Zerion

@Zerion => Café "Zerion" ツ => Teme e nisur nga: Kalipso ne 24-04-2009, 15:33:54

Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Kalipso ne 24-04-2009, 15:33:54
ku jeni ne keto momente: vetem apo te shoqeruar, ne shtepi, pune apo kafene... hmmmmm:
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Oqeani ne 24-04-2009, 15:46:34
Jame ne pune,,Busy e kam pas sot,,edhe gjysme ore edhe ika.. ;)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: dreamm ne 24-04-2009, 15:47:31
..my, myself and I.. :) :)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Kalipso ne 24-04-2009, 15:52:25
ne pune. duke pritur dike... dhe duke dhene mendime per sexin LOL LOL LOL
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 24-04-2009, 15:59:58
ne pune; me koleget ; po behem gati me ik se u lli muhabeti ketej LOL
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Kalipso ne 24-04-2009, 16:00:59
edhe une po iki se po me presin ne kafe
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: dreamm ne 25-04-2009, 11:04:45
ne shtepi, ul ne karrige, nje caj ne tavoline , nje tufe te madhe me trendafila po ashtu, edhe telefonin, iTunes, dhe nja 15 faqe format duke printuar gjoja detyre shtepie :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: deisanti ne 25-04-2009, 20:13:25
Ne shtepi,vetem,po pi nje kafe te shkurter!
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 25-04-2009, 23:21:22
Une..krevati..dhe Lionel Ritchie po kendon lol. :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: kengaime ne 27-04-2009, 17:34:23
Ne shpi, vetem.....po shfletoj forumin dhe po pi caj.
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: dreamm ne 27-04-2009, 18:13:53
me veten time..and Buddha Bar :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: mistrecishqiptar ne 03-05-2009, 03:00:20
Jam ne shpi me vllain ai po fle gjum un isha ne Facebook pak dhe tnai jam ktu :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Lisa ne 03-05-2009, 12:42:55
Ne pune duke ngrene darken e mbrempshme dhe mengjesin e sotem sebashku ......:S
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: erlehta ne 03-05-2009, 22:20:05
Jam ne shtepi me bandillim tem. Ai shikon TV e une PC    Ai nje Red Bull perpara e une leng molle  :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 03-05-2009, 22:23:35
jam ne shtepi me lepurushin tim po shohim portokalline po hame makarona dhe laptopin ne kolltuk i hedh ndonje sy knej nga forumi
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Lefter ne 03-05-2009, 23:30:59
Jam ne shtepi me lepuroshen,ajo fle (se e lodha :D) e une ne kerkim neper internet....LOL
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: chorri ne 04-05-2009, 00:08:11
sa teme e bukur
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 04-05-2009, 00:11:19
shume
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: chorri ne 04-05-2009, 00:14:11
sa kohe e bukur
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 04-05-2009, 00:14:40
sa diell i forte  :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Misss ne 04-05-2009, 00:16:18
Jua kapi radari keq temen shoke.. LOL LOL
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 04-05-2009, 00:17:12
shttt Misss mos me nderprit se jam lunatike tani  :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Lefter ne 04-05-2009, 00:18:17
Ndodhem ne boten e cudirave....LOL
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 04-05-2009, 00:19:24
ndodhem ne kushkundaledh me 1 kushkundaledhas dhe po vendos se cdo bej me kushkundaledhin  :P LOL LOL
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Misss ne 04-05-2009, 00:20:11
Ka shume kushkundaledha ai kushkundaledhi jot mi... LOL LOL
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: chorri ne 04-05-2009, 00:21:38
sa bukur bie shi temperatura e detit ngrihet  dhe peshqit lagen
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 04-05-2009, 00:23:12
sa bukur ka diell bie bresher njerezit behen qull pastaj del dielli me i bukur se me pare e njerzit thahen serish LOL
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Misss ne 04-05-2009, 00:24:31
Mire chorri po ti shejtanke çpate.. :P LOL LOL
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 04-05-2009, 00:26:01
shttttt te thashe jam lunatike sot 1 here ne 2 jave me ndodh  :P :D LOL
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Misss ne 04-05-2009, 00:28:10
Jepi sorelina jepi se e qepa.. LOL LOL
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: chorri ne 04-05-2009, 00:29:43
keni ngateru teme ,,,,tema eshte e kalipsos dhe eshte teme e bukur ckeni kshu LOL
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 04-05-2009, 00:31:15
tani ndodhem disa kate siper Kalipsose dhe po bej se di cpo bej LOL LOL
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: mistrecishqiptar ne 04-05-2009, 01:52:15
ne wc po lexoj shtypine dites  :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 04-05-2009, 02:01:44
ne verande po pi 1 cigare e po shof yjet  :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: mistrecishqiptar ne 04-05-2009, 02:05:20
ke nevoj per shoqeri :P:P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 04-05-2009, 02:11:05
po me shoqeron hena si shoqe e yjet si shoke e cigarja si mikja me e ngushte  :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: mistrecishqiptar ne 04-05-2009, 02:15:37
dhe mistreci si cigareshites kalon aty afer  :P :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 04-05-2009, 02:22:53
po erdhe me helikopter aty ku jam do ti blej gjithe paketat e cigareve :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: mistrecishqiptar ne 04-05-2009, 02:24:14
 :P :P ne xhungel qenke mesa shof  e do nr e distributorit tim tarzanit te t ejap nai paket LOL LOL
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 04-05-2009, 02:27:12
jo jo se kam hall se behet xheloze Xhein LOL LOL
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Misss ne 04-05-2009, 02:41:44
jo jo se kam hall se behet xheloze Xhein LOL LOL
LOL LOL LOL
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: mistrecishqiptar ne 04-05-2009, 02:52:31
 :P se po vi vet megjithse jam tarzani versioni tull  :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 04-05-2009, 02:55:51
jo se sdi me fluturu nga kati i 11 ti Tarzani po qe di  :P LOL
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: mistrecishqiptar ne 04-05-2009, 03:00:56
hip ne supet e mia zonjush  :P :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Misss ne 04-05-2009, 03:05:27
Shejtanke leviz po te pret shoku.... :P :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Nadja ne 04-05-2009, 11:36:18
po ha mjesin vetem  ^o) :S
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Kalipso ne 04-05-2009, 21:14:13
jam ne shtepi, vetem fare duke menduar se ku dhe me ke do te doja te isha pas ores 12.00 :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: dreamm ne 04-05-2009, 21:19:24
jam ne shtepi, vetem fare duke menduar se ku dhe me ke do te doja te isha pas ores 12.00 :D

hahhaha po qe me dhe dhe mua kett ide ti?? hmmmmm: :P

momentalisht jam me kete majmunin tim te vogel qe spo me le rehat nje minuteee..
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Kalipso ne 04-05-2009, 21:21:06
sa vjec eshte lepurushi yt i vogel :perqafim
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: dreamm ne 04-05-2009, 21:36:38
hmmm 5 ka....ama eshte edhe sa per 5 te tjere :D
prape ndodhem para pc...darka do behet vete LOL
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Kalipso ne 04-05-2009, 21:37:30
hahahaha. te te rroje me jete te gjate

(nuk e dija qe ishe mami)

une po mbaj vajzen e komshise :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: dreamm ne 04-05-2009, 22:02:39
hahahaha qenka e urte ajo me sa shoh  :D
se un nje fjale ketej e tre me ate  :P

thnx  :perqafim
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: memet ne 04-05-2009, 22:07:31
jam vetem ne shpi duke menduar dhe ndjehem i vetmuar  :( sepse me mungon dikush
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Kalipso ne 04-05-2009, 22:34:06
dikush qe te ka lene vetem,,,apo e ke lene ti hmmmmm:
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: memet ne 04-05-2009, 22:39:46
dike qe e kam len vet dhe kam  gabuar dhe jam i lenduar pse ka ndodh kjo
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: kengaime ne 04-05-2009, 22:43:18
Ne shpi, vetem.....
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Kalipso ne 04-05-2009, 22:44:45
dike qe e kam len vet dhe kam  gabuar dhe jam i lenduar pse ka ndodh kjo
who let this happen hmmmmm:
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 04-05-2009, 22:58:56
ne shtepi po ha patatina e po pi 1 birre
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: taku 1972 ne 04-05-2009, 23:20:05
ne shtepi,me bashkeshorten dhe femijen qe po flene.une sic e shihni jam duke shkruajur me ju :)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: dreamm ne 06-05-2009, 23:16:30

ne hene..duke vrojtuar token..:D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 07-05-2009, 00:42:36
ndodhem ne mbreterine e qetesise absolute cpo bej po degjoj qetesine  :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: SocialNetwork ne 07-05-2009, 00:46:23
Ne ballkon duke pir nje got vere e duke shkruajtur ktu
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: chorri ne 07-05-2009, 00:47:25
sa teme e bukur
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Parloté ne 07-05-2009, 00:59:20
Me trup, pranë pc-së duke postuar e argëtuar.

Me zemër, 'në parajsë'.

Me shpirt, 'në ferr'.

Me mendje....nuk e them më mirë...  :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: dreamm ne 04-08-2009, 20:47:28
ne shtepi,duke pare gjellen :D, duke lexuar dicka hic interesante, duke pare ca foto interesante...:D :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: girl89 ne 04-08-2009, 22:04:29
Ne dhomen time ..me asnje..po lexoj disa artikuj tek faqa e Top Channel ..
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 05-08-2009, 08:19:19
Ne pune...dhe duke postuar ketu...
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Brentiani ne 05-08-2009, 11:24:02
me 2..
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Masha ne 05-08-2009, 11:33:39
me too  :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Brentiani ne 05-08-2009, 11:36:53
nice avatari ;)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Masha ne 05-08-2009, 12:47:26
thnx  :) edhe i yti
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Brentiani ne 05-08-2009, 14:30:31
a i nderrojm?  ^o)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 05-08-2009, 16:24:23
ne pune, ne karrigen rrotulluese qe nuk di pse po me perzien...., dhe pak nga pak po behem gati te iki...por po mendohem te marr taksi apo tia vertis ne kembe...e mundishme shume po me duket...
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Emira ne 05-08-2009, 18:44:04
ne pune, ne karrigen rrotulluese qe nuk di pse po me perzien...., dhe pak nga pak po behem gati te iki...por po mendohem te marr taksi apo tia vertis ne kembe...e mundishme shume po me duket...

ja edhe une si kjo ketu siper, po mire qe jam me makine
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Lisa ne 05-08-2009, 19:01:29
Ne pune ....gjoja po marr pak pushim tani por po degjoj qe te me permendet emri ...mesiguri pushimi nuk e ka shume te gjate ...
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Kijameti ne 05-08-2009, 19:29:58
ne tavoline te njejt me vehten time dhe mendoje vazhdimisht per ty...?
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: girl89 ne 05-08-2009, 21:04:45
ne shtepi.. me vellain ..po shoh nje film nderkohe qe postoj dhe ketu ..
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: *A.D* ne 05-08-2009, 21:06:15
ne shtepi, vetem, c'po bej? po rri ne qetesine time... :)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 06-08-2009, 08:10:34
Ne shtratin tim..
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Brentiani ne 06-08-2009, 09:40:47
Ne shtratin tim..
pyetje eshte edhe pare se c'fare ben aty..  :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 06-08-2009, 09:42:34
ne pune
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Kijameti ne 06-08-2009, 12:17:42
tani jam ne shtrat me mikun tim laptopin dhe jam ne forum... :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 06-08-2009, 12:47:21
e mire mos luaj qe aty LOL
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Kijameti ne 06-08-2009, 13:59:40
jo jam ne pritje  :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 06-08-2009, 14:05:20
pyetje eshte edhe pare se c'fare ben aty..  :D

Atehere isha duke e marre veten me te mire qe te zgjohem nga shtrati :D...por tani Im at work..
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 06-08-2009, 14:07:29
vazhdoj te jem ne te njejtin vend si dje...
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: alma g ne 06-08-2009, 14:55:36
perballe kompjuterit,me kompjuterin,
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Kijameti ne 06-08-2009, 14:57:20
tani ndodhem ne shtepi duke bere llafe me zejneben kuptohet ne forum
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Charlie ne 06-08-2009, 15:00:26
Ne mal :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Zejneb ne 06-08-2009, 15:09:13
une ndodhem ne punee dhee jam dukee pirr coca col :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Kijameti ne 06-08-2009, 15:10:02
si po te hec biznesi...boft mire cola :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Zejneb ne 06-08-2009, 16:53:27
duke punuar me pc duke bere llafe ne forum me kiameton  :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Kijameti ne 06-08-2009, 17:20:58
kerkooj ndjers me duhej te dal pa plan...im sorry love you
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: dreamm ne 06-08-2009, 17:28:04
ne shtepi, po ha nje akullore te madhe me cokollate :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Lisa ne 06-08-2009, 17:53:29
ne shtepi vetem me forumin....
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 07-08-2009, 08:31:19
me keta te zyres , por deri tani sa keni folur aq kam folur e une....qekam plogeshti e gjalle sot,,,pff
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 07-08-2009, 08:44:39
Ne pune edhe sot..e pastaj shyqyr 2 jave off
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Kijameti ne 08-08-2009, 03:42:26
ne vetmi me vehten time...ne mendime perseri  :trendafili paqe o jete
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Masha ne 08-08-2009, 10:11:32
ne pune si zakonisht... hedh nje sy e nga forumi here pas here
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 08-08-2009, 10:14:43
Ku tjeter vec ne shtratin tim....po pertoj te cohem edhe pse dielli qenka per mrekulli..
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 10-08-2009, 12:06:13
ne zyre edhe pse me duhet te cohem tani....pffffffff
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Lisa ne 10-08-2009, 20:43:57
jam duke lyer thonjte ...kam nje Kinez qe po me kruan kembet tani :D dhe nuk di me se te merrem ...i lexova te gjitha revistat qe jane ketu ...
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Zejneb ne 11-08-2009, 17:31:16
ndodhem ne punee duke folur ne msn
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 11-08-2009, 23:45:54
Buze detit e po pij birra.
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Kijameti ne 12-08-2009, 11:44:18
ndodhem ne punee duke folur ne msn
mos e tepro ne monitor...ruaj syte se te vyjne... :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Brentiani ne 12-08-2009, 14:55:30
ne pune, rrethuar nga dokumentet dhe me koke ne pc.. :(
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Misss ne 15-08-2009, 14:04:22
Shume larg.. :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 15-08-2009, 14:07:46
ne mendimet e zockave. :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Misss ne 15-08-2009, 14:14:53
Iii Tipi sa te paket e paske vendodhjen LOL :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: fabio 30 ne 15-08-2009, 22:10:21
....poshte Misss.....it.... ;) :-[
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Kijameti ne 16-08-2009, 02:12:17
diku poshte...me ate qe me rrezoje dhe mundohem te ngrihem perseri  :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: fabio 30 ne 16-08-2009, 11:33:02
.....perballe pc.....nje xhiro neper forum.. :)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 16-08-2009, 17:57:33
Iii Tipi sa te paket e paske vendodhjen LOL :P
ke ndonje ide me te mire ti moj miske.? :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Misss ne 16-08-2009, 18:04:58
ke ndonje ide me te mire ti moj miske.? :P

 hmmmmm: hmmmmm: jo jo Tipi nuk paskam... :D

Une po pushoj pas nje dushi me uje te ftohte :D

Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 16-08-2009, 18:06:45
hajde mos u merzit pra. :P

Po pushoj pas nje pune aktive. :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 16-08-2009, 18:22:08
ndodhem ne jupiter po behem gati te hidhem ne mars  :D LOL
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: fabio 30 ne 17-08-2009, 23:24:06
.....po shoh si po hudhet kjo siper ..... :)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 17-08-2009, 23:26:14
ndodhem ne mars po behet gati te hidhem ne krevatin tim tja fus 1 gjumi per qejfin tim   :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: girl89 ne 17-08-2009, 23:27:56
me lap top ,,shtrire ne krevat ,,duke prit gjumin ,,duke postuar ketu !
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: fabio 30 ne 17-08-2009, 23:29:28
....enderra te bukura rukie.... :)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 17-08-2009, 23:30:51
kush eshte rukia  :D  LOL
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: fabio 30 ne 17-08-2009, 23:32:39
....ajo qe sheh enderra te bukura... :)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Masha ne 18-08-2009, 11:33:51
ne zyre... me mikun tim te ngushte: PC  :)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: *A.D* ne 18-08-2009, 11:35:35
ne dhome, duke bere gati rrobat...  te iki... per pushime :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 18-08-2009, 11:36:23
ne dhome, duke bere gati rrobat...  te iki... per pushime :D

a lum si ti kalofsh sa me bukur  :perqafim
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: *A.D* ne 18-08-2009, 11:37:09
a lum si ti kalofsh sa me bukur  :perqafim

flm e dashur, me gjithe zemer e them qe je e mire se ardhur.. :) :perqafim
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Masha ne 18-08-2009, 11:38:21
nga po shkon moj patriote?  :)

befsh qejf!  :perqafim
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: *A.D* ne 18-08-2009, 11:40:16
flm embelsire... :)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Kijameti ne 18-08-2009, 11:42:24
me koleget nga puna ne pune ne forum  ^o)

pushime te kendshme e dashur  :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 18-08-2009, 11:43:20
ne zyre e une me njeriun e padukshem afer  :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: fabio 30 ne 18-08-2009, 11:45:26
....atje ku humbet mendja.....po humbas ate.... :)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Stefi ne 18-08-2009, 14:37:35
Ne zyre vetem fare me pc-ne perpara ;)

Si jeni o njerez  :perqafim
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Kijameti ne 18-08-2009, 14:59:38
ne pune...me pc duke pritur forumiste  :D

a jeni gjalle o shqipetare  :perqafim 
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 18-08-2009, 15:02:12
Ne zyre vetem fare me pc-ne perpara ;)

Si jeni o njerez  :perqafim

gjalle je ti e poshter  :P :perqafim
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Stefi ne 18-08-2009, 15:08:44
gjalle je ti e poshter   :perqafim

Sapo jam kthyer nga pushimet ;) akoma nuk kam marre veten, sikur po me ha kjo zyra me duket :D

 :perqafim  :perqafim
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: girl89 ne 18-08-2009, 15:20:18
Tani ne shtepi,,vetem ,,po navigoj neper inetrnet !
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Kijameti ne 18-08-2009, 15:22:55
ne pune me nje idiot qe eshte duke mi derguar myshterinjt tek une e ai loz neper forume  pritjaaaaaa)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 25-08-2009, 14:40:37
Home sweet home
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Misss ne 25-08-2009, 15:31:53
Ne KIne po i mesoj nje kinezi artet marciale LOL LOL :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 25-08-2009, 16:38:52
po pres nje zile cilulare dhe fluturova.....do iki ne shtegetim nashti LOL
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 25-08-2009, 17:07:49
po shullohem ne diell. :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: kengaime ne 25-08-2009, 20:10:50
Ne shpi......po pres iftarin
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Lefter ne 25-08-2009, 20:12:02
Edhe une... :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Misss ne 25-08-2009, 20:19:47
Ne shpi......po pres iftarin

Argjerim te mbare zemer  :perqafim
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Kijameti ne 26-08-2009, 17:30:09
ne pune duke e shiquar oren qe nuk hece fare  pritjaaaaaa)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Misss ne 27-08-2009, 02:54:20
 Ndodhem ne guacken e pagjumesise...me lodhjen...dhe me vullnetin e mire per te flejtur  :S
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Brentiani ne 27-08-2009, 08:29:09
Ndodhem ne guacken e pagjumesise...me lodhjen...dhe me vullnetin e mire per te flejtur  :S
Kush qe ai qe te la pa gjume re ashtu.. :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 27-08-2009, 21:49:20
ne shtepi dhe po mbaroj shishen e rakise... :engjell:
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 27-08-2009, 21:51:04
se mos na ftosh ti kurnac LOL
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 27-08-2009, 21:52:20
bujrum po ta mbajti. :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 27-08-2009, 21:54:35
jam rehat ne krevat tani tu lujt poker tu degju muzike e tu postu ketej  :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: fabio 30 ne 27-08-2009, 21:57:10
....vetem ne krevat nuk ka rehat... :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 27-08-2009, 21:59:13
si rehat ndihem une  :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: fabio 30 ne 27-08-2009, 22:02:01
...te besoj ...por jo kete here...
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 27-08-2009, 22:03:11
 hmmmmm:
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: fabio 30 ne 27-08-2009, 22:05:34
....isha siper e tani po dal poshte.. :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 27-08-2009, 22:07:29
ne krevat po postoj degjoj e luaj
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: fabio 30 ne 27-08-2009, 22:12:14
...ne krevat jo....po degjoj... :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Masha ne 28-08-2009, 17:44:07
ne pune... forum, po shkarkoj e disa libra falas
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: fabio 30 ne 29-08-2009, 12:05:43
....ne plazh po pres komshien....
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: dreamm ne 29-08-2009, 16:06:21
ne nje vend krejt te panjohur...just by myself... ^o)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Oqeani ne 29-08-2009, 23:00:10
Ne banes,,po shiqoja humbjen katastrofike te Milanos..tani ne net pak,,spo dal sot,,, ;)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Kijameti ne 30-08-2009, 13:48:08
ne pune me kolege duke punuar  :)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: kengaime ne 30-08-2009, 14:14:51
Ne shpi........me ju ;)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: titi10 ne 30-08-2009, 14:27:28
Ne shpi........me ju ;)
me too ;)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 31-08-2009, 02:31:15
ne shpi ne dhomen time, vetem, po shikoja nje film ne lap top, booo sa ma ka shpifur horror i gjalle, keshtu qe duhet te ndaloja per pak ta merrja veten dhe pastaj do filloj ta shikoj prape aty kui e lashe. :S
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: dreamm ne 31-08-2009, 14:14:23
Regents Park...po shoh tim bir duke ushqyer ca mjellma... :)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: girl89 ne 13-12-2009, 19:19:56
ne dhomen time, po studioja per neser, por qe u lodha dhe mendova te navigoja pak neper internet..
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 13-12-2009, 19:21:50
ne shtepi, po punoj dhe po pij nje kapucino.
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 13-12-2009, 21:39:36
ne shtepi po shof portokalline dhe po pi 1 gote per qejf tem
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 15-12-2009, 15:47:22
ne zyre....me nje hale me pune dhe skam nerva te ze asnje me dore...
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: fabio 30 ne 15-12-2009, 15:54:25
..ne pune....per momentin me mendje ne Tirane....
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 15-12-2009, 15:59:56
sapo hyra ne shtepi dhe jam vetem per vetem me pc :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 15-12-2009, 16:01:01
ashtu rri...mos u shumo LOL
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Misss ne 15-12-2009, 16:03:48
Ne shpi,po ppstoj e po ngordh per buke  :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 15-12-2009, 16:04:28
:) po pij nje kakao dhe po shoh te mbinatyrshmen :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 15-12-2009, 16:16:25
ne zyre ndodhem ca po bej sa u zura me 1 jevg dreqi qe me acaroj nervat ne maksimum
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 15-12-2009, 16:18:09
paskehap zyre per jevgjit shejtane :P :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 15-12-2009, 16:19:26
LOL LOL LOL LOL
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 15-12-2009, 16:21:24
po normal e projekt jevgjish na kane sjell ... mos me beni me fol tani se jam gjithe nerva
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 15-12-2009, 16:22:22
fol fol te lirohesh , por fol ama mos bej gje tjeter LOL LOL LOL
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 15-12-2009, 16:22:44
LOL LOL

se te tjerat i ka me pasoja kjo gje??? LOL LOL
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 15-12-2009, 16:24:09
se di pyete une thjesht i parashtrova kush ka kurreshtje le ti afrohet po ja mbajti. :D apo s'eshte e me nerv LOL LOL LOL
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 15-12-2009, 16:25:52
ti do ta kesh degjuar se ndryshe nuk flet...se ju e nje mur ju ndan jo per gje LOL LOL
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 15-12-2009, 16:26:50
do e mbyllni gojen ju te dy apo tju haj veshin  :P LOL
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 15-12-2009, 16:27:56
qetesohesh me aq mi???? apo veshi eshte Starti??
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 15-12-2009, 16:29:35
po fillove ke veshi shejatne fillo e merri em rradhe te tjerat :P  :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 15-12-2009, 16:29:50
vetem starti  :D LOL
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 15-12-2009, 16:30:51
ahha ika une....gjer te veshi me kishe...
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 15-12-2009, 16:33:34
mos u tremb mi se me rane nervat e shava nga robt jevgun jam e qete tani  :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: vullkani ne 16-12-2009, 01:17:49
ne shpi vetem duke fol me shjetanen
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 16-12-2009, 01:19:22
ne shpi e une tu fol me vullkanin e tu degju muzike
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: kengaime ne 16-12-2009, 09:11:40
ne shpi me kengen :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: SocialNetwork ne 16-12-2009, 09:53:35
ne shpi, pastaj ne univ
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Misss ne 16-12-2009, 18:09:42
ne shpi me kengen :D

Ne shpi me Kengen dhe Missin  :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 16-12-2009, 18:11:12
duke u bere gati te dal per kafe. :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Misss ne 16-12-2009, 18:18:06
Kishe mendje ti??? :P


Gati per kafe une  :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 16-12-2009, 18:19:31
hajde tek skenderbeu takohemi :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Misss ne 16-12-2009, 18:25:50
Me banane ne dore do jesh apo duke mbajtur me dore kemben e kalit te Skenderbeut...?? LOL  :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: dreamm ne 16-12-2009, 20:54:37
ne kuzhine tekpulle vetem  :D po pjek qofte, po degjoj muzike dhe po bej nje plan te ik diku neser.. :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 16-12-2009, 23:27:48
ne shpi po ha mandarina e po degjoj lajmet
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 16-12-2009, 23:31:21
Po shof "Royal Variety Performance"....edhe po grricem me shoqin...ngapak :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: vullkani ne 16-12-2009, 23:31:28
verdall
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Misss ne 17-12-2009, 00:12:45
Ne dhome,vetem po punoja nje material ne kompjuter...e akoma se kam mbaruar
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 17-12-2009, 00:13:50
vetem po shoh digi x me pc dhe muzike ne sfond :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 17-12-2009, 00:18:39
duke u bere gati te dal per kafe. :P

me ke e pive kafen ti pallosh  :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: vullkani ne 17-12-2009, 00:20:34
me paske vjedh shprehjen me shejtane
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 17-12-2009, 00:20:53
me ke e pive kafen ti pallosh  :D
me njeren qe ja lypa tek parkingu,,, ja lypa sa ja lypa po nuk ma dha se e kish fiksimin me dy e siper LOL LOL LOL
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 17-12-2009, 00:22:44
me njeren qe ja lypa tek parkingu,,, ja lypa sa ja lypa po nuk ma dha se e kish fiksimin me dy e siper

hahahaaaa LOL

tani qe jemi te i njejti parkim ta tregoj une ty ... perdite kam me ta gervisht makinen LOL
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 17-12-2009, 00:23:32
ti gervisht makinen po une te gervisht ty more vesh apo jo LOL LOL LOL
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 17-12-2009, 00:23:45
me paske vjedh shprehjen me shejtane

me thene te drejten ket fjalen pallosh e perdor tipi jashte mase vullkano ... mendo e takoj perdite e ket fjale e degjoj perdite  :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: vullkani ne 17-12-2009, 00:24:29
pse me nga eshte tipi mos me thoj qe e kam patriot
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 17-12-2009, 00:24:30
mjaft more se ju mbeti palla ne goje ju mbeti LOL LOL LOL
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: vullkani ne 17-12-2009, 00:24:56
mua jo per vete
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 17-12-2009, 00:25:50
mos hyj pa rradhe kur postoj :P LOL LOL
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 17-12-2009, 00:28:35
pse me nga eshte tipi mos me thoj qe e kam patriot

mos me thuj qe je dhe ti mistrec berati  :P LOL
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 17-12-2009, 00:29:50
mos me thuj qe je dhe ti mistrec berati  :P LOL
ku pive ti moj se une jam skrapalli si Meta Ilir LOL
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: vullkani ne 17-12-2009, 00:32:18
mos me thuj qe je dhe ti mistrec berati  :P LOL
o shejtane po sa here ta kam thene qe jam LAB
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 17-12-2009, 00:35:10
o shejtane po sa here ta kam thene qe jam LAB

mos me thuj nga lagjia e coles LOL LOL
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Kijameti ne 23-12-2009, 18:05:11
ne zyre me bacen narko :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Masha ne 13-01-2010, 22:31:39
ne 1 qender interneti me shoqen time te ngushte..
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: girl89 ne 14-01-2010, 01:48:58
ne dhome, po studioja, tani do shkoj te fle..

