×

Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?

· 1640 · 23519

Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?

· 1640 · 23519

 • Postime: 182
Kalipso
ne: 24-04-2009, 15:33:54
ku jeni ne keto momente: vetem apo te shoqeruar, ne shtepi, pune apo kafene... hmmmmm:
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2642
 • Gjinia: Mashkull
Oqeani
#1 ne: 24-04-2009, 15:46:34
Jame ne pune,,Busy e kam pas sot,,edhe gjysme ore edhe ika.. ;)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12163
 • Gjinia: Femer
dreamm
#2 ne: 24-04-2009, 15:47:31
..my, myself and I.. :) :)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 182
Kalipso
#3 ne: 24-04-2009, 15:52:25
ne pune. duke pritur dike... dhe duke dhene mendime per sexin LOL LOL LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#4 ne: 24-04-2009, 15:59:58
ne pune; me koleget ; po behem gati me ik se u lli muhabeti ketej LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 182
Kalipso
#5 ne: 24-04-2009, 16:00:59
edhe une po iki se po me presin ne kafe
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12163
 • Gjinia: Femer
dreamm
#6 ne: 25-04-2009, 11:04:45
ne shtepi, ul ne karrige, nje caj ne tavoline , nje tufe te madhe me trendafila po ashtu, edhe telefonin, iTunes, dhe nja 15 faqe format duke printuar gjoja detyre shtepie :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 199
 • Gjinia: Mashkull
deisanti
#7 ne: 25-04-2009, 20:13:25
Ne shtepi,vetem,po pi nje kafe te shkurter!
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 18290
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#8 ne: 25-04-2009, 23:21:22
Une..krevati..dhe Lionel Ritchie po kendon lol. :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 6969
 • Gjinia: Femer
kengaime
#9 ne: 27-04-2009, 17:34:23
Ne shpi, vetem.....po shfletoj forumin dhe po pi caj.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12163
 • Gjinia: Femer
dreamm
#10 ne: 27-04-2009, 18:13:53
me veten time..and Buddha Bar :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 28
 • Gjinia: Mashkull
mistrecishqiptar
#11 ne: 03-05-2009, 03:00:20
Jam ne shpi me vllain ai po fle gjum un isha ne Facebook pak dhe tnai jam ktu :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#12 ne: 03-05-2009, 12:42:55
Ne pune duke ngrene darken e mbrempshme dhe mengjesin e sotem sebashku ......:S
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 6664
 • Gjinia: Femer
erlehta
#13 ne: 03-05-2009, 22:20:05
Jam ne shtepi me bandillim tem. Ai shikon TV e une PC    Ai nje Red Bull perpara e une leng molle  :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#14 ne: 03-05-2009, 22:23:35
jam ne shtepi me lepurushin tim po shohim portokalline po hame makarona dhe laptopin ne kolltuk i hedh ndonje sy knej nga forumi
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12210
Lefter
#15 ne: 03-05-2009, 23:30:59
Jam ne shtepi me lepuroshen,ajo fle (se e lodha :D) e une ne kerkim neper internet....LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 30
 • Gjinia: Mashkull
chorri
#16 ne: 04-05-2009, 00:08:11
sa teme e bukur
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#17 ne: 04-05-2009, 00:11:19
shume
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 30
 • Gjinia: Mashkull
chorri
#18 ne: 04-05-2009, 00:14:11
sa kohe e bukur
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#19 ne: 04-05-2009, 00:14:40
sa diell i forte  :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3767
 • Gjinia: Femer
Misss
#20 ne: 04-05-2009, 00:16:18
Jua kapi radari keq temen shoke.. LOL LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#21 ne: 04-05-2009, 00:17:12
shttt Misss mos me nderprit se jam lunatike tani  :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12210
Lefter
#22 ne: 04-05-2009, 00:18:17
Ndodhem ne boten e cudirave....LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#23 ne: 04-05-2009, 00:19:24
ndodhem ne kushkundaledh me 1 kushkundaledhas dhe po vendos se cdo bej me kushkundaledhin  :P LOL LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3767
 • Gjinia: Femer
Misss
#24 ne: 04-05-2009, 00:20:11
Ka shume kushkundaledha ai kushkundaledhi jot mi... LOL LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super