Zerion

@Zerion => Café "Zerion" ツ => Teme e nisur nga: Bekimi ne 12-02-2007, 00:59:21

Titulli: Lavazh, Gomisteri & Sallon Bukurie "ZERI YT"
Postuar nga: Bekimi ne 12-02-2007, 00:59:21
Nuk zgjatem shume....Flet tema ashiqare... :D :D Po patet nevoje per ndonje vend pune, kontaktoni ne biznesmen$$$@kanaqe.com.
Titulli: Lavazh, Gomisteri & Sallon Bukurie "ZERI YT"
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 12-02-2007, 01:01:11
me prit pak floket ti mo mua. :D Po icik fare vetem majat se i dua te gjata. :D
Titulli: Lavazh, Gomisteri & Sallon Bukurie "ZERI YT"
Postuar nga: Bekimi ne 12-02-2007, 01:07:47
Une nuk jam parukier...Po deshe te ta laj maqinen, ose tja nderroj gomat...ne rregull.

Sa per te qesh, futja vet po deshe. :D :D
Titulli: Lavazh, Gomisteri & Sallon Bukurie "ZERI YT"
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 12-02-2007, 01:10:12
okej pra, ik shko me laj maqinen. po celsat do t'i mbaj vete. :D :D
Titulli: Lavazh, Gomisteri & Sallon Bukurie "ZERI YT"
Postuar nga: Bekimi ne 12-02-2007, 01:14:34
Me demek...ti nuk ke besim te une e???? :D
Titulli: Lavazh, Gomisteri & Sallon Bukurie "ZERI YT"
Postuar nga: sorelina ne 12-02-2007, 11:44:29
O Bekimo beji nje lavazh taksise se Lefterit, se kush ska hip atje LOL LOL
Titulli: Lavazh, Gomisteri & Sallon Bukurie "ZERI YT"
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 12-02-2007, 15:05:22
Dmth brenda e jashte. :D Edhe scrub mire ore. :D
Titulli: Lavazh, Gomisteri & Sallon Bukurie "ZERI YT"
Postuar nga: Lisa ne 12-02-2007, 15:07:16
Aman Bekim kete vajin ti nderrosh makines time ti se nje here ne vit i nderrohet te shkretes........har roj :S
Titulli: Lavazh, Gomisteri & Sallon Bukurie "ZERI YT"
Postuar nga: guest11984 ne 12-02-2007, 15:07:46
ej po ska benzonate ktu????
Titulli: Lavazh, Gomisteri & Sallon Bukurie "ZERI YT"
Postuar nga: erlehta ne 12-02-2007, 18:56:01
Nuk zgjatem shumë....Flet tema ashiqare... :D :D Po patet nevojë për ndonjë vend pune, kontaktoni ne biznesmen$$$@kanaqe.com.


UUUaaaa  sa te kompjetuar qe jemi :D
Titulli: Lavazh, Gomisteri & Sallon Bukurie "ZERI YT"
Postuar nga: Bekimi ne 12-02-2007, 19:29:13
Ende nuk jemi edhe aq te kompletuar...Ka nje jave mendohem ca biznesi te hap... Kam nevoje per lek mi amani... :D :D :D
Titulli: Lavazh, Gomisteri & Sallon Bukurie "ZERI YT"
Postuar nga: wiliams ne 12-02-2007, 19:29:30
po pse moj nuk i thate njehere Bekimit te riparoje gomat e shpuara,apo e keni lene per ne fund,qe ti mlidhen lemsh punet pastaj hmmmmm:
Titulli: Lavazh, Gomisteri & Sallon Bukurie "ZERI YT"
Postuar nga: Dalber ne 12-02-2007, 19:54:35
bekimo, me jane crae opingat mua. futi nje te pullosme, po kujdes carapen mos e ngjit, se e kom origjinale te palame me djeresen e kemeve te Celos :D :D
Titulli: Lavazh, Gomisteri & Sallon Bukurie "ZERI YT"
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 12-02-2007, 20:40:06
bekimo laja sweetyt pak kepucet LOL