p.s naten e mire forumi
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: DoNi it ne 14-01-2010, 01:53:25
ndodhem nè salon ne appartamentin time ne milano
pèr momentin jam vetèm
po postoj nè kèt forumin e ri pèr mua

dhe jam ka i uroj gjum tè èmbèl
gocès sipèr..!!
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 14-01-2010, 08:46:21
Ne krevat..po lexoj lajmet ne net edhe ketu.. :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: kengaime ne 14-01-2010, 12:36:11
ne shpi.
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: fabio 30 ne 14-01-2010, 13:14:39
...per momentin jam ne pune ...e jam vetem...
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 14-01-2010, 13:29:00
ne zyre vetem
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: erlehta ne 14-01-2010, 18:30:37
Ne shtepi, vetem, po vij verdalle ne ZY :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: amarda ne 14-01-2010, 20:32:59
Ne shtepi,vetem dhe po argetohem ketu!
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: vullkani ne 14-01-2010, 21:47:40
ne shpi vetem dhe en forum
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Boreas ne 14-01-2010, 22:01:43
po flas ne skype me te dashurin e ne forum
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: vullkani ne 14-01-2010, 22:08:56
sa me fat qenka i dashuri jot
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Boreas ne 14-01-2010, 22:10:46
edhe une jam me fat
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: vullkani ne 14-01-2010, 22:21:49
me behet qefi qe paskeni akq fat te dy
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Boreas ne 14-01-2010, 22:34:03
dhe mua me behet qejfi per te dy LOL LOL
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: moçali ne 14-01-2010, 23:38:53
po flas ne skype me te dashurin e ne forum

Nuk banoni në të njëjtin shtet?
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: erlehta ne 16-01-2010, 07:47:21
Me burrin tem, ai lexon shtypin une verdalle ketu, por qe te dy po pime kafe :d
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: kengaime ne 16-01-2010, 10:29:55
Ne shpi, po pij caj


sa te hershem qenket ju dy Erlehta
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: fabio 30 ne 16-01-2010, 12:04:22
....ne pune.....nganjehere hyj edhe pa trokitur ne forum...
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Jems1 ne 16-01-2010, 17:16:29
Ne shpi veq vet dhe po pi nje caj  :)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: vullkani ne 17-01-2010, 23:00:42
per momentin jam ne net por sdo ri dhe shume
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 17-01-2010, 23:46:01
Ne shtratin tim...gati per nani nani.. :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: qershija ne 17-01-2010, 23:48:02
Ne banesen time ..me shoqeron nje cigare tani edhe pak
ne gjum
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: moçali ne 18-01-2010, 00:13:17
Vetëm në dhomë, përballë PC-së.

E kam ndarë ekranin në dy pjesë. Në gjysmën lexoj forumin, ndërsa në gjysmën tjetër kam vënë një film me seks
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: vullkani ne 18-01-2010, 01:21:22
sa erdha ne shpi po i hedh nje sy forumit dhe do fle
skam nga vete sot
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 18-01-2010, 11:02:23
Ne shtratin tim...nuk me dilet prej tij..
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: kengaime ne 18-01-2010, 12:08:31
ne shpi, po pij caj dhe po hulumtoj ne forum ;)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Oqeani ne 18-01-2010, 12:42:01
Ne pune, u qetesu gjendja pak,, :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: vullkani ne 18-01-2010, 12:43:58
ne sall interneti spo na u vika ne pun sot
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: dreamm ne 19-01-2010, 23:02:21
...me tim bir :) ne living room..ky duke pare tv..une po ha nj sallate me fruta dhe po hulumtoj neper forum..:D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 19-01-2010, 23:26:37
Krevat...lexoj..ha edhe kendoj.. :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 20-01-2010, 16:37:29
ne zyre ende por jo per shume....edhe pak dhe kercas iki....
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: hakmarresi ne 20-01-2010, 22:02:04
te top net ne bllok
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Kijameti ne 28-01-2010, 01:15:09
ne shtepi gadi per gjume...
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: kengaime ne 28-01-2010, 12:19:09
Ne shpi, po pij nje caj, po degjoj muzike
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Kijameti ne 28-01-2010, 12:21:05
sa mire me kujtove muziken :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: dreamm ne 31-01-2010, 00:20:22
jam me kengen edhe miss-in duke sakatuar njerezine :P :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Kijameti ne 31-01-2010, 00:21:22
aman te rrije large une :P LOL
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: kengaime ne 31-01-2010, 00:32:46
Ec se pa ty nuk ndodhe masakra LOL :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Misss ne 31-01-2010, 00:37:38
Masaker e çfare tipi do behet?  :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: kengaime ne 31-01-2010, 00:40:21
He moj se bafasi duhet te jete :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: dreamm ne 31-01-2010, 00:42:05
Kijametit nje te lehte po i japim..meqe sna tradhtoi...te tjeret mjere cdo heqin :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: kengaime ne 31-01-2010, 00:44:55
Mos ju trego haptas se kam frike s'vijne me :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Misss ne 31-01-2010, 00:52:02
Vijne vijne.....ketu do e sjellin koken  :P :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: kengaime ne 31-01-2010, 00:55:58
duke perpiluar plane per ata  shkulfloket)  :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Misss ne 31-01-2010, 01:00:16
ahahahhah Kenga planet i bejme edhe pa floke  :P LOL
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: kengaime ne 31-01-2010, 01:05:33
strategjia jone duhet te jete shume befasuese LOL
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Misss ne 31-01-2010, 01:12:32
Te lëm lesht me nje fjale....kshu thua ti ? :P  LOL
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: kengaime ne 31-01-2010, 01:13:29
hahahhahahhahah tjerat i flasim pa publik :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Kijameti ne 31-01-2010, 13:02:37
tjerat i flasim bashke trio LOL
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: vullkani ne 18-02-2010, 23:56:17
ne net po postoj ne forum dhe 2 min dhe do iki ne shpi
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Misss ne 19-02-2010, 18:04:28
Jam vetëm në shtëpi, po ha një mollë, kam hapur FB, MSN, dhe forumin...kam mëndje të marr të ha dhe një mollë se sikur smë doli një...  :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: vullkani ne 19-02-2010, 20:07:12
ngele vetem duke ngren moll moj
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Gjumashi ne 19-02-2010, 20:16:17
Po rregulloje nje program per rrjeta.
Tani jam duke bere pak pauze dhe postoje ne kete teme.

Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 19-02-2010, 20:51:49
ndodhem diku me dike dhe po bej dicka LOL
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Misss ne 19-02-2010, 23:46:19
Ndodhem askund, me askushin...por po me therret asgjeja....te shkoj???  hmmmmm: :P :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: vullkani ne 20-02-2010, 00:00:47
ne shpi vetem po pi cigare
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 20-02-2010, 00:04:19
me njonin ne msn
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: vullkani ne 20-02-2010, 00:05:08
ne krevat me 4 zocka anash
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 20-02-2010, 00:16:23
me  nenene ne krah LOL LOL LOL
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 05-03-2010, 19:16:33
ne bar po pi 1 caj dhe po merrem me lapopin
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: dreamm ne 05-03-2010, 19:22:13
...shtepi, po ha  garlic bread..dhe po pres 6 e 30 per telenovelen e zakonshme :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: *Niku* ne 05-03-2010, 19:29:50
ne shtepi?
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Misss ne 05-03-2010, 19:58:31
Ne FB po llafos me njerin...  :D :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: vullkani ne 06-03-2010, 17:43:46
si gjithmon me forumisten time ne krah
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Loadingg ne 06-03-2010, 22:16:30
Ne Shtepi...  hmmmmm:
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: *Niku* ne 06-03-2010, 22:22:35
po bej banjo!
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: vullkani ne 07-03-2010, 00:19:17
per vizit diku me shejtanen po pi vere
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Lefter ne 07-03-2010, 00:23:41
ncncncncnc...jam ne gjume  :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: vullkani ne 07-03-2010, 00:25:12
ne shqiperi dhe nuk flem gjume ne kte ore po pim vere per qef
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Lefter ne 07-03-2010, 00:31:01
ncncnncc.....Ahh mjeri ajo e beji ta fala.... :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: vullkani ne 07-03-2010, 00:33:47
te bejm te fala dhe ne nga tirana
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Lefter ne 07-03-2010, 00:35:59
Jam ne shtepi e ja derrase e me vone kam termin... :D(pyete shejtanen cfare termini... :D)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: vullkani ne 07-03-2010, 00:37:24
orarin e gjuetise
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Lefter ne 07-03-2010, 00:38:37
Oari gatai edhe gjahu gati me presin mua  :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: vullkani ne 07-03-2010, 00:39:22
hepra si tu duka tani ne gjum apo zgjuar
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Lefter ne 07-03-2010, 00:41:09
Mu ne gjume se ajo eshte mashtruese e madhe  :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 07-03-2010, 00:41:44
une ne shpi vetem tu pi cigare :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Lefter ne 07-03-2010, 00:43:51
Thahe qe eshte e madhe...LOL
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 07-03-2010, 00:45:12
per vizit diku me shejtanen po pi vere

jo per vizite po per qoke Vuli :D LOL
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Lefter ne 07-03-2010, 00:47:51
ncncnncnnc...qoka eshte bere problem i madh se spo gjindet koheve te fundit...LOL
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 07-03-2010, 00:48:49
ncncnncnnc...qoka eshte bere problem i madh se spo gjindet koheve te fundit...LOL

qysh bre ... ec knej nga Tirana se eshte bere qoke dynjaja :D LOL
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Lefter ne 07-03-2010, 00:50:26
hahaha...Qoke per qoke jam vet  edhe ate ne katerore... :D

Jane fallco mos iu beso...LOL
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 07-03-2010, 00:53:12
hahaha...Qoke per qoke jam vet  edhe ate ne katerore... :D

Jane fallco mos iu beso...LOL

pa vene doren ne plage snuk ju ze besen une ortak LOL
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Lefter ne 07-03-2010, 00:55:45
As mos gabo...LOL
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: dreamm ne 08-03-2010, 00:03:29
..po shof nje film koti...:D

Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Lefter ne 08-03-2010, 00:05:58
Me ke? :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: dreamm ne 08-03-2010, 00:08:10
..me veten :D...edhe me Bruce Lee :D :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Lefter ne 08-03-2010, 00:10:30
cncnncncncn........ .... :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: kengaime ne 08-03-2010, 22:11:56
Po bej nje duet me Sade :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: vullkani ne 08-03-2010, 22:22:18
ne shpi do ri dhe nja 2 min  ktu dhe do dal
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: kengaime ne 08-03-2010, 22:23:39
E mo, pse u lodhe per kaq pak? :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 08-03-2010, 22:38:04
ne shpi .... da sola duke pare topin
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: TATU ne 10-03-2010, 20:48:07
vetem,jam ne fb dhe po flas me miq te mite
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 10-03-2010, 21:02:07
ne shtepi po ha darke e po shof tv
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: dreamm ne 14-03-2010, 23:35:25
..po shof nje film "Snakes On The Plane"...ma shpifi..dhe per cudi as kanalin nuk e nderroj..LOL
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: * AηesSa * ne 14-03-2010, 23:52:40
hahahah e pse nuk me ftove :P..mos u shqteso se jemi ne ketu..
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 15-03-2010, 00:03:43
ne krevat po degjoj muzike e po kontrrolloj emailet
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: TATU ne 15-03-2010, 01:16:05
ne krevat,para pc dhe po postoj
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: kengaime ne 15-03-2010, 12:54:43
Ne kolltuk :D ......... ne shpi.... po degjoj muzike dhe po shoh cka ka te re ne forum........
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Zara ne 15-03-2010, 15:05:14
Ne shkolle ...me Anesen...tani kam pushim dhe po shfletoj forumin
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: dreamm ne 15-03-2010, 15:07:30
shtepi...duke pire nje caj... duke pare "Neighbours".. ee asgjeee tjeter :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: * AηesSa * ne 15-03-2010, 15:20:35
ne shkoll...me shoqet...gjoja duke mesuar...:P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: * AηesSa * ne 15-03-2010, 23:24:43
tash ne shtepi...me plot miq...po kenaqemi...
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: TATU ne 17-03-2010, 10:54:33
ne zyre ,me koleget e zyres dhe jemi ne qetesi,skemi pune
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 17-03-2010, 11:49:34
Ne shpii..po degj muzike e po rri me veten time.. :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: kengaime ne 17-03-2010, 15:34:11
Me ne fund ne shpi ......sapo drekova.
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Nore ne 17-03-2010, 15:40:49
Ne shpii..po degj muzike e po rri me veten time.. :D
uiii dhe une njesoj ahah  un po degjoj kengen e ylli bakes me cigare nikotine    po ti ? Ahah
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: * AηesSa * ne 18-03-2010, 00:00:09
ne shtepi me pc-n kam hyr ne forum....
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 18-03-2010, 00:01:35
shtepi po degjoj muzike po pi cigare dhe po mundohem te harrohem ne forum
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: vullkani ne 18-03-2010, 00:24:44
I MBYTUR NE ERESIRE DUKE POSTUAR NE FORUM
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: TATU ne 18-03-2010, 08:28:33
ne zyre dhe po merrem me forumin
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 18-03-2010, 09:13:55
Po pres te bie zilja dhe te shkoj ne klase.. :S
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 18-03-2010, 11:39:12
ne shtepi po vishem te dal te pi kafen prane detit
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: kengaime ne 18-03-2010, 12:33:24
Ne shpi.........po flas me diellin :)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: * AηesSa * ne 18-03-2010, 16:16:09
ne shkoll...me erm...po shikojm ne forum...
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Misss ne 18-03-2010, 20:04:16
Ne shpi.........po flas me diellin :)


:)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: CTS ne 18-03-2010, 20:09:56
Ne klase me 15 veta, po degjoj me vemendje zyshen :)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: TATU ne 18-03-2010, 20:43:14
ne shtepi ,vetem dhe sa ne msn ,sa ketu
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: * AηesSa * ne 18-03-2010, 23:17:29
shtepi...mamin...ne forum edhe tv shikojm..
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: dreamm ne 20-03-2010, 22:44:58
Shtepi, duke pare "Titanic" Ch.4...
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Lefter ne 21-03-2010, 01:03:59
Jam ne ms duke bere muhabet me 10 zocka dhe me duket vetja si pornostar...LOL
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: qershija ne 21-03-2010, 01:29:46
ne banesen time ..ulur ne kolltuk pc mbi kemepet e mija dhe po shkruaj
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: dreamm ne 21-03-2010, 20:04:39
..me tim bir..duke pare "Racing cars"..une ne fakt po bej sikur po shof..:D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 21-03-2010, 21:34:26
ne shpi ... po shof portokalline
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: TATU ne 21-03-2010, 23:54:28
po flas ne msn me nje mikun tim
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: dreamm ne 23-03-2010, 11:35:41
po degjoj ket..

Summer story (http://www.youtube.com/watch?v=otxQ4_o8pwM&feature=related#ws)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 23-03-2010, 11:40:44
ne zyre ... pune
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: TATU ne 23-03-2010, 17:37:33
ne shtepi,vetem po pi nje cigare
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: hajkune ne 23-03-2010, 17:41:39
Ne pune
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: dreamm ne 23-03-2010, 22:46:49
..duke pare "Friends"..e duke eksploruar fijet e mendimeve te forumisteve...perfs hire dhe te miat..:D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Lefter ne 23-03-2010, 22:47:53
Ani i ke rene ne fije apo ende jo? :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: TATU ne 23-03-2010, 22:51:10
ne krevat,vetem dhe ppo flas ne msn me nje mikun tim :)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: dreamm ne 23-03-2010, 22:52:17
Ani i ke rene ne fije apo ende jo? :D

 ;) ehe.. LOL

do me japesh ndonje mendim te fshehte ti??  :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: CTS ne 24-03-2010, 20:17:54
ne krevat,vetem dhe ppo flas ne msn me nje mikun tim :)

Shpresoj qe sje duke folur me Lefton ose Xha Milon, se vallai do....biesh nga krevati.
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: TATU ne 24-03-2010, 20:23:28
Shpresoj qe sje duke folur me Lefton ose Xha Milon, se vallai do....biesh nga krevati.


shume shume mund te ndodhe ndonje gje tjeter,,,po jo te bie nga krevati.......
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: * AηesSa * ne 24-03-2010, 20:33:44
ne shtepi...vet....haj guma
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: TATU ne 24-03-2010, 20:40:32
ne shtepi vetem dhe po flas sa ne msn ,sa ne fb :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: * AηesSa * ne 25-03-2010, 07:39:41
ne shtepi..vetem...po bej nje projekt....
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: TATU ne 25-03-2010, 15:51:10
ne zyre ,me kolegen e zyres po behem gati te dal per kafe.....
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: * AηesSa * ne 25-03-2010, 16:00:12
shkoll...shoqet profesoren....e presim te bie zilja.... :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: TATU ne 26-03-2010, 10:11:43
ne zyre ,me kolegen e zyres dhe per momentin skam pune,eshte qetesi.....
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 26-03-2010, 14:52:55
Ne divan..laptopi mbi gjunje...muzike e libra rrethit.. :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: sandrina ne 26-03-2010, 16:58:54
sa fola ne telefon, te mundohesha te zgjidhja dicka .por tani per tani sbehet.dhe une po merzitem tani vertet. ><   :@ :)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: TATU ne 26-03-2010, 23:57:11
ne krevat,vetem  :( ,por po shoh nje nga filmat e mi te preferuar "American History X "
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Cami ne 27-03-2010, 00:00:24
ne shtepi i vetem fare dhe po pi nje cigare
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: TATU ne 27-03-2010, 00:05:11
ne shtepi i vetem fare dhe po pi nje cigare

do me japesh dhe mua nje...se po vdes,me mbaruan cigaret e mia......... :(
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Cami ne 27-03-2010, 00:08:08
ua zemra ter pakon po deshe,

 po eja tek une ta ndezim nga nje se bashku
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: TATU ne 27-03-2010, 00:11:04
ua zemra ter pakon po deshe,

 po eja tek une ta ndezim nga nje se bashku


ok te sjell ndonje gje per te pire...se e shoh qe sonte do ta gdhijme...... :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Cami ne 27-03-2010, 00:18:22
po deshe vere mund te marresh ose ndonje shishe Chivas Regal ose ndonje tekilla qa te doje zemra ty
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: TATU ne 27-03-2010, 00:19:55
po deshe vere mund te marresh ose ndonje shishe Chivas Regal ose ndonje tekilla qa te doje zemra ty

ok...tani jam me camin ,po pijme tequila dhe cigare...e po bejme muhabet :D :P :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: kengaime ne 27-03-2010, 00:26:30
Ne shpi.......me juve.....dhe me ca kengetare te zgjedhur :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Cami ne 27-03-2010, 00:57:11
ejani bashkohuni me ne
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: kengaime ne 27-03-2010, 01:02:10
Thua qe e ke me mire ti atje? ;)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: TATU ne 27-03-2010, 12:01:33
ne zyre,sapo mbarova nja dy pune ...dhe dua te ikiiiiiiiiiiiii.... .......
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: dreamm ne 27-03-2010, 17:24:03
Po degjoj ket...

romantic song (http://www.youtube.com/watch?v=fG1PMHUBypc#)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Cami ne 27-03-2010, 17:26:19
ne shtepi vetem she po pres te ha dark jam shum i uritur
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: dreamm ne 27-03-2010, 23:13:24
..po fus ca kenge ne telefon.
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Nore ne 28-03-2010, 13:46:55
sekret :)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: * AηesSa * ne 29-03-2010, 08:23:58
ne shkolle...gjysma e klases...perseim te vijn te tjeret... :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: TATU ne 29-03-2010, 08:25:41
ne zyre ,me shoqen e zyres po pres te me dale ndonje pune e te leviz
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 29-03-2010, 08:27:54
Ne krevatin tim..degjoj muzike edhe pak.
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 30-03-2010, 00:33:12
ne krevat .. degjoj muzike e po merrem pak me forumin
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: TATU ne 30-03-2010, 08:59:56
ne zyre dhe per momentin eshte akoma qetesi.........
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: dreamm ne 30-03-2010, 12:00:46
..ne shtepi..me kete majmunin e vogel..qe e kam pak semure ^o)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: TATU ne 30-03-2010, 17:32:12
ne krevat.....vetem dhe po merrem me forumin
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: BLENDER ne 30-03-2010, 17:37:31
ne krevat.....vetem dhe po merrem me forumin
bashke me tessoron po merremi me ....... :puth
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: TATU ne 30-03-2010, 17:47:26
bashke me tessoron po merremi me ....... :puth

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Ffc08.deviantart.net%2Ffs39%2Fi%2F2008%2F315%2F8%2F4%2FThis_year__s_love_by_VastAbyss.jpg&hash=408fc04c300c48dd0677c43ac1ddb6f1)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: BLENDER ne 30-03-2010, 17:58:58
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Ffc08.deviantart.net%2Ffs39%2Fi%2F2008%2F315%2F8%2F4%2FThis_year__s_love_by_VastAbyss.jpg&hash=408fc04c300c48dd0677c43ac1ddb6f1)
  o dio mio  !!! e cfar te kerkoj ma teper nga ty .....hooooneeeest oohhhh :puth
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: TATU ne 02-04-2010, 21:56:12
ne krevat ,vetem ...po flas ne msn.....
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: dreamm ne 03-04-2010, 14:02:28
..me veten time ndodhem..e mbeshtjelle nen bardhesine e mureve..e shoqeruar nga zhurma monotone e shiut nderthurur me kete....

In The Arms Of an Angel - Sarah McLaughlin (http://www.youtube.com/watch?v=jVbkz_3lO3c#)

Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Oqeani ne 03-04-2010, 15:59:01
Ne shpi, aty  ku rrezet e diellit pranverore te brishta depertojne  ne dhomen time duke i dhene nje atmosfere te re dhomes, nderkohe qe une ishtrir shiqoj futboll,, e tani veq sa hyra pak ne net,,  :)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: MooZaa ne 03-04-2010, 16:42:07
ne shtepi...me shoqet...duke par ne net e gjetem kete forum edhe tham tia hedhim njer syt...por sic duket po na pelqen... :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Oqeani ne 03-04-2010, 16:45:51
Mire se erdhet , :)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: MooZaa ne 03-04-2010, 16:47:51
Mire se erdhet , :)
mire se ju gjeta... :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: vullkani ne 05-04-2010, 18:59:56
ne lagje ne net po postoj dhe po pi nje birre
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Loadingg ne 05-04-2010, 20:10:11
Ne shtepi  vetem Po Pi Red_bull        :perqafim
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: dreamm ne 07-04-2010, 12:06:08
Po shoh "Home Alone" me tim bir..:)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 07-04-2010, 12:07:48
ne zyre .... punoj e degjoj muzike
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: dreamm ne 25-04-2010, 15:56:32
po degjoj ket...

Concierto de Aranjuez - André Rieu (http://www.youtube.com/watch?v=prbmGluzTCM&feature=related#ws)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Kijameti ne 25-04-2010, 15:59:25
ne shtepi, po behem gati te ha dreken :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Misss ne 26-04-2010, 17:56:14
Me diellin, ne diell dhe po ngrohemi  :P :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 26-04-2010, 21:39:45
shtepi, muzike dhe TV per momentin
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Kijameti ne 27-04-2010, 15:41:54
ne pune,,,forum,msn,facebook :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: JustA ne 27-04-2010, 20:54:20
ne shpi ,msn ,fb,muzik :):)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Kijameti ne 27-04-2010, 21:00:20
ne shtepi, sa po ulem qe te ha darken,,, :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 28-04-2010, 10:40:28
ne zyre ... po merrem me ca emaile
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Kijameti ne 28-04-2010, 10:43:46
njeashtu :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: vullkani ne 30-04-2010, 23:07:52
ne net po pi cigare dhe 1 bire
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 30-04-2010, 23:08:42
diku me dike po bej dicka :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Oqeani ne 30-04-2010, 23:16:01
Veq sa u ktheva ne banese :)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: vullkani ne 30-04-2010, 23:17:20
tani kam pak pune prandaj naten te gjitheve
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: TATU ne 30-04-2010, 23:25:32
ne krevat,vetem....po merrem me forumin :)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Oqeani ne 30-04-2010, 23:28:25
ne krevat,vetem....po merrem me forumin :)

Cka po ben vetem aty ,, ? :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: TATU ne 30-04-2010, 23:30:46
Cka po ben vetem aty ,, ? :D

numeroj yjet  :D :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Oqeani ne 30-04-2010, 23:32:52
Kujdes mos e numeron dy her nje ;P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: TATU ne 30-04-2010, 23:36:00
Kujdes mos e numeron dy her nje ;P

naten perpara e kam,mund ta bej dhe tre here te njejten gje  ;)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Oqeani ne 30-04-2010, 23:38:26
naten perpara e kam,mund ta bej dhe tre here te njejten gje  ;)

ahaha LOL

mire e ke bej si te duash,, se mos konsumohesh,, :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: TATU ne 30-04-2010, 23:39:31
ahaha LOL

mire e ke bej si te duash,, se mos konsumohesh,, :P

e cfare te konsumoj...yjet po numeroj   :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-04-2010, 23:40:07
My bed...by myself...but waiting 4 some1.. :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: TATU ne 01-05-2010, 00:04:32
ne krevat,perseri vete....mbarova dhe yjet se numeruari.....tani????????????
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Charlie ne 01-05-2010, 00:08:34
Erdha erdha pritni :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: TATU ne 02-05-2010, 00:04:54
NE KREVAT,FLAS NE MSN ME NJONIN DHE HALLAKATEM NE FORUM.....:P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Kijameti ne 02-05-2010, 01:42:25
ne shtepi ne forum!
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Zejneb ne 02-05-2010, 13:52:42
nshpiii msn e forumm perzinee
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Kijameti ne 02-05-2010, 21:14:21
tani ne shtepi, edhe une zeri dhe msn!

