×

Lavazh, Gomisteri & Sallon Bukurie "ZERI YT"

Lavazh, Gomisteri & Sallon Bukurie "ZERI YT"

· 102 · 4820

 • Postime: 3000
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#75 ne: 28-03-2019, 23:57:49
E ke me ket biznes o Beko 😆

Ncuk, pse me vogelsira do merrem une akoma? :P

Jalla Burazer sa mashtrus paske qene, mu me ke thene qe ke fillu si kamionist, jo qe ke pas lavazh dhe gomisteri!!! Turp te te vije nga vetja pz cit. E madhja Elaa
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Me vinte turp mer.. Klient te rregullt kisha kte shpifsin Stereotipin, gjithmone i bente pis sediljet e pasme LOL

 • Postime: 260
Monique
#76 ne: 29-03-2019, 07:36:42
Bekimo leket ia dhe apo akoma neper sedilje maqinash ai LOL

 • Postime: 34
 • Gjinia: Mashkull
Frank
#77 ne: 29-03-2019, 07:39:08
Ncuk, pse me vogelsira do merrem une akoma? :P

Me vinte turp mer.. Klient te rregullt kisha kte shpifsin Stereotipin, gjithmone i bente pis sediljet e pasme LOL
Burazer e ke akoma, se te njejtin problem kam e une por me qimet qe ngjiten neper sedilje.🤣🤣🤣🤣

 • Postime: 7278
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#78 ne: 29-03-2019, 14:48:10
Bekim ec me laj pak sendiljet e pasme te kerrit se me jane bere me ca njolla qe dje ne darke. :P LOL
Bekim, i kam heq fare sediljet mbrapa dhe e kam bere krevat, carcafe nje perdorimsh keshtu qe shpetove, por ama nje lucidim gomash duhet prap se me keto cingerima jau hedhim kineskave tek blloku. LOL

 • Postime: 6729
 • Gjinia: Femer
erlehta
#79 ne: 30-03-2019, 11:04:11
Forcoje biznesit Bekimo, paska shume kerkesa😂😂

 • Postime: 3000
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#80 ne: 30-03-2019, 13:29:12
C'e pyet... He se llafe i kane..

 Po ju mor hedepseza, ca burrash kshu?? 10 mij leke moteli, i amortizoni maqinat kshu? T'ju vije turp :P

 • Postime: 260
Monique
#81 ne: 30-03-2019, 13:29:42
Bekimi spaska takat me per kete profesion

O metamorfoz....kam ca kerkesa lol

 • Postime: 3000
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#82 ne: 30-03-2019, 13:30:28
Shprehu lulkuqe, jam ne dispozicionin tend LOL

 • Postime: 260
Monique
#83 ne: 30-03-2019, 13:41:03
E para me siguro i maqine lol..pastaj ti parashtroj kerkesat :P

 • Postime: 3000
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#84 ne: 30-03-2019, 13:42:12
Tashi mvaret per ca do e perdoresh.. Ke nje smart dhe nje me 7 ulese.. Zgjidhe njeren dhe parashtro kerkesat :P

 • Postime: 260
Monique
#85 ne: 30-03-2019, 13:51:12
I smart me kry pune ...se mos na bien leshte te ajo me 7 vende lol

 • Postime: 3000
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#86 ne: 30-03-2019, 13:52:22
Kujdes tavanin he t'keqen LOL

 • Postime: 260
Monique
#87 ne: 30-03-2019, 14:23:21
Hahhahah thashethemaxhi yttt

 • Postime: 3000
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#88 ne: 30-03-2019, 14:30:04
Kujdes me etiketimet se do me lesh beqo dhe pa biznes :P

 • Postime: 260
Monique
#89 ne: 30-03-2019, 14:35:54
Kur te vijne nuset ktu , do iki une vjehrra :P
Nuk ta prish biografine o jo lol

 • Postime: 12738
Mishel...............
#90 ne: 02-04-2019, 20:33:38
A ka njeri?

 • Postime: 7278
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#91 ne: 02-04-2019, 20:46:28
Sha ke, do ndonje larje me presion? :P

 • Postime: 12738
Mishel...............
#92 ne: 02-04-2019, 20:58:49
Neser do i bej i larje tapicerise LOL

 • Postime: 7278
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#93 ne: 02-04-2019, 21:06:15
Shtrire apo m'komb. LOL

 • Postime: 12738
Mishel...............
#94 ne: 02-04-2019, 21:17:36
Ne te gjitha pozicionet LOL
Sa do me dit ne ti mo

 • Postime: 3000
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#95 ne: 02-04-2019, 23:10:18
Ne rregull Mishel... Por shtrire nuk lahen edhe aq mire, ndersa ne kembe i rrjedh i gjithe pislleku qe ka mledh, bohet xham fare :P

 • Postime: 34
 • Gjinia: Mashkull
Frank
#96 ne: 07-04-2019, 08:10:32
Burazer Hajde shpejt per ndihme se me duhet me bo dy goma sot.🤪🤪🤪

 • Postime: 6729
 • Gjinia: Femer
erlehta
#97 ne: 07-04-2019, 09:47:28
Bekimi ka shkuar per furnizim 😂

 • Postime: 18304
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#98 ne: 08-06-2019, 05:44:36
Ka ndonji qe ben masazh edhe rregullo thonj  hmmmmm:

 • Postime: 12738
Mishel...............
#99 ne: 08-06-2019, 11:09:44
Nje te lare kshu ia ben ky @Bekimi maqines :P