×

Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?

Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?

· 1678 · 24862

 • Postime: 3196
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#1650 ne: 29-08-2019, 15:30:49
Thirri more fort.
Une du birre te madhe.
Vapa ben te sajen.


Birra në vënd të ujit hahahaha

 • Postime: 1736
 • Gjinia: Femer
Parloté
#1651 ne: 29-08-2019, 20:20:13
Mos bërtitni kaq shumë, këtu jam 😉

 • Postime: 189
Passion
#1652 ne: 29-08-2019, 20:53:48
Gjumasho pe gje ti?
Une e kisha mendjen te birra. :D

Perl !
GPS mi goc . :P

Ku gjeta Gjumashin mes 2000 veteve,thash
Je the best Passion. :P

 • Postime: 3196
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#1653 ne: 29-08-2019, 22:19:58
Mos bërtitni kaq shumë, këtu jam 😉
 

Perse nuk the më parë. do e pinim një gotë.

Kurse @Passion të thashë une. gjeta Shqiptarinë ne Kine e jo ty ne Shqiperi hahahaha

 • Postime: 18283
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#1654 ne: 01-09-2019, 23:35:53
Vallai ktu te krevati ...asigje spo bej jo 😁

 • Postime: 2161
Grens(Wiliams)
#1655 ne: 07-09-2019, 19:36:27
poshte nje krevati,,,do zoti e nuk eshte  i kesaj siper se me piu e zeza hmmmmm:

 • Postime: 6895
 • Gjinia: Femer
erlehta
#1656 ne: 09-09-2019, 11:54:00
Me lepurushat 😍😍
Po presim te na servirin dreken 😍

 • Postime: 3196
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#1657 ne: 12-09-2019, 09:25:16
Jam ne zyre po pi nje kafe dhe po beje disa kalkulime.

@Parloté  do nje kafe ? :)

 • Postime: 1736
 • Gjinia: Femer
Parloté
#1658 ne: 12-09-2019, 10:18:21
Po patjetër  :perqafim

 • Postime: 18283
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#1659 ne: 13-09-2019, 07:47:44
Guzhine...si nuk mbarun noj her kto pastrime 🙄

 • Postime: 1736
 • Gjinia: Femer
Parloté
#1660 ne: 13-09-2019, 07:56:22
ßåßy ღ, mbylli sytë dhe ik nga kuzhina  :perqafim

Pij kafen e parë....

 • Postime: 3196
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#1661 ne: 13-09-2019, 08:49:05
Shkone qe shkone beje dhe nja dy kafe pluse :D

 • Postime: 1736
 • Gjinia: Femer
Parloté
#1662 ne: 13-09-2019, 10:11:34


........... ;)

 
« Editimi i fundit: 13-09-2019, 10:14:42 nga Gjumashi »

 • Postime: 6895
 • Gjinia: Femer
erlehta
#1663 ne: 03-10-2019, 14:14:20
Une..krevati..dhe Lionel Ritchie po kendon lol. :D

He me ti ...sa kom qesh 😂😂😂😂😂😂

 • Postime: 189
Passion
#1664 ne: 04-10-2019, 12:54:09
Ne pune!

Degjoj Pink Floyd. :)

 • Postime: 3196
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#1665 ne: 04-10-2019, 16:37:06
jam në shtepi dhe pi nje gote nga shishja.

 • Postime: 1736
 • Gjinia: Femer
Parloté
#1666 ne: 04-10-2019, 19:22:47
Në vizitë te motra  :)

 • Postime: 3196
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#1667 ne: 05-10-2019, 08:40:49
Ne zyre po mendoje dicka. :)

 • Postime: 189
Passion
#1668 ne: 05-10-2019, 08:59:41
Bera nje tufe punesh me sabah,edhe tashme u ndala. :)

Kur te ze krevati ne oren 22;00 ,eshte normale qe ne oren 6 je ne kembe.  :D

 • Postime: 7365
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#1669 ne: 20-11-2019, 21:36:58
Ne pune, me kompiuterin, po gjuajme ca dosje.. lol

 • Postime: 6895
 • Gjinia: Femer
erlehta
#1670 ne: 24-11-2019, 07:31:16
Në vizitë te motra  :)

Akoma per vizitë 😁☕🍪

 • Postime: 7365
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#1671 ne: 25-11-2019, 13:15:46
Skam pak qe u zgjova, ne shtepi dhe me ftohtesine e mengjesit.:P

 • Postime: 189
Passion
#1672 ne: 29-11-2019, 13:35:25
Ne pune jam. :)

C'do cast me kujton dike per ta marre ne tel te interesohem rreth shendetit te tyre qe ndodhen ne zona te prekura nga termeti.

 • Postime: 1736
 • Gjinia: Femer
Parloté
#1673 ne: 29-11-2019, 13:52:57
Në shtëpi, me forumin, veten dhe plot punë...
Mendjen, zemrën e shpirtin ende te bashkëkombasit e vuajtur... Uhhhhh :(

 • Postime: 189
Passion
#1674 ne: 29-11-2019, 13:58:59
Kur je me forumin Perl
beje nje ze
Pasionnnnnn e te bej shoqeri (jena bo per mall :D )

Une nje telefonate atij mistrecit Gjumash,edhe vjen e ai . :)