Titulli: Lavazh, Gomisteri & Sallon Bukurie "ZERI YT"
Postuar nga: Capkenja ne 12-02-2007, 20:45:29
lani gomat cuna se i keni pis me balte
Titulli: Lavazh, Gomisteri & Sallon Bukurie "ZERI YT"
Postuar nga: sorelina ne 12-02-2007, 21:22:38
bekimo, me janë crae opingat mua. futi një te pullosme, po kujdes carapen mos e ngjit, se e kam origjinale te palame me djeresen e kemeve te Celos :D :D


Po ti cne corapet e Celos ore LOL
Titulli: Lavazh, Gomisteri & Sallon Bukurie "ZERI YT"
Postuar nga: Bekimi ne 12-02-2007, 21:27:44
Bekimi osht shefi ktu...nuk punoj...prisni gjer sa te gjej ndonje punetore qe do u mbaroje pune. :D
Titulli: Lavazh, Gomisteri & Sallon Bukurie "ZERI YT"
Postuar nga: Lisa ne 13-02-2007, 01:06:15
e marove ate makinen time ti cuno..........ta kom sjell qe ne mjes , le nom le 5 ore me nderru i shishe voj :D
Titulli: Lavazh, Gomisteri & Sallon Bukurie "ZERI YT"
Postuar nga: Bekimi ne 13-02-2007, 03:46:13
Ca tipi e do vojin ti mi???Kristal, Floriol apo e do prej ullini??? :D :D
Titulli: Lavazh, Gomisteri & Sallon Bukurie "ZERI YT"
Postuar nga: Mistrecia Tironse ne 13-02-2007, 04:00:47
Ende nuk jemi edhe aq te kompletuar...Ka një jave mendohem ca biznesi te hap... Kam nevojë për lek mi amani... :D :D :D


Hap nje biznes spastrim njerzishhhh do dalesh mire lali  ;)

Po do ndonje sygjerim tjeter,shprehu se ketu jam une e kam dhe nje ide tjeter nese s'te pelqen kjo
Titulli: Lavazh, Gomisteri & Sallon Bukurie "ZERI YT"
Postuar nga: Bekimi ne 13-02-2007, 04:05:14
Ma sqaro pak kete punen e spastrimit po munde....me duket ide interesante :P :P
Titulli: Lavazh, Gomisteri & Sallon Bukurie "ZERI YT"
Postuar nga: Mistrecia Tironse ne 13-02-2007, 04:08:38
Ja p.sh. dil neper lagje e shiko kur te degjosh ndonje cift tu u zon ene normale qe njoni do doj me heq qafe tjetrin,aty hy ne valle ti dhe e ndihmon me heq qafe partnerin :D dhe pagesa nga nervat qe kane me njoni tjetrin do jete DOUBLE se te dy do te pagujne me i heq qafe ti,ti paret do i moresh DOUBLE ene do spastrosh vec njerin
Titulli: Lavazh, Gomisteri & Sallon Bukurie "ZERI YT"
Postuar nga: Bekimi ne 13-02-2007, 04:12:30
Interesante... Po spe nuk e bo vet ti ket punen?? :D

Titulli: Lavazh, Gomisteri & Sallon Bukurie "ZERI YT"
Postuar nga: Mistrecia Tironse ne 13-02-2007, 04:13:58
Po une jam Financjerja ore ca thu ti,une po deshe te bej proces verbalin,ti merru me biznesin  ;)
Titulli: Lavazh, Gomisteri & Sallon Bukurie "ZERI YT"
Postuar nga: Bekimi ne 13-02-2007, 04:25:13
Me mir po merrem me Lavazhin dhe gomisterine... Biznes i pastert, pa te futme. :D :D
Titulli: Lavazh, Gomisteri & Sallon Bukurie "ZERI YT"
Postuar nga: Lisa ne 13-02-2007, 15:37:06
Ca tipi e do vojin ti mi???Kristal, Floriol apo e do prej ullini??? :D :D


