×

Kush eshte e/i eksituar te postoje ketu....... :P

Kush eshte e/i eksituar te postoje ketu....... :P

· 232 · 4542

 • Postime: 3779
 • Gjinia: Femer
Misss
#100 ne: 01-06-2009, 20:48:23
Une......nga marihuana e Shejtankes LOL :P

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#101 ne: 01-06-2009, 20:56:27
shtttt moj se eshte e ndaluar me ligj LOL

 • Postime: 3779
 • Gjinia: Femer
Misss
#102 ne: 01-06-2009, 20:57:13
Vazhdoj prap.... :D :P

 • Postime: 7435
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#103 ne: 01-06-2009, 20:57:44
shejatne me eksito edhe mua ashtu uu se e ngaterrova me jep ca mariuane. LOL LOL

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#104 ne: 01-06-2009, 21:03:40
po ore hudh 500 euro se aq me kushto makina e te jap une 1 thes me mariuahane cilesi e pare quhet Bika Lazarati product LOL LOL

 • Postime: 7435
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#105 ne: 01-06-2009, 21:04:33
o sa i eksituar qe jam tani. LOL LOL LOL

 • Postime: 3779
 • Gjinia: Femer
Misss
#106 ne: 01-06-2009, 21:05:54
ahahaha......nga Kjo e Lazaratit dhe mua me dhe moj....se nuk paska shume efekt LOL LOL

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#107 ne: 01-06-2009, 21:08:23
qyqja e ka mbledh vete bika mi me duart e saj te vockla LOL

 • Postime: 7435
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#108 ne: 01-06-2009, 21:57:57
eksitohem kur imagjinoj panxhat e bikes tek .....LOL LOL

 • Postime: 3779
 • Gjinia: Femer
Misss
#109 ne: 11-06-2009, 23:26:25
Iiiiiii sa dobet :P ku jeni o njerez... :D

 • Postime: 4258
Charlie
#110 ne: 11-06-2009, 23:27:56
Ka ndonje te eksituar nga gocat :D

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#111 ne: 11-06-2009, 23:38:07
No :S :D

 • Postime: 4258
Charlie
#112 ne: 11-06-2009, 23:38:40
Atehere hec te eksitohemi :D

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#113 ne: 11-06-2009, 23:40:50
Sdi ti :D :D

 • Postime: 4258
Charlie
#114 ne: 11-06-2009, 23:42:00
Hajde me meso praa :D

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#115 ne: 11-06-2009, 23:42:21
Sdi as une :( :D

 • Postime: 12234
Lefter
#116 ne: 11-06-2009, 23:47:06
Hajde baby hajde te te mesoj  une,se ai eshte  ne mes te gjinive...LOL

 • Postime: 4258
Charlie
#117 ne: 11-06-2009, 23:48:20
Sdi as une :( :D

Ahhhh qka di tiii qka dii :D ...ti dreqin e di se ku ben veze LOL

 • Postime: 3779
 • Gjinia: Femer
Misss
#118 ne: 11-06-2009, 23:48:36
Ore per te mesuar ikni diku tjeter ketu postohet kur je LOL LOL

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#119 ne: 11-06-2009, 23:49:01
Ku di ti Lefto?..Mo ngaterro me veten kend :D

 • Postime: 4258
Charlie
#120 ne: 11-06-2009, 23:50:28
Shpesh e ngatrron veten ai me mua ...:D ska faj ka qef mu bo si une :D :D

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#121 ne: 11-06-2009, 23:51:34
Ani kus ishte tash..ashtu dmth? :D

 • Postime: 4258
Charlie
#122 ne: 11-06-2009, 23:52:07
Ti postove ktu e para ...:D

 • Postime: 12234
Lefter
#123 ne: 11-06-2009, 23:52:56
Ku di ti Lefto?..Mo ngaterro me veten kend :D

Jo  moj jo e kam pare neper rruge me mini fund...LOL

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#124 ne: 11-06-2009, 23:53:36
 ^o) ^o)..tash e lexova titullin..thashe mos eshte kush eshte i/e lumtur te postoj ketu :D :D
 

Kush është Avdullah Hoti, kryeministri i ri i Kosovës

Nisur nga M A XRubrika Aktualiteti

Postimi i fundit 03-06-2020, 23:59:40
nga M A X
kush jam une ese filozofike

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 20-05-2020, 21:36:34
nga InfoZ
kush eshte gani bardha

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 20-05-2020, 21:22:24
nga InfoZ
kush eshte gani bardha

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 20-05-2020, 19:53:24
nga InfoZ
Albin Kurti eshte shpresa e Kosoves, po shpresa e Shqiperise kush eshte?

Nisur nga albinalbanRubrika Shqiptaria

Postimi i fundit 07-05-2020, 14:43:57
nga albinalban