×

Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?

· 1641 · 23534

Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?

· 1641 · 23534

 • Postime: 182
Kalipso
#50 ne: 04-05-2009, 21:37:30
hahahaha. te te rroje me jete te gjate

(nuk e dija qe ishe mami)

une po mbaj vajzen e komshise :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12163
 • Gjinia: Femer
dreamm
#51 ne: 04-05-2009, 22:02:39
hahahaha qenka e urte ajo me sa shoh  :D
se un nje fjale ketej e tre me ate  :P

thnx  :perqafim
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 381
 • Gjinia: Mashkull
memet
#52 ne: 04-05-2009, 22:07:31
jam vetem ne shpi duke menduar dhe ndjehem i vetmuar  :( sepse me mungon dikush
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 182
Kalipso
#53 ne: 04-05-2009, 22:34:06
dikush qe te ka lene vetem,,,apo e ke lene ti hmmmmm:
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 381
 • Gjinia: Mashkull
memet
#54 ne: 04-05-2009, 22:39:46
dike qe e kam len vet dhe kam  gabuar dhe jam i lenduar pse ka ndodh kjo
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 6969
 • Gjinia: Femer
kengaime
#55 ne: 04-05-2009, 22:43:18
Ne shpi, vetem.....
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 182
Kalipso
#56 ne: 04-05-2009, 22:44:45
dike qe e kam len vet dhe kam  gabuar dhe jam i lenduar pse ka ndodh kjo
who let this happen hmmmmm:
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#57 ne: 04-05-2009, 22:58:56
ne shtepi po ha patatina e po pi 1 birre
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 5
taku 1972
#58 ne: 04-05-2009, 23:20:05
ne shtepi,me bashkeshorten dhe femijen qe po flene.une sic e shihni jam duke shkruajur me ju :)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12163
 • Gjinia: Femer
dreamm
#59 ne: 06-05-2009, 23:16:30

ne hene..duke vrojtuar token..:D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#60 ne: 07-05-2009, 00:42:36
ndodhem ne mbreterine e qetesise absolute cpo bej po degjoj qetesine  :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 691
 • Gjinia: Mashkull
SocialNetwork
#61 ne: 07-05-2009, 00:46:23
Ne ballkon duke pir nje got vere e duke shkruajtur ktu
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 30
 • Gjinia: Mashkull
chorri
#62 ne: 07-05-2009, 00:47:25
sa teme e bukur
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1526
 • Gjinia: Femer
Parloté
#63 ne: 07-05-2009, 00:59:20
Me trup, pranë pc-së duke postuar e argëtuar.

Me zemër, 'në parajsë'.

Me shpirt, 'në ferr'.

Me mendje....nuk e them më mirë...  :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12163
 • Gjinia: Femer
dreamm
#64 ne: 04-08-2009, 20:47:28
ne shtepi,duke pare gjellen :D, duke lexuar dicka hic interesante, duke pare ca foto interesante...:D :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 194
 • Gjinia: Femer
girl89
#65 ne: 04-08-2009, 22:04:29
Ne dhomen time ..me asnje..po lexoj disa artikuj tek faqa e Top Channel ..
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 18290
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#66 ne: 05-08-2009, 08:19:19
Ne pune...dhe duke postuar ketu...
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 4298
 • Gjinia: Mashkull
Brentiani
#67 ne: 05-08-2009, 11:24:02
me 2..
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 800
 • Gjinia: Femer
Masha
#68 ne: 05-08-2009, 11:33:39
me too  :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 4298
 • Gjinia: Mashkull
Brentiani
#69 ne: 05-08-2009, 11:36:53
nice avatari ;)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 800
 • Gjinia: Femer
Masha
#70 ne: 05-08-2009, 12:47:26
thnx  :) edhe i yti
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 4298
 • Gjinia: Mashkull
Brentiani
#71 ne: 05-08-2009, 14:30:31
a i nderrojm?  ^o)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#72 ne: 05-08-2009, 16:24:23
ne pune, ne karrigen rrotulluese qe nuk di pse po me perzien...., dhe pak nga pak po behem gati te iki...por po mendohem te marr taksi apo tia vertis ne kembe...e mundishme shume po me duket...
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Emira
#73 ne: 05-08-2009, 18:44:04
ne pune, ne karrigen rrotulluese qe nuk di pse po me perzien...., dhe pak nga pak po behem gati te iki...por po mendohem te marr taksi apo tia vertis ne kembe...e mundishme shume po me duket...

ja edhe une si kjo ketu siper, po mire qe jam me makine
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#74 ne: 05-08-2009, 19:01:29
Ne pune ....gjoja po marr pak pushim tani por po degjoj qe te me permendet emri ...mesiguri pushimi nuk e ka shume te gjate ...
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super