Zejneb perq
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Brentiani ne 09-05-2010, 11:31:18
Ne shpi, vetem, i veshur vetem me shorce e po degjoj kengen e honest.. :D :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: dreamm ne 09-05-2010, 15:37:09
Edhe une ne shtepi..po ha petulla :D e duke degjuar lajmet medemek..spo na ndahen keto zgjedhjet :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: TATU ne 10-05-2010, 14:26:38
ne zyre...qetesi per momentin dhe po shoh forumin :)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Lefter ne 11-05-2010, 22:14:43
Ne shtepi duke e bere gati se ne mesnate ja fillon loja... :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 11-05-2010, 22:31:05
Home..with me&me....vetem sonte.. :S ...po tutna.. :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: endrrimtare ne 11-05-2010, 22:33:21
...mbi libra...vetem...& muzike... :S
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: TATU ne 11-05-2010, 22:37:11
krevat..........vet em me shishen e veres  :)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: hajkune ne 11-05-2010, 22:58:00
Ne shtepi vetem me forumin...
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: vullkani ne 14-05-2010, 20:30:46
vetem  :(
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 14-05-2010, 22:30:45
ketej rrotull :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Misss ne 14-05-2010, 23:08:55
vetem  :(

Paske Tipin rrotull Vullkan te te beje shoqeri  :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: vullkani ne 14-05-2010, 23:13:18
e ktu e kam te laptopi tjeter :D :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: endrrimtare ne 14-05-2010, 23:14:52
Vetem...me librat verdall...e gatshme per nani  :P  :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: TATU ne 14-05-2010, 23:15:19
vetem,ne krevat....po shijoj birren dhe nje cigare  :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: endrrimtare ne 14-05-2010, 23:16:27
vetem,ne krevat....po shijoj birren dhe nje cigare  :D

Shume pijance po me dukesh goce  :D  :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Kijameti ne 14-05-2010, 23:17:25
me vehten ne laptop, po shfletoje forumin!
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Misss ne 15-05-2010, 00:13:12
Vetem ne dhomen time...dhe ne FB
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: TATU ne 15-05-2010, 00:16:32
Vetem ne dhomen time...dhe ne FB

te vij dhe une....se vetem jam.... :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Oqeani ne 15-05-2010, 00:17:57
Po edhe une vetem ne dhome ,,si po ia bejme,,? :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Oqeani ne 15-05-2010, 00:18:20
te vij dhe une....se vetem jam.... :D

Hajde te bje friends,, :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Misss ne 15-05-2010, 00:29:31
Hajde Honest.... :perqafimTi Oqean je larg se do te kisha therrit  :D :)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: TATU ne 15-05-2010, 00:30:30
ca plani ke ylli....ca do bejme ? :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Misss ne 15-05-2010, 00:35:45
Si fillim merr kikirikat me vete dhe ate 1.85-shin LOL  :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: TATU ne 15-05-2010, 10:26:48
ne zyre...po rri se skam pune fare sot :)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 15-05-2010, 11:34:35
ne shtepi ... po pres te pi kafen me disa forumista
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: vullkani ne 15-05-2010, 14:35:25
vetem ne shpi po pi nje birre
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: TATU ne 15-05-2010, 16:05:03
vetem ne shpi po pi nje birre

sa heret epaske nis me birren o vuli....cdo besh deri ne darke  :D :D :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: endrrimtare ne 15-05-2010, 16:11:00
sa u ngrita nga gjumi...dhe po me presin  :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Brentiani ne 15-05-2010, 16:22:09
ne shpi, po pij caj te zi.. :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: vullkani ne 15-05-2010, 16:55:12
sa heret epaske nis me birren o vuli....cdo besh deri ne darke  :D :D :P
do behem prap tap sot si die
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 15-05-2010, 16:55:52
shpi ... spo me rihet me pfff
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: vullkani ne 15-05-2010, 16:56:54
shpi ... spo me rihet me pfff
ste mban me as shpia
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: TATU ne 15-05-2010, 16:58:47
do behem prap tap sot si die

vetem mos bej rremuje ....po tape behu ti  :D :D :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 15-05-2010, 16:59:20
ste mban me as shpia

me iket te CP
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: vullkani ne 15-05-2010, 17:04:26
ca kuptimi ka avatari yt shejtane
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: TATU ne 15-05-2010, 17:11:09
vetem ne shtepi ,pres oren te dal  :)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: vullkani ne 15-05-2010, 17:16:03
shejtane spo me kthen n pergj per avatarin tend?
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 15-05-2010, 17:17:37
ca kuptimi ka avatari yt shejtane

si e mendon ti?
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: vullkani ne 15-05-2010, 17:22:39
qe shejtania se shpejti do futet ne shishe  :D :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 15-05-2010, 17:23:18
qe shejtania se shpejti do futet ne shishe  :D :D

jo ska lidhje ... jam shejtane or cun
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: vullkani ne 15-05-2010, 17:24:23
dhe shejtani futet ne shishe  vetem duhet te dish menyren se si :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: TATU ne 15-05-2010, 17:24:51
dhe shejtani futet ne shishe  vetem duhet te dish menyren se si :D

PO AJO ESHTE E GJITHA...TE GJESH MENYREN  ;)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: vullkani ne 15-05-2010, 17:25:01
doje te shikoje anen tjeter te vullkanit ti japra filloi shikoje qe te avatari
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: vullkani ne 15-05-2010, 17:25:24
PO AJO ESHTE E GJITHA...TE GJESH MENYREN  ;)
seshte e veshtire per te gjet menyren
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 26-05-2010, 23:21:42
me shishen e vodkas ne krahe dhe me digitxx perballe :P :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: TATU ne 26-05-2010, 23:46:54
ne krevat dhe po merrem me forumin sa te me zere gjumi  :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 26-05-2010, 23:49:18
sekret
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 27-05-2010, 10:09:24
me shishen e vodkas ne krahe dhe me digitxx perballe :P :P

pupu sa rende Tipi mbreme LOL LOL
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: BLENDER ne 27-05-2010, 11:07:28
ne kat te dyte  :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 27-05-2010, 11:16:33
ne kat te 18 :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: BLENDER ne 27-05-2010, 11:21:03
sido me qene ke i dyti ke per te kalu  :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 27-05-2010, 11:23:34
ne ashensor per te kati i 2 :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: BLENDER ne 27-05-2010, 11:27:54
tu prit   :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 27-05-2010, 11:28:49
ngela ne ashensor :D LOL
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: BLENDER ne 27-05-2010, 11:32:36
mos bertit  :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 27-05-2010, 11:33:18
ne zyre, po mendoj te pi 1 kafe tani :)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: TATU ne 27-05-2010, 11:34:24
ne zyre dhe po merrem me dicka pervec forumit
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: vullkani ne 28-05-2010, 15:44:02
vetem ne net duke u mar me netin
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 28-05-2010, 15:49:31
ne shpi them tja fus gjumit tani
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: TATU ne 28-05-2010, 18:28:35
shtrire nje sy nga tv nje sy nga forumi :)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: vullkani ne 01-06-2010, 14:51:16
duke pir kafe dhe duke postuar
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Boreas ne 01-06-2010, 14:54:50
shtrire per qejf
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: vullkani ne 01-06-2010, 14:55:52
hahahahhahahahh
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: sandrina ne 02-06-2010, 10:30:22
ne shtepi,vetem,po rri ndenjur :) :)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 02-06-2010, 10:35:36
zyre pune muzike forum
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: sandrina ne 02-06-2010, 10:41:05
pune te mbare shejtane :D :)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: vullkani ne 10-06-2010, 14:19:48
ne don bosko ne net
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: TATU ne 10-06-2010, 14:40:56
ne zyre .....po i hedh nje sy forumit
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 10-06-2010, 23:16:25
Home...bed...me&me...
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Oqeani ne 10-06-2010, 23:21:24
home ,, my laptop, me & my friends chatting,, : :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: dreamm ne 12-06-2010, 13:17:00
Shtepi....e duke pare "Coronation Street" :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 17-06-2010, 18:54:55
ne pune duke u hallakat :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: TATU ne 17-06-2010, 19:36:36
ne krevat ,po shplodhem  :)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Lefter ne 17-06-2010, 19:39:07
Te vij te shplodhemi bashke.. :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: TATU ne 17-06-2010, 19:42:20
ufaaaaaaaaaaaaa.... vape shume ,vetem nje ne krevat ,me dy akoma me keq  :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: *Niku* ne 17-06-2010, 19:46:13
Ne shtepi po pi kafe
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Lefter ne 17-06-2010, 19:56:21
ufaaaaaaaaaaaaa....vape shume ,vetem nje ne krevat ,me dy akoma me keq  :D

Sa me keq aq me mire.... :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: TATU ne 17-06-2010, 20:23:52
Sa me keq aq me mire.... :D

mos do te thuash ...... sa me shume aq me mire ?  :D :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 18-06-2010, 00:00:07
Home...my bed..me & me... :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Charlie ne 18-06-2010, 00:03:15
and me :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 18-06-2010, 00:10:50
In ur dreams.. :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Charlie ne 18-06-2010, 00:11:37
Maybe not :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 18-06-2010, 00:12:34
Ku ndodhesh me kend ca po ban ti? hmmmmm: :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Charlie ne 18-06-2010, 00:13:37
Ne karrike ndodhen ..jam me ty dhe cfar po bej nuk tregoj :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 18-06-2010, 00:14:53
A po te nxan karriga se shume je shnosh rrit tana.. :D :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Charlie ne 18-06-2010, 00:16:19
Po ja bej disi :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 07-07-2010, 18:10:03
ne pune  :@ :@ :@
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: TATU ne 07-07-2010, 18:14:40
ne shtepi po behem gati per nje kafe buze detit ne durres............p rsh ata qe ndodhen ne pune ne kete ore :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 07-07-2010, 18:15:41
turp te te vije qe na pershendet dhe nuk solidarizohesh :P :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 07-07-2010, 18:17:02
buze detit po bej keshtjelle rere :d
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 07-07-2010, 18:18:59
mes dy genjeshtareve ne kete forum qe gjoja njera do iki ne det e tjetra ben keshtjelle rere po ne fakt po plasin ne shtepi vetem :P LOL LOL LOL
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 07-07-2010, 18:20:17
ujku tym do more vesh a jo :d
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: mister x ne 07-07-2010, 18:30:10


duke bere hipizem... :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: dreamm ne 07-07-2010, 19:17:26
Po degjoj kete..:)

Relaxation Meditation (Sunset Over the Ocean) (http://www.youtube.com/watch?v=YjciQMz_irU&NR=1&feature=fvwp#)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 08-07-2010, 12:44:58
Still in bed...with some1...nigjojme music edhe ndjehemi fejsbukshem :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: TATU ne 08-07-2010, 13:11:06
ne zyre ,  :P po degjoj muzike
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: mister x ne 08-07-2010, 13:15:37


ne zyre
 Kurse Mister x ka dale  :P...... eshte drejtu nga Zyra e Honest ..... :D :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: TATU ne 08-07-2010, 13:18:21

ne zyre
 Kurse Mister x ka dale  :P...... eshte drejtu nga Zyra e Honest ..... :D :D

vetem se po vonohet......ah dhe dicka dua vetem mister X ,te pa shoqeruar :)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 09-07-2010, 10:31:52
shtepi ... po pi kafen e mengjesit para laptopit
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: TATU ne 09-07-2010, 11:02:22
ne zyre ,vetem fare dhe shume qetesi
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Nore ne 09-07-2010, 12:11:05
njesoj si ty dhe un po me sh zhurme :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 09-07-2010, 12:39:54
Ne bar kafe duke pire nje birre te ftohte. :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 09-07-2010, 13:11:04
Ne bar kafe duke pire nje birre te ftohte. :D

porosit e 1 per mua.... erdha
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: sandrina ne 09-07-2010, 13:21:05
po pres te ha ca copa pica sa te dali nga furra :D :D :perqafim
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: dreamm ne 09-07-2010, 21:07:27
Ne shtepi. Me veten time.
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Nore ne 09-07-2010, 21:51:33
vetem ne shtepi ti po si kshu cne vetem ti si ka mundesi me verte jo sben vaki :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 09-07-2010, 22:09:57
Per momentin sapo u shtriva ne krevat..neza lapin..po degj muzike dhe po pres te vij ai tipi im... :) :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Nore ne 09-07-2010, 22:52:16
e ca pastaj...
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: vullkani ne 10-07-2010, 01:55:39
ne shpi sa erdha
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: TATU ne 10-07-2010, 11:13:02
ne zyre dhe sapo hoqa qafe provimin e fundit per kete sezon :)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Misss ne 11-07-2010, 16:22:02
Hajt me suksese moj honest...:)

Ne dhomen time bashke me librin tim. :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Nore ne 11-07-2010, 16:55:20
dmth ti po meson tani gjoja :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: TATU ne 12-07-2010, 14:10:23
ne zyre ne qetesi te plote :)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: vullkani ne 13-07-2010, 12:01:40
ne zyre duke postuar dhe duke pir nje got xhoni
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: mister x ne 13-07-2010, 12:03:11

po korr barin ne kopesht  :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: TATU ne 13-07-2010, 12:25:19
ne zyre duke postuar dhe duke pir nje got xhoni

hajde zyre hajde..........te pajisur dhe me xhoni  hmmmmm:
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: vullkani ne 13-07-2010, 12:28:16
po normale cdo bej un sdo pi dhall
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: dreamm ne 13-07-2010, 22:52:31

po lexoj... ^o)

Është kaq e shkurtër dashuria, dhe kaq i madh harrimi...
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 14-07-2010, 17:01:04
duke peshkuar ndonje pjeshke :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: TATU ne 14-07-2010, 22:17:32
ne krevat.....gati per gjume
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 14-07-2010, 22:33:25
Ne krevat..lepurushen afer gati per nani..ate lepurushin e madh e kemi hedh nga cepi.. :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: erlehta ne 14-07-2010, 22:42:04
Me macen  :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: dreamm ne 15-07-2010, 12:12:27
Po shijoj edhe keto 2 paradite me veten pasi pas dy ditesh ky majmuni im mbaron shkollen :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Brentiani ne 15-07-2010, 13:18:26
Coje ne ZOO.. :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: TATU ne 15-07-2010, 13:27:48
ne zyre po pi nje red bull te ftohte
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 15-07-2010, 14:04:46
si honest po pa red bull :(
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: vullkani ne 17-07-2010, 21:41:52
ne shpi i lodhur nga plazhi
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: dreamm ne 18-07-2010, 22:53:53
po degjoj ket...

Edward Maya & Vika Jigulina - Stereo Love (OFFICIAL VIDEO) (http://www.youtube.com/watch?v=p-Z3YrHJ1sU#)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: BabyGirlⓋⓛⓅ ne 18-07-2010, 22:59:23
Tek pishinat po piqem ne diell per qefin tim ;)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: vullkani ne 30-07-2010, 22:43:39
ne kafe duke postuar me laptop
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: endrrimtare ne 30-07-2010, 22:56:13
Ne shtepi po pres njerin nga te dy  :P  :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Hektori111 ne 30-07-2010, 22:58:45
Ketu vetem dhe po postoj... :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: vullkani ne 30-07-2010, 23:00:41
akoma vetem te kafja
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Boreas ne 30-07-2010, 23:10:02
shtepi. po behem gati te dal
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: moçali ne 09-08-2010, 21:52:45
shtepi. vetem. po shikoj boreas qe eshte siper meje
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 09-08-2010, 21:57:34
Ne krevat..degjoj muzike..vetem per mom :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Boreas ne 09-08-2010, 22:05:29
Ne  shtepi duke chatuar me te dashurin qe e kam larg
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: moçali ne 09-08-2010, 22:08:02
ne shtepi, duke menduar te catoj me borean
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: dreamm ne 04-09-2010, 17:08:04
....:) :) dule lexuar dic...


Unë e desha përtej vdekjes,
Ashtu dashurova unë
Edhe prap s'ia fal dot vetes:
S'i s'e desha pak më shumë...
Pak më shumë ku shpirti thyhet,
T'i them ndarjes: - Prit, ca pak...
Të gënjejmë mallin që s'shuhet,
Kujtimin të gënjejmë pak.
Përtej vdekjes, përtej botëve,
Atje ku nis "ca pak" tjetër,-
Asaj që më rri mes Zotave:
"Si s'të desha pak më tepër...".

Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: vullkani ne 04-09-2010, 17:50:02
ne shpi po ha rush  :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: TATU ne 05-09-2010, 21:35:25
ne krevat ,vetem.........po hallaktem ne forum  :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: vullkani ne 21-09-2010, 23:05:33
per momentin vetem
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 21-09-2010, 23:06:57
....:) :) dule lexuar dic...


Unë e desha përtej vdekjes,
Ashtu dashurova unë
Edhe prap s'ia fal dot vetes:
S'i s'e desha pak më shumë...
Pak më shumë ku shpirti thyhet,
T'i them ndarjes: - Prit, ca pak...
Të gënjejmë mallin që s'shuhet,
Kujtimin të gënjejmë pak.
Përtej vdekjes, përtej botëve,
Atje ku nis "ca pak" tjetër,-
Asaj që më rri mes Zotave:
"Si s'të desha pak më tepër...".e bukur D-i
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: endrrimtare ne 21-09-2010, 23:07:07
Fare e vetmuar  :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: mister x ne 21-09-2010, 23:10:30


edhe mister x i vetmuar eshte ...enderron per enderrimtaren  :D :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: endrrimtare ne 21-09-2010, 23:10:56
Po pse keshtu?  :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 21-09-2010, 23:13:19
ne kine tuj mendu per kinezet :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Gjumashi ne 21-09-2010, 23:14:04
ne hene, duke gjet uje!
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: mister x ne 21-09-2010, 23:14:21
Po pse keshtu?  :D

po ashtu nje fukara i vetmuar ka vetem priviligjen te enderroje  :P :D :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 21-09-2010, 23:14:37
ne diell tuj hedh benzine lol
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Gjumashi ne 21-09-2010, 23:19:14
Posht dritares se Shej, ti i kendu serenat, por si duket qenka tull gjume :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 21-09-2010, 23:22:23
s degjoj jam shume lart merr nje mikrofon :P


jam ne univers po kerkoj makrokozmosin :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Gjumashi ne 21-09-2010, 23:23:35
Duke pare me teleskopin morrin qe vra veten :d
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 21-09-2010, 23:24:23
ne shpi duke qeruar orizin me doreza boksi lool
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Gjumashi ne 21-09-2010, 23:26:31
Duke i bere sms komshies, qe e kam ne dhome :d
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 21-09-2010, 23:30:24
duke u bere gati te nej nani nani
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Cami ne 21-09-2010, 23:30:47
ne shtepi vetem, sapo ndeza nje cigare, ndoshta do marr dhe nje birre tani
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Lilly ne 22-09-2010, 00:24:56
Ne shpi....duke prishe kontraten me gjumin  ^o)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: dreamm ne 22-09-2010, 17:34:44
Shtepi, duke u munduar te harroj qe kam per te gatuar dicka per darke :D.
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 22-07-2011, 16:36:52
ne zyre dhe po pres oren te iki...
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: vullkani ne 23-07-2011, 02:15:35
po pi per qefin tim ne zyre :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 25-07-2011, 09:28:11
ne zyre dhe sapo kreva disa punera....
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: TATU ne 28-07-2011, 12:32:06
ne zyre dhe si pa pune  , po bej thashetheme ne msn me dike nga forumi  :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 28-07-2011, 12:40:56
mire e ben....une po punoj
nje sy ne forum e nje neper punra... :(
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Lefter ne 28-07-2011, 12:44:03
Ne zyre jam...me 2 sy ketu e me goje po i bej terror ketyre ketu
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: TATU ne 28-07-2011, 12:46:12
Ne zyre jam...me 2 sy ketu e me goje po i bej terror ketyre ketu

po duart ku i ke ???  :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 28-07-2011, 12:49:43
zyre, mezi po pres te dal per pushimin e drekes
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Lefter ne 28-07-2011, 12:52:37
po duart ku i ke ???  :D


Me duar po e mbaj pistoleten... :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: +ERELA+ ne 28-07-2011, 14:40:53
zyre me pune  (gjasme po punoj ) dhe lloqe verdalle neper forum
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Lefter ne 28-07-2011, 16:04:56
Ke vend te lire te punes aty ne zyre? :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: +ERELA+ ne 28-07-2011, 16:05:55
vetem une dhe 2 goca jane do hidhesh njeher ?:D :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 28-07-2011, 16:05:55
shtrire ne kolltukun dy me nje gote vodka me akull e dy feta limon afer dhe me celin ne dore. :P :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 28-07-2011, 16:06:24
ne zyre me kembe perpjete se me jane lodhur LOL
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Lefter ne 28-07-2011, 16:06:39
vetem une dhe 2 goca jane do hidhesh njeher ?:D :D


Nvend as rroge sdua,as buke e as uje  :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: +ERELA+ ne 28-07-2011, 16:26:24
:D sikur ta dija :D

po kush tha qe te ofroj rroge, max po te le ti hedhesh nje sy zyres :D ;)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Lefter ne 28-07-2011, 16:27:01
Aq dhe kam nevoje nje sy dhe mbaron muhabeti  :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: vullkani ne 31-07-2011, 16:45:40
vetem ne shpi duke u mar em forumin
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: dreamm ne 31-07-2011, 17:40:00
Po i bej shoqeri vetes....kur kam edhe 101 pune te tjera. ^o)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 01-08-2011, 10:11:14
buze detit, duke pire kafen e mengjesit dhe 1 cigare mceftas :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 01-08-2011, 12:31:30
hahahahaha pise....mbaje mend po si thashe , do ta bej shok ne FB LOL
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 01-08-2011, 12:34:48
hahahahaha pise....mbaje mend po si thashe , do ta bej shok ne FB LOL

rri urte ti mos me fut ne sherr me gjysmen time :P LOL
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 01-08-2011, 12:37:06
mbaje mend po se bera LOL

premtimet kur behen te mbahen dhe jo te hahen....
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 01-08-2011, 12:38:30
do i them mos te te besoje se je kokrra mashtruses LOL
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 01-08-2011, 12:40:05
ta shohim...se mos dale ndryshe

do ta bej per vehte se i kam gjet nje   nuse mi LOL
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 05-08-2011, 13:44:09
Ne zyre dhe po shoh nje film.....No Strings Attached
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: dreamm ne 06-08-2011, 14:27:58
Po degjoj " Journey's American Classics Top 50"
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 06-08-2011, 22:24:33
ne shtepi ,ne krevat po ve femiun ne gjume....
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: vullkani ne 06-08-2011, 22:25:24
vetem ne shpi duke pir alkol
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: +ERELA+ ne 22-08-2011, 10:51:21
ne shpi duke lundruar ne Internet :)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-08-2011, 11:40:48
Ne zyre me pc tek e tek. Mbaruan edhe pushimet qe ja piiiip robt. :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: +ERELA+ ne 22-08-2011, 11:41:46
avash sterio se do vine prap :D :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-08-2011, 11:48:28
Do vijne me xhane do vijne por kush pret deri atehere jo per gje, ;)

Pastaj ideja qe do fillosh nje rutine here pas here te besdishme po me lodh qe sot. :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: +ERELA+ ne 22-08-2011, 11:51:03
ke alternative tjeter ^o) ????
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-08-2011, 11:53:48
Jo prandaj me vjen inat. :D :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: +ERELA+ ne 22-08-2011, 11:57:39
plas pra :D haje veten me dhembe :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-08-2011, 12:01:04
Meqe po kenaqesh me gjendjen time emocionale s'po e bej ... :P :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: +ERELA+ ne 22-08-2011, 12:07:39
pse vetem te vuaj une ,thashe te me bashkoheshe dhe ti :D :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-08-2011, 12:09:11
Ta mbeshtes deri ne brez atehere. :D :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: +ERELA+ ne 22-08-2011, 12:11:04
sdua mbeshtetje vetem shoqeri ne bashk-vuajtje :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-08-2011, 12:12:12
Ate s'do e gjesh nga une, e sigurte kjo gje. :P :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: +ERELA+ ne 22-08-2011, 12:14:16
po aq me zgjati mua sa mora vesh qe mezi u mblodhe dhe ti + po plasje :D

kaq me duhet :D :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-08-2011, 12:17:18
Une nga e enjtja ja leshoj prap andej nga jala dhe ec se folim pastaj . :P :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: +ERELA+ ne 22-08-2011, 12:19:01
hajde se shifena :D se aq me ben dhe mua :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-08-2011, 12:22:32
Epo shifena pra. :P :P Ku do ikim tek kompleksi privat apo tek plazhi i popullit. :P :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: +ERELA+ ne 22-08-2011, 12:23:16
privati mo, c'duam nga populli ne ???
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-08-2011, 12:25:42
Po mire atehere u la . ;)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-08-2011, 12:30:36
N'holiday..uhuuuuuuuu uuuuuuuuuu
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: vullkani ne 22-08-2011, 21:32:04
per qefin tim duke pir bira
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 25-08-2011, 12:15:32
ne zyre dhe me shkresa perpara....
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Oqeani ne 25-08-2011, 12:16:43
Ne zyre,, ni relaks pak vetes :)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: vullkani ne 04-09-2011, 14:14:07
me nje shoqe forumi duke postuar me laptop
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: TATU ne 04-09-2011, 23:20:56
ne shtepi...nje sy nga familja adams e nje nga forumi  :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 04-09-2011, 23:25:00
Ne divan...nje sy nga Mr&Mrs Smith..e nje sy nga forumi :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: +ERELA+ ne 05-09-2011, 09:12:23
ne shtepi duke pire qumesht dhe forum ;)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 05-09-2011, 09:43:50
ne krie te detires. :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 05-09-2011, 13:07:15
joooo sot duhet te jec ne krie te qejfit or ti.....LOL
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: BVDGF ne 05-09-2011, 16:25:13
duke u zgerdhire  :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 05-09-2011, 16:26:17
ec te vdeksha....ashtu te du me dhembe perjashta  :perqafim
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: vullkani ne 05-09-2011, 23:43:15
ne net
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: +ERELA+ ne 06-09-2011, 09:11:15
ne pune ;)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Gjumashi ne 06-09-2011, 09:12:17
Ne pune, por po bie shume shi :d

Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: +ERELA+ ne 06-09-2011, 09:13:14
lumsi ju andej...edhe ketej eshte pak me fresket sot ;)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Gjumashi ne 06-09-2011, 09:16:59
E nisa shiun per ne Shqiperi.
Sdi kur do vi dhe ku :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: +ERELA+ ne 06-09-2011, 09:17:44
hahahah ishalla vine ketej nga puna ime :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 06-09-2011, 11:50:19
ishalla vjen andej nga mehallja ime...se marum gjithe LOL
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: +ERELA+ ne 06-09-2011, 12:01:00
ende s'duket gje perkundrazi sikur na doli dielli ore gjumash :D :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 06-09-2011, 12:02:48
ama jo....po me mire do behet po he
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: TATU ne 06-09-2011, 12:07:29
ne zyre ...qetesi per momentin ,po degjoj muzike

Limp Bizkit - Behind Blue Eyes. (http://www.youtube.com/watch?v=y3r4U-IJAgA#)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 06-09-2011, 12:10:16
edhe une si tatu....qetesi dhe po degjoj muzike...
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: vullkani ne 18-11-2011, 01:19:48
shpi vetem flas me lurren
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 18-11-2011, 02:11:29
sapo e solla koken ne shtepi... :P  se si jam me mire mos e shpreh :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: TATU ne 18-11-2011, 08:10:24
ne zyre ...qetesi per momentin ,po degjoj muzike
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 18-11-2011, 08:18:00
kafen e mengjesit.gjes Tatu
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: TATU ne 18-11-2011, 08:48:50
kafen e mengjesit.gjes Tatu

gjesi shej ...te uroj nje dite sa me pak te lodhshme sot :)  :perqafim
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 18-11-2011, 09:22:27
gjesi ju te dyja me siper....

edhe une ne zyre dhe nen shoqerine e muzikes
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: vullkani ne 19-11-2011, 01:05:40
sapo e solla koken ne shtepi... :P  se si jam me mire mos e shpreh :P
paske bere jet nate
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: TATU ne 21-11-2011, 21:45:26
ne krevat , po shoh grande fratello ...
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: vullkani ne 21-11-2011, 21:46:33
ktej verdall para laptopit
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 21-11-2011, 22:26:21
para pc :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 21-11-2011, 23:23:19
ne dritare po pi cigare
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: BVDGF ne 22-11-2011, 10:56:43
Po prish lek  :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: vullkani ne 22-11-2011, 13:22:53
ne net ktu ne bllok
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: dreamm ne 22-11-2011, 15:49:13
..duke gjetur cdo shkak te mos dal.. ^o)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Lefter ne 22-11-2011, 15:51:04
Ne zyre duke bere plane  :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: vullkani ne 22-11-2011, 20:33:10
mbi divan me laptop para
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 22-11-2011, 20:34:08
me amoren time
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: vullkani ne 22-11-2011, 20:34:58
spo me le rehat dhe ky macoku qe me ngacmon laptopin :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 22-11-2011, 20:38:41
spo me le rehat dhe ky macoku qe me ngacmon laptopin :D

paskeni marre macok ne shpi vuli?
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: vullkani ne 22-11-2011, 20:39:55
jo e gjeta ktu te shpia re
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: vullkani ne 22-11-2011, 20:44:24
epo ri ne shpi tjeter me part time
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 22-11-2011, 20:45:37
pse mo je martuar e sna paske qeras :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: vullkani ne 22-11-2011, 20:49:08
ceshte kjo fjale e rende thjesht ndryshoj ambjent kur skam cbej  :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 22-11-2011, 20:50:29
hahahaaa hallall mire ja ben :) :engjell:
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: vullkani ne 22-11-2011, 20:51:22
prandaj po deshe qerasjen e di ku te me gjesh :D :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 22-11-2011, 20:52:43
poshte pallatit e di e di ... mos harro te marresh dhe shoqen me vete ta shof cike si eshte LOL
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: vullkani ne 22-11-2011, 20:54:01
eshte ftote posht pallatit me mire brenda pa merak se aty e ke ti vetem deshiren per te pir te kesh
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 22-11-2011, 20:56:02
po mo vij dhe te shpia une kusheri jena
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: vullkani ne 22-11-2011, 21:12:20
 hmmmmm: :D po ska gje se vij un andej nga ty se bika dhe shi  :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 22-11-2011, 21:14:08
ne shpine time nuk pranohen meshkuj Vuli pervec vellait dhe gjinise mashkullore te shoqerum me grate e tyre ...merr te fejumen edhe bujrum kur te dush :)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: vullkani ne 22-11-2011, 21:14:51
puna eshte qe skam te fejume prandaj po vi vetem  :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 22-11-2011, 21:16:16
po cben ne forum ik gjuj ndonji na e lej ne te tjereve ket pune LOL
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: vullkani ne 22-11-2011, 21:17:24
ate po bej
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: dreamm ne 22-11-2011, 21:18:20
hahhahaaa shejtane  :perqafim :perqafim :perqafim
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: vullkani ne 22-11-2011, 21:19:19
 ;) ;)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 22-11-2011, 21:19:48
ate po bej

ketu jane te gjitha te zenme o Vul djali, si dhe virtualiteti eshte i poshter te genjen nigjo mua

dreamm LOL
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: vullkani ne 22-11-2011, 21:20:42
e di e di se u beraa i vjeter ktu

pastaj sjam xheloz un dhe po te jen te zenme se ja kam mar doren me kto te zenmet  :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 22-11-2011, 21:21:48
e di e di se u beraa i vjeter ktu

pastaj sjam xheloz un dhe po te jen te zenme se ja kam mar doren me kto te zenmet  :D

ti e di te uroj suksese pra

ika une nashti te merrem me amoren time se ngela ketu  :pafshim
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: vullkani ne 22-11-2011, 21:23:10
ik ik se dhe une me duhet ti jap per te ngren macokut se eshte i uritur :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: TATU ne 22-11-2011, 21:32:38
sapo kam hyre ne shtepi , vetem dhe po shoh TV
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: vullkani ne 22-11-2011, 21:33:43
po ushqej macokun :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: dreamm ne 22-11-2011, 22:06:39
po ushqej macokun :D

Akoma ? :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: vullkani ne 22-11-2011, 22:08:18
ky dhe kur mbaron se ngreni eshte prap i uritur
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: dreamm ne 22-11-2011, 22:11:30
Qenka macok i vecante...si i zoti.. :D :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: vullkani ne 22-11-2011, 22:14:00
hahh normale pse amcok koti mbaj un  :P po siduket ska gjet ushqimin e duhur qe spo ngopet  :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 22-11-2011, 22:52:51
po lodh syte qe te me zer gjumi....naten
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: vullkani ne 22-11-2011, 22:53:14
duke ikur per shpi
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 22-11-2011, 22:55:44
po lodh syte qe te me zer gjumi....naten

naten tushe te puc

ika dhe unaaa
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: sorelina ne 23-11-2011, 19:00:46
Po shoh tv- "Two and a half man"

I like it :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Nore ne 23-11-2011, 19:04:25
mir qe esht google translate se me kto gjuhe te huaja qe flisni sdo kuptonim gje :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: sorelina ne 23-11-2011, 19:08:50
Was hast du nicht verstanden? :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Nore ne 23-11-2011, 19:13:02
keshtu shqip shqip si perkthehet! :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 23-11-2011, 22:24:28
ne krevat dhe po mundohem te ve veten ne gjume
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: *Niku* ne 24-11-2011, 10:05:54
dhe un pushim jam Lurra po vij ta pime kafene bashke :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Lefter ne 24-11-2011, 10:21:05
Shume bre kafe po pini........... :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: TATU ne 24-11-2011, 10:52:50
ne zyre...po flas me dike ne msn  :)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 29-11-2011, 13:59:50
ne makine
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: NENSY ne 29-11-2011, 14:14:01
ne pune.....ne zyren time...
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: vullkani ne 29-11-2011, 21:22:45
ne net duke ndejt
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 29-11-2011, 22:03:11
tu ferku....syte per gjume
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: vullkani ne 29-11-2011, 22:06:55
pse me do festosh naten e bardhe ti :)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Gjumashi ne 29-11-2011, 22:06:55
ne nje restorant me nje shoqeri dhe bejm muhabet per gatimin.
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Nore ne 29-11-2011, 22:10:08
shpi tu krujt k*q*t :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: dreamm ne 08-12-2011, 21:35:41
...duke degjuar ket..

Bonnie Raitt - I Can't Make You Love Me (http://www.youtube.com/watch?v=nW9Cu6GYqxo#)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 08-12-2011, 21:36:42
home po gatuaj muzike dhe laptop
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 08-12-2011, 21:39:07
ne krevat ,nje sy nga top story dhe nje sycke ne forumcki LOL
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: TATU ne 09-12-2011, 14:45:50
ne zyre ...mezi pres oren te iki
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 09-12-2011, 14:46:23
ne zyre....sot e gjithe dita...
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: BVDGF ne 09-12-2011, 14:48:10
Ne vend numero dhe po mendohem  :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 09-12-2011, 14:49:07
perse mendohen keto male... :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: BVDGF ne 09-12-2011, 15:04:01
kam kalamaqte rruges  :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 09-12-2011, 15:09:29
hahahahahahahaha... .i ke nxjerr te bejne vrap?
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: vullkani ne 09-12-2011, 15:21:27
midis mishel dhe tatu ne vij ajrore shume te afert  :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: TATU ne 09-12-2011, 15:22:35
ehe me shume ujore  :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: vullkani ne 09-12-2011, 15:23:20
ke te drejte se na ndan lana  :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: TATU ne 09-12-2011, 15:24:24
nje detaj i vockel por i rendesishem ky .... :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 09-12-2011, 15:25:26
ne zyre dhe as e kam idene ku ndodhen antaret e mesiperm...LOL
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: vullkani ne 09-12-2011, 15:27:16
o mishel dil ne dritare me se jam un ktu perball  :D LOL shiko dhe tatune se eshte ulur te kafja aty poshte me laptop para
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: BVDGF ne 09-12-2011, 15:27:33
duke u bere gati te iki per akaza  :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 09-12-2011, 15:28:12
o mishel dil ne dritare me se jam un ktu perball  :D LOL shiko dhe tatune se eshte ulur te kafja aty poshte me laptop para

pse ti qeke ai tek catia e Viles perballe LOL LOL
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: vullkani ne 09-12-2011, 15:31:17
un e un se me levizi antena komshies dhe e po e coj  ne vend
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 09-12-2011, 15:32:42
qyqa cuno zbrit se do te te zej Karenti LOL
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: vullkani ne 09-12-2011, 15:33:46
po hajde pra me ndihmo te zbres mos ri aty e me shiko
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 09-12-2011, 15:40:59
je qe je levize cike dhe antenen time se me kap vetem klanin ket kohe LOL
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 09-12-2011, 15:41:50
LOL LOL LOL

vuli pertoj lale.....po mos pertoja vija...po ja qe kam qellu pertace....dhe degjo levizja edhe shejit je qe je LOL
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: *Niku* ne 09-12-2011, 15:45:56
Ne Pune  ;) dhe po punoj :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 09-12-2011, 15:48:33
LOL LOL LOL

vuli pertoj lale.....po mos pertoja vija...po ja qe kam qellu pertace....dhe degjo levizja edhe shejit je qe je LOL

veji kudrinorin ti moj :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: vullkani ne 10-12-2011, 16:11:46
LOL LOL LOL

vuli pertoj lale.....po mos pertoja vija...po ja qe kam qellu pertace....dhe degjo levizja edhe shejit je qe je LOL
ja leviza.....shej je mire tani  :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 11-12-2011, 09:06:02
per antenen po llafosnim or ti..... LOL


ne shtrat gjendem dhe shoh tv....pres te zgjohet putulushja vogel
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 11-12-2011, 15:23:26
tani me kap tv shijakun :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: vullkani ne 11-12-2011, 15:24:37
epo mir se jep programe te bukura tb shijaku  :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: the king ne 11-12-2011, 19:50:07
Ne shpi dhe sapo mbarova nje sherr me njonen (me nonen e kalamajve) :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 11-12-2011, 20:42:11
Ne shpi dhe sapo mbarova nje sherr me njonen (me nonen e kalamajve) :D

cne apo kot pse hyne me kepuce ne shpi :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Gjumashi ne 11-12-2011, 20:43:20
Ne shtepi, e pastrova, se me dukeshte sikur kish ren ndonje bomb, degjoje muzik, dhe po formatoje nje laptop te vogel, dhe po shkruaj ketu ne forum, ku te me hapet tema :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: the king ne 11-12-2011, 20:56:24
Me zbuloi sekretin  Shej  e kuptoi pse nxirrja ne xhiro gocen e vogel.I thoja pastro pak shpin e dilja....Sot e nxorri ajo dhe gjith grat e lagjes si per inat nuk kan lon gjo pa i thon .Kuptohet per te mir..... Tipo   -ca burre te mir qe ke po i sjellshem po i qeshur ....e te tilla ....e te tilla . Po un sa her kaloja i thoja.
He cornachie (sorra) e ju ka kalu njeri pa mar neper goj sot e ???  Ata pastaj fillonin vet si plakat mo .....E disa te tjera po per sonte boll. :(
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 11-12-2011, 21:23:52
shpi 1 sy portokalline dhe ca pune te tjera
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 11-12-2011, 22:27:20
po shoh portokalli
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: vullkani ne 12-12-2011, 20:26:22
po lexoj kte
Histori e vertete e dhimbshme (http://www.youtube.com/watch?v=oID0wut2URk#)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: dreamm ne 13-12-2011, 13:02:59
...duke pire nje caj, duke lexuar neper forum...e duke degjuar "ABBA"-t. ^o)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: the king ne 13-12-2011, 19:53:13
duke catuar ketu. :D
http://www.streamate.com/landing/4/?DF=0&AFNO=1-0-627217-347820&UHNSMTY=303 (http://www.streamate.com/landing/4/?DF=0&AFNO=1-0-627217-347820&UHNSMTY=303)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 14-12-2011, 09:33:19
ne zyre ,duke bere asgje
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: vullkani ne 14-12-2011, 13:03:52
te grand me laptop para duke postuar
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 14-12-2011, 13:10:36
e kam sekret se ku jam :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: vullkani ne 14-12-2011, 13:12:08
me dashuroren po shijojme akulloren  :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 14-12-2011, 14:41:42
te grand me laptop para duke postuar

ne bllokt????? cudi si ste pashe LOL
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: vullkani ne 14-12-2011, 21:39:09
ne bllokt????? cudi si ste pashe LOL
mu aty te tavolina pare me kishe pse sthe ti te ftoja per nje kafe
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 15-12-2011, 08:39:58
kafe ti 21 katshi.shef tr per qejf
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: TATU ne 15-12-2011, 08:41:02
ne zyre ....po merrem me nja dy pune te vogla
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 15-12-2011, 09:05:26
ne zyre dhe perfundimisht mbledhjen e anullova...njerez te pacip LOL
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: vullkani ne 16-12-2011, 14:55:42
te kafe roma po prs mos me kalon tatu ktu te ura :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Misss ne 21-12-2011, 21:11:32
Ne dhome, ngrohte, vetem, po pi kafe.
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Oqeani ne 21-12-2011, 21:28:22
Ne dhome, ngrohte, vetem, po pi kafe.

Kafe turke a ? :)

Edhe bej ndonje ftese  se kafja nuk pihet vetem :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Misss ne 21-12-2011, 21:32:27
hahaha, neskafe neskafe  :D

Hajde Oqean je i mireseardhur kur te duash!  :)


Si je ti?  :perqafim

Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Oqeani ne 21-12-2011, 21:36:00
hehe Mire mire,,

Po vije une vetem nese ma ben nje turke  :D

Ti si je bre?

Cka ka ndonje te  re? A ka lujt puna ? :D

Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Misss ne 21-12-2011, 21:41:49
Sa te duash te bej, hajde ti  :D

Punet mire, hajt mo, por ka dhe me mire  :D


Ti ske ardhur ketej hic ee?  :)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Oqeani ne 21-12-2011, 21:47:51
:)

Epo kemi halle edhe ne :D ,,, qe atehere jo do me then :)

Ne fakt po presim vizita tani ne :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Misss ne 21-12-2011, 21:53:55
ehhh, ke te drejte...duhet te vijme dhe ne andej...deshira nuk mungon ;)Gjths te mirepresim dhe nqs do kesh pak hapsire nga punet dhe te na denjosh  :D :)

Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Oqeani ne 21-12-2011, 22:13:46
ehh, Kur te na jepet rasti,me shume kenaqesi vijme andej :)

He me se ne lajmerojme kur te vijme  ;)   :D


Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 21-12-2011, 22:54:37
Ne shpi..me veten..po shkruaj. :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Gjumashi ne 21-12-2011, 22:55:30
Sa erdha ne Banes, isha ne nje vend malor, kishte bore, kemi kalu mrekullushem, edhe pse ishte shume ftoht. :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: dreamm ne 21-12-2011, 22:57:38
Sa erdha ne Banes, isha ne nje vend malor, kishte bore, kemi kalu mrekullushem, edhe pse ishte shume ftoht. :D

Lucky U. :)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: dreamm ne 21-12-2011, 22:58:09
...duke prit dike...qe mesa duket ka harruar rrugen per ne shtepi. ^o) :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Gjumashi ne 21-12-2011, 22:58:29
A vjen nese te ftoj?
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: vullkani ne 22-12-2011, 16:00:52
kafe cigare ne qs
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: dreamm ne 22-12-2011, 16:32:11
A vjen nese te ftoj?

Why not? :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Lefter ne 23-12-2011, 12:47:30
ncncnnc..... :DJam vet  :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: dreamm ne 23-12-2011, 14:47:25
Me veten ..edhe une.
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: vullkani ne 23-12-2011, 15:07:36
diku verdall me dike
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 23-12-2011, 18:29:59
kempinski hotel ne munich , me njerez .duke pire dicka dhe duke pritur te vij e nesermja per tu nisur back home....
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: vullkani ne 23-12-2011, 19:11:30
kafe ROMA me dike po pres dhe ate
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 23-12-2011, 19:40:41
shpi po sistemoj dhuratat poshte bredhit
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Gjumashi ne 24-12-2011, 00:38:11
ne shtepi, po shikoje tv.
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Misss ne 24-12-2011, 01:10:14
ne shpi, vtem, po ha bakllava dhe po flas me dike ne fb  ;)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: TATU ne 24-12-2011, 10:29:17
ne zyre dhe sot....pfffffffffff fffff VL.......
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 24-12-2011, 10:31:50
ne aeroportin e lubjanes....mezi pres te kthehem ne Tirane.....
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Nore ne 04-01-2012, 22:08:17
po peshoj shampo se e shesim te hapme :)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 04-01-2012, 22:38:37
ne krevat duke vene vajzen ne gjume
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Nore ne 04-01-2012, 23:02:35
po rrotulloj karriken shyqyr qe eshte me rrota...se edhe lozim kur skemi cte bejme :)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 05-01-2012, 06:29:41
sapo hapa syte...new day has just began
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Nore ne 05-01-2012, 10:28:26
po flas me zemrat e mija :)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 05-01-2012, 10:39:51
ne zyre ...po punoj , po shkruaj ketu....mendja eshte gjetke...diku, tek dikush
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Nore ne 05-01-2012, 10:46:48
po shikoj dhe sa vend bosh me ka ngel ne zemer :)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: dreamm ne 05-01-2012, 15:15:38
...duke degjuar ket..

HIM - The Funeral Of Hearts (http://www.youtube.com/watch?v=PMD1k16baVE#ws)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Nore ne 05-01-2012, 15:19:51
po bohem gati e mendohem ku te shkoj e ke bang te vjedh sot :)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 05-01-2012, 15:25:19
ne zyre akoma....
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Nore ne 05-01-2012, 19:32:29
deputete je ti :)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 06-01-2012, 08:56:38
serisht ne zyre...por duke u bere gati per zhvendosje.... :S
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Nore ne 06-01-2012, 22:37:47
tu pa film
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: TATU ne 07-01-2012, 08:50:37
ne zyre po degjoj muzike .....
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Nore ne 07-01-2012, 09:03:04
ne krevat po fle gjuma :)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: the king ne 07-01-2012, 10:01:17
kujdes se mos dhitesh. :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Nore ne 07-01-2012, 10:30:09
ku e di ti qe nuk ja futa kot :)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 10-01-2012, 17:45:59
me Capkenen tu bo shopping rrugeve te gjermanise LOL
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 10-01-2012, 22:10:50
i mblodha kockatr ne shtepi me ne fund. :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: vullkani ne 13-01-2012, 23:03:52
diku verdall me dike por pa ate
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 13-01-2012, 23:51:42
ne nje krevat portativ..capi nga nje ane e une nga tjatra..... ^o)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: vullkani ne 22-01-2012, 17:13:55
me capin dhe mishelin  :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 23-01-2012, 09:28:00
sapo u zgjova ne krevatin tim qe me kishte munguar o zot sa shume...
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: dreamm ne 23-01-2012, 16:10:14
...duke degjuar..e vrojtuar  :D kete...

Desperado Guitar - The Secret (http://www.youtube.com/watch?v=sW-rhAb1MiA#)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: dreamm ne 24-01-2012, 12:33:34
...duke mbushur ca shkresurina, e duke pire nje supercaj  :) e duke degjuar muzike me ze te ulet :P e duke lexuar tek-tuk neper forum...e duke pritur nje telefonate  ^o)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Lefter ne 24-01-2012, 12:34:11
Me jep numrin te bej telefonin.... :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: dreamm ne 24-01-2012, 12:36:34
.....te kushton :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Lefter ne 24-01-2012, 12:37:27
...e di, jam gati te paguaj  :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: TATU ne 24-01-2012, 12:40:15
ne zyre ......pfffffffff
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: dreamm ne 24-01-2012, 12:43:35
ne zyre ......pfffffffff

 :perqafim
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 24-01-2012, 13:54:08
ne shtepi edhe sot....
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: vullkani ne 24-01-2012, 22:20:33
ehhhh ku ndodhem sja them njeriu
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 25-01-2012, 15:35:06
ne zyre sot.....sa kot
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: DiniL ne 25-01-2012, 22:23:03
Po merrem me 1 pc
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: vullkani ne 25-01-2012, 22:27:12
ktu posht
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: dreamm ne 26-01-2012, 10:34:51
...rruges per diku :S
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 26-01-2012, 10:37:29
ne nje mbledhje idiote
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 26-01-2012, 10:48:10
tu pi 1 kafe
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: vullkani ne 26-01-2012, 21:28:42
ne net ne QS as vet se di cbej ktu
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 26-01-2012, 22:15:35
te ka humb ndonje studente
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: vullkani ne 26-01-2012, 22:17:33
po dhe kjo  mund te jete se kam pir aq shume alkol sa as vet se mbaj emnd cbej ktu
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 26-01-2012, 22:22:03
cne
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: vullkani ne 26-01-2012, 22:23:40
mbas nje dite te lodhshme pune alkoli te sjell ne qef,vetem nje problem qe smbaj mend ku kam parkuar makinen
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: endrrimtare ne 26-01-2012, 22:24:41
LOL
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: vullkani ne 26-01-2012, 22:25:30
LOL
po ti cke qe qesh apo mos te kam haruar brenda ne makine ty  :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: endrrimtare ne 26-01-2012, 22:26:26
U lart qoft  :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: vullkani ne 26-01-2012, 22:27:58
opo lart a posht njelloj eshte rendesi ka qe nje pozicion do e maresh  :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: dreamm ne 27-01-2012, 13:09:35
....stuck..ne trafik, duke ik per shpi..
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 27-01-2012, 14:08:34
ne zyre dhe po punoj per nje projekt por qe asgje prej gjeje skam zene me dore...pertoj shume
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: dreamm ne 07-02-2012, 10:57:53
............ duke degjuar ket..

Numb By Linkin Park lyrics (http://www.youtube.com/watch?v=NxwOf6RZAAs#)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Gjumashi ne 07-02-2012, 11:57:29
jam ne banes, duke shikuar si bie bore dhe po mendoje a te nisem per rruge ose jo.  hmmmmm:
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: vullkani ne 07-02-2012, 21:20:02
ktu me kte po bej ate
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 08-02-2012, 13:52:50
ne zyre duke pritur mbarimin e orarit zyrtar
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Lefter ne 08-02-2012, 14:05:06
Ne zyre duke e pire kafen dhe duke e marr nje  nga punetoret ne pyetje  :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 08-02-2012, 14:06:40
ne zyre dhe po degjoj ca kenge qe po cojne vite pas...ne disa hapsira boshe....
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: vullkani ne 08-02-2012, 22:43:10
ne zyre duke lexuar gazeten
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: vullkani ne 08-02-2012, 22:51:49
LOL LOL LOL  sa e shkathet qe qenke me cupkeeeeeee
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: vullkani ne 08-02-2012, 22:54:26
pse me cpo bej un pun dore ne WC LOL LOL LOL
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: vullkani ne 08-02-2012, 22:56:04
po lahem moj se kam dtl per 1 ore e 5min
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Misss ne 08-02-2012, 22:57:47
Shyqyr qe po vjen dtl dhe do lahesh eeee?  LOL
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: vullkani ne 08-02-2012, 22:58:08
po praaaaaaaa me ne fund po lahem

cte bej behem gati te me zej ditlindja te lare
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: vullkani ne 08-02-2012, 22:58:25
Shyqyr qe po vjen dtl dhe do lahesh eeee?  LOL
iken vitet o miss ja dhe nje ore e u shtua dhe nje tjeter
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Misss ne 08-02-2012, 22:58:35
Ohoooooo... po fol o bir, paske bere vitin per t'u lare! :D


SHAMPANJE!!! LOL


Uaaaaaaaaaaa cfare mendje pupupu LOL
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: vullkani ne 08-02-2012, 22:59:21

Uaaaaaaaaaaa cfare mendje pupupu LOL
ka ide kjo goce po prit dhe nje ore moj pastaj hap shampanjen
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: vullkani ne 08-02-2012, 23:02:29
sme pelqen te prek veten me mire kur me prekin te tjeret  :D :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: vullkani ne 08-02-2012, 23:04:27
epo cte bej unq e sme pelqen te mbaj rradhe futem direkt
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Misss ne 08-02-2012, 23:07:47
Prit Vuli, mendo ku futesh...jo kshu fju fju LOL


Rrushe e preka........hunden  LOL
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: vullkani ne 08-02-2012, 23:08:57
e kam menduar vendin dhe ate po bej
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: vullkani ne 08-02-2012, 23:10:38
do e flasim ditene  dasmes  :D :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: vullkani ne 08-02-2012, 23:13:01
prandaj ta lash surprize ditene  dasmes  :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: vullkani ne 08-02-2012, 23:13:14
tani goca te dashura tju them naten e mireeeeeeeeeeeeeeee eeeeee
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Misss ne 08-02-2012, 23:15:02
Do ikesh :(He mo rri se na kenaqe LOL
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: vullkani ne 08-02-2012, 23:16:20
po do lem dhe ca per neser per pasneser e ditet ne vijim

pastaj thash duhet te pergatitem cik per ndryshimin e moshes :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Misss ne 08-02-2012, 23:21:08
Hmmmm, do blesh rrobe te reja me te medhaja? LOL
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 09-02-2012, 09:39:28
une ne pune
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: endrrimtare ne 09-02-2012, 09:41:23
Ne pune gjithashtu  :P them ti bej naften  :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 09-02-2012, 09:42:13
do vish ketej nga une dhe i bejme naften te dyja
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: endrrimtare ne 09-02-2012, 10:05:04
Ku je ti ekzaktesisht  :engjell:
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 09-02-2012, 10:22:05
ne autostrade po bej autostop LOL
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Misss ne 09-02-2012, 13:31:35
At home, alone, haj embelsire !! :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Lefter ne 09-02-2012, 13:31:54
Te vije? :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Misss ne 09-02-2012, 13:35:33
Hajde, me sill edhe ndonje tjeter embelsire :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Lefter ne 09-02-2012, 13:36:59
Cna duhen embelsirat shpirti e kemi njeri tjetrin  :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Misss ne 09-02-2012, 13:39:12
Po per ty e kisha ore.....sguxon robi te jete pak artiste ne te shprehur   :-[ LOL
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Lefter ne 09-02-2012, 13:40:26
hahahah...Mos ma thuaj me kthesa thuaj direkt sikur une ty...LOL
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Misss ne 09-02-2012, 13:42:47
Epo ne femrat delikate kemi nje cike tangerllik LOL


Erdhe????
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Lefter ne 09-02-2012, 13:47:40
Jo edhe pak  :D :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 09-02-2012, 13:48:17
ne zyre dhe po pres oren te shkoj aq sa me duhet te ngrej menderen nga karrigia
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: whitesnake ne 09-02-2012, 23:11:02
Duke pire nje gote vere te kuqe, duke degjuar rock music dhe duke punuar per nje pune qe duhet e perfunduar te shtunen  :)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: dreamm ne 10-02-2012, 20:29:04
Ne shtepi, nen shoqerine e Chris Isaak. :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: dreamm ne 10-02-2012, 20:35:31
Ec...se po e mbaj edhe ca dite.. :D :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: dreamm ne 10-02-2012, 20:41:23
hhahaa, ec moj se shyqyr qe dole edhe ti shkaku  :P :P per pak dite me teper :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: dreamm ne 10-02-2012, 20:47:15
...paska edhe kerkesa ky tipi LOL
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: dreamm ne 10-02-2012, 20:47:42
...per Chris-in e kam LOL...
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: dreamm ne 10-02-2012, 20:52:10
LOL LOL LOL
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 11-02-2012, 15:28:56
ne makine, degjoj Born to die nga Lana del Rey,shoh shiun tek perplaset mbi xham...
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Misss ne 11-02-2012, 16:03:15
ne makine, degjoj Born to die nga Lana del Rey,shoh shiun tek perplaset mbi xham...