Ne kete pike qe ka arritur makina ime edhe vaj kikiriku ti hedhesh mendoj se do jet me mire sec eshte (qesharake sot do shkoj ti nderroj vajin makines ) me bertiti shoku im kur pa se duhet t'ja kisha nderruar vitin qe kaloje :D
Titulli: Lavazh, Gomisteri & Sallon Bukurie "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 13-02-2007, 17:25:12
o bekimo laje pak sendiljen e pasme te makines sime se sec ka disa njolla qe dje ne darke... se marr vesh :D po degjo ferkoji mire eee :D :P
Titulli: Lavazh, Gomisteri & Sallon Bukurie "ZERI YT"
Postuar nga: Mistrecia Tironse ne 13-02-2007, 17:31:02
U te hongert nai krym ti oreeee

Ca ke bere ke sedilja ti eeeeee? :-[
Titulli: Lavazh, Gomisteri & Sallon Bukurie "ZERI YT"
Postuar nga: CrAzYbUba ne 13-02-2007, 18:19:16
tinade a hedh me litar  :P
Titulli: Lavazh, Gomisteri & Sallon Bukurie "ZERI YT"
Postuar nga: wiliams ne 13-02-2007, 22:21:02
une habitem me keto gocat qe kane makina..asnjera nuk i shikon gomat,qe i kane te cpuara..por shikojne sedilje e gjera tjera.. hmmmmm:
Titulli: Lavazh, Gomisteri & Sallon Bukurie "ZERI YT"
Postuar nga: Bekimi ne 13-02-2007, 22:47:04
o bekimo laje pak sendiljen e pasme te makines sime se sec ka disa njolla qe dje ne darke... se marr vesh :D po degjo ferkoji mirë eee :D :P

Ti lali edhe njihere, kur te vendosesh te besh pis sediljen e pasme, hajde ke lala te te jap ca leke te prenotosh ndonje dhome hoteli a moteli. Mire? :D :D

Uppss, se gjesh harrova...Nuk e laj sediljen se me esht harxhu detergjenti. :P
Titulli: Lavazh, Gomisteri & Sallon Bukurie "ZERI YT"
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 13-02-2007, 22:48:01
unë habitem me këto gocat qe kanë makina..asnjera nuk i shikon gomat,qe i kanë te cpuara..por shikojne sedilje e gjëra tjera.. hmmmmm:

LOL me kujtove humorin "Ec Manjola" me Behar Meren... "un e fryja para, ajo shfryheshe mbrapa.." hahahah bicikleta dmth  :P
Titulli: Lavazh, Gomisteri & Sallon Bukurie "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 14-02-2007, 12:01:53
Ti lali edhe njihere, kur te vendosesh te besh pis sediljen e pasme, hajde ke lala te te jap ca Lekë te prenotosh ndonjë dhome hoteli a moteli. Mirë? :D :D

Uppss, se gjesh harrova...Nuk e laj sediljen se me esht harxhu detergjenti. :P

Do ta kem parasysh here tjeter ne lidhje me leket... :P :D Meqe ra fjala shifi pak amortizatoret se nuk i kam shume ne rregull pasi jane tundur shume dje. :D :D :D Sa per leket shenoje ne listen e pagesave qe nuk do te kryhen kurre. :D :D
Titulli: Lavazh, Gomisteri & Sallon Bukurie "ZERI YT"
Postuar nga: sorelina ne 14-02-2007, 15:43:35


Po te salloni ky gomistjeri punon  :D :D
Titulli: Lavazh, Gomisteri & Sallon Bukurie "ZERI YT"
Postuar nga: Lisa ne 14-02-2007, 18:34:15
Bekimo ketij shokut tim i dridhet cik fare timoni thote ........me thone te drejten une qe po ngisja makinen me pelqeu se e kisha si vibracjon  (po me shlodheshin duart) po nuk e di ky ka ca ankime :D

