×

Post reply

Emri:
Email:
Titulli:
Ikona e mesazhit:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

shtyp alt+s per te postuar ose alt+p per ta kontrolluar


Permbledhje

Postuar nga: Gjumashi
« ne: 29-11-2019, 14:22:41 »

Jam duke pire nje kafe ne terase dhe shikoje sa i qet eshte liqeni sot. Cte beje mendoje dhe po rri nga do shkoje ne fundjave.
Postuar nga: Passion
« ne: 29-11-2019, 14:10:19 »

Thuaji Max te na e boj pak forumin me praktik,se asgje si marr vesh.  :S


ps

 :perqafim :perqafim :perqafim
Postuar nga: Parloté
« ne: 29-11-2019, 14:06:05 »

@Passion falemnderës  :perqafim

 haj se e nxjerrim mallin ne si më së miri  :D
Postuar nga: Passion
« ne: 29-11-2019, 13:58:59 »

Kur je me forumin Perl
beje nje ze
Pasionnnnnn e te bej shoqeri (jena bo per mall :D )

Une nje telefonate atij mistrecit Gjumash,edhe vjen e ai . :)
Postuar nga: Parloté
« ne: 29-11-2019, 13:52:57 »

Në shtëpi, me forumin, veten dhe plot punë...
Mendjen, zemrën e shpirtin ende te bashkëkombasit e vuajtur... Uhhhhh :(
Postuar nga: Passion
« ne: 29-11-2019, 13:35:25 »

Ne pune jam. :)

C'do cast me kujton dike per ta marre ne tel te interesohem rreth shendetit te tyre qe ndodhen ne zona te prekura nga termeti.
Postuar nga: SteriOtipi B
« ne: 25-11-2019, 13:15:46 »

Skam pak qe u zgjova, ne shtepi dhe me ftohtesine e mengjesit.:P
Postuar nga: erlehta
« ne: 24-11-2019, 07:31:16 »

Në vizitë te motra  :)

Akoma per vizitë 😁☕🍪
Postuar nga: SteriOtipi B
« ne: 20-11-2019, 21:36:58 »

Ne pune, me kompiuterin, po gjuajme ca dosje.. lol
Postuar nga: Passion
« ne: 05-10-2019, 08:59:41 »

Bera nje tufe punesh me sabah,edhe tashme u ndala. :)

Kur te ze krevati ne oren 22;00 ,eshte normale qe ne oren 6 je ne kembe.  :D