×

Lavazh, Gomisteri & Sallon Bukurie "ZERI YT"

Lavazh, Gomisteri & Sallon Bukurie "ZERI YT"

· 102 · 4819

 • Postime: 1460
U.J.K.U
#50 ne: 13-12-2007, 01:19:28
Per momentin eshte WC-M e cila eshte nonstop. :D
mishel
#51 ne: 13-12-2007, 01:24:05
a ka nai xhenerik ktu? marmita ka fillu me leshu gazra kot me kot? ca mund te kete? LOL LOL

 • Postime: 3000
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#52 ne: 13-12-2007, 02:57:43
I ka plas m'duket. :D
mishel
#53 ne: 13-12-2007, 12:22:14
po gjynah more ishte e re! e si i behet bekimo!

 • Postime: 6729
 • Gjinia: Femer
erlehta
#54 ne: 13-12-2007, 20:33:36
Beko neser do punosh,,,do vij bandilli jem me nderru gomat e maqines  :D

 • Postime: 3000
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#55 ne: 13-12-2007, 23:27:49
Mire se te vije.... Dhe jemi qe jemi ketu, po te duash ti nderrojme edhe bandillit ndonje pjese,,,normal, nese i ka dalur jashte perdorimit. :D :D


Jo per gjo, por punojme ma lire se badihava. :D

 • Postime: 6729
 • Gjinia: Femer
erlehta
#56 ne: 16-12-2007, 06:22:17
Mirë se të vijë.... Dhe jemi qe jemi këtu, po të duash ti nderrojme edhe bandillit ndonjë pjesë,,,normal, nëse i ka dalur jashtë përdorimit. :D :D


Jo për gjo, por punojme ma lirë se badihava. :D


UU qyqa  cpjese o derman  :D

Ai i ka te gjitha, marshalla, te fuqishme  dhe te medha  LOL

 • Postime: 3000
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#57 ne: 17-12-2007, 02:06:34
O shoqe, thuj atij bandillit tend te m'sjelli leket se me iku sot pa pagjujt. :D

 • Postime: 6729
 • Gjinia: Femer
erlehta
#58 ne: 20-12-2007, 22:54:06
O shoqe, thuj atij bandillit tënd te m'sjelli leket se me iku sot pa pagjujt. :D

Ci ke bërë ore....se mos mi ke heq ndonjë cope se te vrava LOL

 • Postime: 18304
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#59 ne: 29-11-2008, 23:47:33
...O Bekimo desha te me shkurtosh pak floket dhe te me heqesh vetllat... :D :D

 • Postime: 18304
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#60 ne: 15-01-2009, 12:10:01
Bekimooo kete kerkesen time re se u bera mal u bera :LOL :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#61 ne: 15-01-2009, 12:19:45
Lavazhi ka falimentuar per shkak te renies se ekonomise. Tani e ka banka ne pronesi... kujdes se mos te bejne edhe ndonje gje tjeter, se pastaj do t'i shkulesh vete floket :P

 • Postime: 18304
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#62 ne: 15-01-2009, 12:22:11
Nuk pata nevoje per lavazh....kam pune tek Salloni i Bukurise une...

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#63 ne: 15-01-2009, 12:44:45
Nuk pata nevoje per lavazh....kam pune tek Salloni i Bukurise une...

Salloni ishte te bodrumi i lavazhit, keshtu qe... :P

 • Postime: 18304
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#64 ne: 15-01-2009, 12:47:39
Keshtu qe...Pres Bekimin une...

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#65 ne: 15-01-2009, 12:49:22
Keshtu qe...Pres Bekimin une...

Bekimi mori parate dhe iku ne Honolulu.

 • Postime: 18304
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#66 ne: 15-01-2009, 12:50:35
Mbyllee...temen pra..

 • Postime: 7278
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#67 ne: 15-01-2009, 22:39:55
Bekim ec me laj pak sendiljet e pasme te kerrit se me jane bere me ca njolla qe dje ne darke. :P LOL

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer
Stefi
#68 ne: 16-01-2009, 09:24:45
Bekim ec me laj pak sendiljet e pasme te kerrit se me jane bere me ca njolla qe dje ne darke. :P LOL

LOL LOL

 • Postime: 7278
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#69 ne: 23-01-2009, 21:43:09
ti mos qesh por futju punes e ndihmo Bekimin se qenkan njolla te veshtira e mezi hiqen. LOL LOL

 • Postime: 12738
Mishel...............
#70 ne: 24-01-2009, 01:08:08
kush eshte gomisteristi edhe lavazhieri ketu i here....kam nevoje per nje rimont gjeneral ....per maqinen e ngisnja llafin...LOL LOL

 • Postime: 7278
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#71 ne: 24-01-2009, 13:31:27
Ca ke te eshte varur marmita? LOL LOL LOL

 • Postime: 12738
Mishel...............
#72 ne: 25-01-2009, 00:06:39
Se di "diagnozen" andaj me duhej nje mjeshter peshku hahahhaha

 • Postime: 6729
 • Gjinia: Femer
erlehta
#73 ne: 28-03-2019, 22:40:24
E ke me ket biznes o Beko 😆

 • Postime: 34
 • Gjinia: Mashkull
Frank
#74 ne: 28-03-2019, 23:12:29
Jalla Burazer sa mashtrus paske qene, mu me ke thene qe ke fillu si kamionist, jo qe ke pas lavazh dhe gomisteri!!! Turp te te vije nga vetja pz cit. E madhja Elaa
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