×

Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!

Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!

· 2880 · 59009
wiliams
#125 ne: 24-09-2006, 20:52:17

ashtu eee kisha mendu tpajtoheshim por me këtë te fundit qe me the dhe rrobat qe tkan ngel kam për ti mar ..e ti shes te gabi 3 cop 100 Lekë :D LOL LOL LOL LOL
hmmmmm: :-x

 • Postime: 1580
sorelina
#126 ne: 24-09-2006, 21:45:48

 • Postime: 6969
 • Gjinia: Femer
kengaime
#127 ne: 24-09-2006, 22:26:17
Askujt! SÂŽe perdor dhunen une  :D

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull
Dalber
#128 ne: 24-09-2006, 22:32:28
bekimit nje grushte jo shpulle, se na la pa iftar sot :D

 • Postime: 12210
Lefter
#129 ne: 09-10-2006, 02:05:18
Gjinise se kundert me radhe... :D

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#130 ne: 09-10-2006, 14:05:53
Beja qejfin vetel se te "L"- ja ka me te ndalu rradha  :D

 • Postime: 12210
Lefter
#131 ne: 09-10-2006, 17:34:20
Mire e ke mire,se te ,,L,,-ja kam ndermend me bo terror te gjalle.... :D

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#132 ne: 09-10-2006, 20:45:42
ti e di punet nuk behen me shpulla ne boten time :D

 • Postime: 12210
Lefter
#133 ne: 09-10-2006, 21:15:34
Me randsi o qe mbes gjalle... :D

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#134 ne: 09-10-2006, 21:56:27
Gjall gjall, qyqe larg qofte mer cun....me vdek ti aq kollaj  :DD ka pune puna :DD

Ehhh c'mi treme robt o lefter....kon me kujtu se oshte Lisa nai lubi......une e shkreta e urte si pule :DD

 • Postime: 4215
Charlie
#135 ne: 09-10-2006, 22:17:34
vallain  kujdes pra se  ka  k'nusa shum  knej :D

 • Postime: 64
 • Gjinia: Femer
futjakot
#136 ne: 28-10-2006, 14:01:15
asnjerit se duhet me lajmeru urgjencen pastaj....... :D

 • Postime: 12210
Lefter
#137 ne: 18-12-2006, 18:05:01
Gjall gjall, qyqe larg qoftë more çun....me vdek ti aq kollaj  :DD ka pune puna :DD

Ehhh c'mi treme robt o lefter....kon me kujtu se është Lisa nai lubi......unë e shkreta e urte si pule :DD


Po po e urte mos vet.. :P...Kot nuk thot populli,,kujdes nga te urtit,,.... :D


I kisha  shpullu gocat nje nga nje dhe  vende vende.... :D

 • Postime: 1580
sorelina
#138 ne: 18-12-2006, 19:35:01

Po po e urte mos vet.. :P...Kot nuk thot populli,,kujdes nga te urtit,,.... :D


I kisha  shpullu gocat një nga një dhe  vende vende.... :D


Provoje provoje po do qash me lezet pastaj LOL LOL

 • Postime: 12210
Lefter
#139 ne: 18-12-2006, 19:51:22
Te kam frike nga motra,se pa te be pestil se lo.... :D

 • Postime: 1460
U.J.K.U
#140 ne: 19-12-2006, 17:31:33
Unë i kam shpullat me kursim, por jo per femrat :P

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#141 ne: 19-12-2006, 20:03:35
...Ujko vallahi mo me gjithe qef kisha me ta fut i derro shpulle .....me ti nxi ne ato cik qime te bardha qe te kon dal ne faqe :D

 • Postime: 1460
U.J.K.U
#142 ne: 21-12-2006, 17:03:31
Hajt mo po e pate bo ne mend e gjut jepi. Po ta dish se ato qime nuk jane aq te bardhe sa e mendon ti :D

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#143 ne: 21-12-2006, 19:10:03
Me ca shof flas une mo :D Kur ti shof nga afer oshte pune tjeter......nejse mo ma gezofsh shpullen ....pppaaaaaaauuuuu u (bo oo si te ka kercit faqja ) :D

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull
Dalber
#144 ne: 21-12-2006, 19:52:37
ksuh poston pas meje e hengri ... :D

 • Postime: 3000
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#145 ne: 25-12-2006, 00:21:34
Shyqyr qe s'me ra mu.... :D :D :D

 • Postime: 31
 • Gjinia: Mashkull
albnertili
#146 ne: 25-12-2006, 01:07:21
e hengre bekimo me duket.sipas atij kopukut re.:D:D:D

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#147 ne: 10-01-2007, 03:05:13
Nje shpulle sepcjale per Lefton ........nje dacke qe te ja ndjeje djegien per nje jave rresht :D Edhe nje Me Fal nga prapa jo per shpullen as qe behet fjale por per dje...e di vete ti ;)

 • Postime: 12210
Lefter
#148 ne: 10-01-2007, 19:10:47
Per dje priti ca me shum shpulla ti nga une..... :D(edhe jo me nje vend,po vende vende :D)

 • Postime: 1580
sorelina
#149 ne: 10-01-2007, 19:13:55
Jo lises shpulla lefto  :D :D