka qene as mish, as peshk, ehhh. LOL

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#79 ne: 27-08-2007, 16:30:23
Po vallahi kete ver jam bere "arapke" kur me thote miku im ...po thuaj shyqyr qe nuk stonoj ne kete shtet :D
E megjithate une nuk refuzoj....
Ooooo kjo koha keshtu me pelqen as ngrohte as ftohte dhe pa diell.....nuk ka me mire ....


P.S Kete siper do ta nis te vije te shikoje NYC .....jo cift :D

 • Postime: 5502
 • Gjinia: Femer
Elegance
#80 ne: 27-08-2007, 16:32:25


P.S Këtë sipër do ta nis të vijë te shikoje NYC .....jo çift :D


Ne fakt e kam me plan te vij te shikoj New Yorkun (perseri) kete vit, andej nga Thanksgiving apo per Krishtlindje. Ti do te me presesh njehere?! Si do te ma shtrosh?!

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#81 ne: 27-08-2007, 16:48:20
Si do te ta shtroj ....goce po vje ne NYC jo ne Tirone si do ma shtrosh thote ....ca do ti mi te filloj ka byreku me peta te pjekme dhe byfteqet une  :S
Une ta shtroj si ta duash ti mi ushqim kinez vjetnamez ...italjan ...shqiptare ka lokale plot mi .....
Jo po deshe ti i marrim dhe mevete dhe te ti shtroj te tavolina ketu ne shtepine time :D

 • Postime: 4215
Charlie
#82 ne: 27-08-2007, 16:51:40
Kete siper do ta nisja per vendlindje prap :D

 • Postime: 5502
 • Gjinia: Femer
Elegance
#83 ne: 27-08-2007, 16:54:45
Si do të ta shtroj ....goce po vje ne NYC jo ne Tirone si do ma shtrosh thotë ....ca do ti mi te filloj ka byreku me peta te pjekme dhe byfteqet unë  :S
Unë ta shtroj si ta duash ti mi ushqim kinez vjetnamez ...italjan ...shqiptare ka lokale plot mi .....
Jo po deshe ti i marrim dhe mevete dhe te ti shtroj te tavolina këtu ne shtepine time :D

Mjafton te ma shtrosh dhe te te vije nga zemra. Llojin e ushqimit gjeje ti, per mua s'ka shume rendesi. ;)

 :perqafim

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#84 ne: 27-08-2007, 17:04:49
Charlie rrofsh po vallaj me duhesh ky largimi nga Shqiperia se mora kot :D u hallakata fare....tani qe u ktheva me duket sikur me ka gjujt realiteti ne shpull :D

Po nga zemra mos e ve ne dyshim mi ....ca eshte kjo fjale ....


Kete me poshte do ta coja te futej ne nje fuci me uje te ftohte akull

 • Postime: 5502
 • Gjinia: Femer
Elegance
#85 ne: 27-08-2007, 17:09:24
Këtë me poshtë do ta coja te futej ne një fuci me ujë te ftohte akull

Vallaj c'me duhet shume kjo fucia mua se vallaj ka plas vapa ketu tek une, ne shtepine time. LOL E kam seriozisht me duhet fucia dhe ujet e ftohte. ;)

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#86 ne: 28-08-2007, 03:05:36
kete posht meje do ta coja te hante buke e fiq ....

 • Postime: 5502
 • Gjinia: Femer
Elegance
#87 ne: 28-08-2007, 05:17:07
Faleminderit per buken, por sidomos per fiqte se me ka marre malli per keta. :)

 • Postime: 4215
Charlie
#88 ne: 28-08-2007, 15:16:23
Kete siper do ta nisja per ne mal :D

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer
SwEeTNeSs
#89 ne: 28-08-2007, 15:45:00
Berat :P
Capkenja
#90 ne: 28-08-2007, 15:46:48
mua me rrofsh rrofsh :D

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#91 ne: 28-08-2007, 16:18:15
goce ku do me hik qe te te nis une ty ....fol

 • Postime: 4215
Charlie
#92 ne: 28-08-2007, 18:42:23
Berat :P


Prap do me nisesh per andej ee :D fenkju fenkju :PKurse kete siper meje do e kisha nis direk per tek une :D do te vish mi ti kendej apo joo :D

 • Postime: 5502
 • Gjinia: Femer
Elegance
#93 ne: 28-08-2007, 20:21:56
Ne Tirane atje ku dua te shkoj edhe une me amoren. :(

 • Postime: 4215
Charlie
#94 ne: 28-08-2007, 22:23:15
Do te kishte qene knaqesi te ju takoja :D


Kete siper do ta nisja tani per Tirane

 • Postime: 12210
Lefter
#95 ne: 29-08-2007, 17:42:35
Kete siper do e nisja ne ndonje miniere ne Kine. :D

 • Postime: 2174
 • Gjinia: Femer
anonimus
#96 ne: 29-08-2007, 19:06:52
Kete siper do e nisja t'u beje buken talebaneve

 • Postime: 4215
Charlie
#97 ne: 29-08-2007, 20:09:51
Kete siper do ta nisja per tek une :D

 • Postime: 1580
sorelina
#98 ne: 29-08-2007, 20:23:58
Per peshk LOL

 • Postime: 4215
Charlie
#99 ne: 29-08-2007, 20:32:32
Edhe kete per te une e kisha nisur :D