Aman shifja icik( ene bjeri kokes se ka pare boll ky ) :D
Titulli: Lavazh, Gomisteri & Sallon Bukurie "ZERI YT"
Postuar nga: Bekimi ne 14-02-2007, 19:34:46
E shoh.... e shoh.... kjo rrota e djathte se c'paska nje si gunge.... Duhet patjeter ti nderroj te 4 gomat...... :D
Titulli: Lavazh, Gomisteri & Sallon Bukurie "ZERI YT"
Postuar nga: wiliams ne 14-02-2007, 20:53:31
ehhhh...shyqyr qe fillove te merresh me gomat o Bekim,e pate lene komplet jasht procesit , kete pune shume te rendesishme e fisnike...te besh goma eshte gje e veshtire por ka kenaqesine e vet :D
Titulli: Lavazh, Gomisteri & Sallon Bukurie "ZERI YT"
Postuar nga: Bekimi ne 14-02-2007, 22:39:32
Ne fakt, une nuk bej goma por shes....Elbete, ke nevoje per ndonje gome??? :D :D
Titulli: Lavazh, Gomisteri & Sallon Bukurie "ZERI YT"
Postuar nga: U.J.K.U ne 16-02-2007, 12:39:14
Bekimo po pate nevojë për ndonjë krik ta jap unë falas plako :D
Titulli: Lavazh, Gomisteri & Sallon Bukurie "ZERI YT"
Postuar nga: Lisa ne 22-02-2007, 18:59:22
Lisa nxjerr telefonin nga canta dhe merr Bekimin.....

Bekim me eshte shpuar goma makines ne mes te rruges...
A ke gome rezerv thote bekimi .....Duhet te kem i thote
Prit se erdha te te bej gome...
Lisa pret e pret me makinen ndez se eshte ftohte perjashta ....duke pritur akoma Lisa .......:D
Titulli: Lavazh, Gomisteri & Sallon Bukurie "ZERI YT"
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 22-02-2007, 20:33:33
Po ky salloni i bukurise per makina eshte? LOL
Titulli: Lavazh, Gomisteri & Sallon Bukurie "ZERI YT"
Postuar nga: mishel ne 22-02-2007, 22:28:57
kam problem me frenat e dores...kush eshte i zoti i kesaj kasaphane ketu...se po iken makina dhe une per lesh me duket!!!! ^o)

 :D :D :D :D


lisa prit se do vi bekimi me ta bo gomen...ja sa ti hypi sates/// :D :D :D
Titulli: Lavazh, Gomisteri & Sallon Bukurie "ZERI YT"
Postuar nga: Lefter ne 22-02-2007, 23:16:50
Bekimi eshte ne pushim mjekesor.. :P..Ja ku me keni mua,kush kerkoi cilen pjese duhet riparua? :D...Kujt i ka lene goma(pere kete jam ekspert) ja ngjes behet me sagllom se me dal prej  fabrike. :D
Titulli: Lavazh, Gomisteri & Sallon Bukurie "ZERI YT"
Postuar nga: Bekimi ne 23-02-2007, 04:17:13
O Goca, me falni qe nuk u mbarova pune..por sic e tha dhe Lefteri, kam qene ne pushim mjeksor... Sepse perdrodha doren gjate nderrimit te rrotave... :D :D


