×

Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?

Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?

· 1669 · 24006

 • Postime: 30
 • Gjinia: Mashkull
chorri
#25 ne: 04-05-2009, 00:21:38
sa bukur bie shi temperatura e detit ngrihet  dhe peshqit lagen

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#26 ne: 04-05-2009, 00:23:12
sa bukur ka diell bie bresher njerezit behen qull pastaj del dielli me i bukur se me pare e njerzit thahen serish LOL

 • Postime: 3767
 • Gjinia: Femer
Misss
#27 ne: 04-05-2009, 00:24:31
Mire chorri po ti shejtanke çpate.. :P LOL LOL

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#28 ne: 04-05-2009, 00:26:01
shttttt te thashe jam lunatike sot 1 here ne 2 jave me ndodh  :P :D LOL

 • Postime: 3767
 • Gjinia: Femer
Misss
#29 ne: 04-05-2009, 00:28:10
Jepi sorelina jepi se e qepa.. LOL LOL

 • Postime: 30
 • Gjinia: Mashkull
chorri
#30 ne: 04-05-2009, 00:29:43
keni ngateru teme ,,,,tema eshte e kalipsos dhe eshte teme e bukur ckeni kshu LOL

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#31 ne: 04-05-2009, 00:31:15
tani ndodhem disa kate siper Kalipsose dhe po bej se di cpo bej LOL LOL

 • Postime: 28
 • Gjinia: Mashkull
mistrecishqiptar
#32 ne: 04-05-2009, 01:52:15
ne wc po lexoj shtypine dites  :P

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#33 ne: 04-05-2009, 02:01:44
ne verande po pi 1 cigare e po shof yjet  :D

 • Postime: 28
 • Gjinia: Mashkull
mistrecishqiptar
#34 ne: 04-05-2009, 02:05:20
ke nevoj per shoqeri :P:P

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#35 ne: 04-05-2009, 02:11:05
po me shoqeron hena si shoqe e yjet si shoke e cigarja si mikja me e ngushte  :D

 • Postime: 28
 • Gjinia: Mashkull
mistrecishqiptar
#36 ne: 04-05-2009, 02:15:37
dhe mistreci si cigareshites kalon aty afer  :P :P

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#37 ne: 04-05-2009, 02:22:53
po erdhe me helikopter aty ku jam do ti blej gjithe paketat e cigareve :P

 • Postime: 28
 • Gjinia: Mashkull
mistrecishqiptar
#38 ne: 04-05-2009, 02:24:14
 :P :P ne xhungel qenke mesa shof  e do nr e distributorit tim tarzanit te t ejap nai paket LOL LOL

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#39 ne: 04-05-2009, 02:27:12
jo jo se kam hall se behet xheloze Xhein LOL LOL

 • Postime: 3767
 • Gjinia: Femer
Misss
#40 ne: 04-05-2009, 02:41:44
jo jo se kam hall se behet xheloze Xhein LOL LOL
LOL LOL LOL

 • Postime: 28
 • Gjinia: Mashkull
mistrecishqiptar
#41 ne: 04-05-2009, 02:52:31
 :P se po vi vet megjithse jam tarzani versioni tull  :D

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#42 ne: 04-05-2009, 02:55:51
jo se sdi me fluturu nga kati i 11 ti Tarzani po qe di  :P LOL

 • Postime: 28
 • Gjinia: Mashkull
mistrecishqiptar
#43 ne: 04-05-2009, 03:00:56
hip ne supet e mia zonjush  :P :P

 • Postime: 3767
 • Gjinia: Femer
Misss
#44 ne: 04-05-2009, 03:05:27
Shejtanke leviz po te pret shoku.... :P :D

 • Postime: 236
Nadja
#45 ne: 04-05-2009, 11:36:18
po ha mjesin vetem  ^o) :S

 • Postime: 182
Kalipso
#46 ne: 04-05-2009, 21:14:13
jam ne shtepi, vetem fare duke menduar se ku dhe me ke do te doja te isha pas ores 12.00 :D

 • Postime: 12163
 • Gjinia: Femer
dreamm
#47 ne: 04-05-2009, 21:19:24
jam ne shtepi, vetem fare duke menduar se ku dhe me ke do te doja te isha pas ores 12.00 :D

hahhaha po qe me dhe dhe mua kett ide ti?? hmmmmm: :P

momentalisht jam me kete majmunin tim te vogel qe spo me le rehat nje minuteee..

 • Postime: 182
Kalipso
#48 ne: 04-05-2009, 21:21:06
sa vjec eshte lepurushi yt i vogel :perqafim

 • Postime: 12163
 • Gjinia: Femer
dreamm
#49 ne: 04-05-2009, 21:36:38
hmmm 5 ka....ama eshte edhe sa per 5 te tjere :D
prape ndodhem para pc...darka do behet vete LOL