×

Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!

Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!

· 2880 · 59953

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#200 ne: 09-03-2007, 22:04:19
He njehere bej gaf e gjuaj ta nxjerr gjakun nga vrim e veshit se me ka mbetur kjo kuzhina pa lyer muret kete vit :D

 • Postime: 12234
Lefter
#201 ne: 09-03-2007, 22:08:44
Lisa une me vvesh e me faqe nuk kam pune. :D

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer
Elegance
#202 ne: 09-03-2007, 22:57:59
Mu anku gruja Syrgjynit mi mrom pranej....po më tha se ajo nuk e rreh dot se e kam me dhunë ai pastaj (është njeri i bute ajo nuk i pëlqen dhuna ne krevat :D ) kështuqë gjuaj ti prej meje më tha :D

Ahhhh ketu na gjenjeve. Gruaja e Syrgjos NUK tu ankua. ;) LOL :P Mgjth fantazi e bukur. Liske. ;) :P

 • Postime: 27110
 • Gjinia: Mashkull
Berni
#203 ne: 10-03-2007, 16:07:51
Nje shpull per ate qe do postoj mbrapa meje  :D

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer
Elegance
#204 ne: 10-03-2007, 16:26:42
Ahhh e hengra une Berni. C'mu desh qe postova. :d Nje shpulle per personin e trete mbas meje (dmth te tretin qe do postoje mbas postimit tim, ketu.) ;)
wiliams
#205 ne: 11-03-2007, 14:06:17
meqenese e ke doren e embel dhe te lehte po vij une Eleganca..une nje shpulle te forte. :P.per Capkenen kudo qe te jete dhe kurdo qe te hyje :D

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer
Elegance
#206 ne: 11-03-2007, 19:00:59
Nje shpulle per williams, edhe une te lehte pende po i'a jap (si Elegante qe jam LOL). Jo per gje por s'ta dhashe me perpara se shpulla ishte per 3 veta qe do postonin mbas meje. :P
wiliams
#207 ne: 12-03-2007, 14:27:52
Një shpulle për williams, edhe unë te lehtë pende po i'a jap (si Elegante qe jam LOL). Jo për gjë por s'ta dhashe me përpara se shpulla ishte për 3 veta qe do postonin mbas meje. :P
mi jep mua te tre shpullat.. :perqafim

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer
Elegance
#208 ne: 12-03-2007, 23:06:34
Nje :perqafim per williams meqe e rrafa si shume. :P

 • Postime: 12234
Lefter
#209 ne: 13-03-2007, 00:04:24
Per 3 postueset te ardhme nga nje. :D

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer
Elegance
#210 ne: 13-03-2007, 02:51:04
E hengra une. :P

 • Postime: 1610
 • Gjinia: Femer
CrYsTaL TeaRs
#211 ne: 13-03-2007, 04:46:56
Kurse un ja marr doren Lefterit dhe ja rras një shpulle mbrapsht!   :P
wiliams
#212 ne: 13-03-2007, 14:48:37
Një :perqafim për williams meqë e rrafa si shumë. :P
Elegances një :puth..te fortë..për shpullat e embla qe më ka dhënë ;)

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer
SwEeTNeSs
#213 ne: 14-03-2007, 02:55:40
Nje shpulle per te gjithe. :D Dmth nga nje te gjithe. :D

 • Postime: 1610
 • Gjinia: Femer
CrYsTaL TeaRs
#214 ne: 14-03-2007, 04:39:01
Nje shqelm b*thve ksaj Cames...

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer
SwEeTNeSs
#215 ne: 14-03-2007, 04:50:27
Nje shpull bycve kesaj lart se e ka bycen e bukur. :D

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#216 ne: 14-03-2007, 04:59:25
Nje shpulle ketyre dyjave lart, ku te me mberrije dora. :D :D

 • Postime: 1610
 • Gjinia: Femer
CrYsTaL TeaRs
#217 ne: 14-03-2007, 05:04:19
Një shpulle këtyre dyjave lart, ku te me mberrije dora. :D :D

vetem ate gishtin kujdes  :D


Nje shpull Bekimit ti bejn syt xixa  :P

 • Postime: 27110
 • Gjinia: Mashkull
Berni
#218 ne: 14-03-2007, 13:10:30
Nje shpull ksaj lart se nuk me shkruan mesazh LOL LOL

 • Postime: 1610
 • Gjinia: Femer
CrYsTaL TeaRs
#219 ne: 14-03-2007, 18:29:32
Dy shpulla per Bernin .......... qysh ta ben zemra ty t'ma fusesh mu me shpulle??  :(

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer
Elegance
#220 ne: 14-03-2007, 21:59:50
Nje shpulle per Mishelin. Keshtu per sport. :P

 • Postime: 4224
Charlie
#221 ne: 15-03-2007, 00:39:03
nje shpull per Sweetien ...qe te kendellet paksa :D

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer
SwEeTNeSs
#222 ne: 15-03-2007, 01:34:33
4 shpulla per charlie-n... kot per qef. :D

 • Postime: 4224
Charlie
#223 ne: 15-03-2007, 01:40:10
aww...prit ti heq syzet se mi then ti :D

 • Postime: 1610
 • Gjinia: Femer
CrYsTaL TeaRs
#224 ne: 15-03-2007, 04:19:25
një shpull për Sweetien ...qe te kendellet paksa :D

moj si shume shpulla hanke nga ky ti... e tregonka dashurin me dhune cuni


nje shpulle per Charlien se po ma rref shoqen  :D