×

Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?

Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?

· 1678 · 24922

 • Postime: 12318
 • Gjinia: Femer
Shej
#150 ne: 27-08-2009, 21:54:35
jam rehat ne krevat tani tu lujt poker tu degju muzike e tu postu ketej  :D

 • Postime: 892
 • Gjinia: Mashkull
fabio 30
#151 ne: 27-08-2009, 21:57:10
....vetem ne krevat nuk ka rehat... :D

 • Postime: 12318
 • Gjinia: Femer
Shej
#152 ne: 27-08-2009, 21:59:13
si rehat ndihem une  :D

 • Postime: 892
 • Gjinia: Mashkull
fabio 30
#153 ne: 27-08-2009, 22:02:01
...te besoj ...por jo kete here...

 • Postime: 12318
 • Gjinia: Femer
Shej
#154 ne: 27-08-2009, 22:03:11
 hmmmmm:

 • Postime: 892
 • Gjinia: Mashkull
fabio 30
#155 ne: 27-08-2009, 22:05:34
....isha siper e tani po dal poshte.. :D

 • Postime: 12318
 • Gjinia: Femer
Shej
#156 ne: 27-08-2009, 22:07:29
ne krevat po postoj degjoj e luaj

 • Postime: 892
 • Gjinia: Mashkull
fabio 30
#157 ne: 27-08-2009, 22:12:14
...ne krevat jo....po degjoj... :D

 • Postime: 800
 • Gjinia: Femer
Masha
#158 ne: 28-08-2009, 17:44:07
ne pune... forum, po shkarkoj e disa libra falas

 • Postime: 892
 • Gjinia: Mashkull
fabio 30
#159 ne: 29-08-2009, 12:05:43
....ne plazh po pres komshien....

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer
dreamm
#160 ne: 29-08-2009, 16:06:21
ne nje vend krejt te panjohur...just by myself... ^o)

 • Postime: 2645
 • Gjinia: Mashkull
Oqeani
#161 ne: 29-08-2009, 23:00:10
Ne banes,,po shiqoja humbjen katastrofike te Milanos..tani ne net pak,,spo dal sot,,, ;)

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull
Kijameti
#162 ne: 30-08-2009, 13:48:08
ne pune me kolege duke punuar  :)

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer
kengaime
#163 ne: 30-08-2009, 14:14:51
Ne shpi........me ju ;)

 • Postime: 1936
 • Gjinia: Mashkull
titi10
#164 ne: 30-08-2009, 14:27:28

 • Postime: 2214
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#165 ne: 31-08-2009, 02:31:15
ne shpi ne dhomen time, vetem, po shikoja nje film ne lap top, booo sa ma ka shpifur horror i gjalle, keshtu qe duhet te ndaloja per pak ta merrja veten dhe pastaj do filloj ta shikoj prape aty kui e lashe. :S

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer
dreamm
#166 ne: 31-08-2009, 14:14:23
Regents Park...po shoh tim bir duke ushqyer ca mjellma... :)

 • Postime: 194
 • Gjinia: Femer
girl89
#167 ne: 13-12-2009, 19:19:56
ne dhomen time, po studioja per neser, por qe u lodha dhe mendova te navigoja pak neper internet..

 • Postime: 7370
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#168 ne: 13-12-2009, 19:21:50
ne shtepi, po punoj dhe po pij nje kapucino.

 • Postime: 12318
 • Gjinia: Femer
Shej
#169 ne: 13-12-2009, 21:39:36
ne shtepi po shof portokalline dhe po pi 1 gote per qejf tem

 • Postime: 12746
Mishel...............
#170 ne: 15-12-2009, 15:47:22
ne zyre....me nje hale me pune dhe skam nerva te ze asnje me dore...

 • Postime: 892
 • Gjinia: Mashkull
fabio 30
#171 ne: 15-12-2009, 15:54:25
..ne pune....per momentin me mendje ne Tirane....

 • Postime: 7370
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#172 ne: 15-12-2009, 15:59:56
sapo hyra ne shtepi dhe jam vetem per vetem me pc :P

 • Postime: 12746
Mishel...............
#173 ne: 15-12-2009, 16:01:01
ashtu rri...mos u shumo LOL

 • Postime: 3779
 • Gjinia: Femer
Misss
#174 ne: 15-12-2009, 16:03:48
Ne shpi,po ppstoj e po ngordh per buke  :D