×

Lavazh, Gomisteri & Sallon Bukurie "ZERI YT"

Lavazh, Gomisteri & Sallon Bukurie "ZERI YT"

· 102 · 5209

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
ne: 12-02-2007, 00:59:21
Nuk zgjatem shume....Flet tema ashiqare... :D :D Po patet nevoje per ndonje vend pune, kontaktoni ne biznesmen$$$@kanaqe.com.

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer
SwEeTNeSs
#1 ne: 12-02-2007, 01:01:11
me prit pak floket ti mo mua. :D Po icik fare vetem majat se i dua te gjata. :D

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#2 ne: 12-02-2007, 01:07:47
Une nuk jam parukier...Po deshe te ta laj maqinen, ose tja nderroj gomat...ne rregull.

Sa per te qesh, futja vet po deshe. :D :D

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer
SwEeTNeSs
#3 ne: 12-02-2007, 01:10:12
okej pra, ik shko me laj maqinen. po celsat do t'i mbaj vete. :D :D

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#4 ne: 12-02-2007, 01:14:34
Me demek...ti nuk ke besim te une e???? :D

 • Postime: 1580
sorelina
#5 ne: 12-02-2007, 11:44:29
O Bekimo beji nje lavazh taksise se Lefterit, se kush ska hip atje LOL LOL

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer
SwEeTNeSs
#6 ne: 12-02-2007, 15:05:22
Dmth brenda e jashte. :D Edhe scrub mire ore. :D

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#7 ne: 12-02-2007, 15:07:16
Aman Bekim kete vajin ti nderrosh makines time ti se nje here ne vit i nderrohet te shkretes........har roj :S
guest11984
#8 ne: 12-02-2007, 15:07:46
ej po ska benzonate ktu????

 • Postime: 7049
 • Gjinia: Femer
erlehta
#9 ne: 12-02-2007, 18:56:01
Nuk zgjatem shumë....Flet tema ashiqare... :D :D Po patet nevojë për ndonjë vend pune, kontaktoni ne biznesmen$$$@kanaqe.com.


UUUaaaa  sa te kompjetuar qe jemi :D

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#10 ne: 12-02-2007, 19:29:13
Ende nuk jemi edhe aq te kompletuar...Ka nje jave mendohem ca biznesi te hap... Kam nevoje per lek mi amani... :D :D :D
wiliams
#11 ne: 12-02-2007, 19:29:30
po pse moj nuk i thate njehere Bekimit te riparoje gomat e shpuara,apo e keni lene per ne fund,qe ti mlidhen lemsh punet pastaj hmmmmm:

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull
Dalber
#12 ne: 12-02-2007, 19:54:35
bekimo, me jane crae opingat mua. futi nje te pullosme, po kujdes carapen mos e ngjit, se e kom origjinale te palame me djeresen e kemeve te Celos :D :D

 • Postime: 2214
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#13 ne: 12-02-2007, 20:40:06
bekimo laja sweetyt pak kepucet LOL

Capkenja
#14 ne: 12-02-2007, 20:45:29
lani gomat cuna se i keni pis me balte

 • Postime: 1580
sorelina
#15 ne: 12-02-2007, 21:22:38
bekimo, me janë crae opingat mua. futi një te pullosme, po kujdes carapen mos e ngjit, se e kam origjinale te palame me djeresen e kemeve te Celos :D :D


Po ti cne corapet e Celos ore LOL

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#16 ne: 12-02-2007, 21:27:44
Bekimi osht shefi ktu...nuk punoj...prisni gjer sa te gjej ndonje punetore qe do u mbaroje pune. :D

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#17 ne: 13-02-2007, 01:06:15
e marove ate makinen time ti cuno..........ta kom sjell qe ne mjes , le nom le 5 ore me nderru i shishe voj :D

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#18 ne: 13-02-2007, 03:46:13
Ca tipi e do vojin ti mi???Kristal, Floriol apo e do prej ullini??? :D :D

 • Postime: 50
 • Gjinia: Femer
Mistrecia Tironse
#19 ne: 13-02-2007, 04:00:47
Ende nuk jemi edhe aq te kompletuar...Ka një jave mendohem ca biznesi te hap... Kam nevojë për lek mi amani... :D :D :D


Hap nje biznes spastrim njerzishhhh do dalesh mire lali  ;)

Po do ndonje sygjerim tjeter,shprehu se ketu jam une e kam dhe nje ide tjeter nese s'te pelqen kjo

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#20 ne: 13-02-2007, 04:05:14
Ma sqaro pak kete punen e spastrimit po munde....me duket ide interesante :P :P

 • Postime: 50
 • Gjinia: Femer
Mistrecia Tironse
#21 ne: 13-02-2007, 04:08:38
Ja p.sh. dil neper lagje e shiko kur te degjosh ndonje cift tu u zon ene normale qe njoni do doj me heq qafe tjetrin,aty hy ne valle ti dhe e ndihmon me heq qafe partnerin :D dhe pagesa nga nervat qe kane me njoni tjetrin do jete DOUBLE se te dy do te pagujne me i heq qafe ti,ti paret do i moresh DOUBLE ene do spastrosh vec njerin

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#22 ne: 13-02-2007, 04:12:30
Interesante... Po spe nuk e bo vet ti ket punen?? :D

 • Postime: 50
 • Gjinia: Femer
Mistrecia Tironse
#23 ne: 13-02-2007, 04:13:58
Po une jam Financjerja ore ca thu ti,une po deshe te bej proces verbalin,ti merru me biznesin  ;)

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#24 ne: 13-02-2007, 04:25:13
Me mir po merrem me Lavazhin dhe gomisterine... Biznes i pastert, pa te futme. :D :D