Po si shkruan ketu?  hmmmmm:
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Misss ne 11-02-2012, 16:16:08
Hahaha, ok, kshu po! :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Xhuli* ne 11-02-2012, 17:11:29
vetem, me muzike dhe me forumin...
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: whitesnake ne 12-02-2012, 16:44:47
I ulur dhe mbeshtetur me berryl ne tavolinen e PC duke pi nji cinare ne mendime te thella dhe duke degjuar Blindman nga whitesnake.
D.m.th asgjo t're  :)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: vullkani ne 12-02-2012, 16:54:45
te barolo duke pir kafe dhe laptopin perpara
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: endrrimtare ne 12-02-2012, 16:56:41
Ku i bie, ne cvend?  :D

Une perpara pc me muzike  :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: vullkani ne 12-02-2012, 16:59:39
ktej verdall neper tiran

lokal i lezetcem vere ktu do behemi tap ne te dy
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: endrrimtare ne 12-02-2012, 17:00:45
Non  :D

Sa vite do me prisje Vuli?  :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: vullkani ne 12-02-2012, 17:02:53
pa fund me se mos kam ndonje pun tjeter un

kur te vish ktu me ke
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: endrrimtare ne 12-02-2012, 17:03:37
Ndoshta s'vi me  :(
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: vullkani ne 12-02-2012, 17:05:26
prandaj je enderimtare ti dhe sa her ngrihem ne mengjes them ishte nje ender e bukur  :)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 13-02-2012, 08:40:00
me capin ne alemania ne mes te debores
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 13-02-2012, 10:51:37
me capin ne alemania ne mes te debores


tushe ju puc te dyjave  :perqafim
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: vullkani ne 13-02-2012, 21:54:47
ne net vetem fare
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Misss ne 13-02-2012, 21:57:46
In my room...me imagjinaten time te shfrenuar :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: vullkani ne 13-02-2012, 21:59:12
hajt pra na trego pak nga imagjinata jote  :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Misss ne 13-02-2012, 22:01:55
Jam duke bredhur neper bote ne hesap tim per qejfin tim :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: vullkani ne 13-02-2012, 22:03:04
kur te vish ne spanje ndalo pak ne ibiza te qeras me nje koktejl
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 13-02-2012, 22:04:01

tushe ju puc te dyjave  :perqafim

edhe ne ty fort fare
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Misss ne 13-02-2012, 22:27:02
kur te vish ne spanje ndalo pak ne ibiza te qeras me nje koktejl


;)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 13-02-2012, 22:45:19
cancun po pi 1 cigare hashash :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: vullkani ne 13-02-2012, 22:48:50
cancun po pi 1 cigare hashash :D
avash se do ta hash ti jep efektet avash avash  :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: vullkani ne 13-02-2012, 23:04:18
i ben derman vetem nje cigare e trash  :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 13-02-2012, 23:06:18
dhe vullkani pi hashash
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: vullkani ne 13-02-2012, 23:07:18
smeremi me gjera te lira shej  ;)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 13-02-2012, 23:08:34
e mo mja LOL
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: vullkani ne 13-02-2012, 23:10:07
 ;)  ;)  ;)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: endrrimtare ne 13-02-2012, 23:12:24
smeremi me gjera te lira shej  ;)

Mos me thuaj qe pi cocaïne LOL te ndava direkt LOL
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: vullkani ne 13-02-2012, 23:16:01
LOL LOL LOL
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: endrrimtare ne 13-02-2012, 23:17:56
Eh mo pse qesh?  :D se te lexoj prandaj?  :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: vullkani ne 13-02-2012, 23:25:56
e di qe po me lexon tamam ti asnje shkronje spo like mangut  :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: endrrimtare ne 13-02-2012, 23:33:31
e di qe po me lexon tamam ti asnje shkronje spo like mangut  :P

Keto parandnjejat i kam inat :( :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: vullkani ne 13-02-2012, 23:41:38
ueeeeeeeeeeeeeeeeee e spo em punon neti me hoqi trurin

mua per vete parandjenjat gjithmone em dalin  :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: endrrimtare ne 13-02-2012, 23:48:25
Po po ty po  :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: vullkani ne 13-02-2012, 23:49:42
tju them naten tani se spaska qef neti te punoka

naten te gjithve

enderimtate miss summer  :perqafim  :perqafim   :perqafim
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Misss ne 14-02-2012, 00:03:11
Naten Vuliiiii  :perqafim
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Lefter ne 16-02-2012, 16:31:20
Ne zyre po mprehem.... :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: endrrimtare ne 16-02-2012, 16:32:45
Per ca mo?  :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Lefter ne 16-02-2012, 16:33:55
Po behem gati ti bej nje vizite njeres... :D

Do vjen? :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: endrrimtare ne 16-02-2012, 16:35:08
Amin do zoti vjen te clirohesh nga ky hall qe tka zene  :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Lefter ne 16-02-2012, 16:36:25
hahaha....Amin prej gojes tende ne vesh te Zotit  :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 02-03-2012, 10:42:16
ne zyre .....sa pushova se qari...dhe tani me ...flihet
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: dreamm ne 04-03-2012, 22:11:31
...Home Sweet Home..
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 06-03-2012, 13:33:45
ne pune dhe duke bere porosite e fundit......serisht udhetim
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: dreamm ne 06-03-2012, 22:35:29
...duke degjuar ket...si s'mu merzit me..

Delerium - Silence ft. Sarah McLachlan (Tiesto Mix) (http://www.youtube.com/watch?v=kEvE_04x-xI#)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: the king ne 06-03-2012, 22:54:16
Po shkarkoj ca APPS  per iphonin se me keto qe ka ne dotasione po me bon pishman qe e kam ble  :(
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 07-03-2012, 08:56:21
ne zyre
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: vullkani ne 10-03-2012, 20:39:46
afer teje para pc duke par fotot e tua
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: the king ne 10-03-2012, 21:44:52
Po bej nje muzik klasike -dhe kur ta mbaroj do pershendes krushken ;)  vetem ajo eshte asperte ne klasik    :perqafim
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: dreamm ne 11-03-2012, 15:50:57
Po bej nje muzik klasike -dhe kur ta mbaroj do pershendes krushken ;)  vetem ajo eshte asperte ne klasik    :perqafim

....ne pritje, ta degjoj.. :D :) :perqafim
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: dreamm ne 11-03-2012, 15:51:32
...duke pare ca foto, e duke pritur babin ne tel. :)

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi41.tinypic.com%2F1rf7mr.jpg&hash=35df1b5e43ff3fbe7cdd2e9d4ea64483)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Xhuli* ne 11-03-2012, 15:53:20
Duke ngrene nje molle gjelbrushe, ne diete te rrepte, VETEM! Dhe mire shume keshtu :)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Misss ne 11-03-2012, 15:54:52
Je me diete Xhuli? Vetem molle do hash sot?  :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Xhuli* ne 11-03-2012, 16:27:45
Nje sanduic edhe mollen, tani po mendoje te ha nje sallate me prodhime te detit :)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: whitesnake ne 11-03-2012, 16:29:34
Po pi nje cigare nderkohe edhe po shikoj postimet e Xhulit  :)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Xhuli* ne 11-03-2012, 16:36:51
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=nj8X910IGd4# (http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=nj8X910IGd4#)!
Duke e degjuar kete kenge, pershendes Whitesnake dhe Missin me këtë këngë shkodrane aq të bukur  :perqafim
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Misss ne 11-03-2012, 16:40:08
Thanks Xhuli  :perqafim
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 11-03-2012, 16:40:37
duke pire nje cigare nderkohe qe lyej floket
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: dreamm ne 17-03-2012, 10:26:18
..akoma ne krevat, duke degjuar lajmet tek BBC. :)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Lefter ne 17-03-2012, 10:32:59
Stbesoj.... :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: dreamm ne 17-03-2012, 10:35:34
Pse, ca ka per te mos besuar :D :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Lefter ne 17-03-2012, 10:36:39
Hic, pa fakte stbesoj  :D :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: dreamm ne 17-03-2012, 10:41:23
..ja te nisa nje video te shiut qe me theu xhamat :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Lefter ne 17-03-2012, 10:42:00
Uhaaaaaaa...te te nis une nje foto te Diellit qe na kalli komplet  :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 18-03-2012, 10:57:24
nje veranden e spitalit duke thithur rrezet e diellit
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 18-03-2012, 10:58:27
perq
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 18-03-2012, 11:32:52
Nshpi po behet gati te dal per feste te nenes me disa shoqe
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: dreamm ne 18-03-2012, 16:48:47
.....duke pire nje caj...me ne fund. Dite e lodhshme.. ^o) :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 18-03-2012, 19:19:47
ne shtrat dhe shkruaj ne forum
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: dreamm ne 29-03-2012, 16:00:01
....duke qetesuar mendjen me kenget e ketyre...


UB40 Many Rivers To Cross (http://www.youtube.com/watch?v=CktlPIlsBdw#)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Lefter ne 29-03-2012, 16:04:19
Ne shtepi perpara e kam TV dhe po bej plane ku ta thej qafen  :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 29-03-2012, 17:54:35
u cmenda ktu ku jam...I need a hero
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 29-03-2012, 18:28:56
Nshpi me ne fund ..pak pushim......  lodhje: lodhje:
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: dreamm ne 04-04-2012, 23:18:47
........duke u marre me ca gjera te kota.
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Misss ne 17-04-2012, 22:07:19
Ne Ballkon, shoh qytetin ne kete nate dhe degjoj muzike :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Lefter ne 18-04-2012, 19:25:03
Ne shtepi po bej ca plane dhe po shikoj forumin  :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: dreamm ne 22-04-2012, 23:38:38
Duke pare " D. Housewife"
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: DiniL ne 23-04-2012, 00:43:23
tek kjo tema  :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: BVDGF ne 25-04-2012, 16:57:08
Jam para PC dhe po mendohem  ^o)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 25-04-2012, 16:57:35
para pc dhe po relaksohem. :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: BVDGF ne 25-04-2012, 16:58:14
Jam duke shkruar nje fjali per femijet e semure qe nuk sherohen kurre,dhe nuk di ctu shkruaj !
Tu them jeta eshte e bukur,duhet jetuar i genjej  :S
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 25-04-2012, 17:37:09
Jam duke shkruar nje fjali per femijet e semure qe nuk sherohen kurre,dhe nuk di ctu shkruaj !
Tu them jeta eshte e bukur,duhet jetuar i genjej  :S

vete jeta eshte genjeshter...mos i ngarko me shume
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 25-04-2012, 17:38:09
Home po flas ne skype me motren
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 25-04-2012, 17:43:01
Citim nga: ßåвʏ&amp;мє ne 25-04-2012, 17:38:09
Home po flas ne skype me motren

sa qejf.....:(
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 25-04-2012, 18:14:43
sa qejf.....:(

A je ok?! :S
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 28-04-2012, 20:03:47
Home..po shoh The Voice Uk
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 28-04-2012, 23:34:24
duke vene gocen ne gjume
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: dreamm ne 30-04-2012, 22:44:17
.....tv
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Misss ne 01-05-2012, 00:16:02
duke vene gocen ne gjume

Kaq vone fle cupa mi?  :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: dreamm ne 01-05-2012, 10:45:32
...Costa, duke prit dike e duke pire nej caj te nxeehtee ne kete dite plot shi. :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: NENSY ne 01-05-2012, 12:55:30
ktej nga ne Dreamm e kundreta e kohes nga ju, diell dhe nje nxetesi  tropikale....
yes me ne fund.... ne shpi jame, vetem. ...
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Lefter ne 01-05-2012, 12:59:55
I ushqeva qenet deri tash,tash do dal ne mal icik te kthej mbrapsht ate mal... :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: NENSY ne 01-05-2012, 13:25:24
me Lefton jame, por s'trregon ky, e mban sekret....hahhahah
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: DiniL ne 01-05-2012, 14:04:02
po vezhgoj shiun ne dritare  :engjell:
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 01-05-2012, 14:12:22
po shikoj mbesen qe ben sikur meson
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 03-05-2012, 00:11:12
Ne shpi po shoh tv, historine e kapjes se Bin Ladenit....sa dyshoj
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 03-05-2012, 08:51:29
ne zyre dhe po kontrolloj emailin e punes...sa skam nerva per asgje
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 03-05-2012, 12:10:02
..po lexoj lajmet...po me vjen keq per Tropojen sot............... ^o)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 03-05-2012, 13:39:35
epo kshu eshte kur do e burre e dashnor....o njoni o tjetrin se te dy ja ku perfundojne
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 03-05-2012, 13:41:02
epo kshu eshte kur do e burre e dashnor....o njoni o tjetrin se te dy ja ku perfundojne

Keshtu eshte kur je k*** thuj :d...i len nenat pa djem...se di ku do futet vet ajo... ^o)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 03-05-2012, 13:51:02
ne burg o baby ne burg se ku tjeter....epo te jep jeten zoti e ta merr kjo...pfffff
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mєlσdy. ne 03-05-2012, 14:00:53
Ne shpi ,po flas me motren
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 03-05-2012, 14:01:49
Burgu eshte pak pranaj..
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 03-05-2012, 14:11:53
epo fate fate eshte ai muhabet

Ne zyre dhe po degjoj , po qaj, po qesh....ne fb pfffff
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Misss ne 03-05-2012, 14:18:47
Po pij kafe te lulishtja e shkolles :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: NENSY ne 03-05-2012, 14:19:06
ne pune... :(
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Pasion ne 03-05-2012, 14:25:04
ne pune... :(
Bej nje zile tlf kur te lesh punen :)

Te pres ;) :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: NENSY ne 03-05-2012, 14:25:38
Bej nje zile tlf kur te lesh punen :)

Te pres ;) :D
ok si gjithmone te vendi.... :perqafim
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Pasion ne 03-05-2012, 14:27:20
ok si gjithmone te vendi.... :perqafim
Jo pas ores 18 sepse kam pune :)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Misss ne 03-05-2012, 14:28:36
Te vij dhe une? :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Pasion ne 03-05-2012, 14:29:19
Te vij dhe une? :P
;) ;) :D

Yess :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 03-05-2012, 14:29:38
Ne shpi une. vec po relax
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: NENSY ne 03-05-2012, 14:30:18
Jo pas ores 18 sepse kam pune :)
ok pasi te mbaroj une pune...une te mar ne tel ok...
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Misss ne 03-05-2012, 14:30:53
;) ;) :D

Yess :D

Ok, me bej telefon  :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Pasion ne 03-05-2012, 14:32:31
ok pasi te mbaroj une pune...une te mar ne tel ok...
Po :) :)

Ti themi e Baby se ndoshta vjen e kjo :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 03-05-2012, 14:33:00
Po :) :)

Ti themi e Baby se ndoshta vjen e kjo :P
Ku po me coni?... :S
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Misss ne 03-05-2012, 14:33:17
I themi :)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 03-05-2012, 14:33:30
ne zyre e perhumbur ne kujtime
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Pasion ne 03-05-2012, 14:35:45
Ku po me coni?... :S
Frike ke ti Baby? :S

Do shkojme ne njerin vend ku e quajme te preferuarin per kafe,edhe po lajmerojme njeri tjetrin :)

Do ua thoje Nensy se ku ndodhet :D
Miss te te marr ne tlf,por ti s'me ke dhene numrin.
Te baby-t e kam une :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Misss ne 03-05-2012, 14:37:50
Sta kam dhene?  :S
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Pasion ne 03-05-2012, 14:38:27
Sta kam dhene?  :S
Hic :D  telefonin :-[
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 03-05-2012, 14:38:41
Frike ke ti Baby? :S

Do shkojme ne njerin vend ku e quajme te preferuarin per kafe,edhe po lajmerojme njeri tjetrin :)

Do ua thoje Nensy se ku ndodhet
Miss te te marr ne tlf,por ti s'me ke dhene numrin.
Te baby-t e kam une

Po timin kush ka dhene ty?.. hmmmmm:..sa dyshoj ne ty ^o)

Po mire..po vij se tu nejt kot jam sot..kshu eshte kur je pushim nga puna :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Pasion ne 03-05-2012, 14:41:21
Po timin kush ka dhene ty?.. hmmmmm:..sa dyshoj ne ty ^o)

Po mire..po vij se tu nejt kot jam sot..kshu eshte kur je pushim nga puna :P

Sa skeptike u bere .

Shaka ish shaka ;)
Ndodhem ne pune :)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Misss ne 03-05-2012, 15:09:26
Hic :D  telefonin :-[

Nuk i jap lire kontaktet  :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 03-05-2012, 17:41:42
me ne fund po i mbedh kockat sot tek vendi ku duhet te rri. :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 03-05-2012, 21:36:28
paris, po shof kullen eifel
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: erionmuca ne 03-05-2012, 21:39:25
paris, po shof kullen eifel

Hallall!
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: endrrimtare ne 03-05-2012, 21:47:23
paris, po shof kullen eifel

Ku je ti moj :D perq
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 03-05-2012, 21:50:43
jam ne tropoje ...kam hip tek kalaja e dodes dhe mendohem te hudhem apo jo.....
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: endrrimtare ne 03-05-2012, 21:51:58
jam ne tropoje ...kam hip tek kalaja e dodes dhe mendohem te hudhem apo jo.....

Prit se erdha edhe une :D perq
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: erionmuca ne 03-05-2012, 21:54:24
jam ne tropoje ...kam hip tek kalaja e dodes dhe mendohem te hudhem apo jo.....

Mos u hudh se nuk te japin litar ata (per bungee jumping). Po u hudhe, ngulesh ne tok.
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: endrrimtare ne 03-05-2012, 21:55:41
Mos u hudh se nuk te japin litar ata (per bungee jumping). Po u hudhe, ngulesh ne tok.

Shi ky tjetri te vdes nga mushkrite LOL
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 03-05-2012, 21:57:25
ondrre hec ta jap i dore lali....Eriono si thu ta hudh i here ondrren ta shof si ngulet e pastaj po me pelqeu te hudhem e vete.....po sme pelqeu po i hip gomarit e po kthehem ne kasaba LOL
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: erionmuca ne 03-05-2012, 21:59:00
Pse do me e sakrifiku endrren, gjej nai gamor (ky mund te jet dhe njeri) anej dhe hudhe.
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: endrrimtare ne 03-05-2012, 22:00:39
 :D ja robi i mire si dallohet perq
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 03-05-2012, 22:00:51
meqe u ofru vete mer njeri...vete tha me prit...per ca te te pres mi ondrre me me dhone doren e fundit???? LOL
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 03-05-2012, 22:01:33
:D ja robi i mire si dallohet perq

une isha robi i keq????? Sa bukur
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: endrrimtare ne 03-05-2012, 22:01:47
Jo mi te te prishja menjen me u kthy ne shpi  :D  :perqafim
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: endrrimtare ne 03-05-2012, 22:03:07
une isha robi i keq????? Sa bukur

Shi kjo sa per ters mi merr gjonat. :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: erionmuca ne 03-05-2012, 22:04:01
meqe u ofru vete mer njeri...vete tha me prit...per ca te te pres mi ondrre me me dhone doren e fundit???? LOL

Nuk e pash ket. Ke qef me u hudh ondre pa parashut? Hudhu pra!
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: regrets ne 03-05-2012, 22:05:07
jam ne tropoje ...kam hip tek kalaja e dodes dhe mendohem te hudhem apo jo.....
Sja paske haberin gjeografise tushe LOL
Kalaja e dodes esht ne diber LOL
Do hidhesh apo Jo? Tpret naj dibran aty poshte  :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: erionmuca ne 03-05-2012, 22:06:02
Sja paske haberin gjeografise tushe LOL
Kalaja e dodes esht ne diber LOL
Do hidhesh apo Jo? Tpret naj dibran aty poshte  :P

Un gjithmon kam kujtuar se kalaja e dodes eshte ne nji vend ku nuk hyn as dhia dhe ku nuk punon as GPS-i. Bile as Google maps nuk e nxjerr sakte.
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 03-05-2012, 22:06:16
ondrre une kam keq me nda menjen se pastaj te me rruajne leshte e sjetllave....ska zot none qe ma kthen mendjen....puna eshte se se kam ate menje...amin o zot

po ty do te te hudh e kam nda LOL
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: endrrimtare ne 03-05-2012, 22:09:47
Po po desha me u hudh kam kullen e Eiffel-it me afer cdu deri te kalaja dodes une? LOL LOL
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: erionmuca ne 03-05-2012, 22:11:02
Po po desha me u hudh kam kullen e Eiffel-it me afer cdu deri te kalaja dodes une? LOL LOL
Kalaja e dodes eshte nji simbol boteror si kalaja e pare e ndertuar ne bote. Ashtu sic eshte universiteti i pare i ngritur ne Tropoje.
Ta kesh per nder qe hidhesh qe aty.
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: regrets ne 03-05-2012, 22:12:40


...Costa, duke prit dike e duke pire nej caj te nxeehtee ne kete dite plot shi. :D
Ckordinata eshte kjo costa jote? :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 03-05-2012, 22:14:27
Sja paske haberin gjeografise tushe LOL
Kalaja e dodes esht ne diber LOL
Do hidhesh apo Jo? Tpret naj dibran aty poshte  :P
o lali po une prandaj them shyqyr qe te kom....se liber enciklopedie te kom.....zot shyqyr
kjo kalaja dodes pse e kam emrin kshu???
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: NENSY ne 04-05-2012, 11:11:20
ne pune, me koleget e mi te punes... :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-05-2012, 12:42:25
ne pune po nuk me punohet hic. :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 04-05-2012, 13:22:52
ne pune po nuk me punohet hic. :P

qenkerkeshim njesoj  :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-05-2012, 13:23:31
jo ti je kopjace ne kete rast. LOL
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 04-05-2012, 13:24:57
c'rendesi ka kjo...rendesi ka qe jemi ne nje situate
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-05-2012, 13:25:33
ncuk une jam ne situata origjinale ti je ne rolin e kopjaces. LOL
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 04-05-2012, 13:26:42
me plasi mu se ca thu ti.... :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-05-2012, 13:27:14
po behesh agresive tani. LOL
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 04-05-2012, 13:28:52
edhe kete ane e kam ...ti e di :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-05-2012, 13:29:25
ncuk me ke thene por nuk e di. LOL
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: dreamm ne 04-05-2012, 15:34:25
...po pi nje caj, e po pres dike...
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Lefter ne 08-05-2012, 11:30:07
Sot ne Amsterdam jam vetem,e neser do shkoj ne Paris  edhe mund te  mbetem vetem aty... :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 08-05-2012, 11:54:37
ne zyre po behem gati te iki te ha
do vij kush te me shoqeroj?
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: NENSY ne 08-05-2012, 12:11:06
ne zyre po behem gati te iki te ha
do vij kush te me shoqeroj?
po vi une Mishel, por vetem te bej shoqeri, se une nuk ha ne ket ore...
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 08-05-2012, 13:59:27
po vi une Mishel, por vetem te bej shoqeri, se une nuk ha ne ket ore...

e marova pune une...kaq ishte filmi
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: dreamm ne 08-05-2012, 14:18:13
...duke degjuar ket.

Per Ty (http://www.youtube.com/watch?v=t92GEEgT_wo#)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 08-05-2012, 14:22:38
...duke degjuar ket.

Per Ty (http://www.youtube.com/watch?v=t92GEEgT_wo#)

 ^o) ^o) ca eshte kjo mi?
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 08-05-2012, 14:28:46
ne zyre dhe po degjoj kete

Falco - Jeanny ( original video ) (http://www.youtube.com/watch?v=_5-XF_pnXX4#)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: dreamm ne 08-05-2012, 14:30:34
  ^o) ca eshte kjo mi?

