×

Lavazh, Gomisteri & Sallon Bukurie "ZERI YT"

Lavazh, Gomisteri & Sallon Bukurie "ZERI YT"

· 102 · 5204

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#25 ne: 13-02-2007, 15:37:06
Ca tipi e do vojin ti mi???Kristal, Floriol apo e do prej ullini??? :D :D


Ne kete pike qe ka arritur makina ime edhe vaj kikiriku ti hedhesh mendoj se do jet me mire sec eshte (qesharake sot do shkoj ti nderroj vajin makines ) me bertiti shoku im kur pa se duhet t'ja kisha nderruar vitin qe kaloje :D

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#26 ne: 13-02-2007, 17:25:12
o bekimo laje pak sendiljen e pasme te makines sime se sec ka disa njolla qe dje ne darke... se marr vesh :D po degjo ferkoji mire eee :D :P

 • Postime: 50
 • Gjinia: Femer
Mistrecia Tironse
#27 ne: 13-02-2007, 17:31:02
U te hongert nai krym ti oreeee

Ca ke bere ke sedilja ti eeeeee? :-[

 • Postime: 107
 • Gjinia: Femer
CrAzYbUba
#28 ne: 13-02-2007, 18:19:16
tinade a hedh me litar  :P
wiliams
#29 ne: 13-02-2007, 22:21:02
une habitem me keto gocat qe kane makina..asnjera nuk i shikon gomat,qe i kane te cpuara..por shikojne sedilje e gjera tjera.. hmmmmm:

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#30 ne: 13-02-2007, 22:47:04
o bekimo laje pak sendiljen e pasme te makines sime se sec ka disa njolla qe dje ne darke... se marr vesh :D po degjo ferkoji mirë eee :D :P

Ti lali edhe njihere, kur te vendosesh te besh pis sediljen e pasme, hajde ke lala te te jap ca leke te prenotosh ndonje dhome hoteli a moteli. Mire? :D :D

Uppss, se gjesh harrova...Nuk e laj sediljen se me esht harxhu detergjenti. :P

 • Postime: 1610
 • Gjinia: Femer
CrYsTaL TeaRs
#31 ne: 13-02-2007, 22:48:01
unë habitem me këto gocat qe kanë makina..asnjera nuk i shikon gomat,qe i kanë te cpuara..por shikojne sedilje e gjëra tjera.. hmmmmm:

LOL me kujtove humorin "Ec Manjola" me Behar Meren... "un e fryja para, ajo shfryheshe mbrapa.." hahahah bicikleta dmth  :P

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#32 ne: 14-02-2007, 12:01:53
Ti lali edhe njihere, kur te vendosesh te besh pis sediljen e pasme, hajde ke lala te te jap ca Lekë te prenotosh ndonjë dhome hoteli a moteli. Mirë? :D :D

Uppss, se gjesh harrova...Nuk e laj sediljen se me esht harxhu detergjenti. :P

Do ta kem parasysh here tjeter ne lidhje me leket... :P :D Meqe ra fjala shifi pak amortizatoret se nuk i kam shume ne rregull pasi jane tundur shume dje. :D :D :D Sa per leket shenoje ne listen e pagesave qe nuk do te kryhen kurre. :D :D

 • Postime: 1580
sorelina
#33 ne: 14-02-2007, 15:43:35


Po te salloni ky gomistjeri punon  :D :D

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#34 ne: 14-02-2007, 18:34:15
Bekimo ketij shokut tim i dridhet cik fare timoni thote ........me thone te drejten une qe po ngisja makinen me pelqeu se e kisha si vibracjon  (po me shlodheshin duart) po nuk e di ky ka ca ankime :D

Aman shifja icik( ene bjeri kokes se ka pare boll ky ) :D

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#35 ne: 14-02-2007, 19:34:46
E shoh.... e shoh.... kjo rrota e djathte se c'paska nje si gunge.... Duhet patjeter ti nderroj te 4 gomat...... :D
wiliams
#36 ne: 14-02-2007, 20:53:31
ehhhh...shyqyr qe fillove te merresh me gomat o Bekim,e pate lene komplet jasht procesit , kete pune shume te rendesishme e fisnike...te besh goma eshte gje e veshtire por ka kenaqesine e vet :D

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#37 ne: 14-02-2007, 22:39:32
Ne fakt, une nuk bej goma por shes....Elbete, ke nevoje per ndonje gome??? :D :D

 • Postime: 1460
U.J.K.U
#38 ne: 16-02-2007, 12:39:14
Bekimo po pate nevojë për ndonjë krik ta jap unë falas plako :D

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#39 ne: 22-02-2007, 18:59:22
Lisa nxjerr telefonin nga canta dhe merr Bekimin.....

Bekim me eshte shpuar goma makines ne mes te rruges...
A ke gome rezerv thote bekimi .....Duhet te kem i thote
Prit se erdha te te bej gome...
Lisa pret e pret me makinen ndez se eshte ftohte perjashta ....duke pritur akoma Lisa .......:D

 • Postime: 2214
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#40 ne: 22-02-2007, 20:33:33
Po ky salloni i bukurise per makina eshte? LOL
mishel
#41 ne: 22-02-2007, 22:28:57
kam problem me frenat e dores...kush eshte i zoti i kesaj kasaphane ketu...se po iken makina dhe une per lesh me duket!!!! ^o)

 :D :D :D :D


lisa prit se do vi bekimi me ta bo gomen...ja sa ti hypi sates/// :D :D :D

 • Postime: 12234
Lefter
#42 ne: 22-02-2007, 23:16:50
Bekimi eshte ne pushim mjekesor.. :P..Ja ku me keni mua,kush kerkoi cilen pjese duhet riparua? :D...Kujt i ka lene goma(pere kete jam ekspert) ja ngjes behet me sagllom se me dal prej  fabrike. :D

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#43 ne: 23-02-2007, 04:17:13
O Goca, me falni qe nuk u mbarova pune..por sic e tha dhe Lefteri, kam qene ne pushim mjeksor... Sepse perdrodha doren gjate nderrimit te rrotave... :D :D


Por, mos u merzitni juve... e kam Lefton qe me zevendeson...Apo nuk eshte usta gomash ai... I shkoi jeta tu vu e tu nxjerr goma. :D :D LOL LOL

 • Postime: 1580
sorelina
#44 ne: 23-02-2007, 20:13:35
Usta nje lavazh makines time  :D :D
mishel
#45 ne: 23-02-2007, 21:20:13
kjo prapakolpin e paska shume pise...lajani mire i cike :D :D :D
wiliams
#46 ne: 24-02-2007, 09:31:12
o mishel po shiko moj gomat se i paske te gjitha te shpuara..ec shpejt dhe bej nga nje gome ne dite se nuk i ben dot ai ustai pernjeheresh...hajd e te keqen.. :D :perqafim
mishel
#47 ne: 16-03-2007, 09:23:39
Me trego licensen per ushtrimin e ketij profesioni...se mi prish gomat ti pastaj mua...hajt shpejt :D :D :D
wiliams
#48 ne: 16-03-2007, 13:19:03
po mishel ti tregoj te gjitha une, :P vetem hajde te lutem se do besh ndonje aksident dhe do jete vone pastaj hmmmmm:

 • Postime: 1580
sorelina
#49 ne: 12-12-2007, 21:58:20
Ky lavazhi funksionon me apo te iki ne ndonje lavazh tjeter :D