×

Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!

Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullë!!!

· 2880 · 59016
guest11984
#75 ne: 21-09-2006, 21:48:46
Ksaj art  shpulle..Edhe atë vende vende.... :D
nje puthje per kete lart meje :perqafim
wiliams
#76 ne: 21-09-2006, 21:52:17
Vdeksha un për ty :D .. kaq shum te dogji o xhan  :P  :-*
jo..jo mu duk shpull shume e embel.. ;)

 • Postime: 1580
sorelina
#77 ne: 21-09-2006, 22:22:13
nja ca shkopa gome per kte siper se qe tani filloi tme tradhtoj :D
wiliams
#78 ne: 21-09-2006, 22:24:38
nja ca shkopa gome për kte sipër se qe tani filloi tme tradhtoj :D
Po jo o sorelina,une po shikoja ty dhe kjo me goditi me kete shpullen e ...embel hmmmmm:

 • Postime: 1580
sorelina
#79 ne: 21-09-2006, 22:31:26
genjen ti genjen por ta gjej une ne dark ty >< >< ><
wiliams
#80 ne: 21-09-2006, 22:38:10
genjen ti genjen por ta gjej unë ne dark ty >< >< ><
po mire se ne darke ,sidomos pas darke ma rregullon mire qefin..mos bej keshtu tani qe diten e pare te marteses hmmmmm:

 • Postime: 1580
sorelina
#81 ne: 21-09-2006, 22:43:38
po mirë se ne darke ,sidomos pas darke ma rregullon mirë qejfin..mos bëj kështu tani qe ditën e pare te marteses hmmmmm:

 hmmmmm: hmmmmm:  >< >< ta gjej une ty kam per ta ber kurrizin me te bute se barku :D
wiliams
#82 ne: 22-09-2006, 12:59:24
Po mire..derisa te qetesohesh po shkoj tek komshia..dhe po nuk u qetesove fare..une do flej atje..se eshte edhe vetem dhe ka frike te flej naten pa mua.. hmmmmm:

 • Postime: 1580
sorelina
#83 ne: 23-09-2006, 18:25:57
Po mirë..derisa te qetesohesh po shkoj tek komshia..dhe po nuk u qetesove fare..unë do flej atje..se është edhe vetëm dhe ka frikë te flej naten pa mua.. hmmmmm:

ketij siper >< >< >< >< :D

 • Postime: 3000
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#84 ne: 23-09-2006, 18:30:19
Kesaj siper nje te puthur.... upppsss... nje shpulle :D

 • Postime: 2905
 • Gjinia: Femer
Kinge
#85 ne: 23-09-2006, 18:33:36
e kam listen e gjat une kshu qe ma mire spo ja nisi hic :D :P
wiliams
#86 ne: 23-09-2006, 18:33:53
avash..avash..sorel ina  mos e godit murin keshtu se me trembe mua megjithe komshien..dhe ajo e ka nje te keqe se eshte shume frikacake,dhe ne keto raste me shtrengon shume nga....frika hmmmmm:

 • Postime: 1580
sorelina
#87 ne: 23-09-2006, 18:35:23
Kësaj sipër një te puthur.... upppsss... një shpulle :D

ah dhe bekimit nje  ><  :D pse ti kujton se shpetove :D :D :D

 • Postime: 3000
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#88 ne: 23-09-2006, 18:37:01
Ca Bekimit??? Shpulle apo pucje? :D

 • Postime: 1580
sorelina
#89 ne: 23-09-2006, 18:38:32
avash..avash..sorelina  mos e godit murin kështu se me trembe mua megjithë komshien..dhe ajo e ka një te keqe se është shumë frikacake,dhe ne këto raste me shtrengon shumë nga....frika hmmmmm:

epo nuk thua shyqyr ti, te patken ndihkonka mire per ty :D :D :P

 • Postime: 1580
sorelina
#90 ne: 23-09-2006, 18:40:26
Ca Bekimit??? Shpulle apo pucje? :D

po shpulle mo Bekimo.. sa keqkuptohesh ti :D :D
wiliams
#91 ne: 23-09-2006, 18:41:25
Po jo..nuk eshte se kam deshire une..po ka ajo me duket..dhe nganjehere (kur e godet shume murin)ajo gati sa nuk me ze frymen...me buzet..apo si ka si qershi..me duket hmmmmm:

 • Postime: 4215
Charlie
#92 ne: 23-09-2006, 18:42:47
po shpulle mo Bekimo.. sa keqkuptohesh ti :D :D

oreee ti sorelina  shume  te  bukura  i  paske  shpullat  ...hajdee  ma  jap  edhe  mu  nje  ....:D

 • Postime: 1580
sorelina
#93 ne: 23-09-2006, 18:44:26
Po jo..nuk është se kam dëshirë unë..po ka ajo me duket..dhe nganjëherë (kur e godet shumë murin)ajo gati sa nuk me ze frymën...me buzët..apo si ka si qershi..me duket hmmmmm:

dua divorcin :D :D

 • Postime: 3000
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#94 ne: 23-09-2006, 18:45:43
Prit rradhen o kopuk. Se c'paska ca shpulla te lezecme kjo. Te kenaq faqen fare. :D LOL LOL

 • Postime: 1580
sorelina
#95 ne: 23-09-2006, 18:47:15
oreee ti sorelina  shumë  te  bukura  i  paske  shpullat  ...hajdee  ma  jap  edhe  mu  një  ....:D

po dale te bej pak pushim se mu skuq dora ...se kur bem icikk pushim e jep dhe me te forte shuplaken dhe mbahet mend me gjate :D :D :D
wiliams
#96 ne: 23-09-2006, 18:47:23
Te betohem se do jete hera e parafundit qe do flej me te..te betohem..me fal edhe kete radhe..te lutem :perqafim

 • Postime: 4215
Charlie
#97 ne: 23-09-2006, 18:47:48
po dalë te bëj pak pushim se mu skuq dora ...se kur bem icikk pushim e jep dhe me te fortë shuplaken dhe mbahet mend me gjatë :D :D :D

nuk  ka  dert  ashtu  te  bute e dua  nje  ..pastaj  pushojm  sa  te  do :D
wiliams
#98 ne: 23-09-2006, 18:50:41
nuk  ka  dert  ashtu  te  bute e dua  një  ..pastaj  pushojm  sa  te  do :D
Rri o Lio tani..se kam edhe nje femije 3-ditesh me te...si te perfundoj keshtu kjo pune..e mendon apo jo..? hmmmmm:

 • Postime: 1580
sorelina
#99 ne: 23-09-2006, 18:51:32
Të betohem se do jetë hera e parafundit qe do flej me te..te betohem..me fal edhe këtë radhe..te lutem :perqafim

ska falje..
 :D :D