×

Post reply

Emri:
Email:
Titulli:
Ikona e mesazhit:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

shtyp alt+s per te postuar ose alt+p per ta kontrolluar


Permbledhje

Postuar nga: Charlie
« ne: 07-09-2019, 20:07:27 »

Williii i wanna slap you harder  LOL
Postuar nga: Parloté
« ne: 07-09-2019, 19:46:12 »

Atyre që u larguan.
Postuar nga: Grens(Wiliams)
« ne: 07-09-2019, 19:22:15 »

imagjino me te ra shpull ti...pupupupupupupu pu,duhet me vra veten dhe gjithe lagjen biles :S
Postuar nga: Charlie
« ne: 07-09-2019, 12:05:49 »

Ketij siper nje shpulle do te kishte mjaftu, edhe ashtu eshte lodhur :D
Postuar nga: Grens(Wiliams)
« ne: 21-08-2019, 23:31:44 »

jam tip ledhatues,asnjere nuk gjuaj me shpull njeri :P...rrall here mund perdor ndonje Leve hekuri apo ndonje tulle :D
Postuar nga: Mishel...............
« ne: 07-06-2019, 16:32:41 »

Opa njehere , filluan nenkuptimet :P

Asigjo spaksa maru jo....do shohim filmin me seri te tjera, netflix time bejb :P
Postuar nga: Charlie
« ne: 07-06-2019, 15:41:53 »

Charlie...he deserves 2

E di, mirepo ja qe insistimi i tij ishte i madh.  ;)
Postuar nga: SteriOtipi B
« ne: 07-06-2019, 15:40:12 »

Charlit qe i percelloi keq e verteta... 😂
Postuar nga: Charlie
« ne: 07-06-2019, 15:34:33 »

Atij Steriotipit qe te kthehet me kembe ne toke se paska marr vrull pak si shume me duket :D :D
Postuar nga: ßåßy ღ
« ne: 06-06-2019, 23:00:48 »

  Ja ke mohu ti se e deshte ai njehere e nje kohe. :P


Hajde bye tani se e mbylla punen per sot.

Kenaqesi qe te rilexova.
Sweet dreams 😁😁