...rastesisht e ri-gjeta...paska koohe pa e degjuar.. :D :engjell:

U ok? :engjell: :perqafim
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 08-05-2012, 14:33:19
Falco - Out Of The Dark (http://www.youtube.com/watch?v=YwcgBVQ3rb0#)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 08-05-2012, 14:33:30
...rastesisht e ri-gjeta...paska koohe pa e degjuar.. :D

U ok? :engjell: :perqafim

nope   :S


 :perqafim
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: BVDGF ne 08-05-2012, 15:12:06
Po ha nje molle
Mishi si te kam sot  :perqafim
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 08-05-2012, 16:00:07
si ujte e pakte....ja me sulmojne nga te kater anet...... :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 08-05-2012, 16:18:58
ne zyraqi po pi 1 kafedhaqi  :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 08-05-2012, 16:27:25
ne zyre dhe me kane dhene nje pune per court....qe robte ku ti kene LOL

gjeten kujt ia dhane tani ....pffff
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mєlσdy. ne 08-05-2012, 18:54:06
Ne shpi vetem ....hyra i cik ne net lexoji dicka!
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: endrrimtare ne 08-05-2012, 20:17:32
Sot ne Amsterdam jam vetem,e neser do shkoj ne Paris  edhe mund te  mbetem vetem aty... :D

Na lajmero po kalove LOL

Une sapo mbarova se ngreni...edhe pak dhe nisem per shtepi. Nje dite e re me pret neser!
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: NENSY ne 08-05-2012, 20:44:57
ne shpi, vetem para laptopit... :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 09-05-2012, 11:27:42
ketu po bej ate. :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: endrrimtare ne 09-05-2012, 11:28:36
Edhe une kete. :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Lindushe ne 09-05-2012, 11:46:14
Ne pune
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 09-05-2012, 14:47:15
ne zyre dhe lashe nam .....
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Parloté ne 09-05-2012, 15:34:36
Në shtëpi me djalin e vogë dhe shoh njëkohësisht filma vizatimor.
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 09-05-2012, 16:08:32
ne zyre dhe me ne fund u qetesova
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mєlσdy. ne 09-05-2012, 17:25:18
Ne shpi....shoh tv & Forum..
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Misss ne 09-05-2012, 23:08:43
Shpi, vetem, po marr me te mira gjumin :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: whitesnake ne 09-05-2012, 23:11:00
n'shpi dhe po ia luj Ondrres  :D du me i thur nji poezi dashnie  :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 10-05-2012, 09:22:01
zyre serisht
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: endrrimtare ne 10-05-2012, 09:36:03
n'shpi dhe po ia luj Ondrres  :D du me i thur nji poezi dashnie  :D

Ti jo poezi tme besh po edhe lapidar prape ncuk LOL LOL
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: whitesnake ne 10-05-2012, 13:30:12
Ti jo poezi tme besh po edhe lapidar prape ncuk LOL

Hahaha shi dmth ti do me bo t'veshtiren, i kam qejf te veshtirat se te lezetos me shume kur arrin nje te veshtire sesa nji qe t'vje vete  :P :D prit iher se kam i qerre pune e s'kam kohe qe tash, po duku iher anej nga ora 12 e notes se kam nji mhb :D  :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: endrrimtare ne 10-05-2012, 14:29:21
Hahaha shi dmth ti do me bo t'veshtiren, i kam qejf te veshtirat se te lezetos me shume kur arrin nje te veshtire sesa nji qe t'vje vete   :D prit iher se kam i qerre pune e s'kam kohe qe tash, po duku iher anej nga ora 12 e notes se kam nji mhb :D

Une s'bej te veshtiren por jam e tille LOL jam e tille sepse nuk besoj te dashuria ;) :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Pasion ne 10-05-2012, 22:39:07
..po lexoj lajmet...po me vjen keq per Tropojen sot............... ^o)
C'ka ndodhi ne Tropoje? :D
Keshtu e ka kur s'degjon lajmet Pasion :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Misss ne 10-05-2012, 23:13:08
Nen shoqerine e mendimeve dhe me mendjen te iki te fle :)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: erionmuca ne 11-05-2012, 02:37:25
Ne Tropoje kishin pjelle 100 gra pernjihere. Prit nji sekond, kjo eshte nji dit normale ne Tropoje.
Ca ka ndodh ne Tropoje?
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 11-05-2012, 09:22:34
ne zyre dhe po pres te me sjellin nje raport ne cilin me duhet te punoj per te nxjerr statistika....sa inat e kam kete proces te punes....eshte si te qerosh oriz
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: NENSY ne 11-05-2012, 14:25:30
ne pune, vetem pushim dreke..
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 11-05-2012, 14:32:52
ne zyre dhe sme punohet hic....perfundimish t
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Pasion ne 11-05-2012, 14:42:52
ne zyre dhe sme punohet hic....perfundimish t
Kur ngecin akrepat eshte njesoj sikur ta kapesh oren edhe ta flakerish deri ne maje te Himalajave.

Jo pak here na ndodh te gjitheve :)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 11-05-2012, 14:44:46
Kur ngecin akrepat eshte njesoj sikur ta kapesh oren edhe ta flakerish deri ne maje te Himalajave.

Jo pak here na ndodh te gjitheve :)

epo si duket sefundmi po me kthehet ne force zakoni.......duhet te ngacmoj nervat qe te filloj te reagoj   ;)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: NENSY ne 11-05-2012, 14:45:43
ose nderro ore Mishel hahhaha
tani ka zgjatur dita, e nuk te behet te rrish me ore mbyll ne nje ambient...
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 11-05-2012, 14:46:20
ose nderro ore Mishel hahhaha
tani ka zgjatur dita, e nuk te behet te rrish me ore mbyll ne nje ambient...

e kam menduar e kete do filloj te punoj ne terren  :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: NENSY ne 11-05-2012, 14:47:31
haha epo vetem me shku si puntoret e bashkise te kopshti botanik hahha
ej kur plas vapa ste rrihet ne pune..mendohet plazhi... :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 11-05-2012, 14:51:19
haha epo vetem me shku si puntoret e bashkise te kopshti botanik hahha
ej kur plas vapa ste rrihet ne pune..mendohet plazhi... :D

e pse ja fute kot tashi.....puntore bashkie te kopshti botanik?????

nejse varja

ka profesione te tjera qe behen ne terren si psh perfaqesuese shitjesh....ose perfaqesuese reklamash...etj etj

me ka marre malli per plazhin e mua...po ca ti bej qe tani per tani e kam te ndaluar.... :S
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: NENSY ne 11-05-2012, 14:53:14
hahah ehu edhe ti o gru, se nuk mendova me gjate, jo per gjo, po shikoja ca gra te bashkise qe erdhe n nga sera e luleve te bashkise, e kishin sjell disa vazo te bukura me lule, per ket mu kujtua...

he mi se ke kohe per plazh...
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 11-05-2012, 14:54:32
ok se edhe une per te patur kete reaksion ta thashe.....me dike duhet me u kap me shkarku stresin e dites kupto mi?? LOL
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 11-05-2012, 14:55:05
sapo u mblodha ne rezy :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 11-05-2012, 14:55:35
Nga po bridhje more i pambledhur? :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: NENSY ne 11-05-2012, 14:55:48
haha qyqa mi gru amon se vetem une si mar per ters gjerat..
nese e ke me shkarku energjine negative bujrum pak muhabet femrash hahah
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 11-05-2012, 14:56:05
ne kerkim te atyre gjerave qe kane zili tere meshkujt vec atyre te 17 majit. :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 11-05-2012, 14:57:41
haha qyqa mi gru amon se vetem une si mar per ters gjerat..
nese e ke me shkarku energjine negative bujrum pak muhabet femrash hahah

leje se e gjeta kujt tia shkarkoj se ty kam hall se me merzitesh.....ja erdhi ky i shapllamosuri dhe ia ngjesh ketij LOL
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 11-05-2012, 14:58:12
l....ja erdhi ky i shapllamosuri dhe ia ngjesh ketij LOL
piiip. :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: NENSY ne 11-05-2012, 14:58:42
hahaha amon mi gru lene se paska mare energji me leng shege  hahah :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 11-05-2012, 14:59:42
ti mos u afro se ben vaki shton peshe me pas. :P LOL
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: NENSY ne 11-05-2012, 15:00:13
ti mos u afro se ben vaki shton peshe me pas. :P LOL
qyqa, i marim masat me cun, hahhaha :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 11-05-2012, 15:01:03
pune per ty. :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 11-05-2012, 15:01:22
Tipi mbylle deren se te shohin sekretaret e fillojne mesojne nga shefi....
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 11-05-2012, 15:02:05
shttt ti se kam hedh grepat e po pres viktimen. :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: NENSY ne 11-05-2012, 15:02:16
hahahha shko ore se kam nje muhabet me Mishel, se kemi len nje muhabet pergjysem...
Mish...porosine ..hahhaah :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: NENSY ne 11-05-2012, 15:02:57
shttt ti se kam hedh grepat e po pres viktimen. :P
ooo hahah se mos je si ai shefi me ate mini cuper ti ore..? hahahh
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 11-05-2012, 15:03:14
mire po larg grepit se po te zura ta piiip LOL
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 11-05-2012, 15:03:53
ooo hahah se mos je si ai shefi me ate mini cuper ti ore..? hahahh
nuk jam si shefat e tu me mini ne cdo vend. ;)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: NENSY ne 11-05-2012, 15:04:42
nuk jam si shefat e tu me mini ne cdo vend. ;)
hahahha epo cme duhen shefat mua ore...
jamvete si jaguari une hahhah :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 11-05-2012, 15:05:41
mua me pelqejne femrat puma. :P Sorry. :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 11-05-2012, 15:07:13
hahahha shko ore se kam nje muhabet me Mishel, se kemi len nje muhabet pergjysem...
Mish...porosine ..hahhaah :P

edhe kamariere me bere tashi???  :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: NENSY ne 11-05-2012, 15:07:49
mua me pelqejne femrat puma. :P Sorry. :D
hahaha pse jo pantere ..?
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: NENSY ne 11-05-2012, 15:08:20
edhe kamariere me bere tashi???  :P
hahah jo kamariere mi gru, por thjeshte te me mbarosh ate favorin qe te kerkova, si ben dhe kjo sikure ka harru.. :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 11-05-2012, 15:10:49
hahaha pse jo pantere ..?
po flas per shijet e mia jo per te tuat. :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: NENSY ne 11-05-2012, 15:15:03
po flas per shijet e mia jo per te tuat. :P
epo meqe ishim te kafshet , te thash edhe une te preferuaren time... :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 11-05-2012, 15:15:48
jo une po flisja per femrat ti preferove me kafshet. ;) :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: NENSY ne 11-05-2012, 15:18:03
ok por me nenkuptim e kisha...pse nuk te pelqen te te krahasojne me ndonje jaguar ty kshtu..? :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 11-05-2012, 15:18:54
ncuk jam mire ky qe jam. ;)   :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 11-05-2012, 15:37:46
hahah jo kamariere mi gru, por thjeshte te me mbarosh ate favorin qe te kerkova, si ben dhe kjo sikure ka harru.. :D
hmmmmm: hmmmmm:
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 11-05-2012, 15:38:05
ncuk jam mire ky qe jam. ;)   :D


LOL LOL
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: dreamm ne 11-05-2012, 22:53:13
...duke pare "Taken" :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: dreamm ne 14-05-2012, 22:42:32
:D

...do dali serial i dyte kete shtator, :D i realizuar ne Turqi  hmmmmm:

Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: dreamm ne 14-05-2012, 22:43:34
...duke pare TV...e duke kontrolluar ca emaile.
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 15-05-2012, 08:45:51
...duke pare "Taken" :D

mos eshte ai filmi qe na nxjerr ne shqipetarve traficant??
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 15-05-2012, 08:46:03
ne zyre dhe filloj diten e punes
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: dreamm ne 15-05-2012, 13:02:30
mos eshte ai filmi qe na nxjerr ne shqipetarve traficant??

Po  ^o)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 15-05-2012, 13:21:38
Film idiot me eshte duk....

une ndodhem ne zyre dhe sme rrihet me :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 15-05-2012, 17:19:07
me mishelin tu pi kafe. :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 15-05-2012, 17:33:32
ke marre nai foto para dhe po e pi kafen me mu?? Apo je ne kafe dhe po e pi me foton e forumit LOL
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 15-05-2012, 17:35:59
shif si bo interesanten kjo. :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 15-05-2012, 17:37:17
ok ...une po pi kafe , tipi makjato me qumesht gjiri LOL
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 15-05-2012, 17:43:30
ncuk me qumesht cice e ben dot. LOL LOL
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: endrrimtare ne 15-05-2012, 19:26:24
Hic,ja, po lexoj keta siper  :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 15-05-2012, 23:10:15
edhe .....ondrre je bo si spiune kukllash LOL
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 15-05-2012, 23:52:55
ne Kine, po numeroj kinezet qe te flej
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 16-05-2012, 07:35:51
shej i marove delet???? LOL

mbreme me zuri gjumi ne 3 te mengjesit se lexova i liber dhe sot harrova te zgjohesha.....mezi kapa autobuzin pffff
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: erionmuca ne 16-05-2012, 16:32:18
ne Kine, po numeroj kinezet qe te flej

lol

Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: NENSY ne 16-05-2012, 19:10:10
ne shpi, sapo erdha..
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Pasion ne 17-05-2012, 00:04:54
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.jetmirmebel.com%2Fal%2Fimages%2Fphocagallery%2Fdhomagjumi%2Falya%2Fthumbs%2Fphoca_thumb_l_alya%2520bejaz%25202.jpg&hash=e7eb5fdea60d82dcf8ded9f28cdd2c34)


(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fupload.wikimedia.org%2Fwikipedia%2Fcommons%2Fthumb%2Ff%2Ff3%2FStaunton_chess_set.jpg%2F230px-Staunton_chess_set.jpg&hash=410a482db3fc8e8d2cef09d5223c19a7)

Me pc-ne. :)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 17-05-2012, 00:09:08
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.womenfitness.net%2Fwfimgank4%2Fwoman_laptop.jpg&hash=c20e0771388f6521671110d552546e47)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 17-05-2012, 08:31:02
ne zyre dhe ju them mirmengjesi :perqafim
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: whitesnake ne 19-06-2012, 23:40:56
Po nigjoj Tos Lubonjen teksa debaton per futboll!  :D (ik o biri i Todit futi nai tas dhalle, me mire do ishte  :D )
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 20-06-2012, 00:07:00
shtrire dhe po postoj
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: dreamm ne 01-07-2012, 15:05:41
..duke prit dike...e duke degjuar ket..

Të mbuloftë reja (http://www.youtube.com/watch?v=JUCaVd881GI#)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 02-07-2012, 11:33:31
ika ti futem punes se lashe nam.....se ne fund te fundit sme jepni ju leka po puna LOL
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: endrrimtare ne 02-07-2012, 11:35:35
LOL
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: dreamm ne 02-07-2012, 21:59:22
Ne kopeshtin mbrapa shtepise, duke henger nje tas me kos :D e duke shijuar nje muzg te lagesht....:)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Xhuli* ne 02-07-2012, 22:03:19
Ulur siper tavolines ne balkonin tim, shijoj perendimin e diellit dhe duke menduar do fitoj e verteta neser  hmmmmm: Ashtu do jete  :)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: dreamm ne 02-07-2012, 22:04:48
Ulur siper tavolines ne balkonin tim, shijoj perendimin e diellit dhe duke menduar do fitoj e verteta neser  hmmmmm: Ashtu do jete  :)

Pa dyshim. perq
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Xhuli* ne 02-07-2012, 22:11:16
Dreamm je e mire  perq faleminderit!
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Kijameti ne 03-07-2012, 10:46:48
Ne Paris me dike duke luajtur me letra :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 03-07-2012, 13:20:48
ne zyre duke menduar te iki apo jo ne banjo ...sa pertokam LOL
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Kijameti ne 03-07-2012, 14:35:44
ne pune duke perfunduar per te ikur  :pafshim
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 03-07-2012, 14:50:55
ne zyre te pres oren per tu nisur
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Kijameti ne 03-07-2012, 14:52:22
do te te pres ke vendi LOL
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 03-07-2012, 14:52:42
te skenderbeu me banane ne dore...kshu e lame?
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Kijameti ne 03-07-2012, 14:56:19
jo tek rrethi me pjeshke ne dore :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 03-07-2012, 14:57:46
rrethi eshte i madh...ne te majte apo djathte do jesh
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Kijameti ne 03-07-2012, 14:59:44
mu ne mes te rrethit ;)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 03-07-2012, 15:03:13
aty rri...zhvishu bej banjo dielli deri sa te vij une
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Gerti1 ne 03-07-2012, 16:47:36
Po rri me nji plake 90 vjecare ketu ke Hollywood Boulevard sepse paguajne mire per nji dite keto plakat per nji boy-toy.
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 03-07-2012, 16:52:04
Po rri me nji plake 90 vjecare ketu ke Hollywood Boulevard sepse paguajne mire per nji dite keto plakat per nji boy-toy.

qeka dite jote me fat...shfrytezoje.. .por kujdes mos dalesh me nai faqe gazete LOL
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Misss ne 03-07-2012, 16:58:10
Mos e ler te te ike ky rast. Me pak fat, plaka vdes ne krahet e tua dhe ti merr gjithe trashegimine e saj! (qe ne rastin me te mire jane nje pale proteza dhe 19 mace) :)

LOL ti me kenaq mua gjithmone!!
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 03-07-2012, 16:58:27
Po ca fshihet pas llogarive bankare te atyre 29 maceve mi....LOL

une edhe pak e myll per sot...ja 1...2..3 bye per tani
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Gerti1 ne 03-07-2012, 17:00:40
Mos e ler te te ike ky rast. Me pak fat, plaka vdes ne krahet e tua dhe ti merr gjithe trashegimine e saj! (qe ne rastin me te mire jane nje pale proteza dhe 19 mace) :)

E lexove venin ku isha? Hollywood Boulevard! Jo Bathore !
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Gerti1 ne 03-07-2012, 17:08:36
Po, dhe aty mren ka plaka 90 vjecare.
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 03-07-2012, 17:11:24
rruges per shpi...na ka pajis qiviria me mjete qe tju ndjek hap pas hapi
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 04-07-2012, 09:26:58
Kurioze jam ta di, sa here na ke ndjek prej atij vendit ku shkon mbreti me kembe. :D Po nga ana tjeter nuk dua ta di... :-[ LOL

Aq here sa mjeti ra ne uje dhe u be per rafmeht LOL
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: BVDGF ne 04-07-2012, 10:57:42
Po mendoj per Mishelin  hmmmmm:
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 04-07-2012, 11:05:01
Isha ne nje mbledhje tete a tete....tani jam e gjitha per ty...vetem shprehu ti  :perqafim
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: BVDGF ne 04-07-2012, 11:22:00
Cte shprehem une ja shih e shkruaj
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 04-07-2012, 11:22:51
ste shoh..skam c'shkruaj
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: BVDGF ne 04-07-2012, 11:24:34
sa ka rene niveli ketu,apo i ka zene vapa zeristet aahha
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 04-07-2012, 11:27:59
jo eshte mush pavioni i urgjences plot
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: BVDGF ne 04-07-2012, 11:37:44
Grensi gjalle eshte  hmmmmm:
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 04-07-2012, 12:00:48
gjalle ia hodhi edhe kesaj virozes se fundit
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Kijameti ne 04-07-2012, 13:33:49
Ne pune me pune po punoje :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mєlσdy. ne 04-07-2012, 13:37:32
N'shpi pushimin e drekes..
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 04-07-2012, 15:57:20
ne zyre akoma edhe per nja 1 ore...
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: dreamm ne 05-07-2012, 20:57:16
Duke pare tv nje program koti..
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 05-07-2012, 23:58:06
ne krevat dhe duke thirr gjumin...eja mer dreq se te du forttt
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Pasion ne 06-07-2012, 12:58:21
ne krevat dhe duke thirr gjumin...eja mer dreq se te du forttt
Vertet ne krevat??

Ne pune jam edhe tani ika te drekoj :)

Bujrum :)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 06-07-2012, 13:06:39
Vertet ne krevat??

Ne pune jam edhe tani ika te drekoj :)

Bujrum :)

ne ate kohe qe e shkrujta po...perse vjen kjo pytja jote?

Tani jam ne zyre dhe sme punohet hic...po hic fare
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: dreamm ne 06-07-2012, 15:59:36
Po pi nje caj te me ngrohe pak ^o) :D e po pres 3.30 :) e po mendoj ca te gatuaj me vone ^o) :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 06-07-2012, 16:02:18
Po pi nje caj te me ngrohe pak ^o) :D e po pres 3.30 :) e po mendoj ca te gatuaj me vone ^o) :D

kurse une dua qe orate spostohet per ca...
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: whitesnake ne 17-09-2012, 09:04:38
Po kerkoj ne youtube me "espanolas hermosas canciones"
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 19-09-2012, 10:47:07
verdalle neper bllok duke pare gjera te rrezikshme. :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 19-09-2012, 13:06:19
ne zyre
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Pasion ne 19-09-2012, 19:53:20
Ne pune :S

C'po bej?

Degjoj,,,,violinen :)


https://www.youtube.com/watch?v=TEVGLXVhhns&feature=relmfu (https://www.youtube.com/watch?v=TEVGLXVhhns&feature=relmfu)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 20-09-2012, 12:42:13
per qejf, duke bere qejf per kokerr te qejfit. :P :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: dreamm ne 20-09-2012, 16:07:19
...duke degjuar ket..

Pet Shop Boys - Heart (http://www.youtube.com/watch?v=4K19j1aeREw#)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 20-09-2012, 17:14:00
rruges per shpi

Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: the king ne 21-09-2012, 19:49:32
Sapo dola nga burgu  :D  dhe  gjeja e pare po futem ne forum   :perqafim
A keni qen mir ?
Mos me pysni pse isha ne burg ,.....  .
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Misss ne 21-09-2012, 19:57:00
Pse ishe ne burg?  :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: the king ne 21-09-2012, 20:05:48
Po ja kshu kot ...  :P
Po i bie shkurt mo se ....
Shkruitem nje rreklam dhe e vume ne autostrade.
INAGUROHET SHPI PUBLIKE .SOT ESHTE GRATIS PER TE GJITH  HYHET MBAS 500 METRASH.
 Po nalun te gjith e Missso ,po te gjithe mo  u bo vargu i makinave qe ....6 ore ne filla.
Ne i filmojshim ,po na zun na kapen vallaj  :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Misss ne 21-09-2012, 20:10:05
Ambjent publik eshte, dmth pse mos te filmohet?  :D Per te qene ne rregull ti, shkruaj aty "ambjenti survejohet nga une" edhe bi rehat  :D  :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: the king ne 21-09-2012, 20:24:37
U deshen ore e ore me u hap utostrada , ku lujshin nga veni ata .
Ne tham po fitojm ni lek  me filmimet po sdul gjo  ^o)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Misss ne 21-09-2012, 20:27:50
Edhe po tju thoje qe hajde mblidhni lek ktu sa te doni, nuk besoj te kete patur aq shume trafik se shpia publike LOL

Po gjithsesi ju nuk duheshit me qene aq bujar qe vizita e shpise se re te ishte gratis, vinit nje tarif hyrje  :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: the king ne 21-09-2012, 20:31:56
Ne fakt nuk ishte shpi publike ishte kasolle lope e abandonume (pabanushme)
Nuk kishte as dalje autosdrade ,po nalun ne mes te rruges e kalun garthin,
Taljon mo .
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Misss ne 21-09-2012, 20:34:07
Paska qene mire me grabit makina pse s'thua ti  hmmmmm:   :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: the king ne 21-09-2012, 20:52:18
 hmmmmm:   Po pse kujton ti se nuk e kam menu  at gjo ????
E kam menu edhe ca stili me perdor ,po se tregoj se me vidhni stilin masnaj e ngel vet pa gjo .
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Misss ne 21-09-2012, 20:55:18
Se ke menu jo, ta thashe une lere tani  LOL
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: the king ne 21-09-2012, 21:01:44
Meqe po kembngul ...... po ta them vetem ty  :S


Do nxjerr nje lope me nje ka ke kthesa e rruges (kur te jen ne qef mo  ;))
Dhe kur te nalojn gjith duke pa  (dashuri ) 
Aty nderhyn plaku si hajdut i vjeter qe kam qen (kumllash ,qershiash etj)
Aty mer sa te dush  tu pa i ke , nuk lujn venit . :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 21-09-2012, 21:50:29
ne krevat dhe po mundohem me vu veten ne gjume
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-09-2012, 11:00:06
Ne prizren rruges per ne malet e sharrit. :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Lisa ne 18-10-2012, 20:45:30
Ne makine momentalisht gati per tu futur ne supermarket me bo cik pazar
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Pasion ne 02-01-2013, 18:00:53
Nen ritmin e muzikes se perzgjedhur ,ne ambientin e punes qe eshte e pamundur te ike ora sot.
Valle festa me dembelizoi? :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 02-01-2013, 23:25:00
ne shtrat
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Kisss ne 03-01-2013, 16:19:51
para pc
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Loadingg ne 27-01-2013, 21:32:42
Ndodhem ne kafiq me albin tash po marim nga nje joint hmmmmm:
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 28-01-2013, 08:34:47
ne zyre dhe sapo lexova emailet e fundjaves.....
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: BVDGF ne 30-01-2013, 15:40:38
Ne zyre dhe jam e acaruar me veten.
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 30-01-2013, 15:58:46
Duhet me u zi me veten kai herw o capo
Une ne shpi
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: BVDGF ne 30-01-2013, 15:59:59
Duhet me u zi me veten kai herw o capo
Une ne shpi
Perse shoqja Zana ne shtepi, cfare ka ndodhur apo pushim ?  hmmmmm:
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 30-01-2013, 16:03:29
Kisha qe kisha djalin semure, fap per shoqni u semure edhe tjetra. Edhe mami ia futi tre dite raport . Takohena per 1 shkurt
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: BVDGF ne 30-01-2013, 16:04:35
Kisha qe kisha djalin semure, fap per shoqni u semure edhe tjetra. Edhe mami ia futi tre dite raport . Takohena per 1 shkurt
Po te shkuara moj cupe te gjitheve pa zarar. Ne 1 shkurt ketu jemi nuk kemi ku te vemi, ne nuk na semuren kalamaqte  :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 30-01-2013, 16:07:34
Ate 1 shkurtin se kisha per ty po vt
Tashi kjo puna kalamajve o pune me spec ti rrusho. Sidomos kur e ke te sigurt qe javes tjeter do te smuren prape....
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 07-02-2013, 12:02:59
ne pune ose me sakt tek dritarja duke pa pjeshkat seksi qe kalojne n'bllokt :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Lefter ne 07-02-2013, 12:36:41
Beji te fala nga une  :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 08-02-2013, 10:34:14
kaq gje e bej kollaj une, po gjithsesi ti behu gati se po duan me shume se te fala ato pjeshkat nisu sapo te te feshkelle. :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 08-02-2013, 10:41:17
ne zyre dhe po dal te tymos nje cigare
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: BVDGF ne 08-02-2013, 14:29:07
Jam ne qejf  :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 08-02-2013, 15:37:13
jam me nevra :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: endrrimtare ne 08-02-2013, 21:41:02
Jam...duke pire caj  :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Lefter ne 09-02-2013, 09:52:15
Me sjell dhe mua nje.... :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 09-02-2013, 11:51:30
ne brezhdovice, me njeren duke bere ski. :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 09-02-2013, 14:09:15
ne krevat
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: NENSY ne 09-02-2013, 14:40:20
Ne ambientin e punes, vetem me veten time...
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 12-02-2013, 02:45:27
Pagjumesi
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 12-02-2013, 11:49:58
lart e poshte, pastaj poshte e lart. :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 12-02-2013, 13:15:58
Shtepi
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: V@GαβθηD ne 13-02-2013, 19:50:35
Ne shtepi, me familjen time, po merrem me kalamajte... Pershendetje te gjitheve!
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: the king ne 13-02-2013, 21:25:02
Po perpiqem te bej sitin tim       (gratis)
Mjaft qe te funsionoj

Ju katuni    ?                        mir ?
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: BVDGF ne 18-02-2013, 11:57:50
 :S
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 18-02-2013, 14:20:53
Citim nga: Before i&#039;m gone ne 18-02-2013, 11:57:50
:S

Ca dmth kjo?
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: dreamm ne 18-02-2013, 18:15:28
..duke lexuar dicka

Sway With Me

sway with me, everything sad -
madmen in stone houses
without doors,
lepers steaming love and song
frogs trying to figure
the sky;
sway with me, sad things -
fingers split on a forge
old age like breakfast shell
used books, used people
used flowers, used love
I need you
I need you
I need you:
it has run away
like a horse or a dog,
dead or lost
or unforgiving.