Por, mos u merzitni juve... e kam Lefton qe me zevendeson...Apo nuk eshte usta gomash ai... I shkoi jeta tu vu e tu nxjerr goma. :D :D LOL LOL
Titulli: Lavazh, Gomisteri & Sallon Bukurie "ZERI YT"
Postuar nga: sorelina ne 23-02-2007, 20:13:35
Usta nje lavazh makines time  :D :D
Titulli: Lavazh, Gomisteri & Sallon Bukurie "ZERI YT"
Postuar nga: mishel ne 23-02-2007, 21:20:13
kjo prapakolpin e paska shume pise...lajani mire i cike :D :D :D
Titulli: Lavazh, Gomisteri & Sallon Bukurie "ZERI YT"
Postuar nga: wiliams ne 24-02-2007, 09:31:12
o mishel po shiko moj gomat se i paske te gjitha te shpuara..ec shpejt dhe bej nga nje gome ne dite se nuk i ben dot ai ustai pernjeheresh...hajd e te keqen.. :D :perqafim
Titulli: Lavazh, Gomisteri & Sallon Bukurie "ZERI YT"
Postuar nga: mishel ne 16-03-2007, 09:23:39
Me trego licensen per ushtrimin e ketij profesioni...se mi prish gomat ti pastaj mua...hajt shpejt :D :D :D
Titulli: Lavazh, Gomisteri & Sallon Bukurie "ZERI YT"
Postuar nga: wiliams ne 16-03-2007, 13:19:03
po mishel ti tregoj te gjitha une, :P vetem hajde te lutem se do besh ndonje aksident dhe do jete vone pastaj hmmmmm:
Titulli: Lavazh, Gomisteri & Sallon Bukurie "ZERI YT"
Postuar nga: sorelina ne 12-12-2007, 21:58:20
Ky lavazhi funksionon me apo te iki ne ndonje lavazh tjeter :D
Titulli: Lavazh, Gomisteri & Sallon Bukurie "ZERI YT"
Postuar nga: U.J.K.U ne 13-12-2007, 01:19:28
Per momentin eshte WC-M e cila eshte nonstop. :D
Titulli: Lavazh, Gomisteri & Sallon Bukurie "ZERI YT"
Postuar nga: mishel ne 13-12-2007, 01:24:05
a ka nai xhenerik ktu? marmita ka fillu me leshu gazra kot me kot? ca mund te kete? LOL LOL
Titulli: Lavazh, Gomisteri & Sallon Bukurie "ZERI YT"
Postuar nga: Bekimi ne 13-12-2007, 02:57:43
I ka plas m'duket. :D
Titulli: Lavazh, Gomisteri & Sallon Bukurie "ZERI YT"
Postuar nga: mishel ne 13-12-2007, 12:22:14
po gjynah more ishte e re! e si i behet bekimo!
Titulli: Lavazh, Gomisteri & Sallon Bukurie "ZERI YT"
Postuar nga: erlehta ne 13-12-2007, 20:33:36
Beko neser do punosh,,,do vij bandilli jem me nderru gomat e maqines  :D
Titulli: Lavazh, Gomisteri & Sallon Bukurie "ZERI YT"
Postuar nga: Bekimi ne 13-12-2007, 23:27:49
Mire se te vije.... Dhe jemi qe jemi ketu, po te duash ti nderrojme edhe bandillit ndonje pjese,,,normal, nese i ka dalur jashte perdorimit. :D :D


Jo per gjo, por punojme ma lire se badihava. :D
Titulli: Lavazh, Gomisteri & Sallon Bukurie "ZERI YT"
Postuar nga: erlehta ne 16-12-2007, 06:22:17
Mirë se të vijë.... Dhe jemi qe jemi këtu, po të duash ti nderrojme edhe bandillit ndonjë pjesë,,,normal, nëse i ka dalur jashtë përdorimit. :D :D


Jo për gjo, por punojme ma lirë se badihava. :D


UU qyqa  cpjese o derman  :D

Ai i ka te gjitha, marshalla, te fuqishme  dhe te medha  LOL
Titulli: Lavazh, Gomisteri & Sallon Bukurie "ZERI YT"
Postuar nga: Bekimi ne 17-12-2007, 02:06:34
O shoqe, thuj atij bandillit tend te m'sjelli leket se me iku sot pa pagjujt. :D
Titulli: Lavazh, Gomisteri & Sallon Bukurie "ZERI YT"
Postuar nga: erlehta ne 20-12-2007, 22:54:06
O shoqe, thuj atij bandillit tënd te m'sjelli leket se me iku sot pa pagjujt. :D

