×

Kush eshte e/i eksituar te postoje ketu....... :P

· 232 · 4285

Kush eshte e/i eksituar te postoje ketu....... :P

· 232 · 4285

 • Postime: 7273
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
ne: 27-05-2009, 00:55:41
Po e hap kete teme me kerkese te Miss-it. ;)


Vetem te eksituarat ose it te postojne. LOL

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#1 ne: 27-05-2009, 00:57:07
hahahaaaaaaaaa sa shpejt ja bere qejfin Missit ore LOL LOL

 • Postime: 7273
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#2 ne: 27-05-2009, 00:58:59
me eksitoi mendimi i saj per te hapur teme per eksitimet dhe thashe po e supereksitoj ate dhe ata qe me duan e si dua. LOL LOL

 • Postime: 3767
 • Gjinia: Femer
Misss
#3 ne: 27-05-2009, 01:01:22
Sonte po postoj per supereksitim nuk funksionoka jooo LOL LOL :P

 • Postime: 7273
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#4 ne: 27-05-2009, 01:02:17
po e imagjinoj njeren me rroba plazhi dhe po eksitojshem. :P

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#5 ne: 27-05-2009, 01:03:00
hahahahaaa

 • Postime: 30
 • Gjinia: Mashkull
chorri
#6 ne: 27-05-2009, 01:04:26
rofte enver hoxha

 • Postime: 3767
 • Gjinia: Femer
Misss
#7 ne: 27-05-2009, 01:05:33
Rrofte teksti i Shejtankes LOL LOL

 • Postime: 7273
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#8 ne: 27-05-2009, 01:06:13

hopa hopa LOL LOL

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#9 ne: 27-05-2009, 01:06:36
rrofte Mentor Xhemali ........ Chorri per ty  ;)

 • Postime: 3767
 • Gjinia: Femer
Misss
#10 ne: 27-05-2009, 01:08:01
Missi Missi..........pask eni qene keq per vete ju LOL LOL :P

 • Postime: 12210
Lefter
#11 ne: 27-05-2009, 01:09:10
hahahah...Valla kjo kenga e Xhaxhit me eksitoi keq...LOL

 • Postime: 7273
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#12 ne: 27-05-2009, 01:09:22
kete e kam per Lefton dhe Chorrin, ej mos e prekni me dore se a e zenme. :P LOL


 • Postime: 30
 • Gjinia: Mashkull
chorri
#13 ne: 27-05-2009, 01:10:30
flm shejtania  sa bukur kjo teme :D LOL rofte ramiz ALIA

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#14 ne: 27-05-2009, 01:11:14
kuku bre ramizi ja shiti salistave LOL LOL

 • Postime: 7273
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#15 ne: 27-05-2009, 01:12:41
ore keshtu eksitoheni ju te dy? LOL OL LOL

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#16 ne: 27-05-2009, 01:13:50
Tipi secili ka stilin e vet mor dak  :P LOL LOL

 • Postime: 7273
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#17 ne: 27-05-2009, 01:14:48
po mer dak po desha me e dit. ;) :P

 • Postime: 12210
Lefter
#18 ne: 27-05-2009, 01:15:04
Me ve mua nje foto te Fatosit,dua te eksitohem....LOL

 • Postime: 3767
 • Gjinia: Femer
Misss
#19 ne: 27-05-2009, 01:15:52
ahahah.....pupupu çfare menyrash LOL LOL :P

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#20 ne: 27-05-2009, 01:16:13
hahahaaaaaaaaaaaa ja ku e ke Lefto LOL

 • Postime: 7273
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#21 ne: 27-05-2009, 01:16:59
Me ve mua nje foto te Fatosit,dua te eksitohem....LOL
BOboooo ky qenka i pashprese fare . LOL LOL LOL

 • Postime: 12210
Lefter
#22 ne: 27-05-2009, 01:19:03
hahaha..He mo me eksiton ky tip,shif car bukuroshi...LOL LOL

 • Postime: 7273
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#23 ne: 27-05-2009, 01:19:53
kush do me vere nje foto te miss-it se per te eshte tema. LOL LOL

 • Postime: 30
 • Gjinia: Mashkull
chorri
#24 ne: 27-05-2009, 01:20:27
rofte mali i babes tomor