Charles Bukowski
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Gjumashi ne 18-02-2013, 20:32:47
Jam ne dhome, por pres te filloj Manchester United - Riding.
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 18-02-2013, 23:22:52
Ne krevat dhe po merrem me forumin perpara se te lexoj nje liber
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Pasion ne 21-02-2013, 12:28:19
Pc -chess  :)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 21-02-2013, 13:21:11
sapo u ktheva ne zyre
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 21-02-2013, 14:40:10
ne gjol per peshk. :)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 21-02-2013, 14:43:28
po flas me nje miku me gjethe fiku ne Whatsapp LOL
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 21-02-2013, 14:45:24
kush a ky se ka miq edhe me gjethe plepi ne qarkullim. :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 21-02-2013, 14:54:30
une armiqte i tregoj..miqte i kam sekret
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 21-02-2013, 14:55:25
ne dritare po shoh diellin qe shkelqen :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 21-02-2013, 15:07:00
ne kullen me te larte te vendit me te larte
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 21-02-2013, 15:07:26
aha ne bathore qenke mi

ne piken me nevralgjike te  kombit
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 21-02-2013, 15:08:30
une mendova se ne dajt se aty ka nje kulle vrojtimi. :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 21-02-2013, 15:09:11
po ta bej me dore tipi me shef :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 21-02-2013, 15:10:14
te kam thene mos bej gje me dore perdor mjete rrethanore. :P :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 21-02-2013, 15:10:59
e shef kullen?!! :d
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 21-02-2013, 15:11:42
hajde me merr ta shohim bashke. :)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 21-02-2013, 15:14:26
e kam cu shoferin e charterit me me ble geta se mu grisen , ke parasysh ti jena familje aristokratash ne lol
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 21-02-2013, 15:15:30
 kam degju kam degju. :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 21-02-2013, 15:16:24
mire mire po ate llapen fute mren se mos te ngrije jashte
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 21-02-2013, 15:17:15
ne zyre dhe po me cajne telefonat, emailet dhe une dua te rri ne forummmmmm
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 21-02-2013, 15:18:28
kam degju kam degju...
 Me mire tani :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 21-02-2013, 15:18:56
ai miku me gjethe fiku me la vetem o tipi.....sa ftohte qe kam LOL
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 21-02-2013, 15:19:28
ec ketu te te jap shkopin , ta fusesh ne furre qe te ngrofesh pak. :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 21-02-2013, 15:19:31
shperndahena, delegatet iken
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 21-02-2013, 15:19:44
jemi larg,..
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 21-02-2013, 15:20:06
po afer me mendimejshen. :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 21-02-2013, 15:23:25
po pra ti u cave tu  menu per mu....LOL
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 21-02-2013, 15:23:50
ncuk nuk u cava ke te drejte. :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 21-02-2013, 15:44:54
hajt mos u merzit
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: BVDGF ne 21-02-2013, 15:48:54
E pra dmth qe se di as vete ku jam  hmmmmm:
Ne pune por me mendime ku di une  :S
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 21-02-2013, 15:51:03
N'shpaj  :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 21-02-2013, 15:52:34
Citim nga: Before i&#039;m gone ne 21-02-2013, 15:48:54
E pra dmth qe se di as vete ku jam  hmmmmm:
Ne pune por me mendime ku di une  :S

te une je ...pse te vjen kaq e veshtire ta pranosh
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Lefter ne 21-02-2013, 16:08:52
Ne zyre jam vetem po e pres Mishelken.... :D :D :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 21-02-2013, 16:26:54
ja se erdha...MOM e dergova

puc tata tashi
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Lefter ne 21-02-2013, 16:32:17
Ku moj ku  :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 21-02-2013, 21:17:45
ne zyre pra...a me thirre
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: V@GαβθηD ne 21-02-2013, 21:41:26
ne shtepi...qete...mir e....keq....po prape elham ALlahut (falenderoj Zotin)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: NENSY ne 22-02-2013, 00:28:32
ne krevat, me laptopin para vetes.....
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 22-02-2013, 07:31:49
Rruges per pune
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: V@GαβθηD ne 22-02-2013, 17:39:01
Rruges per pune


me kompjuter ne duar?
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 22-02-2013, 17:39:59
Jo

Rruges per shpi tani
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: dreamm ne 25-03-2013, 22:13:56
Home Sweet Home :)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 26-03-2013, 07:13:54
Dita filloi ...e qeshur si gjithnje

Dhe une iki ne pune
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 26-03-2013, 09:41:35
jam diku, po bej dicka
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 26-03-2013, 15:09:34
perjashta zyres me nje koleg dhe po pijme nje cigare

i thashe

me shume dashuri ...po te le puc
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: flutur ne 26-03-2013, 15:48:06
po me pihet edhe mu i cinare
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 26-03-2013, 15:48:33
po shkoj te shefi i madh...
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: flutur ne 26-03-2013, 15:52:52
ishalla te ngre ne detyre
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 26-03-2013, 15:59:48
po po do leroj ai karrigen tia hip une....
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: flutur ne 26-03-2013, 16:01:05
amin o zot
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: NYCTR87 ne 26-03-2013, 17:05:47
Nje tjeter dite...ne te njejtin vend ne pune  :S
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: V@GαβθηD ne 26-03-2013, 21:36:30
ne lokal.....po pi i kafe turke dhe po kujtoj nje njeri te veçante
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 26-03-2013, 22:39:04
Puthe fort kur ta takosh
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: V@GαβθηD ne 26-03-2013, 22:41:59
Puthe fort kur ta takosh

raportet me gruan elhamdulilah i kam shume te mira........nuk mund ta them se perse behet fjale...pse i merzitur...pse-ne dua gjithashtu une te kuptoj, porse gjithçka eshte bere vone
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 26-03-2013, 22:44:50
Sa keq.....ja po te jap shpatullen time ..qaj, vetem hundet mos i shfry

Cfare te ka ngjare? Kush te preu ne bese? Kush ishte ajo mizerje qe te theu zemren
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: V@GαβθηD ne 26-03-2013, 22:50:36
Sa keq.....ja po te jap shpatullen time ..qaj, vetem hundet mos i shfry

Cfare te ka ngjare? Kush te preu ne bese? Kush ishte ajo mizerje qe te theu zemren

....protaginsti i vepres jo eshte femer...me vjen te ftohte....ndihem keq tani....ndihem i vetem megjithese femijet dhe gruan 3 km qe ketu......nejse.... ..kot shkruaj kur s´mund ta them
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 26-03-2013, 22:54:20
Hajt se kalo...dite ma te bukra do vijne
Neser zogjte do kendojne
Lulet do celin
Bari do mbije
Nata do ia ler prape vendin dites

Qe kshu ngrije koken lart dhe boll u qaravite
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: the king ne 26-03-2013, 22:55:44
Hajt se kalo...dite ma te bukra do vijne
Neser zogjte do kendojne
Lulet do celin
Bari do mbije
Nata do ia ler prape vendin dites

Qe kshu ngrije koken lart dhe boll u qaravite

 LOL LOL
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 26-03-2013, 22:58:00
Cna ka gjet or daj....kot bona i hale shkolle me shifra , ua kisha fut i psikologji e kisha kry pune
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: V@GαβθηD ne 26-03-2013, 23:01:19
LOL LOL


perse u qeshke ti? Mos je gje nga ata te cilet qellojne mbi ate qe ka rene perdhe.....he??!! Shkruaj!!! Shkruaj!! Hajt i here....shkruaj!! ç´priske tani....qellome...m eshome...goditme... .po beje me si s´e beke me shpejt!!!
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 26-03-2013, 23:03:13
O ti mazokist boll nashti mos e ngjyros...majaft e viktimizove veten
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: dreamm ne 26-03-2013, 23:04:02
...duke pare "Godfather"
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 26-03-2013, 23:04:56
Duke vene veten me dhune ne gjume
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: V@GαβθηD ne 26-03-2013, 23:05:07
O ti mazokist boll nashti mos e ngjyros...majaft e viktimizove veten


ke te drejte....kush do ti per hallet qe ka tjetri e ajo tjetra e ata te tjeret.....kshu bene edhe kunder Levinskit....
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: the king ne 26-03-2013, 23:07:01
Esht von     :perqafim 
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 26-03-2013, 23:07:14
Monika ishte nje femer arriviste...donte te perfitonte nga clintoni shkrete

Po ja moren erzin te liges...aq sa tha
Po i lidhja kepucet ...asgje te keqe spo beja
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: TATU ne 28-03-2013, 14:21:24
Home me bebat e mi....duke pare tv
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 28-03-2013, 14:51:02
Tatuuuuu hej  :perqafim
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: dreamm ne 28-03-2013, 23:27:04
Home me bebat e mi....duke pare tv

 :perqafim :perqafim
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: flutur ne 07-04-2013, 17:49:49
home alone  hmmmjo))
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 07-04-2013, 18:00:01
shpai krevat,meditoj
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: flutur ne 07-04-2013, 18:20:50
cdo dite edhe pse me rrethojne shume njerez ..vetem jam
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 07-04-2013, 18:23:34
duhet te fillosh te punosh ta ndjesh veten te dobishme qe mos jesh vetem
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: flutur ne 07-04-2013, 18:27:06
do ta mendoj si opsion :)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Gerti1 ne 09-04-2013, 17:02:19
Ose shko n'Shkoder dhe ndihmo vllezerit dhe motrat e tu nga permbytjet.
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: flutur ne 09-04-2013, 17:03:44
Ose shko n'Shkoder dhe ndihmo vllezerit dhe motrat e tu nga permbytjet.
ka edhe qytete te tjera alpine dont you think?
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Gerti1 ne 09-04-2013, 17:04:59
Merr e zgjidh nji qytet pra, si njeri humanitar qe je.
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: flutur ne 09-04-2013, 17:05:27
me erdhi burri nga stani ...po shkoj ti jap buke :)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Gerti1 ne 09-04-2013, 17:07:15
:) Fer fer fer ta ben fustani ?
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: flutur ne 09-04-2013, 17:08:18
kur me vjen burri nga fusha
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Gerti1 ne 09-04-2013, 17:10:29
Nuk di ca te them. Ka shume opsione me perdor ketu me bo rim.
Ti si mendon?
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: flutur ne 09-04-2013, 20:07:25
e ka zgjidhur autorja e tekstit :)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: flutur ne 09-04-2013, 20:21:30
ja po studiojme perimetrat dhe siperfaqet e drejtkendshave
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 09-04-2013, 22:47:27
Ne shtrat thinking of u
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 10-04-2013, 16:46:02
tu vesh strecet dhe atletet

invictus ke kodra
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 10-04-2013, 16:47:23
mos bridh shume nga liqeni se te perdhunojne pleqte. :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 10-04-2013, 16:48:20
ke kohe pa dale shoku impresion i gabum

dalin te rinjte anej dhe cuna sportiv jo me bark

klm  :perqafim
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 10-04-2013, 16:50:58
 :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mєlσdy. ne 10-04-2013, 17:11:33
in work,working :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 10-04-2013, 23:10:06
Me vajzen ne krevat
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: flutur ne 11-04-2013, 07:35:13
Po pi kafen e mengjesit ne oborr.....kjo aroma e luleve te limonit te kenaq shpirtin  :)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 11-04-2013, 08:18:10
po portokalle ske?
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: flutur ne 11-04-2013, 08:28:33
kam mi kam 15lloje pemesh po vetem limonat kan bo lule
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 11-04-2013, 10:32:29
pse dardha ska bo akoma?

une jam si gjithnje sefundmi ne trajtnim
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: flutur ne 11-04-2013, 10:44:26
ka bo mi dardha,qershia,kumllaetjjj...po limoni ka er t mir pranaj :)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 11-04-2013, 12:19:18
zyre,pune
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Pasion ne 11-04-2013, 12:24:32
zyre,pune
Njejte :)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: flutur ne 11-04-2013, 12:30:00
sa ikin ni pal njerz...vijn i pal tjeter.....uffff u lodha :S
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Pasion ne 11-04-2013, 12:36:18
sa ikin ni pal njerz...vijn i pal tjeter.....uffff u lodha :S
Tregues i nje shtepie me njere=TABAN.

Sa mire :)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: flutur ne 11-04-2013, 12:37:24
  :engjell:
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 11-04-2013, 13:10:05
ne zyre me ne fund....:)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: flutur ne 11-04-2013, 13:21:13
vetem me ne fund..ufff...shyqyr
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 11-04-2013, 13:32:05
ne zyre me ne fund....:)

ktu ndihem e sigurt une LOL
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: BVDGF ne 11-04-2013, 13:45:57
Ne pune dhe po shtrydh trurin po nuk po del gje  :S
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 11-04-2013, 14:10:57
ne shtepi te komshies
me shoqen e ngushte te komshies
po bisedojme shtrire..desha te them shtruar :-[
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 11-04-2013, 14:28:57
hahahahahah
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: dreamm ne 11-04-2013, 15:30:40
..duke kontrollluar emailet e duke menduar c'do gatuaj per darke me gjerat e mundshme qe kam ne fridge momentalisht  :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: BVDGF ne 11-04-2013, 15:56:18
..duke kontrollluar emailet e duke menduar c'do gatuaj per darke me gjerat e mundshme qe kam ne fridge momentalisht  :D
Bajme i gjen tek turqit  :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: flutur ne 11-04-2013, 16:07:14
tani kam pushim....po lexoj pak...nese mundem
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 12-04-2013, 11:50:03
para laptopit...ku tjeter
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 12-04-2013, 17:21:13
shpi

jam shtri icik
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: flutur ne 19-04-2013, 21:37:52
vetem ...degjoj muzike
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: the king ne 19-04-2013, 23:06:30
Po du me fik  tv me ze  (voce) po u dashka me lexu manuali  hmmmmm:
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: flutur ne 22-04-2013, 20:06:43
Vetem ne dhome ..pi cigare
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-04-2013, 23:02:16
sekret dhe po bej gjera sekrete. :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 22-04-2013, 23:05:17
Ne forum i ben sekretet mo tipke
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 23-04-2013, 15:51:47
ne forum
me mishelin
po i them mire u pafshim se me erdhi gruaja :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 23-04-2013, 15:54:32
hahahaha qeke martu e ti ...e hongre edhe ti mer trim :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 23-04-2013, 15:57:01
se mos e kam per here te pare :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 23-04-2013, 15:57:22
sa ke rreshtu deri tani?
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Dr0mAs ne 23-04-2013, 16:46:47
Ne shpi, gati per te ber llac
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 23-04-2013, 16:56:27
Rruges back home
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: elton.asllani ne 23-04-2013, 17:09:06
I hallakat ne zyre tu pi cigare e tu loz me telefon...
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 23-04-2013, 20:37:04
mbas nje shetitje nga liqeni me tim bir ne shpi tani.zot jepju jete e leju prinderit gjalle ti rrisin me dashuri!
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 23-04-2013, 20:38:30
mbas nje shetitje nga liqeni me tim bir ne shpi tani.zot jepju jete e leju prinderit gjalle ti rrisin me dashuri!

Tushe
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 23-04-2013, 20:44:43
shoqe :(
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 23-04-2013, 20:54:52
Te kam xhan...boll tani

Une jam ne shpi dhe po shoh filmin "Love Actually"
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 23-04-2013, 21:03:19
e mshela

 :perqafim
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 23-04-2013, 21:05:57
era oraaaaaa

hajde te te gush pak :perqafim
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 23-04-2013, 21:07:53
mmuahhhh
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 23-04-2013, 21:08:16
pllaq...plluq :P

po ky soli thua te jete tifoz qe sqeka ne forum :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: elton.asllani ne 23-04-2013, 23:57:14
pllaq...plluq :P

po ky soli thua te jete tifoz qe sqeka ne forum :P

Me shpetoi per pak me ja ..... Nonen paska qen spektakel :S
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 23-04-2013, 23:58:53
Po cbere qe se pe

4-0 turp te kesh

Naten dhe shikoje ritrasmetim
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: elton.asllani ne 24-04-2013, 00:07:12
Gjume te embel!
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 24-04-2013, 07:17:32
Rruges per pune
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: elton.asllani ne 24-04-2013, 09:01:44
po degjoj

Nothing Else Matters - Apocalyptica (http://www.youtube.com/watch?v=rbTozgoj9OQ#)

me kufje high resolution....

Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: flutur ne 24-04-2013, 20:02:25
femijet po bejne mesimet ..une degjoj muzike
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: flutur ne 29-04-2013, 08:19:48
sa piva kafen...tashi po shkoj me bo noi pun :)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 29-04-2013, 08:26:36
ne zyre
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: elton.asllani ne 29-04-2013, 08:30:25
Akoma duke u thekur ne kafe...
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Pasion ne 29-04-2013, 11:26:30
VETEM ,ne pune! :)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 29-04-2013, 11:30:26
sa dola nga mbledhja...
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 29-04-2013, 13:48:13
ne pune duke menduar per popullin. :)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 29-04-2013, 13:52:56
ne tavolinen e punes duke degjuar muzike dhe duke lexuar ne forum dhe duke folur ne msn
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 29-04-2013, 22:25:07
ne krevat,po ja fus 1 gjumi te rritem
naten flutur dhe gerto ju puth fort
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Gerti1 ne 29-04-2013, 22:34:20
po ja fus 1 gjumi te rritem
:)
Naten.
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: regrets ne 02-06-2013, 18:48:45
Duke ngren luleshtrydhe me shejin :engjell:
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 02-06-2013, 18:51:40
Duke ngren luleshtrydhe me shejin :engjell:


... si edhe duke postu ne forum nga celularet respektive :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: regrets ne 02-06-2013, 18:54:38
Per dukje ;) :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 02-06-2013, 18:55:43
sdo i themi te gjitha ketu  ;) :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 03-06-2013, 07:23:40
di gjo une...po me gjetet ku jam keni i dhurate nga lali dhe shej
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: flutur ne 04-06-2013, 21:27:58
HOME
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 05-06-2013, 09:00:47
Office
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 05-06-2013, 09:20:53
aty ketu
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Loadingg ne 05-06-2013, 12:58:32
hotel victory me dostin tem ghetoo
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 09-06-2013, 21:26:02
Nshpi po shoh The wedding planner
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 10-06-2013, 00:39:23
ne krevat per gjume
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 10-06-2013, 10:18:55
ne zyre sapo erdha nga nje mbledhje
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 10-06-2013, 10:24:07
ne kervat, mgjesi
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 10-06-2013, 10:34:01
ne kervat, mgjesi

pushim e sot? :)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 10-06-2013, 10:42:34
po po shupim
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 10-06-2013, 11:10:03
sa mire...edhe une e doja shupim
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: flutur ne 10-06-2013, 20:47:53
vetem  :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 10-06-2013, 21:15:32
home with kids
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: elton.asllani ne 10-06-2013, 21:17:41
Perballee wide screen duke pare Rudina Xhungen, sh sexy dhe elokuente kjo pjeshka qe paska ftuar sonte edhe pse.flet.ne trap te eres  :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: flutur ne 10-06-2013, 21:26:53
perballe pc  duke  pire kafe
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 10-06-2013, 22:40:29
ne krevat ti prit dike ne msn
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Pasion ne 10-06-2013, 23:20:58
,,,,,,,duke folur ,lozem,,,,,,,,,,, e tashme nani nani :)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 11-06-2013, 07:58:24
Ne shtrat, ndodhemi hala.. :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 11-06-2013, 08:08:39
ne kafe me koleget
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 11-06-2013, 09:57:23
Ne banjo :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 11-06-2013, 10:00:33
rafsh mrena ishalla LOL

Lali me ty e ka kjo shej LOL
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 11-06-2013, 10:23:35
dhe po laj... llomet :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: flutur ne 11-06-2013, 10:32:55
verdalle..neper Tiron :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 11-06-2013, 10:36:30
hahahhahaha

ne zyre....dhe po pres

vetem se spo di ca po pres hmmmmm:
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 11-06-2013, 10:38:20
tezet ndoshta?  hmmmmm: :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 11-06-2013, 10:39:01
ncuq...nga dt 24 thote kjo qe ta planifiko LOL

po pres dike..apo dicka ..akoma se di
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 11-06-2013, 10:49:54
kush o ajo gjoja qe ti planifiko ty mi? une per vete i kam ore biologjike te perpikte LOL
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 11-06-2013, 10:52:34
kush o ajo gjoja qe ti planifiko ty mi? une per vete i kam ore biologjike te perpikte LOL

eshte My Calendar LOL

e shkarkova se ngela tu pyt dynjone ..i ma men kur i kom LOL
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: flutur ne 11-06-2013, 10:54:03
shkarko edhe.P traker..shum efikas
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 11-06-2013, 10:55:06
o draper ka opsionin Calendar celulari per te mbajt shenime apo e ke radio marrese te lidh me shtyllen ti LOL
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 11-06-2013, 10:56:26
o draper ka opsionin Calendar celulari per te mbajt shenime apo e ke radio marrese te lidh me shtyllen ti LOL

ate pra kom bo...qe mos ti bi mo njeriu ne qafe ...ca ke qe bertas
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 11-06-2013, 10:56:59
une spo bertas por po te flas gjithe dashni LOL
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 11-06-2013, 10:58:28
ahhh kjo dashnia do me vdesi mua LOL
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: flutur ne 11-06-2013, 11:19:18
Me erdhen xixat muve.. :Dpacim
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 11-06-2013, 11:21:13
 :pafshim
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 11-06-2013, 11:30:01
uuuu po shoh ca foto dasme  ;).....sa kinge dhe jete te lumtur ishalla
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: V@GαβθηD ne 11-06-2013, 15:30:39
jo, s´ndodhem me faraonin! As po i bej gje faraonit.
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 11-06-2013, 16:11:21
uuuu po shoh ca foto dasme  ;).....sa kinge dhe jete te lumtur ishalla

Thx  :engjell: :engjell:

ma shif pak ate yllin e vogel
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 11-06-2013, 16:27:50
tjeter? apo ate te bari?
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 11-06-2013, 19:12:48
tjeter ke foto e profilit :)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 11-06-2013, 19:45:47
neser    ta hash
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: flutur ne 11-06-2013, 20:40:43
Po bej petudha :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 11-06-2013, 22:23:21
u shtriva per gjume
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 11-06-2013, 22:28:29
naten
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: dreamm ne 12-06-2013, 08:09:07
...po behem gati te zhdukem diku.....e po degjoja ket

Frank Sinatra - A Day in the Life of a Fool (1956) (http://www.youtube.com/watch?v=ZMX3AeJy4_Q#ws)

A day in the life of a fool
A sad and a long lonely day
I walk the avenue and hope I'll run into
The welcome sight of you coming my way

I stop just across from your door
But you're never home any more
So back to my room and there in the gloom
I cry tears of goodbye
(That's the way it will be every day in the life of fool)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: flutur ne 12-06-2013, 09:14:54
Shtepi.....pregatis mengjesin
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 12-06-2013, 09:15:55
office
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: erlehta ne 15-06-2013, 15:54:19
Ne bace  :)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: dreamm ne 15-06-2013, 16:20:06
...qepa nje pale perde.....e bera nja 20 telefonata...ik jep tellallin tash
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 15-06-2013, 16:45:51
ne krevat.
.po degjoj kengen Bosh te aurela gaces
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 16-06-2013, 07:52:44
Nshpi po ku tj ne 7 te mengjesit,
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: the king ne 16-06-2013, 19:55:35
Po dal jasht me kalamojt 1 xhiro (se iku dielli )
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: TATU ne 16-06-2013, 23:05:35
Home me bebat e mi ,po ha qershi ....
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 17-06-2013, 06:56:03
duke pire kafen e mengjesit, vetem ne shoqerine e cigares

gjesi
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: flutur ne 17-06-2013, 07:35:51
Shtepi....me kafen ..mirmengjes :)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 17-06-2013, 08:21:54
ne zyre...tani ti futem punes
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: TATU ne 17-06-2013, 10:37:34
Qendra Kristal tek kinemaja me bebat :)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 17-06-2013, 10:52:45
o kojshie
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: TATU ne 17-06-2013, 10:55:15
 :perqafim
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 17-06-2013, 11:03:19
 :puth
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 17-06-2013, 11:14:32
ne zyre serisht
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: elton.asllani ne 17-06-2013, 11:14:54
Ne zyre, e hene e qete me AC 24 grade, me punen nen kontroll dhe nga pak cemplendisje ne ZY... ahhhh ky clipi i Shpad Dedes sh nice  :engjell:
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 17-06-2013, 11:20:24
zyre, asnje pune, muzike zy, fb, msn
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 17-06-2013, 11:23:11
po dal te cipis nje cigare
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 17-06-2013, 13:05:13
ne verande tu pi nej vodka me portokall dhe tu sodit njerezit. ;)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 17-06-2013, 13:07:52
te vij e une?
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 17-06-2013, 13:08:50
pyetet i eturi a do uje.. :P LOL
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 17-06-2013, 13:09:48
lemsh e bere po une e idene e kapa...