Ci ke bërë ore....se mos mi ke heq ndonjë cope se te vrava LOL
Titulli: Lavazh, Gomisteri & Sallon Bukurie "ZERI YT"
Postuar nga: ßåßy ღ ne 29-11-2008, 23:47:33
...O Bekimo desha te me shkurtosh pak floket dhe te me heqesh vetllat... :D :D
Titulli: Lavazh, Gomisteri & Sallon Bukurie "ZERI YT"
Postuar nga: ßåßy ღ ne 15-01-2009, 12:10:01
Bekimooo kete kerkesen time re se u bera mal u bera :LOL :D
Titulli: Lavazh, Gomisteri & Sallon Bukurie "ZERI YT"
Postuar nga: Syrgjyn ne 15-01-2009, 12:19:45
Lavazhi ka falimentuar per shkak te renies se ekonomise. Tani e ka banka ne pronesi... kujdes se mos te bejne edhe ndonje gje tjeter, se pastaj do t'i shkulesh vete floket :P
Titulli: Lavazh, Gomisteri & Sallon Bukurie "ZERI YT"
Postuar nga: ßåßy ღ ne 15-01-2009, 12:22:11
Nuk pata nevoje per lavazh....kam pune tek Salloni i Bukurise une...
Titulli: Lavazh, Gomisteri & Sallon Bukurie "ZERI YT"
Postuar nga: Syrgjyn ne 15-01-2009, 12:44:45
Nuk pata nevoje per lavazh....kam pune tek Salloni i Bukurise une...

Salloni ishte te bodrumi i lavazhit, keshtu qe... :P
Titulli: Lavazh, Gomisteri & Sallon Bukurie "ZERI YT"
Postuar nga: ßåßy ღ ne 15-01-2009, 12:47:39
Keshtu qe...Pres Bekimin une...
Titulli: Lavazh, Gomisteri & Sallon Bukurie "ZERI YT"
Postuar nga: Syrgjyn ne 15-01-2009, 12:49:22
Keshtu qe...Pres Bekimin une...

Bekimi mori parate dhe iku ne Honolulu.
Titulli: Lavazh, Gomisteri & Sallon Bukurie "ZERI YT"
Postuar nga: ßåßy ღ ne 15-01-2009, 12:50:35
Mbyllee...temen pra..
Titulli: Lavazh, Gomisteri & Sallon Bukurie "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 15-01-2009, 22:39:55
Bekim ec me laj pak sendiljet e pasme te kerrit se me jane bere me ca njolla qe dje ne darke. :P LOL
Titulli: Lavazh, Gomisteri & Sallon Bukurie "ZERI YT"
Postuar nga: Stefi ne 16-01-2009, 09:24:45
Bekim ec me laj pak sendiljet e pasme te kerrit se me jane bere me ca njolla qe dje ne darke. :P LOL

LOL LOL
Titulli: Lavazh, Gomisteri & Sallon Bukurie "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 23-01-2009, 21:43:09
ti mos qesh por futju punes e ndihmo Bekimin se qenkan njolla te veshtira e mezi hiqen. LOL LOL
Titulli: Lavazh, Gomisteri & Sallon Bukurie "ZERI YT"
Postuar nga: Mishel............... ne 24-01-2009, 01:08:08
kush eshte gomisteristi edhe lavazhieri ketu i here....kam nevoje per nje rimont gjeneral ....per maqinen e ngisnja llafin...LOL LOL
Titulli: Lavazh, Gomisteri & Sallon Bukurie "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 24-01-2009, 13:31:27
Ca ke te eshte varur marmita? LOL LOL LOL
Titulli: Lavazh, Gomisteri & Sallon Bukurie "ZERI YT"
Postuar nga: Mishel............... ne 25-01-2009, 00:06:39
Se di "diagnozen" andaj me duhej nje mjeshter peshku hahahhaha
Titulli: Lavazh, Gomisteri & Sallon Bukurie "ZERI YT"
Postuar nga: erlehta ne 28-03-2019, 22:40:24
E ke me ket biznes o Beko 😆
Titulli: Lavazh, Gomisteri & Sallon Bukurie "ZERI YT"
Postuar nga: Frank ne 28-03-2019, 23:12:29
Jalla Burazer sa mashtrus paske qene, mu me ke thene qe ke fillu si kamionist, jo qe ke pas lavazh dhe gomisteri!!! Turp te te vije nga vetja pz cit. E madhja Elaa
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Titulli: Lavazh, Gomisteri & Sallon Bukurie "ZERI YT"
Postuar nga: Bekimi ne 28-03-2019, 23:57:49
E ke me ket biznes o Beko 😆

