×

Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?

Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?

· 1670 · 24023

 • Postime: 12738
Mishel...............
#1625 ne: 06-06-2019, 22:52:47
Na mi na..perralla do shoh?

Lere se do zgjedh vete lol

 • Postime: 18304
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#1626 ne: 07-06-2019, 06:29:21
Bed ..duke lexu Zerion....po pertoj te behem gati per pune

 • Postime: 12738
Mishel...............
#1627 ne: 07-06-2019, 10:12:34
Ne zyre , me laptopin, dhe po shkruaj ne zerion :)

 • Postime: 18304
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#1628 ne: 07-06-2019, 10:46:57
Npune

 • Postime: 18304
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#1629 ne: 08-06-2019, 05:46:31
Krevat ..early bird  :D

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull
Cami
#1630 ne: 13-06-2019, 21:15:15
Me mendje larg nga ketu e ne realitet jam ketu ne Austri

 • Postime: 134
Passion
#1631 ne: 15-06-2019, 09:24:55
5;30 jam zgjuar.

Nga me qellon qe sa here me del nje pune qe me duhet domosdoshmerisht ndihme,mungojne ata qe duhet te me ndihmojne.
 :)


Sapo erdha e u ula te puna. :)

Jam djersit me sahah.  :S

 • Postime: 7278
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#1632 ne: 18-06-2019, 19:23:15
Ne pune me veten punoj...😁😎

 • Postime: 18304
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#1633 ne: 18-06-2019, 21:49:30
Ne krevat  :D

 • Postime: 134
Passion
#1634 ne: 18-06-2019, 21:51:13
Ne krevat  :D

Je tuj thon se do flesh ?? :D

 • Postime: 18304
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#1635 ne: 18-06-2019, 21:54:19
Jo jo thjesht po pushoj kembet 😁😁

 • Postime: 7278
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#1636 ne: 18-06-2019, 22:00:01
Pune punoj pune qe duhen punu..😁👻

 • Postime: 3142
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#1637 ne: 19-06-2019, 14:44:13
Ne zyre me kolegun, po bisedojme per ditet te vazhdime cfare pune kemei. :D

 • Postime: 2109
Grens(Wiliams)
#1638 ne: 21-08-2019, 00:07:16
 :-[ :-[

 • Postime: 3142
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#1639 ne: 21-08-2019, 08:13:39
Pres te pije kafen e dyte te hapen syt lol

 • Postime: 4215
Charlie
#1640 ne: 24-08-2019, 15:55:06
Ne shtepi, me persona qe m'duan dhe i dua :D cfare po bej ? Nuk eshte pune per tu treguar :D

 • Postime: 3142
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#1641 ne: 25-08-2019, 12:56:08
Në shtëpi me familjen bëhemi gati për pushime. Nisemi nesër ne mëngjes.

 • Postime: 7278
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#1642 ne: 27-08-2019, 02:30:26
Sa hyra ne shtepi.. dite e gjate dhe e lodhshme kjo e sotmja.

 • Postime: 3142
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#1643 ne: 27-08-2019, 07:41:14
Jam duke pirë kafe.

 • Postime: 1578
 • Gjinia: Femer
Parloté
#1644 ne: 27-08-2019, 08:35:54
Jam duke pirë kafe.

Po përgadis kafen e dytë  :)

 • Postime: 3142
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#1645 ne: 27-08-2019, 08:42:25
Po përgadis kafen e dytë  :)


Ajde @Parloté se po pres dhe @Passion .

 • Postime: 7278
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#1646 ne: 28-08-2019, 13:47:14
Sa i zgjova, Po pij nje smoothie e vrap per ne pune.

 • Postime: 7278
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#1647 ne: 29-08-2019, 03:50:31
Po pij ca gota dhe jam kthyer shume mbrapa me kohe kur Pija me nje mikun tim qe nuk eshte me ...
po lexoj gallatat qe kemi bere ketu ne ato kohe.

 • Postime: 6729
 • Gjinia: Femer
erlehta
#1648 ne: 29-08-2019, 08:57:19
Ne la casa akoma, duke pire kafenë e mengjesit 😄

 • Postime: 134
Passion
#1649 ne: 29-08-2019, 12:09:23

Ajde @Parloté se po pres dhe @Passion .

Thirri more fort.
Une du birre te madhe.
Vapa ben te sajen.