ti je i eturi e une po te pyes a do uje LOL

bo i bythe ven ate boj
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 17-06-2013, 13:09:57
ne majen me te larte te kulles me te larte :d
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 17-06-2013, 13:10:43
hajde po ta mbajti se ka vend per nje bythe... LOL
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 17-06-2013, 13:16:29
hajde po ta mbajti se ka vend per nje bythe... LOL

mendon se nuk ma mban mo??? hee

nuk ma mban jo LOL
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: TATU ne 04-07-2013, 10:55:23
Ne shezllon ,po pi nje cigare e po degjoj muzike...
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 04-07-2013, 11:08:30
ne zyre , po me hapen trute....uffffff

kshu eshte kur kalo nga nje sistem ne nje tjeter...plas peshku
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: elton.asllani ne 05-07-2013, 15:25:14
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fchinaperformancegroup.com%2Fimages%2Ficons%2FQC%2FFI.png&hash=a39ff529e6c38a3a7afb879eaa5f6b57)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 05-07-2013, 19:18:50
siper komshies jam po i rregulloj floket :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: flutur ne 05-07-2013, 19:27:10
Shpi...na e prishi planin kjo koha
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 05-07-2013, 19:28:15
cfar po ben..thuaje te verteten :S
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: flutur ne 05-07-2013, 19:32:49
hahahaaaaaaaaa...po perkedhel burrin
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 05-07-2013, 19:34:16
qenka i vockel me duket :engjell:
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: flutur ne 05-07-2013, 19:35:25
hahhaaaaa.....eshte ca..azgan e kam azgan :)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 05-07-2013, 20:02:17
shtri tu pi i cinare
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 05-07-2013, 20:05:45
sapo bera nje gome..dhe erdha :-[
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: V@GαβθηD ne 05-07-2013, 21:21:31
ne shtepi...edhe shkruaj edhe merrem me kalamajte.....me hengren zemren, uffff sa bertasin babi babi babi babi...mami mami mami mami....uje uje uje buke buke buke buke.....Uiski uiski ooohhho no HELL NO!! YOU ARE A MUSLIM, YOU FUCK!!!!!!
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: flutur ne 05-07-2013, 21:24:29
Shyqyr qe s'te kerkojne gje tjeter :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: V@GαβθηD ne 05-07-2013, 21:26:33
Shyqyr qe s'te kerkojne gje tjeter :P

 :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: flutur ne 05-07-2013, 21:29:59
Une them..shyqyr qe kerkojne buke..se po nuk i thirre..harrojne te hane..
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: V@GαβθηD ne 05-07-2013, 21:32:49
Une them..shyqyr qe kerkojne buke..se po nuk i thirre..harrojne te hane..


edhe ti si nusja.....nejse.... .mos ti je ajo? nuse? nuuuse? nuuuuuuuuuuuuuuuuus e?
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: TATU ne 11-07-2013, 11:32:58
Te Havana duke pire kafen e mengjesit :)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 11-07-2013, 11:33:34
ngele ne plazh ti mi  :)

bukur
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: TATU ne 11-07-2013, 11:39:15
ngele ne plazh ti mi  :)

bukur
      kur te ze halli , te ze :p  do bej si do bej deri nga fillimi i gushtit :p
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 11-07-2013, 11:46:25
e mire se atehere nisem une :P

si po mban koha ?
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: TATU ne 11-07-2013, 11:51:10
e mire se atehere nisem une :P

si po mban koha ?
  nje mrekulli sidomos sot . Ndryshe nga tirana ketu ra pak shi 3 vetem dite me pare dhe ditet ne vazhdim shkelqyeshem :)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 11-07-2013, 11:55:06
edhe ktu para tre ditesh ra shi..po jo shi..po cte te them :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 11-07-2013, 12:01:32
A erdhen dritat ke havana?
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Pasion ne 11-07-2013, 12:04:18
Ne pune,edhe i vetem. :)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 11-07-2013, 13:19:28
Sa erdha nga pushtimi te bej nai dore pune tashti
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: TATU ne 12-07-2013, 17:15:28
Nikki beach drymades :)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: flutur ne 12-07-2013, 19:24:43
Shetitje nga liqeni..
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 12-07-2013, 19:53:05
shpi tu pi i corona per qejfin tim
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: TATU ne 13-07-2013, 12:46:22
Te Vengo ne drimadhe , nen shoqerine e Vin Veli-t :)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 13-07-2013, 12:51:01
kush o ky?
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: TATU ne 13-07-2013, 13:23:50
kush o ky?
  eshte dj :)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: flutur ne 13-07-2013, 14:09:39
Home
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 13-07-2013, 15:33:42
bed
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: the king ne 14-07-2013, 10:56:11
Mu ketu ku isha dje  :perqafim

Lago trasimeno (http://www.youtube.com/watch?v=g3L2nL8qrm0#ws)

Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: V@GαβθηD ne 16-07-2013, 15:51:38
po pushoj ne sh'pi - shkat muajit te shenjte Ramazanit...kaq.
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Parloté ne 16-07-2013, 15:57:56
Në shtëpi.
Mar veten pas një pushimi veror të vrullshëm dhe plot ndjenja në atdhe.

Jam njëkohësisht duke pastruar postën elektronike  lodhje: sa shumë mesazhe per vetëm tre jave....
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: erlehta ne 16-07-2013, 18:00:22
Në shtëpi.
Mar veten pas një pushimi veror të vrullshëm dhe plot ndjenja në atdhe.

Jam njëkohësisht duke pastruar postën elektronike  lodhje: sa shumë mesazhe per vetëm tre jave....
:perqafim


Ne shtepi , duke gatuar :)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: flutur ne 16-07-2013, 18:38:45
Shpi....pi kafe
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Pasion ne 16-07-2013, 19:54:11
Shpi....pi kafe
Vetem Flutur vetem? :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 16-07-2013, 20:02:08
kokrra mashtruses kjo fluturashka o Pasion
i kafe sna dha :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Pasion ne 16-07-2013, 20:04:33
kokrra mashtruses kjo fluturashka o Pasion
i kafe sna dha :P
Ikim bashke mos ti prishim qetesine Mishel? :D

Zemerngushte sa te mund eshte :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 16-07-2013, 20:16:40
ikim se ne forum vetem ne te dy si kena marre pushimet ala me duket

kushedi nga ma ngrysin e ma gdhijne keta plazhistat

te te pres a do me presesh?
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Pasion ne 16-07-2013, 20:22:06
Te pres me mire,sepse provokoj durimin qe me ngjall emocione :D

Do marrim gje me vete?
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 16-07-2013, 20:26:00
sugjero
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Pasion ne 16-07-2013, 20:28:42
Vere.
Dy gota
Qirinj


Tjerat i kam merak vete :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 16-07-2013, 21:48:03
vere te kuqe pls
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Pasion ne 17-07-2013, 10:45:39
....po pres te me thahen floket e gati te zhdukem diku
LARG LARG shume? :)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 17-07-2013, 19:39:37
2 hapa larg e ka fjalen ;)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: dreamm ne 18-07-2013, 09:54:05
LARG LARG shume? :)

Ja ktu ...rreth 30 min me tren..bujrum, se i bejne edhe kafet shuuume te mira :engjell:

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi43.tinypic.com%2F2z909io.jpg&hash=f0a39d8109e77750c24094ae268e4a83)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 18-07-2013, 12:29:40
per kafe nuk leviz as kemben e jo te udhetoj ..per veten e time e kam fjalen..Pasioni ndoshta ka mendje tjeter :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 18-07-2013, 12:44:45
po ha nje sufle mmmnmm sa seksi qe o lol
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 18-07-2013, 12:48:43
ne paraqitje apo ne permbajtje e ke fjalen...se na rrenqethe mishin :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 18-07-2013, 12:52:16
ne te dyja ..goja leng
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 18-07-2013, 12:53:58
po me ngjan me seksi si teme sesa tema e seksit :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 18-07-2013, 12:55:08
sepse do te kete marre uria me siguri
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 18-07-2013, 13:04:03
asnjehere nuk kam qene i ngopur ;)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 18-07-2013, 13:05:22
lum ti
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 18-07-2013, 13:15:17
ka raste qe ha diten edhe naten..dhe ne mengjes jam i uritur ;)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 18-07-2013, 13:19:03
edhe prape pa bythe je LOL
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 18-07-2013, 13:35:31
komplet pa bythe...me ka ikur shendeti tek pjesa tjeter :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 18-07-2013, 13:37:28
sa gjo e shpifme duhet me qene??? LOL
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 18-07-2013, 14:17:11
une jo thashe..e ke mendjen apo jo kur lexon... :S
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 18-07-2013, 14:20:51
ne zyre dhe pas pak iki...

sot lepurushja ime diplomohet.....suks ese lepurushe ...si ikin vitet
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 18-07-2013, 14:26:15
tani qe e fute ne thonjeza kafen e kuptova..ketu merr drejtim tjeter muhabeti :-[

Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 18-07-2013, 14:26:59
ne zyre dhe po fus gjerat ne cante...gati per ikje

dhe nen tingujt e P!nk - Just Give Me A Reason ft. Nate Ruess (http://www.youtube.com/watch?v=OpQFFLBMEPI#ws)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 18-07-2013, 14:33:04
nqs flet shqip te garantoj qe kete gjuhe e zoteroj jashtzakonisht mire(si ne dialekte,kuptime,nenkuptime etj,,,harrova di pak edhe kinezen :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 18-07-2013, 14:39:26
ne maqine
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 19-07-2013, 08:21:25
buze detit po pi me qejf ket kafen e mjesit
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 19-07-2013, 09:30:41
buze detit po pi me qejf ket kafen e mjesit

mi bej pak te fala detit  :perqafim
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 19-07-2013, 10:26:28
si perfundim ku ndodhesh tani...?...ose me rendesi per mua ka pyetja cfar po ben? :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 19-07-2013, 11:22:29
ndodhem ne zyre dhe po punoj...ose po punoja :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 19-07-2013, 12:41:00
mos eshte koha e pushimit apo e kam gabim? :)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 19-07-2013, 12:42:24
 ^o)

po
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 19-07-2013, 12:43:45
^o)

po
..do ndihme qe te pushosh sa me mire? :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 19-07-2013, 12:48:33
jo kam koleget qe me relaksojne
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 19-07-2013, 12:57:36
mos more...heuuuu :S
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 19-07-2013, 12:59:14
po me shijon shume uji
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 19-07-2013, 13:02:47
uje pi sa te dush dhe te befte mire :perqafim
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 19-07-2013, 13:46:43
ne zyre tashme....dhe po degjoj muzike

e premte sot gjithe dita ....mezi po pres tia plas per shpi


HIM - Rip out the Wings of a Butterfly official music video - HD (http://www.youtube.com/watch?v=TfWSYaIUaWY#ws)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: erlehta ne 20-07-2013, 15:41:51
Ne shtepi  po pi nje eiskaffe :)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 20-07-2013, 19:01:02
tu lujt letra ne plazh
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: TATU ne 21-07-2013, 12:58:40
Ne drimadhe me bebat e mi :)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: V@GαβθηD ne 25-07-2013, 06:36:29
Ne shtepi, po i luftoj peshqit "e argjente". Ne qilar eshte shfaqur nje lloj peshku te cilin e quajne "Silverfish", peshku "i argjente" ne shqip. Jane aq te neveritshem, saqe iu kam shpallur lufte - kam sperkatur tere shtepine me lloj-lloj helmesh, madje edhe me helm kali... Femijet dhe gruaja po flene tani ka 12 ore. Shume qete dhe ne menyre efketive ia kam dal ne krye.

Ja ç´pamje kane:

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fmegamongotsmode.blogg.se%2Fimages%2F2011%2Fbild_156586924.jpg&hash=28b04d934200ed19ab031b4b2fe1ac03)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 25-07-2013, 07:12:29
iiiii bubuzhel
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: flutur ne 25-07-2013, 08:53:47
Plazh
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 25-07-2013, 09:02:59
ne zyre dhe po degjoj kete , se po mesoj anglisht ne kushtet e internetit


Sali Berisha,fjalim ne anglisht, kryeministri poliglot 2 (http://www.youtube.com/watch?v=a873vqCQDvQ#)


edhe kete

Sali Berisha-Highlights - Ja Kush Jam: Te me Gezoni (http://www.youtube.com/watch?v=PsKHMlzIW_0#)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 26-07-2013, 23:35:32
Po shikoj Taken.
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: V@GαβθηD ne 27-07-2013, 00:34:57

Sali Berisha-Highlights - Ja Kush Jam: Te me Gezoni (http://www.youtube.com/watch?v=PsKHMlzIW_0#)

LOL LOL LOL

Megjithate qe dhe do ngelet king gjate gjithe jetes sone! LOL Kur pashe Brazilin LOL
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 27-07-2013, 20:14:50
Si tu nejt kot vetem nshpi,
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Charlie ne 27-07-2013, 23:21:00
Ku i ki robt tjer te shpis qe koke vet :d
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 27-07-2013, 23:26:51
Kan dal n party, Saturday night :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Charlie ne 28-07-2013, 00:21:56
Ti si gjothmone me rujt shpin a  hmmmmm:
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 28-07-2013, 12:23:16
ti hala nuk ke mesu me ja lyp..femres se je dru me pre :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 28-07-2013, 12:40:33
Ti si gjothmone me rujt shpin a  hmmmmm:

Une jam goc per shpi :d Nuk dal
Ndodhem ne guzhine, po bej gati nje piknik per sot
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 28-07-2013, 13:26:41
.
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: TATU ne 30-07-2013, 11:56:25
Te deti edhe sot si dita e fundit :(
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: elton.asllani ne 30-07-2013, 15:49:23
Te deti edhe sot si dita e fundit :(

hajde futja ne pishina pastaj po he :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 30-07-2013, 19:50:09
mendova se mos i the hajde futja komshies :-[
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: flutur ne 31-07-2013, 11:37:46
Plazh..
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 31-07-2013, 11:38:16
Plazh..

Gjalle ti mi?????  :perqafim bo qejf

Ne zyre ....
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 31-07-2013, 11:39:19
Plazh..
..kush te pyeti ty njehere? hmmmmm:
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: flutur ne 31-07-2013, 11:42:14
Kush te tha ty njehere :P :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 31-07-2013, 11:43:11
po une isha aty afer teje pra.. :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: flutur ne 31-07-2013, 11:44:16
Si te dukem.. :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 31-07-2013, 11:44:27
o flutre ku je tu e la mi??? te kush plazh?
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 31-07-2013, 11:45:22
marshallah dukesh por sa para vlen kur nuk je per mua.. :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: flutur ne 31-07-2013, 11:46:22
o flutre ku je tu e la mi??? te kush plazh?

te gjiri lalzit..
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: flutur ne 31-07-2013, 11:47:21
marshallah dukesh por sa para vlen kur nuk je per mua.. :P

shif me sy e plas me men pra... :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 31-07-2013, 11:48:41
mbaj shprese vetem ne nje gje ne fakt..do zoti e behemi rastesisht komshinj :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 31-07-2013, 11:48:58
te gjiri lalzit..

aha aty..afer kepit je mi?
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 31-07-2013, 11:49:26
mbaj shprese vetem ne nje gje ne fakt..do zoti e behemi rastesisht komshinj :P


pupu c'paske qene ore lummadh,.,......hahahahahah
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: flutur ne 31-07-2013, 11:50:23
aha aty..afer kepit je mi?
te kompleksi Lura...edhe sot
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 31-07-2013, 11:51:00
ehe , mire apo plot?
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: flutur ne 31-07-2013, 11:51:34
mbaj shprese vetem ne nje gje ne fakt..do zoti e behemi rastesisht komshinj :P


Mbaj nje karafil ne dore te te njoh
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: flutur ne 31-07-2013, 11:52:27
ehe , mire apo plot?

normal...si kohe plazhi
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 31-07-2013, 11:53:11
po nuk di a e gjej karafil..po mund te mbaj banane quhet?
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 31-07-2013, 11:56:15
po nuk di a e gjej karafil..po mund te mbaj banane quhet?

une te sugjeroj edhe dy portokalle dhe bohesh fiks

:P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 31-07-2013, 11:58:11
une te sugjeroj edhe dy portokalle dhe bohesh fiks

:P
..ide jo e keqe po cdo gje varet tek flutura hmmmmm:
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: TATU ne 31-07-2013, 12:00:24
hajde futja ne pishina pastaj po he :P
   e ka rradhen gjoli njehere pastaj pishina :)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Pasion ne 31-07-2013, 22:56:33
Mbaroi darka,e torta! :)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 31-07-2013, 23:45:23
Tu bo gati valixhet per neser, uhaa qef o qef :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 01-08-2013, 11:26:50
mos harro gje ..te jesh sa me e kompletuar them :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 01-08-2013, 14:03:03
ne zyre degjoj kete

Andru Donalds - All Out Of Love (http://www.youtube.com/watch?v=0rWokrAIJz4#)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 01-08-2013, 14:04:03
une ka 2 ore qe i bie ziles tek dera shtepise..ti shiko cfar thua :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 01-08-2013, 14:15:58
e bone brime zilen...c'faj te ka

po degjoj kete
 

Darren Hayes - Insatiable (http://www.youtube.com/watch?v=9u7hGkL57N8#ws)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 01-08-2013, 14:17:05
tani sa e mora zilen e deres me vete dhe po vij andeh nga puna jote ta jap zilen dmth :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 01-08-2013, 14:21:15
hajde knej ku kryqezohet bathorja me kamzen jam...semafori pare kthehu djathtas mire??? pastaj hec vetem PERPARA!!!!
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: flutur ne 01-08-2013, 22:56:13
po nuk di a e gjej karafil..po mund te mbaj banane quhet?

Kam nje majmun ktu afer..mos kujton se e ke per ate..e te hidhet :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: flutur ne 01-08-2013, 22:57:28
..ide jo e keqe po cdo gje varet tek flutura hmmmmm:

Mos u var shume..se nuk mbaj dot pesha :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 02-08-2013, 08:52:02
ne pune e sot
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: TATU ne 03-08-2013, 22:56:16
Ne pogradec , home me disa nga miqte e mi duke shijuar nje gote vere :)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Pasion ne 03-08-2013, 22:58:55
Ne pogradec , home me disa nga miqte e mi duke shijuar nje gote vere :)
Me fat! :)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 03-08-2013, 23:36:13
shtepi....edhe sot
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: erlehta ne 03-08-2013, 23:45:02
Ne verande  :)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: the king ne 04-08-2013, 07:34:53
Pregatitjet e fundit per shqipe
Me tregoni noj ven te bukur ne shqipri ta filmoj
Qe tu shes men ketej  :perqafim :perqafim
                                                   ( edhe me mp)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 04-08-2013, 08:18:10
ja dhe nje valixhe u mbush...
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: the king ne 04-08-2013, 09:12:35
Kam pak valixhe se do vij vetem  :)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 04-08-2013, 11:33:57
ja dhe nje valixhe u mbush...

..se cfar po ben e morem vesh..po ku ndodhesh dhe me ke?(qe ta plotesosh pyetjen e temes :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 04-08-2013, 22:45:25
tani ndodhem ti e di ku, dhe jam ti e di ke!
:P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 25-08-2013, 12:53:51
tani ndodhem ti e di ku, dhe jam ti e di ke!
:P
..ne cfar pozicioni...? :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: flutur ne 25-08-2013, 15:39:04
Shpi..shtrire
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 26-08-2013, 07:47:27
..ne cfar pozicioni...? :D

Koka poshte e Bitha lart o Grens :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: elton.asllani ne 26-08-2013, 09:48:19
Ne zyre i pergjuur, ku vajta fjeta dje ne dreke  ^o)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 26-08-2013, 09:49:00
ne zyre , e zyre.....na zuri bytha kallo ulur
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: the king ne 27-08-2013, 20:26:43
I sapokthyer nga shqipja ime
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 27-08-2013, 21:36:22
shtrire dhe mendoj ,kujtoj....jete koti
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Shej ne 28-08-2013, 09:10:25
shtrire dhe mendoj ,kujtoj....jete koti

ashu :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: *Niku* ne 28-08-2013, 09:36:10
Ne shpi po pi kafen e mengjesit :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 28-08-2013, 09:51:32
ashu :P

ashu posi or ti... :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: flutur ne 28-08-2013, 13:28:34
Shpi..vakt dreke
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Gjumashi ne 24-04-2019, 21:38:35
në shtëpi shikojë ndeshjen e Manchester United & Manchester City
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 25-04-2019, 15:12:03
Sa hyra ne pune dhe filloi kalvari i gjate i 8 orareshit. :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 25-04-2019, 15:17:31
Me krahe te lehta
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 25-04-2019, 15:18:29
Me krahe te lehta
yt lanete.. LOL LOL
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Parloté ne 08-05-2019, 15:33:25
Sa u ktheva në shtëpi nga ligjëratat në univerzitet. E piva një kafe dhe i hodha një sy forumit.
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 08-05-2019, 15:43:36
Ne pune ende .....Po ky Tipi nga me humbi valle???? :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 08-05-2019, 16:53:37
Present, I zhytur ne dosje dhe stomak vrare nga ahengu i djeshem lol 😂
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 08-05-2019, 18:22:38
Ashtu tu vujt te pafsha lol
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: erlehta ne 08-05-2019, 18:56:49
Ne la casa 😁
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 08-05-2019, 19:01:50
Ashtu tu vujt te pafsha lol
Yt e pashpirte lol
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 20-05-2019, 10:30:27
jam ne tarracen e  shtepise se mishelit..tek pull,,po behem gati te hidhem e ti jap fund jetes ,,por kam frike se do shpetoj perseri
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Passion ne 20-05-2019, 10:38:25
  [ You are not allowed to view attachments ]  

Une e dua Shqiperine :)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 06-06-2019, 21:32:08
..me veten..ne divan..netflix on :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: M A X ne 06-06-2019, 21:52:39
Ca po shef?
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 06-06-2019, 22:14:34
Ca po shef?
Rim of the World
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: erlehta ne 06-06-2019, 22:14:41
..me veten..ne divan..netflix on :D

Mirëseerdhe 😘
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 06-06-2019, 22:18:27
Mirëseerdhe 😘
Faleminderit darling 😘😘
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 06-06-2019, 22:39:57
Baby na sugjero nai serial....sapo kam mbyll
Dead to me
What if

Sdj cte shoh tani
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 06-06-2019, 22:47:58
Baby na sugjero nai serial....sapo kam mbyll
Dead to me
What if

Sdj cte shoh tani

The Crown
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 06-06-2019, 22:50:27
Per ca flet?
Vetem horror jo
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 06-06-2019, 22:52:04
Per ca flet?
Vetem horror jo
No horror ...per mbreteresha e princesha 😁
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 06-06-2019, 22:52:47
Na mi na..perralla do shoh?

Lere se do zgjedh vete lol
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 07-06-2019, 06:29:21
Bed ..duke lexu Zerion....po pertoj te behem gati per pune
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Mishel............... ne 07-06-2019, 10:12:34
Ne zyre , me laptopin, dhe po shkruaj ne zerion :)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 07-06-2019, 10:46:57
Npune
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 08-06-2019, 05:46:31
Krevat ..early bird  :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Cami ne 13-06-2019, 21:15:15
Me mendje larg nga ketu e ne realitet jam ketu ne Austri
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Passion ne 15-06-2019, 09:24:55
5;30 jam zgjuar.

Nga me qellon qe sa here me del nje pune qe me duhet domosdoshmerisht ndihme,mungojne ata qe duhet te me ndihmojne.
 :)


Sapo erdha e u ula te puna. :)

Jam djersit me sahah.  :S
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 18-06-2019, 19:23:15
Ne pune me veten punoj...😁😎
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 18-06-2019, 21:49:30
Ne krevat  :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Passion ne 18-06-2019, 21:51:13
Ne krevat  :D

Je tuj thon se do flesh ?? :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 18-06-2019, 21:54:19
Jo jo thjesht po pushoj kembet 😁😁
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 18-06-2019, 22:00:01
Pune punoj pune qe duhen punu..😁👻
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Gjumashi ne 19-06-2019, 14:44:13
Ne zyre me kolegun, po bisedojme per ditet te vazhdime cfare pune kemei. :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 21-08-2019, 00:07:16
 :-[ :-[
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Gjumashi ne 21-08-2019, 08:13:39
Pres te pije kafen e dyte te hapen syt lol
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Charlie ne 24-08-2019, 15:55:06
Ne shtepi, me persona qe m'duan dhe i dua :D cfare po bej ? Nuk eshte pune per tu treguar :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Gjumashi ne 25-08-2019, 12:56:08
Në shtëpi me familjen bëhemi gati për pushime. Nisemi nesër ne mëngjes.
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 27-08-2019, 02:30:26
Sa hyra ne shtepi.. dite e gjate dhe e lodhshme kjo e sotmja.
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Gjumashi ne 27-08-2019, 07:41:14
Jam duke pirë kafe.
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Parloté ne 27-08-2019, 08:35:54
Jam duke pirë kafe.

Po përgadis kafen e dytë  :)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Gjumashi ne 27-08-2019, 08:42:25
Po përgadis kafen e dytë  :)


Ajde @Parloté se po pres dhe @Passion .
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 28-08-2019, 13:47:14
Sa i zgjova, Po pij nje smoothie e vrap per ne pune.
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 29-08-2019, 03:50:31
Po pij ca gota dhe jam kthyer shume mbrapa me kohe kur Pija me nje mikun tim qe nuk eshte me ...
po lexoj gallatat qe kemi bere ketu ne ato kohe.
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: erlehta ne 29-08-2019, 08:57:19
Ne la casa akoma, duke pire kafenë e mengjesit 😄
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Passion ne 29-08-2019, 12:09:23

Ajde @Parloté se po pres dhe @Passion .

Thirri more fort.
Une du birre te madhe.
Vapa ben te sajen.
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Gjumashi ne 29-08-2019, 15:30:49
Thirri more fort.
Une du birre te madhe.
Vapa ben te sajen.


Birra në vënd të ujit hahahaha
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Parloté ne 29-08-2019, 20:20:13
Mos bërtitni kaq shumë, këtu jam 😉
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Passion ne 29-08-2019, 20:53:48
Gjumasho pe gje ti?
Une e kisha mendjen te birra. :D

Perl !
GPS mi goc . :P

Ku gjeta Gjumashin mes 2000 veteve,thash
Je the best Passion. :P
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Gjumashi ne 29-08-2019, 22:19:58
Mos bërtitni kaq shumë, këtu jam 😉
 

Perse nuk the më parë. do e pinim një gotë.

Kurse @Passion të thashë une. gjeta Shqiptarinë ne Kine e jo ty ne Shqiperi hahahaha
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 01-09-2019, 23:35:53
Vallai ktu te krevati ...asigje spo bej jo 😁
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 07-09-2019, 19:36:27
poshte nje krevati,,,do zoti e nuk eshte  i kesaj siper se me piu e zeza hmmmmm:
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: erlehta ne 09-09-2019, 11:54:00
Me lepurushat 😍😍
Po presim te na servirin dreken 😍
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Gjumashi ne 12-09-2019, 09:25:16
Jam ne zyre po pi nje kafe dhe po beje disa kalkulime.

@Parloté  do nje kafe ? :)

(https://media.giphy.com/media/mUkXLWyeS8uvC/giphy.gif)
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Parloté ne 12-09-2019, 10:18:21
Po patjetër  :perqafim
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 13-09-2019, 07:47:44
Guzhine...si nuk mbarun noj her kto pastrime 🙄
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Parloté ne 13-09-2019, 07:56:22
ßåßy ღ, mbylli sytë dhe ik nga kuzhina  :perqafim

Pij kafen e parë....
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Gjumashi ne 13-09-2019, 08:49:05
Shkone qe shkone beje dhe nja dy kafe pluse :D
Titulli: Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?
Postuar nga: Parloté ne 13-09-2019, 10:11:34


........... ;)