Ncuk, pse me vogelsira do merrem une akoma? :P

Jalla Burazer sa mashtrus paske qene, mu me ke thene qe ke fillu si kamionist, jo qe ke pas lavazh dhe gomisteri!!! Turp te te vije nga vetja pz cit. E madhja Elaa
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Me vinte turp mer.. Klient te rregullt kisha kte shpifsin Stereotipin, gjithmone i bente pis sediljet e pasme LOL
Titulli: Lavazh, Gomisteri & Sallon Bukurie "ZERI YT"
Postuar nga: Monique ne 29-03-2019, 07:36:42
Bekimo leket ia dhe apo akoma neper sedilje maqinash ai LOL
Titulli: Lavazh, Gomisteri & Sallon Bukurie "ZERI YT"
Postuar nga: Frank ne 29-03-2019, 07:39:08
Ncuk, pse me vogelsira do merrem une akoma? :P

Me vinte turp mer.. Klient te rregullt kisha kte shpifsin Stereotipin, gjithmone i bente pis sediljet e pasme LOL
Burazer e ke akoma, se te njejtin problem kam e une por me qimet qe ngjiten neper sedilje.🤣🤣🤣🤣
Titulli: Lavazh, Gomisteri & Sallon Bukurie "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 29-03-2019, 14:48:10
Bekim ec me laj pak sendiljet e pasme te kerrit se me jane bere me ca njolla qe dje ne darke. :P LOL
Bekim, i kam heq fare sediljet mbrapa dhe e kam bere krevat, carcafe nje perdorimsh keshtu qe shpetove, por ama nje lucidim gomash duhet prap se me keto cingerima jau hedhim kineskave tek blloku. LOL
Titulli: Lavazh, Gomisteri & Sallon Bukurie "ZERI YT"
Postuar nga: erlehta ne 30-03-2019, 11:04:11
Forcoje biznesit Bekimo, paska shume kerkesa😂😂
Titulli: Lavazh, Gomisteri & Sallon Bukurie "ZERI YT"
Postuar nga: Bekimi ne 30-03-2019, 13:29:12
C'e pyet... He se llafe i kane..

 Po ju mor hedepseza, ca burrash kshu?? 10 mij leke moteli, i amortizoni maqinat kshu? T'ju vije turp :P
Titulli: Lavazh, Gomisteri & Sallon Bukurie "ZERI YT"
Postuar nga: Monique ne 30-03-2019, 13:29:42
Bekimi spaska takat me per kete profesion

