×

Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!

Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!

· 2880 · 61149

 • Postime: 12234
Lefter
#25 ne: 13-06-2006, 09:32:50
ku ne spital????

Po pikerishte...Se e kam gruan ne maternitet....
guest8255
#26 ne: 13-06-2006, 09:35:49
me nje djale lefto :D

 • Postime: 12234
Lefter
#27 ne: 13-06-2006, 09:37:15
Jo mduket bineq i kish.... :D...
guest8255
#28 ne: 13-06-2006, 09:42:03
jo keq, me nje gur vret dy zogj LOL LOL

 • Postime: 12234
Lefter
#29 ne: 13-06-2006, 09:43:34
Po ska problem,se deri te mrin te shqiponja duhet me ie rrezu asi qe rezohen lehte.... :D

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#30 ne: 21-06-2006, 22:25:16
Ujkut :D
guest8255
#31 ne: 24-06-2006, 07:41:04
kush del vullnetar tja fut njeher une apo asnje nuk do ?? :D

 • Postime: 1460
U.J.K.U
#32 ne: 24-06-2006, 19:10:52
Ujkut :D
Na u bo Lisa gangstere
Po leshon shpullat si ftere
Mire qe gju me shpulla
por kjo dreq te le me vula
Vallahi kjo shejtone duhet ta kete doren e rend
E mua s'la truri ta boj faqen parmend.
Ose i bie ta ket pambuk fare
Mjer une do ma bej faqen  sallat fare.
 :P :P :P :P

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#33 ne: 25-06-2006, 10:55:18
Uku ee moo dhe ti mos bej sikur nuk do :D Ma nxirr nicik faqen shpejt :D
wiliams
#34 ne: 25-06-2006, 12:49:21
eeeeeehhhhh..te kisha mundesi...do i fusja...nje .shpulle te fuqishme shum asaj lepurushesh..se me ka bere me nerva.. :( ><

 • Postime: 14
DraGon
#35 ne: 25-06-2006, 14:23:37
lizes :P
Capkenja
#36 ne: 25-06-2006, 14:30:43
Lizen se kap dot me dore ti..se te ve gjilperen ajo edhe te ben ca vrima o nene qe te hidhesh perpjete!

 • Postime: 14
DraGon
#37 ne: 25-06-2006, 14:34:41
jo jo se e kemi doktorresh te mire LOL

 • Postime: 12234
Lefter
#38 ne: 18-07-2006, 19:04:05
Disave.... :D

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#39 ne: 19-07-2006, 18:36:29
DraGon po provo dhe me gjuaj njehere dhe llafosim "ndoshta" pastaj po pate fuqi :D

Padyshim Ukut dhe mbas Ukut ...Leftos :D

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer
SwEeTNeSs
#40 ne: 20-07-2006, 19:50:03
Bekimit! :D

 • Postime: 1460
U.J.K.U
#41 ne: 21-07-2006, 05:35:22
DraGon po provo dhe me gjuaj njëherë dhe llafosim "ndoshta" pastaj po pate fuqi :D

Padyshim Ukut dhe mbas Ukut ...Leftos :D

Gjuaj dhe njehere pa te shofesh ti(mi ke rras nja 17 shpulla deri tani) LOL LOL LOL LOL

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#42 ne: 21-07-2006, 10:11:42
LOL LOL LOL Ai qe te rreh te do :D

 • Postime: 1460
U.J.K.U
#43 ne: 21-07-2006, 11:59:40
Lot nga syte po me dalin nga dashnia e modhe qe ke per mu :P

Po shetite ate te uruar dore mos gjuaj vetem ne nje vend se ma kalbe faqen LOL LOL LOL LOL

 • Postime: 12234
Lefter
#44 ne: 21-07-2006, 12:43:18
Jo jo me mire  te mbaj aty se pastaj radha te une vje.... :D

 • Postime: 12234
Lefter
#45 ne: 05-09-2006, 20:43:56
Lises vende vende.... :D

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#46 ne: 06-09-2006, 03:27:30
Sa enderrimtar me eshte bere ky shoku Lefto.............. .


Ujkut dhe Leftos si gjithmon me dashuri :D
wiliams
#47 ne: 06-09-2006, 09:43:05
Une do ja fusja...jo nje por disa here...shpulla atyre qe nuk kane ardhe akoma..tek forumi hmmmmm:
guest11984
#48 ne: 06-09-2006, 12:25:04
nje shpull te madhe plot dahuri per kte mbi mua  :D
wiliams
#49 ne: 06-09-2006, 12:40:27
një shpull te madhe plot dahuri për kte mbi mua  :D
Po mos trego pozicionet tani  :-[se kaq duan keta ;)
 

E kujt eshte festa e Shengjergjit?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 27-04-2020, 18:35:07
nga M A X
E kujt eshte lahuta?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 27-04-2020, 18:45:53
nga M A X
Kujt shenje i perkas?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 27-04-2020, 18:38:14
nga M A X
Kujt i merr borxh qeveria?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 21-03-2020, 22:05:24
nga InfoZ
Kujt i ngjan femija?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 21-03-2020, 22:04:58
nga InfoZ