×

Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!

· 2876 · 58718

Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!

· 2876 · 58718

 • Postime: 0
 • Gjinia: Femer
rebelja~mistrece
#50 ne: 06-09-2006, 12:49:11
LOL LOL LOL LOL LOL LOL

si thua tjua a tregoj piken tende me te dobet LOL LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
wiliams
#51 ne: 06-09-2006, 14:29:32
LOL LOL LOL LOL LOL LOL

si thua tjua a tregoj pikën tënde me te dobët LOL LOL
U pa puna tregoj te gjitha..se nuk ka me sekrete..megjithese nuk ka ngelur gje pa treguar me duket.. hmmmmm:
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1460
U.J.K.U
#52 ne: 06-09-2006, 14:43:13
Sa enderrimtar me është bërë ky shoku Lefto.............. .


Ujkut dhe Leftos si gjithmon me dashuri :D


Gjuaj moj gjuaj, vetem kujdes tu bofsha jo ne ndonje vend te keq jo, se as raporti mjeksor i invalidit nuk na bo pune pastaj :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1460
U.J.K.U
#53 ne: 06-09-2006, 14:45:57
LOL LOL LOL LOL LOL LOL

si thua tjua a tregoj pikën tënde me te dobët LOL LOL

Aty jo moj ana mos e bej ate lloj gabimi se do zesh shoqe gishtjanen pastaj :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
wiliams
#54 ne: 06-09-2006, 14:50:22
Ketyre qe rrine te padukshem ne forum..eehhhhh. ><.dilni ore ne shesh te burrave  dhe te grave ketu se nuk ka lezet :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1460
U.J.K.U
#55 ne: 06-09-2006, 14:55:23
Me thone te drejten ne shesh te grave nuk dal dol se kam frike se i haj te tera pastaj. E do bohet forumi vetem me meshkluj pastaj :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7271
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#56 ne: 06-09-2006, 15:36:12
Sikur ti bije nje grusht ketij lart une merziteni ju...????  ;)

Jo per gje po me shpulle vetem femrat mundohen te gjuajne. :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 0
 • Gjinia: Femer
rebelja~mistrece
#57 ne: 06-09-2006, 16:24:11
perdori edhe kamet sterio
LOL LOL LOL LOL LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7271
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#58 ne: 06-09-2006, 16:27:27
Meqe thua ti po perdor edhe dorezen me dhembeza hekuri...  :D ;)

 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 0
 • Gjinia: Femer
rebelja~mistrece
#59 ne: 06-09-2006, 16:41:51
LOL LOL LOL LOL LOL LOL


ca te mundesh hahahahaha
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12210
Lefter
#60 ne: 06-09-2006, 17:00:18
Sa enderrimtar me është bërë ky shoku Lefto.............. .


Ujkut dhe Leftos si gjithmon me dashuri :D

Endrat na  mbajn gjalle moj Lisushe  edhe ajo ke vetem nje deshire.... :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 0
 • Gjinia: Femer
rebelja~mistrece
#61 ne: 06-09-2006, 17:26:12
steriotipit dhe nje tjeter ujkut LOL LOL LOL LOL LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7271
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#62 ne: 07-09-2006, 09:33:01
Sa xhan me ke... :perqafim

Edhe une po te dhuroj nje shpulle ty...... :urra:
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
wiliams
#63 ne: 07-09-2006, 12:48:39
Kam hequr dore nga shpullat,tani do perdore nje mjet tjeter..se e shoh qe me shpulla nuk behet pune(me disa e kam fjalen) hmmmmm:
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
mishel
#64 ne: 09-09-2006, 19:49:08
meqe shume shpulla qekan dhone po ja jam nje shpulle me gjersi krahu por dhe me shume dashamiresi ketij robit qi ndodhet nje rradhe ma siper,,,, :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
wiliams
#65 ne: 09-09-2006, 19:52:20
meqe shume shpulla qekan dhone po ja jam nje shpulle me gjersi krahu por dhe me shume dashamiresi ketij robit qi ndodhet nje rradhe ma siper,,,, :D
Ehhh shih si thote"..ketij robit.." harron kjo se e kane marre vesh te gjithe punen tone...dhe vete e ka fajin hmmmmm:
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
mishel
#66 ne: 09-09-2006, 19:54:52
po pra po....harrova una.... :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
wiliams
#67 ne: 09-09-2006, 20:07:16
po pra po....harrova una.... :D
Po po harrove..po nuk e di se kane veshe ,sy edhe hunde te tjeret..harrova gojen por nejse... hmmmmm:
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 830
 • Gjinia: Femer
guess
#68 ne: 21-09-2006, 21:36:53
Nga nje shpull per te gjith ato qe jan online  :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
wiliams
#69 ne: 21-09-2006, 21:38:37
Nga një shpull për te gjith ato qe jan online  :D
:love: :love: :love: :love: :-x
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 0
 • Gjinia: Femer
rebelja~mistrece
#70 ne: 21-09-2006, 21:41:03
Nga një shpull për te gjith ato qe jan online  :D
^o) ^o) ^o) ^o) ^o) ^o) hmmmmm: hmmmmm: hmmmmm: hmmmmm: :P :P :P :P :P :P
nuk rri ne borxhe un  :D :D :D
tani te gjithe onlineistet mbi unknown vajzen
LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 830
 • Gjinia: Femer
guess
#71 ne: 21-09-2006, 21:41:12
:love: :love: :love: :love: :-x
Vdeksha un per ty :D .. kaq shum te dogji o xhan  :P  :-*
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 830
 • Gjinia: Femer
guess
#72 ne: 21-09-2006, 21:42:30
^o) ^o) ^o) ^o) ^o) ^o) hmmmmm: hmmmmm: hmmmmm: hmmmmm: :P :P :P :P :P :P
nuk rri ne borxhe un  :D :D :D
tani te gjithë onlineistet mbi unknown vajzen
LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL
uiii kjo sa hile ben pse kshu mi  :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 0
 • Gjinia: Femer
rebelja~mistrece
#73 ne: 21-09-2006, 21:45:49
JO ME
1 ME 1 JEMI

LOL LOL LOL LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12210
Lefter
#74 ne: 21-09-2006, 21:45:54
Ksaj art  shpulle..Edhe ate vende vende.... :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super