O metamorfoz....kam ca kerkesa lol
Titulli: Lavazh, Gomisteri & Sallon Bukurie "ZERI YT"
Postuar nga: Bekimi ne 30-03-2019, 13:30:28
Shprehu lulkuqe, jam ne dispozicionin tend LOL
Titulli: Lavazh, Gomisteri & Sallon Bukurie "ZERI YT"
Postuar nga: Monique ne 30-03-2019, 13:41:03
E para me siguro i maqine lol..pastaj ti parashtroj kerkesat :P
Titulli: Lavazh, Gomisteri & Sallon Bukurie "ZERI YT"
Postuar nga: Bekimi ne 30-03-2019, 13:42:12
Tashi mvaret per ca do e perdoresh.. Ke nje smart dhe nje me 7 ulese.. Zgjidhe njeren dhe parashtro kerkesat :P
Titulli: Lavazh, Gomisteri & Sallon Bukurie "ZERI YT"
Postuar nga: Monique ne 30-03-2019, 13:51:12
I smart me kry pune ...se mos na bien leshte te ajo me 7 vende lol
Titulli: Lavazh, Gomisteri & Sallon Bukurie "ZERI YT"
Postuar nga: Bekimi ne 30-03-2019, 13:52:22
Kujdes tavanin he t'keqen LOL
Titulli: Lavazh, Gomisteri & Sallon Bukurie "ZERI YT"
Postuar nga: Monique ne 30-03-2019, 14:23:21
Hahhahah thashethemaxhi yttt
Titulli: Lavazh, Gomisteri & Sallon Bukurie "ZERI YT"
Postuar nga: Bekimi ne 30-03-2019, 14:30:04
Kujdes me etiketimet se do me lesh beqo dhe pa biznes :P
Titulli: Lavazh, Gomisteri & Sallon Bukurie "ZERI YT"
Postuar nga: Monique ne 30-03-2019, 14:35:54
Kur te vijne nuset ktu , do iki une vjehrra :P
Nuk ta prish biografine o jo lol
Titulli: Lavazh, Gomisteri & Sallon Bukurie "ZERI YT"
Postuar nga: Mishel............... ne 02-04-2019, 20:33:38
A ka njeri?
Titulli: Lavazh, Gomisteri & Sallon Bukurie "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 02-04-2019, 20:46:28
Sha ke, do ndonje larje me presion? :P
Titulli: Lavazh, Gomisteri & Sallon Bukurie "ZERI YT"
Postuar nga: Mishel............... ne 02-04-2019, 20:58:49
Neser do i bej i larje tapicerise LOL
Titulli: Lavazh, Gomisteri & Sallon Bukurie "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 02-04-2019, 21:06:15
Shtrire apo m'komb. LOL
Titulli: Lavazh, Gomisteri & Sallon Bukurie "ZERI YT"
Postuar nga: Mishel............... ne 02-04-2019, 21:17:36
Ne te gjitha pozicionet LOL
Sa do me dit ne ti mo
Titulli: Lavazh, Gomisteri & Sallon Bukurie "ZERI YT"
Postuar nga: Bekimi ne 02-04-2019, 23:10:18
Ne rregull Mishel... Por shtrire nuk lahen edhe aq mire, ndersa ne kembe i rrjedh i gjithe pislleku qe ka mledh, bohet xham fare :P
Titulli: Lavazh, Gomisteri & Sallon Bukurie "ZERI YT"
Postuar nga: Frank ne 07-04-2019, 08:10:32
Burazer Hajde shpejt per ndihme se me duhet me bo dy goma sot.🤪🤪🤪
Titulli: Lavazh, Gomisteri & Sallon Bukurie "ZERI YT"
Postuar nga: erlehta ne 07-04-2019, 09:47:28
Bekimi ka shkuar per furnizim 😂
Titulli: Lavazh, Gomisteri & Sallon Bukurie "ZERI YT"
Postuar nga: ßåßy ღ ne 08-06-2019, 05:44:36
Ka ndonji qe ben masazh edhe rregullo thonj  hmmmmm:
Titulli: Lavazh, Gomisteri & Sallon Bukurie "ZERI YT"
Postuar nga: Mishel............... ne 08-06-2019, 11:09:44
Nje te lare kshu ia ben ky @Bekimi maqines :P


https://www.facebook.com/ngop.tv/videos/886353108389863/
Titulli: Lavazh, Gomisteri & Sallon Bukurie "ZERI YT"
Postuar nga: erlehta ne 08-06-2019, 18:57:50
 :D :D
Mqafsh se e boka xham 😂😂
Titulli: Lavazh, Gomisteri & Sallon Bukurie "ZERI YT"
Postuar nga: SteriOtipi B ne 08-06-2019, 19:11:05
Ky qenka njish per te lare cimentot...😁👻👻