×

Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?

Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?

· 1670 · 24024

 • Postime: 907
 • Gjinia: Femer
*A.D*
#125 ne: 18-08-2009, 11:37:09
a lum si ti kalofsh sa me bukur  :perqafim

flm e dashur, me gjithe zemer e them qe je e mire se ardhur.. :) :perqafim

 • Postime: 800
 • Gjinia: Femer
Masha
#126 ne: 18-08-2009, 11:38:21
nga po shkon moj patriote?  :)

befsh qejf!  :perqafim

 • Postime: 907
 • Gjinia: Femer
*A.D*
#127 ne: 18-08-2009, 11:40:16
flm embelsire... :)

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull
Kijameti
#128 ne: 18-08-2009, 11:42:24
me koleget nga puna ne pune ne forum  ^o)

pushime te kendshme e dashur  :D

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#129 ne: 18-08-2009, 11:43:20
ne zyre e une me njeriun e padukshem afer  :D

 • Postime: 892
 • Gjinia: Mashkull
fabio 30
#130 ne: 18-08-2009, 11:45:26
....atje ku humbet mendja.....po humbas ate.... :)

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer
Stefi
#131 ne: 18-08-2009, 14:37:35
Ne zyre vetem fare me pc-ne perpara ;)

Si jeni o njerez  :perqafim

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull
Kijameti
#132 ne: 18-08-2009, 14:59:38
ne pune...me pc duke pritur forumiste  :D

a jeni gjalle o shqipetare  :perqafim 

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#133 ne: 18-08-2009, 15:02:12
Ne zyre vetem fare me pc-ne perpara ;)

Si jeni o njerez  :perqafim

gjalle je ti e poshter  :P :perqafim

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer
Stefi
#134 ne: 18-08-2009, 15:08:44
gjalle je ti e poshter   :perqafim

Sapo jam kthyer nga pushimet ;) akoma nuk kam marre veten, sikur po me ha kjo zyra me duket :D

 :perqafim  :perqafim

 • Postime: 194
 • Gjinia: Femer
girl89
#135 ne: 18-08-2009, 15:20:18
Tani ne shtepi,,vetem ,,po navigoj neper inetrnet !

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull
Kijameti
#136 ne: 18-08-2009, 15:22:55
ne pune me nje idiot qe eshte duke mi derguar myshterinjt tek une e ai loz neper forume  pritjaaaaaa)

 • Postime: 18304
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#137 ne: 25-08-2009, 14:40:37
Home sweet home

 • Postime: 3767
 • Gjinia: Femer
Misss
#138 ne: 25-08-2009, 15:31:53
Ne KIne po i mesoj nje kinezi artet marciale LOL LOL :P

 • Postime: 12738
Mishel...............
#139 ne: 25-08-2009, 16:38:52
po pres nje zile cilulare dhe fluturova.....do iki ne shtegetim nashti LOL

 • Postime: 7278
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#140 ne: 25-08-2009, 17:07:49
po shullohem ne diell. :P

 • Postime: 6969
 • Gjinia: Femer
kengaime
#141 ne: 25-08-2009, 20:10:50
Ne shpi......po pres iftarin

 • Postime: 12210
Lefter
#142 ne: 25-08-2009, 20:12:02
Edhe une... :D

 • Postime: 3767
 • Gjinia: Femer
Misss
#143 ne: 25-08-2009, 20:19:47
Ne shpi......po pres iftarin

Argjerim te mbare zemer  :perqafim

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull
Kijameti
#144 ne: 26-08-2009, 17:30:09
ne pune duke e shiquar oren qe nuk hece fare  pritjaaaaaa)

 • Postime: 3767
 • Gjinia: Femer
Misss
#145 ne: 27-08-2009, 02:54:20
 Ndodhem ne guacken e pagjumesise...me lodhjen...dhe me vullnetin e mire per te flejtur  :S

 • Postime: 4298
 • Gjinia: Mashkull
Brentiani
#146 ne: 27-08-2009, 08:29:09
Ndodhem ne guacken e pagjumesise...me lodhjen...dhe me vullnetin e mire per te flejtur  :S
Kush qe ai qe te la pa gjume re ashtu.. :D

 • Postime: 7278
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#147 ne: 27-08-2009, 21:49:20
ne shtepi dhe po mbaroj shishen e rakise... :engjell:

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#148 ne: 27-08-2009, 21:51:04
se mos na ftosh ti kurnac LOL

 • Postime: 7278
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#149 ne: 27-08-2009, 21:52:20
bujrum po ta mbajti. :P