×

Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?

Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?

· 1670 · 24029

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull
Kijameti
#75 ne: 05-08-2009, 19:29:58
ne tavoline te njejt me vehten time dhe mendoje vazhdimisht per ty...?

 • Postime: 194
 • Gjinia: Femer
girl89
#76 ne: 05-08-2009, 21:04:45
ne shtepi.. me vellain ..po shoh nje film nderkohe qe postoj dhe ketu ..

 • Postime: 907
 • Gjinia: Femer
*A.D*
#77 ne: 05-08-2009, 21:06:15
ne shtepi, vetem, c'po bej? po rri ne qetesine time... :)

 • Postime: 18304
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#78 ne: 06-08-2009, 08:10:34
Ne shtratin tim..

 • Postime: 4298
 • Gjinia: Mashkull
Brentiani
#79 ne: 06-08-2009, 09:40:47
Ne shtratin tim..
pyetje eshte edhe pare se c'fare ben aty..  :D

 • Postime: 12738
Mishel...............
#80 ne: 06-08-2009, 09:42:34
ne pune

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull
Kijameti
#81 ne: 06-08-2009, 12:17:42
tani jam ne shtrat me mikun tim laptopin dhe jam ne forum... :P

 • Postime: 12738
Mishel...............
#82 ne: 06-08-2009, 12:47:21
e mire mos luaj qe aty LOL

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull
Kijameti
#83 ne: 06-08-2009, 13:59:40
jo jam ne pritje  :P

 • Postime: 18304
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#84 ne: 06-08-2009, 14:05:20
pyetje eshte edhe pare se c'fare ben aty..  :D

Atehere isha duke e marre veten me te mire qe te zgjohem nga shtrati :D...por tani Im at work..

 • Postime: 12738
Mishel...............
#85 ne: 06-08-2009, 14:07:29
vazhdoj te jem ne te njejtin vend si dje...

 • Postime: 18
alma g
#86 ne: 06-08-2009, 14:55:36
perballe kompjuterit,me kompjuterin,

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull
Kijameti
#87 ne: 06-08-2009, 14:57:20
tani ndodhem ne shtepi duke bere llafe me zejneben kuptohet ne forum

 • Postime: 4215
Charlie
#88 ne: 06-08-2009, 15:00:26
Ne mal :D

 • Postime: 19
 • Gjinia: Femer
Zejneb
#89 ne: 06-08-2009, 15:09:13
une ndodhem ne punee dhee jam dukee pirr coca col :P

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull
Kijameti
#90 ne: 06-08-2009, 15:10:02
si po te hec biznesi...boft mire cola :P

 • Postime: 19
 • Gjinia: Femer
Zejneb
#91 ne: 06-08-2009, 16:53:27
duke punuar me pc duke bere llafe ne forum me kiameton  :P

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull
Kijameti
#92 ne: 06-08-2009, 17:20:58
kerkooj ndjers me duhej te dal pa plan...im sorry love you

 • Postime: 12163
 • Gjinia: Femer
dreamm
#93 ne: 06-08-2009, 17:28:04
ne shtepi, po ha nje akullore te madhe me cokollate :D

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#94 ne: 06-08-2009, 17:53:29
ne shtepi vetem me forumin....

 • Postime: 12738
Mishel...............
#95 ne: 07-08-2009, 08:31:19
me keta te zyres , por deri tani sa keni folur aq kam folur e une....qekam plogeshti e gjalle sot,,,pff

 • Postime: 18304
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#96 ne: 07-08-2009, 08:44:39
Ne pune edhe sot..e pastaj shyqyr 2 jave off

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull
Kijameti
#97 ne: 08-08-2009, 03:42:26
ne vetmi me vehten time...ne mendime perseri  :trendafili paqe o jete

 • Postime: 800
 • Gjinia: Femer
Masha
#98 ne: 08-08-2009, 10:11:32
ne pune si zakonisht... hedh nje sy e nga forumi here pas here

 • Postime: 18304
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#99 ne: 08-08-2009, 10:14:43
Ku tjeter vec ne shtratin tim....po pertoj te cohem edhe pse dielli qenka per mrekulli..