×

Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?

Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?

· 1678 · 27454

 • Postime: 12743
Mishel...............
#100 ne: 10-08-2009, 12:06:13
ne zyre edhe pse me duhet te cohem tani....pffffffff

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#101 ne: 10-08-2009, 20:43:57
jam duke lyer thonjte ...kam nje Kinez qe po me kruan kembet tani :D dhe nuk di me se te merrem ...i lexova te gjitha revistat qe jane ketu ...

 • Postime: 19
 • Gjinia: Femer
Zejneb
#102 ne: 11-08-2009, 17:31:16
ndodhem ne punee duke folur ne msn

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#103 ne: 11-08-2009, 23:45:54
Buze detit e po pij birra.

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull
Kijameti
#104 ne: 12-08-2009, 11:44:18
ndodhem ne punee duke folur ne msn
mos e tepro ne monitor...ruaj syte se te vyjne... :D

 • Postime: 4313
 • Gjinia: Mashkull
Brentiani
#105 ne: 12-08-2009, 14:55:30
ne pune, rrethuar nga dokumentet dhe me koke ne pc.. :(

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer
Misss
#106 ne: 15-08-2009, 14:04:22
Shume larg.. :P

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#107 ne: 15-08-2009, 14:07:46
ne mendimet e zockave. :P

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer
Misss
#108 ne: 15-08-2009, 14:14:53
Iii Tipi sa te paket e paske vendodhjen LOL :P

 • Postime: 892
 • Gjinia: Mashkull
fabio 30
#109 ne: 15-08-2009, 22:10:21
....poshte Misss.....it.... ;) :-[

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull
Kijameti
#110 ne: 16-08-2009, 02:12:17
diku poshte...me ate qe me rrezoje dhe mundohem te ngrihem perseri  :D

 • Postime: 892
 • Gjinia: Mashkull
fabio 30
#111 ne: 16-08-2009, 11:33:02
.....perballe pc.....nje xhiro neper forum.. :)

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#112 ne: 16-08-2009, 17:57:33
Iii Tipi sa te paket e paske vendodhjen LOL :P
ke ndonje ide me te mire ti moj miske.? :P

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer
Misss
#113 ne: 16-08-2009, 18:04:58
ke ndonje ide me te mire ti moj miske.? :P

 hmmmmm: hmmmmm: jo jo Tipi nuk paskam... :D

Une po pushoj pas nje dushi me uje te ftohte :D

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#114 ne: 16-08-2009, 18:06:45
hajde mos u merzit pra. :P

Po pushoj pas nje pune aktive. :D

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#115 ne: 16-08-2009, 18:22:08
ndodhem ne jupiter po behem gati te hidhem ne mars  :D LOL

 • Postime: 892
 • Gjinia: Mashkull
fabio 30
#116 ne: 17-08-2009, 23:24:06
.....po shoh si po hudhet kjo siper ..... :)

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#117 ne: 17-08-2009, 23:26:14
ndodhem ne mars po behet gati te hidhem ne krevatin tim tja fus 1 gjumi per qejfin tim   :D

 • Postime: 194
 • Gjinia: Femer
girl89
#118 ne: 17-08-2009, 23:27:56
me lap top ,,shtrire ne krevat ,,duke prit gjumin ,,duke postuar ketu !

 • Postime: 892
 • Gjinia: Mashkull
fabio 30
#119 ne: 17-08-2009, 23:29:28
....enderra te bukura rukie.... :)

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#120 ne: 17-08-2009, 23:30:51
kush eshte rukia  :D  LOL

 • Postime: 892
 • Gjinia: Mashkull
fabio 30
#121 ne: 17-08-2009, 23:32:39
....ajo qe sheh enderra te bukura... :)

 • Postime: 800
 • Gjinia: Femer
Masha
#122 ne: 18-08-2009, 11:33:51
ne zyre... me mikun tim te ngushte: PC  :)

 • Postime: 907
 • Gjinia: Femer
*A.D*
#123 ne: 18-08-2009, 11:35:35
ne dhome, duke bere gati rrobat...  te iki... per pushime :D

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#124 ne: 18-08-2009, 11:36:23
ne dhome, duke bere gati rrobat...  te iki... per pushime :D

a lum si ti kalofsh sa me bukur  :perqafim
 

Çfarë i ndodh trupit tuaj nëse nuk hani pas stërvitjes

Nisur nga InfoZRubrika Fitness

Postimi i fundit 04-06-2020, 07:47:14
nga InfoZ
Çfarë pëlqejnë gratë te një burrë?

Nisur nga InfoZRubrika Ndjenja

Postimi i fundit 26-05-2020, 12:29:47
nga InfoZ
Google Lens mundeson tani leximin e shkrimit te dores

Nisur nga M A XRubrika Tech

Postimi i fundit 08-05-2020, 22:39:30
nga M A X
Cfare duhet te dini para se te investoni?

Nisur nga albinalbanRubrika Leku

Postimi i fundit 15-05-2020, 10:57:46
nga erlehta
Kush dhe cfare jane Jexhuxh - Maxhuxhet?

Nisur nga M A XRubrika Libraria Islame

Postimi i fundit 07-05-2020, 13:59:31
nga M A X